22 بهترین تولیدکننده نام دامنه برای سال 2020

22 بهترین تولیدکننده نام دامنه برای سال 2020

22 بهترین تولیدکننده نام دامنه برای سال 2020

“اما من چه چیزی را به وب سایت خود معرفی می کنم!”


“همه دامنه های خوب گرفته شده است!”

“من از ایده ها خارج نیستم!”

هاگواش.

اگر شما در ایجاد وب سایت کاملاً جدید هستید و به دنبال یک نام قاتل هستید ، شما را گرفتیم.

من سالها دامنه زیادی را انجام داده ام و احتمالاً دامنه های زیادی را نیز خریداری کرده ام.

در حال حاضر من 30+ “دامنه نبوغ” دارم که در آنجا نشسته اند و در حساب های Namecheap و GoDaddy می گذارند.

اما این درست است ، زیرا این در مورد شماست.

شما در حال ساخت یک وب سایت جدید هستید.

تبریک می گویم.

من مطمئن هستم که مراحل شما در حال حاضر به این شکل است:

مرحله 1: نام

مرحله 2: دامنه

مرحله 3: ???

مرحله 4: سود!

من بچه ، من واقعاً به شما افتخار می کنم ، این یک قدم بزرگ است.

قبل از اینکه لیست فوق العاده مخفی من از بهترین تولید کنندگان نام دامنه شناخته شده برای انسان را فاش کنم ، بیایید به سرعت آنچه را که می خواهید از یک نام دامنه تولید کنید:

 1. باید خیلی سریع باشد – تمام روز را ندارید
 2. باید دقیق باشد – شما کلمات تصادفی را نمی خواهید
 3. باید در زمان واقعی باشد – و دامنه هایی را که در واقع موجود هستند به شما نشان می دهد
 4. این باید خلاق باشد – و چیزهایی را که در مورد آنها فکر نکرده اید به شما نشان دهد
 5. این باید خرید را آسان کند – با یک کلیک و انجام شد

اکنون همه این ژنراتورها نمی خواهند همه اینها را با علائم کامل به دست آورند ، اما تمام آنهایی که من توصیه می کنم را امتحان کنید و پیدا کنید چه چیزی برای شما مفید است.

جایزه!: در واقع ، همانطور که در زیر می بینید ، تولید کننده نام دامنه نیز تولید کننده نام تجاری است. از آنجا که بسیاری از راه اندازی های وب جدید به طور همزمان به حوزه و تجارت فکر می کنند ، دست به دست هم می دهند. همانطور که در زیر با گزینه Shopify مشاهده می کنید ، آنها به طور ویژه خواستار این کار هستند ، اما می توانید از هر یک از این موارد برای تولید این نام تجاری تجاری استفاده کنید..

1. جستجوی دامنه ناب

جستجوی دامنه ناب

با جستجوی Lean Domain ، می توانید فقط با یک کلمه کلیدی شروع کنید و سپس گزینه های نام دامنه خود را جستجو کنید. نتایج جستجوی شما صدها ، اگر نه هزاران نفر ، نام دامنه ممکن برای وبلاگ یا وب سایت شما نشان می دهد. همه این نتایج دامنه های “.com” در دسترس هستند. با جستجوی دامنه لاغر ، همچنین می توانید نام دامنه را با حروف الفبا ، طول ، یا بر اساس محبوبیت فیلتر کنید. نام دامنه مورد علاقه خود را ذخیره کنید ، تاریخچه جستجوی خود را ردیابی کنید ، نتایج جستجوی خود را به اشتراک بگذارید و فوراً ایده های خود را جستجو کنید تا ببینید که آیا آنها نام های “.com” موجود هستند.

اگر ایده ای از کلمات کلیدی را دارید که می خواهید برای نام دامنه خود از آنها استفاده کنید ، اما به ایده های جدیدی برای یک دامنه کامل برای وبلاگ یا وب سایت خود نیاز دارید ، Lean Domain Search ابزاری برای تولید دامنه است..

2. تولیدکننده نام نام تجاری

تولیدکننده نام نام تجاری

اگرچه ممکن است نام این تولیدکننده دامنه نشان دهد که این ابزار فقط برای ایجاد ایده های نام برای مشاغل است ، اما Shopify Business Name Generator همچنین می تواند ایده های عالی و در دسترس برای دامنه های وب ارائه دهد. شما می توانید با انتخاب هر کلید واژه ای که می خواهید در دامنه شما باشد ، شروع کنید و Shopify Business Name Generator با صدها پیشنهاد ممکن و موجود ارائه می شود. اگرچه Shopify Business Name Generator شما را تشویق می کند تا با استفاده از نام دامنه ای که پیشنهاد کرده اید ، یک فروشگاه Shopify را با آنها ایجاد کنید ، اما می توانید به هرجای دیگری که دوست دارید برای خرید حقوق به آدرس وب بروید. لازم به ذکر است که ژنراتور نام تجاری Shopify فقط نام دامنه را با استفاده از پسوند “.com” پیشنهاد می کند ، بنابراین اگر شما نیاز به استفاده از هر پسوند دیگری مانند “.net” یا “.org” دارید ، این ممکن است تولید کننده نام دامنه نباشد ابزاری برای شما.

3. Bust A Name 

Bust A Name

Bust A Name ابزاری برای تولید دامنه است که با بسیاری از ابزارهای مختلف فیلتر برای کمک به شما در یافتن نام دامنه ای با کیفیت بالا که تمام نیازهای خاص شما را پیدا می کند به شما کمک می کند. فقط با فیلتر کردن کلمات کلیدی شروع کنید ، سپس گزینه هایی مانند “start” یا “end” را با استفاده از کلمه کلیدی خود انتخاب کنید. سپس می توانید با نگاهی معتبر ، خلاق یا طبیعی که می خواهید نام دامنه شما ظاهر شود ، فیلتر کنید. همچنین می توانید محدودیت شخصیت خود را انتخاب کرده یا دامنه هایی را که گرفته شده و در دسترس نیست نشان دهید ، همچنین با استفاده از پسوندهایی مانند “.com” ، “.org” ، “.net” و cetera فیلتر کنید. همچنین پیشنهاداتی را برای کلمات کلیدی مشابه مشاهده خواهید کرد تا در پایین صفحه خود امتحان کنید. اگر به هر دلیلی یک کلمه کلیدی در ذهن ندارید ، بر روی دکمه “Make A Random Domain” کلیک کنید تا ایده ها ، خلاقیت و الهام بخشیدن به سوخت و گرفتن نام دامنه موجود را ضبط کنید. اگر اتفاق می افتد نام دامنه ای را پیدا می کنید که فکر می کنید یکی از آنها باشد ، می توانید بعداً آن را ذخیره کنید یا آن را از طریق پیوندهایی به ثبت دامنه ها مانند GoDaddy.com خریداری کنید. در آخر اینکه ، با Bust A Name می توانید جستجوی دامنه را در سایت انجام دهید تا ببینید آیا نام دامنه مورد نظر شما مشترک است یا خیر ، در دسترس است یا گرفته شده است.

4. نام مش 

نام مش

نام مش یکی از برنامه های تولید نام دامنه من برای مدتی بوده است.

استفاده از آن بسیار مستقیم و بسیار شهودی است.

آنچه من در مورد نام مش (جوانب مثبت) دوست دارم:

 • سریع است
 • خلاق است
 • این یک دسته از دسته های مختلف را برای دامنه ها نشان می دهد (مشترک ، جدید ، کوتاه ، و غیره)
 • مدتی است که برای من کار کرده است!

جایی که نام مش می تواند بهبود یابد (منفی):

 • به شما امکان نمی دهد گروه بندی کلمات کلیدی مانند Bust A Name را مشخص کنید
 • نمی توان توده ایده ای را به طور همزمان وارد کرد

اگر چندین کلمه کلیدی را در ذهن دارید ، پس از آن Name Mesh ابزار تولیدکننده نام دامنه برای شما است. این امکان را به شما می دهد تا برای ورود به جعبه جستجو حداکثر 2 یا 3 کلمه کلیدی را انتخاب کنید و سپس لیست شخصی سازی شده خود را از نام دامنه پیشنهادی و موجود ایجاد کنید. Name Mesh ایده هایی را بر اساس پنج دسته ارائه می دهد: چقدر مشترک است ، چقدر جدید است ، چقدر کوتاه است ، چقدر مشابه است و احتمالاً باعث افزایش رتبه SEO می شود. هنگامی که کلمات کلیدی خود را در کادر جستجو وصل کردید ، می توانید نتایج خود را بر اساس پسوند دامنه ، حداکثر طول و دامنه هایی که هنوز ثبت نشده اند فیلتر کنید. نام مش همچنین کلید واژه های کلیدی دیگری را برای شما پیشنهاد می کند که براساس کلماتی که قبلاً جستجو کرده اید جستجو کنید.

5. NameStall

NameStall

NameStall یک تولیدکننده نام دامنه است که ابزار و ویژگی های متنوعی را برای شما در جستجوی نام دامنه کامل و در دسترس ارائه می دهد. این ویژگی ها شامل یک ابزار پیشنهادی نام دامنه مشابه ، ابزار جستجوی نام دامنه فوری ، لیست نام دامنه قادر به نام تجاری و ابزار جستجوی کلمات کلیدی پرپرده است. شما می توانید جستجوی خود را با ابزار تولید نام دامنه آنها شروع کنید ، که به شما کمک می کند تا با کلمه کلیدی و هر فیلتر دیگری که می خواهید استفاده کنید ، مانند کلمات کلیدی محبوب ، کلمات اساسی انگلیسی ، دسته بندی های صنعت یا بخش هایی از گفتار جستجو کنید. همچنین می توانید همانطور که در ابتدا یا انتهای آن می خواهید کلمه کلیدی خود را در نام دامنه قرار دهید ، یا اگر می خواهید یک نام دامنه hyphenated داشته باشید ، انتخاب کنید. همچنین می توانید با پسوند فیلتر کنید. در این صورت لیستی از گزینه هایی که هم موجود است و هم گرفته شده است ، ثبت نام کرده اید یا هنوز ثبت نشده اید دریافت خواهید کرد. برای اینکه به طور رسمی آن را بگیرید ، روی پیوند “ثبت نام” علاوه بر نام دامنه ای که دوست دارید کلیک کنید.

6. اسم پسر 

اسم پسر

Nameboy یک تولیدکننده نام دامنه است که به شما کمک می کند نامهای دامنه موجود را فقط بر اساس کلمات کلیدی که انتخاب می کنید بیابید. می توانید در هر جستجو حداکثر دو کلمه کلیدی وارد کنید و Nameboy بلافاصله لیستی از نامهای دامنه پیشنهادی را با استفاده از آن کلمات کلیدی تحویل می دهد. نمودارهای پیشنهادی آنها می تواند تعیین کند که پسوندها در دسترس هستند و کدام یک قبلاً گرفته شده است. همچنین می توانید ببینید که نامهای دامنه برای فروش مجدد در دسترس است و همچنین به پیشنهادات یا کلمات کلیدی کلماتی که قافیه دارند اجازه دهید. Nameboy ابزاری است که به خوبی برای کسانی که در حال حاضر ایده ای از کلمات کلیدی را که می خواهند از آنها استفاده کنند وجود دارد اما به دنبال ارائه نسخه های مختلف یا تغییرات آن کلمات کلیدی است.

7. دامنه پازلر 

دامنه پازلر

Domain Puzzler ابزاری ساده و آسان برای استفاده از نام دامنه است که دارای گزینه ها و امکانات بسیاری برای توسعه نام دامنه مناسب برای وبلاگ یا وب سایت شماست. با نسخه “آسان” شروع کنید و کلمات کلیدی ایده آل خود را وارد کنید ، پسوند نام دامنه خود را انتخاب کنید و ایده های نام دامنه را بر اساس معیارهای انتخاب شده خود جستجو کنید. Domain Puzzler ابزاری عالی است زیرا به شما امکان می دهد کلمات کلیدی متعددی را در اختیارتان قرار دهید ، بلکه فقط محدود کردن شما به یک یا دو مانند سایر ابزارهای ایجاد نام دامنه در این لیست است. همچنین کلمات کلیدی شما را با تغییرات مختلف ترکیب می کند. می توانید نتایج خود را به لیست نامهای دامنه مورد علاقه خود اضافه کنید یا یک جستجوی پیشرفته تر و خاص تر را امتحان کنید ، همچنین از این ابزار برای مقایسه رتبه بندی صفحه SEO در بسیاری از نامهای دامنه مختلف استفاده کنید.

8. دامنه Bot

دامنه Bot

دامنه Bot به عنوان ابزار پیشنهادی نام دامنه و یک ابزار جستجوی نام دامنه فعالیت می کند. می توانید با جستجوی کلمه کلیدی مورد نظر برای نام دامنه خود شروع کنید و Domains Bot تمام ایده های نام دامنه موجود را بر اساس آن کلمه کلیدی ، کلمات کلیدی ترکیبی یا کلمات کلیدی مشابه نشان می دهد. در غیر این صورت ، اگر از قبل در ذهن دارید می توانید نام دامنه مورد نظر خود را جستجو کنید. اگر نام دامنه مورد نظر و در نظر دارید در دسترس باشد ، می توانید آن را از طریق پیوندهایی به نام های مختلف ثبت نام دامنه خریداری و ثبت کنید. دامنه Bot همچنین پیشنهادات خود را بر اساس نام دامنه مشابه نشان می دهد. Domains Bot همچنین به شما امکان می دهد نامهای دامنه را با پسوند و زبان فیلتر کنید و مترادف ، پیشوندها یا پسوندهای خود را اضافه کنید.

9. ایستگاه نام 

ایستگاه نام

با ثبت نام در یک حساب کاربری رایگان با نام ایستگاه ، می توانید جستجوی نام دامنه کامل و در دسترس برای نام تجاری آنلاین خود را انجام دهید ، که می توانید از طریق ایمیل یا حساب Facebook خود انجام دهید. با نام Station Station ، شما به ژنراتورهای نام دامنه ، پیشنهادات کلمه کلیدی ، چکرزهای دسترسی سریع و رقابتهای نام دامنه عمومی دسترسی خواهید یافت. شما می توانید نتایج نام دامنه را بر اساس معیارهایی مانند پسوند ، طول نام ، و سایر موارد فیلتر کنید. با این حال ، اگر شما هیچ ایده ای برای کلمات کلیدی ندارید ، پس از جستجوی برخی از ایده های کلمات کلیدی توسط برند یا صنعت تجارت خود استفاده کنید. نام ایستگاه همچنین با داشتن امکاناتی در سایتهایی مانند Mashable ، SEOMoz ، TechCrunch و موارد دیگر ارائه می شود ، اعتبار نامی را به اعتبار زیادی می بخشد که باعث می شود اعتبار آن را بررسی کنید.

10. پانابی

پانابی

Panabee یک ابزار جستجوی نام دامنه ، ژنراتور نام دامنه و تولیدکننده نام تجاری است که همه در یک بسته بندی شده اند. شما می توانید با Panabee فقط با دو کلمه کلیدی شروع کرده و به جستجوی پیشنهادات نام دامنه بر اساس آن دو کلمه کلیدی بپردازید. اگر نام دامنه مورد نظر برای وبلاگ یا وب سایت خود قبلاً گرفته شده است ، می توانید از ثبت نام دامنه مانند GoDaddy.com بازدید کنید که در آنجا می توانید سایر پسوندهای موجود از نام دامنه مورد نظر خود را مشاهده کنید. اما ، اگر پیشنهادی را که Panabee به شما می دهد دوست ندارید ، سپس Panabee عبارات مربوط به کلمات کلیدی خود را که می توانید جستجو کنید ارائه می دهد. علاوه بر نشان دادن نام دامنه های موجود و ثبت نشده ، Panabee همچنین به شما نشان می دهد که آیا از نام دامنه ایده آل شما به عنوان نام کاربری در رسانه های اجتماعی استفاده می شود یا خیر..

11. دامنه

دامنه

Domainhole ابزاری برای ایجاد نام دامنه است که با هفت ابزار طوفان مغزی همراه است که می تواند بدون در نظر گرفتن این صفحه کلید در ذهن شما ، نام کامل دامنه موجود را برای وبلاگ ، وب سایت یا مارک شما پیدا کند. Domainhole به شما کمک می کند تا نام دامنه اخیراً منقضی شده را جستجو کنید ، یا به شما کمک می کند نام دامنه تصادفی را ایجاد کنید که جذاب ، خلاق و آسان برای تلفظ آنها باشد. Domainhole همچنین به شما امکان می دهد همه پسوندهای دامنه را بررسی کنید تا به شما کمک کند دقیقاً آنچه را برای وبلاگ یا آدرس وب سایت خود می خواهید پیدا کنید. Domainnhole همچنین در سایت هایی مانند Killer Startup ، PR Web و SlapStart به نمایش گذاشته شده است و به آن اعتبار خاصی می بخشد و باعث می شود که این موضوع را بررسی کنید. و در آخر اینکه ، Domainhole به عنوان یک برنامه تلفن همراه برای بارگیری در دسترس است و انتخاب مشکلی را انتخاب می کنید که نام و نام خانوادگی دامنه مناسب و وب سایت را برای وبلاگ یا وب سایت خود آسانتر و راحت تر کنید ، اگر مشغول کار هستید و همیشه در حال حرکت هستید.

12. دامنه 

دامنه

Domainr ابزاری برای ایجاد نام دامنه است که به شما امکان می دهد تمام ایده های نام دامنه را فراتر از رایج ترین برنامه های افزودنی: “.com” ، “.net” و “.org” کشف کنید. به عبارت دیگر ، Domainr با کمک به شما در یافتن برنامه های افزودنی کمتر متداول اما هنوز هم قانونی ، نسخه دیگری را پیدا می کند که نام دامنه و آدرس وب کامل شما را پیدا می کند. این ویژگی منحصر به فرد تولیدکننده نام دامنه همچنین Domainr را برای کشف ایده ها و امکانات جدید و جالب در مورد نام دامنه عالی می کند. دامنه با ثبت نامهای ناشناس و ردیابی هزاران نام دامنه سطح بالا و TLD های عمومی برای ثبت نام در بیش از 200 نام دامنه معتبر و ثبت کنندگان آدرس وب کار می کند. Domainr همچنین برای اجرای سمت مشتری و سایر سرویسهای وب مرتبط با نام دامنه ، دارای دو API خارجی متفاوت است.

13. غیرممکن بودن!

غیرممکن!

در مقایسه با سایر تولید کنندگان نام دامنه در این لیست ، غیرممکن است! از یک رویکرد کمی متفاوت و منحصر به فرد تر برای ارائه آدرس وب کامل برای وبلاگ یا وب سایت خود استفاده می کند. این کار با آمدن کلمه کلیدی که در آن قرار داده شده شروع می شود و سپس به شما اجازه می دهد اسم ، فعل یا صفت را در ابتدای یا انتهای کلمه کلیدی خود اضافه کنید. این گزینه ها با دقت انتخاب شده اند بنابراین پیدا کردن نام دامنه ای که ثبت نشده و در دسترس است و ایجاد نام دامنه ای بی نظیر و جالب ، برای شما راحت تر است. همچنین این امکان را به شما می دهد که بین کلمات چهار حرف ، پنج حرفی و حتی شش حرفی را انتخاب کنید و گزینه ای که فقط می توانید هر چیزی را با کلمه کلیدی مورد نظر خود مخلوط کنید. این نه تنها باعث می شود تجربه پیدا کردن نام دامنه بسیار ساده تر از آنچه معمولاً است انجام شود ، بلکه سرگرم کننده است! غیرممکن! همچنین از چندین سرور استفاده می کند تا فرآیند اغلب ناامید کننده و وقت گیر برای پیدا کردن نام دامنه مناسب را در سریع ترین زمان ممکن انجام دهد.

14. دامنه تایپ

دامنه TyperDomain Typer

Domain Typer ابزاری برای ایجاد نام دامنه است که سریع ، آسان برای استفاده و شهودی است. تنها کاری که باید انجام دهید اینست که کلمات کلیدی مورد نظر خود را برای نام دامنه خود وارد کنید و Domain Typer به شما نشان می دهد که آیا آن نام دامنه برای خرید و ثبت نام در دسترس است یا خیر. همچنین اگر ایده ای در مورد آنچه برای نام دامنه خود می خواهید ندارید ، به طور همزمان ایده های نام دامنه تصادفی را برای شما ایجاد می کند. و در مواردی که انتخاب اول شما برای نام دامنه موجود نباشد ، Domain Typer به شما امکان می دهد لیستی از هک های نام دامنه و گزینه های دیگری را که پیشنهاد می کند مشاهده کنید..

15. تسلیم شدن

تسلیم شدن

Domize ایمنی ، امنیت و سرعت کامل را به عنوان یک ابزار تولیدکننده نام دامنه ارائه می دهد. در اصل Domize به شما امکان می دهد نامهای دامنه خوب و موجود را در یک محیط رمزگذاری شده جستجو کنید و ضمن بررسی اینکه آیا نام دامنه قبلاً ثبت شده است ، به دلیل انقضا یا در دسترس بودن برای خرید. این می تواند حتی در هنگام وارد کردن کلمات کلیدی در عملکرد جستجو ، نتایج فوری را ارائه دهد.

16. وردوئید

وردوئید

Wordoid به شما امکان می دهد تا در سمت خلاق خود کار کنید زیرا این یک ابزار تولیدکننده نام دامنه است که کلمات ایجاد شده برای نام دامنه یا آدرس وب شما ایجاد می کند. این کلمات ساخته شده منحصر به فرد هستند و هر دو به نظر می رسند و عالی به نظر می رسند که هر کلمه بیش از 10 حرف ندارد. Wordoid همچنین به شما امکان می دهد تا حداکثر پنج زبان مختلف را انتخاب کنید و حتی این زبان ها را مخلوط و مطابقت دهید تا یک کلمه منحصر به فرد ، جالب و توجه را ایجاد کنید. Wordoid به شما امکان می دهد سطح کیفیت را از پایین به پایین تغییر دهید ، به این معنی که هرچه کیفیت پایین تر باشد ، مزخرف تر و بدیهی است که این کلمه ساخته شده است ، در حالی که هرچه کیفیت بالاتر باشد به معنای طبیعی تر و واقعی تر بودن این کلمه است. همه این ویژگی ها باعث می شود Wordoid برای از بین بردن بسیاری از استرس ها و ناامیدی ها از روند یافتن نام دامنه بسیار عالی باشد ، زیرا ایجاد کلمات جدید و مخلوط کردن کلمات از بسیاری از زبان های مختلف در کنار هم ، احتمال پیدا کردن نام دامنه ای را که قبلاً گرفته شده است کاهش می دهد..

17. NameTumbler 

NameTumbler

NameTumbler ابزاری برای ایجاد نام دامنه است که با ترکیب هر کلمه کلیدی مورد نظر ، نام دامنه را در اختیار شما قرار می دهد و با یک کلمه کلیدی را که NameTumblerchooses از پایگاه داده خود انتخاب کرده ، انتخاب می کند. پس از ترکیب این کلمات ، می توانید محل قرار گیری کلمات کلیدی خود را انتخاب کنید یا اینکه چگونه می خواهید کلمات کلیدی خود را در آدرس وب خود ، مانند در آغاز یا انتهای نام دامنه خود مرتب کنید. همچنین می توانید برای جدا کردن هر اصطلاح و کلمه کلیدی پیشنهادی ، از hyphens استفاده کنید ، پسوند مورد نظر خود را انتخاب کنید و نتایج نهایی را مشاهده کنید تا ببینید که چگونه به نظر می رسد و صدا و اینکه آیا آنها را دوست دارید یا نه.

18. نقطه-O-Mator 

نقطه-O-Mator

Dot-O-Mator ابزار صحیحی برای ایجاد نام دامنه برای شما است که حتی اگر نمی دانید از کجا شروع به کار با نام دامنه کنید و هیچ ایده ای برای شروع نام ها ندارید. Dot-O-Mator به شما امکان می دهد با انتخاب لیست لیستی از دو دسته ، مانند رنگ و شکل ، برای شروع و انتهای نام دامنه خود پیشنهادات نام دامنه ایجاد کنید. اگر یک نام دامنه را که از پیشنهادات دوست دارید مشاهده کنید ، می توانید این دو را با هم ترکیب کرده و نتیجه را مشاهده کنید. سپس می توان نتایج را به ویژگی “جعبه خراش” منتقل کرد تا بررسی شود که آیا آن برای خرید و ثبت نام در دسترس است یا خیر. Dot-O-Mator همچنین برای بارگیری در IOS در دسترس است ، و انتخاب شغل نام دامنه و آدرس وب مناسب برای وبلاگ یا وب سایت خود را در صورت مشغله بودن و همیشه در حال انجام آسان تر و راحت تر می کند..

19. پيشنهاد نام

پيشنهاد نام

SuggestName یک تولیدکننده نام دامنه است که به شما کمک می کند با انتخاب یک نام دامنه ، به شما امکان انتخاب یک پیشوند و پسوند را بدهید و سپس آنها را ترکیب کنید تا ببینید نام دامنه حاصل در دسترس است یا خیر. همچنین می توانید با انتخاب لیستی از رنگ ها ، کلمات محبوب وب 2.0 ، اصطلاحات فنی و موارد دیگر ، گزینه دلخواه خود را برای شخصی سازی و ادویه نام دامنه خود انتخاب کنید. می توانید نام دامنه حاصل را به ویژگی “صفحه خراش” منتقل کنید و سپس انتخاب خود را پاک کنید یا در دسترس بودن آن را بررسی کنید.

21. بولکتیا 

بولکتیا

Bulktopia ابزاری برای ایجاد نام دامنه است که بر اساس انتخاب شما از کلمات کلیدی ترجیحی و همچنین تحقیق در مورد نامهای دامنه بالقوه که برای ثبت در دسترس هستند پیشنهادهایی را برای نام دامنه ارائه می دهد. این تحقیق براساس معیارهای مهمی از قبیل سن ، رتبه صفحه ، لینک های برگشتی ، انقضا و در دسترس بودن حساب رسانه های اجتماعی است. پس از انتخاب نام دامنه ، می توانید بر روی “خرید” کلیک کرده و از طریق طیف گسترده ای از ثبت نام دامنه ، نام دامنه را خریداری کنید. 

و در نهایت,

22. من اسم خود را می خواهم 

من اسم خود را می خواهم

I Want My Name یک ابزار تولیدکننده جستجوی نام دامنه است که اگر از قبل نام وب دامنه خود را برای وبلاگ ، وب سایت و مارک تجاری خود داشته باشید به بهترین وجه کار می کند. نام دامنه و آدرس وب را که می خواهید وارد کنید و I Want My Name به شما اطلاع می دهد که آیا این مورد برای گرفتن اطلاعات است یا اینکه قبلاً گرفته شده است. اگر قبلاً گرفته شده باشد ، پس از آن I Want My Name نام دامنه های جایگزین و قیمت ثبت نام آنها را در نام های مختلف دامنه و آدرس های اینترنتی ثبت کنندگان آنلاین نشان می دهد. همچنین می توانید با مخفی کردن نام دامنه هایی که قبلاً گرفته شده است ، نتایج جستجو را فیلتر کنید.

23. BatName

batname-screen-1

خوب ، قطعاً BatName توسط مهندسان ایجاد شده است.

این سریع ، کارآمد است و آنها در تلاش نیستند از درآمد کسب کنند!

BatName در مقایسه با سایر تولید کنندگان در واقع بسیار بی نظیر است.

نحوه کار:

 • چند ایده کلمه کلیدی را وارد کنید
 • جستجو کردن
 • رونق – سریع انجام می شود

خوب ، اما چیزی که باعث می شود واقعاً برجسته شود ، این هشتگ هاست:

batname-screen-2

بنابراین پس از وارد کردن هشتگ ، ابزار آنهایی را به عنوان گروه بندی می بیند و تمام مترادف های آن کلمه را پیدا می کند.

خیلی باحال.

با این کار دامنه جستجوی دامنه شما 10 برابر می شود ، زیرا لازم نیست به طور مترادف به تنهایی فکر کنید.

نزولی در حال حاضر این است که فقط نشان می دهد .com – اما این خوب است. ما هنوز هم آن را دوست داریم.

جایزه: آیا می خواهید یک دامنه را به عقب برگردانید؟ ما یک راهنمایی برای آن داریم.

 

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector