Domain Backorder: راهنمای نهایی بهترین خدمات Backorder

Domain Backorder: راهنمای نهایی بهترین خدمات Backorder

Domain Backorder: راهنمای نهایی بهترین خدمات Backorder

شما فقط به نام دامنه کامل فکر کرده اید.


جذاب ، نبوغ و دقیقاً همان چیزی است که شغل شما به آن نیاز دارد.

اما گرفته شده است قلب شما غرق می شود. کمی ناراحت می شوید و نمی دانید چه کاری انجام دهید. شما به سایت مراجعه می کنید و می بینید که از آن استفاده نشده است و این باعث بدتر شدن می شود. شما باید در حال استفاده از دامنه باشید!

باید ترسید ، یک راه حل وجود دارد. اگرچه سریع یا ارزان نیست ، اما سرویس پشتیبان دامنه ممکن است پاسخی برای مشکل شما باشد.

Domain Backorder چیست؟?

backorder domain سرویس ای است که به شخصی کمک می کند تا یک بار برای دسترسی به ثبت نام ، نام دامنه را بدست آورد. از طریق سایتهای ثبت دامنه وب مانند GoDaddy.com ، استفاده از یک سرویس پشتیبان دامنه می تواند شامل عضویت در نظارت بر دامنه ، عضویت در حراجی دامنه از طریق خود وب سایت باشد (یعنی GoDaddy.com) ، مقدار مشخصی از اعتبار نسبت به پیشنهادهای حراج اول برای یک دامنه ، و حداقل یک سال از ثبت نام دامنه.

پشتیبان گیری از یک دامنه برای کسانی که واقعاً نام دامنه خاصی را می خواهند توصیه می شود و کاملاً مطمئن هستند که نام دامنه برای آنها است. پشتیبان گیری از یک دامنه به کسی امکان می دهد وضعیت یک نام دامنه را نظارت کند (اطلاعات بیشتر در مورد انواع مختلف وضعیت برای یک نام دامنه و نحوه تغییر آنها بعداً در این راهنمای ارائه می شود). پشت سر گذاشتن دامنه همچنین بدان معنی است که شخصی که حراج دامنه را قرار داده است هنگام شروع حراج برای آن نام دامنه مطلع می شود..

معنای پشتیبان گیری از یک دامنه چیست?

پشت سر گذاشتن دامنه به معنای قرار دادن پیشنهاد برای نام دامنه ای است که برای وب سایت خود می خواهید اما قبلاً متعلق به شخص دیگری است. شما برای این نام دامنه پیشنهاد می دهید به این امید که صاحب فعلی نمی تواند ثبت نام و مالکیت خود را از این طریق تجدید کند و به زودی برای گرفتن دامنه ها آماده می شود و شما آن را خواهید داشت..

پشت سر گذاشتن دامنه بدان معنی است که شما واقعا می خواهید آن نام دامنه را بخواهید. حتی اگر متعلق به شخص دیگری باشد ، می دانید که این نام دامنه مناسب برای شما و وب سایت شما است. قرار دادن یک Backorder بدان معنی است که شما می دانید چه زمان نام دامنه روند انقضا و تمدید احتمالی را طی می کند و چه زمانی رسماً برای ثبت در زیر یک مالک جدید در دسترس خواهد بود. قرار دادن پشتیبان در یک دامنه به معنای اولین نفری است که می دانید نام دامنه مورد نظر شما چه زمانی آزاد می شود. پشت سر گذاشتن دامنه همچنین به این معنی است که می توانید پس از در دسترس قرار دادن پیشنهادات روی آن ، شروع به حراج کنید و در بسیاری از سایتهای ثبت نام نام دامنه حراج کنید ، بنابراین شانس موفقیت در یافتن نام دامنه را افزایش می دهید.

چرخه زندگی دامنه

قبل از اینکه به قسمت های آبدار این پست برویم ، مهم است که بدانیم چطور چرخه عمر نام دامنه کار می کند.

چرخه حیات نام دامنه

چرخه حیات نام دامنه منبع تصویر: DomainSherpa

خدمات Backorder Domain

بسیاری از سایت های ثبت نام دامنه دارای خدمات پشتیبان دامنه هستند که باعث می شود کاربران پس از انقضا و در دسترس بودن برای حراج ، پیگیری وضعیت نام دامنه ها و پیشنهادات مکان را برای کاربران آسان کنند. به عنوان مثال ، بسیاری از سایت های ثبت نام دامنه ، مانند GoDaddy.com ، برای خدمات پشتیبان دامنه خود ، مانند یک سال عضویت در GoDaddy Auctions و 10 دلار اعتبار برای اولین پیشنهاد حراج کاربر ، مزایایی ارائه می دهند. بسیاری از خدمات همچنین شامل خط مشی “بدون درمان ، بدون پرداخت” ، هشدارهای شخصی شده برای برخی از نامهای دامنه یا کلمات کلیدی مربوطه و سایر ویژگی های نظارت بر دامنه هستند. همه این خدمات امیدوارند که قرار دادن backorder دامنه و ایمن سازی دامنه های پشت سر هم آسان تر و وقت کمتری داشته باشند. این خدمات باعث صرفه جویی در وقت زیادی در مشتریان می شوند و همچنین شانس خود را برای تأمین موفقیت در دامنه منقضی شده ای که از آنها عقب نشینی کرده اند بالا می برند. همچنین ، اکثر خدمات پشتیبان دامنه با استفاده از جدیدترین فناوری dropcatching کار می کنند.

در ادامه لیستی از شرکتهای آنلاین با بهترین خدمات پشتیبان دامنه را بخوانید.

بهترین شرکت های پشتیبان دامنه

چندین شرکت پشتیبان دامنه با سایت های ثبت نام به صورت آنلاین در دسترس هستند ، اما کرم محصول کدام یک است؟ کدام بهترین خدمات و بررسی ها را دارند و چگونه می دانید کدام یک برای شما بهترین است?

یک مفهوم مهم برای درک این است سه بزرگ: SnapNames ، NameJet و Go Daddy Auctions. 

در زیر لیستی از بهترین شرکت ها و وب سایت های کنونی برای backlines دامنه آورده شده است.

1. SnapNames

SnapNames از سه ثبت نام محبوب و مشهور دامنه وب است. SnapNames با لیستی از نامهای دامنه اختصاصی که فقط در وب سایت خود ، معاملات روزانه در نامهای دامنه و لیست معروف ترین نام دامنه منقضی شده در بازار وجود دارد ، ارائه می شود. همچنین دارای ویژگی های جستجو است که به کاربران امکان می دهد نام دامنه را بگیرند یا در دسترس باشند ، و حتی دسته هایی برای نام دامنه های مختلف وجود دارد که پیدا کردن دامنه مناسب برای کسب و کار شخص را آسان تر و کارآمد تر می کند. دسته بندی ها شامل سرگرمی ، فناوری ، خانه و باغ ، غذا و نوشیدنی ، امور مالی و بهداشت است. SnapNames مخصوصاً برای افرادی که به دنبال نام دامنه مناسب برای تجارت و مارک تجاری خود هستند توصیه می شود.

SnapNames دارای توابع و هشدارهای جستجوی بی شماری است و نظارت بر دامنه ها را آسان می کند. همچنین اگر پیش بینی می شود نام دامنه مورد نظر خود در مدت 30 روز منقضی شده و در دسترس قرار بگیرد ، کاربران نیز هشدار داده می شوند. مجدداً ، مشتریان فقط باید در صورت موفقیت آمیز بودن نام دامنه مورد استفاده در آنها ، مبلغی را پرداخت کنند. مشتریان همچنین به حراجی های نام دامنه حق بیمه برای دامنه های پشت سر هم دسترسی خواهند داشت. از طریق سرویس پشتیبان دامنه در SnapNames ، مشتریان با سهولت و راحتی خرید آنلاین ، به مکانهای جهانی نام دامنه دسترسی پیدا می کنند. با تشکر از شرکای تجاری بسیاری و تکنولوژی رها کردن با کیفیت بالا ، SnapNames انتخاب فوق العاده ای از حدود 30 میلیون نام دامنه با قیمت پایین را ارائه می دهد ، و این امر را برای مشاغل ، به خصوص مبتدیان با بودجه های تنگ در تلاش برای ایجاد دامنه وب خود ایده آل می کند..

2. NameJet

NameJet همچنین یکی از سه محبوب ترین و مشهورترین ثبت نام دامنه وب است. Namame اجازه می دهد تا کاربران بتوانند نام دامنه مورد نظر خود را به لیست backorder نام دامنه شخصی اضافه کنند ، و NameJet تمام کارها را از قبیل نظارت روزانه و شخصی سازی شده انجام می دهد. هشدار می دهد که بزودی نام دامنه در دسترس خواهد بود. NameJet همچنین دارای نامهای دامنه ای از پیش منتشر شده اختصاصی است ، که قبلاً در سایت های شرکای ثبت دامنه آنها واقع شده اند ، به این معنی که آنها در هیچ جای دیگری برای حراج در دسترس نخواهند بود. همچنین هیچ هزینه پنهانی و حداکثر یک سال ثبت نام رایگان برای بالاترین پیشنهاد دهنده نام دامنه وجود ندارد. NameJet یکی از موفق ترین شرکتهای پشتیبان دامنه در هنگام پیروزی در نام های دامنه در انتظار منقضی شده برای مشتریان است.

3. حراج های GoDaddy

GoDaddy.com مسلما محبوب ترین و شناخته شده ترین ثبت دامنه وب است. دامنه های پشتیبان در GoDaddy سریع و آسان است. هنگامی که کاربران اعتبار Backorder را خریداری کردند ، تمام کاری که باید برای استفاده از backorder برای استفاده از آن انجام دهند ، ورود به حساب کاربری خود هستند ، روی تب “Domain Backlines” در بخش “محصولات من” کلیک کرده و آن را به نام دامنه ای که کاربر استفاده می کند ، اعمال کنید. می خواهد محدوده دامنه در GoDaddy هرکدام 24.98 دلار شامل هزینه ثبت نام است ، همچنین با نظارت روزانه دامنه رایگان و تا یک سال عضویت رایگان همراه است. GoDaddy همچنین با انواع مختلف دامنه ، از .com گرفته تا .biz کار می کند.

از آنجا که همه دامنه های عقب مانده روند حراج را طی می کنند ، GoDaddy با مناقصه اتوماتیک همراه است. اولین کسی که پشتیبان خود را در یک دامنه خاص قرار می دهد ، پیشنهاد خرید را از طریق خرید پشتیبان خود و بدون هزینه اضافی دریافت می کند. همچنین هنگامی که افراد زیادی به همان نام دامنه علاقه مند و مناقصه می کنند و هنگامی که نام دامنه منقضی می شود و برای حراج در دسترس قرار می گیرند ، بلافاصله به کاربران اطلاع داده می شود..

GoDaddy همچنین به کاربران چندین فرصت برای ایمن سازی نام دامنه یا دوباره امتحان کردن می دهد. دامنه های Backordered به صورت خودکار در صورتی که تنها شخصی باشند که پیشنهاد را برای آن پیشنهاد کرده اند به شما داده می شود ، اما در صورت تمایل بیشتر از قیمت ، در صورت تمایل به پیشنهاد بالاتر یا انتقال اعتبار پشتیبان خود به دامنه دیگری به آنها اطلاع داده می شود. اعتبار Backorder هرگز در GoDaddy.com منقضی نمی شود.

GoDaddy همچنین به دلیل ویژگی های محافظت از حریم خصوصی ستاره ای محبوب است. کاربران می توانند هویت خود را از صاحبان دامنه قبلی و تهدیدات فضای مجازی مانند هکرها پنهان کنند. کاربران این امکان را دارند که ثبت نام خصوصی را به قسمتهای پشتیبان خود اضافه کنند و به آنها اجازه می دهد اطلاعات شخصی خود را از لیست در پایگاه داده عمومی WHOIS درج نکنند. ثبت دامنه از طریق GoDaddy دامنه های پشتیبان را ایمن تر و ایمن تر می کند.

4. DropCatch

از زمانی که در سال 2008 تأسیس شد ، DropCatch از فناوری dropcatching خود برای تأمین امنیت بیش از یک میلیون نام دامنه پشتیبان برای کاربران خود استفاده کرده است. قرار دادن عقب از طریق DropCatch رایگان است. مشتریان فقط درصورتی که دامنه پشت پرده با موفقیت ایمن شده باشد ، شارژ می شوند. DropCatch همچنین با لیست های روزانه نام دامنه های منقضی شده و گزارش های قابل بارگیری و ویژگی های جستجو همراه است تا جستجو در حوزه های با ارزش را برای مشتریان آسانتر کند و وضعیت آنها را بررسی کند..

دو نتیجه بالقوه برای زمانی وجود دارد که کاربر از دامنه ای در DropCatch عقب می ماند. اگر آن کاربر تنها شخصی باشد که از یک دامنه پشتیبان گیری می کند ، آنها 59 دلار پرداخت می کنند و نام دامنه آنهاست ، اما اگر چندین نفر پشت پرده را در همان دامنه قرار دهند ، آنگاه دامنه به حراج عمومی می رود. حراج 3 روز به طول انجامد و بالاترین پیشنهاد دهنده برنده خواهد شد.

5. BackorderZone

BackorderZone در حال حاضر در زیر نامPal ذکر شده است ، به کاربران اجازه می دهد تا پیشنهادات پروکسی را برای نامهای دامنه غیرقابل دسترسی از طریق حراج های دامنه درج کنند. خدمات پشتیبان آنها دارای ویژگی های نظارت بر کلمه کلیدی ، آمار دامنه در انتظار و امکان جمع آوری دامنه اضافه هستند. NamePalBackorderZone همچنین به کاربران امکان می دهد دامنه خود را بهتر مدیریت کنند. سرویس مدیریت دامنه آنها ، بخشی از بسته خدمات پشتیبانی از دامنه آنها ، دارای به روزرسانی خودکار برای ثبت دامنه NS و WHOIS و صورتحساب پس از تحویل.

NamePalBackorderZone با استفاده از جدیدترین فناوری در زمینه رها کردن ، هزاران دامنه تازه منقضی شده هر روز را ردیابی می کند ، و همچنین چند حراجی که در حال حاضر در سایت آنها فعال هستند را مشاهده می کنید. به این ترتیب ، کاربران زمان بیشتری را صرفه جویی می کنند و شانس خود را برای تأمین نام دامنه منقضی شده پس از در دسترس بودن افزایش می دهند.

کاربران می توانند به عنوان بسیاری از دامنه ها به عنوان هزینه و بدون هیچ هزینه ای از آنها استفاده کنند. آنها فقط باید یک بار بپردازند NamePalBackorderZone با موفقیت نام دامنه منقضی شده را برای کاربر تضمین کند. دارندگان حساب مجبور نیستند هزینه ماهانه بپردازند ، زیرا بازارهای پشتیبان با بهترین قیمت های فردی برای بازار پشتیبان دامنه ارائه می شوند.

6. CatchTiger

بعدی CatchTiger است. حراج ها برای عموم آزاد است و هر روز یک مورد جدید وجود دارد. حساب ها رایگان هستند و با یک سال ثبت نام دامنه رایگان همراه هستند. قیمت پیشنهادی همه حراج های دامنه 35 پوند (43/70 دلار) است و هیچ درمانی ، بدون سیاست پرداخت وجود ندارد. در صورت عدم امکان موفقیت CatchTiger با موفقیت نام دامنه منقضی شده را بدون پرداخت ، هیچ درمانی و بدون پرداخت هزینه ای ندارد..

گذشته از شرکت در مزایده های دامنه منقضی شده ، CatchTiger همچنین به کاربران این امکان را می دهد که نام دامنه خود را از طریق بستر Market Market خود به مخاطبان مربوط از خریداران بالقوه نام دامنه بفروشند. اگرچه این شرکت ارائه دهنده خدمات و دامنه پشتیبان دامنه مستقر در انگلیس است ، اما با بسیاری از حوزه های بین المللی مختلف ، از جمله کشورهایی در اتحادیه اروپا و حتی نیوزلند همکاری می کند..

سرانجام ، CatchTiger هشدارهای شخصی را ارائه می دهد که به کاربران اطلاع می دهد وقتی نام دامنه مورد علاقه خود در دسترس است و برای حراج آماده می شوید. همه کاربران باید این کار را انجام دهند این است که به CatchTiger اطلاع دهید که نام دامنه و کلمات کلیدی مربوطه را باید از چه مواردی مراقبت کند. کاربران ابتدا با در دسترس بودن نام دامنه مورد نظر خود ، یک ایمیل دریافت می کنند ، در وقت خود صرفه جویی می کنند و شانس خود را برای موفقیت موفقیت در نام کامل رویای خود بالا می برند. کاربران می توانند تعداد نامحدودی از هشدارهای شخصی اضافه شده در حساب CatchTiger.com به حساب خود اضافه کنند.

7. DomainMonster

سرویس Backorder DomainMonster نام دامنه های تحت تعقیب کاربران را رصد می کند و هر لحظه در دسترس بودن آنها را از طرف آنها ثبت می کند. DomainMonster همچنین صدها هزار نام دامنه را که هر روز منقضی می شود ، پیگیری می کند ، به کاربران امکان می دهد آنها را در صفحات دامنه منقضی شده خود جستجو و نظارت کنند..

علاوه بر هزینه های ثبت نام جزئی ، قرار دادن پشت پرده از طریق DomainMonster رایگان است. آنها همچنین از سیاست بدون درمان و بدون پرداخت استفاده می کنند. آنها همچنین فقط یک پشتیبان در هر دامنه را در اختیار می گیرند و دامنه های پشتیبان را حراج نمی کنند ، درعوض منحصراً کار می کنند تا کاربر آن را برای آنها تضمین کند. همه کاربران باید انجام دهند این است که دامنه انتخابی خود را در کادر جستجو در وب سایت جستجو کنند و در صورت عدم دسترسی ، روی پیوند “بازگشت سفارش” کلیک کنید تا نظارت بر آن شروع شود. دومی که نام دامنه کاربر از پشتیبان گیری شده انقضاء و در دسترس می شود ، DomainMonnster آن را ضبط می کند و با جدیت کار می کند تا آن را تحت نام کاربر امن و ثبت کند.

بهترین راه برای Backorder یک دامنه

قبل از اینکه به بهترین روشها برای پشتیبان گیری از یک دامنه بپردازیم ، مهم است که توجه داشته باشید که قرار دادن پشتیبان دامنه تضمین نمی کند که شخص پس از در دسترس بودن نام دامنه را بدست آورد.

بسیاری از متغیرها بر روند عقب سازی یک دامنه تأثیر می گذارند. به عنوان مثال ، مالک فعلی نام دامنه ثبت شده ممکن است ثبت نام را تمدید کند ، بنابراین در حال حاضر مانع از دسترسی آن برای مالکیت جدید می شود ، یا وب سایتهایی با سرویس پشتیبان دامنه مانند GoDaddy ممکن است در تلاش های خود برای ثبت نام شخصی برای ناموفق ناموفق باشند. نام دامنه ای که می خواهند.

متغیرهای دیگر شامل مشارکت در یک حراج عمومی یا خصوصی برای نام دامنه است ، جایی که شخص دیگری شانس دریافت موفقیت برای مالکیت نام دامنه را همانطور که شما دارید شانس بیشتری دارد..

حال ، بهترین راهها برای پشتیبان گیری از یک دامنه چیست؟ چگونه دامنه ها در درجه اول منقضی می شوند؟ چگونه می توان از یک دامنه عقب ماند؟ و چگونه می توانید شانس خود را برای موفقیت در رسیدن به نام دامنه از طریق backorder افزایش دهید?

برخلاف تصور عامه ، دامنه ها منقضی می شوند ، و اغلب اوقات قبل از اینکه بگویند این کار را خواهد کرد. در صورت تمدید صاحب فعلی آن ، نام دامنه “منقضی” می شود. نام دامنه سپس در طی چهل روز مهلت انواع مختلفی را که تمام سرویس های دامنه خاموش هستند انجام می شود اما صاحب فعلی دامنه هنوز این فرصت را دارد که دامنه را برای هزینه نوسازی استاندارد از طریق ارائه دهنده خدمات دامنه وب تمدید کند..

پس از ورود دامنه به این چهل روز مهلت, بسیار محتمل است که صاحب فعلی آن را به هیچ وجه تمدید کند. در غیر این صورت ، اگر صاحب فعلی قصد تجدید و نگه داشتن نام دامنه را داشت ، آنها اطمینان داشتند كه قبل از تاریخ انقضا ثبت نام خود را تمدید كنند. با این حال ، همچنین به احتمال زیاد مالک فقط تنبل بوده یا تعویق می افتد ، بنابراین می توانند ثبت نام دامنه را بدون مجازات و به بدبختی افرادی که می خواهند این نام دامنه برای گرفتن مجانی اقدام کنند ، دوباره ثبت کنند..

سپس ، پس از گذشت چهل روز و مهلت پایان یافته ، نام دامنه “دوره رستگاری” را طی می کند و در آنجا مالک جدید فعلی ثبت نام خود را سخت تر می کند (مانند هزینه های گران تر تجدید و دیگر مجازات ها) ، و شانس آزاد شدن نام دامنه برای مالکیت جدید و ثبت نام حتی بیشتر و احتمالاً بیشتر است. پس از این “دوره بازخرید” ، قبل از طی مرحله حذف ، نام دامنه “قفل” می شود که تقریباً پنج روز طول می کشد. کل مراحل پس از تاریخ انقضاء اولیه نام دامنه حدود 75 روز طول می کشد و پس از اتمام مراحل ، نام دامنه برای کسانی که می خواهند آن را ثبت نام کنند رسماً ثبت می شود ، بنابراین واجد شرایط بازگشت به عقب می شوند.

اما فرآیند پشتیبان گیری از یک دامنه هنگامی که نام دامنه برای ثبت نام در دسترس قرار می گیرد به همین سادگی نیست. این قبلاً برای اولین بار آمده است ، اولین بار در این امر خدمت خواهید کرد که سریعترین شخص برای ثبت نام دامنه اخیراً منقضی شده و بسیار مطلوب ، شخصی است که آن را دریافت کرده است..

اکنون ، ثبت نام کنندگان دامنه وب مانند GoDaddy.com مزایده هایی را برای نام دامنه منقضی شده انجام می دهند. به این ترتیب ، این رجیسترهای نام دامنه سود اضافی کسب می کنند و نام دامنه بیشتر از سریعترین و خوشبخت ترین شکارچی نام دامنه به بالاترین پیشنهاد دهنده می رود..

این روند قدیمی ثبت نام دامنه منقضی شده فقط در صورتی اتفاق می افتد که نام دامنه منقضی شده به حراج باشد اما به دلیل عدم وجود پیشنهاد دهنده از بین رفته است. اگرچه این اتفاق معمولاً رخ نمی دهد ، و در صورت بروز ، از طریق “سرویس رها کردن خودکار” ، که بسیاری از آنها در شرکت ها و خدمات پشتیبان دامنه ارائه شده در این راهنما ارائه می شود ، انجام می شود..

به منظور قرار دادن پشتیبان ، و شروع به مناقصه برای نام دامنه پس از در دسترس بودن ، باید یک خانه پشتیبان را در خانه حراج ثبت نام دامنه مناسب قرار دهید. این کار باید قبل از رسیدن نام دامنه به تاریخ انقضا ثبت نام یا قبل از پایان “دوره منقضی” آن انجام شود ، که بسته به ثبت دامنه آن ، به طور بالقوه می تواند تا 45 روز ادامه داشته باشد. شما باید در سایت خانه حراج ثبت دامنه در آنجا عضو شوید که نام دامنه مورد نظر در دسترس شما قرار گیرد.

اما صدها ثبت نام دامنه و سایتهای حراج هم اکنون بصورت آنلاین در دسترس هستند. چگونه می توانید بدانید کدام یک نام دامنه مورد نظر را خواهد داشت?

ابتدا ، ثبت نام دامنه را تعیین کنید. بیشتر ثبت نام کنندگان دامنه دارای یک شریک حراج هستند که انحصارا از آن استفاده می کنند ، بنابراین دانستن نام ثبت کننده دامنه شما تحت این معنی است که شما می دانید در چه زمان حراج قرار دارد که زمان آن رسیده که مناقصه هایی را برای نام دامنه خود ارائه دهید. به سادگی یک جستجوی WHOIS را با نام دامنه مورد نظر خود انجام دهید و اطلاعات را جستجو کنید تا بتوانید ثبت نام این نام را پیدا کنید.

سپس از نمودار ذکر شده در مرحله 2 ، “تعیین شریک حراج” استفاده کنید تا شریک خانه حراج را که توسط ثبت کننده ثبت شده فعلی نام دامنه شما استفاده می شود ، پیدا کنید. سه خانه حراج بزرگ وجود دارد که بیشتر ثبت نام کنندگان دامنه به طور انحصاری از آنها استفاده می کنند: حراج های GoDaddy ، NameJet و SnapNames. یکی از بهترین فرصت های به دست آوردن نام دامنه منقضی شده شما می خواهید به طور مرتب پیگیری وضعیت و پیشرفت نام دامنه منقضی شده در سایت حراج خانه ای باشد که توسط ثبت کننده استفاده می شود.

اکنون برو دامنه خود را بدست آور!

به اندازه کافی بد است وقتی که نام دامنه مورد نظر برای وب سایت شما قبلاً توسط شخص دیگری گرفته شده باشد ، اما روند انتظار برای انقضا و در دسترس بودن این نام می تواند به همان اندازه بد باشد.

این می تواند مشکل و ناامید کننده و وقت گیر باشد ، و حتی شما نام دامنه را تضمین نمی کنید. اما داشتن مالک جدید نام دامنه منقضی شده که همیشه می خواستید غیرممکن نیست.

پشتیبان گیری از دامنه یکی از بهترین و آسانترین راه ها برای افزایش شانس شما برای موفقیت با موفقیت در زمان مالک شدن در مالکیت جدید دامنه رویایی شما است. این سردرگمی و عارضه را از کل فرایند دور می کند.

Backlines domain باعث می شود تا وضعیت نام دامنه مورد نظر خود را آسان تر کنید ، بنابراین زودتر می دانید که منقضی شده و در دسترس خواهد بود یا اینکه توسط صاحب فعلی آن تمدید شده است ، یا وقتی که برای حراج بر روی آن حراج می شود. سایت شریک حراج ثبت نام کننده فعلی. جای تعجبی نیست که مرزهای دامنه یک سرویس محبوب و معمول برای افرادی است که به دنبال دامنه مناسب وب سایت خود هستند.

تمام اطلاعات را دریافت کردید؟ اکنون برو دامنه خود را دریافت کنید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector