بهترین ارائه دهندگان میزبانی VPS – مقایسه قیمت و ویژگی های سال 2020

میزبانی VPS کامبو مناسب قیمت و کارایی است.


با وجود گزینه های بسیار زیاد ، این منظره گیج کننده است.

ما بهترین میزبان VPS را در جهان تجزیه می کنیم تا به شما در تصمیم گیری کمک کنیم.

بهترین هاستینگ برای مشاغل کوچک

ایجاد تعادل مناسب بین مقرون به صرفه و قدرت مدیر هنگام پرداخت هزینه راه حل میزبانی می تواند یک چالش باشد.

یکی از گزینه های جذاب اما ، روی آوردن به ارائه دهنده VPS است.

میزبانی VPS چیست؟?

VPS مخفف “سرور خصوصی مجازی” است. ایده پشت VPS این است که محیطی مانند داشتن سرور فیزیکی خود را داشته باشید بدون پرداخت هزینه های سخت افزاری که با دریافت یک ماشین کامل به خودتان می پردازید..

به خصوص برای افراد و سازمانهایی که به تنظیمات با اندازه و اندازه کافی احتیاج دارند ، یافتن بهترین شرکت میزبان VPS می تواند تفاوت اساسی ایجاد کند. این امکان را به شما می دهد تا کنترل قابل توجهی بیشتر از آنچه ممکن است با بسیاری از گزینه های میزبانی دیگر بدست آورید داشته باشید ، و قیمت آن به اندازه کافی مناسب است که اکثر افراد از آن راحت باشند.

در این مقایسه میزبانی VPS ، به ده شرکت برتر VPS ، گزینه هایی که ارائه می دهند و جوانب مثبت و منفی آنها می پردازیم. در پایان ، ما همچنین برخی از مبانی کارهایی که ارائه دهنده هاست انجام می دهد را بررسی خواهیم کرد و چرا ممکن است شما بخواهید به آن سمت بروید. ما همچنین در مورد چگونگی مقایسه VPS با گزینه های دیگر ، مانند میزبانی مشترک ، سرور اختصاصی و میزبانی ابری ، بحث خواهیم کرد.

1. میزبانی وب InMotion – مدیریت & Cloud VPS

میزبانی inmotion میزبان vps را مدیریت کرد

کمترین قیمت: 27.99 دلار در هر ماه با توافق دو ساله

زمان پاسخ: 635 ms

Uptime: 100٪

مشاهده برنامه های میزبانی VPS InMotion

مانند بسیاری از شرکتهایی که برنامه میزبانی VPS را ارائه می دهند ، InMotion خدمات مختلفی را ارائه می دهد. مثلاً خوب است بدانید که می توانید به سمت سرور اختصاصی حرکت کنید. اعضای تیم پشتیبانی شرکت موظفند بیش از 160 ساعت آموزش را قبل از معامله با مشتریان نیز به پایان برسانند ، بنابراین وقتی با پشتیبانی مشتری تماس می گیرید بسیار خوب خواهید بود..

یک مزیت بزرگ برای افرادی که به اندازه فن آوری اطلاعاتی ندارند این است که InMotion گزینه های مدیریتی و شخصی خود را در بین برنامه های VPS ارائه می دهد. اگر یک بازاریاب با تجربه کمی در زمینه تنظیم خدمات میزبانی یا برخورد با مواردی مانند سیستم عامل خود یا دسترسی به root هستید ، یک برنامه مدیریت شده اطمینان می دهد که شخصی در آنجا حضور خواهد داشت تا شما را در طی کل مراحل راهنمایی کند. آنها حتی خدمات طراحی وب سایت را ارائه می دهند ، بنابراین می توانید بدون سر و صدایی زیاد ، کل کار را تنظیم کنید.

مشاهده کامل بررسی میزبانی InMotion

2. میزبانی A2 – مدیریت & VPS بدون کنترل

میزبانی وب a2 میزبان V2

کمترین قیمت: 5 دلار در ماه برای یک VPS کاملاً کنترل نشده

زمان پاسخ: 279 ms

Uptime: 99.66٪

برنامه های میزبانی A2 را مشاهده کنید

گزینه ارزان قیمت A2 برای مجموعه خاصی از مشتریان بسیار جذاب است. اگر مهارت فنی لازم برای اجرای سرور خود را داشته باشید ، چنگال بیش از 5 دلار در ماه احتمالاً بهترین انتخاب میزبان VPS براساس قیمت به عملکرد است. پیشنهاد ارزان قیمت چندان حیرت آور نیست ، زیرا می خواهید با یک هسته پردازنده واحد کار کنید ، اما تا زمانی که قصد ندارید هر چیزی را که از نظر محاسباتی فشرده باشد ، مانند FFmpeg برای بارگذاری ویدیو و تبدیل.

اگر واقعاً مطمئن نیستید که چگونه یک کنترل پنل اجازه استفاده از آن را داشته باشد ، یک گزینه میزبانی سرور VPS وجود دارد که به شما در رفع آن نیازها کمک می کند. این بسیار کمی گران تر از پیشنهادات اولیه آنها است ، اما در حدود 35 دلار در ماه ، راه حل مدیریت شده هنوز رقابتی است. همچنین می توانید هسته های CPU و فضای دیسک بیشتری را با آن تنظیمات بدست آورید ، بنابراین حتی اگر شما یک توسعه دهنده سخت افزاری با مهارت های سرور سرور هستید ، می توانید آن را بررسی کنید..

سرعت همچنین یکی از مهمترین موارد برای میزبانی A2 است. برنامه سرور مجازی با در نظر گرفتن زمان پاسخگویی کمتر از 300 ms ، به همان خوبی که انتظار می رود از یک بسته میزبانی اختصاصی داشته باشید.

مشاهده کامل بررسی میزبانی A2

3. Bluehost

میزبان VPS bluehost

کمترین قیمت: 18.99 دلار در هر ماه مقدماتی و 29.99 دلار پس از ماه

زمان پاسخ: 2200 ms

Uptime: 99.98٪

برنامه های میزبانی Bluehost را مشاهده کنید

در حالی که قیمت تمام وقت نهایی 30 دلار در هر ماه تقریباً استانداردی در صنعت است ، Bluehost چند گزینه ارائه می دهد که ممکن است جذابیت بیشتری داشته باشد. به طور خاص ، این شرکت با داشتن هر یک از برنامه های میزبانی خود ، دامنه رایگان را در اختیار شما قرار می دهد و آن نام دامنه رایگان در حقیقت با تمام وجود این برنامه به حساب کاربری خود ادامه می دهد. این فقط یک پیشنهاد مقدماتی نیست. 30 روز مهلت ضمانت برگشت پول نیز وجود دارد.

همچنین ، یک فضای دیسک نسبتاً میان رده 30 گیگابایتی دریافت می کنید ، اما این شرکت امکان ذخیره سازی SSD را در خارج از جعبه ارائه می دهد. به طور مشابه ، شما می توانید دو هسته CPU را حتی با برنامه کمترین قیمت در سرور خود دریافت کنید. با استفاده از Hypervisor KM ، این شرکت همچنین اطمینان می دهد که هر اونس منابعی که پرداخت می کنید به سرور مجازی شما متعهد است..

در روند نزولی ، زمان پاسخگویی برای Bluehost بسیار زیاد است. اگر به دنبال اجرای چیزی هستید که به خودی خود پاسخگو نیست ، مانند وردپرس ، این مسئله Bluehost را سخت می کند. تجربه کاربران نهایی شما از دردناک تا آهسته دردناک خواهد بود.

پشتیبانی مشتری یک امتیاز بزرگ برای Bluehost نیز است. Uptime جامد است و هر زمان که مشکل ایجاد شود می توانید انتظار کمک داشته باشید.

بررسی کامل Bluehost را مشاهده کنید

4. HostGator

میزبان VPS میزبان

کمترین قیمت: 29.99 دلار در هر ماه

زمان پاسخ: 1610 ms

Uptime: 100٪

برنامه های میزبان میزبان را مشاهده کنید

در ابتدا سرخ شدن ، مقایسه میزبان VPS به نظر می رسد دیوانه وار نیست. قیمت آنها در بسته بندی شده است ، اما حداقل آنها سعی نمی کنند شما را با هرگونه پیشنهاد مقدماتی دلهره آور فریب دهید. جایی که HostGator واقعاً در کل فضای دیسک ارائه می دهد. شما می توانید 120 گیگابایت فضای ذخیره سازی را روی درایوهای حالت جامد با کمترین برنامه مرتب کنید ، به راحتی بسیاری از رقبا را کوتوله می کنید.

اگر به دنبال انجام یک وب سایت با فضای ذخیره سازی بزرگ ، مانند کاری که با عکاسی یا فایلهای PDF سنگین است ، می توانید این نوع فضای دیسک را بدست آورید بسیار عالی است. اگر می خواهید میزبان وردپرس خود را تنظیم کنید و نیاز به میزبانی مطالب زیاد داشته باشید ، از آن نیز قدردانی خواهید کرد.

HostGator یک سرویس VPS است که نزدیک به دو دهه است که در کار است. آنها پشتیبانی 24/7 مشتری در یک خط تلفن رایگان را ارائه می دهند. با داشتن دفاتر و مراکز داده در چهار قاره ، آنها همچنین به مشتریان خود می دهند مکانهای مناسب با ماشین آلات برای داشتن یک VPS برای اقامت خود را در اختیار مشتریان خود قرار دهند..

اما نکته منفی برای DIYers سخت گیر این است که HostGator بیشتر به سمت فروش خدمات به مشتریان خود گرایش دارد. آنها خوشحال هستند که یک نام دامنه ، یک آدرس IP و کمک به SEO به شما می فروشند. در روند صعودی ، عالی است ، برای مثال ، یک آژانس بازاریابی که یک تن پشتیبانی فنی از کارمندان خود نداشته باشد.

بررسی کامل Hostgator را مشاهده کنید

5. iPage

ipage vps hosting

کمترین قیمت: 19.99 دلار در هر ماه

زمان پاسخ: 708 ms

Uptime: 99.75٪

برنامه های میزبانی iPage را مشاهده کنید

iPage به عنوان ارائه دهنده سرور خوب VPS خوب و عالی عمل می کند که بخش خاصی از بازار را ارائه می دهد. آنها بیشتر روی نام دامنه متمرکز شده اند و میزبانی وردپرس را مدیریت کرده اند ، اما اگر می دانید کجا جستجو کنید ، خدمات میزبانی VPS را ارائه می دهند. برای قیمتی اندکی پایین تر از متوسط ​​، از ویژگی های استاندارد زیادی برخوردار می شوید ، از جمله:

 • یک هسته پردازنده واحد برای VPS شما
 • 40 گیگابایت فضای دیسک
 • یک باند پهنای باند
 • یک VPS واحد
 • دسترسی رایگان به cPanel

نصب استاندارد آنها یک توزیع لینوکس ، CentOS است که از اعتبار بالایی برخوردار است. هیچ گزینه ویندوز وجود ندارد ، اما به یک پشته LAMP همیشه دسترسی خواهید داشت. نسخه PHP 5 است ، و متأسفانه این یک tad date است. پشتیبانی مدیریتی نیز بدون پرداخت هزینه اضافی در دسترس است.

اگر به دنبال ساختن یک سایت بسیار امن و مدرن هستید که به کار سریع کد رعد و برق بستگی دارد ، iPage عالی نیست. برای افرادی که فقط به میزبانی اسکریپت های پویا احتیاج دارند ، این یک ارائه دهنده میزبانی وب است که ارزش بررسی دارد. شما یک سیستم با کارایی بالا دریافت نخواهید کرد ، اما از قیمت مناسبی برخوردار خواهید بود.

بررسی کامل بررسی میزبانی iPage

6. وب مایع

میزبانی وب vps مایع

کمترین قیمت: 29 دلار در هر ماه

زمان پاسخ: 603 ms

Uptime: 100٪

مشاهده برنامه های میزبانی وب مایع

Liquid Web یکی دیگر از کمپانی های میان رده بسته است که پیچ و تاب کوچکی دارد. سیستم آنها از معماری VPS cloud استفاده می کند و نه از مجموعه استاندارد مدیریتی سرور که بسیاری از شرکت ها از آن استفاده می کنند.

این رویکرد دارای جوانب مثبت و منفی است. یک حرفه اصلی این است که در یک سیستم مبتنی بر ابر مقیاس پذیری بسیار ساده تر است. به عنوان مثال ، اگر می خواهید فضای بیشتری را ذخیره کنید ، می توانید چند بار در صفحه کنترل حساب خود کلیک کنید و این کار را طی چند دقیقه انجام دهید. در یک تنظیم سنتی تر ، این کار به یک متخصص پشتیبانی خدمات مدیریت شده برای تغییر مجدد سرور مجازی شما نیاز دارد و احتمالاً مجبور خواهید شد که مجدداً همه چیز را نصب کنید.

با این حال ، این یک VPS واقعی نیست. این فقط مانند یک عملکرد است. این تمایز احتمالاً برای اکثر کاربران چیز بزرگی نیست زیرا هم تنظیمات مجازی ابری و هم پیکربندی های مجازی مجازی به همان ایده متکی هستند ، تهیه منابع از مجموعه بزرگتر منابع سخت افزاری. بر روی ابر ، شما فقط از استخر بسیار بزرگ تر نقشه خواهید کشید.

Liquid Web یک ارائه دهنده خدمات میزبانی کاملاً مدیریت شده است. اگر دسترسی کامل به ریشه داشته باشید ، اگر چیزی آشفته شود ، در بیابان به تنهایی باقی نمی مانند. آنها فقط سیستم عامل های لینوکس را در پایین ترین سطح ارائه می دهند ، اما اگر حتی یک ردیف بالا بروید ، سرورهای ویندوز در دسترس هستند.

مشاهده کامل بررسی وب مایع

7. GoDaddy

میزبان vps godaddy

کمترین قیمت: 19.99 دلار در هر ماه مقدماتی و 29.99 دلار پس از آن در ماه

زمان پاسخ: 697 ms

Uptime: 100٪

برنامه های میزبانی GoDaddy را مشاهده کنید

GoDaddy نوعی شرکت آزار دهنده همه جا است. آنها زمانی اسمی را ساخته اند که نام دامنه ها را با نام ارزان فروخته است ، اما در گذشته رو به زوال است. امروزه ، آنها فقط کمی از همه چیز ، از جمله VPS و سرورهای میزبان اختصاصی را ارائه می دهند. متأسفانه ، GD می تواند بسیار محور فروش باشد ، و می توانید انتظار بسیاری از چیزهایی را داشته باشید که بتوانند خدمات سئو ، گواهی SSL و چیزهای کلیه کلیه انسان را به شما ارائه دهند..

این شرکت یک روند صعب العبور اصلی دارد. همه پهنای باند کاملاً غیرمتعارف است. اگر VPS شما می تواند بار را تحمل کند ، به آنها اهمیتی نمی دهد که چقدر ترافیکی را که به آن برخورد کرده اید. همچنین می توانید سه آدرس IP اختصاص داده شده را با هر حساب سرور VPs درج کنید. به خصوص هنگام میزبانی از یک تن دامنه بر روی یک سیستم واحد ، می تواند خوب باشد.

با این حال ، هشدار دهید که یک حساب کاربری نشده با GoDaddy یک مورد از مرگ در بیابان است. آنها خوشبختانه شما را برای کمک هزینه می کنند ، اما شما نباید با یک حساب کاربری کنترل نشده از طریق آنها پیش بروید ، مگر اینکه به مهارت های سرپرست خود اطمینان داشته باشید. این شرکت شامل استاندارد cPanel است.

هر سرور میزبان از هر دو CPU با 6 هسته استفاده می کند. این بدان معنی است که شما قدرت پردازش خود را با سایر دستگاه ها به اشتراک خواهید گذاشت.

GoDaddy مورد علاقه هیچ کس نیست ، اما اگر بسیاری از مواردی را که می خواهید در یک حساب کاربری خود داشته باشید بسیار مفید است. به عنوان مثال ، اگر شما میزبان 100 نام دامنه هستید و همه آنها به گواهینامه SSL خود نیاز دارند ، خوب است که همه آنها در یک مکان باشند.

بررسی کامل GoDaddy را مشاهده کنید

8. Dreamhost

میزبان VPS dreamhost

کمترین قیمت: 10 دلار در هر ماه

زمان پاسخ: 418 ms

Uptime: 100٪

برنامه های میزبانی Dreamhost را مشاهده کنید

اگر به دنبال یک مجموعه مشابه با آنچه GoDaddy را ارائه می دهد ، می شود گفت برای Dreamhost چیزهای زیادی وجود دارد. قیمت بسیار پایین تر است و حداقل بسته بندی آن 10 گیگابایت فضای دیسک کمتری دارد. همه چیز روی درایوهای SSD اجرا می شود ، و شما هنوز هم پهنای باند نامحدود و بدون اندازه ای دریافت می کنید. همچنین یک گواهی SSL رایگان دریافت خواهید کرد.

تیم پشتیبانی مشتری این شرکت برای تماس تلفنی 24/7 در دسترس است. مهمترین امتیاز این است که آنها برای افرادی که در سایت های وردپرس مشغول به کار هستند ، از پشتیبان گیری خودکار استفاده می کنند. همچنین این یک راه حل کاملاً مدیریت شده است ، و 10 دلار در هر ماه به راحتی ارزان ترین هزینه دریافت کمک مدیریت شده برای شماست. RAM را می توان به سرعت افزایش داد. در روند نزولی ، Dreamhost ویندوز را انجام نمی دهد.

سرعت روی Dreamhost بسیار سریع است ، به خصوص برای این ردیف قیمت گذاری. به همین ترتیب ، شکایت از 100٪ به روز بودن مشکل است.

بررسی کامل Dreamhost را مشاهده کنید

9. میزبان ها

میزبان VPS میزبان

کمترین قیمت: 4.49 دلار در ماه برای میزبانی بدون کنترل ، مبتنی بر لینوکس

زمان پاسخ: 1،093 ms

Uptime: 100٪

برنامه های میزبان میزبان را مشاهده کنید

Hostwinds هم راه حلهای مدیریت شده و هم مدیریت نشده ارائه می دهد. ارزان ترین سیستم مدیریت شده با 5.17 دلار در هر ماه شروع می شود ، اما پس از پایان دوره مقدماتی ، تا 10/99 دلار در ماه افزایش می یابد. شما یک پیشنهاد نسبتاً استاندارد از:

 • یک هسته پردازنده
 • 30 GB حافظه SSD
 • یک سل انتقال داده
 • یک گیگابایت رم

گزینه های مدیریت شده ویندوز نیز موجود است.

پشتیبانی مشتری 24.7 در دسترس است ، اما این شرکت تلاش می کند تا کاربران را در صف چت زنده خود قرار دهد. انتقال وب سایت رایگان است ، و Hostwinds چندین مرکز داده را حفظ می کند. همچنین یک فایروال سازمانی نصب شده است.

به تعادل ، گزاره قیمت به عملکرد در مورد Hostwinds عالی نیست. به دلیل عدم وجود راه بهتر برای قرار دادن آن ، گزینه ای است که اگر می خواهید به جای دیگری نگاه کنید.

بررسی کامل Hostwinds را مشاهده کنید

10. 1and1 IONOS

میزبان 1 و 1 یونیوس vps

کمترین قیمت: 2 دلار در ماه برای هاست بدون کنترل ، مبتنی بر لینوکس

زمان پاسخ: 918 ms

Uptime: 100٪

نمایش 1&1 برنامه های میزبانی IONOS

اگر می خواهید ارزانترین و بیشترین گزینه میزبانی VPS بدون سر و صدا باشد ، IONOS احتمالاً راهی برای پیشبرد شماست. با شروع فقط با 2 دلار در هر ماه ، شما یک هسته پردازنده مجازی منفرد و تنها نیم مگابایت رم دریافت می کنید. همچنین تنها 10 گیگابایت فضای SSD وجود دارد ، اما باز هم ، این گزینه ارزان قیمت است که یک سرور میزبانی وب سایت با حداقل کارآیی را ارائه می دهد.

جای تعجب نیست که در این مرحله شما فقط می خواهید گزینه های سیستم عامل مبتنی بر لینوکس را انتخاب کنید. با این حال ، مراکز انتخاب داده خود را در اینجا انجام می دهید:

 • ایالات متحده آمریکا
 • آلمان
 • اسپانیا

کاربران همچنین می توانند Ubuntu ، Debian یا CentOS را انتخاب کنند.

نکته جالب اینجاست که اگر شما می خواهید مبلغی معادل 30 دلار در صنعت را در هر ماه پرداخت کنید ، می توانید یک مجموعه کاملاً متوسط ​​دریافت کنید. در آن سطح ، شما از کنترل پنل cPanel یا Plesk استفاده می کنید ، و علاوه بر این از Archlinux و OpenSUSE نیز دریافت می کنید. برای 20 دلار بیشتر در ماه ، می توانید ویندوز اضافه کنید. هرچند جالب تر اینکه ، برنامه ردیف بالاتر شامل چهار هسته پردازنده مجازی ، 160 گیگابایت حافظه SSD و 8 گیگابایت رم است. این بسته بسیار مناسبی برای دامنه قیمت است. مدیریت فایروال نیز گنجانده شده است.

مشاهده کامل 1&1 بررسی IONOS

درک میزبانی VPS

با اسکن کردن ده شرکت برتر VPS ، احساس خوبی را برای آنچه در این صنعت به نظر می رسد ، می کنید. بیشتر شرکت ها در ماهانه حدود 30 دلار با پیشنهادات خود جمع می کنند. آنها معمولاً هزینه بیشتری برای هاست مدیریت شده دارند و معمولاً ویندوز نیز فوق العاده است.

نکته مهم در مورد میزبان VPS این است که آنها تقریباً به استفاده از یک سرور اختصاصی نزدیک هستند و می توانید بدون پرداخت هزینه برای یک دستگاه واحد ، از آن استفاده کنید. مجازی سازی فرایندی است که در آن منابع یک کامپیوتر واحد یا مجموعه کامپیوترهای با استفاده از نرم افزار cloud در بین کاربران تقسیم می شود. در رابط مجازی سازی ، یک تکنسین از شرکت منابع را برای سرور شما تهیه می کند.

به عنوان مثال ، یک شرکت ممکن است از یک ماشین با چهار پردازنده استفاده کند که هر کدام دارای 56 هسته است. هر هسته از دو رشته پشتیبانی می کند. با داشتن چند هسته برای رفع نیازهای اداری ، این امکان را برای آنها فراهم می کند که معادل حدود 400 هسته مجازی را در اختیار کاربران قرار دهند بدون اینکه کسی با هم همپوشانی داشته باشد. آنها همچنین ممکن است از چیزی مانند 500 TB ذخیره سازی در آرایه RAID استفاده کنند و آن را با روشی مشابه تهیه کنند.

هر یک از این سرورهای ارائه شده طوری رفتار می کنند که انگار دستگاه مخصوص خودش است. شما می توانید بر روی هر یک و هر نرم افزاری که می خواهید یک سیستم عامل نصب کنید و این مزیت بزرگ VPS است. شما دریافت می کنید:

 • نزدیک به یک تجربه واحد
 • کنترل کامل مدیریتی بر سیستم عامل
 • دسترسی به نمونه کامل سرور بسیار کمتر از قیمت یک دستگاه واحد

سیستم عامل ها اهمیت زیادی دارند. اگر با لینوکس آشنا نیستید ، ایده خوبی است که در مورد آن مطالعه کنید ، به خصوص اگر مایل به پرداخت حق بیمه ویندوز روی سرور نباشید. ممکن است بخواهید شخصی را که با لینوکس آشنا است استخدام کنید یا قرارداد ببندید تا اطمینان حاصل کنید که در صورت نیاز به شما کمک کرده است.

از همه مهمتر ، شما در نحوه پیکربندی سیستم خود محدود نخواهید شد. به عنوان مثال ، یک وب سایت میزبان تصویر ممکن است نیاز به نصب GD داشته باشد تا امکان پردازش بدون دردسر انواع فایل ها فراهم شود. در مورد راه حل مشترک ، شما قادر به انجام این کار نخواهید بود.

خطرات جانبی میزبانی VPS

نکته منفی برای استفاده از VPS این است که محدودیتی در میزان منابعی که می توانید سست کنید وجود دارد. سرورهای اختصاصی و حتی نمونه های ابری عظیم می توانند هزاران دلار درآمد کسب کنند. این موارد اغلب به کاربران امکان می دهد از هر دو هسته بین دو تا 96 هسته برای سرور مستقر کنند. اکثر افراد به این قدرت شلیک زیادی احتیاج ندارند ، به همین دلیل یک VPS برای مشتریانی که از لحاظ هزینه آگاه هستند و نیاز به محیطی دارند که کاملاً آنها را کنترل کنند ، یک انتخاب عالی است..

نتیجه

میزبانی VPS یک گزینه محبوب است زیرا اغلب به افراد اجازه می دهد از هر دو دنیا بهترین استفاده را داشته باشند. قیمت گذاری معقول است ، معمولاً کمتر از 50 دلار برای یک برنامه ورود به سطح. در همان زمان ، شما آنچه را که از لحاظ عملکردی یک سرور واحد است ، به همه خودتان می کنید. اگر می خواهید بدون نیاز به شکستن بانک از بیشترین سفارشی سازی استفاده کنید ، یک ارائه دهنده VPS ارزش نگاه طولانی دارد.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map