Bluehost vs DreamHost 2020: مقایسه قیمت گذاری ، ویژگی ها و موارد دیگر

هر دو Bluehost و DreamHost در سالهای اینترنتی باستانی هستند. آنها رشد کرده اند تا با صدها هزار مشتری ، میزبان بازار انبوه شوند ، اما کدام یک بهتر است؟ ما قیمت ها ، سرعت ، ویژگی ها و موارد دیگر را با هم مقایسه می کنیم تا به شما در تصمیم گیری کمک کنیم.

قیمت گذاری  |  مقدارپشتیبانی  |  UPTIME  |  سرعت  |  امکانات  |  نتیجه  


Bluehost یکی از محبوب ترین شرکت های هاستینگ در سراسر جهان است ، اما آیا برای شما مناسب است؟ با شناخت نام و پشتیبانی بهتر مشتری ، یک انتخاب عالی برای مبتدیان است.

4.5

بازبین

4.6

کاربران (12 رای)

در مقابل

DreamHost یکی دیگر از آن شرکت های بزرگ میزبانی ارزان و اشتراکی است که اخیراً برای همیشه در آنجا بوده است. آنها در سال 1996 تأسیس شده اند ، برخی از مشتریان راضی که 20+ سال قدرت دارند. اگر به دنبال میزبانی ارزان در بازار انبوه هستید ، DreamHost یکی از بهترین هاست.

3.9

بازبین

3.8

کاربران 

قیمت گذاری

امتیاز: 4.5

Bluehost دارای مقرون به صرفه ترین قیمت های ورود به سطح است که میزبانی مشترک از محبوب ترین قیمت های سنگین است. ما به دلیل 3 سال زمان مورد نیاز برای بهترین معاملات ، نیمی از امتیاز را برای قیمت گذاری کسر کردیم ، اما در کل این به اندازه قیمت ارزان است:

SharedWordPressVPS
قیمت فروش2.95 دلار در ماه19.95 دلار در ماه18.99 دلار در ماه
قیمت عادی7.99 دلار در ماه29.99 دلار در ماه29.99 دلار در ماه
بهترین برایمبتدیانوردپرسکسب و کار

مشاهده قیمت گذاری

امتیاز: 4.5

DreamHost گران تر از سایر میزبان های مشترک بود ، اما اکنون آنها با ارزان ترین قیمت در آنجا هستند. با داشتن یک برنامه میزبانی مشترک سالانه می توانید فقط با 2.59 دلار در ماه در را ببندید. اگر تعهدی را نمی خواهید ، می توانید ماهانه فقط 4.95 دلار در ماه بروید. بهترین قسمت؟ DreamHost پس از دوره اولیه قیمت شما را بالا نمی برد – همه آنها ارزان و عادلانه هستند.

تجارت SharedDreamPressVPS
قیمت سالانه2.59 دلار در ماه16.95 دلار در ماه27.50 دلار در ماه
قیمت ماهانه4.95 دلار در ماه19.95 دلار در ماه30.00 دلار در ماه
بهترین برایمبتدیانسایتهای وردپرس متوسطدر حال رشد مشاغل کوچک

مشاهده قیمت گذاری

مقدار

امتیاز: 4.5

به نظر ما ، Bluehost ارزش فوق العاده ای دارد. با شروع قیمت فقط 2.95 دلار در ماه (قیمت تبلیغی) ، شما هنوز هم حمایت از یک شرکت بسیار بزرگ را با پشتیبانی مشتری انتظار می رود و کیفیت خدمات را دریافت می کنید. برخی از ویژگی های برتر موجود در قیمت گذاری استارت پایین راک که به مقدار آن افزوده می شوند ، پهنای باند بدون اندازه ، یک گواهی SSL رایگان و 50 SSD در ذخیره سازی هستند..

ما فکر می کنیم که میزبانی مشترک پلاس با آنها بهتر برخورد کرده است نامحدود وب سایت ها ، ذخیره سازی نامحدود و دامنه های نامحدود. با حرکت به برنامه های دیگر ، ارزش کل بزرگی را برای پولی که خرج می کنید خواهید دید. شما واقعاً نمی خواهید از ویژگی های فوق العاده حق بیمه استفاده کنید ، اما ارزش آن بسیار زیاد خواهد بود. 

امتیاز: 4.5

وقتی ارزش خود را پیدا کرد ، DreamHost یکی از بهترین هاست. قیمت پایین همراه با ویژگیهای مفید و ضمانت فوق العاده پول پس انداز 97 روزه برای کسب و کارهای کوچک پیروزی است.

به علاوه ، آنها پهنای باند نامحدود ، نام دامنه رایگان ، گواهینامه های SSL رایگان را ارائه می دهند و شما را برای کاهش سرعت در زمان جبران می کند. آنها واقعاً یکی از بزرگترین توافق نامه های سطح خدمات موجود را ارائه می دهند.

در مقایسه با Bluehost و HostGator ، DreamHost قوی ظاهر می شود. تنها میزبان با گزاره ارزش بهتر ممکن است SiteGround باشد.

پشتیبانی مشتری

امتیاز: 3.5

پشتیبانی مشتری Bluehost یک کیف مخلوط است. برخی از داوران اخیر هرگز مشکلی نداشته اند ، برخی دیگر داستانهایی برای انتظار طولانی مدت و گرفتن پشتیبانی فرعی دارند.

با پشتیبانی 24/7 از طریق تلفن و چت زنده – همیشه می توانید از آنها مراقبت کنید. بر خلاف دیگر حق بیمه بیشتر ، از پشتیبانی پشتیبانی می کنید ، اما ممکن است شما از بالاترین کیفیت فناوری یا سریعترین سرویس استفاده نکنید.

جزئیات بیشتر

امتیاز: 3.5

پشتیبانی از مشتری در یک منطقه DreamHost کاملاً کامل نیست. پشتیبانی از طریق ایمیل و چت زنده ارائه می شود ، یا می توانید درخواست پاسخ به تماس بگیرید. هوم ، نوع خراش دهنده سر. آنها از 24/7/365 پشتیبانی اکثر شرکت های میزبان برخوردار نیستند.

علاوه بر این ، حتی در سایت به عنوان مشتری آینده نگر به شما گفته می شود که در ساعات کاری بازگردید. واقعیت این است که پشتیبانی میزبانی یک شغل 24/7 است – و DreamHost تصمیم به خرابکاری ندارد.

جزئیات بیشتر

میزبان Uptime

امتیاز: 4.5

گزارش ها در سراسر وب نشان می دهد که بلوتوث به موقع نسبتاً قوی با 99.99٪ تا 100٪.

با این حال ، یافتن اینکه آیا آنها هرگونه ضمانت به موقع خاص را ارائه می دهند ، دشوار است میزبان (شرکت خواهر) می کند. آنها صفحه توافق به موقع سرور فقط وعده های مبهم و کمتر از 15 دقیقه از خرابی قبل از ثابت شدن. 

صفحه میزبانی مشترک آنها هیچ اشاره ای به یک وعده به موقع خاص ندارد. بنابراین حتی با وجود گزارش های عالی زمان کلی با حداقل خرابی ، ما آنها را به دلیل عدم شفافیت در مورد این مسئله به یک نیم و نیم متصل می کنیم..

امتیاز: 4.0

گزارشات در وب نشان می دهد زمان بروز DreamHost نسبتاً قوی با 99.99٪ تا 100٪.

بهترین قسمت؟ ضمانت صددرصدی آنها. اگر به هر دلیلی وب سایت شما خراب است ، آنها برای هر ساعت پایین آمدن ، میزبان رایگان یک حساب میزبان را به شما اعتبار می دهند.

نکته خوب این است که به روزرسانی آنها در سال گذشته به طور متوسط ​​حدود 99.98٪ بوده است – بنابراین انتظار نداشته باشید که نیاز به پول نقد در این اعتبار داشته باشید.

سرعت

امتیاز: 3.5

Bluehost در سالهای اخیر پیشرفت های چشمگیری داشته است. قبلاً تعداد زیادی از شکایات کاربر وجود داشت ، اما آنها سخت افزار خود را به روز کرده اند تا این موضوع را جدی بگیرند.

با این حال ، شما فقط باید روی آن پاپ کنید توییتر برای دیدن تعداد شکایت اکنون بسیاری از مشکلات سرعت در تنظیم وب سایت شما و نه فقط میزبانی وب بوجود می آید ، بنابراین حتماً این موضوع را در نظر بگیرید. Bluehost همچنین دارای مشتریان زیادی است ، بنابراین شکایات زیادی وجود دارد. 

Bluehost در پست مقایس میزبانی وب سریعترین موارد ذکر شده را ذکر کرد. اگر به سرعت نهایی سایت نیاز دارید ، آن پست را بررسی کنید.

امتیاز: 4.0

DreamHost گزارش های خوبی در مورد سرعت دارد و تقریباً در 25٪ برتر میزبان ها تا زمان بارگذاری قرار دارد. آنها به عنوان اصلی ترین ویژگی روی آن تمرکز نمی کنند ، اما شما شکایات زیادی از مشتریان نمی بینید.

آنها با برنامه DreamPress ، پایگاه داده های خود را فقط برای WordPress و Memcache بهینه سازی کرده اند. بنابراین آنها مطمئناً سرعت در ذهن دارند. اگر این نگرانی بزرگی برای شما باشد حتما با پشتیبانی آنها گپ بزنید.

امکانات

امتیاز: 3.5

Bluehost تمام ویژگی های اساسی مورد نیاز برای شروع کار را دارد و روشی بسیار مناسب برای شروع وبلاگ نویسان. آنها شامل SSL رایگان از Let Encrypt می شوند که یک ضرورت و همچنین پهنای باند بدون مجوز است.

با این حال ، هنگامی که شما با سایر شرکت ها مانند SiteGround و A2 Hosting مقایسه می کنید ، Bluehost فاقد برخی از ویژگی های اضافی است که بسیار مفید است. یک شکایت این واقعیت است که شما باید هزینه های مهاجرت را بپردازید ، که آزار دهنده است.

همچنین برای تهیه نسخه پشتیبان سایت – که برای هر سایتی بسیار مهم است باید به برخی از برنامه های گرانقیمت مشترک مانند Choice Plus و Pro ارتقا دهید..

مشاهده همه ویژگی ها

امتیاز: 4.0

پوند به ازای پوند ، DreamHost برخی از بهترین ویژگی های هر شرکت میزبانی ارزان را ارائه می دهد. ارزانترین برنامه مشترک آنها شامل یک دامنه رایگان ، پهنای باند نامحدود ، پیش نصب شده وردپرس و یک گواهی SSL رایگان است. میزبان آنها در وردپرس DreamPress یک گزاره ارزشمند برای میزبانی کاملاً برجسته وردپرس است که می تواند در یک سطح با WP Engine و Kinsta رقابت کند.

شما مهاجرت رایگان دریافت نمی کنید ، و از پشتیبانی تلفنی 24 میزبان دیگری که میزبان های دیگر ارائه می دهند ، گم نشده اید ، بنابراین ما باید آنها را به یک نکته اختصاص دهیم. به طور کلی – میزبان عالی ، ویژگی های عالی.

مشاهده همه ویژگی ها

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map