HostGator vs GoDaddy 2020: مقایسه قیمت گذاری ، ویژگی ها و موارد دیگر

HostGator و GoDaddy دو هاست بزرگ و مشهور هستند که با قیمت سنگ پایین به فروش می رسند و برای مبتدیان بسیار عالی هستند. گفته می شود ، هر دو میزبان ویژگی های ناپسند و گمشده زیادی دارند. ما آنها را با هم مقایسه می کنیم و توصیه ای را با جوانب مثبت و منفی ارائه می دهیم.

قیمت گذاری  |  مقدارپشتیبانی  |  UPTIME  |  سرعت  |  امکانات  |  نتیجه  


با میزبانی بیش از 1 میلیون وب سایت ، HostGator یک behemoth است. HostGator برای افرادی که به دنبال میزبانی ارزان هستند با برخی از ویژگی های پیشرفته ، میزبان استارت بسیار خوبی است.

3.8

بازبین

4.2

کاربران (11 رای)

در مقابل

GoDaddy نیازی به معرفی ندارد – احتمالاً شناخته شده ترین میزبان و ارائه دهنده نام دامنه در جهان است. گفته می شود ، این نوع مانند میزبانی مک دونالد است – ارزان ، بازار انبوه ، اما فوق العاده خوب نیست. در مقایسه با هر میزبان دیگر ، میزبان دیگر معمولاً برنده می شود. گفته می شود ، اگر شما یک دامنه وفادار GoDaddy هستید ، می توانید ارزش انجام این کار را برای پروژه های کوچک و پشتیبانی از تلفن برجسته داشته باشید.

3.4

بازبین

4.1

کاربران (26 رای)

قیمت گذاری

امتیاز: 4.5

HostGator دارای انتخاب گسترده ای از برنامه ها است ، از همه چیز از بن معامله ای که به اشتراک گذاشته می شود گرفته تا میزبانی VPS با قیمت بالا. HostGator نسبت به قیمت گذاری آنها بسیار تهاجمی است و تخفیف های بزرگی را برای آنها به دست می آورد و به دنبال کسب سهم بازار است. جاه طلبی آنها منافع شماست:

SharedWordPressVPS
قیمت فروش2.75 دلار در ماه5.95 دلار در ماه29.95 دلار در ماه
قیمت عادی10.95 دلار در ماه14،95 دلار در ماه89،95 دلار در ماه
بهترین برایمبتدیانسایتهای وردپرسسایتهای رشد

مشاهده قیمت گذاری

امتیاز: 5.0

قیمت گذاری GoDaddy برای مبتدیان بسیار پایین و عالی است. با ارائه تبلیغاتی که میزبان اقتصاد فقط با یک دلار در هر ماه است ، میزبانی وب عملاً رایگان است. یک نکته که باید مراقب آن باشید ، نرخ تجدید است. بعد از اتمام دوره اول شما ، میزبانی اقتصاد ماهانه حداکثر 8.99 دلار افزایش می یابد ، بنابراین مراقب باشید که از قفل استفاده کنید.

EconomyDeluxeUltimate
قیمت فروش1.00 دلار در ماه7.99 دلار در ماه12.99 دلار در ماه
قیمت عادی$ 8.99 / ماه11.99 دلار در ماه16.99 دلار در ماه
بهترین برایمبتدیانمشاغل کوچکسایت های پر ترافیک

مشاهده قیمت گذاری

مقدار

امتیاز: 4.5

HostGator برای قیمت گذاری آن ارزش شگفت انگیزی را ارائه می دهد. به راستی به اندازه SiteGround ، که مورد علاقه کلی است ، قوی نیست ، اما HostGator شما را به راحتی از در خانه می گیرد.

این در کل از ارزش بسیار بالایی برخوردار است زیرا به دلیل آنچه می پردازید ، یک تن از ویژگی های مانند مهاجرت رایگان ، پهنای باند پیموده نشده و پشتیبانی 24/7/365 دریافت می کنید.

جایی که ما نمی بینیم ارزش زیادی وجود دارد ، جایی است که هزینه های اضافی را که دیگران شامل آنها می شوند ، مانند نسخه پشتیبان تهیه – که برای سلامتی سایت شما بسیار مهم هستند ، هزینه دریافت می کنند. آنها همچنین می خواهند هزینه های اضافی بیشتری را برای زمان حتی بهتر به اتهام برسانند ، که به نظر ما باید یک ویژگی اساسی باشد که در همه برنامه ها لحاظ شده است ، هر چقدر هم که ارزان باشد.

امتیاز: 4.0

ارزش GoDaddy برای آنچه بدست می آورید بسیار مناسب است. شما در حال پرداخت تخفیف برای میزبان بازار انبوه هستید. به عنوان مثال ، آنچه با برنامه اقتصاد دریافت می کنید (در حال حاضر با قیمت 1 دلار در ماه در دسترس است) 1 وب سایت ، پهنای باند بدون اندازه و 100 گیگابایت ذخیره سازی و یک دامنه رایگان است. حتی وقتی قیمت به قیمت کامل 8.99 دلار در ماه پرش می کند ، باز هم یک ارزش مناسب است. گفته می شود از آنجا که وب سایت ها و فضای ذخیره نامحدودی را دریافت می کنید توصیه می کنیم Deluxe (به دلایل خود) بروید.

همه برنامه ها شامل پشتیبانی 24/7 ، که یک ضرورت است ، و همچنین نظارت بر امنیت و محافظت از DDoS است.

دو مشکل بزرگ در مورد برنامه های میزبانی مشترک GoDaddy: بدون مجوز SSL رایگان ، که به استاندارد صنعت تبدیل می شود ، و همچنین محدودیت 1 گیگابایت در پایگاه داده ها. اگر وردپرس را اجرا می کنید و عکس هایی با کیفیت بالا دارید ، می توانید به سرعت از این حد از پایگاه داده فراتر بروید. به همین دو دلیل ، ما یک نکته کامل را به GoDaddy می کشیم.

پشتیبانی مشتری

امتیاز: 3

HostGator تمام جعبه های روی سطح را با پشتیبانی خود بررسی می کند: 24/7 و 365 روز در سال. با گپ و از طریق تلفن. اما مشتریان داستان دیگری را بیان می کنند.

شکایات زیادی در مورد پاسخ های کند ، کارکنان بی کفایت و پشتیبانی کلی از زیرمجموعه ها وجود دارد. افراد زیادی وجود دارند که هیچ شکایتی از آنها ندارند ، بنابراین توصیه می کنیم قبل از خرید ، حمایت خود را امتحان کنید.

جزئیات بیشتر

امتیاز: 4.0

GoDaddy خود را به پشتیبانی از تلفن 24/7 خود افتخار می کند ، که کاملاً منطقی برای مشتری بودن در بازار انبوه آنها است. یکی از نقاط ضعف این واقعیت بود که تلفن تنها راهی برای نگه داشتن آنها بود. آنها از آن زمان تغییر کرده اند و اکنون پشتیبانی چت را ارائه می دهند ، که بسیاری از نارضایتی های اینترنتی ترجیح می دهند.

پشتیبانی تلفن معمولاً از کیفیت بالاتری برخوردار است زیرا به تعقیب می پردازند و می توانند سریعتر به سؤالات شما پاسخ دهند. من پیدا کرده ام که پشتیبانی چت به سرعت متصل می شود ، اما شما باید از طریق برخی از حلقه ها از جمله وارد کردن شماره پین ​​خود و انتظار برای پاسخ آنها پرش کنید. کیفیت پشتیبانی معمولاً برخلاف SiteGround ، در صورت ارائه راه حلهای کامل ، پاسخهای سریع می باشد. به طور کلی ، پشتیبانی خوب ، اما کامل نیست. 

جزئیات بیشتر

میزبان Uptime

امتیاز: 4.5

با بیش از 99.5٪ به موقع بسته به منبع ، شکایت زیادی در مورد HostGator ندارید.

علاوه بر این ، HostGator در صورت سقوط در زیر ماه میزبانی رایگان ارائه می دهد 99.9٪ ضمانت.

ما آنها را به نصف نکته وصل کرده ایم زیرا شکایات گاه و بیگاهی از سوی کاربران وجود داشته است ، و ما همچنین ترجیح می دهیم 99.99٪ به موقع را برای ارائه دهندگان بهترین کلاس مشاهده کنیم..

امتیاز: 3.5

زمان بروز GoDaddy از نظر منطقی خوب است ، اغلب در 99.95٪ یا بهتر. بررسیهای کاربران در سراسر وب مختلط است ، اما معمولاً بروزرسانی یا خرابی به عنوان یک مسئله مهم مطرح نمی شود.

GoDaddy دارای یک ضمانت به موقع سرور (هشدار – اصطلاحات قانونی!) – اما این فقط پوشش می دهد 99.90٪ (وجود ندارد .09 در آنجا) – این بدان معنی است که میزبانی شما می تواند به مدت 43 دقیقه در ماه کاهش یابد ، و آنها آن را طبیعی می دانند. تقریباً یک ساعت وب سایت خود را در طی یک دوره خرید بسیار مهم تصور کنید! علاوه بر این ، GoDaddy فقط به شما می دهد 5٪ اعتبار برگشتی – که ممکن است فقط سکه باشد ما فکر می کنیم که آنها باید از استانداردهای بالاتری برخوردار باشند و یک ماه کامل اعتبار داشته باشند.

سرعت

امتیاز: 3.0 

میزبانی مشترک به طور معمول با مشکلات سرعت ، صرفاً بر اساس هزینه پایین میزبانی مشکل دارد. هنگامی که سرعت می رسد ، HostGator کاملاً وسط بسته است. هنگام جستجو توییتر, شما به اندازه سایر میزبانهای مشترک مانند Bluehost شکایات زیادی نمی بینید که این یک نشانه حکایتی خوب است.

اگر به دنبال یک محصول سریعتر HostGator هستید ، میزبان HostGator Cloud را بررسی کنید. اگر می خواهید میزبانی مشترک حتی سریع تری که باعث خرابی بانک نمی شود ، با این وجود ، ما یا میزبانی A2 یا SiteGround را به شدت توصیه می کنیم. شما با آنها بسیار شادتر خواهید بود.

امتیاز: 3.5

GoDaddy می رسد وسط بسته تا آنجا که تست سرعت می رود. آنها سعی می کنند تا شما را با برنامه نهایی خود برای به دست آوردن قدرت پردازشی و سرعت بیشتر ، ارتقاء دهند ، و این باعث می شود که روش اشتباه من را از بین ببرد. برنامه های اقتصاد نیز به سرعت نیاز دارند!

بر توییتر GoDaddy تعداد زیادی از شکایات را دریافت می کند ، اما صادقانه انتظار بیشتری برای میزبان این محبوب را داشت.

GoDaddy لیستی از سریعترین هاستینگ ما ایجاد نکرد. اگر می خواهید با یک برنده بروید ، آن پست را بررسی کنید.

امکانات

امتیاز: 4.0

HostGator اغلب به دلیل قیمت و ویژگی های آن با Bluehost مقایسه می شود و در کل HostGator پیروزی را در اینجا کسب می کند.

بین دو شرکت ، HostGator برای کاربران حرفه ای بیشتر ساخته شد. و هنگام مقایسه HostGator با هر شرکت میزبانی مشترک دیگر ، باید این نکته را در نظر داشته باشید.

ما این واقعیت را دوست داریم که مهاجرت ها در آن گنجانده شده است ، آنها دارای نصب های یک کلیک ، روی cPanel هستند و 99.9٪ ضمانت به موقع را ارائه می دهند. ما هنوز میزبان های دیگری مانند SiteGround را از نظر ویژگی های بهتری می خواهیم ، اما HostGator آنچه را برای شروع کار نیاز دارید ، دارد.

مشاهده همه ویژگی ها

امتیاز: 3.5

طرفداران بزرگی از ویژگی های GoDaddy در برنامه های اساسی نیست. اکثر مردم این روزها سایتهای خود را در وردپرس شروع می کنند ، و گرچه GoDaddy میزبان وردپرس نیز هست ، مجدداً برای ارتقاء وردپرس باید به روز شوید. در برنامه های میزبانی اقتصاد GoDaddy ، شما SSL رایگان دریافت نمی کنید ، از نسخه پشتیبان تهیه نمی کنید ، و آنها مهاجرت انجام نمی دهند.

در حالی که GoDaddy از ابزارهای سفارشی آنها ساخته شده است ، برای یک شرکت بزرگ این انتظار دارم که آنها ویژگی های بیشتری را نسبت به یک میزبان کوچکتر و کوچکتر مانند SiteGround ارائه دهند – اما آنها باید سود خود را کسب کنند. در کل ، ویژگی های خوب ، عالی نیست.

مشاهده همه ویژگی ها

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map