Namecheap vs Godaddy: بهترین ثبت دامنه کدام است؟ (ماه مه 2020)

Namecheap vs Godaddy: بهترین ثبت دامنه کدام است؟ (ماه مه 2020)

Namecheap vs Godaddy: بهترین ثبت دامنه کدام است؟ (ماه مه 2020)

برای خرید نام دامنه بعدی باید GoDaddy یا Namecheap را انتخاب کنید?


احساس گیجی؟ نمی دانم چه چیزی را انتخاب کنید?

ناامید نشوید.

ما پاسخی برای شما داریم.

می توان یک عقیده عینی را انتخاب کرد که کدام یک از این دو انتخاب محبوب بهترین ثبت دامنه است. پس از خرید دامنه های زیادی از هر دو شرکت ، ما یک پاسخ برای شما داریم.

در Namecheap و GoDaddy بسیاری از عوامل در نظر گرفته می شود. از نظر هزینه ، قیمت گذاری GoDaddy و Namecheap هر دو بسیار مناسب هستند ، به خصوص با تبلیغات منظم ، فروش فصلی و تخفیف های قابل توجهی برای خریدهای فله. هر دو شرکت خدمات گسترده ای را به عنوان upsells مانند E-mail و میزبانی وب سایت ارائه می دهند ، اما برای این مقاله ، بیشتر تمرکز می کنیم که کدام شرکت بهترین ثبت نام دامنه به طور خاص است.

GoDaddy ، اولین بار در سال 1997 تاسیس شده است که احتمالاً شناخته شده ترین ثبت دامنه در صنعت است. کمپین های بازاریابی گسترده آنها به گسترش آگاهی از نام تجاری آنها به مصرف کنندگان و متخصصان ، به ویژه آگهی های منتشر شده در فصل تبلیغ تبلیغاتی Superbowl فصلی در ایالات متحده ، کمک کرده است ، اما آیا آنها بهترین مکان برای خرید نام دامنه هستند?

Namecheap ، که در سال 2000 تاسیس شد ، یک رقیب قابل توجه برای GoDaddy است. آنها با مخالفت با قانون توقف آنلاین دزدی دریایی (SOPA) ، از حمایت بسیاری از صداها در لابی طرفداران حفظ حركت برخوردار شدند. آنها به عنوان یکی از بزرگترین ثبت کنندگان دامنه در صنعت ، آنها انواع TLD (دامنه های سطح بالا) را به مشتریان خود ارائه می دهند.

قیمت گذاری

شاید مهمترین عامل برای مشتریان این باشد که چه مقدار پول برای خرید نام دامنه خود باید پرداخت کنند. هر دو GoDaddy و Namecheap با قیمت های تخفیف زیادی در تمام سال ارائه می شوند ، اما به بررسی قیمت های فعلی می پردازیم تا تصوری در مورد اینکه هزینه خرید دامنه برای سایت یا شغل خود را چگونه خواهد داشت ، بررسی کنیم..

قیمت گذاری GoDaddy

قیمت گذاری GoDaddy بسته به نوع TLD شما خریداری می کند (.com ، .net .org ، دامنه های کشور و غیره) و اینکه آیا شما یک سال ، دو سال یا بیشتر خریداری می کنید ، متفاوت است. همچنین ، فروش های فصلی و کوپن های تبلیغاتی تمایل به کاهش قیمت حتی بیشتر دارند.

اگر به دنبال خرید نام دامنه ارزان هستید ، می خواهید از یک کوپن استفاده کنید یا منتظر تبلیغات یا فروش در سایت باشید. اغلب اگر اولین دامنه جدید خود را با شرکت خریداری می کنید ، بهترین معاملات را دریافت خواهید کرد. اگرچه GoDaddy در مورد تمدیدها به شدت آسیب خواهد دید ، بنابراین مراقب باشید.

 • .com دامنه ها: 2.99 دلار (اما با این لینک 0.99 دلار) برای سال اول با خرید 2 ساله ، با سال دوم صورتحساب 1799 دلار
 • .دامنه خالص: 13.99 دلار برای سال اول ، با سال دوم با قیمت 19.99 دلار است
 • .org Domains: 11.99 دلار برای سال اول ، و سال دوم با قیمت 20.99 دلار صورت می گیرد
 • .io Domains: 49.99 دلار برای سال اول ، با سال دوم با قیمت 59.99 دلار است
 • .دامنه xyz: 0.99 دلار برای سال اول ، با سال دوم 14.99 $ است

اینها فقط نمونه ای از محبوب ترین TLD های ارائه شده توسط GoDaddy است.

اولین دامنه جدید را با 0.99 دلار در GoDaddy دریافت کنید

قیمت گذاری Namecheap

نام آنها واقعی است ، گرچه ارزان تر از GoDaddy است. Namecheap نیز مانند رقیب خود دارای تخفیف های فروش و فصلی زیادی در طول سال و همچنین کوپن هایی است که می تواند به کاهش هزینه خرید شما کمک کند.
برای ثبت نام دامنه ارزان ، آنها مطمئناً یکی از بهترین گزینه های خارج از کشور هستند.

 • .دامنه های com: 8.88 دلار در سال
 • .دامنه خالص: 12،98 دلار در سال
 • .org دامنه: 12.98 دلار در سال
 • .io Domains: 32.88 دلار در سال
 • .دامنه xyz: 1.38 دلار در سال

Namecheap فراتر از این گزینه ها TLD های بسیاری را ارائه می دهد ، بنابراین ارزش دارد که نگاهی بیندازید.

آخرین تخفیف های Namecheap را ببینید (تا 46٪ تخفیف)

قیمت ثبت نام دامنه خصوصی

هرکسی که صاحب نام دامنه باشد باید نگران حریم خصوصی خود باشد. ثبت نام دامنه خصوصی خدماتی است که توسط هر دو شرکت ارائه شده است. بدون این محافظت ، هر کسی می تواند برای اطلاعاتی که می تواند شامل شماره تلفن ، نام و نام خانوادگی شما و هرگونه اطلاعات شخصی دیگری باشد که شما ثبت نام می کنید به یک فهرست عمومی مراجعه کنید و از دامنه شما پرس و جو کند..

بازیگران بدخواه مانند هکرها می توانند از این اطلاعات برای حمله به مشاغل شما استفاده کنند ، پروفایل های شبکه های اجتماعی خصوصی خود را به صورت آنلاین جستجو کنند یا حتی این اطلاعات را در استراتژی هایی که برای حمله به وب سایت شما استفاده می شود ادغام کنند. سارقان هویت همچنین می توانند دامنه شما را برای همان اطلاعات در تلاش برای سرقت هویت شما جستجو کنند. افرادی که به طور حرفه ای نام دامنه های با ارزش را خریداری و می کنند ، فراتر از تماس با شما در خانه یا محل کار خود نیستند تا شما را مرعوب کنند تا بتوانند دامنه شما را با هزینه کمتر از آنچه ارزشش را دارد خریداری کنند.!

Namecheap ثبت نام نام دامنه خصوصی را برای پنهان کردن اعتبار خود از پرس و جوهای Whois ارائه می دهد در حالی که GoDaddy به همان دامنه حق بیمه به قیمت دامنه متصل می شود. Namecheap در اینجا برنده واضح است.

کلوپ دامنه تخفیف GoDaddy

اگر قصد خرید دامنه به صورت عمده را دارید ، ارزش ثبت نام دامنه ارزان را در نظر بگیرید GoDaddy. برای 120 دلار در سال ، تمدیدهای .com را فقط با 8.29 دلار در سال دریافت می کنید.
به عنوان یک بازاریاب اینترنتی که می خواهد دامنه های خرید عمده ای را برای PBN یا حتی به عنوان یک برند جهانی در تلاش برای قفل کردن هر یک از نام های دامنه شما ممکن کند ، می تواند ارزش وقت شما برای پیوستن به این باشگاه را داشته باشد..

معادل مستقیمی با Namecheap وجود ندارد ، هر چند شایعه است که Namecheap در حال حاضر روی نسخه خود برای همان ایده کار می کند.

تجربه ی کاربر & پشتیبانی مشتری

وقتی تصمیم دارید در مورد Namecheap و GoDaddy تصمیم بگیرید ، قیمت تنها چیزی نیست که باید در نظر بگیرید. تجربه کاربری و پشتیبانی مشتری یک عامل اساسی در انتخاب شما است.
اگر هرکدام از شرکت ها رابط کاربری دارید که دوست ندارید یا API را با زبان برنامه نویسی توسعه دهنده وب خود سازگار نیست ، رفتن با یک شرکت از طرف دیگر می تواند جریان کاری شما را به طور کامل قطع کند.

در اینجا دلایلی وجود دارد که برخی از کاربران یک شرکت را نسبت به شرکت دیگر ترجیح می دهند. مانند همه نظرات آنلاین ، مسافت پیموده شده شما ممکن است متفاوت باشد.

تجربه کاربر GoDaddy

خدایا

با تمیز کردن اینترنت ، می توانید نظرات زیادی در مورد تجربه مشتری GoDaddy بیابید.

منفی GoDaddy:

 • به نظر می رسد استراتژی تجاری فعلی GoDaddy در حال افزایش بر روی فروش های اصلی است و به مشتری دامنه گسترده ای از گزینه های مختلف افزودنی را به دامنه ارائه می دهد ، که روند خرید را کند می کند.
 • برخی از کاربران رابط کاربری GoDaddy را به طور کلی گیج کننده و ناامیدکننده می دانند. یک شکایت متداول این است که رابط به هم ریخته و متمرکز شده است تا به جای اینکه دسترسی آسان به اطلاعات مهم داشته باشد ، سایر خدمات را به مشتری بفروشد..
 • پست الکترونیکی و پشتیبانی چت از نظر منطقی پاسخگو هستند ، اما برخی از کاربران شکایت دارند که تکنسین ها و نمایندگان پشتیبانی از پاسخ های کنسرو شده استفاده می کنند و فقط با راه حل های عمومی به سوالات پاسخ می دهند..
 • با حضور در حمایت از قانون توقف آنلاین دزدی دریایی (SOPA) و ممنوعیت دامنه های مشتری برای میزبانی مطالب توهین آمیز ، GoDaddy به دلیل اتخاذ مواضع ضد حریم خصوصی و ضد آزادی مورد انتقاد قرار گرفته است..
 • مشتریانی که از سیستم حراج دامنه GoDaddy استفاده کرده اند ، از شیوه های تجاری سایه بان ، شکایت از مزایده ها و سایر موارد شکایت کرده اند..
 • برخی از بازرسان گمان می کنند که چندین فرآیند مهم در باطن GoDaddy به طور کامل و بدون هیچ گونه نظارتی و ورودی انسانی انجام می شود ، که منجر به ایجاد مشکل در حراجی ها و سایر ویژگی های موجود در سایت شده است.

جوانب مثبت GoDaddy:

 • GoDaddy دارای یک تیم امنیتی گسترده و آموزش دیده شبکه و امنیت است. از آنجا که آنها از سال 1997 به تجارت مشغول شده اند ، نقض و نگرانی های امنیتی نسبتاً کمی داشته اند.
 • این سایت به طور گسترده مستند شده است و دارای مخزن گسترده ای از مقالات راهنما و دستورالعمل های روشن برای مشتریان است.
 • GoDaddy از تلفن بسیار خوبی با زمان پاسخ سریع و پرسنل توجه برخوردار است. به نظر می رسد بیشتر مشتریان آن را بیش از پست الکترونیکی پست الکترونیکی و پشتیبانی چت زنده ترجیح می دهند.
 • وقتی صحبت از TLD ها می شود ، GoDaddy تنوع گسترده ای از دامنه های سطح بالا از هر شرکت دیگری را دارد. بیشتر TLD ها ابتدا در GoDaddy منتشر می شوند قبل از اینکه به هر رجیستر دیگری معرفی شوند.
 • بسته های میزبانی GoDaddy بعضی اوقات مقرون به صرفه تر از بسته های Namecheap هستند ، به ویژه با توجه به اینکه یک بسته میزبانی محدود با هر خرید یک دامنه درج شده است.
 • از طریق تلفن و همچنین گزینه های چت به پشتیبانی مشتری 24/7 دسترسی پیدا می کنید
 • یک پایگاه دانش مناسب برای سؤالات متداول ، و همچنین تالارهای پر جنب و جوش و پر جنب و جوش

تجربه کاربری Namecheap

نام کاربری

معمولاً Namecheap بسیار خوب از نظر مشتریان دارای امتیازات خوبی نیست. در Reddit و Stackoverflow ، اغلب یکی از بهترین مکان ها برای خرید نام دامنه ارزان قلمداد می شود.

Namecheap Cons:

 • برخی از کاربران از سیستم نوسازی خودکار شکایت کرده اند ، اگرچه این موضوعات از سال جاری اصلاح شده است.
 • طراحی حداقلی وب سایت به این معنی است که برخی از کاربرانی که داشبورد قوی تری را ترجیح می دهند با طرح بندهای نام Namecheap آرزو می شوند.
 • Namecheap نسبت به برخی از رقابت های خود ، زمان کمتری (99.8٪ 99) را نشان می دهد.

Namecheap جوانب مثبت:

 • Namecheap برخلاف GoDaddy ، مواضع طرفداری از حریم خصوصی و طرفداری از آزادی را اتخاذ کرده است ، و در مقابل قانون توقف آنلاین دزدی دریایی (SOPA) قرار دارد..
 • طراحی حداقلی داشبورد Namecheap برای استفاده آسان ، خواندن ساده و بسیار پاسخگو است.
 • موتور پیشنهادی قوی که ایده های عالی برای نام دامنه های جایگزین ارائه می دهد.
 • فرایند پرداخت ساده و بدون هیچگونه ویژگی نفخ یا افزایش فروش تهاجمی.
 • به طرز چشمگیر ، DNS Namecheap تا کنون که ما می دانیم توسط هیچ هکرها به خطر نیفتاده است.
 • در کل پشتیبانی بسیار خوب مشتری
 • یک پایگاه دانش مناسب برای سؤالات متداول

ویژگی های اضافی و upsells

هر دو شرکت از افزایش قیمت سایر خدمات مانند بسته های میزبانی وب و میزبانی نامه الکترونیکی برای مشتریان خود سود بیشتری کسب می کنند. بین این دو تفاوت وجود دارد.

افزودنیهای GoDaddy

 • خدمات خبره برای مدیریت CMS ، ممیزی های امنیتی ، مهاجرت ، مدیریت VPS ، بهینه سازی Apache و موارد دیگری از موارد استفاده با زمان چرخش 72 ساعته.
 • دفتر 365 با شروع 8.49 دلار در هر ماه.
 • گواهینامه های SSL با 63.99 دلار در سال شروع می شوند.
 • میزبانی وب از 2.99 دلار در هر ماه شروع می شود.
 • میزبانی وردپرس با 4.99 دلار در هر ماه شروع می شود.
 • خدمات ثبت نام دامنه گارد WHOIS با هزینه اضافی بر اساس TLD مورد نظر.
 • بسیاری موارد دیگر با خدمات مداوم در حال تغییر و در دسترس بودن.

افزودنیهای Namecheap

 • معادل طول عمر معادل نگهبان WHOIS GoDaddy <- این فوق العاده است! این بدان معناست که شما از WHOIS محافظت از حریم خصوصی را دریافت می کنید بنابراین هیچ کس نام و آدرس شما را نمی داند
 • ارسال ایمیل رایگان.
 • سرویس دهنده های سفارشی رایگان.
 • به اشتراک گذاشته شده ، نمایندگی فروش ، VPS و بسته های میزبانی اختصاصی.
 • میزبانی وردپرس با قیمت 1 دلار در ماه اول با شروع 3.88 دلار در هر ماه پس از آن.
 • گواهینامه های SSL با 7.88 دلار در سال شروع می شوند.
 • DNS Premium با قیمت 4.88 دلار در سال.
 • خدمات بسیار دیگری.

میزبانی وب

مورد دیگری که باید بعد از خرید دامنه از یکی از این دو شرکت در نظر بگیرید ، ارائه میزبانی وب آنهاست. واقعیت این است که شما می توانید یکی از این دامنه ها را با هر میزبان وب متصل کنید ، مهم نیست که آن را خریداری کنید. اما ، راحتی و خدمات به مشتری در هنگام نگه داشتن نام دامنه و میزبانی وب در همان شرکت ، مزیت کمی دارد.

میزبانی GoDaddy

 • ارائه گسترده ای از هاست ، از اقتصاد بسیار ارزان تا سرورهای اختصاصی
 • میزبانی ایمیل شامل
 • میزبانی وردپرس مدیریت شده با فقط 1 دلار شروع می شود ، اما نمی توان آن را با چیزی مانند WP Engine مقایسه کرد
 • SSL پرداخت می شود ، که یک روند نزولی است. شما می توانید SSL رایگان خود را بارگذاری کنید ، اما آنها این کار را دشوار می کنند
 • خدمات میزبانی به طور کلی در همه جا دوستانه کاربر هستند ، اما در برخی از پیشنهادات میزبانی از cPanel استفاده نمی کنند
 • مشاهده همه بررسیهای میزبانی GoDaddy در اینجا – و همچنین بررسیهای WordPress مدیریت شده توسط GoDaddy

میزبان Namecheap

 • Namecheap قیمت های میزبانی مسخره ای ارزان قیمت دارد (اکنون 50٪ تخفیف دارد)
 • میزبانی ایمیل شامل
 • آنها جدیدتر از این بازی هستند ، بنابراین در میزبانی فصلی نیست
 • یک پیشنهاد میزبان وردپرس اختصاصی ، EasyWP – که نقد و بررسی مختصری دارد ، داشته باشید
 • پنل های مدیریت کاربر پسند به طور کلی
 • اگر سایتی ساده دارید ، خوب است که بروید
 • 50٪ تخفیف از اینجا دریافت کنید

نتیجه

بسته به اندازه پروژه و بودجه شما ، بهترین مکان برای خرید نام دامنه متفاوت است. Namecheap برای اکثر مشتریان برنده واضح است ، اگرچه GoDaddy ممکن است یک انتخاب جذاب برای مشتریانی باشد که به دنبال خرید دامنه های انبوه هستند. هر دو شرکت بسیار بهتر از رقابت هستند و این صنعت را در نوآوری ، ثبات ، امنیت و قیمت گذاری رهبری می کنند.

معاملات Namecheap را از اینجا دریافت کنید ->

معاملات GoDaddy را در اینجا دریافت کنید ، $ 0.99 برای دامنه اول ->

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector