הסדר דומיין לדומיין: המדריך האולטימטיבי לשירותי המסך הטוב ביותר של האזור

הסדר דומיין לדומיין: המדריך האולטימטיבי לשירותי המסך הטוב ביותר של האזור

הסדר דומיין לדומיין: המדריך האולטימטיבי לשירותי המסך הטוב ביותר של האזור

רק חשבת על שם הדומיין המושלם.


זה קליט, גאוני, ובדיוק מה שהעסק שלך צריך.

אבל זה נלקח. ליבך שוקע. אתה קצת עצוב ואינך יודע מה לעשות. אתה הולך לבדוק את האתר ורואה שהוא לא בשימוש, מה שמחריף אותו. עליך להשתמש בדומיין לשימוש טוב!

צריך לפחד, יש פיתרון. למרות שזה לא מהיר או זול, שירות שמירה על תחום אחורי עשוי להיות התשובה לבעיה שלך.

מהו סדר בחזרה לתחום?

סדר אחורה לתחום הוא שירות המסייע למישהו לנסות להשיג שם תחום ברגע שהוא יהיה זמין לרישום. באמצעות אתרי רישום תחום אינטרנט כמו GoDaddy.com, שימוש בשירות בהזמנות תחום יכול לכלול חברות ניטור תחום, חברות עם מכירות פומביות דרך האתר עצמו (כלומר GoDaddy.com), סכום מסוים של אשראי בגין הצעות מכירה פומבית ראשונות לדומיין. , ולפחות שנה אחת לרישום שם הדומיין.

סדר בחזרה לדומיין מומלץ למי שבאמת רוצה שם דומיין מסוים והם בטוחים לחלוטין שהוא שם הדומיין עבורם. סידור מחדש של תחום מאפשר למישהו לפקח על מצב שם תחום (מידע נוסף על סוגי הסטטוסים השונים של שם דומיין וכיצד הם משתנים יימסר בהמשך במדריך זה). הסדר אחזור לדומיין פירושו גם שמי שהציב את הסדר האחורי של הדומיין יקבל הודעה כאשר מכירה פומבית של שם תחום עומדת להתחיל..

מה המשמעות של הזמנה מחדש של תחום?

הזמנה מחדש של דומיין פירושה הצעת מחיר על שם תחום שאתה רוצה לאתר שלך, אך היא כבר בבעלות מישהו אחר. אתה מגיש הצעה עבור שם דומיין בתקווה שהבעלים הנוכחי לא יחדש את הרישום שלו והבעלות עליו וכי בקרוב זה יתפוס וכי יהיה לך את זה.

הסדר אחורי לדומיין פירושו שאתה באמת רוצה את שם הדומיין הזה. למרות שהוא בבעלות מישהו אחר, אתה יודע שזה שם הדומיין המושלם עבורך ועבור האתר שלך. הצבת הסדר אחורי פירושה שתדע מתי שם הדומיין עובר תהליך תפוגה וחידוש אפשרי, ומתי הוא יהיה רשמי לרשומה תחת בעלים חדש. הצבת סדר אחורי לדומיין פירושה להיות אחד הראשונים לדעת מתי שם הדומיין שאתה רוצה הופך בחינם לביצוע. סדר בחזרה לתחום פירושו גם שתוכל להתחיל להציב עליו הצעות מחיר ברגע שהוא יהפוך למכירה פומבית באתרים רבים של רשמי שמות דומיינים, ובכך להעלות את הסיכוי לקבל בהצלחה את שם הדומיין הזה..

מחזור חיי שם הדומיין

לפני שנעבור לחלקים העסיסיים של פוסט זה, חשוב להבין כיצד מחזור החיים של שם הדומיין עובד.

מחזור חיים של שם תחום

מחזור חיים של שם תחום מקור תמונה: DomainSherpa

שירותי אחזור דומיין

לאתרים רבים של רשם שמות דומיינים יש שירותי שמירה על תחום שמאפשרים למשתמשים לעקוב אחר מצב שמות הדומיינים והצעות המחיר ברגע שהם יפוגו ויהפכו למכירה פומבית. אתרים רבים של רישומי שמות דומיינים, כמו GoDaddy.com למשל, מציעים יתרונות לשירותי הזמנת הדומיין שלהם, כמו שנה אחת לחברות GoDaddy Auctions וכן זיכוי בסך 10 $ בגין הצעת המחיר הראשונה של המשתמש. שירותים רבים כוללים גם מדיניות “ללא תרופה, ללא שכר”, התראות בהתאמה אישית עבור שמות דומיינים מסוימים או מילות מפתח רלוונטיות, ותכונות פיקוח אחר על תחום. כל השירותים הללו מקווים להקל על הצבת הסדר האחורי של הדומיין והגדרת הדומיינים המוגדרים לאחור ופחות זמן רב. שירותים אלה חוסכים זמן רב ללקוחות וגם מעלים את סיכוייהם לאבטח בהצלחה דומיין שפג תוקפם. כמו כן, רוב שירותי החזר ההזמנות לתחום עובדים באמצעות הטכנולוגיה האחרונה של Dropcatching.

קרא עוד לרשימה של חברות מקוונות עם השירותים הטובים ביותר להזמנות בחזרה לתחום.

חברות המיקוד הטובות ביותר לדומיין

ישנן מספר חברות שמוגדרות בהתחשבנות עם אתרי רישום זמינים ברשת, אך אילו מהן קרם היבול? מהם השירותים והביקורות הטובים ביותר, ואיך אתה יודע איזה מהם הוא הטוב ביותר עבורך?

מושג מפתח אחד שיש להבין הוא השלושה הגדולים: SnapNames, NameJet ו- Go Daddy Auctions. 

להלן רשימה של החברות והאתרים הטובים ביותר הנוכחיים עבור הסדר אחורי לתחום.

1. שמות SnapNames

SnapNames הוא משלושת רשמי הדומיינים הפופולריים והידועים ביותר. SnapNames מגיע עם רשימות של שמות דומיין בלעדיים שנמצאים רק באתר האינטרנט שלהם, מבצעים יומיים על שמות דומיינים ורשימות של שמות הדומיין הפופולריים ביותר הקיימים בשוק. זה מגיע גם עם תכונות חיפוש, המאפשרות למשתמשים לראות אילו שמות דומיין נלקחים או זמינים, ואפילו יש קטגוריות עבור שמות דומיינים שונים שהופכת את מציאת הדומיין הנכון לעסק אחד קל ויעיל יותר. הקטגוריות כוללות בידור, טכנולוגיה, בית וגן, אוכל ושתייה, כספים ובריאות. SnapNames מומלץ במיוחד לאנשים המחפשים את שם הדומיין המושלם לעסק ולמותג שלהם.

ל- SnapNames יש פונקציות חיפוש והתראות רבות, מה שמקל על תחומי ניטור. משתמשים יקבלו התראה גם אם שם תחום בו הם מעוניינים צפוי לפוג ולהיות זמין תוך 30 יום. שוב, הלקוחות נדרשים לשלם רק אם שם הדומיין שהוזמן להם הוגדר עבורם בהצלחה. ללקוחות תהיה גישה גם למכירות פומביות של שמות דומיין מוגדרים לדומיינים שהוזמנו לאחור. באמצעות שירות ההזמנה לאחור של דומיין ב- SnapNames, ללקוחות תהיה גישה למקומות שוק דומיינים עולמיים, בכל הקלות והנוחות של קניות מקוונות. בזכות השותפים העסקיים הרבים שלהם וטכנולוגיית Dropcatching באיכות גבוהה, SnapNames מציעה מבחר נפלא של כ -30 מיליון שמות מתחם במחירים נמוכים, מה שהופך אותו לאידיאלי לעסקים, במיוחד סטארט-אפים עם תקציבים צמודים שמנסים לבנות את תחום האינטרנט שלהם..

2. NameJet

NameJet הוא גם אחד משלושת רשמי הדומיינים הפופולריים והידועים ביותר .NameJet מאפשר למשתמשים להוסיף את שמות הדומיינים המועדפים עליהם לרשימת שמות תחומים אישיים, ו- NameJet יעשה את כל העבודה עבורם, כמו פיקוח יומי והתאמה אישית. התראות כאשר שם תחום יתפנה בקרוב. ל- NameJet יש שלל שמות דומיין בלעדיים ששוחררו מראש, שכבר נמצאים באתרים של שותפי רשם הדומיינים שלהם, כלומר הם לא יהיו זמינים למכירה פומבית בשום מקום אחר. אין גם עמלות נסתרות, ועד שנה אחת בהרשמה בחינם עבור המרבה במחיר של שם תחום. NameJet היא אחת החברות המוצלחות ביותר להזמנת דומיינים בכל הנוגע לזכייה בשמות דומיין שתוקפם פג לפני לקוחותיהם.

3. מכירות פומביות של GoDaddy

GoDaddy.com הוא ללא ספק הרשם הפופולרי והידוע ביותר בתחום התחום באינטרנט. הסדר אחורה לדומיינים ב- GoDaddy הוא מהיר וקל. ברגע שמשתמשים קונים אשראי בהזמנה לאחור, כל מה שהם צריכים לעשות בכדי להשתמש בהסדר האחורי לשימוש הוא להיכנס לחשבונות שלהם, לחץ על הכרטיסייה “הסדר דומיין אחורי” בסעיף “המוצרים שלי”, והחל אותו על שם הדומיין בו משתמש המשתמש. רוצה. הזמנת גב לדומיין ב- GoDaddy היא 24.98 דולר לכל אחד, כולל עלויות רישום, ומגיעה גם עם ניטור תחום יומי בחינם ועד שנה של חברות בחינם. GoDaddy עובד גם עם כל סוג אחר של דומיינים, מ. Com ועד. Biz.

מכיוון שכל הדומיינים המוגדרים לאחור עוברים תהליך של מכירה פומבית, GoDaddy מגיע עם הצעות מחיר אוטומטיות. האדם הראשון שמציב סדר חוזר לדומיין מסוים יקבל את הצעת הפתיחה באמצעות רכישת המסדר האחורי ללא עלות נוספת. משתמשים יקבלו הודעה באופן מיידי כאשר מספר אנשים מתעניינים ומציעים הצעות מחיר באותו שם תחום, וכאשר שם הדומיין יפוג ויהיה זמין למכירה פומבית.

GoDaddy מעניק למשתמשים גם סיכויים רבים לאבטח שם תחום או לנסות שוב. דומיינים בהזמנה לאחור יינתנו אוטומטית למישהו אם הם האדם היחיד שהציב הצעה עבורו, אך אם הם מוגדרים על הצעה, הם יקבלו הודעה למקרה שירצה להציע הצעה גבוהה יותר או להעביר את אשראי המסדר האחורי לדומיין אחר. נקודות זכות בהזמנה לא מתפקדת אף פעם ב- GoDaddy.com.

GoDaddy פופולרי גם בשל תכונות ההגנה על הפרטיות המהממות שלו. משתמשים יכולים להסתיר את זהותם מבעלי תחומים קודמים ומאיומי אבטחת סייבר כמו האקרים. למשתמשים יש אפשרות להוסיף רישום פרטי למספר האחורי שלהם, מה שמאפשר להם לשמור על המידע האישי שלהם ברשימה במסד הנתונים WHOIS הציבורי. רישום תחום באמצעות GoDaddy הופך את הסדר האחורי לתחומים לבטוחים יותר ובטוחים יותר.

4. DropCatch

מאז הקמתה בשנת 2008, השתמשה DropCatch בטכנולוגיית Dropcatching שלה בכדי לאבטח למעלה ממיליון שמות דומיינים המותאמים למשתמשים שלה. הצבת הסדר אחורי דרך DropCatch היא בחינם. הלקוחות מחויבים רק אם התחום המוגדר לאחור מאובטח עבורם בהצלחה. DropCatch מגיעה גם עם רשימות יומיות המפקדות כרגע שמות דומיין ודוחות ותכונות חיפוש שניתן להוריד, כדי להקל על הלקוחות לחפש דומיינים יקרי ערך ולבדוק את מצבם..

ישנן שתי תוצאות פוטנציאליות כאשר משתמש מגדיר מחדש תחום ב- DropCatch. אם אותו משתמש הוא היחיד שמזמין מחדש תחום, הם משלמים 59 $ ושם הדומיין הוא שלהם, אבל אם מספר אנשים מציבים סדר אחורי באותו תחום, הדומיין עובר למכירה פומבית ציבורית. המכירה הפומבית תימשך 3 ימים והמציע הגבוה ביותר יזכה.

5. BackorderZone

כעת הרשומה תחת NamePal, BackorderZone מאפשרת למשתמשים להציב הצעות פרוקסי לשמות דומיין לא זמינים דרך מכירות פומביות של דומיינים. שירותי המסך האחורי שלהם כוללים תכונות לניטור מילות מפתח, נתונים סטטיסטיים של דומיינים בהמתנה ויכולת להוסיף דומיינים בכמות גדולה. NamePalBackorderZone מאפשר גם למשתמשים לנהל טוב יותר את התחום שלהם. לשירות ניהול הדומיינים שלהם, חלק מחבילת השירות המוחזקת לתחום שלהם, יש עדכונים אוטומטיים עבור רישומי תחום NS ו- WHOIS וחיוב לאחר הלידה..

באמצעות הטכנולוגיה האחרונה של Dropcatching, NamePalBackorderZone עוקב אחר אלפי הדומיינים שפג תוקפם לאחרונה וצצים מדי יום, כמו גם את מספר המכרזים הפועלים כרגע באתר שלהם. בדרך זו המשתמשים יחסכו זמן רב יותר ויגדילו את הסיכויים שלהם להבטיח שם תחום שפג תוקפו ברגע שיהיה זמין.

משתמשים יכולים להזמין מחדש כמה תחומים שהם רוצים ללא עלות. הם צריכים לשלם רק לאחר ש- NamePalBackorderZone מאבטח בהצלחה שם תחום שפג תוקפו. בעלי חשבונות אינם חייבים לשלם עמלות חודשיות, מכיוון שההזמנות לאחור מגיעות למחירים האישיים הטובים ביותר לשוק המסדר האחורי של הדומיין.

6. CatchTiger

הבא הוא CatchTiger. מכירות פומביות פתוחות לקהל הרחב ויש חדשות בכל יום. החשבונות הם בחינם ומגיעים עם שנה אחת לרישום שם תחום בחינם. ההצעה ההתחלתית לכל מכירה פומבית של דומיינים היא 35 פאונד (43.70 $) ויש מדיניות ללא תרופה, ללא שכר. אין תרופה, שום תשלום פירושו שמשתמשים לא יצטרכו לשלם אם CatchTiger לא יוכל בהצלחה לתפוס את שם הדומיין שפג תוקפו.

מלבד השתתפות במכרזי דומיין שפג תוקפם, CatchTiger מאפשרת למשתמשים גם למכור את שמות הדומיינים שלהם דרך פלטפורמת Market Place לקהל רלוונטי של קונים פוטנציאליים בתחום הדומיינים. אף שמדובר בספק וחברת שירות בחזרה להזמנת תחום בבריטניה, היא עובדת עם הרבה תחומים בינלאומיים שונים, כולל מדינות באיחוד האירופי ואפילו ניו זילנד.

לבסוף, CatchTiger מציעה התראות אישיות שיאפשרו למשתמשים לדעת מתי שם הדומיין המועדף עליהם זמין ומכירה פומבית. כל המשתמשים יצטרכו לעשות זה לאפשר ל- CatchTiger לדעת איזה שם תחום ומילות מפתח רלוונטיות עליהם להיזהר. המשתמשים יקבלו תחילה דוא”ל כאשר שם הדומיין המועדף שלהם יהפוך לזמין, יחסוך להם זמן ומגדיל את הסיכוי שלהם להבטיח בהצלחה את שם החלום המושלם שלהם. למשתמשים יכולים להוסיף מספר בלתי מוגבל של התראות אישיות לחשבון שלהם ב- CatchTiger.com.

ז. DomainMonster

שירות ה- Backorder של DomainMonster עוקב אחר שמות הדומיינים המבוקשים ביותר של המשתמשים ורושם אותם בשמם ברגע שהם הופכים לזמינים. DomainMonster עוקב גם אחר מאות אלפי שמות הדומיין שתוקפם פג כל יום, ומאפשר למשתמשים לחפש ולפקח עליהם בדפי הדומיינים שפג תוקפם..

מלבד דמי רישום קלים, הצבת הסדר האחורי דרך DomainMonster היא בחינם. הם משתמשים גם במדיניות ללא תרופה, ללא שכר. הם גם לוקחים הזמנה אחורה אחת בלבד לדומיין בלבד ולא מבצעים מכירה פומבית של דומיינים בהזמנה חוזרת, במקום זאת עובדים באופן בלעדי על מנת שהמשתמש יאבטח אותם עבורם. כל המשתמשים צריכים לעשות הוא לחפש את הדומיין שנבחר בתיבת החיפוש של האתר, ואם הוא אינו זמין, לחץ על הקישור “הזמנה אחורה” כדי להתחיל לעקוב אחריו. השנייה שבה שם הדומיין שהוזמן מחדש על ידי משתמש פג ונעשה זמין, DomainMonnster תופס אותו ועובד בשקדנות לאבטחתו ולרשום אותו תחת שם המשתמש.

הדרך הטובה ביותר להזמין מחדש תחום

לפני שנעבור על הדרכים הטובות ביותר להזמין מחדש דומיין, חשוב לציין כי הצבת סדר אחורי לדומיין אינה מבטיחה כי אחת תרכוש את שם הדומיין ברגע שהוא יהיה זמין..

משתנים רבים משפיעים על תהליך ההזמנה מחדש של תחום. לדוגמה, הבעלים הנוכחי של שם הדומיין הרשום עשוי לחדש את ההרשמה, ובכך למנוע את זמינותו לבעלות חדשה לעת עתה, או אתרים עם שירותי הזמנת תחום כמו GoDaddy עשויים שלא להצליח בניסיונותיהם לספק למישהו הרשמה עבור שם התחום שהם רוצים.

משתנים אחרים כוללים צורך להשתתף במכירה פומבית או במכירה פומבית פרטית של שם הדומיין, שם למישהו אחר יש סיכוי לא פחות להשיג בהצלחה את הבעלות על שם הדומיין כמוך.

עכשיו, מהן הדרכים הטובות ביותר להזמין מחדש דומיין? כיצד פוקדים תחומים מלכתחילה? כיצד אתה מגדיר מחדש תחום? ואיך מגדילים את הסיכוי שלך לקבל בהצלחה את שם הדומיין דרך המסדר האחורי?

בניגוד לאמונה הרווחת, תחומים פג תוקף, ולעיתים קרובות לפני שהם אומרים שהם יעשו זאת. שם התחום הופך ל”פג תוקף “אם הבעלים הנוכחי שלו לא יחדש אותו בתאריך התפוגה שלו. שם הדומיין עובר לאחר מכן תקופת חסד של ארבעים יום, כאשר כל שירותי הדומיין מושבתים אך לבעלים הנוכחי של הדומיין עדיין יש סיכוי לחדש את הדומיין תמורת דמי חידוש רגילים דרך ספק שירותי תחום האינטרנט..

ברגע שהדומיין נכנס לזה תקופת חסד של ארבעים יום בכל זאת, סביר מאוד שהבעלים הנוכחי יחדש אותו בכלל. אחרת, אם הבעלים הנוכחי מתכנן לחדש ולשמור על שם הדומיין, הם היו דואגים לחדש את רישוםם לפני תאריך התפוגה. עם זאת, סביר להניח שהבעלים פשוט התעצל או התמהמה, כך שהם עדיין יכולים לחדש את רישום שם הדומיין ללא עונש ולמרבה המזל של אנשים שרוצים כי שם התחום יהיה חופשי לצורך קבלתם.

ואז, לאחר שחלפו ארבעים יום ותום תקופת החסד, שם הדומיין עובר “תקופת פדיון”, שם קשה יותר לבעלים הנוכחי לחדש את הרשמתו (כגון דמי חידוש יקרים יותר וקנסות אחרים), הסיכוי ששם הדומיין יתפנה לבעלות ורישום חדשים גדול אף יותר וסביר. לאחר “תקופת הפדיון” הזו, שם הדומיין הופך ל”נעול “לפני שעבר שלב מחיקה, שנמשך כחמישה ימים. התהליך כולו אורך כ -75 יום לאחר תאריך התפוגה הראשוני של שם הדומיין וברגע שהתהליך מסתיים, שם הדומיין רשאי להיות רשום למי שרוצה, ובכך הופך להיות זכאי למספר אחורי.

אולם התהליך של סידור מחדש של תחום ברגע ששם הדומיין הופך להיות זמין לרישום אינו פשוט כמו שהיה פעם. זה היה פעם ראשונה, לשרת ראשונה בכך שהאדם המהיר ביותר להירשם לשם תחום שפג תוקפו לאחרונה ונחשק מאוד יהיה זה שקיבל את זה.

כעת רשמי שמות דומיינים באינטרנט כמו GoDaddy.com עורכים מכירות פומביות עבור שמות מתחם שפג תוקפם. באופן זה, רשמי שמות הדומיינים הללו מרוויחים רווחים נוספים, ושם הדומיין עובר לכל המרבה במחיר ולא לצייד שם הדומיין המהיר והמזל ביותר..

תהליך ישן זה של רישום שמות מתחם שפג תוקפם מתרחש רק אם שם תחום שפג תוקף היה במכירה פומבית, אך נפל בשל מחסור במציעים. עם זאת, בדרך כלל זה לא קורה, ואם כן, הוא עובר “שירות שמירה על ירידה” אוטומטית, שרבים מהם מוצעים בחברות ושירותי החזר המתחם המופיעים קודם לכן במדריך זה..

על מנת למקם סדר אחורי ולהתחיל להגיש הצעות מחיר עבור שם תחום ברגע שהוא יהיה זמין, עליכם למקם סדר אחורי בבית המכירות הפומביות המתאים לרישום דומיין. זה צריך להיעשות לפני ששם הדומיין יגיע לתאריך התפוגה של רישומיו, או לפני סיום “התקופה שפג תוקפו”, אשר בהתאם לרשם הדומיין שלו, עלולה להימשך עד 45 יום. יהיה עליך להירשם לחשבון באתר בית המכירות הפומביות לרישום דומיין, שם שם הדומיין שאתה רוצה יהפוך לזמין.

אך ישנם מאות רשמי שמות דומיינים ואתרי מכירה פומבית הזמינים כעת באופן מקוון. איך אתה יכול לדעת לאיזה שם יהיה שם הדומיין שאתה מחפש?

ראשית, קבע את רשם שמות הדומיין. לרוב רשמי שמות הדומיין יש שותף למכירה פומבית שהם משתמשים בה בלעדית, ולכן לדעת בידי הרשם שם הדומיין שלך פירושו שתדע לאיזה אתר מכירות פומביות להגיע אליו מתי הגיע הזמן להציע הצעות מחיר עבור שם הדומיין שלך. כל שעליך לעשות הוא לבצע חיפוש של WHOIS עם שם התחום הרצוי שלך ולחפש במידע כדי למצוא את רשם השם.

לאחר מכן, השתמש בתרשים המופיע תחת שלב 2, “קבע את שותף המכרז” כדי למצוא את השותף של בית המכירות הפומביות המשמש את הרשם המוקלט הנוכחי של שם הדומיין שלך. ישנם שלושה בתי מכירה פומבית עיקריים שרוב רשמי שמות הדומיינים משתמשים בהם בלעדית: GoDaddy Auctions, NameJet ו- SnapNames. אחד הסיכויים הטובים ביותר לרכוש את שם הדומיין שפג תוקפו הוא לעקוב באופן קבוע אחר הסטטוס וההתקדמות של שם הדומיין שפג תוקפו באתר בית המכירות הפומביות בו משתמש הרשם..

עכשיו לך קבל את התחום שלך!

זה מספיק גרוע כאשר שם דומיין שאתה רוצה לאתר שלך כבר נלקח על ידי מישהו אחר, אבל תהליך ההמתנה לפקודה של שם זה ויהיה זמין יכול להיות גרוע באותה מידה.

זה יכול להיות קשה ומתסכל ולוקח זמן, ואפילו לא מובטחת לך שמות התחום. אבל להיות הבעלים החדש של שם תחום שפג תוקף שתמיד רצית זה לא בלתי אפשרי.

הזמנה מחדש של דומיין היא אחת הדרכים הטובות והקלות ביותר להעלות את הסיכוי שלך להיות בהצלחה הבעלים החדש של שם התחום החלומי שלך ברגע שהוא יפוג. זה מסיר הרבה מהבלבול והסיבוך מכל התהליך.

הסדר אחורי של דומיינים מקלים על מעקב אחר הסטטוס של שם תחום שאתה רוצה, כך שתדע מוקדם יותר מתי הוא יפוג ויהיה זמין, או אם הוא יחודש על ידי בעליו הנוכחי, או מתי הוא יופיע למכירה פומבית אתר השותפים הפומבי של הרשם הנוכחי. אין פלא שההזמנות לאחור של תחום הן שירות כה פופולרי ונוהג נפוץ עבור אנשים המחפשים את תחום האינטרנט המתאים לאתר שלהם.

קיבלת את כל המידע? עכשיו קח את הדומיין שלך!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector