SiteGround vs Bluehost 2020: مقایسه قیمت گذاری ، ویژگی ها و موارد دیگر

SiteGround vs Bluehost 2020: مقایسه قیمت گذاری ، ویژگی ها و موارد دیگر

SiteGround vs Bluehost 2020: مقایسه قیمت گذاری ، ویژگی ها و موارد دیگر

TLDR؛ اگر تصمیم دارید بین SiteGround و Bluehost تصمیم بگیرید ، ما SiteGround را به عنوان بهترین میزبان ارزش کلی توصیه می کنیم. شما از پشتیبانی سطح بالا ، ویژگیهای بهتر و میزبانی با کیفیت بالاتر برخوردار خواهید شد. Bluehost مزایای قیمت گذاری دارد. برای تفصیل کامل بخوانید.

قیمت گذاری  |  مقدارپشتیبانی  |  UPTIME  |  سرعت  |  امکانات  |  نتیجه  


SiteGround یکی از سریعترین شرکتهای میزبان در جهان و احتمالاً بهترین میزبان برای اکثر افراد است. با پشتیبانی بی عیب و نقص مشتری ، ویژگی های عالی و قیمت پایین ، علاقه زیادی به این شرکت میزبان جهانی دارید.

4.8

بازبین

4.9

کاربران (79 رای)

در مقابل

Bluehost یکی از محبوب ترین شرکت های هاستینگ در سراسر جهان است ، اما آیا برای شما مناسب است؟ با شناخت نام و پشتیبانی بهتر مشتری ، یک انتخاب عالی برای مبتدیان است.

4.5

بازبین

4.6

کاربران (12 رای)

قیمت گذاری

امتیاز: 4.5

قیمت سایت SiteGround به دلیل ویژگی هایی که به دست می آورید مسخره است. یکی از شکایات اکثر کاربران این واقعیت است که قیمت گذاری بعد از سال اول تقریباً دو برابر می شود و به قیمت کامل می رسد. SiteGround بیشتر اوقات تخفیف های شگفت انگیز ارائه می دهد – بنابراین همیشه می توانید معامله خوبی پیدا کنید. همه چیز از SiteGround به اشتراک گذاشته شده و میزبانی اختصاصی قیمت بسیار مقرون به صرفه است.

StartUpGrowBigGoGeek
قیمت فروش3.95 دلار در ماه5.95 دلار در ماه7.95 دلار در ماه
قیمت عادی11.95 دلار در ماه11.95 دلار در ماه34.95 دلار در ماه
بهترین برایمبتدیانحد واسططرفداران

مشاهده قیمت گذاری

امتیاز: 4.5

Bluehost دارای مقرون به صرفه ترین قیمت های ورود به سطح است که میزبانی مشترک از محبوب ترین قیمت های سنگین است. ما به دلیل 3 سال زمان مورد نیاز برای بهترین معاملات ، نیمی از امتیاز را برای قیمت گذاری کسر کردیم ، اما در کل این به اندازه قیمت ارزان است:

SharedWordPressVPS
قیمت فروش2.95 دلار در ماه19.95 دلار در ماه18.99 دلار در ماه
قیمت عادی7.99 دلار در ماه29.99 دلار در ماه29.99 دلار در ماه
بهترین برایمبتدیانوردپرسکسب و کار

مشاهده قیمت گذاری

مقدار

امتیاز: 5.0

شما نمی خواهید ارزش میزبانی بهتری نسبت به SiteGround در بازار پیدا کنید ، ما نمی توانیم به اندازه کافی ستایش های آنها را بخوانیم. با پشتیبانی 24/7 ، پشتیبان گیری روزانه و SSL رایگان ، SiteGround تمام اصول اولیه مورد نیاز برای شروع را پوشش می دهد.

ما به شدت برای ارتقاء برنامه GrowBig از برنامه ارتقاء یافته استفاده کردیم نامحدود وب سایت ، ذخیره سازی دو برابر و مرحله بندی وردپرس (به ما اعتماد کنید که می خواهید). علاوه بر این ، مهاجرت رایگان دریافت می کنید ، که دردسر زیادی را موجب می شود. تنها شکایت ما درباره مقدار SiteGround ، فضای محدود دیسک است که می تواند به سرعت پر شود.

امتیاز: 4.5

به نظر ما ، Bluehost ارزش فوق العاده ای دارد. با شروع قیمت فقط 2.95 دلار در ماه (قیمت تبلیغی) ، شما هنوز هم حمایت از یک شرکت بسیار بزرگ را با پشتیبانی مشتری انتظار می رود و کیفیت خدمات را دریافت می کنید. برخی از ویژگی های برتر موجود در قیمت گذاری استارت پایین راک که به مقدار آن افزوده می شوند ، پهنای باند بدون اندازه ، یک گواهی SSL رایگان و 50 SSD در ذخیره سازی هستند..

ما فکر می کنیم که میزبانی مشترک پلاس با آنها بهتر برخورد کرده است نامحدود وب سایت ها ، ذخیره سازی نامحدود و دامنه های نامحدود. با حرکت به برنامه های دیگر ، ارزش کل بزرگی را برای پولی که خرج می کنید خواهید دید. شما واقعاً نمی خواهید از ویژگی های فوق العاده حق بیمه استفاده کنید ، اما ارزش آن بسیار زیاد خواهد بود. 

پشتیبانی مشتری

امتیاز: 5.0

پشتیبانی مشتری SiteGround حماسه ای جدی است. شما پشتیبانی 24/7/365 را از طریق تلفن ، ایمیل و گپ دریافت خواهید کرد. عوامل پشتیبانی دوستانه ، مفید هستند و واقعاً فراتر از آن هستند تا مشکلات شما را برطرف کنند.

بررسی کامل SiteGround ما را ببینید تا ستایش های مشتریان خود را بخوانند – همه اینها برای پشتیبانی است. آنها آن کوکی را شکسته اند. اگر مبتدی هستید ، پشتیبانی باید اولویت اول شما باشد ، بنابراین با SiteGroun در مورد هر میزبان دیگری از این جنبه استفاده کنید. 

جزئیات بیشتر

امتیاز: 3.5

پشتیبانی مشتری Bluehost یک کیف مخلوط است. برخی از داوران اخیر هرگز مشکلی نداشته اند ، برخی دیگر داستانهایی برای انتظار طولانی مدت و گرفتن پشتیبانی فرعی دارند.

با پشتیبانی 24/7 از طریق تلفن و چت زنده – همیشه می توانید از آنها مراقبت کنید. بر خلاف دیگر حق بیمه بیشتر ، از پشتیبانی پشتیبانی می کنید ، اما ممکن است شما از بالاترین کیفیت فناوری یا سریعترین سرویس استفاده نکنید.

جزئیات بیشتر

میزبان Uptime

امتیاز: 5.0

SiteGround وعده 99.99٪ به موقع را می دهد ، که تقریباً به همان اندازه به دست آمده خوب است. آزمایش شخص ثالث تأیید می کند ، دامنه ماه از ماه گذشته از 99.95٪ تا 100٪ ماه نشان می دهد.

SiteGround مانیتور فعال را با پشته نرم افزار سفارشی و AI برای ارائه حملات تهاجمی رباتها ارائه می دهد. با SiteGround نگران نباشید ، آنها آن را پوشانده اند.

امتیاز: 4.5

گزارش ها در سراسر وب نشان می دهد که بلوتوث به موقع نسبتاً قوی با 99.99٪ تا 100٪.

با این حال ، یافتن اینکه آیا آنها هرگونه ضمانت به موقع خاص را ارائه می دهند ، دشوار است میزبان (شرکت خواهر) می کند. آنها صفحه توافق به موقع سرور فقط وعده های مبهم و کمتر از 15 دقیقه از خرابی قبل از ثابت شدن. 

صفحه میزبانی مشترک آنها هیچ اشاره ای به یک وعده به موقع خاص ندارد. بنابراین حتی با وجود گزارش های عالی زمان کلی با حداقل خرابی ، ما آنها را به دلیل عدم شفافیت در مورد این مسئله به یک نیم و نیم متصل می کنیم..

سرعت

امتیاز: 4.5

SiteGround سطوح مختلف بهینه سازی سرعت را ارائه می دهد: بهینه سازی CDN ، Cloudflare ، حافظه پویا پنهان و ممتاز کردن. همه اینها به پیشرفت سایت شما با فناوری ساخت SiteGround کمک می کنند.

علاوه بر این ، تیم پشتیبانی مشتری آنها همواره در دسترس است تا بتوانند دست به وام دهند و نکاتی در مورد چگونگی تسریع سایت شما ارائه دهند. ممکن است میزبان های سریع تری در آنجا وجود داشته باشند ، اما این یکی از بهترین ها برای ارزش است.

امتیاز: 3.5

Bluehost در سالهای اخیر پیشرفت های چشمگیری داشته است. قبلاً تعداد زیادی از شکایات کاربر وجود داشت ، اما آنها سخت افزار خود را به روز کرده اند تا این موضوع را جدی بگیرند.

با این حال ، شما فقط باید روی آن پاپ کنید توییتر برای دیدن تعداد شکایت اکنون بسیاری از مشکلات سرعت در تنظیم وب سایت شما و نه فقط میزبانی وب بوجود می آید ، بنابراین حتماً این موضوع را در نظر بگیرید. Bluehost همچنین دارای مشتریان زیادی است ، بنابراین شکایات زیادی وجود دارد. 

Bluehost در پست مقایس میزبانی وب سریعترین موارد ذکر شده را ذکر کرد. اگر به سرعت نهایی سایت نیاز دارید ، آن پست را بررسی کنید.

امکانات

امتیاز: 5.0

SiteGround برخی از بهترین ویژگی های موجود در بین همه میزبان ها را دارد. آنها نه تنها ابزارهای سفارشی خود را برای آسانتر کردن زندگی شما ارائه می دهند ، بلکه از اهرم cPanel ، Cloudflare و سایر فناوری های شخص ثالث نیز استفاده می کنند.

مورد علاقه من از ویژگی ها شامل مرحله بندی وردپرس ، فناوری سرعت ممتاز و کل گزینه های ارتقاء SiteGround است..

مشاهده همه ویژگی ها

امتیاز: 3.5

Bluehost تمام ویژگی های اساسی مورد نیاز برای شروع کار را دارد و روشی بسیار مناسب برای شروع وبلاگ نویسان. آنها شامل SSL رایگان از Let Encrypt می شوند که یک ضرورت و همچنین پهنای باند بدون مجوز است.

با این حال ، هنگامی که شما با سایر شرکت ها مانند SiteGround و A2 Hosting مقایسه می کنید ، Bluehost فاقد برخی از ویژگی های اضافی است که بسیار مفید است. یک شکایت این واقعیت است که شما باید هزینه های مهاجرت را بپردازید ، که آزار دهنده است.

همچنین برای تهیه نسخه پشتیبان سایت – که برای هر سایتی بسیار مهم است باید به برخی از برنامه های گرانقیمت مشترک مانند Choice Plus و Pro ارتقا دهید..

مشاهده همه ویژگی ها

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector