Bluehost vs HostGator 2020: مقایسه قیمت گذاری ، ویژگی ها و موارد دیگر

Bluehost vs HostGator 2020: مقایسه قیمت گذاری ، ویژگی ها و موارد دیگر

Bluehost vs HostGator 2020: مقایسه قیمت گذاری ، ویژگی ها و موارد دیگر

تصمیم Bluehost vs HostGator سخت است. چرا؟ خوب ، آنها هر دو میزبان مقرون به صرفه و با گزینه های زیادی هستند. آنها نامهای تجاری هستند که شما در مورد آنها شنیده اید ، و شاید حتی از یک پادکست معروف. بنابراین کدام یک برای شما مناسب است؟ ما در زیر حفر می کنیم.

قیمت گذاری  |  مقدارپشتیبانی  |  UPTIME  |  سرعت  |  امکانات  |  نتیجه  


Bluehost یکی از محبوب ترین شرکت های هاستینگ در سراسر جهان است ، اما آیا برای شما مناسب است؟ با شناخت نام و پشتیبانی بهتر مشتری ، یک انتخاب عالی برای مبتدیان است.

4.5

بازبین

4.6

کاربران (12 رای)

در مقابل

با میزبانی بیش از 1 میلیون وب سایت ، HostGator یک behemoth است. HostGator برای افرادی که به دنبال میزبانی ارزان هستند با برخی از ویژگی های پیشرفته ، میزبان استارت بسیار خوبی است.

3.8

بازبین

4.2

کاربران (11 رای)

قیمت گذاری

امتیاز: 4.5

Bluehost دارای مقرون به صرفه ترین قیمت های ورود به سطح است که میزبانی مشترک از محبوب ترین قیمت های سنگین است. ما به دلیل 3 سال زمان مورد نیاز برای بهترین معاملات ، نیمی از امتیاز را برای قیمت گذاری کسر کردیم ، اما در کل این به اندازه قیمت ارزان است:

SharedWordPressVPS
قیمت فروش2.95 دلار در ماه19.95 دلار در ماه18.99 دلار در ماه
قیمت عادی7.99 دلار در ماه29.99 دلار در ماه29.99 دلار در ماه
بهترین برایمبتدیانوردپرسکسب و کار

مشاهده قیمت گذاری

امتیاز: 4.5

HostGator دارای انتخاب گسترده ای از برنامه ها است ، از همه چیز از بن معامله ای که به اشتراک گذاشته می شود گرفته تا میزبانی VPS با قیمت بالا. HostGator نسبت به قیمت گذاری آنها بسیار تهاجمی است و تخفیف های بزرگی را برای آنها به دست می آورد و به دنبال کسب سهم بازار است. جاه طلبی آنها منافع شماست:

SharedWordPressVPS
قیمت فروش2.75 دلار در ماه5.95 دلار در ماه29.95 دلار در ماه
قیمت عادی10.95 دلار در ماه14،95 دلار در ماه89،95 دلار در ماه
بهترین برایمبتدیانسایتهای وردپرسسایتهای رشد

مشاهده قیمت گذاری

مقدار

امتیاز: 4.5

به نظر ما ، Bluehost ارزش فوق العاده ای دارد. با شروع قیمت فقط 2.95 دلار در ماه (قیمت تبلیغی) ، شما هنوز هم حمایت از یک شرکت بسیار بزرگ را با پشتیبانی مشتری انتظار می رود و کیفیت خدمات را دریافت می کنید. برخی از ویژگی های برتر موجود در قیمت گذاری استارت پایین راک که به مقدار آن افزوده می شوند ، پهنای باند بدون اندازه ، یک گواهی SSL رایگان و 50 SSD در ذخیره سازی هستند..

ما فکر می کنیم که میزبانی مشترک پلاس با آنها بهتر برخورد کرده است نامحدود وب سایت ها ، ذخیره سازی نامحدود و دامنه های نامحدود. با حرکت به برنامه های دیگر ، ارزش کل بزرگی را برای پولی که خرج می کنید خواهید دید. شما واقعاً نمی خواهید از ویژگی های فوق العاده حق بیمه استفاده کنید ، اما ارزش آن بسیار زیاد خواهد بود. 

امتیاز: 4.5

HostGator برای قیمت گذاری آن ارزش شگفت انگیزی را ارائه می دهد. به راستی به اندازه SiteGround ، که مورد علاقه کلی است ، قوی نیست ، اما HostGator شما را به راحتی از در خانه می گیرد.

این در کل از ارزش بسیار بالایی برخوردار است زیرا به دلیل آنچه می پردازید ، یک تن از ویژگی های مانند مهاجرت رایگان ، پهنای باند پیموده نشده و پشتیبانی 24/7/365 دریافت می کنید.

جایی که ما نمی بینیم ارزش زیادی وجود دارد ، جایی است که هزینه های اضافی را که دیگران شامل آنها می شوند ، مانند نسخه پشتیبان تهیه – که برای سلامتی سایت شما بسیار مهم هستند ، هزینه دریافت می کنند. آنها همچنین می خواهند هزینه های اضافی بیشتری را برای زمان حتی بهتر به اتهام برسانند ، که به نظر ما باید یک ویژگی اساسی باشد که در همه برنامه ها لحاظ شده است ، هر چقدر هم که ارزان باشد.

پشتیبانی مشتری

امتیاز: 3.5

پشتیبانی مشتری Bluehost یک کیف مخلوط است. برخی از داوران اخیر هرگز مشکلی نداشته اند ، برخی دیگر داستانهایی برای انتظار طولانی مدت و گرفتن پشتیبانی فرعی دارند.

با پشتیبانی 24/7 از طریق تلفن و چت زنده – همیشه می توانید از آنها مراقبت کنید. بر خلاف دیگر حق بیمه بیشتر ، از پشتیبانی پشتیبانی می کنید ، اما ممکن است شما از بالاترین کیفیت فناوری یا سریعترین سرویس استفاده نکنید.

جزئیات بیشتر

امتیاز: 3

HostGator تمام جعبه های روی سطح را با پشتیبانی خود بررسی می کند: 24/7 و 365 روز در سال. با گپ و از طریق تلفن. اما مشتریان داستان دیگری را بیان می کنند.

شکایات زیادی در مورد پاسخ های کند ، کارکنان بی کفایت و پشتیبانی کلی از زیرمجموعه ها وجود دارد. افراد زیادی وجود دارند که هیچ شکایتی از آنها ندارند ، بنابراین توصیه می کنیم قبل از خرید ، حمایت خود را امتحان کنید.

جزئیات بیشتر

میزبان Uptime

امتیاز: 4.5

گزارش ها در سراسر وب نشان می دهد که بلوتوث به موقع نسبتاً قوی با 99.99٪ تا 100٪.

با این حال ، یافتن اینکه آیا آنها هرگونه ضمانت به موقع خاص را ارائه می دهند ، دشوار است میزبان (شرکت خواهر) می کند. آنها صفحه توافق به موقع سرور فقط وعده های مبهم و کمتر از 15 دقیقه از خرابی قبل از ثابت شدن. 

صفحه میزبانی مشترک آنها هیچ اشاره ای به یک وعده به موقع خاص ندارد. بنابراین حتی با وجود گزارش های عالی زمان کلی با حداقل خرابی ، ما آنها را به دلیل عدم شفافیت در مورد این مسئله به یک نیم و نیم متصل می کنیم..

امتیاز: 4.5

با بیش از 99.5٪ به موقع بسته به منبع ، شکایت زیادی در مورد HostGator ندارید.

علاوه بر این ، HostGator در صورت سقوط در زیر ماه میزبانی رایگان ارائه می دهد 99.9٪ ضمانت.

ما آنها را به نصف نکته وصل کرده ایم زیرا شکایات گاه و بیگاهی از سوی کاربران وجود داشته است ، و ما همچنین ترجیح می دهیم 99.99٪ به موقع را برای ارائه دهندگان بهترین کلاس مشاهده کنیم..

سرعت

امتیاز: 3.5

Bluehost در سالهای اخیر پیشرفت های چشمگیری داشته است. قبلاً تعداد زیادی از شکایات کاربر وجود داشت ، اما آنها سخت افزار خود را به روز کرده اند تا این موضوع را جدی بگیرند.

با این حال ، شما فقط باید روی آن پاپ کنید توییتر برای دیدن تعداد شکایت اکنون بسیاری از مشکلات سرعت در تنظیم وب سایت شما و نه فقط میزبانی وب بوجود می آید ، بنابراین حتماً این موضوع را در نظر بگیرید. Bluehost همچنین دارای مشتریان زیادی است ، بنابراین شکایات زیادی وجود دارد. 

Bluehost در پست مقایس میزبانی وب سریعترین موارد ذکر شده را ذکر کرد. اگر به سرعت نهایی سایت نیاز دارید ، آن پست را بررسی کنید.

امتیاز: 3.0 

میزبانی مشترک به طور معمول با مشکلات سرعت ، صرفاً بر اساس هزینه پایین میزبانی مشکل دارد. هنگامی که سرعت می رسد ، HostGator کاملاً وسط بسته است. هنگام جستجو توییتر, شما به اندازه سایر میزبانهای مشترک مانند Bluehost شکایات زیادی نمی بینید که این یک نشانه حکایتی خوب است.

اگر به دنبال یک محصول سریعتر HostGator هستید ، میزبان HostGator Cloud را بررسی کنید. اگر می خواهید میزبانی مشترک حتی سریع تری که باعث خرابی بانک نمی شود ، با این وجود ، ما یا میزبانی A2 یا SiteGround را به شدت توصیه می کنیم. شما با آنها بسیار شادتر خواهید بود.

امکانات

امتیاز: 3.5

Bluehost تمام ویژگی های اساسی مورد نیاز برای شروع کار را دارد و روشی بسیار مناسب برای شروع وبلاگ نویسان. آنها شامل SSL رایگان از Let Encrypt می شوند که یک ضرورت و همچنین پهنای باند بدون مجوز است.

با این حال ، هنگامی که شما با سایر شرکت ها مانند SiteGround و A2 Hosting مقایسه می کنید ، Bluehost فاقد برخی از ویژگی های اضافی است که بسیار مفید است. یک شکایت این واقعیت است که شما باید هزینه های مهاجرت را بپردازید ، که آزار دهنده است.

همچنین برای تهیه نسخه پشتیبان سایت – که برای هر سایتی بسیار مهم است باید به برخی از برنامه های گرانقیمت مشترک مانند Choice Plus و Pro ارتقا دهید..

مشاهده همه ویژگی ها

امتیاز: 4.0

HostGator اغلب به دلیل قیمت و ویژگی های آن با Bluehost مقایسه می شود و در کل HostGator پیروزی را در اینجا کسب می کند.

بین دو شرکت ، HostGator برای کاربران حرفه ای بیشتر ساخته شد. و هنگام مقایسه HostGator با هر شرکت میزبانی مشترک دیگر ، باید این نکته را در نظر داشته باشید.

ما این واقعیت را دوست داریم که مهاجرت ها در آن گنجانده شده است ، آنها دارای نصب های یک کلیک ، روی cPanel هستند و 99.9٪ ضمانت به موقع را ارائه می دهند. ما هنوز میزبان های دیگری مانند SiteGround را از نظر ویژگی های بهتری می خواهیم ، اما HostGator آنچه را برای شروع کار نیاز دارید ، دارد.

مشاهده همه ویژگی ها

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector