میزبانی وب خدمات آمازون (AWS) در مقابل BlueHost مقایسه ماه مه سال 2020

میزبانی وب خدمات آمازون (AWS) در مقابل BlueHost مقایسه ماه مه سال 2020

میزبانی وب خدمات آمازون (AWS) در مقابل BlueHost مقایسه ماه مه سال 2020

تصمیم گیری بین Bluehost و خدمات وب آمازون (AWS) میزبانی?


اگر چنین است ، شما یک نژاد نادر هستید.

دلیل این امر این است که این دو رویکرد کاملاً متفاوت برای میزبانی وب هستند. Bluehost یک میزبان کم هزینه سنتی با ویژگی های اساسی و رابط استاندارد ControlPanel است که شاید از آن استفاده کنید. AWS با رابط های خاص خود و مدل قیمت گذاری متفاوت برای توسعه دهندگان ساخته شده است.

گفته می شود ، هنگام انتخاب بین این دو میزبان ، نکات اساسی وجود دارد. بیایید غرق شوید.

اگر تازه وارد میزبانی وب هستید یا ارائه دهنده میزبانی برای اولین بار در مدتی تغییر کرده اید ، کار می تواند دلهره آور باشد. انتخاب سرویس میزبانی وب یک تصمیم دشوار است. عوامل مختلفی در فرایند تصمیم گیری شما نقش دارند. شما باید در مورد مواردی از قبیل ساختار قیمت ، خرابی سرویس و ویژگی های موجود که یک سرویس میزبانی در اختیار شما قرار می دهد فکر کنید.

پشتیبانی مشتری نیز عامل مهمی است. شما می خواهید پشتیبانی فنی بلافاصله در هنگام اشتباه انجام شود ، چه در شلوغ ترین زمان روز و چه در نیمه شب. ما می خواهیم هر دو سرویس میزبانی وب آمازون (AWS) و شرکت BlueHost را تجزیه کنیم تا مشخص کنیم کدام یک گزینه بهتری برای نیازهای میزبانی وب شما ارائه می دهد.

سریع کنار بگذارید: آیا یک هیبرید کامل از قیمت AWS با پشتیبانی Bluehost می خواهید؟ Cloudways را بررسی کنید – یک راه حل میزبانی ترکیبی با مقیاس ، قیمت گذاری و پشتیبانی از مشتری.

شبکه مقایسه AWS در مقابل BlueHost

wdt_IDFeatureAmazon خدمات وبBlueHost
1خرابی / زمان تمام وقت99.95٪99.9٪
2پشتیبانی مشتریخدمت رسانی عالی24/7 چت زنده
3شروع به ذخیره سازیمتفاوت است50 گیگابایت
4قیمت شروع$ 0.08 / ساعتاز 3.95 دلار در ماه شروع می شود

قیمت گذاری Bluehost را بررسی کنید

AWS vs Bluehost A پشتیبانی B سرعت C ویژگی های C سرعت D ارزش E شفافیت نقد و بررسی 4 داور 3.1 8 رای34.54.54.53.5ABCDEBluehost Review 3.6 داور 3.5 18 رای 3.52.544.53.5ABCDE

مقایسه ویژگی های برتر AWS vs Bluehost

ویژگی های بسیاری برای مقایسه در هنگام مشاهده میزبان ها وجود دارد ، حتی جالب نیست. آنقدر ناراحت کننده است که می تواند باعث چرخش سر شما شود! از آنجا که سایت ما قصد دارد شرکت های میزبان را برای بازاریاب یا کارآفرین متوسط ​​شما – به جای یک توسعه دهنده فصلی – تفکیک کند ، ما می خواهیم روی جنبه هایی که بیشتر برای شما مهم است تمرکز کنیم.

AWS گزینه های میزبانی زیادی دارد که مقایسه همه محصولات آنها در این بررسی غیرممکن است. ما به طور کلی روی AWS تمرکز خواهیم کرد ، با ارائه های میزبانی EC2 و S3 آنها و همچنین محصول آمازون Lightsail آنها که در بازار تجاری کوچک و غیر فنی متمرکز است.

باید حتی در مقایسه با AWS و Bluehost باشید?

این مورد است – اگر شما این دو شرکت را با یکدیگر مقایسه می کنید ، ممکن است بخواهید دوباره فکر کنید که اهداف شما چیست. اینها واقعاً دو جانور متفاوت هستند.

اگر یک تیم توسعه یا آژانس دارید که به شما در تنظیم میزبانی خود کمک می کند ، باید با AWS بروید. AWS مقیاس پذیری ، قیمت گذاری و گزینه های بسیار خوبی را ارائه می دهد ، اما محصول آنها برای کاربر متوسط ​​شما ساخته نشده است. به همین دلیل ، من می خواهم به شما توجه كنم كه آیا منابع توسعه را برای مدیریت AWS یا مهارت فنی خود دارید یا خیر. گفته می شود ، آنها یک محصول نسبتاً جدید Amazon Lightsail را دارند که برای مبتدی دوستانه تر است ، اما با این وجود هنوز هم تا حدودی برای شخصی با برخی مهارت های اساسی توسعه یا فنی طراحی شده است.

اگر شما از نظر فنی خیلی فوق العاده نیستید و فقط یک پشتیبانی خوب با پشتیبانی عالی می خواهید ، توصیه می کنم ابتدا چند میزبان دیگر را با یکدیگر مقایسه کنید. اول ، اگر به دنبال پشتیبانی شگفت انگیز هستید و می توانید حدود 15 دلار در ماه هزینه کنید ، توصیه می کنم Bluehost vs SiteGround را با هم مقایسه کنید. اگر به دنبال یک میزبان خوب با بررسی های عالی هستید ، Bluehost vs A2 Hosting را بررسی کنید. اگر می توانید مبلغی بین 30 تا 100 دلار در ماه برای آنچه برخی از بهترین میزبان وردپرس می دانند هزینه کنید ، بررسی Bluehost vs WP Engine را بررسی کنید.

خوب – فقط باید زمینه را ارائه داد زیرا در اینجا تفاوت بزرگی بین AWS و SiteGround وجود دارد ، بنابراین باید زمینه را بدست آورید.

مقایسه خرابی / Uptime

هنگام مقایسه گزارش های خرابی / زمان کار ، یکی از این میزبان ها آن را ارائه می دهد و دیگری اینگونه نیست – که باید نشان دهنده کیفیت باشد.

AWS ارائه می دهد داشبورد خدمات درمانی برای بازدید عموم در هر زمان. Bluehost چیز مشابهی با آن ارائه نمی دهد.

Bluehost هیچ ادعایی در مورد درصد به موقع آنها در صفحات بازاریابی خود نمی کند ، اگرچه در کل نوید کیفیت عالی دارند. آنها فقط از ارائه درصد واقعی زمانی که خدمات آنها در دسترس است ، کوتاه مانده اند. مشتریان فعلی اظهار داشتند که خدمات آنها به اتمام رسیده و 99.9 درصد از زمان را اجرا می کنند. همچنین می توانید رمزگذاری SSL و SSH را به وب سایت خود اضافه کنید که امنیت را تقویت کرده و به برقراری ارتباط قوی تر نیز کمک می کند. این شرکت از یک سیستم پشتیبان گیری از UPS و ترکیبی از سرور قوی استفاده می کند تا بتواند خدمات شما را تا حد امکان کارآمدتر نگه دارد.

خدمات میزبانی وب آمازون (AWS) شاید رهبر واقعی صنعت در رابطه با درصد به موقع ارائه دهنده سرورهای آنها باشد. این شرکت از همان شبکه سرورهایی مانند فروشگاه خرده فروشی آنلاین خود استفاده می کند ، بنابراین هر زمان این شرکت برای بهبود Amazon.com در فن آوری سرمایه گذاری می کند ، در تئوری که همین فناوری به سرورهای AWS می پردازد که شما در آن تجارت می توانید خریداری کنید. این شرکت همچنین سیستم های پشتیبان گیری کامل سایت و سیستم های پشتیبان گیری خودکار را ارائه می دهد ، که برای اطمینان از سرور و سرورهای آنها در همه زمان ها کار می کنند. برای کمک به دسترسی به خدمات ، آنها مراکز داده از سراسر جهان از جمله سائوپائولو ، سنگاپور ، توکیو و کالیفرنیا را ارائه می دهند. آمازون Lightsail در توافق سطح خدمات خود (SLA) 99.95٪ حداکثر زمان قول می دهد.

مقایسه ویژگی ها

Bluehost ویژگی های زیادی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. شما تقریباً از هر ابزاری که تصور کنید برای ارتقاء خدمات میزبانی وب خود لذت خواهید برد. این شرکت کاملاً از انواع مختلف کدگذاری از جمله PHP ، Perl 5 ، Javascript و Flash پشتیبانی می کند. شما از مقدار نامحدودی از فضای دیسک و حساب های ایمیل که برای استفاده در دسترس می باشد لذت می برد. همچنین می توانید تعداد نامحدودی از نام های دامنه مختلف را مدیریت کنید که اگر تجارت شما به سرعت در حال گسترش است ، کامل است.

خدمات میزبانی وب آمازون (AWS) میزبان پشتیبان برنامه ریزی شده و ذخیره سازی مجازی ابری را در اختیارتان می گذارد که در صورت اشتباه پیش می رود و باید از زمانی که وب سایت شما به درستی کار می کند ، اطلاعات را جمع کنید. سرویس میزبانی آنها به طور کامل از سیستم عامل های مختلفی از جمله جوملا ، روبی ، وردپرس و مگنتو پشتیبانی می کند. در صورت تمایل می توانید از گزینه های میزبانی ویندوز و لینکس نیز استفاده کنید.

مقایسه پشتیبانی مشتری

Bluehost در بخش خدمات به مشتری امکان پیشرفت دارد. وب سایت آنها اعلام کرده است که پشتیبانی خدمات مشتری از طریق چت های زنده 24/7 ، بلیط های ایمیل و تماس های تلفنی به آسانی در دسترس است. همچنین یک کتابخانه ویدئویی برای ارائه کمک در مورد مشکلات پشتیبانی فنی مشترک در دسترس است. با این حال ، عدم دسترسی به خدمات به مشتریان یک شکایت رایج در مورد مشتریان قبلی و فعلی است. گزارش هایی از زمان انتظار طولانی و کیفیت پشتیبانی متناقض وجود دارد. بهترین کار برای انجام این کار ابتدا چت کردن با یکی از فروشندگان آنها است تا به تعیین کیفیت کمک کند.

پشتیبانی خدمات مشتری کمی با سرویس های وب آمازون (AWS) گیج کننده است. از طرف خارج ، آنها بسیاری از ادعاهای مربوط به کیفیت پشتیبانی مشتری را ایجاد نمی کنند ، اما از شما درخواست می کنند که برای شروع کار وارد کنسول شوید. آنها همچنین در مورد انتخاب یک طرح پشتیبانی مشتری بحث می کنند ، که اطمینان بخش نیست. با توجه به اینکه AWS در بازار توسعه دهنده هدف دارد ، آنها باید هماهنگی مشتری را برای هماهنگی با یکی از بسیاری از محصولاتشان انجام دهند. به طور خلاصه ، کیفیت پشتیبانی مشتری آنها نامشخص است.

مقایسه قیمت

Bluehost دارای چندین برنامه شروع بسیار ارزان برای ورود شما به درب است ، اما قیمت گذاری پس از مدتی بالا می رود ، در حالی که AWS دارای قیمت های ثابت تری است که ارزان نیز است.

ساختار قیمت Bluehost با برنامه های چند لایه استاندارد شما ساخته شده است که شما را برای انتخاب گزینه میانی ترغیب می کند. برنامه های مشترک میزبانی از 3.95 دلار در هر ماه (با تخفیف) شروع می شود و یک وب سایت را در اختیار شما قرار می دهد که 50 گیگابایت فضای در اختیار شما باشد. همچنین پنج حساب ایمیل دریافت می کنید که دارای 100MB ذخیره سازی و ضمانت عملکرد استاندارد هستند. ساختار قیمت بعدی برای یک طرح VPS است که از 29.99 دلار در هر ماه شروع می شود. برای آن قیمت ، شما 2 هسته پردازنده ، 30 گیگابایت سان و 2 گیگابایت ذخیره سازی دریافت می کنید.

Bluehost دارای 30 روز ضمانت برگشت پول است:

اگر ظرف 30 روز انصراف دهید ، فقط هزینه سرویس میزبانی خود بازپرداخت کامل دریافت می کنید. ضمانت برگشت پول برای بیشتر محصولات اضافی مانند دامنه ها با توجه به ماهیت منحصر به فرد هزینه های آنها اعمال نمی شود. “

این برای کسانی که می خواهند کیفیت را بدون از دست دادن پول در آخر تست کنند ، مفید است.

خدمات میزبانی وب آمازون (AWS) چند محصول میزبانی متفاوت دارد ، بنابراین قیمت گذاری در نیازهای مختلف بسیار متفاوت است. ساده ترین برنامه برای صاحبان مشاغل گزینه Lightsail آنها است که از 5 دلار در ماه شروع می شود. این قیمت گذاری را در مقایسه با برخی از محصولات دیگرشان که توسط دقیقه یا ساعت شارژ می شوند ، ساده می کند. در صورت نیاز به تغییر یا به روزرسانی ویژگی ها ، آنها تقریباً همه ویژگی های قابل تصور را در زیر نور خورشید ارائه می دهند. Lightsail ارائه می دهد یک ماه محاکمه رایگان همچنین.

توصیه نهایی AWS vs Bluehost

هنگام مقایسه خدمات میزبانی وب وب آمازون (AWS) و Bluehost ، به نظر می رسد بیشتر سیب ها سیب را با پرتقال مقایسه کنید.

Bluehost با هدف نخستین وبلاگ نویسان و کارآفرینان به دنبال راه اندازی وب سایت به روشی ساده انجام می شود. AWS گزینه های پیچیده و گیج کننده ای برای مبتدیان دارد ، اگرچه ارائه Lightsail آنها یک راه ساده برای شروع است.

اگر مجبور بودید بین این دو انتخاب کنید و می خواستید میزبانی ارزان و ساده بخرید ، راه Bluehost راهی است. اگرچه این توصیه قوی برای نگاهی به برخی دیگر از میزبان های سطح بالاتر با رتبه بالاتر مانند Siteground یا A2 Hosting است.

AWS ارزان ، سریع و بسیار انعطاف پذیر است و در صورتی که از نظر فنی کمی زرنگ باشند ، برای مبتدی اول توصیه می شود. اگر با یادگیری یک سیستم جدید مرعوب نشده اید و به طور کلی می توانید مشکلات خود را به Google برسانید ، ممکن است نوآوری های فنی جذاب AWS و یک راه حل طولانی مدت قوی را پیدا کنید. اگر تازه شروع به کار کرده اید ، باید شروع کنید چراغ آمازون.

گزینه ای دیگر؟ از Cloudways دیدن کنید. آنها میزبان وب مدیریت شده را بر اساس سیستم عامل AWS یا Google Cloud ارائه می دهند. ترکیبی عالی از قیمت و پشتیبانی. بررسی کامل Cloudways ما به همه جزئیات شیرجه می زند.

Recap Review Bluehost

در زیر خلاصه ای از بررسی کامل Bluehost ما آورده شده است.

بررسی Bluehost 3.6 / 5 داور {{بررسیOverall} / 5 کاربران (18 رای) جوانب مثبت

 • برخی از ارزان ترین قیمت ها
 • تن از ویژگی ها
 • خوب برای مبتدیان
 • ویژگی های امنیتی عالی برای میزبانی بودجه

منفی

 • سرعت می تواند یک مسئله باشد
 • Uptime تضمین نشده است
 • برخی از مشکلات پشتیبانی

SummaryBecause Bluehost بسیار بزرگ است و منابع را با شرکت های خواهر به اشتراک می گذارد ، آنها می توانند برخی از ارزانترین قیمت ها را برای هاستینگ ارائه دهند. و با قیمت های بسیار کم ، برنامه های Bluehost بسیاری از اصول اولیه ، مانند میزبانی وردپرس ، VPS ، ویژگی های امنیتی جامد و هزاران ابزار رایگان را برای بوت کردن پوشش می دهد. اما در پایان روز ، آنچه را می پردازید دریافت می کنید. خدمات مشتری Bluehost فاقد ، زمان به روز خسته کننده است ، و سرعت آنها به حد مطلوب می رسد. وب مسترهای با بودجه ای که تعداد زیادی از ترافیک یا بلیط های پشتیبانی را پیش بینی نمی کنند ، هر آنچه را که می خواهید با قیمت گذاری Bluehost پیدا کنند. اما اگر قابلیت اطمینان بیشتری برای شما مهم است ، ارزش آن را دارد که مبلغ اضافی را برای یک میزبان مشتری محورتر مانند SiteGround یا WP Engine هدر دهید. پشتیبانی3.5Speed2.5 ویژگی های 4Value4.5 ترانس شفافیت3.5

recap review AWS

در زیر خلاصه بررسی کامل AWS ما آمده است.

بررسی خدمات وب آمازون 4 / 5 داور {{بررسیOverall} / 5 کاربران (8 رای) جوانب مثبت

 1. ذخیره سازی خودکار مقیاس پذیر
 2. یک مدل پرداخت برای هر استفاده را با هزینه کم ارائه دهید
 3. گزینه های پشتیبانی عالی
 4. یک برنامه رایگان برای کاربران جدید
 5. پرونده های بزرگ ترابایت

منفی

 1. بسته های استاندارد در دسترس نیست
 2. قیمت ها بر حسب مکان متفاوت است
 3. شما باید میزان استفاده خود را تخمین زده و محاسبه کنید
 4. پشتیبانی از تماس سخت تر

پشتیبانی3Speed4.5 ویژگی های4.5Value4.5 ترانس شفافیت3.5

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector