DreamHost vs HostGator 2020: مقایسه قیمت گذاری ، ویژگی ها و موارد دیگر

DreamHost vs HostGator 2020: مقایسه قیمت گذاری ، ویژگی ها و موارد دیگر

DreamHost vs HostGator 2020: مقایسه قیمت گذاری ، ویژگی ها و موارد دیگر

دو جانباز کثیف در جهان میزبان: DreamHost و HostGator. DreamHost مستقل است و ارزش بسیار خوبی را برای قیمت مناسب ارائه می دهد. HostGator دارای مهاجرت رایگان و ساعات پشتیبانی بیشتر ، همچنین با قیمت گذاری بسیار ارزان است. به طور کلی ، نزدیک خواهد بود – بیایید مقایسه کنیم.

قیمت گذاری  |  مقدارپشتیبانی  |  UPTIME  |  سرعت  |  امکانات  |  نتیجه  


DreamHost یکی دیگر از آن شرکت های بزرگ میزبانی ارزان و اشتراکی است که اخیراً برای همیشه در آنجا بوده است. آنها در سال 1996 تأسیس شده اند ، برخی از مشتریان راضی که 20+ سال قدرت دارند. اگر به دنبال میزبانی ارزان در بازار انبوه هستید ، DreamHost یکی از بهترین هاست.

3.9

بازبین

3.8

کاربران 

در مقابل

با میزبانی بیش از 1 میلیون وب سایت ، HostGator یک behemoth است. HostGator برای افرادی که به دنبال میزبانی ارزان هستند با برخی از ویژگی های پیشرفته ، میزبان استارت بسیار خوبی است.

3.8

بازبین

4.2

کاربران (11 رای)

قیمت گذاری

امتیاز: 4.5

DreamHost گران تر از سایر میزبان های مشترک بود ، اما اکنون آنها با ارزان ترین قیمت در آنجا هستند. با داشتن یک برنامه میزبانی مشترک سالانه می توانید فقط با 2.59 دلار در ماه در را ببندید. اگر تعهدی را نمی خواهید ، می توانید ماهانه فقط 4.95 دلار در ماه بروید. بهترین قسمت؟ DreamHost پس از دوره اولیه قیمت شما را بالا نمی برد – همه آنها ارزان و عادلانه هستند.

تجارت SharedDreamPressVPS
قیمت سالانه2.59 دلار در ماه16.95 دلار در ماه27.50 دلار در ماه
قیمت ماهانه4.95 دلار در ماه19.95 دلار در ماه30.00 دلار در ماه
بهترین برایمبتدیانسایتهای وردپرس متوسطدر حال رشد مشاغل کوچک

مشاهده قیمت گذاری

امتیاز: 4.5

HostGator دارای انتخاب گسترده ای از برنامه ها است ، از همه چیز از بن معامله ای که به اشتراک گذاشته می شود گرفته تا میزبانی VPS با قیمت بالا. HostGator نسبت به قیمت گذاری آنها بسیار تهاجمی است و تخفیف های بزرگی را برای آنها به دست می آورد و به دنبال کسب سهم بازار است. جاه طلبی آنها منافع شماست:

SharedWordPressVPS
قیمت فروش2.75 دلار در ماه5.95 دلار در ماه29.95 دلار در ماه
قیمت عادی10.95 دلار در ماه14،95 دلار در ماه89،95 دلار در ماه
بهترین برایمبتدیانسایتهای وردپرسسایتهای رشد

مشاهده قیمت گذاری

مقدار

امتیاز: 4.5

وقتی ارزش خود را پیدا کرد ، DreamHost یکی از بهترین هاست. قیمت پایین همراه با ویژگیهای مفید و ضمانت فوق العاده پول پس انداز 97 روزه برای کسب و کارهای کوچک پیروزی است.

به علاوه ، آنها پهنای باند نامحدود ، نام دامنه رایگان ، گواهینامه های SSL رایگان را ارائه می دهند و شما را برای کاهش سرعت در زمان جبران می کند. آنها واقعاً یکی از بزرگترین توافق نامه های سطح خدمات موجود را ارائه می دهند.

در مقایسه با Bluehost و HostGator ، DreamHost قوی ظاهر می شود. تنها میزبان با گزاره ارزش بهتر ممکن است SiteGround باشد.

امتیاز: 4.5

HostGator برای قیمت گذاری آن ارزش شگفت انگیزی را ارائه می دهد. به راستی به اندازه SiteGround ، که مورد علاقه کلی است ، قوی نیست ، اما HostGator شما را به راحتی از در خانه می گیرد.

این در کل از ارزش بسیار بالایی برخوردار است زیرا به دلیل آنچه می پردازید ، یک تن از ویژگی های مانند مهاجرت رایگان ، پهنای باند پیموده نشده و پشتیبانی 24/7/365 دریافت می کنید.

جایی که ما نمی بینیم ارزش زیادی وجود دارد ، جایی است که هزینه های اضافی را که دیگران شامل آنها می شوند ، مانند نسخه پشتیبان تهیه – که برای سلامتی سایت شما بسیار مهم هستند ، هزینه دریافت می کنند. آنها همچنین می خواهند هزینه های اضافی بیشتری را برای زمان حتی بهتر به اتهام برسانند ، که به نظر ما باید یک ویژگی اساسی باشد که در همه برنامه ها لحاظ شده است ، هر چقدر هم که ارزان باشد.

پشتیبانی مشتری

امتیاز: 3.5

پشتیبانی از مشتری در یک منطقه DreamHost کاملاً کامل نیست. پشتیبانی از طریق ایمیل و چت زنده ارائه می شود ، یا می توانید درخواست پاسخ به تماس بگیرید. هوم ، نوع خراش دهنده سر. آنها از 24/7/365 پشتیبانی اکثر شرکت های میزبان برخوردار نیستند.

علاوه بر این ، حتی در سایت به عنوان مشتری آینده نگر به شما گفته می شود که در ساعات کاری بازگردید. واقعیت این است که پشتیبانی میزبانی یک شغل 24/7 است – و DreamHost تصمیم به خرابکاری ندارد.

جزئیات بیشتر

امتیاز: 3

HostGator تمام جعبه های روی سطح را با پشتیبانی خود بررسی می کند: 24/7 و 365 روز در سال. با گپ و از طریق تلفن. اما مشتریان داستان دیگری را بیان می کنند.

شکایات زیادی در مورد پاسخ های کند ، کارکنان بی کفایت و پشتیبانی کلی از زیرمجموعه ها وجود دارد. افراد زیادی وجود دارند که هیچ شکایتی از آنها ندارند ، بنابراین توصیه می کنیم قبل از خرید ، حمایت خود را امتحان کنید.

جزئیات بیشتر

میزبان Uptime

امتیاز: 4.0

گزارشات در وب نشان می دهد زمان بروز DreamHost نسبتاً قوی با 99.99٪ تا 100٪.

بهترین قسمت؟ ضمانت صددرصدی آنها. اگر به هر دلیلی وب سایت شما خراب است ، آنها برای هر ساعت پایین آمدن ، میزبان رایگان یک حساب میزبان را به شما اعتبار می دهند.

نکته خوب این است که به روزرسانی آنها در سال گذشته به طور متوسط ​​حدود 99.98٪ بوده است – بنابراین انتظار نداشته باشید که نیاز به پول نقد در این اعتبار داشته باشید.

امتیاز: 4.5

با بیش از 99.5٪ به موقع بسته به منبع ، شکایت زیادی در مورد HostGator ندارید.

علاوه بر این ، HostGator در صورت سقوط در زیر ماه میزبانی رایگان ارائه می دهد 99.9٪ ضمانت.

ما آنها را به نصف نکته وصل کرده ایم زیرا شکایات گاه و بیگاهی از سوی کاربران وجود داشته است ، و ما همچنین ترجیح می دهیم 99.99٪ به موقع را برای ارائه دهندگان بهترین کلاس مشاهده کنیم..

سرعت

امتیاز: 4.0

DreamHost گزارش های خوبی در مورد سرعت دارد و تقریباً در 25٪ برتر میزبان ها تا زمان بارگذاری قرار دارد. آنها به عنوان اصلی ترین ویژگی روی آن تمرکز نمی کنند ، اما شما شکایات زیادی از مشتریان نمی بینید.

آنها با برنامه DreamPress ، پایگاه داده های خود را فقط برای WordPress و Memcache بهینه سازی کرده اند. بنابراین آنها مطمئناً سرعت در ذهن دارند. اگر این نگرانی بزرگی برای شما باشد حتما با پشتیبانی آنها گپ بزنید.

امتیاز: 3.0 

میزبانی مشترک به طور معمول با مشکلات سرعت ، صرفاً بر اساس هزینه پایین میزبانی مشکل دارد. هنگامی که سرعت می رسد ، HostGator کاملاً وسط بسته است. هنگام جستجو توییتر, شما به اندازه سایر میزبانهای مشترک مانند Bluehost شکایات زیادی نمی بینید که این یک نشانه حکایتی خوب است.

اگر به دنبال یک محصول سریعتر HostGator هستید ، میزبان HostGator Cloud را بررسی کنید. اگر می خواهید میزبانی مشترک حتی سریع تری که باعث خرابی بانک نمی شود ، با این وجود ، ما یا میزبانی A2 یا SiteGround را به شدت توصیه می کنیم. شما با آنها بسیار شادتر خواهید بود.

امکانات

امتیاز: 4.0

پوند به ازای پوند ، DreamHost برخی از بهترین ویژگی های هر شرکت میزبانی ارزان را ارائه می دهد. ارزانترین برنامه مشترک آنها شامل یک دامنه رایگان ، پهنای باند نامحدود ، پیش نصب شده وردپرس و یک گواهی SSL رایگان است. میزبان آنها در وردپرس DreamPress یک گزاره ارزشمند برای میزبانی کاملاً برجسته وردپرس است که می تواند در یک سطح با WP Engine و Kinsta رقابت کند.

شما مهاجرت رایگان دریافت نمی کنید ، و از پشتیبانی تلفنی 24 میزبان دیگری که میزبان های دیگر ارائه می دهند ، گم نشده اید ، بنابراین ما باید آنها را به یک نکته اختصاص دهیم. به طور کلی – میزبان عالی ، ویژگی های عالی.

مشاهده همه ویژگی ها

امتیاز: 4.0

HostGator اغلب به دلیل قیمت و ویژگی های آن با Bluehost مقایسه می شود و در کل HostGator پیروزی را در اینجا کسب می کند.

بین دو شرکت ، HostGator برای کاربران حرفه ای بیشتر ساخته شد. و هنگام مقایسه HostGator با هر شرکت میزبانی مشترک دیگر ، باید این نکته را در نظر داشته باشید.

ما این واقعیت را دوست داریم که مهاجرت ها در آن گنجانده شده است ، آنها دارای نصب های یک کلیک ، روی cPanel هستند و 99.9٪ ضمانت به موقع را ارائه می دهند. ما هنوز میزبان های دیگری مانند SiteGround را از نظر ویژگی های بهتری می خواهیم ، اما HostGator آنچه را برای شروع کار نیاز دارید ، دارد.

مشاهده همه ویژگی ها

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector