مقایسه خدمات وب آمازون (AWS) در برابر GoDaddy: هزینه یا راحتی؟ میزبانی وب – مقایسه قیمت و برنامه ها – مه 2020

مقایسه خدمات وب آمازون (AWS) در برابر GoDaddy: هزینه یا راحتی؟ میزبانی وب – مقایسه قیمت و برنامه ها – مه 2020

مقایسه خدمات وب آمازون (AWS) در برابر GoDaddy: هزینه یا راحتی؟ میزبانی وب – مقایسه قیمت و برنامه ها – مه 2020

مقایسه خدمات وب آمازون (AWS) با GoDaddy مانند مقایسه سیب با پرتقال است.


یا مانند مقایسه شاتل فضایی (AWS) با یک هواپیمای تجاری (GoDaddy). آنها هر دو شما را در سرتاسر جهان می گیرند ، اما یکی از راه های پیچیده تر ، با پتانسیل بسیار بیشتری است ، در حالی که دیگری بسیار نزدیک است.

GoDaddy برای مبتدیان ساده شده است ، خدمات وب آمازون (AWS) برای توسعه دهندگان و کاربران پیشرفته است. به عنوان یک کنار ، می توانید از مزایای مقیاس و قیمت گذاری AWS ، اما با پشتیبانی مدیریت شده با رفتن با Cloudways استفاده کنید.

توجه: از سال 2020 می توانید با این لینک (یک کوپن ویژه GoDaddy Managed WordPress Hosted WordPress Hosted) وردپرس میزبانی شده GoDaddy را دریافت کنید. این یک SCREAMING DEAL است و انتظار نمی رود خیلی طول بکشد.

AWS vs GoDaddy: قیمت گذاری

وقتی قیمتهای AWS و GoDaddy را مقایسه می کنید ، نکته ای که باید بدانید این است که آنها به شکلی متفاوت قیمت می کنند.

GoDaddy با قیمت تبلیغاتی هزینه ماهانه ثابت ، حداقل 1 دلار در ماه را شارژ می کند.

AWS گزینه های مختلفی را ارائه می دهد – هر دو دقیقه و قیمت ثابت Amazon LIghtsail.

یکی از مزیت های بزرگ ، آمازون در واقع میزبانی رایگان را برای سال اول ارائه می دهد. اکنون ، این یک راه حل میزبانی رایگان بسیار محدود است ، اما این یک راه عالی برای شروع است.

AWS vs Godaddy: ویژگی ها

به عنوان یک مبتدی ، سعی کنید به این گزینه های AWS نگاهی بیندازید و خسته نشوید:

گزینه های میزبانی

در حالی که میزبانی GoDaddy کمی ساده تر است:

گزینه های میزبانی وب خدادادی

اکنون GoDaddy کمی بیشتر از این سه گزینه بیشتر به جزئیات می پردازد ، اما نشان می دهد که آنها روی سازنده متوسط ​​وب سایت مادر شما متمرکز هستند.

پشتیبانی مشتری

GoDaddy و AWS دو بازار مختلف را هدف قرار داده اند ، بنابراین پشتیبانی آنها متفاوت است.

GoDaddy پشتیبانی خود را از طریق تلفن در درجه اول انجام می دهد و آنها واقعاً روی کمک به مشاغل کوچک و صاحبان وب سایت شخصی تمرکز می کنند.

AWS برای مشاغل در نظر گرفته شده است ، بنابراین با توجه به این نکته باید با پشتیبانی AWS ، همراه باشید پشتیبانی تجاری در 100 دلار در ماه.

AWS پشتیبانی زیادی از محصولات خود ارائه می دهد. وبلاگ ها ، پیوند با ما ، انجمن های گفتگو ، کمک ، گفتگوی زنده و پشتیبانی به هر کسی امکان می دهد با نماینده ارتباط برقرار کند.

GoDaddy دارای ذخیره سازی آنلاین ، پشتیبانی از محصول ، ارسال بلیط پشتیبانی و انتقال دامنه است. پشتیبانی مشتری از هر دو طرف تقریباً برابر است و گزینه های مختلفی برای شما وجود دارد. گفتن کدام یک بهتر است دشوار است زیرا آنها انواع مختلفی از پشتیبانی را ارائه می دهند. اگر شما نیاز دارید که بلافاصله با شخصی ارتباط برقرار کنید ، AWS گزینه بهتری خواهد بود. اگر به محصولات پشتیبانی نیاز دارید ، GoDaddy انتخاب بهتری خواهد بود.

سرعت

هر دو سرعت زیادی برای اجرای وب سایت شما ارائه می دهند. به نظر می رسد سرعت AWS سریعتر از GoDaddy است زیرا شما می توانید سریعتر با یک نماینده ارتباط برقرار کنید. اگر به سرعت درج شده به وب سایت خود می پردازید ، GoDaddy دارای سرعت های سریعی است تا بتواند شما را به سرعت بالا ببرد. سرعت بسته به نیاز شما متفاوت است ، اما آنها برای رسیدن به راه شما تلاش خواهند کرد. هیچ یک گزینه وحشتناک نیستند ، بنابراین با هیچ یک از آنها خوب خواهید بود. اگر به دنبال اشتراک سال رایگان با AWS هستید ، سرعت بسیار کندتر از آنچه شما نیاز دارید انجام می شود.

مقدار

اگر می توانید قیمت AWS را تحمل کنید ، ارزش آن بهتر خواهد بود. از آنجا که فضای دیسک بسیار بیشتری را با AWS بدست می آورید ، ممکن است ارزش برچسب قیمت بالاتری داشته باشد. برای برچسب قیمت پایین تر ، GoDaddy قیمت بهتری دارد.

شاید با GoDaddy بهترین ویژگی ها را به دست نیاورید ، اما مطمئناً روی کیف پول راحت تر است. این همه به نیازهای شما برای تحقق اهداف خود بستگی دارد. GoDaddy دامنه های بیشتری منتقل یا حذف شده است ، به این معنی که می توانید دامنه سایت خود را راحت تر از دست دهید. لازم نیست نگران این موضوع با AWS باشید.

امکانات

پهنای باند 1TB شما با AWS سرعت زیادی می بخشد. 1TB فضای دیسک شما با AWS بدست می آورید یک ویژگی عالی با AWS است. GoDaddy پهنای باند نامحدود دارد ، بنابراین شما از پهنای باند خود فراتر نمی روید. 100 گیگابایت فضای دیسک

اگرچه اطلاعات برای ذخیره سازی زیاد ایده آل نیست. تعداد نقل و انتقالات داخل و خارج از GoDaddy به این معنی است که شما می توانید یک نام دامنه سریعتر از AWS پیدا کنید. flipside به این معنی است که می توانید دامنه GoDaddy خود را نیز سریعتر از دست دهید. به نظر می رسد افراد بیشتری در مقایسه با GoDaddy از AWS لذت می برند ، اما هر دو محصول بسیار خوبی را ارائه می دهند.

وقت تمام وقت

AWS دارای زمان عالی است و حداکثر 100٪ را ارائه می دهد.

GoDaddy تقریباً مشابه است ، اما آنها با 99.94٪ در رتبه دوم قرار دارند.

سایت هایی که توسط AWS میزبانی شده اند برای مدت زمان طولانی تری از GoDaddy کار می کنند ، اما تفاوت تقریبا ناچیز است. دلیل این امر شاید تا حدی باشد زیرا GoDaddy میزبان تقریباً یک میلیون سایت مختلف در همان زمان است. AWS روزانه کمتر از 3000 میزبان است. این اختلاف باعث نمی شود سایت شما در هر یک از میزبان ها خراب شود. تقریبا هر دو نتیجه به دست خواهید آورد ، اما اگر به دنبال بهتر شدن زمان هستید ، AWS گزینه بهتری است.

نتیجه

همه GoDaddy را می شناسند ، این میزبان وال مارت است. در پایان ارزان تر است (گرچه ارزان ترین قیمت دراز مدت نیست) اما کار را به خوبی انجام می دهد و از پشتیبانی خوبی نیز برخوردار است. آنها کارها را به روش خود انجام می دهند ، اما GoDaddy به آن عادت دارد.

AWS برای توسعه دهندگان وب و سرپرستان سیستم عامل مناسب است ، اما برای صاحب مشاغل روزمره شما نیست. آ ترکیبی کامل که به شما بهترین سرعت و قیمت AWS را می دهد ، همراه با پشتیبانی مشتری است ابرهای ابری, یک پلت فرم میزبانی وب جدید که فناوری AWS را با تیم سرپرست IT داخلی خود به کار می برد تا به شما کمک کند بهترین پشتیبانی را برای همراه خود داشته باشید به علاوه پشتیبانی مشتری.

اگر علاقه مند به مقایسه AWS با یک میزبان مقرون به صرفه هستید ، ما را در پست آمازون AWS vs Bluehost ببینید. یا اینکه ، از پست Bluehost vs GoDaddy ما دیدن کنید تا ببینید که چگونه این میزبان بودجه از سر به سر می ایستند!

یادآوری: از سال 2020 می توانید میزبانی وردپرس با مدیریت GoDaddy را فقط با 1 دلار در ماه با این لینک دریافت کنید (یک کوپن مخصوص میزبانی وردپرس با مدیریت GoDaddy). این یک SCREAMING DEAL است و انتظار نمی رود خیلی طول بکشد.

ورود به روز

11 مارس 2020: بررسی و ویرایش های کوچک
2 سپتامبر 2019:
تاریخ کوپن را به روز کرد ، اطلاعات Cloudways را اضافه کرد.
30 آوریل 2018: به روز رسانی های کوچک در سراسر ، از جمله قیمت پشتیبانی AWS. هدرهای قابل خواندن.
25 فوریه 2018: 
شامل کوپن مخصوص میزبانی وردپرس با مدیریت GoDaddy است.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector