11 مکان برای یادگیری کد آنلاین (مه 2020)

11 مکان برای یادگیری کد آنلاین (مه 2020)

11 مکان برای یادگیری کد آنلاین (مه 2020)

شما می خواهید یاد بگیرید که کد گذاری کنید ، اما تصور نمی کنید از کجا شروع کنید.


ترسناک است ، من آنجا بوده ام.

ایده جدید وب برنامه نبوغ شما فقط منتظر است تا مغز شما به این نتیجه برسد و آن را برنامه ریزی کند.

حقیقت این است که ، یادگیری کد نویسی آنلاین از یکی از بسیاری از منابع – رایگان و پرداختی – هرگز ساده تر نبوده است.

اما از کجا شروع می کنی?

ما منابع مورد علاقه خود را تفکیک می کنیم و به شما می گوییم چه چیزی برای شما مناسب است.

یادگیری کد به زبان

HTML

 

CSS

 

جاوا اسکریپت

 

پایتون

 

SQL

 

iOS

 

علوم داده

 

توسعه برنامه تلفن همراه

اندروید

 

iOS

بهترین راه برای یادگیری – برای همه متفاوت است

بیش از هر موضوع دیگر ، می توانید کد نویسی زیادی را بصورت رایگان یاد بگیرید. اگرچه تمام اینترنت بر روی رمز ساخته شده است ، اما منطقی است. ما برای مبتدیانی که آماده سرمایه گذاری پول در یک دوره آنلاین پرداخت نشده هستند ، منابع رایگان را توصیه می کنیم. پس از دریافت اشکال برنامه نویسی ، منطقی است که یک برنامه ساختاری را دنبال کنید که توسط توسعه دهندگان با تجربه ساخته شده است.

1. W3Schools.com

این سایت ادعا می شود که “بزرگترین سایت توسعه دهنده وب در جهان” است. اگر واقعاً می خواهید با برنامه های مختلف از برنامه نویسی و ساختن یک وب سایت از سطح بالا آشنا شوید ، این یک منبع عالی است. این به سادگی گذاشته شده است و شامل بخش هایی برای یادگیری HTML (زبان نشانه گذاری هایپرتکست) و CSS (شیوه نامه های آبشار) است. این سایت یادگیری شما را با آموزش های HTML Graphics ، JavaScript ، برنامه نویسی سرور ، ساخت وب و XML (زبان نشانه گذاری گسترده) آشنا می کند..

مدرسه مجموعه کاملی از آموزش های یادگیری ، مثال ها و کلاس ها را ارائه می دهد. همچنین می توانید در زبان های برنامه نویسی HTML ، HTML5 ، CSS ، JavaScript ، JQuery ، PHP ، XML و Bootstrap دریافت کنید. چرا برای گرفتن مجوز زحمت می کشید؟ “مستندات مهارت های شما به شما امکان می دهد تا در سازمان خود به سمت بالا حرکت کنید. ” و به عنوان یک امتیاز ، اگر هرگز فراتر از پروژه فعلی خود حرکت کنید ، این گواهینامه ها و مهارت ها بسیار قابل انتقال هستند. کلیه تمرینات ، آموزش ها و منابع ارائه شده کاملاً رایگان است. این منبع می تواند یک روش عالی برای یادگیری کد به صورت رایگان برای کسی باشد که با انجام آن بهترین یادگیری را می گیرد.

2. اودمی

Udemy بدون شک یکی از بهترین راهها برای یادگیری کد نویسی مخصوصاً برای مبتدیان است. این سایت قول می دهد که “بیاموزید که چگونه هیچ وقت وب سایت خود را بطور زنده در وب منتشر کنید با این دوره خرابی میزبانی وب.” از طریق یک سری فیلم کوتاه ، به شما می آموزد که به هیچ وجه سایت خود را طراحی و منتشر کنید. این سایت کاملاً گسترده است و پیوندهایی به دانش بیشتر و روشهای بیشتر برای یادگیری برنامه نویسی و برنامه نویسی دارد. بهترین بخش این است که دوره میزبانی وب Crash کاملاً رایگان است. دوره های بیشتر با هزینه کمی در دسترس است. اما این سایت شروع به کار آن را بسیار آسان می کند.

3. شبکه توسعه دهنده Mozilla

این سایت دارای تعدادی راهنما ، مقاله ، آموزش و غیره است. به اندازه بسیاری از برنامه های دیگر در این لیست به اندازه تجربه لازم ارائه نمی شود. با این گفته ، این هنوز هم یک راه عالی برای یادگیری کد نویسی رایگان است ، و این منابع بزرگ دیگری نیز برای شما فراهم می کند که با یادگیری کد نویسی انجام دهید که می تواند به شما در یادگیری مهارت های مهم دیگر مرتبط با میزبانی کمک کند. این خاص مقاله به جزئیات ساده اما بسیار خوبی در مورد چگونگی پیگیری چند گزینه آسان برای انتشار سایت خود می پردازد.

برای کنترل کامل سایت خود ، می خواهید اجاره کنید سرور فضایی از یک شرکت میزبان (SiteGround یا BlueHost) ، و خرید یک دامنه برای اطمینان از اینكه كسی دیگر نمی تواند نام شما را از شما بگیرد ، نام ببرید. از یک سرویس نشر آنلاین مانند GitHub ، Google App Engine یا Dropbox استفاده کنید. همچنین می توانید از یک IDE مبتنی بر وب (محیط توسعه یکپارچه) مانند Thimble استفاده کنید.

4. کد

این سایت کلاس های خاص خود را ارائه نمی دهد ، اما آنها شما را به دوره هایی از منابع مختلفی متصل می کند که از هر سطح تجربه برخوردار هستند. سایت به سه بخش K-5 ، 6-12 و فراتر از K-12 تقسیم شده است. دوره های K-5 به شما کمک می کنند “یاد بگیرید که بازی ، برنامه یا نقاشی رایانه خود را بسازید.” 6-12 کشور به شما آموزش می دهند که “برنامه های واقعی کار ، بازی ها و وب سایت هایی را با استفاده از بلوک ها ، JavaScript ، CSS ، HTML و موارد دیگر بسازید.” سرانجام ، فراتر از K-12 به شما امکان می دهد “از Code.org فراتر رفته و دوره های دانشگاهی را بصورت آنلاین یا یادگیری یک زبان برنامه نویسی جدید” انجام دهید.

همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید به دلیل واقعیتی که دوره های جوانی را شروع می کند اما ظاهری نسبتاً کودکانه دارد. اجازه ندهید که شما را فریب دهید ، محتوای فوق العاده ای در این سایت وجود دارد. من این را بهترین راه برای یادگیری کد نویسی برای کودک می دانم ، اما واقعاً چندین دوره رایگان شگفت انگیز برای همه سنین دارد.

5. کدکدایی

Codecademy این افتخار را دارد که می توانید “به صورت رایگان کد نویسی را یاد بگیرید.” صفحه اصلی نسبتاً لخت است. شما باید در سایت ثبت نام کنید تا در واقع بتوانید از آموزش ها و مطالب یادگیری استفاده کنید. یکی اینکه شما این کار را انجام می دهید اگرچه تعامل بسیار خوبی با مطالب یادگیری وجود دارد. اگرچه در صفحه اصلی ، توصیفات معدودی از کسانی که از سایت استفاده کرده اند ، و همچنین کسانی که در رسیدن به رویاهای خود بر موانع غلبه می کنند ، ارائه می دهد. این روش به شما نحوه ساخت و راه اندازی وب سایت را آموزش می دهد. همچنین CSS و Java و همچنین زبانهای برنامه نویسی مفید دیگر را نیز در بر می گیرد.

6. فرهنگستان خان

این تعاملی است انجمن توسعه دهندگان با هم یاد می گیرند. این سایت تعامل با سایر کاربران و همکاری در پروژه ها را تشویق می کند و فضایی برای به اشتراک گذاشتن پروژه های فعلی یا گذشته شما با دیگران برای بازخورد و کمک دارد. این نقشه را پوشش می دهد & انیمیشن ، صفحات وب HTML / CSS ، معرفی به SQL ، JavaScript پیشرفته ، پایتون و موارد دیگر. این سایت تقریباً هر موضوعی را که می توانید در رابطه با علوم رایانه و توسعه وب بکشید ، پوشش می دهد. این کار را با آموزش های کامل ، فیلم ها و جامعه کاملی از معلمان و یادگیرندگان تعاملی انجام می دهد. این برای مبتدیان عالی است.

7. کورسرا

Coursera.org یک سایت زیبا ، شبیه به آکادمی خان است. این همه در مورد یادگیری ، یادگیری ، یادگیری است. این یک جامعه کامل دیگر از هزاران زبان آموز است که در پروژه ها و یادگیری با یکدیگر تعامل و همکاری می کنند. این دوره های بیشماری را به هر زبان برنامه نویسی که احتمالاً می خواهید یاد بگیرید ارائه می دهد. این دوره شامل دوره هایی است که توسط اساتید دانشگاه به صورت آنلاین تدریس می شود. بهترین یکی احتمالاً همین است HTML ، CSS و Javascript برای توسعه دهندگان وب دوره. این همه زبانهای برنامه نویسی را پوشش می دهد و نحوه استفاده موثر از آنها برای ساخت دقیقاً آنچه شما نیاز دارید. 

8. EdX.org

این یکی دیگر از سایت های دوره آموزش آزاد مانند آکادمی خان و کورسرا است. این دانشگاه بیش از 165 دوره در زمینه علوم کامپیوتر ارائه می دهد. بنابراین بسته به اینکه شما چقدر می خواهید به عمق برسید ، این سایت ایده آل است. برای یادگیری زبانهای برنامه نویسی و کار با میزبانی وب و توسعه می توانید منابع زیادی پیدا کنید. اینجا لیست کوتاهی از دوره های مربوط به توسعه وب و برنامه نویسی ارائه شده در صورتی که برای پیگیری این مسیر انتخاب کنید. برخی از این دوره ها نیز نسبتاً عمیق هستند. اما باز هم ، هرچه بیشتر یاد بگیرید مهارت های قابل فروش و قابل انتقال بیشتری دارید.

9. آموزش توسعه دهندگان Google

این منبع دارای آموزشهای اساسی در زمینه توسعه وب برای رایج ترین زبانها مانند HTML ، CSS و Javascript است. اما آنچه که این برنامه را جدا از سایرین در این لیست قرار داده است ، تمرکز روی برنامه نویسی موبایل برای اندروید و سیستم عامل موبایل خود Google است. آنها به شما کلاسهای آموزشی ارائه می دهند که نحوه انجام یک کار خاص را با نمونه کدهایی که می توانید دوباره در برنامه خود استفاده کنید توصیف می کند. این کار از طریق کمک به شما در ساخت پروژه های کوچکتر که می تواند در ساخت برنامه های کاربردی در دنیای واقعی استفاده شود ، کار می کند. مانند برخی از این سایت های دیگر ، Google Developers Training دارای منابع عالی دیگری است که می توانید هنگام رمزگذاری احساس راحتی کنید و می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید.

10. کد پخش کننده

این سایت یکی دیگر از رویدادهای همکاری مشترک جامعه است ، به شما کمک می کند تا “HTML5 ، CSS3 ، Javascript و … را بیاموزید”. این برنامه راهپیمایی های ویدیویی در مورد چگونگی ایجاد هر پروژه ای را که می توانید تصور کنید فراهم می کند. این امر شما را از طریق پروژه های دنیای واقعی که قبلاً موفقیت آمیز بوده اند ، طی می کند ، و اطمینان می دهد که می دانید در واقع آنها چه کار می کنند.

11. اردوگاه کد رایگان

این سایت همانطور که ممکن است از نام آن انتظار داشته باشید به بهترین شکل به عنوان یک بوت کامپای کدگذاری آنلاین رایگان خلاصه می شود. این امکان را به شما می دهد تا با سرعت خود کار کنید که برای هر کس که شلوغ است بسیار عالی است. آنها به طور مفصل HTML ، CSS و Javascript را پوشش می دهند. همچنین نکته جالب در مورد این سایت این است که وقتی برنامه درسی را به اتمام می رسانید ، یک گواهی دریافت می کنید که نشان می دهد دوره را تمام کرده اید. شما برنامه های درسی را با انجام 5 پروژه نهایی انجام می دهید که به شما امکان می دهد با مهارتهایی که می خواهید یاد بگیرید ، تجربه دنیای واقعی را بدست آورید.

در بین همه این برنامه ها ، ما اطمینان دارم که شما بهترین راه برای یادگیری کد نویسی را برای شما پیدا خواهید کرد ، خواه به دنبال دوره های رایگان ، یک بوت کپ کدینگ آنلاین رایگان ، دوره های پرداخت شده هستید ، این منابع همه آنها را دارند. آنها هنگام تلاش برای یادگیری HTML ، CSS ، Javascript ، Python ، SQL ، iOS و / یا Science Data بسیار ارزشمند خواهند بود..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector