خدمات وب آمازون (AWS) در مقابل مقایسه میزبانی سایت SiteGround 2020

مقایسه SiteGround با AWS امری عجیب است.


به طور جدی ، این دو نوع خدمات کاملاً متفاوت هستند.

AWS برای توسعه دهندگان فصلی است که می دانند چگونه میزبان فنی را راه اندازی و اجرا کنند ، منظور است که SiteGround بسیار کاربر پسند است و برای مشاغل کوچک و متوسط ​​ساخته شده است.

بنابراین به تعقیب. توسعه دهنده؟ انتخاب کنید AWS.

کارآفرین یا بازاریاب؟ SiteGround را انتخاب کنید.

ما در حال مقایسه یک گزینه کمتر شناخته شده و یک نیروگاه میزبان هستیم ، که هر دو بررسی های خارق العاده ای دریافت کرده اند و پاسخگوی نیاز بسیاری از مشتریان راضی هستند.

خدمات وب آمازون (AWS)

خدمات وب آمازون توسط Amazon.com ، مرکز تولید و فروش در خرده فروشی آنلاین و سرگرمی ، که به عنوان دپارتمانی در سال 2006 با خدمات زیرساخت فناوری اطلاعات آغاز شد ، آغاز شد. اکنون ، ما آن را محاسبات ابری می نامیم. بسیاری از شرکت ها با داشتن توانایی سرورهای سایت ، متوجه شده اند که به دلیل انعطاف پذیری و کارایی مبتنی بر نتایج ، محاسبات ابری را ترجیح می دهند..

 • قیمت گذاری: ایجاد یک حساب کاربری با خدمات وب آمازون رایگان است و به مدت 12 ماه پس از تاریخ ثبت نام ، به صورت رایگان به کاربران ارائه می دهد. آنها همچنین خدمات رایگان دیگری را ارائه می دهند که بعد از سال ادامه می یابد. پس از آن ، آنها بیش از 50 سرویس ابری قیمت گذاری را پرداخت می کنند. برای 12 ماه اول ، کاربران دریافت می کنند:
  • Amazon EC2: ظرفیت محاسبه قابل تنظیم که شامل 750 ساعت در هر ماه استفاده از نمونه های لینوکس ، RHEL یا SLES t2.micro یا 750 ساعت در ماه استفاده از نمونه نمونه Windows t2.micro است.
  • Amazon S3: زیرساخت های ذخیره سازی داده با تاخیر مقیاس پذیر و مقیاس پذیر که شامل 5 گیگابایت ذخیره سازی ، 20،000 درخواست دریافت و 2000 درخواست درخواست.
  • Amazon RDS: سرویس پایگاه داده های رابطه ای پنج پایگاه داده مختلف را ارائه می دهد و شامل 750 ساعت زمان استفاده از نمونه های آمازون RDS Single-AZ db.t2.micro ، 20 گیگابایت برای تهیه نسخه پشتیبان و 10،000،000 I / Os می باشد..
  • AWS IoT: این اجازه می دهد تا 250،000 پیام منتشر شده یا تحویل داده شده در هر ماه.
  • Registry Container EC2 Amazon: هر ماه 500 مگابایت ذخیره سازی.
 • پشتیبانی مشتری: خدمات وب آمازون چهار سطح خدمات را ارائه می دهد که پشتیبانی اصلی 24/7/365 در همه حساب ها درج شده است. این خدمات پشتیبانی شامل پشتیبانی فنی ، سؤالات متداول در مورد محصول ، مراکز خودیاری و فرم پشتیبانی می باشد. برای افزایش هزینه ها ، خدمات وب آمازون نیز به توسعه دهنده پیشنهاد می کند, کلاسهای پشتیبانی و تجاری.
 • سرعت: سرعت به راحتی در دسترس نیست و می تواند بین مناطق متفاوت باشد.
 • ارزش: بسیاری از کاربران وب سرویس های آمازون قدردانی می کنند که این برنامه به آنها امکان می دهد تا هزینه خدمات خود را که در واقع از آنها استفاده می کنند ، پرداخت کنند. هزینه ها به ازای هر گیگابایت و در هر انتقال داخل سطل ذخیره داده ها و خارج است.
 • ویژگی ها: بسیاری از کاربران از موارد اضافی که خدمات وب آمازون ارائه می دهد خوشحال هستند ، از جمله حذف درخواست ها ، بازیابی اطلاعات یخچال و فریزر ، انتقال داده از طریق ورودی رایگان و همچنین خروجی به Amazon EC2 در ویرجینیا شمالی. هر کس دیگری 1 گیگابایت اول انتقال برون مرزی را به صورت رایگان دریافت می کند.
 • Downtime / Uptime: هر روز ، خدمات وب آمازون منتشر می شود لحظه به لحظه در دسترس بودن خدمات برای مناطق خود آنها همچنین وقفه های خدمات ارائه شده در طول سال گذشته را نشان می دهند.
 • برای کشف تمام گزینه های میزبانی خود ، AWS و پست GoDaddy ما را ببینید.

میزبانی سایت SiteGround

SiteGround با راه اندازی در بلغارستان بیش از 12 سال است که نه تنها ساخت بسته های مقرون به صرفه که پاسخگوی نیازهای متنوعی باشد ، بلکه ایجاد یک محیط تیمی با یک فلسفه دست ساز است ، به این معنی که آنها راه حل های با کیفیت و خاص خود را ایجاد می کنند. آنها ارزش افزوده ای را برای کارمندان و مشتریان به طور یکسان فراهم می کنند ، به کارکنان فضای سرگرم کننده و خلاقانه می بخشند و به کاربران 10 گیگابایت فضای دیسک ، پهنای باند نامحدود ، سرعت بالا و خدمات برنده جوایز در اختیار کاربران قرار می دهند.

 • قیمت گذاری: برنامه های SiteGround ممکن است کمی بالاتر از سایر میزبان وب سایت باشد ، اما بیشتر مشتریان نسبت به جزئیاتی که SiteGround در هر سطح گنجانده است علاقه دارند..
  • میزبانی مشترک: به طور منظم 9،95 دلار قیمت ، کدهای کوپن آن را تا 3.95 دلار پایین می آورند.
  • Cloud Hosting: ماهانه با 60 دلار شروع می شود.
  • میزبان نمایندگی فروش: یک طرح اعتباری ، که برابر با یک سال میزبانی است ، هنگام خرید 11 یا بیشتر اعتبار ، هر اعتبار شما 42 دلار کم است..
  • اختصاصی میزبانی وب: برنامه های سرور اختصاصی ایالات متحده با 229 دلار در ماه شروع می شود.
 • پشتیبانی مشتری: یک ثانیه وجود ندارد که نمایندگان خدمات مشتری برای چت فوری ، پاسخ های فوری تلفن و بلیط هایی که در حدود 10 دقیقه به آنها پاسخ داده نمی شوند ، در دسترس نباشند. نمایندگان خدمات قادر هستند ، و اغلب ، عیب یابی مشکلات فنی ، درخواست های مشتری را به سرعت انجام داده و از انتظارات فراتر روند.
 • سرعت: تمام برنامه های میزبانی شامل درایوهای حالت جامد و همچنین عملکرد بهتر با NGINX ، HTTP / 2 ، PHP7 و CDN رایگان است. SiteGround حداقل 800 قانون WAF را برای رفع آسیب پذیری های صفر روز نوشته است و با ذخیره کردن سایت های وردپرس و جوملا سرعت را بهبود می بخشد.
 • ارزش: جزئیات و ویژگی های بسیاری و همچنین سطح بالایی از پشتیبانی مشتری وجود دارد که SiteGround بیشتر از هزینه کمی بالاتر برای بسته های ماهانه تشکیل می دهد.
 • ویژگی ها: SiteGround برای سایت های وردپرس ، Magento و جوملا مضامین و آموزش هایی را ارائه می دهد و از پشتیبان روزانه رایگان استفاده می کند. مهم نیست که کدام مضمون سایت را انتخاب کنید ، SiteGround یک cPanel یکپارچه شده توسط کاربر را با قابلیت های اضافی ، ایجاد وب سایت و مهاجرت به کمک و راه اندازی بدون دردسر فراهم می کند.
 • Downtime / Uptime: این شرکت با نرخ سررسید سالانه 99.9965 درصد و نرخ آپ تایم ماهانه 99.999 درصد به خود اختصاص می دهد. SiteGround همچنین دارای یک تست سرعت است که به شما امکان می دهد سرعت بارگذاری در زمان واقعی سایت خود را بررسی کنید. کاربران از سراسر جهان می توانند از مراکز داده در آمستردام ، شیکاگو ، لندن و سنگاپور استفاده کنند. SiteGround می گوید ، بیش از 90 درصد از مشکلات عملکرد سرور فوراً برطرف می شود ، به لطف پیشرفت های نرم افزاری آنها که قابلیت تشخیص خودکار در زمان واقعی و یک واکنش سریع خودکار را دارند که به طور معمول نیازی به تعامل انسانی ندارند.

همه گزینه های Siteground را اینجا مشاهده کنید

چه چیزی برای شما مناسب است?

مقایسه خدمات وب آمازون و SiteGround واقعاً شبیه مقایسه سیب با پرتقال است. در مرکز اصلی آن ، خدمات وب آمازون گزینه کم هزینه و ذخیره سازی ابری است که به کاربران کمک می کند تا داده ها را مدیریت کنند. سرویس میزبانی به شما کمک می کند تا هزینه های خود را کاهش دهید ، زیرا فقط هزینه های مورد نیاز خود را پرداخت می کنید ، اما دانستن و درک همه جنبه های توسعه وب بسیار مهم است. برای توسعه دهندگان وب و برنامه ها که می دانند چه کاری انجام می دهند بسیار عالی است ، اما زمینه های دیگر که ترجیح می دهند با قالب ها و مضامین کار کنند ممکن است این یک چالش محسوب شود. SiteGround یک شرکت میزبانی وب وب سنتی است ، و آن را برای شرکت های تجارت الکترونیکی ، بازاریابان و صاحبان مشاغل کوچک که به طور منظم در توسعه وب کار نمی کنند ، انتخاب بهتری را انتخاب کرده است. این شرکت همچنین گزینه خوبی برای توسعه دهندگان است که از گزینه های انعطاف پذیری و سفارشی سازی قدردانی می کنند. برای مقایسه میزبانی وب بین ارائه دهندگان میزبانی مشابه ، از سایت ما در مقابل پست GoDaddy بازدید کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map