10 بهترین ثبت دامنه (مه 2020) برای میزبانی دامنه

بنابراین می خواهید یک نام دامنه ثبت کنید و تصوری ندارید که با چه کسی باید با آن استفاده کنید.


شما تبلیغات Godaddy را دیده اید.

دوست شما در مورد Namecheap به شما گفت.

اما بهترین چیزی که هست?

ثبت کنندگان بهترین دامنه

قبل از خرید برای ثبت نام دامنه شرایطی را بدانید

هاستینگ دامنه یا نام دامنه: بیشتر اوقات ، مکانی که شما نام دامنه خود را ثبت می کنید جایی است که دامنه شما در آن میزبانی می شود. اما نه همیشه. می توانید میزبان نام دامنه خود را به ارائه دهنده میزبان وب خود منتقل کنید ، در حالی که همان ثبت را نگه دارید. به عنوان مثال ، می توانید دامنه خود را در Namecheap ثبت کنید و سپس نام دامنه را در SiteGround میزبان کنید. و برای روشن تر ، میزبانی وب شما با میزبانی دامنه شما متفاوت است. به میزبانی دامنه به عنوان آدرس پستی خود فکر کنید – بعضی اوقات همان خانه شما (ثبت کننده شما) است ، و گاهی اوقات از P.O استفاده می کنید. جعبه (شرکت میزبان دامنه). استعاره کار می کند ، kinda.

ایکان: که مخفف اختصاری برای شرکت اینترنتی برای نام و شماره اختصاص یافته است. Icann یک سازمان غیرانتفاعی است که مسئول هماهنگی نگهداری و مراحل چندین بانک اطلاعاتی مربوط به مکان های نام و فضاهای عددی اینترنت ، اطمینان از عملکرد پایدار و ایمن شبکه.

که است: اطلاعات اساسی را در رابطه با نام دامنه از جمله چه کسی در اختیار دارد ، اطلاعات تماس و غیره (همچنین به عنوان حریم خصوصی دامنه نیز شناخته می شود) ارائه می دهد.

بهترین بدترین رجیسترها

ثبت دامنه چیست؟

قبل از وقوع هرگونه جادوی یک وب سایت ، باید نام دامنه ثبت شود. انواع دامنه های سطح بالا (TLDs) ، آنچه که ما از آن به عنوان کلاسیک .com یک وب سایت مانند Google.com فکر می کنیم ، توسط شرکت هایی به نام ثبت کننده به فروش می رسد. هزاران گزینه برای ثبت نام دامنه وب سایت شما وجود دارد. بیایید نگاهی بیاندازیم به 10 مورد از بزرگترین مواردی که ممکن است هنگام خرید نام با آنها سر و کار داشته باشید.

بهترین ثبت دامنه برای خرید از سال 2019

محبوب ترین ثبت کننده همیشه بهترین نیست. GoDaddy ده سال پیش است – یا همینطور است?

1) NameCheap

NameCheap به طور فزاینده ای به عنوان ثبت کننده دامنه نام تجاری up-and-comer دیده می شود. بزرگترین نقطه قوت این شرکت این است که نام دامنه .com را با قیمت 10.99 دلار در سال به فروش می رساند ، و آن را به گزینه ای طولانی مدت بهتر برای کسانی که بسیار باهوش هستند تبدیل می کند.

بهترین قسمت Namecheap? حریم خصوصی Whois

آیا می خواهید هیچ جو شومو بداند چه کسی مالک دامنه شما است و در کجا زندگی می کنید؟ فکر نمی کردم آن حریم خصوصی را دریافت کنید.

همچنین ، آنها یک رابط کاربری تمیز و جذاب دارند که اندیشه زیادی در آن ایجاد شده است. در بالای این سرویس ها ، آنها همچنین WhoisGuard را ارائه می دهند که “خدماتی است که محافظت از حریم خصوصی دامنه شما را انجام می دهد و داده های حساس شما را ایمن می کند” به صورت رایگان. در روند نزولی ، در دسترس بودن پشتیبانی مشتری کمی محدودتر است. این شرکت از طریق پشتیبانی مستقیم تلفنی از بلیط چت و ایمیل به صورت مستقیم طرفداری می کند. با این حال ، این امر در بازاریابی به خریداران اولین بار پرخاشگرتر شده است و معامله ای به حداقل 0.48 دلار ارائه می دهد.

NameCheap همچنین به دنبال افزونه های منحصر به فرد در سطح بالا ، مانند .mobile و .studio است که اغلب برای افرادی که بازار فعلی را بی ارزش و گران قیمت می دانند جذابیت دارند. با توجه به مقرون به صرفه بودن نسبی ، نامCheap در بین افرادی که به دنبال انتقال نام دامنه از سایر ثبت کنندگان هستند محبوبیت پیدا کرد.

2) گوگل

فکر کردن درباره یک محصول یا خدمات دشوار است که غول بزرگ جستجوگر انگشت خود را نداشته باشد ، بنابراین جای تعجب ندارد که Google اکنون وارد بازار نام دامنه ها شود. این شرکت برای ارتقاء خود به عنوان بهترین ارائه دهنده نام دامنه از راه خود خارج نمی شود ، اما دامنه های .com را با 12 دلار در سال شروع می کند. گوگل همچنین ساختار قیمتی را ارائه می دهد که خرید را برای مدت طولانی تر تحریک می کند ، وعده داده تا 10 سال با 120 دلار. Google به ویژه در بین افرادی که می خواهند WHOIS محافظت از حریم خصوصی (حریم خصوصی دامنه) باشد ، بدون خرید و فروش اضافی ، خریدهای آنها را شامل می شود..

استفاده از آن ، ساده و سرعت در اولویت قرار دارد. دامنه Google همزمان با سایر خدمات Google مانند Google Docs و YouTube است و از صدها برنامه افزودنی دامنه مختلف ، ثبت نام خصوصی رایگان ارائه می دهد. هنگامی که نام دامنه ثبت نام می کنید ، دریافت یک مجموعه G برای ایمیل ها ساده می شود.

3) شناور

Hover متعلق به یکی از قدیمی ترین نام های تجاری ، Tucows ، تلاشی است که از طرف شرکت مادر این شرکت انجام شود تا دوباره خود را بازنگری کند و دوباره در بازار ارتباط برقرار کند. می توانید یک دامنه .com را با نرخ به ظاهر استاندارد در صنعت 12.99 دلار در سال به دست آورید ، و WHOIS محافظت از حریم خصوصی را شامل می شود. Hover بهترین ثبت نام دامنه برای افرادی است که از افزایش فروش محصولات اضافی ، مانند خدمات میزبانی ، متنفر هستند. آنها به شما می گویند همه چیزهایی را که باید بدانید بدون نیاز به نگرانی در مورد برخورد با تبلیغات بعد از تبلیغات است. به همین دلیل ، ثبت نام دامنه هرگز آسان نبوده است.

در روند نزولی ، پشتیبانی از تلفن فقط برای بخشی از هر روز در دسترس است و livechat نیز از نظر در دسترس بودن نیز لکه دار است. همچنین ، آنها میزبانی وب ارائه نمی دهند.

4) دینادوت

اگر به دنبال تعداد زیادی لوازم اضافی رایگان هستید ، Dynadot مطمئناً به هر ثبت نام دامنه برای پول خود ، رجیستری می دهد. نامهای com در سال اول با قیمت 8.40 دلار فروخته می شوند و تمدید ها فقط 11.20 دلار است. بسته وب سایت سازنده این شرکت شامل یک طراحی تک صفحه ای پاسخگو و رایگان است. این سایت همچنین میزبان ایمیل را ارائه می دهد که اگر می خواهید ایمیل های حرفه ای تری به نام دامنه خود داشته باشید ، عالی است. نکته مهم فروش برای هر کسی که به دنبال نمونه گیری از بازار است گزینه Grace Deletion آنهاست که به شما امکان می دهد در مدت 5 روز پس از ثبت نام ، نام دامنه را برگردانید.

5) NameSilo

NameSilo یک ثبت دامنه است که می توانید به آن اعتماد کنید ، و قیمت آنها شفاف است. اگر با نام NameSilo وارد شوید ، از هیچ تاکتیکی برای کاهش قیمت مانند هزینه های پنهان یا هزینه های نقل و انتقالات تعجب نخواهید کرد. آنها همچنین سعی نخواهند کرد تا شما را برای پرداخت هزینه خدمات مورد نیاز خود مجبور کنند. NameSilo نام دامنه نه دلاری را برای سال اول ارائه می دهد.

NameSilo مجموعه ای از ویژگی های مختلف دارد که می توانید به صورت رایگان از آنها استفاده کنید. این ویژگی ها شامل ارسال نام دامنه ، قفل رجیستری ، مدیریت DNS ، مدیریت نمونه کارها و ارسال ایمیل است. سایر ثبت نام های دامنه به طور معمول شما را برای چنین خدماتی شارژ می کنند ، اما اینها با نام NameSilo رایگان هستند. حرکت به نام NameSilo بسیار مشکل است ، فقط در یک صفحه متن بسیار وجود دارد که می تواند بسیار شلوغ باشد. ناگفته نماند که سایت کمی تاریخ دار است.

خوب ثبت نام دامنه:

این رجیسترهای دامنه به ویژه خوب نیستند – و همچنین به طور واضح هم بد نیستند. برخی عاشق آنها هستند ، بعضی ها از آنها متنفر هستند ، ما در زیر به این نتیجه می پردازیم.

6) GoDaddy

به راحتی بزرگترین نام این مجموعه GoDaddy است. GoDaddy یک بار به دلیل تمایل به ارائه معاملات منظم در ثبت نام جدید ، از نتایج جدی در بین صاحبان دامنه سخت برخوردار بود ، اما در استفاده مجدد از کد های کوپن بسیار کاهش یافته است. همراهی با افزایش قیمت ، هزینه سالانه را برای ثبت نام استاندارد com از 7/99 دلار به 14/99 دلار افزایش می دهد ، اگرچه خریداران جدید هنوز هم می توانند تخفیف های سال اول را در محدوده 99 سنت دریافت کنند. Godaddy همچنین دسترسی به طیف گسترده ای از TLD های مختلف ، از جمله بسیاری از گزینه های خارج از کشور را ارائه می دهد.

و این را بدست آورید – روز دیگر آنها مرا متهم کردند $ 17.99 برای تمدید – آنها می دانستند که من به دلیل اینکه نزدیک به تاریخ تجدید هستم ، در آن محبوس شده ام.

بنابراین شما می دانید چه چیزی ، من به آنها اعتماد زیادی ندارم – آنها در تلاشند از من استفاده کنند.

GoDaddy نامهای دامنه را به نمایندگی از بیش از 17 میلیون نفر از اشخاص و اشخاص مدیریت می کند. این شرکت به لطف در دسترس بودن تلفن 24/7 تلفن بهترین ثبت کننده دامنه برای کسانی که خواهان پشتیبانی مشتری هستند.

چرا باید با GoDaddy بروید – اگر همه حوزه های شما در حال حاضر وجود دارند ، سالانه چند دلار بیشتر برای نگه داشتن آنها وجود دارد.

همچنین – آنها پشتیبانی 24/7 مشتری کاملاً محکم دارند.

یک امتیاز دیگر – اگر دامنه زیادی خریداری می کنید ، آنها برای تخفیف های بزرگ یک باشگاه خریدار دامنه دارند – نوعی مانند Amazon Prime.

7) گندی

گاندی با توجه به پیشنهادات خود ، نسبت به سایر ثبت کنندگان دامنه نسبتاً متفاوت است. گاندی به جای فراهم آوردن دسترسی به هر TLD در زیر آفتاب ، روی پیشنهادهای خاصی که محبوب ترین آنها هستند تمرکز می کند. این شرکت از یک ساختار قیمتی استفاده می کند که باعث افزایش حجم می شود ، بنابراین صاحبان خرید در سال با بیش از 12000 دلار با آنها تخفیف هایی به عنوان 8.80 دلار تند در سال دریافت می کنند. قیمت شروع آنها 15 دلار در سال برای یک .com است ، بنابراین شرکت برای افرادی که به دنبال انجام تنها فعالیت ناچیزی هستند و یا فقط تعداد معدودی از نام دامنه را جستجو می کنند ، قاتل انتخاب نمی کند. با این حال ، این یک انتخاب عالی برای فروشندگان دامنه و خریداران است.

همراه با ثبت دامنه شما ، دو صفحه وب میزبانی شده رایگان برای وب سایت شما ، “وبلاگ Gandi” (الگوی وبلاگ نویسی Gandi) ، یک سال گواهینامه SSL ، ایمیل و موارد دیگر وجود دارد. گاندی در آلمان مستقر است ، بنابراین پشتیبانی مشتری آنها به شما خدمت زیادی نخواهد کرد ، مگر اینکه به زبان فرانسه مسلط باشید. پشتیبانی تلفنی یا شماره تلفنی که می توانید با آنها تماس بگیرید وجود ندارد ، بنابراین فقط از طریق ایمیل امکان پذیر است که بتوانید از آنها استفاده کنید.

8) میزبان

از سال 2002 ، میزبان HostGator شغلی است که خود را بیشتر از یک فروشنده دامنه به عنوان ارائه دهنده خدمات میزبانی وب معرفی می کند. این شرکت به خصوص در فشار دادن نام دامنه به عنوان یک تجارت بسیار سنگین نیست ، اما قیمت آن برای هر سال 12.95 دلار در سال است و نسبتاً رقابتی است. یکی از ویژگی های مهم که به حفظ این ارائه دهنده کمک می کند این است که میزبانی وردپرس را ارائه می دهند. در نزولی ، دارندگان دامنه باید آماده فروش شوند. با این حال ، این می تواند برای افراد تازه کار نسبی که می خواهند یک شرکت میزبانی برای کمک به راه اندازی یک وب سایت کامل مفید باشد ، مفید باشد.

9) Bluehost

Bluehost یکی دیگر از شرکت کنندگان در بازی ارائه نام دامنه رایگان در کنار برنامه میزبانی وب پرداخت شده است. Bluehost همچنین با ارائه یک گواهینامه رایگان SSL رایگان به هر کسی که دارای یک حساب میزبانی وردپرس است ، آنتا را بالا می برد. آنها همچنین گزینه های PHP را برای افرادی که می خواهند محتوای وب پویا را میزبانی کنند ، فراهم می کنند. هزینه ثبت نام نخستین بار Bluehost با قیمت 11.99 دلار به راحتی قابل ضرب و شتم است ، زیرا هزینه بازپرداخت آن در سال 15/15 دلار است..

Downright Bad – بدترین ثبت کنندگان:

نه – ما اینها را دوست نداریم.

آنها مدرسه قدیمی ، گران قیمت هستند و برای مشتریانشان خوب نیستند. از طریق اینها با هزینه شخصی خود بخرید – ما به شما هشدار دادیم!

10) name.com

نام.com احتمالاً اولین شرکتی نیست كه بیشتر دامنه داران به آن سر می زنند ، اما ارائه یك نام دامنه رایگان به همراه هر برنامه میزبانی وردپرس موظف است آن را برای یك مخاطب خاص جذاب كند. لیست TLD های شرکت کاملاً منطقی است که باید از آن استفاده کنید ، و این یک خرید قطعی برای خریدار است که فقط باید نام دامنه .COFFEE یا .EQUIPMENT را داشته باشد. دامنه های com. در سال اول با قیمت 8.99 دلار و ساعت هزینه های تمدید با قیمت 12.99 دلار معامله می شوند.

این شرکت از نظر خدمات مشتری بهترین ارائه دهنده دامنه نیست. Name.com از دوشنبه تا جمعه پشتیبانی تلفنی را ارائه می دهد و چت زنده هر روز برای بخشی از روز در دسترس است.

11) 1and1

1and1 سعی دارد با پیشنهاد ثبت نام تهاجمی سال اول با 99 سنت ، توجه شما را جلب کند. متأسفانه ، قیمت تمدید به سرعت به 15 دلار می رسد. این انتخاب خوبی برای افرادی است که قصد خرید نام دامنه و انجام انتقال دامنه به ثبت دامنه دیگر را در سال آینده دارند. اگر می خواهید با یک ثبت دامنه تنها به حل و فصل بپردازید ، 1and1 علاوه بر معیار استاندارد همراه شدن با میزبانی وب تحت وب ، چیز دیگری را در پیش نمی گیرد..

همچنین مهم است که حتما چاپ مناسب قرارداد آنها را بخوانید تا پنجره لغو را بهتر بشناسید. اگر همیشه احساس کردید که نیاز به لغو آن را دارید آسان نخواهد بود و آنها هم حاضر به بازپرداخت خواهند شد و یا صادر نخواهند کرد. بعلاوه ، 1&1 اینترنت DNS ممتاز یا هر وسیله دیگری برای ایمن سازی دامنه ها ارائه نمی دهد. آنچه آنها ارائه می دهند اساسی است و واقعاً هیچ چیز منحصر به فرد و جذاب وجود ندارد که باعث شود شما بتوانید آنها را نسبت به سایر ثبت دامنه ها انتخاب کنید.

12) راه حل های شبکه

اوغغ – راه حل های شبکه است بدترین.

 تنها دلیل آنها هنوز وجود دارند زیرا آنها زمانی مکانی برای ثبت نام بوده اند. و از آن زمان آنها مشتریان عزیز خود را از بین برده اند.

آنها برای تمدید به شمال 30 دلار + پرداخت کنید – بیشتر از دو برابر چه ثبت کننده دیگری متهم می کند. شیاطین!

دارایی اکتسابی از Web.com ، این ثبت نام دامنه برنامه های مختلفی را ارائه می دهد که همه شامل ویژگی های اساسی پشتیبانی مشتری است. در حالی که آنها وب سایتی دارند که بسیار عالی به نظر می رسد و چیزی است که می توانید هر روز مرور کنید ، این شرکت قبلاً به عنوان مشاور فناوری اطلاعات بسیار موفق عمل می کرد ، اما از سال 1990 تاکنون کاملاً مورد اختلاف و اختلاف نظر قرار گرفته است..

پشتیبانی بسیار کم است ، بدون سیستم چت زنده و یا بلیط بلیط. فقط یک شماره تلفنی است که می توانید با آنها تماس بگیرید. شما می توانید برای پشتیبانی حق بیمه پرداخت کنید. درست است. شما باید برای پرداخت کمک به آنها در انتقال ، مهاجرت ، راه اندازی SSL از جمله موارد مهم دیگر ، به آنها کمک کنید.

علاوه بر این ، آنها هیچ تضمینی برای بازگشت پول ندارند. اگر از آنچه پرداخت کرده اید ناراضی هستید ، ممکن است آنها به شما بگویند که سنگ ها را لگد کنید. بدون امکان بازپرداخت ، راهی وجود ندارد که از این طریق بتواند به شما سود برساند.

13) وب سایت

Web.com ادعا می کند که میزبانی وب معتبر و مقرون به صرفه را ارائه می دهد. آنها بیشتر از نهادهای شرکتی و مشاغل بالاتر از افراد شخصی و خصوصی پذیرایی می کنند. آنها خدماتی ارائه می دهند که به مشاغل کمک می کند تا راه حل های بازاریابی و بازاریابی را تولید کنند. شما حتی می توانید با بهینه سازی موتورهای جستجو کمک بگیرید. با این حال ، در اینجا دقیقاً جایی است که نتایج مثبت با Web.com شروع و پایان می یابد.

قیمت های تجدید آنها نیز بسیار ناخوشایند است. برای تمدید باید سالانه 35 دلار بپردازید. با توجه به این موضوع ، ایده بهتر است که فقط در جای دیگری به دنبال برنامه های بلند مدت مناسب باشید.

Web.com مقالاتی از کمکهای بسیار ناپسند در سایت خود دارد. صفحات راهنما معمولاً برای افراد با مشکلات یا نگرانی های خاص بسیار مبهم هستند. به عنوان مثال ، اگر به دنبال کمک به مهاجرت وب سایت خود هستید ، هیچ چیز در مورد مهاجرت یافت نمی شود.

14) eNom

eNom در ثبت دامنه برتری ندارد ، و با فروش سایر نامهای دامنه استفاده شده ، نام خود را می گیرد. به همین دلیل هنگام کار با آنها می تواند مشکل ساز باشد. یک طرف نمی داند دست دیگر چه کاری انجام می دهد.

اگر فروشنده شما اجازه می دهد نام دامنه شما منقضی شود ، eNom می تواند به شما مبلغ زیادی را برای یک معامله بلند مدت جدید بپردازد..

Backlines دامنه

بنابراین نام دامنه مورد علاقه شما توسط شخص دیگری گرفته شده است – چه مواردی!

بنابراین همه گم شده است؟ لازم نیست. اگر نام مورد نظر شما توسط شخصی که از این نام استفاده نمی کند اما هنوز هم هزینه ثبت نام را پرداخت می کند ، مانند کارواش جمع شده است ، راه حل شما این است: پشتیبان گیری.

پشت سر گذاشتن دامنه ضد حریق نیست ، اما یک فرصت بسیار مناسب وجود دارد که بتوانید آن دامنه را انتخاب کنید – در زمان. اگر پشتیبان کار نمی کند؟ نام جدیدی ایجاد کنید …

ژنراتور نام دامنه

بحث زیادی در مورد اینکه آیا شما باید با یک نام دامنه کوتاه مانند “دلفین” با یک TLD جدید (.co ، .us ، .guru) بروید ، یا خلاقیت پیدا کنید ، مانند “trdolphin” ، همراه با سنت .com.

این برای هر دو بحث و گفتگو ، جوانب مثبت و منفی است ، اما برای شروع چرا نباید ده ها ایده دامنه را در چند ثانیه تولید کنید؟ ما لیستی از 22 ژنراتور نام دامنه را برای شما ایجاد می کنیم تا ایده های بیشتری را نسبت به آنچه شما می توانید به دست آورید انجام دهید. آن را برای چرخش بگیرید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map