میزبانی AWS در مقابل میزبانی وب HostGator – مقایسه قیمت و برنامه ها – مه 2020

قرار گرفتن در صدر هر لیست عالی فقط اتفاق نمی افتد. برای داشتن نام خود در لیست باید در هر کاری که انجام می دهید بسیار خوب باشید. HostGator لیستی از بزرگترین شرکتهای میزبانی وب در سال جاری را تهیه کرده است. خدمات شگفت انگیز آنها برای چنین کم هزینه ای ارائه می دهد نقش بسیار زیادی در این جایزه بازی می کند. از آنجا که آنها می توانند به عنوان برنامه های میزبانی ، مبلغی را بپردازید ، مشتریان می توانند بدون تعهد یک برنامه سالانه خدمات HostGator را امتحان کنند. آنها نیازی به هزینه راه اندازی یا سایر هزینه های غیرضروری ندارند ، و این امکان را می دهد که سایتی در وب با قیمت کمتر از 10 دلار داشته باشید.


همه وب سایت های میزبان از قانون حراج سفارشی خود محافظت می کنند. هر سایتی که میزبان آنها باشد از حملات هکرهای DDoS در امان نیست. چارچوب HostGator توسط وزارت بازرگانی ایالات متحده سازگار به نظر می رسد و آنها بندرگاه ایمن بندر ایمن شده توسط کمیسیون اروپا بوده اند.

چندین ویژگی و اضافی از طریق HostGator وجود دارد که خدمات آنها را حتی با ارزش تر می کند. هر سایتی که میزبان آنها باشد دارای حساب های ایمیل نامحدود است. آنها با هر نقشه ای که ارائه می دهند فضای دیسک را فراهم می کنند. هر نقشه همچنین به سایت سازنده ای آسان و مجهز است که امکان ایجاد و توسعه ظاهر سایت را برای هر کسی ممکن می سازد. آنها اعتبار تبلیغات مشتری را می دهند که می توانند از طریق AdWords ، Facebook ، Google و Bing / Yahoo استفاده شوند. آنها فیلم های مفیدی و نکات سئو ارائه می دهند که باعث می شود سایت در گوگل و بینگ شناسایی شود. یک اسکنر نیز برای لیست سیاه و بدافزار Google فراهم شده است.

صرفنظر از اینكه اگر تمام كار خود را در طول شب انجام دهید یا در صبح زود از خواب بیدار شوید ، HostGator همیشه كسی را در اختیار شما خواهد داشت كه بتواند كمك كند. آنها به پشتیبانی مشتریانی که در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز در هفته ارائه می دهند معروف هستند. آنها از طریق چت زنده ، سیستم بلیط و از طریق تلفن در دسترس هستند. HostGator همچنین بیش از 650 مقاله راهنما و بیش از 500 آموزش ویدیویی ارائه داده است.

برای دیدن اینکه چگونه HostGator با سایر خدمات میزبانی مطابقت دارد ، از SiteGround و پست HostGator ما بازدید کنید.

خدمات وب آمازون ، که در غیر این صورت با عنوان AWS شناخته می شود ، یک بستر سرویس وب است که مبتنی بر ابر است. آنها برنامه ها و سایر ابزارهای مورد نیاز را برای ایجاد و توسعه برنامه های آنلاین ، ردیابی داده های وب ، رسیدگی به فضای سرور و سایر کارهای دیگر به منظور توسعه حضور آنلاین در اختیار مشتریان قرار می دهند. به مشتریان گزینه های مختلفی داده می شود تا بتوانند با توجه به اهداف فردی خود و آنچه را که می خواهند از طریق یک وب سایت انجام دهند ، انتخاب کنند. اگر مشتری برای تهیه بانک اطلاعاتی بزرگ شرکت یا ایجاد و پردازش بسیاری از برنامه ها به سرورهای اضافی نیاز داشته باشد ، فضای ذخیره سازی اضافی در دسترس است. یک شرکت می تواند اطلاعات مورد نیاز برای ارسال یا دریافت از طریق خدمات تحویل محتوا را از طریق AWS سرعت بخشد. این هم باعث افزایش درآمد و هم از بین رفتن وقت خواهد شد. نظارت بر استفاده از داده ها و اثربخشی آن خدماتی است که AWS فراهم می کند و بازخورد زمان واقعی را در مورد عملکرد وب سایت خاص ارائه می دهد. این امر همچنین باعث می شود مشتری از هرگونه تغییر و تحول در سایت و اثربخشی آن آگاه شود.

بسته اصلی ارائه شده از طریق AWS با میزبانی رایگان ارائه می شود. با این حال ، این بسته شامل کمک و پشتیبانی در دسترس است به مشتریان پرداخت کننده خدمات وب آمازون. لازم به ذکر است که اکثر مشتریانی که با بسته بندی اولیه شروع می کنند ، خیلی سریع به روز می شوند. به نظر می رسد که هر بسته AWS را فراهم می کند روند مداوم است. این برنامه ها بسته به کاربرد می تواند بیش از 45 دلار در ماه باشد. HostGator بسته های ماهانه کمترین قیمت 4.00 دلار را ارائه می دهد که همراه با تیم پشتیبانی 24/7 آنها استاندارد است. آنها همچنین با این طرح لیست طولانی از سایر ویژگی ها را ارائه می دهند.

با این گفته ، تعداد هنوز هم به نفع AWS است. طبق اطلاعات datanyze.com ، میزبان درجای 36 سایت قرار دارد و تعداد سایتهای میزبانی شده در حالی که خدمات میزبانی آمازون در رتبه 2 قرار دارد. طبق تحقیقات ارائه شده توسط Datanyze ، میزبان میزبان مسئول 17،570 سایت است. میزبان AWS بیش از 1 میلیون نفر. در طی ماه آوریل 2016 ، AWS بیش از 38،000 سایت اضافه کرد در حالی که HostGator فقط تعداد آنها را 634 افزایش می دهد.

من شخصاً تجربه ای با هیچ یک از این دو شرکت ندارم. من در مورد چند مقاله ای که خوانده ام نظر ایجاد کرده ام. AWS تعداد به مراتب بهتر از GatorHost دارد. آنها همچنین یک شرکت بین المللی هستند که وقت و زحمت زیادی را در برند و شهرت خود قرار داده اند. من ایده کمک و پشتیبانی را که HostGator بدون توجه به بسته ای که مشتری انتخاب می کند ارائه می دهد ، دوست دارم. من فکر می کنم کسی که در زمینه بازاریابی یا حرفه ای در حال توسعه است ، از میزان پشتیبانی که با HostGator در دسترس است قدردانی کند. اگر من صاحب مشاغل كوچك بودم ، مایل بودم كه وقت و پول خود را با یك شركت همفكر سرمایه گذاری كنم. تجربه شخصی من همیشه با شرکتهای کوچکتر رابطه کار بهتری بوده است. شرکت های بزرگتر ممکن است در بعضی مواقع مورد ارعاب قرار گیرند و همیشه آنها همان اندازه احترام و قدردانی را برای ما بچه های کوچکتر نشان نمی دهند

برای دیدن نحوه عملکرد AWS در برابر سایر خدمات میزبانی ، AWS و پست BlueHost ما را بررسی کنید. برای کشف گزینه های میزبانی بیشتر ، DreamHost را در مقابل پست IPage قرار دهید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map