WP Engine vs GoDaddy: مقایسه قیمت گذاری ، ویژگی ها و سرعت – 2020

WP Engine vs GoDaddy: مقایسه قیمت گذاری ، ویژگی ها و سرعت – 2020

WP Engine vs GoDaddy: مقایسه قیمت گذاری ، ویژگی ها و سرعت – 2020

اگر GoDaddy را با WP Engine مقایسه می کنید ، سیب را با پرتقال مقایسه می کنید.


GoDaddy همه چیز در مورد قیمت تخفیف است ، در مقیاس.

WP Engine یک سرویس خاص وردپرس با کیفیت بسیار بالاتری است.

بله ، GoDaddy اکنون میزبان مدیریت شده WordPress خود را ارائه می دهد ، اما این یک نام بازاریابی بیشتر از هر چیزی است که با آنچه WP Engine ارائه می دهد رقابت دارد..

WP Engine vs GoDaddy Praching

معمولاً بیشتر افراد براساس هزینه اولیه تصمیم می گیرند نه به ارزش کلی.

ما می دانیم که امتیاز قیمت می تواند برای بسیاری از کاربران شرایط ایجاد یا شکسته باشد ، به همین دلیل ما اطمینان حاصل می کنیم که قبل از هر چیز دیگر آن اطلاعات را ارائه می دهیم. گفته می شود ، ما باید این نکته را ذکر کنیم که قیمت تنها یکی از مؤلفه های خدمات شماست ، بنابراین اگر می توانید کمی بیشتر هزینه کنید و ارزش بهتری کسب کنید ، ما اکیداً پیشنهاد می کنیم که آن مسیر را طی کنید..

در پایان ، سرچشمه “شما آنچه را می پردازید پرداخت می کنید” به همان اندازه در مورد خدمات میزبانی همانطور که با هر چیز دیگر صادق است.

همچنین ، برای اینکه مطمئن شویم این مقایسه تا حد ممکن برابر است ، ما به جای برنامه های میزبانی استاندارد آنها به دنبال بسته های میزبانی وردپرس GoDaddy هستیم. به این ترتیب می توانید ببینید که چگونه آنها بر اساس عوامل مشابه جمع می شوند.

قیمت گذاری میزبان GoDaddy با یک نگاه

 • برنامه اساسی: برای شروع ماهانه 3.99 دلار ، برای تمدید 7.99 دلار در ماه
 • برنامه لوکس: برای شروع 4.49 دلار در ماه ، 9.99 دلار برای تمدید
 • برنامه نهایی: برای شروع 7.99 دلار در هر ماه ، 14.99 دلار برای تمدید
 • برنامه توسعه دهنده: 13.99 دلار برای شروع ، 24.99 دلار برای تمدید

قیمت گذاری موتور WP

 • شخصی: 34 دلار در ماه (تخفیف با لینک ما)
 • حرفه ای: 99 دلار در هر ماه
 • کسب و کار: 249 دلار در هر ماه
 • حق بیمه: از آنها بخواهید قیمت گذاری کنند

همانطور که می بینید WP Engine بسیار بیشتر از GoDaddy است ، که می تواند برای برخی از افراد کافی باشد تا از این کار اجتناب کنند. با این حال ، همانطور که در بالا ذکر شد ، ارزش می تواند نشانگر بسیار بهتری برای انتخاب گزینه باشد ، بنابراین فرض نکنید GoDaddy انتخاب هوشمندانه تری است زیرا هزینه کمتری دارد. گفته می شود ، وقتی با قیمت تنها مقایسه می شود ، برو بابا بسیار مقرون به صرفه تر است.

برنده: GoDaddy

تضمین بازگشت پول

هنگامی که نوبت به ایجاد یک وب سایت می رسد ، باید وقت خود را بگذرانید تا بفهمید که چگونه همه چیز را برنامه ریزی کنید و مطمئن شوید که همه این موارد به هم رسیده است. به این ترتیب ، شما فقط می توانید طرحی را انتخاب كنید تا دریابید كه پس از چند روز امتحان کردن ، به چیز دیگری نیاز دارید. خوشبختانه ، بسیاری از خدمات هاستینگ ضمانت ارائه می دهند به این معنی که اگر مجبور باشید خدمات خود را در یک بازه زمانی خاص لغو کنید ، آنها بدون هیچ مشکلی به شما بازپرداخت می کنند. در این حالت ، WP Engine شصت روز به شما می دهد تا نظر خود را تغییر دهید ، در حالی که GoDaddy چهل و پنج.

برنده: موتور WP

پشتیبانی مشتری

قبل از اینکه ویژگی ها و فواید مختلفی را که شما با هر میزبان دارید بدست آورید ، ابتدا می خواهیم ببینیم که سیستم های پشتیبانی آنها چقدر خوب است. مهم نیست که در زمینه ساخت وب سایت چقدر خوب باشید ، در نهایت مجبور خواهید شد با پشتیبانی فنی با کسی صحبت کنید ، بنابراین ضروری است که همیشه در دسترس آنها باشید و بتوانید سریع پاسخ دهید. با توجه به این ، چهار روش اصلی وجود دارد که میزبان ها برای ارائه پشتیبانی از آنها استفاده می کنند ، بنابراین بیایید ببینیم که چگونه هر میزبان جمع می شود.

پشتیبانی تلفن

وقتی تماس تلفنی پشتیبانی برقرار می شود ، شما نمی خواهید قبل از رسیدن به یک شخص زنده ، برای همیشه صبر کنید. همچنین ، بهتر است در هر زمان و روز یا شب بتوانید با آنها تماس برقرار کنید تا اگر وسط عصر در سایت خود کار می کنید ، اگر چیزی نادرست باشد هنوز می توانید از آنها کمک بگیرید. هر دو سرویس پشتیبانی تلفنی 24/7 را ارائه می دهند ، و هردو شما را برای مدت طولانی در انتظار قرار نمی دهند.

برنده: کراوات

چت زنده

برای بیشتر افراد ، انتظار در انتظار یکی از بدترین کارهایی است که باید انجام شود ، به همین دلیل است که داشتن یک عملکرد چت زنده معمولاً روشی بسیار بهتر برای پیشبرد شماست. به این ترتیب هنوز می توانید مسئله خود را در زمان واقعی برطرف کنید ، اما لازم نیست نگران سکوت های بی دست و پا یا موسیقی بد آسانسور باشید. هر دو سایت از توابع چت زنده قابل اعتماد برخوردار هستند ، اگرچه GoDaddy همیشه آنلاین نیست ، بنابراین باید اطمینان حاصل کنید که در ساعات کار منظم سعی در دستیابی به آنها دارید. با توجه به اینکه افراد زیادی در تمام ساعات شب در وب سایت های خود کار می کنند ، این یک نوع ضرر قابل توجه است.

برنده: موتور WP

پست الکترونیک

تا آنجا که سیستم های پشتیبانی پیش می روند ، شما نمی توانید اساسی تر از داشتن ایمیل باشید. این برای زمانی است که شما مشکلی دارید که نیازی به فوراً حل آن نیست. با این وجود ، شما نمی خواهید برای پاسخی روزها منتظر بمانید ، بنابراین ضروری است که این سرویس به سرعت به شما برگردد. باز هم ، WP Engine سرویس ایمیل مناسبی دارد ، اما به هر دلیلی ، GoDaddy عملکرد ایمیل ندارد. در حالی که می توانید در تمام ساعات روز تماس بگیرید و در زمان کار منظم به گفتگو بپردازید ، به نظر عجیب است که برای رفع مشکل خود نمی توانید ایمیل بفرستید.

برنده: WP Engine ، بدیهی است

انجمن ها

روش نهایی برای میزبان ها برای ارائه پشتیبانی از مشتری های خود ، داشتن مجموعه ای از آموزش ها و سایر اطلاعات در مورد موضوعات مشترک است تا افراد بتوانند بدون نیاز به صحبت با کسی یا منتظر پاسخ ، راه حل مشکل خود را جستجو کنند. هر دو WP Engine و GoDaddy دارای چنین سیستم هایی هستند ، اما GoDaddy مجموعه ای جامع تر از سوالات متداول و اطلاعات آموزشی را در اختیار شما دارد.

برنده: GoDaddy

سرعت

در هنگام تعیین ارزش سرویس میزبانی ، یکی از بهترین راهها برای انجام این کار ، مشاهده این مسئله است که چگونه می تواند سرعت بار را تحمل کند. در جامعه پرشتاب امروز ، هر چیزی که بیش از چند ثانیه طول بکشد ، می تواند مثل همیشه احساس شود ، به همین دلیل اینقدر ضروری است که میزبان شما هیچ تاخیری به شما ندهد. اگر مشکلی در بارگیری وجود داشته باشد ، مخاطبان شما صفحه شما را گزاف گویی می کنند و به شما اعتبار بدی می بخشد.

برای مقایسه سرعت هر دو سایت ، ما به تست های مستقل انجام شده توسط دیگران پرداختیم تا ببینیم که چقدر خوب جمع می شوند. در اینجا نتایج به دست آمده است.

GoDaddy

 • بهترین سرعت:31 ثانیه
 • بدترین سرعت:97 ثانیه
 • میانگین: 10 ثانیه

موتور WP

 • بهترین سرعت: 503 میلی ثانیه
 • بدترین سرعت:58 ثانیه
 • میانگین: 872 میلی ثانیه

همانطور که مشاهده می کنید ، WP Engine بسیار قابل اطمینان تر و سازگارتر است ، در حالی که GoDaddy حاشیه خطای قابل توجهی دارد. از آنجا که شما نمی خواهید به نگرانی در مورد اینکه آیا مردم مشکل بارگذاری سایت شما را داشته باشند ، نگران باشید ، به نظر می رسد WP Engine گزینه بهتری است. به نظر می رسد دلیل نتایج بهتر این است که WP Engine به یک سرویس اختصاص داده شده است ، در حالی که GoDaddy چیزی بیشتر از میزبانی وردپرس انجام می دهد ، بنابراین سرورهای آن باید به انواع مختلف داده پاسخ دهند.

برنده: موتور WP

وقت تمام وقت

در کنار بارگیری بار ، شما همچنین می خواهید مطمئن شوید که سایت شما خراب نمی شود ، به همین دلیل است که بیشتر میزبان ها آنچه را که تضمین به موقع نامیده می شود ارائه می دهند. این بدان معنی است که به شما آرامش می بخشد که صفحه شما همیشه در دسترس باشد و مشمول مسائل مربوط به اتصال شبکه نمی شود ، صرف نظر از این که افراد در چه نقاط جهان به سایت شما دسترسی پیدا می کنند. با توجه به این نکته ، WP Engine ضمانت ارائه می دهد در حالی که GoDaddy این کار را نمی کند. این بدان معناست که اگر شما همیشه سرور را در سرورهای GoDaddy تجربه کنید ، آنها شما را جبران نمی کنند ، بنابراین می تواند برای برخی از معامله گران باشد.

در مقایسه این دو سرویس ، هر دو در ارائه درصد بالا به روز بسیار عالی هستند ، اما لبه آن به WP Engine می رود. این سایت نه تنها دارای 100٪ رتبه بندی به موقع سازگارتر است ، بلکه این واقعیت است که شما یک ضمانت می گیرید ، لمس خوبی است.

برنده: موتور WP

مقدار

اکنون که ما آنچه را می توان انتظار داشت تا عملکرد و قابلیت اطمینان داشته باشیم ، بیشتر از بسته های اصلی که با هر سرویس میزبانی دریافت می کنید ، فراتر گذاشتیم. باز هم ، برای حفظ عادلانه و متعادل ، می خواهیم دو سایت را فقط در هاست وردپرس مقایسه کنیم. بنابراین بدان معنی است که اگر می خواهید میزبانی مشترک مشترک را در GoDaddy انتخاب کنید ، بسته به نیاز خود می توانید بسته های کمی متفاوت دریافت کنید.

GoDaddy

 • پایه ای: یک وب سایت ، 25K بازدیدکننده در ماه ، 10 گیگابایت ذخیره سازی ، دامنه رایگان ، بسته SFTP
 • لوکس: یک وب سایت ، 100K بازدیدکننده در ماه ، ذخیره سازی 15 گیگابایت ، دامنه رایگان ، افزونه SEO
 • نهایی: دو وب سایت ، 400K بازدیدکننده در ماه ، 30 گیگابایت ذخیره سازی ، دامنه رایگان ، یک گواهی SSL
 • توسعه دهنده: پنج وب سایت ، 800K بازدیدکننده در ماه ، 50 گیگابایت ذخیره سازی ، دامنه رایگان ، یک گواهی SSL

موتور WP

 • شخصی: یک وب سایت ، 25K بازدیدکننده در ماه ، 10 گیگابایت ذخیره سازی ، انتقال داده رایگان ، مجوزهای SSL رایگان
 • حرفه ای: ده وب سایت ، 100K بازدید کننده در هر ماه ، ذخیره سازی 20 گیگابایت ، انتقال داده رایگان ، گواهینامه های SSL رایگان
 • کسب و کار: 25 وب سایت ، 400K بازدیدکننده در ماه ، 30 گیگابایت ذخیره سازی ، انتقال داده رایگان ، گواهینامه های SSL رایگان
 • حق بیمه: 150 وب سایت ، یک میلیون بازدید کننده در هر ماه ، 100-300 گیگابایت ذخیره سازی ، انتقال داده رایگان و گواهی SSL
 • شرکت، پروژه: 150 وب سایت ، پنج میلیون بازدیدکننده در هر ماه ، 400 GB-1 ذخیره سازی سل ، انتقال داده رایگان و گواهی SSL

همانطور که مشاهده می کنید ، WP Engine ارزش بسیار بیشتری نسبت به GoDaddy ارائه می دهد.

با این حال ، همانطور که در بالا دیدیم ، امتیاز قیمت ها بسیار بالاتر است ، بنابراین معقول است که می توانید کارهای بیشتری انجام دهید. با این وجود ، هنگامی که با هر برنامه فراتر از بسته های اصلی قرار می گیرید ، می توان فهمید که WP Engine چیزهای بیشتری برای ارائه دارد. همچنین این واقعیت که بدون توجه به تنظیم برنامه خود ، انتقال داده نامحدود و مجوزهای SSL رایگان را برای سایت های خود دریافت می کنید ، بدان معنی است که WP Engine در حال حاضر انتخاب بهتری است. تنها مزیت اصلی GoDaddy این واقعیت است که می توانید با هر نقشه یک دامنه رایگان بدست آورید.

در غیر این صورت ، با انتخاب GoDaddy به عنوان میزبان وردپرس ، خود را به شدت محدود می کنید.

برنده: موتور WP

نتیجه

بنابراین ، وقتی صحبت از میزبانی وردپرس می شود ، بدیهی است که WP Engine از ویژگی های بهتری ، قابلیت اطمینان بیشتر و خدمات بهتر مشتری برخوردار است. با این حال ، اگر شما نمی خواهید و یا نیاز به استفاده از وردپرس برای وب سایت خود ندارید ، سپس GoDaddy دارای بسیاری از ویژگی ها و مزایای دیگر دسترسی به آنهاست ، و آن را به یک میزبان با شکوه تر تبدیل کنید.

برنده: WP Engine برای وردپرس ، GoDaddy برای هر چیز دیگری

برای کشف تمام گزینه های میزبانی خود ، WP Engine در مقابل HostGator را در پست مقایسه قرار دهید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector