A2 هاستینگ در مقابل SiteGround میزبانی وب در مقایسه با تخفیف ماه مه سال 2020

میزبانی A2 و SiteGround هستند میزبان بزرگ برای مقایسه به یکدیگر.


هردو از پشتیبانی عالی ، به موقع بالا و فریاد زدن قیمت های مناسب برای کیفیت برخوردار هستند.

در حقیقت ، هر دو مطابق تحقیقات ما یکی از سریعترین هاست های وب در نظر گرفته می شوند.

بهترین چیز در مورد این دو مارک میزبان این است که آنها مسیر خود را ترسیم می کنند ، و بخشی از یک میزبانی وب globo-corp نیست که به مشتری خود اهمیتی ندهد.

بنابراین شما در حال انتخاب عالی هستید اندازه گیری SiteGround در مقابل A2 هاستینگ, بیایید درون آنچه که آنها را متفاوت می کند حفر کنیم.

میزبانی A2 در مقابل SiteGround A پشتیبانی از B سرعت C ویژگی های D ارزش E شفافیت نقد بررسی تحریریه 4.8 داور 4.9 254 رای54.5554.5ABCDEA2 میزبان نقد و تحریریه ویرایش 4.6 نقد و بررسی 4.5. 4.5 2 رای55544ABCDE

بنابراین بریدن به تعقیب: هر دو تجربه مشابهی در صنعت دارند ، 99.99٪ به وقت خود را با 30٪ و 45 روز ضمانت برگشت پول و گزینه های قابل تنظیم زیادی برای جای دادن به همه توانایی ها و محدوده قیمت ارائه دهید..

بنابراین آنها هر دو اصول اولیه را در آنجا پوشش داده اند. اما جایی که تفاوت زیادی بین آنها وجود دارد: سرعت و خدمات به مشتری.

به طور کلی ، اگر به دنبال سریعترین هاست وب هستید ، با A2 Hosting بروید. اگر به دنبال بهترین میزبان کلی ویژگی ها و خدمات مشتری هستید ، با SiteGround همراه شوید.

میزبانی A2: نکات برجسته ، جوانب مثبت و منفی

از زمان آغاز سال 2003 ، A2 Hosting بر سرعت آنها بیش از هر چیز دیگر تأکید کرده است ، تا 20 برابر سریعتر از رقبا. شرکت مستقر در میشیگان فضای نامحدود دیسک و پهنای باند نامحدود را ارائه می دهد.

قیمت گذاری میزبان A2

میزبانی A2 چند گزینه قیمت گذاری کاملاً واضح ارائه می دهد. کمترین امتیاز قیمت در هر گزینه با قیمت ورودی معقول ماهانه شروع می شود:

 • میزبانی مشترک: 7.99 $ – اما کد کوپن آن را به 3.92 دلار کاهش می دهد
 • میزبانی VPS: 5 دلار
 • نمایندگی فروش میزبان: 19.99 – از کد کوپن استفاده کنید تا آن را به 13.19 دلار برساند
 • اختصاصی میزبانی وب: 119.99 دلار قبل از کوپن – که آن را به 99.59 $ می آورد

پشتیبانی مشتری

دانشمندان ، تکنسینهای با دانش و دوستانه ، هر روز 24 ساعت در دسترس هستند. این که آیا شما یک بلیط سرور وارد می کنید ، به صورت آنلاین گپ می زنید یا با خط تلفن تماس می گیرید ، آنها خدمات بالایی دریافت کرده اند. برای ارتقاء خدمات خود ، A2 Hosting به شما امکان می دهد سرور را نزدیک به خود انتخاب کنید.

بسته به زمان روز ، برخی شکایات با پاسخ های آهسته وجود دارد. من شخصاً تجربه های خوبی با پشتیبانی آنها تجربه کرده ام.

یک مسئله بزرگ که اخیراً در خلال قطع بزرگ میزبانی A2 وجود داشته است. اما آنها از آن زمان بهبود پیدا کرده اند.

سرعت

میزبان A2 از یک سکوی با عملکرد بالا SwiftServer استفاده می کند که به آنها امکان ارائه بسته های توربو را می دهد. این سرورها صفحات شما را تا 20 برابر سریعتر بارگذاری می کنند ، با داشتن تعداد کمتری مشتری در هر سرور و منابع بیشتر به حساب های جداگانه اختصاص می یابد. همه حسابهای میزبانی آنها شامل درایوهای حالت جامد است که می توانند هزاران کارکرد ورودی / خروجی را در هر دقیقه انجام دهند.

مقدار

برای میزان خدمات و پشتیبانی ، A2 Hosting ارزش فوق العاده ای را ارائه می دهد. شامل SSD ، دسترسی cPanel برای کلیه مشتریان مشترک میزبانی ، و بسیاری از گزینه های دیگر برای متناسب با هر نیاز در دسترس هستند.

امکانات

A2 هاستینگ عملکردهای CPanel را پشتیبانی می کند ، از همه افراد مبتدی گرفته تا توسعه دهندگان پیشرفته و مشاوران ، پشتیبانی از همه را ارائه می دهد. آنها پشتیبان گیری خودکار مبتنی بر سرور ، محافظت از آنتی ویروس ها و انواع نرم افزار و گزینه های توسعه برای صنایع مختلف را ارائه می دهند.

آنها از نظر سرعت و امنیت بهینه می شوند و بسیاری از ویژگی ها در آن پخته می شوند. این باعث می شود میزبان آنها مبتنی بر مبتدی باشد که بسیار مفید است.

نکته منفی این است که ویژگی های آنها می تواند کمی سرسام آور باشد ، زیرا UI آنها کامل نیست. اما کار به پایان می رسد.

خرابی / زمان تمام وقت:

این سرویس دهنده ها دارای مالکیت خصوصی هستند و دارای مراکز داده در میشیگان ، آمستردام و سنگاپور هستند. میزبانی A2 99.9٪ به موقع را تضمین می کند. همچنین تست های بارگیری و بارگیری از هر مرکز داده را ارائه می دهد.

آنها اخیراً یک مرکز داده دفع عظیم را تجربه کرده اند ، اما از آن زمان تا کنون همه چیز مسدود شده است.

میزبانی سایت SiteGround: نکات برجسته ، جوانب مثبت و منفی

در سال 2003 توسط وکلای سابق و متخصصان فناوری اطلاعات در بلغارستان ، سایت SiteGround انواع گزینه های میزبانی وب ، پهنای باند نامحدود و خدمات ، سرعت و پشتیبانی برنده جوایز را ارائه می دهد..

ما شخصاً SiteGround را دوست داریم. به طور کلی آنها با همه چیزهایی که نیاز داریم مقرون به صرفه ، فوق العاده دوستانه و از نظر ویژگی های ممتازی هستند.

قیمت گذاری SiteGround

برنامه های SiteGround در مورد میزبانی بودجه مناسب تر است ، اما بسیاری از داوران از همه موارد اضافی که با کمی قیمت بالاتر به دست می آیند ، قدردانی می کنند. آنها برای هر چهار گزینه میزبانی خود چندین سطح دارند.

 • میزبانی مشترک: به طور منظم 9.95 دلار قیمت دارد ، کدهای کوپن آن را به 3.95 دلار کاهش می دهد
 • Cloud Hosting: ماهانه با 60 دلار شروع می شود
 • میزبان نمایندگی فروش: یک طرح اعتباری ، که برابر با یک سال میزبانی است ، هنگام خرید 11 یا بیشتر اعتبار ، هر اعتبار شما 42 دلار کم است..
 • اختصاصی میزبانی وب: برنامه های سرور اختصاصی ایالات متحده آمریکا با 229 دلار در ماه شروع می شود

پشتیبانی مشتری

آنها در هر ثانیه برای چت فوری ، پاسخ های فوری تلفن و بلیط هایی که می گویند برای اولین پاسخ به طور متوسط ​​حدود 10 دقیقه در دسترس هستند.

SiteGround از واکنش سریع آنها تکان دهنده است. واقعاً باورنکردنی است.

شما بلیط های پشتیبانی تکمیل شده را سریعتر از آنچه می توانید بگویید “سرور” و توجه به جزئیاتی که در بالا و فراتر از آن قرار دارد ، دریافت می کنید.

آنها به مشکلات مورد نیاز خود کمک می کنند و تا آنجا که می توانند مشکلات وردپرس را برای شما حل کنند ، حل می شوند. وای.

سرعت

SiteGround درایوهای حالت جامد را در کلیه برنامه های میزبانی ارائه می دهد و عملکرد پیشرفته ای با NGINX ، HTTP / 2 ، PHP7 و CDN رایگان ارائه می دهد.

آنها یک افزونه SiteGround SuperCacher دارند که دارای چندین سطح حافظه پنهان و سرعت است. شما می توانید انتخاب کنید که چه سطحی از اجرای شما می خواهد این کودک را در سریعترین زمان ممکن ترشح کند.

مقدار

در حالی که قیمت ها ممکن است کمی بالاتر از سایر میزبان ها باشد ، مجموعه گزینه های SiteGround برای توسعه دهندگان و کاربران همه توانایی ها سطح بالایی از ارزش را ارائه می دهد.

به طور کلی ، ارزش از SiteGround باور نکردنی است. با Bluehost از سر به سر می رود و به راحتی آن را پایین می آورد!

امکانات

ارائه میزبانی برای انواع برنامه ها و خدمات مختلف ، ارائه تم های جوملا ، وردپرس و مگنتو و همچنین آموزش های مربوط به هرکدام. آنها شامل پشتیبان گیری روزانه رایگان هستند.

Downtime / Uptime: SiteGround یک وضعیت در زمان واقعی ارائه می دهد که به شما امکان می دهد وضعیت زمان واقعی وب سایت خود را آزمایش کنید. آنها نرخ آپ تایم سالانه 99.9965 درصد و نرخ آپ تایم ماهانه 99.999 درصد را ارائه می دهند. مراکز داده در شیکاگو ، لندن ، آمستردام و سنگاپور هستند. نرم افزار آنها با ارائه ردیابی خودکار در زمان واقعی و یک واکنش سریع فوری ، از خرابی جلوگیری می کند. آنها بیش از 90 درصد از مشکلات عملکرد سرور را فوراً و بدون نیاز به تعامل انسانی حل می کنند.

SiteGround vs A2 Hosting: مقایسه سرعت

ما SiteGround و A2 Hosting را در دو سایت با محتوای تقریباً یکسان ، از مضامین مشابه ، هم توسط StudioPress و هم با مقادیر مشابه از محتوا و متن مقایسه کردیم. این نتایج:

نهایی سایت تست تست سرعت میزبانی وب a2

نهایی سایت تست تست سرعت میزبانی وب a2 SiteGround vs A2 تست سرعت میزبانی

ما SiteGround را در سمت چپ با نمره کل 94٪ و میزبانی A2 در سمت راست با نمره کل 97٪ قرار داده ایم.

توجه داشته باشید که این با افزونه های ذخیره سازی ارائه شده توسط هر میزبان است. برای SiteGround ما از SG SuperCacher استفاده کردیم که تقریباً سطح حافظه پنهان روشن است و با A2 Hosting با برنامه توربو آنها رفتیم ، تا 20 برابر سریعتر.

در سطح عملی ، این نتایج عالی است و واقعاً نشان می دهد که هر دوی اینها ستاره ای هستند. سرعتها به حدی نزدیک هستند که من الزاماً بر اساس اختلاف ناچیز در سرعت ، یکی را بر دیگری انتخاب نمی کنم.

SiteGround vs A2 Hosting: چه چیزی برای شما مناسب است?

هر دو A2 هاستینگ و SiteGround ویژگی های منحصر به فردی را ارائه می دهند که می توانند مشاغل مختلفی را در خود جای دهند. آنها هر دو بیشتر به توسعه دهندگان و یا افراد با تجربه در زمینه توسعه وب علاقه دارند اما از طریق آموزش ها و عیب یابی کاربران برای همه نقاط قوت و توانایی ها پشتیبانی و کمک کاملی از مشتری ارائه می دهند..

در حالی که قیمت نباید عامل تعیین کننده باشد, میزبانی A2 به سمت مشاغل کوچک ، شرکت های تجارت الکترونیکی و افراد محور است. تنوع گسترده ای از ویژگی های ارائه شده برای قیمت پایین تر ، این گزینه را به یک گزینه مطمئن و مطمئن تبدیل کرده است. آنها 30 بسته میزبانی سفارشی مختلف ، از جمله گزینه های CMS ، CRM ، برنامه ریزی ، حراج ، آموزش ، تجارت الکترونیکی و توسعه وب را ارائه می دهند.. تخفیف میزبانی A2 را از اینجا دریافت کنید.

SiteGround گزینه ای با کیفیت برای توسعه دهندگان است که می خواهند انعطاف پذیری و گزینه های سفارشی سازی بیشتری داشته باشند ، بازاریابی که روی زمان ثابت و کم خرابی حساب می کنند ، و فروشندگانی که به دنبال محصولات قابل اعتماد هستند را با قیمت مناسب ارائه دهند. آنها از امکانات فنی پیشرفته و پشتیبانی سریع مشتری برای حفظ سایتهای شما برخوردار هستند. 60٪ تخفیف SiteGround را در اینجا بخواهید.

Aap Hosting Recap Review

در زیر خلاصه ای از بررسی کامل میزبانی وب A2 ما آمده است.

A2 میزبان بررسی تحریریه 4.6 / 5 داور {{بررسیOverall} / 5 کاربران (2 رای) جوانب مثبت

 1. پشتیبانی باور نکردنی از مشتری
 2. سریعترین سرعت در بازار
 3. کاربرپسندی
 4. ویژگی های عالی برای قیمت
 5. قهرمانان محلی

منفی

 1. نه قوی ترین زمان پخش
 2. نه برای شکارچیان معامله
 3. خدمات مشتری دارای روزهای تعطیل است

SummaryA2 هاستینگ وب چنان سریع و مطمئن است که در واقع از رقبای خود در این زمینه پیشی می گیرد. به علاوه ، آنها یک احساس مدرن دارند که باعث می شود یک تجربه میزبانی از طراوت انجام شود. اگر می خواهید ابزار توسعه ای باشید که در واقع گردش کار شما را درک می کنند ، و نمایندگان خدمات مشتری که واقعاً می توانند شما را در جایی که در آن قرار دارند ملاقات کنند ، ممکن است A2 میزبان شما باشد. آیا ذکر کردیم که آنها واقعاً سریع هستند؟ پشتیبانی5Speed5Features5Value4 ترانس شفافیت4

Recap Review SiteGround

در زیر خلاصه بررسی کامل SiteGround ما آورده شده است.

بررسی ویرایش سایت SiteGround 4.8 / 5 داور {{بررسیOverall} / 5 کاربران (254 رای) مشاهده قیمت گذاری طرفداران

 1. پشتیبانی شگفت آور سریع
 2. قیمت های عالی
 3. تن از ویژگی ها
 4. سازگاری سایت وردپرس SiteGround

منفی

 1. محدودیت های پنهان
 2. قیمت گذاری سالانه فقط
 3. محدودیت های هک / امنیت

SummarySiteGround یکی از میزبان های برتر توصیه شده برای بازاریابان ، توسعه دهندگان و صاحبان سایت است که به دنبال تعادل خوب قیمت و ارزش است. قیمت گذاری SiteGround شامل تمام ابزارهای رایگان است که یک مالک سایت می تواند به آن نیاز داشته باشد. شما می توانید یک تیم حمایتی مستقر در بلغارستان مستقر کنید ، اما این مسئله برای اکثر شهروندان جهان انگلیسی صحبت نمی شود. کادر پشتیبانی آنها سریعترین نقاط اطراف را دارند و طی 5 تا 15 دقیقه در هر ساعت پاسخ می دهند. میزبانی سایت SiteGround وردپرس دارای ویژگی های مرحله بندی و ویژگی های git WordPress است که بسیاری از میزبان های معامله ارائه نمی دهند. پشتیبانی5Speed4.5 ویژگی های 5Value5 ترانس شفافیت4.5

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map