SiteGround vs DreamHost 2020: مقایسه قیمت گذاری ، ویژگی ها و موارد دیگر

SiteGround و DreamHost دو تا از میزبان های برتر توصیه شده ما هستند: قیمت مناسب ، ارزش و ویژگی های عالی عالی. در پایان روز ما SiteGround را به عنوان برنده کلی توصیه می کنیم. ادامه مطلب را بخوانید تا ببینید چرا.

قیمت گذاری  |  مقدارپشتیبانی  |  UPTIME  |  سرعت  |  امکانات  |  نتیجه  


SiteGround یکی از سریعترین شرکتهای میزبان در جهان و احتمالاً بهترین میزبان برای اکثر افراد است. با پشتیبانی بی عیب و نقص مشتری ، ویژگی های عالی و قیمت پایین ، علاقه زیادی به این شرکت میزبان جهانی دارید.

4.8

بازبین

4.9

کاربران (79 رای)

در مقابل

DreamHost یکی دیگر از آن شرکت های بزرگ میزبانی ارزان و اشتراکی است که اخیراً برای همیشه در آنجا بوده است. آنها در سال 1996 تأسیس شده اند ، برخی از مشتریان راضی که 20+ سال قدرت دارند. اگر به دنبال میزبانی ارزان در بازار انبوه هستید ، DreamHost یکی از بهترین هاست.

3.9

بازبین

3.8

کاربران 

قیمت گذاری

امتیاز: 4.5

قیمت سایت SiteGround به دلیل ویژگی هایی که به دست می آورید مسخره است. یکی از شکایات اکثر کاربران این واقعیت است که قیمت گذاری بعد از سال اول تقریباً دو برابر می شود و به قیمت کامل می رسد. SiteGround بیشتر اوقات تخفیف های شگفت انگیز ارائه می دهد – بنابراین همیشه می توانید معامله خوبی پیدا کنید. همه چیز از SiteGround به اشتراک گذاشته شده و میزبانی اختصاصی قیمت بسیار مقرون به صرفه است.

StartUpGrowBigGoGeek
قیمت فروش3.95 دلار در ماه5.95 دلار در ماه7.95 دلار در ماه
قیمت عادی11.95 دلار در ماه11.95 دلار در ماه34.95 دلار در ماه
بهترین برایمبتدیانحد واسططرفداران

مشاهده قیمت گذاری

امتیاز: 4.5

DreamHost گران تر از سایر میزبان های مشترک بود ، اما اکنون آنها با ارزان ترین قیمت در آنجا هستند. با داشتن یک برنامه میزبانی مشترک سالانه می توانید فقط با 2.59 دلار در ماه در را ببندید. اگر تعهدی را نمی خواهید ، می توانید ماهانه فقط 4.95 دلار در ماه بروید. بهترین قسمت؟ DreamHost پس از دوره اولیه قیمت شما را بالا نمی برد – همه آنها ارزان و عادلانه هستند.

تجارت SharedDreamPressVPS
قیمت سالانه2.59 دلار در ماه16.95 دلار در ماه27.50 دلار در ماه
قیمت ماهانه4.95 دلار در ماه19.95 دلار در ماه30.00 دلار در ماه
بهترین برایمبتدیانسایتهای وردپرس متوسطدر حال رشد مشاغل کوچک

مشاهده قیمت گذاری

مقدار

امتیاز: 5.0

شما نمی خواهید ارزش میزبانی بهتری نسبت به SiteGround در بازار پیدا کنید ، ما نمی توانیم به اندازه کافی ستایش های آنها را بخوانیم. با پشتیبانی 24/7 ، پشتیبان گیری روزانه و SSL رایگان ، SiteGround تمام اصول اولیه مورد نیاز برای شروع را پوشش می دهد.

ما به شدت برای ارتقاء برنامه GrowBig از برنامه ارتقاء یافته استفاده کردیم نامحدود وب سایت ، ذخیره سازی دو برابر و مرحله بندی وردپرس (به ما اعتماد کنید که می خواهید). علاوه بر این ، مهاجرت رایگان دریافت می کنید ، که دردسر زیادی را موجب می شود. تنها شکایت ما درباره مقدار SiteGround ، فضای محدود دیسک است که می تواند به سرعت پر شود.

امتیاز: 4.5

وقتی ارزش خود را پیدا کرد ، DreamHost یکی از بهترین هاست. قیمت پایین همراه با ویژگیهای مفید و ضمانت فوق العاده پول پس انداز 97 روزه برای کسب و کارهای کوچک پیروزی است.

به علاوه ، آنها پهنای باند نامحدود ، نام دامنه رایگان ، گواهینامه های SSL رایگان را ارائه می دهند و شما را برای کاهش سرعت در زمان جبران می کند. آنها واقعاً یکی از بزرگترین توافق نامه های سطح خدمات موجود را ارائه می دهند.

در مقایسه با Bluehost و HostGator ، DreamHost قوی ظاهر می شود. تنها میزبان با گزاره ارزش بهتر ممکن است SiteGround باشد.

پشتیبانی مشتری

امتیاز: 5.0

پشتیبانی مشتری SiteGround حماسه ای جدی است. شما پشتیبانی 24/7/365 را از طریق تلفن ، ایمیل و گپ دریافت خواهید کرد. عوامل پشتیبانی دوستانه ، مفید هستند و واقعاً فراتر از آن هستند تا مشکلات شما را برطرف کنند.

بررسی کامل SiteGround ما را ببینید تا ستایش های مشتریان خود را بخوانند – همه اینها برای پشتیبانی است. آنها آن کوکی را شکسته اند. اگر مبتدی هستید ، پشتیبانی باید اولویت اول شما باشد ، بنابراین با SiteGroun در مورد هر میزبان دیگری از این جنبه استفاده کنید. 

جزئیات بیشتر

امتیاز: 3.5

پشتیبانی از مشتری در یک منطقه DreamHost کاملاً کامل نیست. پشتیبانی از طریق ایمیل و چت زنده ارائه می شود ، یا می توانید درخواست پاسخ به تماس بگیرید. هوم ، نوع خراش دهنده سر. آنها از 24/7/365 پشتیبانی اکثر شرکت های میزبان برخوردار نیستند.

علاوه بر این ، حتی در سایت به عنوان مشتری آینده نگر به شما گفته می شود که در ساعات کاری بازگردید. واقعیت این است که پشتیبانی میزبانی یک شغل 24/7 است – و DreamHost تصمیم به خرابکاری ندارد.

جزئیات بیشتر

میزبان Uptime

امتیاز: 5.0

SiteGround وعده 99.99٪ به موقع را می دهد ، که تقریباً به همان اندازه به دست آمده خوب است. آزمایش شخص ثالث تأیید می کند ، دامنه ماه از ماه گذشته از 99.95٪ تا 100٪ ماه نشان می دهد.

SiteGround مانیتور فعال را با پشته نرم افزار سفارشی و AI برای ارائه حملات تهاجمی رباتها ارائه می دهد. با SiteGround نگران نباشید ، آنها آن را پوشانده اند.

امتیاز: 4.0

گزارشات در وب نشان می دهد زمان بروز DreamHost نسبتاً قوی با 99.99٪ تا 100٪.

بهترین قسمت؟ ضمانت صددرصدی آنها. اگر به هر دلیلی وب سایت شما خراب است ، آنها برای هر ساعت پایین آمدن ، میزبان رایگان یک حساب میزبان را به شما اعتبار می دهند.

نکته خوب این است که به روزرسانی آنها در سال گذشته به طور متوسط ​​حدود 99.98٪ بوده است – بنابراین انتظار نداشته باشید که نیاز به پول نقد در این اعتبار داشته باشید.

سرعت

امتیاز: 4.5

SiteGround سطوح مختلف بهینه سازی سرعت را ارائه می دهد: بهینه سازی CDN ، Cloudflare ، حافظه پویا پنهان و ممتاز کردن. همه اینها به پیشرفت سایت شما با فناوری ساخت SiteGround کمک می کنند.

علاوه بر این ، تیم پشتیبانی مشتری آنها همواره در دسترس است تا بتوانند دست به وام دهند و نکاتی در مورد چگونگی تسریع سایت شما ارائه دهند. ممکن است میزبان های سریع تری در آنجا وجود داشته باشند ، اما این یکی از بهترین ها برای ارزش است.

امتیاز: 4.0

DreamHost گزارش های خوبی در مورد سرعت دارد و تقریباً در 25٪ برتر میزبان ها تا زمان بارگذاری قرار دارد. آنها به عنوان اصلی ترین ویژگی روی آن تمرکز نمی کنند ، اما شما شکایات زیادی از مشتریان نمی بینید.

آنها با برنامه DreamPress ، پایگاه داده های خود را فقط برای WordPress و Memcache بهینه سازی کرده اند. بنابراین آنها مطمئناً سرعت در ذهن دارند. اگر این نگرانی بزرگی برای شما باشد حتما با پشتیبانی آنها گپ بزنید.

امکانات

امتیاز: 5.0

SiteGround برخی از بهترین ویژگی های موجود در بین همه میزبان ها را دارد. آنها نه تنها ابزارهای سفارشی خود را برای آسانتر کردن زندگی شما ارائه می دهند ، بلکه از اهرم cPanel ، Cloudflare و سایر فناوری های شخص ثالث نیز استفاده می کنند.

مورد علاقه من از ویژگی ها شامل مرحله بندی وردپرس ، فناوری سرعت ممتاز و کل گزینه های ارتقاء SiteGround است..

مشاهده همه ویژگی ها

امتیاز: 4.0

پوند به ازای پوند ، DreamHost برخی از بهترین ویژگی های هر شرکت میزبانی ارزان را ارائه می دهد. ارزانترین برنامه مشترک آنها شامل یک دامنه رایگان ، پهنای باند نامحدود ، پیش نصب شده وردپرس و یک گواهی SSL رایگان است. میزبان آنها در وردپرس DreamPress یک گزاره ارزشمند برای میزبانی کاملاً برجسته وردپرس است که می تواند در یک سطح با WP Engine و Kinsta رقابت کند.

شما مهاجرت رایگان دریافت نمی کنید ، و از پشتیبانی تلفنی 24 میزبان دیگری که میزبان های دیگر ارائه می دهند ، گم نشده اید ، بنابراین ما باید آنها را به یک نکته اختصاص دهیم. به طور کلی – میزبان عالی ، ویژگی های عالی.

مشاهده همه ویژگی ها

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map