Bluehost vs GoDaddy 2020: مقایسه قیمت گذاری ، ویژگی ها و موارد دیگر

Bluehost vs GoDaddy 2020: مقایسه قیمت گذاری ، ویژگی ها و موارد دیگر

Bluehost vs GoDaddy 2020: مقایسه قیمت گذاری ، ویژگی ها و موارد دیگر

Bluehost vs GoDaddy: دو هاست با نام تجاری که تبلیغات گسترده ای برای عموم مردم دارند. آیا هر یک از آنها خوب هستند؟ ما فکر می کنیم هر دو می توانند یک نقطه شروع خوب برای مبتدیان یا کسانی که مایل به ارزانترین هاستینگ هستند. اگر یک دامنه دامنه در GoDaddy دارید و با یک وب سایت مبتدی کار می کنید ، می توان خوب است که به آنها بپیوندید. اگر به دنبال میزبانی وب مبتدی هستید ، Bluehost در آن جبهه تخصصی تر است. در هر صورت ، ما SiteGround را بیش از هر دو مورد توصیه می کنیم.

قیمت گذاری  |  مقدارپشتیبانی  |  UPTIME  |  سرعت  |  امکانات  |  نتیجه  


Bluehost یکی از محبوب ترین شرکت های هاستینگ در سراسر جهان است ، اما آیا برای شما مناسب است؟ با شناخت نام و پشتیبانی بهتر مشتری ، یک انتخاب عالی برای مبتدیان است.

4.5

بازبین

4.6

کاربران (12 رای)

در مقابل

GoDaddy نیازی به معرفی ندارد – احتمالاً شناخته شده ترین میزبان و ارائه دهنده نام دامنه در جهان است. گفته می شود ، این نوع مانند میزبانی مک دونالد است – ارزان ، بازار انبوه ، اما فوق العاده خوب نیست. در مقایسه با هر میزبان دیگر ، میزبان دیگر معمولاً برنده می شود. گفته می شود ، اگر شما یک دامنه وفادار GoDaddy هستید ، می توانید ارزش انجام این کار را برای پروژه های کوچک و پشتیبانی از تلفن برجسته داشته باشید.

3.4

بازبین

4.1

کاربران (26 رای)

قیمت گذاری

امتیاز: 4.5

Bluehost دارای مقرون به صرفه ترین قیمت های ورود به سطح است که میزبانی مشترک از محبوب ترین قیمت های سنگین است. ما به دلیل 3 سال زمان مورد نیاز برای بهترین معاملات ، نیمی از امتیاز را برای قیمت گذاری کسر کردیم ، اما در کل این به اندازه قیمت ارزان است:

SharedWordPressVPS
قیمت فروش2.95 دلار در ماه19.95 دلار در ماه18.99 دلار در ماه
قیمت عادی7.99 دلار در ماه29.99 دلار در ماه29.99 دلار در ماه
بهترین برایمبتدیانوردپرسکسب و کار

مشاهده قیمت گذاری

امتیاز: 5.0

قیمت گذاری GoDaddy برای مبتدیان بسیار پایین و عالی است. با ارائه تبلیغاتی که میزبان اقتصاد فقط با یک دلار در هر ماه است ، میزبانی وب عملاً رایگان است. یک نکته که باید مراقب آن باشید ، نرخ تجدید است. بعد از اتمام دوره اول شما ، میزبانی اقتصاد ماهانه حداکثر 8.99 دلار افزایش می یابد ، بنابراین مراقب باشید که از قفل استفاده کنید.

EconomyDeluxeUltimate
قیمت فروش1.00 دلار در ماه7.99 دلار در ماه12.99 دلار در ماه
قیمت عادی$ 8.99 / ماه11.99 دلار در ماه16.99 دلار در ماه
بهترین برایمبتدیانمشاغل کوچکسایت های پر ترافیک

مشاهده قیمت گذاری

مقدار

امتیاز: 4.5

به نظر ما ، Bluehost ارزش فوق العاده ای دارد. با شروع قیمت فقط 2.95 دلار در ماه (قیمت تبلیغی) ، شما هنوز هم حمایت از یک شرکت بسیار بزرگ را با پشتیبانی مشتری انتظار می رود و کیفیت خدمات را دریافت می کنید. برخی از ویژگی های برتر موجود در قیمت گذاری استارت پایین راک که به مقدار آن افزوده می شوند ، پهنای باند بدون اندازه ، یک گواهی SSL رایگان و 50 SSD در ذخیره سازی هستند..

ما فکر می کنیم که میزبانی مشترک پلاس با آنها بهتر برخورد کرده است نامحدود وب سایت ها ، ذخیره سازی نامحدود و دامنه های نامحدود. با حرکت به برنامه های دیگر ، ارزش کل بزرگی را برای پولی که خرج می کنید خواهید دید. شما واقعاً نمی خواهید از ویژگی های فوق العاده حق بیمه استفاده کنید ، اما ارزش آن بسیار زیاد خواهد بود. 

امتیاز: 4.0

ارزش GoDaddy برای آنچه بدست می آورید بسیار مناسب است. شما در حال پرداخت تخفیف برای میزبان بازار انبوه هستید. به عنوان مثال ، آنچه با برنامه اقتصاد دریافت می کنید (در حال حاضر با قیمت 1 دلار در ماه در دسترس است) 1 وب سایت ، پهنای باند بدون اندازه و 100 گیگابایت ذخیره سازی و یک دامنه رایگان است. حتی وقتی قیمت به قیمت کامل 8.99 دلار در ماه پرش می کند ، باز هم یک ارزش مناسب است. گفته می شود از آنجا که وب سایت ها و فضای ذخیره نامحدودی را دریافت می کنید توصیه می کنیم Deluxe را انجام دهید (به دلایل خود).

همه برنامه ها شامل پشتیبانی 24/7 ، که یک ضرورت است ، و همچنین نظارت بر امنیت و محافظت از DDoS است.

دو مشکل بزرگ در مورد برنامه های میزبانی مشترک GoDaddy: بدون مجوز SSL رایگان ، که به استاندارد صنعت تبدیل می شود ، و همچنین محدودیت 1 گیگابایت در پایگاه داده ها. اگر وردپرس را اجرا می کنید و عکس هایی با کیفیت بالا دارید ، می توانید به سرعت از این حد از پایگاه داده فراتر بروید. به همین دو دلیل ، ما یک نکته کامل را به GoDaddy می کشیم.

پشتیبانی مشتری

امتیاز: 3.5

پشتیبانی مشتری Bluehost یک کیف مخلوط است. برخی از داوران اخیر هرگز مشکلی نداشته اند ، برخی دیگر داستانهایی برای انتظار طولانی مدت و گرفتن پشتیبانی فرعی دارند.

با پشتیبانی 24/7 از طریق تلفن و چت زنده – همیشه می توانید از آنها مراقبت کنید. بر خلاف دیگر حق بیمه بیشتر ، از پشتیبانی پشتیبانی می کنید ، اما ممکن است شما از بالاترین کیفیت فناوری یا سریعترین سرویس استفاده نکنید.

جزئیات بیشتر

امتیاز: 4.0

GoDaddy خود را به پشتیبانی از تلفن 24/7 خود افتخار می کند ، که کاملاً منطقی برای مشتری بودن در بازار انبوه آنها است. یکی از نقاط ضعف این واقعیت بود که تلفن تنها راهی برای نگه داشتن آنها بود. آنها از آن زمان تغییر کرده اند و اکنون پشتیبانی چت را ارائه می دهند ، که بسیاری از نارضایتی های اینترنتی ترجیح می دهند.

پشتیبانی تلفن معمولاً از کیفیت بالاتری برخوردار است زیرا به تعقیب می پردازند و می توانند سریعتر به سؤالات شما پاسخ دهند. من پیدا کرده ام که پشتیبانی چت به سرعت متصل می شود ، اما شما باید از طریق برخی از حلقه ها از جمله وارد کردن شماره پین ​​خود و منتظر پاسخ آنها بروید. کیفیت پشتیبانی معمولاً برخلاف SiteGround ، در صورت ارائه راه حلهای کامل ، پاسخهای سریع می باشد. به طور کلی ، پشتیبانی خوب ، اما کامل نیست. 

جزئیات بیشتر

میزبان Uptime

امتیاز: 4.5

گزارش ها در سراسر وب نشان می دهد که بلوتوث به موقع نسبتاً قوی با 99.99٪ تا 100٪.

با این حال ، یافتن اینکه آیا آنها هرگونه ضمانت به موقع خاص را ارائه می دهند ، دشوار است میزبان (شرکت خواهر) می کند. آنها صفحه توافق به موقع سرور فقط وعده های مبهم و کمتر از 15 دقیقه از خرابی قبل از ثابت شدن. 

صفحه میزبانی مشترک آنها هیچ اشاره ای به یک وعده به موقع خاص ندارد. بنابراین حتی با وجود گزارش های عالی زمان کلی با حداقل خرابی ، ما آنها را به دلیل عدم شفافیت در مورد این مسئله به یک نیم و نیم متصل می کنیم..

امتیاز: 3.5

زمان بروز GoDaddy از نظر منطقی خوب است ، اغلب در 99.95٪ یا بهتر. بررسیهای کاربران در سراسر وب مختلط است ، اما معمولاً بروزرسانی یا خرابی به عنوان یک مسئله مهم مطرح نمی شود.

GoDaddy دارای یک ضمانت به موقع سرور (هشدار – اصطلاحات قانونی!) – اما این فقط پوشش می دهد 99.90٪ (وجود ندارد .09 در آنجا) – این بدان معنی است که میزبانی شما می تواند به مدت 43 دقیقه در ماه کاهش یابد ، و آنها آن را طبیعی می دانند. تقریباً یک ساعت وب سایت خود را در طی یک دوره خرید بسیار مهم تصور کنید! علاوه بر این ، GoDaddy فقط به شما می دهد 5٪ اعتبار برگشتی – که ممکن است فقط سکه باشد ما فکر می کنیم که آنها باید از استانداردهای بالاتری برخوردار باشند و یک ماه کامل اعتبار داشته باشند.

سرعت

امتیاز: 3.5

Bluehost در سالهای اخیر پیشرفت های چشمگیری داشته است. قبلاً تعداد زیادی از شکایات کاربر وجود داشت ، اما آنها سخت افزار خود را به روز کرده اند تا این موضوع را جدی بگیرند.

با این حال ، شما فقط باید روی آن پاپ کنید توییتر برای دیدن تعداد شکایت اکنون بسیاری از مشکلات سرعت در تنظیم وب سایت شما و نه فقط میزبانی وب بوجود می آید ، بنابراین حتماً این موضوع را در نظر بگیرید. Bluehost همچنین دارای مشتریان زیادی است ، بنابراین شکایات زیادی وجود دارد. 

Bluehost در پست مقایس میزبانی وب سریعترین موارد ذکر شده را ذکر کرد. اگر به سرعت نهایی سایت نیاز دارید ، آن پست را بررسی کنید.

امتیاز: 3.5

GoDaddy می رسد وسط بسته تا آنجا که تست سرعت می رود. آنها سعی می کنند تا شما را با برنامه نهایی خود برای به دست آوردن قدرت پردازشی و سرعت بیشتر ، ارتقاء دهند ، و این باعث می شود که روش اشتباه من را از بین ببرد. برنامه های اقتصاد نیز به سرعت نیاز دارند!

بر توییتر GoDaddy تعداد زیادی از شکایات را دریافت می کند ، اما صادقانه انتظار بیشتری برای میزبان این محبوب را داشت.

GoDaddy لیستی از سریعترین هاستینگ ما ایجاد نکرد. اگر می خواهید با یک برنده بروید ، آن پست را بررسی کنید.

امکانات

امتیاز: 3.5

Bluehost تمام ویژگی های اساسی مورد نیاز برای شروع کار را دارد و روشی بسیار مناسب برای شروع وبلاگ نویسان. آنها شامل SSL رایگان از Let Encrypt می شوند که یک ضرورت و همچنین پهنای باند بدون مجوز است.

با این حال ، هنگامی که شما با سایر شرکت ها مانند SiteGround و A2 Hosting مقایسه می کنید ، Bluehost فاقد برخی از ویژگی های اضافی است که بسیار مفید است. یک شکایت این واقعیت است که شما باید هزینه های مهاجرت را بپردازید ، که آزار دهنده است.

همچنین برای تهیه نسخه پشتیبان سایت – که برای هر سایتی بسیار مهم است باید به برخی از برنامه های گرانقیمت مشترک مانند Choice Plus و Pro ارتقا دهید..

مشاهده همه ویژگی ها

امتیاز: 3.5

طرفداران بزرگی از ویژگی های GoDaddy در برنامه های اساسی نیست. اکثر مردم این روزها سایتهای خود را در وردپرس شروع می کنند ، و گرچه GoDaddy میزبان وردپرس نیز هست ، مجدداً برای ارتقاء وردپرس باید به روز شوید. در برنامه های میزبانی اقتصاد GoDaddy ، شما SSL رایگان دریافت نمی کنید ، از نسخه پشتیبان تهیه نمی کنید ، و آنها مهاجرت انجام نمی دهند.

در حالی که GoDaddy از ابزارهای سفارشی آنها ساخته شده است ، برای یک شرکت بزرگ این انتظار دارم که آنها ویژگی های بیشتری را نسبت به یک میزبان کوچکتر و کوچکتر مانند SiteGround ارائه دهند – اما آنها باید سود خود را کسب کنند. در کل ، ویژگی های خوب ، عالی نیست.

مشاهده همه ویژگی ها

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector