SiteGround vs GoDaddy 2020: مقایسه قیمت گذاری ، ویژگی ها و موارد دیگر

اجازه دهید به حق آن بپردازیم: اگر تصمیم دارید بین SiteGround و GoDaddy تصمیم بگیرید ، ما SiteGround را به عنوان بهترین میزبان ارزش کلی توصیه می کنیم. شما از پشتیبانی سطح بالا ، ویژگیهای بهتر و میزبانی با کیفیت بالاتر برخوردار خواهید شد. ممکن است GoDaddy شما را با معامله میزبانی شیرین و ضرر $ 1 / ماه وسوسه کند تا شما را به درگاه برساند ، اما هنگام مقایسه بر اساس ویژگی به صورت خاص ، SiteGround دست های خود را پایین می آورد..

قیمت گذاری  |  مقدارپشتیبانی  |  UPTIME  |  سرعت  |  امکانات  |  نتیجه  


SiteGround یکی از سریعترین شرکتهای میزبان در جهان و احتمالاً بهترین میزبان برای اکثر افراد است. با پشتیبانی بی عیب و نقص مشتری ، ویژگی های عالی و قیمت پایین ، علاقه زیادی به این شرکت میزبان جهانی دارید.

4.8

بازبین

4.9

کاربران (79 رای)

در مقابل

GoDaddy نیازی به معرفی ندارد – احتمالاً شناخته شده ترین میزبان و ارائه دهنده نام دامنه در جهان است. گفته می شود ، این نوع مانند میزبانی مک دونالد است – ارزان ، بازار انبوه ، اما فوق العاده خوب نیست. در مقایسه با هر میزبان دیگر ، میزبان دیگر معمولاً برنده می شود. گفته می شود ، اگر شما یک دامنه وفادار GoDaddy هستید ، می توانید ارزش انجام این کار را برای پروژه های کوچک و پشتیبانی از تلفن برجسته داشته باشید.

3.4

بازبین

4.1

کاربران (26 رای)

قیمت گذاری

امتیاز: 4.5

قیمت سایت SiteGround به دلیل ویژگی هایی که به دست می آورید مسخره است. یکی از شکایات اکثر کاربران این واقعیت است که قیمت گذاری بعد از سال اول تقریباً دو برابر می شود و به قیمت کامل می رسد. SiteGround بیشتر اوقات تخفیف های شگفت انگیز ارائه می دهد – بنابراین همیشه می توانید معامله خوبی پیدا کنید. همه چیز از SiteGround به اشتراک گذاشته شده و میزبانی اختصاصی قیمت بسیار مقرون به صرفه است.

StartUpGrowBigGoGeek
قیمت فروش3.95 دلار در ماه5.95 دلار در ماه7.95 دلار در ماه
قیمت عادی11.95 دلار در ماه11.95 دلار در ماه34.95 دلار در ماه
بهترین برایمبتدیانحد واسططرفداران

مشاهده قیمت گذاری

امتیاز: 5.0

قیمت گذاری GoDaddy برای مبتدیان بسیار پایین و عالی است. با ارائه تبلیغاتی که میزبان اقتصاد فقط با یک دلار در هر ماه است ، میزبانی وب عملاً رایگان است. یک نکته که باید مراقب آن باشید ، نرخ تجدید است. بعد از اتمام دوره اول شما ، میزبانی اقتصاد ماهانه حداکثر 8.99 دلار افزایش می یابد ، بنابراین مراقب باشید که از قفل استفاده کنید.

EconomyDeluxeUltimate
قیمت فروش1.00 دلار در ماه7.99 دلار در ماه12.99 دلار در ماه
قیمت عادی$ 8.99 / ماه11.99 دلار در ماه16.99 دلار در ماه
بهترین برایمبتدیانمشاغل کوچکسایت های پر ترافیک

مشاهده قیمت گذاری

مقدار

امتیاز: 5.0

شما نمی خواهید ارزش میزبانی بهتری نسبت به SiteGround در بازار پیدا کنید ، ما نمی توانیم به اندازه کافی ستایش های آنها را بخوانیم. با پشتیبانی 24/7 ، پشتیبان گیری روزانه و SSL رایگان ، SiteGround تمام اصول اولیه مورد نیاز برای شروع را پوشش می دهد.

ما به شدت برای ارتقاء برنامه GrowBig از برنامه ارتقاء یافته استفاده کردیم نامحدود وب سایت ، ذخیره سازی دو برابر و مرحله بندی وردپرس (به ما اعتماد کنید که می خواهید). علاوه بر این ، مهاجرت رایگان دریافت می کنید ، که دردسر زیادی را موجب می شود. تنها شکایت ما درباره مقدار SiteGround ، فضای محدود دیسک است که می تواند به سرعت پر شود.

امتیاز: 4.0

ارزش GoDaddy برای آنچه بدست می آورید بسیار مناسب است. شما در حال پرداخت تخفیف برای میزبان بازار انبوه هستید. به عنوان مثال ، آنچه با برنامه اقتصاد دریافت می کنید (در حال حاضر با قیمت 1 دلار در ماه در دسترس است) 1 وب سایت ، پهنای باند بدون اندازه و 100 گیگابایت ذخیره سازی و یک دامنه رایگان است. حتی وقتی قیمت به قیمت کامل 8.99 دلار در ماه پرش می کند ، باز هم یک ارزش مناسب است. گفته می شود از آنجا که وب سایت ها و فضای ذخیره نامحدودی را دریافت می کنید توصیه می کنیم Deluxe را انجام دهید (به دلایل خود).

همه برنامه ها شامل پشتیبانی 24/7 ، که یک ضرورت است ، و همچنین نظارت بر امنیت و محافظت از DDoS است.

دو مشکل بزرگ در مورد برنامه های میزبانی مشترک GoDaddy: بدون مجوز SSL رایگان ، که به استاندارد صنعت تبدیل می شود ، و همچنین محدودیت 1 گیگابایت در پایگاه داده ها. اگر وردپرس را اجرا می کنید و عکس هایی با کیفیت بالا دارید ، می توانید به سرعت از این حد از پایگاه داده فراتر بروید. به همین دو دلیل ، ما یک نکته کامل را به GoDaddy می کشیم.

پشتیبانی مشتری

امتیاز: 5.0

پشتیبانی مشتری SiteGround حماسه ای جدی است. شما پشتیبانی 24/7/365 را از طریق تلفن ، ایمیل و گپ دریافت خواهید کرد. عوامل پشتیبانی دوستانه ، مفید هستند و واقعاً فراتر از آن هستند تا مشکلات شما را برطرف کنند.

بررسی کامل SiteGround ما را ببینید تا ستایش های مشتریان خود را بخوانند – همه اینها برای پشتیبانی است. آنها آن کوکی را شکسته اند. اگر مبتدی هستید ، پشتیبانی باید اولویت اول شما باشد ، بنابراین با SiteGroun در مورد هر میزبان دیگری از این جنبه استفاده کنید. 

جزئیات بیشتر

امتیاز: 4.0

GoDaddy خود را به پشتیبانی از تلفن 24/7 خود افتخار می کند ، که کاملاً منطقی برای مشتری بودن در بازار انبوه آنها است. یکی از نقاط ضعف این واقعیت بود که تلفن تنها راهی برای نگه داشتن آنها بود. آنها از آن زمان تغییر کرده اند و اکنون پشتیبانی چت را ارائه می دهند ، که بسیاری از نارضایتی های اینترنتی ترجیح می دهند.

پشتیبانی تلفن معمولاً از کیفیت بالاتری برخوردار است زیرا به تعقیب می پردازند و می توانند سریعتر به سؤالات شما پاسخ دهند. من پیدا کرده ام که پشتیبانی چت به سرعت متصل می شود ، اما شما باید از طریق برخی از حلقه ها از جمله وارد کردن شماره پین ​​خود و منتظر پاسخ آنها بروید. کیفیت پشتیبانی معمولاً برخلاف SiteGround ، در صورت ارائه راه حلهای کامل ، پاسخهای سریع می باشد. به طور کلی ، پشتیبانی خوب ، اما کامل نیست. 

جزئیات بیشتر

میزبان Uptime

امتیاز: 5.0

SiteGround وعده 99.99٪ به موقع را می دهد ، که تقریباً به همان اندازه به دست آمده خوب است. آزمایش شخص ثالث تأیید می کند ، دامنه ماه از ماه گذشته از 99.95٪ تا 100٪ ماه نشان می دهد.

SiteGround مانیتور فعال را با پشته نرم افزار سفارشی و AI برای ارائه حملات تهاجمی رباتها ارائه می دهد. با SiteGround نگران نباشید ، آنها آن را پوشانده اند.

امتیاز: 3.5

زمان بروز GoDaddy از نظر منطقی خوب است ، اغلب در 99.95٪ یا بهتر. بررسیهای کاربران در سراسر وب مختلط است ، اما معمولاً بروزرسانی یا خرابی به عنوان یک مسئله مهم مطرح نمی شود.

GoDaddy دارای یک ضمانت به موقع سرور (هشدار – اصطلاحات قانونی!) – اما این فقط پوشش می دهد 99.90٪ (وجود ندارد .09 در آنجا) – این بدان معنی است که میزبانی شما می تواند به مدت 43 دقیقه در ماه کاهش یابد ، و آنها آن را طبیعی می دانند. تقریباً یک ساعت وب سایت خود را در طی یک دوره خرید بسیار مهم تصور کنید! علاوه بر این ، GoDaddy فقط به شما می دهد 5٪ اعتبار برگشتی – که ممکن است فقط سکه باشد ما فکر می کنیم که آنها باید از استانداردهای بالاتری برخوردار باشند و یک ماه کامل اعتبار داشته باشند.

سرعت

امتیاز: 4.5

SiteGround سطوح مختلف بهینه سازی سرعت را ارائه می دهد: بهینه سازی CDN ، Cloudflare ، حافظه پویا پنهان و ممتاز کردن. همه اینها به پیشرفت سایت شما با فناوری ساخت SiteGround کمک می کنند.

علاوه بر این ، تیم پشتیبانی مشتری آنها همواره در دسترس است تا بتوانند دست به وام دهند و نکاتی در مورد چگونگی تسریع سایت شما ارائه دهند. ممکن است میزبان های سریع تری در آنجا وجود داشته باشند ، اما این یکی از بهترین ها برای ارزش است.

امتیاز: 3.5

GoDaddy می رسد وسط بسته تا آنجا که تست سرعت می رود. آنها سعی می کنند تا شما را با برنامه نهایی خود برای به دست آوردن قدرت پردازشی و سرعت بیشتر ، ارتقاء دهند ، و این باعث می شود که روش اشتباه من را از بین ببرد. برنامه های اقتصاد نیز به سرعت نیاز دارند!

بر توییتر GoDaddy تعداد زیادی از شکایات را دریافت می کند ، اما صادقانه انتظار بیشتری برای میزبان این محبوب را داشت.

GoDaddy لیستی از سریعترین هاستینگ ما ایجاد نکرد. اگر می خواهید با یک برنده بروید ، آن پست را بررسی کنید.

امکانات

امتیاز: 5.0

SiteGround برخی از بهترین ویژگی های موجود در بین همه میزبان ها را دارد. آنها نه تنها ابزارهای سفارشی خود را برای آسانتر کردن زندگی شما ارائه می دهند ، بلکه از اهرم cPanel ، Cloudflare و سایر فناوری های شخص ثالث نیز استفاده می کنند.

مورد علاقه من از ویژگی ها شامل مرحله بندی وردپرس ، فناوری سرعت ممتاز و کل گزینه های ارتقاء SiteGround است..

مشاهده همه ویژگی ها

امتیاز: 3.5

طرفداران بزرگی از ویژگی های GoDaddy در برنامه های اساسی نیست. اکثر مردم این روزها سایتهای خود را در وردپرس شروع می کنند ، و گرچه GoDaddy میزبان وردپرس نیز هست ، مجدداً برای ارتقاء وردپرس باید به روز شوید. در برنامه های میزبانی اقتصاد GoDaddy ، شما SSL رایگان دریافت نمی کنید ، از نسخه پشتیبان تهیه نمی کنید ، و آنها مهاجرت انجام نمی دهند.

در حالی که GoDaddy از ابزارهای سفارشی آنها ساخته شده است ، برای یک شرکت بزرگ این انتظار دارم که آنها ویژگی های بیشتری را نسبت به یک میزبان کوچکتر و کوچکتر مانند SiteGround ارائه دهند – اما آنها باید سود خود را کسب کنند. در کل ، ویژگی های خوب ، عالی نیست.

مشاهده همه ویژگی ها

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map