11 מקומות ללמוד קוד מקוון (מאי 2020)

11 מקומות ללמוד קוד מקוון (מאי 2020)

11 מקומות ללמוד קוד מקוון (מאי 2020)

אתה רוצה ללמוד לקוד, אבל אין לך מושג מאיפה להתחיל.


זה מפחיד, הייתי שם.

הרעיון החדש לאפליקציות האינטרנט הגאוניות שלך רק מחכה למוח שלך שידביק את התוכנית.

האמת היא שמעולם לא היה קל יותר ללמוד לבצע קוד מקוון מאחד המקורות הרבים – הן בחינם והן בתשלום.

אבל מאיפה מתחילים?

אנו מפרטים את המקורות האהובים עלינו ומספרים לכם מה יכול להיות המתאים ביותר עבורכם.

לימוד קוד לפי שפה

HTML

 

CSS

 

Javascript

 

פייתון

 

SQL

 

iOS

 

מדעי נתונים

 

פיתוח אפליקציות לנייד

אנדרואיד

 

iOS

הדרך הטובה ביותר ללמוד – שונה לכולם

יותר מכל נושא אחר, תוכלו ללמוד קידוד רב בחינם. זה הגיוני לחלוטין מכיוון שהאינטרנט כולו בנוי על קוד. אנו ממליצים על מקורות בחינם למתחילים שאינם מוכנים להשקיע כסף בקורס מקוון בתשלום. לאחר שקיבלתם את באג הקידוד, הגיוני לעקוב אחר תוכנית מובנית, שנבנתה על ידי מפתחים מנוסים.

1. W3Schools.com

זה אתר טוען שהוא “האתר הגדול בעולם למפתחים”. אם אתה באמת רוצה להכיר את הפרטים הקטנים של קידוד ובניית אתר מהיסוד, זהו משאב נהדר. זה פשוט מונח וכולל קטעים ללימוד HTML (Hypertext Markup Language) ו- CSS (גיליונות סגנון מדורגים). אתר למידה זה יכיר לכם שיעורי גרפיקה ל- HTML, JavaScript, תכנות בצד השרת, בניית אתרים ו- XML ​​(Extensible Markup Language)..

בית הספר מספק חבילה מלאה של הדרכות למידה, דוגמאות ושיעורים. אתה יכול גם לקבל אישורים בשפות תכנות HTML, HTML5, CSS, JavaScript, JQuery, PHP, XML ו- Bootstrap. למה לטרוח לקבל אישורים? “תיעוד מהכישורים שלך מאפשר לך לנוע כלפי מעלה בארגון שלך. ” וכבונוס, אם אי פעם תעבור לפרויקט הנוכחי שלך, האישורים והמיומנויות הללו ניתנים להעברה גבוהה. כל התרגילים, הדרכות וההפניות שסופקו הם בחינם לחלוטין. מקור זה יהיה דרך נהדרת ללמוד קוד בחינם עבור מי שלומד בצורה הטובה ביותר בכך.

2. אודמי

אודמי היא ללא ספק אחת הדרכים הטובות ביותר ללמוד קוד במיוחד למתחילים. אתר זה מבטיח כי “תלמד כיצד לפרסם אתר משלך בשידור חי באינטרנט תוך זמן קצר עם קורס קריסות אירוח אתרים זה.” באמצעות סדרת סרטונים קצרים היא מלמדת כיצד לעצב ולפרסם את האתר שלך תוך זמן קצר. האתר עצמו די מרחיב וכולל קישורים לידע רב יותר ודרכים נוספות ללמוד תכנות וקידוד. החלק הטוב ביותר הוא שקורס התרסקות אירוח אתרים הוא בחינם לחלוטין. קורסים נוספים זמינים בתשלום קטן. אבל אתר זה מקל על התחלת העבודה בצורה סופר קל.

3. רשת המפתחים של מוזילה

באתר זה ישנם מספר מדריכים, מאמרים, הדרכות וכדומה. הוא אינו מספק ניסיון רב כמו הרבה מהתוכניות האחרות ברשימה זו. עם זאת, זו עדיין דרך נהדרת ללמוד קוד בחינם, ויש לה משאבים גדולים אחרים שכשסיימת ללמוד את הקוד שיכולים לעזור לך ללמוד כמה כישורים חשובים אחרים הקשורים לאירוח. זה בפרט מאמר נכנס לפרטים פשוטים אך נהדרים כיצד להמשיך בכמה אפשרויות קלות לפרסום האתר שלך.

לשליטה מלאה באתר שלך, תרצה להשכיר אותו שרת שטח מחברת אירוח (SiteGround או BlueHost), ורכישת תחום שם, כדי לוודא שאף אחד אחר לא יכול לקחת ממך את השם שלך. השתמש בשירות פרסום מקוון כגון GitHub, Google App Engine או Dropbox. אתה יכול גם להשתמש ב- IDE מבוסס-סביבה (סביבת פיתוח משולבת) כמו אצבעונית.

4. קוד

אתר זה אינו מציע שיעורים משל עצמם, אולם הוא מחבר אותך לקורסים ממגוון מקורות החוצים כל רמת ניסיון. האתר מחולק לשלושה קטעים, K-5, 6-12, ומעבר ל- K-12. הקורסים של K-5 מבטיחים לעזור לכם “ללמוד להכין משחק משלך, אפליקציה או מחשב.” בסעיפים 6-12 נכתב שזה ילמד אותך “לבנות אפליקציות, משחקים ואתרי אינטרנט אמיתיים באמצעות בלוקים, JavaScript, CSS, HTML ועוד.” לבסוף, מעבר ל- K-12 מעניק לך את היכולת “ללכת מעבר ל- Code.org ולקחת קורסים באוניברסיטה באופן מקוון או ללמוד שפת תכנות חדשה.”

כפי שאתה יכול לצפות בגלל העובדה שיש בו קורסים שמתחילים כל כך צעירים, למראה מראה ילדותי למדי. אבל אל תיתן לזה לשטות בך, יש תוכן פנטסטי באתר זה. אני מחשיב שזו הדרך הטובה ביותר ללמוד קידוד לילד, עם זאת יש בה כמה קורסים בחינם מדהימים לכל הגילאים.

5. Codecademy

Codecademy מתגאה בכך שאתה יכול “ללמוד לקוד בחינם.” העמוד הראשי חשוף למדי; עליכם להירשם לאתר בכדי שתוכל להשתמש בהדרכות ובחומרי הלימוד. אחד שאתה עושה זאת למרות שיש איזשהו אינטראקציה נהדרת המסופקת עם חומרי הלמידה. אולם העמוד הראשי מציע קומץ של המלצות מאלו שהשתמשו באתר, כמו גם מאלו שהתגברו על מכשולים במרדף אחר חלומותיהם. זה ילמד אותך כיצד לבנות ולהשיק אתר. זה מכסה גם CSS ו- Java, כמו גם שפות תכנות שימושיות אחרות.

6. האקדמיה לחאן

זה אינטראקטיבי קהילה של מפתחים הלומדים יחד. האתר מעודד אינטראקציה עם משתמשים אחרים ושיתוף פעולה בפרויקטים ויש לו מרחב לחלוק את הפרויקטים הנוכחיים או העבריים שלך עם אחרים לקבלת משוב ועזרה. זה מכסה רישום & אנימציה, דפי אינטרנט HTML / CSS, מבוא ל- SQL, JavaScript מתקדם, פיתון ועוד ועוד. אתר זה מכסה כמעט כל נושא שתוכלו להעלות בנוגע למדעי המחשב ופיתוח אתרים. זה עושה זאת עם הדרכות מלאות, סרטונים, וקהילה מלאה של מורים ולומדים אינטראקטיביים. זה מושלם למתחילים.

ז. קורסרה

Coursera.org הוא אתר יפהפה, בדומה לאקדמיה של חאן. הכל קשור ללמידה, למידה, למידה. זוהי קהילה נוספת מלאה של אלפי לומדים שמשתתפים פעולה ומשתפים פעולה בפרויקטים ולמידה. הוא מציע קורסים רבים בכל שפת תכנות שאולי תרצו ללמוד. זה כולל קורסים שמועברים על ידי פרופסורים באוניברסיטה באופן מקוון. הטוב ביותר הוא כנראה HTML, CSS ו- Javascript למפתחי אתרים כמובן. זה מכסה את כל שפות התכנות הללו וכיצד להשתמש בהן ביעילות כדי לבנות בדיוק את מה שאתה צריך. 

8. EdX.org

זהו אתר קורס נוסף ללימוד פתוח כמו אקדמיה של חאן וקורסרה. הוא מציע יותר מ- 165 קורסים במדעי המחשב. לכן תלוי באיזו עומק תרצו להגיע, האתר הזה הוא אידיאלי. אתה יכול למצוא כל כך הרבה משאבים על לימוד שפות תכנות ועבודה עם אירוח ופיתוח אתרים. כאן היא רשימה קצרה של קורסים העוסקים בפיתוח ותכנות באינטרנט המוצעים במידה ותבחרו להמשיך בדרך זו. חלק מהקורסים האלה מעמיקים מדי. אך שוב, ככל שלומדים יותר, כישורים סחירים ומועברים יותר.

9. הדרכת מפתחים בגוגל

משאב זה כולל הכשרה בסיסית מאוד בפיתוח אתרים לשפות הנפוצות ביותר כגון HTML, CSS ו- Javascript. עם זאת, מה שבאמת מבדיל את התוכנית הזו מהאחרות ברשימה זו הוא ההתמקדות בתכנות סלולריות לאנדרואיד ובסיס האש של פלטפורמת הנייד עצמה. הם מספקים לך “שיעורי הכשרה המתארים כיצד לבצע משימה ספציפית באמצעות דוגמאות קוד שתוכל להשתמש בהן מחדש באפליקציה שלך”. זה עובד דרך לעזור לך לבנות פרויקטים קטנים יותר שניתן להחיל על בניית יישומים בעולם האמיתי. בדומה לחלק מהאתרים האחרים הללו, יש ל- Google Developers Training כמה משאבים גדולים אחרים שתוכלו להשתמש בהם כשאתם מרגישים בנוח עם קידוד ורוצים ללמוד עוד.

10. נגן הקוד

אתר זה הוא אירוע נוסף לשיתוף פעולה קהילתי מלא, והוא יסייע לכם “ללמוד HTML5, CSS3, Javascript ועוד …” הוא מספק דרכי דרך וידאו כיצד ליצור כל פרויקט שתוכלו לדמיין. זה לוקח אותך דרך פרויקטים בעולם האמיתי שכבר הוכחו כמוצלחים ומבטיח שאתה יודע מה הם מלמדים בפועל הולך לעבוד..

11. מחנה קוד חינם

האתר הזה כפי שאתה יכול לצפות מהשם מסוכם בצורה הטובה ביותר כ- campcamp מקוון בחינם. זה נותן לך את היכולת לעבוד בקצב שלך וזה נהדר לכל מי שעסוק. הם מכסים בפירוט HTML, CSS ו- Javascript. דבר נהדר גם באתר זה הוא שתסיימו את תכנית הלימודים תקבלו תעודה שתראה שסיימתם את הקורס. אתה משלים את תוכנית הלימודים על ידי השלמת חמישה פרויקטים אחרונים, המאפשרים לך ניסיון חווייתי אמיתי עם הכישורים שאתה מחפש ללמוד..

בין כל התוכניות הללו אנו מרגישים בטוחים כי תמצאו את הדרך הטובה ביותר ללמוד קידוד עבורכם, בין אם אתם מחפשים קורסים בחינם, bootcamp קידוד מקוון בחינם, קורסים בתשלום, למקורות אלה הכל. הם יהיו חסרי ערך כשמנסים ללמוד HTML, CSS, Javascript, Python, SQL, iOS ו / או מדעי נתונים..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector