SiteGround vs HostGator 2020: مقایسه قیمت گذاری ، ویژگی ها و موارد دیگر

گرفتن سریع: اگر تصمیم دارید بین SiteGround و HostGator تصمیم بگیرید ، ما SiteGround را به عنوان بهترین میزبان ارزش کلی توصیه می کنیم. شما از پشتیبانی سطح بالا ، ویژگیهای بهتر و میزبانی با کیفیت بالاتر برخوردار خواهید شد. برای شروع ، HostGator با قیمت کمتری روبرو می شود ، اما هنگام مقایسه بر اساس ویژگی از ویژگی ، SiteGround برنده می شود.

قیمت گذاری  |  مقدارپشتیبانی  |  UPTIME  |  سرعت  |  امکانات  |  نتیجه  


SiteGround یکی از سریعترین شرکتهای میزبان در جهان و احتمالاً بهترین میزبان برای اکثر افراد است. با پشتیبانی بی عیب و نقص مشتری ، ویژگی های عالی و قیمت پایین ، علاقه زیادی به این شرکت میزبان جهانی دارید.

4.8

بازبین

4.9

کاربران (79 رای)

در مقابل

با میزبانی بیش از 1 میلیون وب سایت ، HostGator یک behemoth است. HostGator برای افرادی که به دنبال میزبانی ارزان هستند با برخی از ویژگی های پیشرفته ، میزبان استارت بسیار خوبی است.

3.8

بازبین

4.2

کاربران (11 رای)

قیمت گذاری

امتیاز: 4.5

قیمت سایت SiteGround به دلیل ویژگی هایی که به دست می آورید مسخره است. یکی از شکایات اکثر کاربران این واقعیت است که قیمت گذاری بعد از سال اول تقریباً دو برابر می شود و به قیمت کامل می رسد. SiteGround بیشتر اوقات تخفیف های شگفت انگیز ارائه می دهد – بنابراین همیشه می توانید معامله خوبی پیدا کنید. همه چیز از SiteGround به اشتراک گذاشته شده و میزبانی اختصاصی قیمت بسیار مقرون به صرفه است.

StartUpGrowBigGoGeek
قیمت فروش3.95 دلار در ماه5.95 دلار در ماه7.95 دلار در ماه
قیمت عادی11.95 دلار در ماه11.95 دلار در ماه34.95 دلار در ماه
بهترین برایمبتدیانحد واسططرفداران

مشاهده قیمت گذاری

امتیاز: 4.5

HostGator دارای انتخاب گسترده ای از برنامه ها است ، از همه چیز از بن معامله ای که به اشتراک گذاشته می شود گرفته تا میزبانی VPS با قیمت بالا. HostGator نسبت به قیمت گذاری آنها بسیار تهاجمی است و تخفیف های بزرگی را برای آنها به دست می آورد و به دنبال کسب سهم بازار است. جاه طلبی آنها منافع شماست:

SharedWordPressVPS
قیمت فروش2.75 دلار در ماه5.95 دلار در ماه29.95 دلار در ماه
قیمت عادی10.95 دلار در ماه14،95 دلار در ماه89،95 دلار در ماه
بهترین برایمبتدیانسایتهای وردپرسسایتهای رشد

مشاهده قیمت گذاری

مقدار

امتیاز: 5.0

شما نمی خواهید ارزش میزبانی بهتری نسبت به SiteGround در بازار پیدا کنید ، ما نمی توانیم به اندازه کافی ستایش های آنها را بخوانیم. با پشتیبانی 24/7 ، پشتیبان گیری روزانه و SSL رایگان ، SiteGround تمام اصول اولیه مورد نیاز برای شروع را پوشش می دهد.

ما به شدت برای ارتقاء برنامه GrowBig از برنامه ارتقاء یافته استفاده کردیم نامحدود وب سایت ، ذخیره سازی دو برابر و مرحله بندی وردپرس (به ما اعتماد کنید که می خواهید). علاوه بر این ، مهاجرت رایگان دریافت می کنید ، که دردسر زیادی را موجب می شود. تنها شکایت ما درباره مقدار SiteGround ، فضای محدود دیسک است که می تواند به سرعت پر شود.

امتیاز: 4.5

HostGator برای قیمت گذاری آن ارزش شگفت انگیزی را ارائه می دهد. به راستی به اندازه SiteGround ، که مورد علاقه کلی است ، قوی نیست ، اما HostGator شما را به راحتی از در خانه می گیرد.

این در کل از ارزش بسیار بالایی برخوردار است زیرا به دلیل آنچه می پردازید ، یک تن از ویژگی های مانند مهاجرت رایگان ، پهنای باند پیموده نشده و پشتیبانی 24/7/365 دریافت می کنید.

جایی که ما نمی بینیم ارزش زیادی وجود دارد ، جایی است که هزینه های اضافی را که دیگران شامل آنها می شوند ، مانند نسخه پشتیبان تهیه – که برای سلامتی سایت شما بسیار مهم هستند ، هزینه دریافت می کنند. آنها همچنین می خواهند هزینه های اضافی بیشتری را برای زمان حتی بهتر به اتهام برسانند ، که به نظر ما باید یک ویژگی اساسی باشد که در همه برنامه ها لحاظ شده است ، هر چقدر هم که ارزان باشد.

پشتیبانی مشتری

امتیاز: 5.0

پشتیبانی مشتری SiteGround حماسه ای جدی است. شما پشتیبانی 24/7/365 را از طریق تلفن ، ایمیل و گپ دریافت خواهید کرد. عوامل پشتیبانی دوستانه ، مفید هستند و واقعاً فراتر از آن هستند تا مشکلات شما را برطرف کنند.

بررسی کامل SiteGround ما را ببینید تا ستایش های مشتریان خود را بخوانند – همه اینها برای پشتیبانی است. آنها آن کوکی را شکسته اند. اگر مبتدی هستید ، پشتیبانی باید اولویت اول شما باشد ، بنابراین با SiteGroun در مورد هر میزبان دیگری از این جنبه استفاده کنید. 

جزئیات بیشتر

امتیاز: 3

HostGator تمام جعبه های روی سطح را با پشتیبانی خود بررسی می کند: 24/7 و 365 روز در سال. با گپ و از طریق تلفن. اما مشتریان داستان دیگری را بیان می کنند.

شکایات زیادی در مورد پاسخ های کند ، کارکنان بی کفایت و پشتیبانی کلی از زیرمجموعه ها وجود دارد. افراد زیادی وجود دارند که هیچ شکایتی از آنها ندارند ، بنابراین توصیه می کنیم قبل از خرید ، حمایت خود را امتحان کنید.

جزئیات بیشتر

میزبان Uptime

امتیاز: 5.0

SiteGround وعده 99.99٪ به موقع را می دهد ، که تقریباً به همان اندازه به دست آمده خوب است. آزمایش شخص ثالث تأیید می کند ، دامنه ماه از ماه گذشته از 99.95٪ تا 100٪ ماه را نشان می دهد.

SiteGround مانیتور فعال را با پشته نرم افزار سفارشی و AI برای ارائه حملات تهاجمی رباتها ارائه می دهد. با SiteGround نگران نباشید ، آنها آن را پوشانده اند.

امتیاز: 4.5

با بیش از 99.5٪ به موقع بسته به منبع ، شکایت زیادی در مورد HostGator ندارید.

علاوه بر این ، HostGator در صورت سقوط در زیر ماه میزبانی رایگان ارائه می دهد 99.9٪ ضمانت.

ما آنها را به نصف نکته وصل کرده ایم زیرا شکایات گاه و بیگاهی از سوی کاربران وجود داشته است ، و ما همچنین ترجیح می دهیم 99.99٪ به موقع را برای ارائه دهندگان بهترین کلاس مشاهده کنیم..

سرعت

امتیاز: 4.5

SiteGround چندین سطح بهینه سازی سرعت را ارائه می دهد: بهینه سازی CDN ، Cloudflare ، حافظه پویا پنهان و ممتاز کردن. همه اینها به پیشرفت سایت شما با فناوری ساخت SiteGround کمک می کنند.

علاوه بر این ، تیم پشتیبانی مشتری آنها همواره در دسترس است تا بتوانند دست به وام دهند و نکاتی در مورد چگونگی تسریع سایت شما ارائه دهند. ممکن است میزبان های سریع تری در آنجا وجود داشته باشند ، اما این یکی از بهترین ها برای ارزش است.

امتیاز: 3.0 

میزبانی مشترک به طور معمول با مشکلات سرعت ، صرفاً بر اساس هزینه پایین میزبانی مشکل دارد. هنگامی که سرعت می رسد ، HostGator کاملاً وسط بسته است. هنگام جستجو توییتر, شما به اندازه سایر میزبانهای مشترک مانند Bluehost شکایات زیادی نمی بینید که این یک نشانه حکایتی خوب است.

اگر به دنبال یک محصول سریعتر HostGator هستید ، میزبان HostGator Cloud را بررسی کنید. اگر می خواهید میزبانی مشترک حتی سریع تری که باعث خرابی بانک نمی شود ، با این وجود ، ما یا میزبانی A2 یا SiteGround را به شدت توصیه می کنیم. شما با آنها بسیار شادتر خواهید بود.

امکانات

امتیاز: 5.0

SiteGround برخی از بهترین ویژگی های موجود در بین همه میزبان ها را دارد. آنها نه تنها ابزارهای سفارشی خود را برای آسانتر کردن زندگی شما ارائه می دهند ، بلکه از اهرم cPanel ، Cloudflare و سایر فناوری های شخص ثالث نیز استفاده می کنند.

مورد علاقه من از ویژگی ها شامل مرحله بندی وردپرس ، فناوری سرعت ممتاز و کل گزینه های ارتقاء SiteGround است..

مشاهده همه ویژگی ها

امتیاز: 4.0

HostGator اغلب به دلیل قیمت و ویژگی های آن با Bluehost مقایسه می شود و در کل HostGator پیروزی را در اینجا کسب می کند.

بین دو شرکت ، HostGator برای کاربران حرفه ای بیشتر ساخته شد. و هنگام مقایسه HostGator با هر شرکت میزبانی مشترک دیگر ، باید این نکته را در نظر داشته باشید.

ما این واقعیت را دوست داریم که مهاجرت ها در آن گنجانده شده است ، آنها دارای نصب های یک کلیک ، روی cPanel هستند و 99.9٪ ضمانت به موقع را ارائه می دهند. ما هنوز میزبان های دیگری مانند SiteGround را از نظر ویژگی های بهتری می خواهیم ، اما HostGator آنچه را برای شروع کار نیاز دارید ، دارد.

مشاهده همه ویژگی ها

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map