بهترین سایت های وبلاگ نویسی رایگان ماه مه سال 2020

بهترین سایت های وبلاگ نویسی رایگان ماه مه سال 2020

بهترین سایت های وبلاگ نویسی رایگان ماه مه سال 2020

اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، شروع به کار یک وبلاگ ترسناک است.


عدم قطعیت ، ترس از عدم موفقیت ، ندانستن از کجا شروع کنید. اینها همه واکنشهای متداول است.

اما نگاه کردن به وبلاگ نویسان معروف که درآمد جدی در اینترنت دارند کافی است تا کار خود را ادامه دهید.

از کجا حتی شروع می کنید؟ چگونه بهترین مکان را برای شروع انتخاب می کنید؟ ما در زیر چند مورد از آنها را بررسی خواهیم کرد.

قبل از اینکه در مورد تصمیمات فنی صحبت کنیم ، باید ذهنیت را پایین بیاوریم و مطمئن شویم که دید شما با ایده های عملی مطابقت دارد.

3 کار قبل از شروع کار

قبل از شروع ، شما باید چند نکته استراتژیک را برنامه ریزی کنید که به شما در دراز مدت کمک خواهد کرد.

1. منطقه جذاب یا فوکوس خود را انتخاب کنید

Newsflash – شما نمی خواهید یک میلیونر وبلاگ مالی شخصی بعدی یک شبه شوید.

رقت و پشتکار لازم دارد. یکی از موارد دلخواه من – آقای پول سبیل – اکنون ساعتهای زیادی را در اختیار شما قرار می دهد ، اما وی از سال 2011 با بیش از 100 پست وبلاگ پر از اشتیاق کار سخت را انجام داده است (اولین پست او).

از فناوری متنفر هستید؟ خوب ، یک وبلاگ لپ تاپ را شروع نکنید زیرا فکر می کنید سودآور است.

آیا باید در مورد پری دریایی ها بنویسید؟ من فکر کردم این یک ایده وحشتناک است که نمی تواند درآمد کسب کند ، اما ظاهراً برای این کار می کند همه چیز پری دریایی وبلاگ.

بنابراین چیزی را انتخاب کنید که می توانید 10 سال در مورد آن بنویسید. حتی اگر فقط برای 5 برنامه نویسی کنید.

چند نمونه از سوله هایی که ممکن است در نظر بگیرید:

 • مسافرت رفتن
 • مامان / پدر و مادر
 • غذا
 • سلامتی
 • تناسب اندام
 • فناوری / اینترنت
 • سرگرمی
 • دارایی، مالیه، سرمایه گذاری
 • … لیست ادامه دارد

این یک لیست قطعی نیست و هر یک از اینها حتی می تواند تجزیه شود!

در واقعیت ، بهتر است از کوچکتر شروع کرده و سپس از آنجا به یک طاقچه گسترده بپیوندید.

2. مضامین خود را پیش از زمان بنویسید

به یاد داشته باشید که در مدرسه وقتی قرار بود کاغذ بنشینید ، ساعتها در آنجا می نشینید و به آن خیره می شوید?

این اتفاق در مورد بلاگ نویسی اتفاق می افتد.

به جز اگر تنها مهلت تعیین شده را داشته باشید ، چنان مستعد تعویق خواهید بود که به عقب نگاه خواهید کرد و متوجه خواهید شد که در 6 ماه بلاگ ننوشته اید.

یک تاکتیک این است که فرایندهای خود را دسته بندی کرده و همه چیز را قبل از زمان برنامه ریزی کنید. بنابراین به جای فکر کردن در مورد نوشتن هر بار که می نشینید ، در حالت ایده آل طرح کلی از قبل نوشته خواهد شد.

قبل از شروع وبلاگ خود ، به پنج موضوع کلی فکر کنید که می خواهید درون طاقچه خود را بپوشانید. اینها مفاهیم سطح بالایی شما در مورد پستهای شما خواهند بود.

سپس هر سه ماه سه ساعت وقت خود را صرف نوشتن ایده هایی با عنوان ارسال کنید که در یکی از این مضامین ها جا دارد قبل از ایجاد یک موضوع جدید ، باید درباره هر موضوع حدود پنج پست خوب وبلاگ بنویسید.

سپس یک بار در ماه ، در یک جلسه ، رئوس مطالب مربوط به پست های آینده را در آن ماه بنویسید. اگر در آن ماه چهار پست می نویسید ، برای هر پست یک طرح کلی انجام می دهید.

پس از آماده شدن برای نوشتن ، این کار بسیار ساده است. طرح کلی از قبل تنظیم شده است ، شما فقط باید شکاف های پست خود را پر کنید.

3. خود را متمایز کنید

شما باید طاقچه خود را دوست داشته باشید ، مضامین خود را داشته باشید و آماده باشید تا برای مدتی بدون پرداخت و بدون تمجید آن را خرد کنید..

اما قبل از انجام همه این کارها ، باید صنعت را بشناسید. به احتمال زیاد شما قبلاً تعداد وبلاگهایی را در طاقچه خود خوانده اید ، اما باید در اینجا رویکردی تاکتیکی بکشید.

شما باید نحوه ایستادگی را انتخاب کنید. چه راهکارهایی را اتخاذ می كنند؟ چگونه می توانید از بهترین استراتژی های آنها بیاموزید ، اما در پیچ و تاب خود نیز بیفزایید?

اگر رقیب برتر شما در مورد نوشتن پست های کوتاه و رسانه های اجتماعی است ، آیا می توانید با تولید راهنماهای معتبر که سوزن را جابجا می کنید ، ایستادگی کنید?

اینها چیزهایی است که ابتدا باید در نظر بگیرید.

خوب ، بگذارید وارد شوید.

 

اول: بهترین سایتهای وبلاگ نویسی رایگان

 

WordPress.com

آیا می دانید وردپرس اکنون تقریباً 30٪ از وب را تغذیه می کند?

وای.

همانطور که می توانید تصور کنید ، این بدان معنی است که این پلتفرم برای وبلاگ نویسان و کسب و کارها پیشنهادات زیادی دارد. به طور کلی ، شما نسبت به سایر سایت های وبلاگ نویسی عملکرد و عملکرد بسیار بیشتری با وردپرس به دست می آورید ، به همین دلیل ما آن را به عنوان شماره یک رتبه بندی می کنیم.

اما چرا وردپرس اینقدر خاص است؟ خوب ، همه چیز به سفارشی سازی می رسد. این پلتفرم منبع باز است ، به این معنی که هرکسی می تواند برای بهتر شدن کد نویسی را وارد کند و کدگذاری را بهبود ببخشد. از زمان ایجاد آن ، به روزرسانی های بی شماری به این سیستم داده شده است که در هنگام ایجاد وبلاگ خود ، کاربران گزینه های بسیار بیشتری را قادر می سازند.

گفته می شود ، شما باید وبلاگ خود را از طریق وردپرس خود میزبان باشید ، نه اینکه آن را در خود سایت قرار دهید. بعداً به مزایای میزبانی شخصی خواهیم رسید ، اما این بدان معنی است که برای شروع خدمات میزبانی باید هزینه کنید.

با این حال ، اگر مطمئن نیستید که با وبلاگ خود به چه چیزی می خواهید برسید ، می توانید به صورت رایگان شروع به کار کرده و از آنجا به آنجا بروید. توصیه می کنیم آب ها را آزمایش کنید و بفهمید که چه مسیری را می خواهید طی کنید تا بتوانید یک سرویس میزبانی پیدا کنید که متناسب با نیازها و اهداف شما باشد.

خلاصه WordPress.com

طرفداران

 • استفاده آسان – منحنی یادگیری کوچک
 • سفارشی سازی باور نکردنی
 • هزاران قالب و افزونه
 • ایده آل برای تبلیغات و بازاریابی
 • آسان تر برای کسب درآمد از سایر سیستم عامل ها

منفی

 • برای به دست آوردن همه بهترین ویژگی ها ، باید خود میزبان باشید
 • برخی از برنامه نویسی درگیر است

وبلاگ نویس

قبلاً با عنوان BlogSpot شناخته می شد ، این سرویس مدتی است که انجام شده است. همچنین توسط Google پشتیبانی می شود ، بنابراین قبلاً یک شجره نامه بسیار چشمگیر است. Blogger یک بستر عالی است اگر به دنبال این نیستید که زمان و انرژی زیادی را در باسن قرار دهید (یعنی کد نویسی). از آنجا که این سایت بسیار آسان برای استفاده است ، برای وبلاگ نویسان گاه به گاه یا کسانی که بیشتر برای تفریح ​​آن می نویسند ایده آل است تا پول.

گفته می شود ، در صورت تمایل می توانید از Google AdSense استفاده کنید تا در صورت تمایل از وبلاگ خود استفاده کنید. اگرچه به اندازه وردپرس جامع نیست ، اما این امکان را برای شما فراهم می کند که با نوشتن خود مقداری درآمد جانبی کسب کنید.

به طور کلی ، اگر شما یک مبتدی هستید و می خواهید بدون هیچ گونه عوارضی وبلاگ داشته باشید ، Blogger یک انتخاب عالی است. اما اگر قصد دارید در آینده گسترش یا بزرگتر شوید ، ممکن است تصمیم بگیرید که به جای آن به وردپرس مهاجرت کنید.

خلاصه بلاگر

طرفداران

 • راه اندازی ساده و سوار شدن
 • پتانسیل برای درآمدزایی با AdSense
 • پشتیبانی شده توسط Google
 • سیستم پایدار و کاربر پسند

منفی

 • نه به اندازه عملکرد
 • سفارشی سازی محدود
 • پشتیبانی کمتری نسبت به گزینه های دیگر

تامبلر 

از نظر فنی ، Tumblr بیشتر یک سیستم عامل رسانه اجتماعی است تا یک سیستم وبلاگ نویسی سنتی. پست های Tumblr به جای ایجاد پست هایی که می توانید به آن ها پیوند داده و در پروفایل های مختلفی به اشتراک بگذارید ، شباهت بیشتری با چیزی دارد که در Facebook یا Instagram پیدا خواهید کرد.

گفته می شود ، کمی کنترل بیشتری بر محتوای شما و نحوه اشتراک آن در سیستم وجود دارد. به طور کلی ، Tumblr به جای مقالات وبلاگ های طولانی ، متناسب با تصاویر و پست های کوتاه متناسب است.

یکی از مزایایی که Tumblr نسبت به سایر سایت های وبلاگ نویسی دارد این است که می توانید به آن دسترسی داشته باشید و با یک دستگاه تلفن همراه حساب خود را مدیریت کنید. این کاربر در صفحه نمایش کوچکتر بسیار کاربرپسندتر است و به شما این امکان را می دهد که وبلاگ خود را در هر کجا که هستید به روز کنید.

به طور کلی ، اگر مطمئن نیستید که می خواهید با ایده های وبلاگ خود چه کاری انجام دهید یا به عنوان راهی برای تقویت سایت فعلی خود ، با Tumblr شروع به کار کنید. Tumblr می تواند ابزاری ساده برای به اشتراک گذاشتن نظرات خود از طریق اینترنت باشد و آن را برای بیشتر مبتدیان ایده آل می کند.

اگر می خواهید در Tumblr درآمد کسب کنید ، کمی پیچیده تر از سایر سیستم عامل های وبلاگ نویسی است. این به این معنی نیست که می گوید این قابل انجام نیست ، اما چالش برانگیز تر است. در پایان ، ما توصیه می کنیم از تبلیغات Tumblr برای تبلیغ سایر مواد خود استفاده کنید ، نه اینکه سعی کنید مستقیم از آن استفاده کنید.

خلاصه مطالب Tumblr

طرفداران

 • استفاده آسان – انتشار را در عرض چند دقیقه شروع کنید
 • چندین وبلاگ را به راحتی مدیریت کنید
 • تجربه تلفن همراه

منفی

 • کسب درآمد سخت تر است
 • عالی برای نوشتن طولانی نیست
 • ایستادن از وبلاگ های دیگر سخت تر است

ویکس

اگر می خواهید از وبلاگ خود نهایت استفاده را ببرید ، باید آن را به عنوان وب سایت خود کار کنید. انجام این کار به شما امکان می دهد دامنه سفارشی داشته باشید (به عنوان مثال ، www.myblog.com) ، و شما بر هر آنچه که در سایت شما اتفاق می افتد ، کنترل بیشتری دارید.

Wix سازنده وب سایت است ، اما گزینه ای رایگان برای وبلاگ نویسان که می خواهند بدون هیچ سرمایه گذاری شروع به کار کنند ، ارائه می دهد. اگر بخواهید وبلاگ خود را گسترش دهید (ترافیک بیشتری کسب کنید) یا از آن درآمد کسب کنید ، می خواهید به روزرسانی شوید. با این وجود ، این یک راه عالی برای شروع کار در وبلاگ نویسی شماست زیرا این مجموعه ساده و عملیاتی را ارائه می دهد.

Wix تم ها و افزونه های متنوعی را ارائه می دهد ، اگرچه برای دسترسی به همه آنها باید مجبور به خرید حق بیمه شوید. همچنین شما را قادر می سازد وبلاگ خود را با استراتژی های مختلف بازاریابی ، مانند SEO ، تبلیغ کنید.

یکی دیگر از مزیت های Wix این است که می توانید برنامه هایی را به سایت خود اضافه کنید (با حق بیمه) ، بنابراین می توانید از آن به عنوان یک فروشگاه آنلاین استفاده کنید یا آن را برای مخاطبان خود تعاملی تر کنید. در نهایت ، هرچند ، هنوز عملکردی به اندازه WordPress ارائه نمی دهد ، بنابراین این را به خاطر بسپارید.

خلاصه Wix

طرفداران

 • آسان برای شروع
 • دامنه مستقل
 • قابلیت ها و سفارشی سازی اضافه شده است

منفی

 • برای به دست آوردن مجموعه کامل خدمات باید به حق بیمه ارتقا دهید
 • انتخاب محدود تم ها و افزونه ها

 

Weebly

با سایر سازندگان وب سایت ، همیشه این گزینه را دارید که به کدنویسی بروید و مواردی را که می بینید مناسب تغییر دهید. در حالی که اکثر سایت های وبلاگ نویسی به شما حق دسترسی حق دسترسی را برای این کار را می طلبد ، هنوز چیزی است که در صورت لزوم در دسترس شماست.

با وجود Weebly ، کاملاً کشیده و رها می شود. اگر تازه کار را شروع کرده اید و می خواهید روشی ساده برای ساختن وبلاگ خود داشته باشید ، این کار بسیار ساده تر از تلاش برای برنامه ریزی یا استفاده از کد است. با این وجود ، سیستم عامل های دیگر به شما امکان می دهند در حالی که هنوز گزینه تنظیم چیزها را در قسمت عقب دارید ، بکشید و رها کنید ، بنابراین این را بخاطر بسپار.

به طور کلی ، Weebly بسیار شبیه Wix است. این گزینه برای داشتن نام دامنه منحصر به فرد به شما پیشنهاد می دهد و می توانید سایت خود را آنطور که می بینید مناسب بسازید. مانند Wix ، برای به دست آوردن طیف گسترده ای از خدمات باید به گزینه حق بیمه ارتقا دهید ، اما می توانید بدون سرمایه گذاری شروع به کار کنید.

Weebly همچنین آمادگی تلفن همراه را ارائه می دهد تا بتوانید بلافاصله وبلاگ خود را به روز کنید. با این حال ، برخی از افزونه ها یا طرح بندی ها نسبت به سایرین سازگار با موبایل هستند ، بنابراین این موضوع را در نظر بگیرید.

خلاصه Weebly

طرفداران

 • آسان برای استفاده
 • بدون برنامه نویسی لازم است
 • گزینه تجارت الکترونیکی

منفی

 • سفارشی سازی محدود
 • کنترل کمتری نسبت به گزینه های دیگر

سایر سایت های رایگان وبلاگ نویسی

اگرچه سایتهای فوق بهترین راه حلها را برای وبلاگ شما ارائه می دهند ، این بدان معنی نیست که آنها تنها گزینه ها هستند. در اینجا چند مکان دیگر وجود دارد که می توانید شروع به کار کنید.

 • متوسط: این سایت به وبلاگ نویسان رشته های مختلف اجازه می دهد تا کارهای خود را به اشتراک بگذارند. استفاده از آن ساده و آسان است ، اما محدودیت های زیادی دارد. یعنی چقدر کنترل و شخصی سازی ارائه می دهد.
 • Penzu: بیشتر به عنوان یک ژورنال آنلاین ، می توانید به صورت خصوصی یا عمومی بنویسید. این یک راه عالی برای عادت کردن به نوشتن منظم است ، اما نه اگر می خواهید درآمد کسب کنید.
 • Svtble: اگر در تلاش هستید تا چگونه می توانید ایده های خود را وارد صفحه کنید ، این سایت به شما در ساختن مطالب بهتر کمک می کند. به این ترتیب ، این یک ابزار مناسب برای توسعه کار خود است ، که می توانید به یک بستر مناسب برای بازاریابی مهاجرت کنید.
 • Webs: این یکی دیگر از سازندگان وب سایت است. برای شروع کار بسیار دشوار است ، اما تعداد محدودی از مضامین و افزونه ها را دارد. با این حال ، اگر می خواهید محصولات را در وبلاگ خود بفروشید ، گزینه تجارت الکترونیکی را ارائه می دهد.
 • Squarespace: به طور کلی ، این سایت برای افراد حرفه ای خلاق طراحی شده است. شما باید برای استفاده از سایت هزینه بپردازید (اگرچه این کار یک آزمایش رایگان ارائه می دهد) ، اما کنترل و سفارشی سازی زیادی به شما می دهد.

بهترین مکان برای شروع یک وبلاگ: خود میزبانی در مقابل سایت وبلاگ نویسی

وقتی می دانید چگونه وبلاگ خود را شروع کنید ، یکی از اولین مواردی که می خواهید تعیین کنید این است که آیا می خواهید خودتان میزبان آن باشید یا اینکه سایت میزبانی را برای شما فراهم کند. وقتی خود میزبان باشید ، این بدان معنی است که شما یک سرویس میزبانی را انتخاب می کنید که وبلاگ شما را آنلاین نگه می دارد.

میزبان های مختلف زیادی در آنجا وجود دارد ، و بسیاری از آنها واقعا برای وبلاگ نویسی مقرون به صرفه هستند. تا زمانی که به یک تن از ویژگی های برگشتی (مانند سرور اختصاصی) نیاز نداشته باشید ، می توانید در برخی موارد ماهانه به اندازه 3 دلار شروع به کار کنید.

از طرف دیگر ، می توانید یک وبلاگ را با بستری که میزبان خاص خود را فراهم کند ، انتخاب کنید. هر سایتی که به شما نشان داده ایم ، این گزینه را دارد که باعث می شود کار و راه اندازی آن آسان تر شود.

در اینجا مقایسه مختصری از دو گزینه ارائه شده است.

کنترل

اگر می خواهید کنترل کاملی بر وبلاگ خود داشته باشید ، باید خود میزبان باشید. اگرچه استفاده از سایتی که این کار را برای شما انجام دهد در قسمت جلوی آن آسانتر است ، به این معنی است که شما باید قوانین و محدودیت های آنها را دنبال کنید.

راحتی در استفاده

در اکثر موارد ، خود میزبانی نیاز به کمی دانش کامپیوتر است تا بتواند آن را عملی کند. اگر کاملاً بی سواد در رایانه هستید ، احتمالاً نمی خواهید هزینه هایی را که ممکن است استفاده کنید و یا ممکن است قادر به استفاده از آن نباشید ، شروع کنید. به طور کلی ، سایت های وبلاگ نویسی میزبان برای مبتدیان بسیار بهتر است ، و به شما این امکان را می دهد تا ببینید قبل از انجام هرگونه پول به این فرآیند ، چگونه می پردازید.

کسب درآمد

آیا شما برای ایجاد درآمد بلاگ درست می کنید؟ اگر چنین باشد ، بهترین میزبان خود بهترین شرط بندی است. اگرچه سیستم عامل هایی در خارج از کشور وجود دارند که به شما امکان می دهند خودتان را ارتقاء داده و درآمد کسب کنید ، اما آنها هرگز قصد ندارند همان میزان درآمدزایی را که با میزبانی از آن به دست آورده اید ، فراهم کنند. همچنین ، در بسیاری موارد ، حتی ممکن است درآمد شما را کاهش دهند.

چگونه بلاگ را به صورت رایگان شروع کنیم

در ابتدا ، شروع یک وبلاگ می تواند کمی غریب باشد. با وجود گزینه های بسیار مختلف در آنجا برای راه اندازی و همچنین گزینه های تبلیغ و کسب درآمد ، دشوار است که بدانید چگونه در وهله اول شروع کنید.

بنابراین ، با توجه به این موضوع ، ما می خواهیم یک راهنمای گام به گام ساده را برای شما فراهم کنیم تا وبلاگ شما از زمین خارج شود. از آنجا ، شما می توانید ببینید که در آن شما را می برد.

در کل ممکن است سال ها طول بکشد تا وبلاگ شما نوع ترافیکی را که می خواهید بدست آورید ، بنابراین باید صبور باشید. گفته می شود ، تسلیم نشوید زیرا به طول می انجامد بیش از آنچه دوست دارید.

سایت های وبلاگ نویسی که می پردازند

تاکنون ، ما در مورد چگونگی تنظیم وبلاگ خود از ابتدا صحبت کرده ایم. با این وجود ، اگر بخواهید بدون انجام همه کارهای سخت ساخت یک سایت و تبلیغ مطالب خود ، محتوا ایجاد کنید ، چه می کنید?

اگر این به نظر جذاب می رسد ، در اینجا چند مکان وجود دارد که می توانید مطالب را ارسال کنید و هزینه آن را بپردازید. اگرچه این بدان معناست که شما هیچگونه کنترل خلاق بر کار خود ندارید ، می تواند یک راه عالی برای به دست آوردن درآمد و در معرض دید جانبی باشد ، که می توانید برای ایجاد یک وبلاگ خود استفاده کنید..

 • HubPages: این بستر به شما امکان می دهد در مورد هر چیزی که علاقه مندید بنویسید و با انجام این کار درآمد کسب کنید. مقالات شما منتشر می شود و سپس تبلیغات مرتبط در کنار آن قرار می گیرد. شما درصدی از پول کسب شده توسط آن تبلیغات را حفظ می کنید.
 • ListVerse: اگر دوست دارید مقالات مبتنی بر لیست بنویسید ، اینجا مکانی برای ارسال آنهاست. آنها برای هر قطعه 100 دلار مبلغ مسطح پرداخت می کنند ، اما باید حداقل 10 بخش در نظر گرفته شود.
 • ProBlogger: در اینجا می توانید یک تابلوی شغلی برای ارائه مطالب به طیف گسترده ای از مشتریان پیدا کنید.
 • مشاغل نوشتن آزاد: این سایت دیگری است که می تواند شما را با مشاغلی که به محتوای با کیفیت بالا نیاز دارند متصل کند.

سایتهای مختلفی را جستجو کنید که به نویسندگان مشارکت کننده پرداخت می کنند و مطالب خود را برای تأیید ارسال می کنند. در بسیاری از موارد ، شما می توانید در هر مقاله 100 دلار یا بیشتر درآمد کسب کنید ، و بر اساس میزان محبوبیت مقاله شما ، بهترین ها درصد ارائه می دهند.

نتیجه

اکنون که می دانید برای شروع بلاگ نویسی چه چیزی لازم است ، شما را متوقف می کند؟ از آنجا خارج شوید و این سایت های وبلاگ نویسی رایگان را برای شما کارآفرین کنید. این اشتیاق شماست ، پس چرا آن را به چیزی واقعی تبدیل نکنید?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector