DreamHost vs GoDaddy 2020: قیمت گذاری ، ویژگی ها و موارد دیگر را مقایسه کنید

DreamHost و GoDaddy: دو میزبان محبوب و با میلیون ها مشتری. DreamHost دارای مشتریان بسیار وفادار بوده و ارزش بسیار مناسبی را برای قیمت مناسب ارائه می دهد. GoDaddy دارای پشتیبانی تلفنی 24/7 و یک تبلیغی برای میزبانی 1 دلار در ماه است که ضربات آن دشوار است. که باید با آن بروید?

قیمت گذاری  |  مقدارپشتیبانی  |  UPTIME  |  سرعت  |  امکانات  |  نتیجه  


DreamHost یکی دیگر از آن شرکت های بزرگ میزبانی ارزان و اشتراکی است که اخیراً برای همیشه در آنجا بوده است. آنها در سال 1996 تأسیس شده اند ، برخی از مشتریان راضی که 20+ سال قدرت دارند. اگر به دنبال میزبانی ارزان در بازار انبوه هستید ، DreamHost یکی از بهترین هاست.

3.9

بازبین

3.8

کاربران 

در مقابل

GoDaddy نیازی به معرفی ندارد – احتمالاً شناخته شده ترین میزبان و ارائه دهنده نام دامنه در جهان است. گفته می شود ، این نوع مانند میزبانی مک دونالد است – ارزان ، بازار انبوه ، اما فوق العاده خوب نیست. در مقایسه با هر میزبان دیگر ، میزبان دیگر معمولاً برنده می شود. گفته می شود ، اگر شما یک دامنه وفادار GoDaddy هستید ، می توانید ارزش انجام این کار را برای پروژه های کوچک و پشتیبانی از تلفن برجسته داشته باشید.

3.4

بازبین

4.1

کاربران (26 رای)

قیمت گذاری

امتیاز: 4.5

DreamHost گران تر از سایر میزبان های مشترک بود ، اما اکنون آنها با ارزان ترین قیمت در آنجا هستند. با داشتن یک برنامه میزبانی مشترک سالانه می توانید فقط با 2.59 دلار در ماه در را ببندید. اگر تعهدی را نمی خواهید ، می توانید ماهانه فقط 4.95 دلار در ماه بروید. بهترین قسمت؟ DreamHost پس از دوره اولیه قیمت شما را بالا نمی برد – همه آنها ارزان و عادلانه هستند.

تجارت SharedDreamPressVPS
قیمت سالانه2.59 دلار در ماه16.95 دلار در ماه27.50 دلار در ماه
قیمت ماهانه4.95 دلار در ماه19.95 دلار در ماه30.00 دلار در ماه
بهترین برایمبتدیانسایتهای وردپرس متوسطدر حال رشد مشاغل کوچک

مشاهده قیمت گذاری

امتیاز: 5.0

قیمت گذاری GoDaddy برای مبتدیان بسیار پایین و عالی است. با ارائه تبلیغاتی که میزبان اقتصاد فقط با یک دلار در هر ماه است ، میزبانی وب عملاً رایگان است. یک نکته که باید مراقب آن باشید ، نرخ تجدید است. بعد از اتمام دوره اول شما ، میزبانی اقتصاد ماهانه حداکثر 8.99 دلار افزایش می یابد ، بنابراین مراقب باشید که از قفل استفاده کنید.

EconomyDeluxeUltimate
قیمت فروش1.00 دلار در ماه7.99 دلار در ماه12.99 دلار در ماه
قیمت عادی$ 8.99 / ماه11.99 دلار در ماه16.99 دلار در ماه
بهترین برایمبتدیانمشاغل کوچکسایت های پر ترافیک

مشاهده قیمت گذاری

مقدار

امتیاز: 4.5

وقتی ارزش خود را پیدا کرد ، DreamHost یکی از بهترین هاست. قیمت پایین همراه با ویژگیهای مفید و ضمانت فوق العاده پول پس انداز 97 روزه برای کسب و کارهای کوچک پیروزی است.

به علاوه ، آنها پهنای باند نامحدود ، نام دامنه رایگان ، گواهینامه های SSL رایگان را ارائه می دهند و شما را برای کاهش سرعت در زمان جبران می کند. آنها واقعاً یکی از بزرگترین توافق نامه های سطح خدمات موجود را ارائه می دهند.

در مقایسه با Bluehost و HostGator ، DreamHost قوی ظاهر می شود. تنها میزبان با گزاره ارزش بهتر ممکن است SiteGround باشد.

امتیاز: 4.0

ارزش GoDaddy برای آنچه بدست می آورید بسیار مناسب است. شما در حال پرداخت تخفیف برای میزبان بازار انبوه هستید. به عنوان مثال ، آنچه با برنامه اقتصاد دریافت می کنید (در حال حاضر با قیمت 1 دلار در ماه در دسترس است) 1 وب سایت ، پهنای باند بدون اندازه و 100 گیگابایت ذخیره سازی و یک دامنه رایگان است. حتی وقتی قیمت به قیمت کامل 8.99 دلار در ماه پرش می کند ، باز هم یک ارزش مناسب است. گفته می شود از آنجا که وب سایت ها و فضای ذخیره نامحدودی را دریافت می کنید توصیه می کنیم Deluxe را انجام دهید (به دلایل خود).

همه برنامه ها شامل پشتیبانی 24/7 ، که یک ضرورت است ، و همچنین نظارت بر امنیت و محافظت از DDoS است.

دو مشکل بزرگ در مورد برنامه های میزبانی مشترک GoDaddy: بدون مجوز SSL رایگان ، که به استاندارد صنعت تبدیل می شود ، و همچنین محدودیت 1 گیگابایت در پایگاه داده ها. اگر وردپرس را اجرا می کنید و عکس هایی با کیفیت بالا دارید ، می توانید به سرعت از این حد از پایگاه داده فراتر بروید. به همین دو دلیل ، ما یک نکته کامل را به GoDaddy می کشیم.

پشتیبانی مشتری

امتیاز: 3.5

پشتیبانی از مشتری در یک منطقه DreamHost کاملاً کامل نیست. پشتیبانی از طریق ایمیل و چت زنده ارائه می شود ، یا می توانید درخواست پاسخ به تماس بگیرید. هوم ، نوع خراش دهنده سر. آنها از 24/7/365 پشتیبانی اکثر شرکت های میزبان برخوردار نیستند.

علاوه بر این ، حتی در سایت به عنوان مشتری آینده نگر به شما گفته می شود که در ساعات کاری بازگردید. واقعیت این است که پشتیبانی میزبانی یک شغل 24/7 است – و DreamHost تصمیم به خرابکاری ندارد.

جزئیات بیشتر

امتیاز: 4.0

GoDaddy خود را به پشتیبانی از تلفن 24/7 خود افتخار می کند ، که کاملاً منطقی برای مشتری بودن در بازار انبوه آنها است. یکی از نقاط ضعف این واقعیت بود که تلفن تنها راهی برای نگه داشتن آنها بود. آنها از آن زمان تغییر کرده اند و اکنون پشتیبانی چت را ارائه می دهند ، که بسیاری از نارضایتی های اینترنتی ترجیح می دهند.

پشتیبانی تلفن معمولاً از کیفیت بالاتری برخوردار است زیرا به تعقیب می پردازند و می توانند سریعتر به سؤالات شما پاسخ دهند. من پیدا کرده ام که پشتیبانی چت به سرعت متصل می شود ، اما شما باید از طریق برخی از حلقه ها از جمله وارد کردن شماره پین ​​خود و منتظر پاسخ آنها بروید. کیفیت پشتیبانی معمولاً برخلاف SiteGround ، در صورت ارائه راه حلهای کامل ، پاسخهای سریع می باشد. به طور کلی ، پشتیبانی خوب ، اما کامل نیست. 

جزئیات بیشتر

میزبان Uptime

امتیاز: 4.0

گزارشات در وب نشان می دهد زمان بروز DreamHost نسبتاً قوی با 99.99٪ تا 100٪.

بهترین قسمت؟ ضمانت صددرصدی آنها. اگر به هر دلیلی وب سایت شما خراب است ، آنها برای هر ساعت پایین آمدن ، میزبان رایگان یک حساب میزبان را به شما اعتبار می دهند.

نکته خوب این است که به روزرسانی آنها در سال گذشته به طور متوسط ​​حدود 99.98٪ بوده است – بنابراین انتظار نداشته باشید که نیاز به پول نقد در این اعتبار داشته باشید.

امتیاز: 3.5

زمان بروز GoDaddy از نظر منطقی خوب است ، اغلب در 99.95٪ یا بهتر. بررسیهای کاربران در سراسر وب مختلط است ، اما معمولاً بروزرسانی یا خرابی به عنوان یک مسئله مهم مطرح نمی شود.

GoDaddy دارای یک ضمانت به موقع سرور (هشدار – اصطلاحات قانونی!) – اما این فقط پوشش می دهد 99.90٪ (وجود ندارد .09 در آنجا) – این بدان معنی است که میزبانی شما می تواند به مدت 43 دقیقه در ماه کاهش یابد ، و آنها آن را طبیعی می دانند. تقریباً یک ساعت وب سایت خود را در طی یک دوره خرید بسیار مهم تصور کنید! علاوه بر این ، GoDaddy فقط به شما می دهد 5٪ اعتبار برگشتی – که ممکن است فقط سکه باشد ما فکر می کنیم که آنها باید از استانداردهای بالاتری برخوردار باشند و یک ماه کامل اعتبار داشته باشند.

سرعت

امتیاز: 4.0

DreamHost گزارش های خوبی در مورد سرعت دارد و تقریباً در 25٪ برتر میزبان ها تا زمان بارگذاری قرار دارد. آنها به عنوان اصلی ترین ویژگی روی آن تمرکز نمی کنند ، اما شما شکایات زیادی از مشتریان نمی بینید.

آنها با برنامه DreamPress ، پایگاه داده های خود را فقط برای WordPress و Memcache بهینه سازی کرده اند. بنابراین آنها مطمئناً سرعت در ذهن دارند. اگر این نگرانی بزرگی برای شما باشد حتما با پشتیبانی آنها گپ بزنید.

امتیاز: 3.5

GoDaddy می رسد وسط بسته تا آنجا که تست سرعت می رود. آنها سعی می کنند تا شما را با برنامه نهایی خود برای به دست آوردن قدرت پردازشی و سرعت بیشتر ، ارتقاء دهند ، و این باعث می شود که روش اشتباه من را از بین ببرد. برنامه های اقتصاد نیز به سرعت نیاز دارند!

بر توییتر GoDaddy تعداد زیادی از شکایات را دریافت می کند ، اما صادقانه انتظار بیشتری برای میزبان این محبوب را داشت.

GoDaddy لیستی از سریعترین هاستینگ ما ایجاد نکرد. اگر می خواهید با یک برنده بروید ، آن پست را بررسی کنید.

امکانات

امتیاز: 4.0

پوند به ازای پوند ، DreamHost برخی از بهترین ویژگی های هر شرکت میزبانی ارزان را ارائه می دهد. ارزانترین برنامه مشترک آنها شامل یک دامنه رایگان ، پهنای باند نامحدود ، پیش نصب شده وردپرس و یک گواهی SSL رایگان است. میزبان آنها در وردپرس DreamPress یک گزاره ارزشمند برای میزبانی کاملاً برجسته وردپرس است که می تواند در یک سطح با WP Engine و Kinsta رقابت کند.

شما مهاجرت رایگان دریافت نمی کنید ، و از پشتیبانی تلفنی 24 میزبان دیگری که میزبان های دیگر ارائه می دهند ، گم نشده اید ، بنابراین ما باید آنها را به یک نکته اختصاص دهیم. به طور کلی – میزبان عالی ، ویژگی های عالی.

مشاهده همه ویژگی ها

امتیاز: 3.5

طرفداران بزرگی از ویژگی های GoDaddy در برنامه های اساسی نیست. اکثر مردم این روزها سایتهای خود را در وردپرس شروع می کنند ، و گرچه GoDaddy میزبان وردپرس نیز هست ، مجدداً برای ارتقاء وردپرس باید به روز شوید. در برنامه های میزبانی اقتصاد GoDaddy ، شما SSL رایگان دریافت نمی کنید ، از نسخه پشتیبان تهیه نمی کنید ، و آنها مهاجرت انجام نمی دهند.

در حالی که GoDaddy از ابزارهای سفارشی آنها ساخته شده است ، برای یک شرکت بزرگ این انتظار دارم که آنها ویژگی های بیشتری را نسبت به یک میزبان کوچکتر و کوچکتر مانند SiteGround ارائه دهند – اما آنها باید سود خود را کسب کنند. در کل ، ویژگی های خوب ، عالی نیست.

مشاهده همه ویژگی ها

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map