سازندگان وب سایت رایگان: چگونه یک وب سایت را بدون هزینه ایجاد می کنید؟ (ماه مه 2020)

سازندگان وب سایت رایگان: چگونه یک وب سایت را بدون هزینه ایجاد می کنید؟ (ماه مه 2020)

سازندگان وب سایت رایگان: چگونه یک وب سایت را بدون هزینه ایجاد می کنید؟ (ماه مه 2020)

به طور جدی؟ آیا یک صاحب مشاغل کوچک – بدون مهارت در طراحی و بودجه کم یا بدون بودجه – می تواند یک وب سایت به صورت رایگان ایجاد کند?


پاسخ بله است. و حتی لازم نیست که این کار را انجام دهید.

نحوه ایجاد وب سایت بدون هزینه?

بسیاری از راه اندازی ها آماده نیستند تا هزینه های کلانی را برای ساختن یک وب سایت هزینه کنند. اما مشکل اینجاست: اگر وب سایتی ندارید ، آیا کسی می داند که شرکتی دارید؟ مردم دیگر مشاغل پیدا نمی کنند ، موتورهای جستجو وب سایتهای تجاری پیدا می کنند.

بنابراین چگونه شروع به ساخت وب سایت رایگان خود کردید؟ ما قصد داریم دقیقاً چنین کاری را انجام دهیم.

گزینه های وب سایت چگونه

برای ساختن وب سایت بدون پرداخت هزینه حرفه ای ، تنها دو راه وجود دارد که به شما کمک می کند: یاد بگیرید که کد سازی کنید یا از یک سازنده وب سایت رایگان استفاده کنید.

یادگیری رمزگذاری یک برنامه عالی است – در اینجا برخی از آنها وجود دارد منابع رایگان برای کمک به – اما این به سرعت نمی تواند وب سایت شما را فعال کند. سازندگان وب سایت های آنلاین گزینه ای بسیار سریعتر و آسانتر ارائه می دهند.

آنها ایده آل نیستند ، اما برای یک تجارت کوچک ، به ویژه با مهارت محدود وب و بودجه محکم ، می توانند به شما کمک کنند یک وب سایت حرفه ای سریع و ارزان بسازید.

جوانب مثبت و منفی سازندگان وب سایت رایگان

طرفداران

 • بدون هزینه کردن یک وب سایت بسازید
 • ساده برای استفاده – عالی برای مشاغل کوچک
 • هیچ مهارت فنی یا طراحی لازم نیست
 • قالب ها و ابزار گنجانده شده است
 • برنامه های پریمیوم با رشد شما در دسترس است

منفی

 • تبلیغات در سایت شما ظاهر می شود
 • گزینه های تجارت الکترونیکی در برنامه های رایگان بسیار محدود است
 • همیشه سفارشی سازی آسان نیست
 • تنظیم کنید که اختصاصی باشد – حرکت دادن سایت شما سخت تر است
 • برنامه های پریمیوم بسیار گرانتر از میزبان وب سنتی هستند

اجازه دهید نگاهی به دلایلی بیاندازیم که فکر می کنیم سازندگان وب سایت برای مبتدیانی که می خواهند همین حالا وب سایت رایگان دریافت کنند عالی هستند.

چرا از سازنده وب سایت رایگان استفاده می کنید

برای ساختن وب سایت خود در صورت عدم پیش زمینه فنی ، ابزارهای مناسب کلید هستند. در اینجا برخی از ابزارها و ویژگیهای عالی که در اکثر سازندگان سایت رایگان وجود دارد استاندارد است.

کشیدن و انداختن

نکته اصلی کشیدن و رها کردن این است که به شما امکان می دهید از مکان نما خود برای قرار دادن یا جابجایی موارد در صفحه وب استفاده کنید. شما با اشاره و کلیک کردن ، تصویر یا ویجت را به محلی که می خواهید بکشید ، می کشید ، سپس فقط اجازه دهید.

این آسان و شهودی است – هیچ کد لازم نیست – و نتایج را بلافاصله مشاهده می کنید. اگر آن را دوست ندارید ، روی X کلیک کنید تا آن را حذف کنید ، و چیز دیگری را بکشید.

نام دامنه سفارشی

اگر به یک وب سایت فکر کرده اید ، ممکن است قبلاً نام دامنه خود را خریداری کرده باشید. خبر خوب این است که شما هنوز هم می توانید از آن استفاده کنید – دامنه خود شما پیدا کردن موتورهای جستجو را آسان تر می کند.

پس از انتخاب سازنده ، می توانید نام دامنه خود را به آن متصل کنید. به شما توصیه می شود که اکثر سازندگان برای اتصال دامنه به سایت شما هزینه ماهانه هزینه می کنند.

ویکس

فروشگاه آنلاین (تجارت الکترونیک)

وقتی می توانید یک فروشگاه آنلاین را به صورت رایگان راه اندازی کنید – قطعاً کار بزرگی است. سازندگان سایت نیز این کار را آسان می کنند ، اما گفته می شود که رایگان در اینجا محدودیت های خود را دارد.

اکثر گزینه های تجارت الکترونیکی اندازه موجودی شما را تعیین می کنند – که اغلب محدود به حدود پنج مورد است. آنها تعداد پردازنده های پرداخت را کنترل می کنند ، که به سمت فروشندگان سنتی مانند PayPal گرایش دارند.

اما آنها راهی برای شروع فروش آنلاین در حال حاضر به شما می دهند و در صورت نیاز به منابع بیشتر می توانید به برنامه پرداخت بپردازید.

وزنه برداری

دامنه رایگان

اکثر سازندگان یک نام دامنه رایگان به شما پیشنهاد می دهند. اما … در واقع این یک دامنه فرعی است. اگر به عنوان مثال از Wix استفاده کرده اید ، دامنه شما این خواهد بود: www.mywebsite.wixsite.com. موتورهای جستجو از این نوع تنظیم استقبال نمی کنند.

به طور معمول می توانید یک دامنه را با حدود 12.00 دلار خریداری کنید. Namecheap مکان بسیار خوبی برای انجام این کار است زیرا آنها به صورت رایگان شامل حریم خصوصی دامنه می شوند.

اوكرافت

میزبانی وب

یک سازنده وب سایت رایگان میزبان دامنه شما – آنها صاحبخانه آنلاین شما هستند. در ازای میزبانی رایگان ، بازدید کنندگان شما تبلیغات را مشاهده می کنند.

از آنجا که سایت شما باعث ایجاد ترافیک می شود ، ممکن است بدون تبلیغات ، پهنای باند یا ویژگی های بیشتری بخواهید. هر سازنده رایگان برنامه های ممتازی برای کمک به آن دارد ، اما می تواند چنین باشد

به طور قابل توجهی گرانتر از میزبانی سایت در ارائه دهنده معمولی است.

صفحات وب

شهودی

سازندگان رایگان برای استفاده آسان هستند و به راحتی می توان فهمید. این کار آنهاست – برای ساده کردن کار شما و مشاغل کوچک شما ساده.

جیمدو

طراحی تعاملی

طراحی پاسخگو به این معنی است که وب سایت شما به اندازه صفحه نمایش داده شده در آن پاسخ می دهد. حدود 48٪ فعالیت آنلاین در دستگاه های تلفن همراه انجام می شود ، بنابراین طراحی پاسخگو ضروری است.

بیشتر سازندگان قالب ها یا مضامین هایی را برای کمک به شما در ساخت سایت خود ارائه می دهند. همیشه آن را در دستگاه های با اندازه های مختلف و در مرورگرهای مختلف بررسی کنید.

موزلو

ادغام رسانه های اجتماعی

بیشتر سازندگان وب سایت شامل برخی از ابزارهای رسانه اجتماعی یا ویجتها خواهد بود. بسیاری از آنها برای نمایش پست ها و صفحه شما نمادهای اشتراک گذاری را شامل می شوند ، بنابراین افراد می توانند محتوای مورد نظر خود را به اشتراک بگذارند.

برخی از ویجت ها را ارائه می دهند تا پیوندهایی به حساب های خود یا حتی نمایش توییت ها یا پست های شما در سایت خود ایجاد کنند.

جریان وب

بهینه سازی موتور جستجو

سازندگان وب سایت رایگان برخی از پشتیبانی های اساسی را ارائه می دهند تا پیدا کردن سایت شما برای موتورهای جستجو آسان تر باشد. این کل نکته SEO است.

این ابزارها معمولاً شامل فرم هایی برای اضافه کردن داده های متا یا عناوین SEO و متن alt برای توصیف تصاویر شما هستند. اگرچه این ابزارها مفید هستند ، اما بهبود موقعیت شما در نتایج صفحه جستجو (SERP) به یک شبکه بسیار گسترده تر نیاز دارد.

متصدی

مشاغل کوچک و دوستانه

خوش آمدید مبتدی ها! باز هم ، این سازندگان برای صاحبان مشاغل کوچک طراحی شده اند و به آنها فرصتی می دهند که به سرعت آنلاین و بدون هیچ سرمایه گذاری قابل توجهی در اینترنت فعال شوند.

زهو

سیستم مدیریت محتوا

سیستم مدیریت محتوا (CMS) واسط است که بیشتر افراد آن را آشنا و آسان برای استفاده می بینند. به نظر می رسد شبیه برنامه های نرم افزاری آفلاین مانند Microsoft Word با گزینه های اصلی قالب بندی برای اضافه کردن محتوا است.

سایت123

14 بهترین سازندگان وب سایت رایگان

کدام یک برای تجارت کوچک شما مناسب است؟ امروز در اینجا سازندگان برتر در آنجا هستند.

1. سازنده وب سایت Weebly

سازنده وب سایت weebly

Weebly یکی از محبوب ترین سازندگان رایگان است. استفاده از آن بسیار آسان است ، CMS شامل سازنده کشیدن و رها کردن ، ابزارهای جستجوگرها و تعداد برنامه ها برای اضافه کردن قابلیت های بیشتر است. این برنامه رایگان شامل یک نام فرعی ، پشتیبانی از طریق چت و ایمیل و همچنین گواهی SSL است. (گواهینامه SSL ابزاری برای تأیید امنیت است – تغییر دامنه شما از HTTP به HTTPS.) می توانید از برنامه تلفن همراه رایگان آنها برای مدیریت سایت خود استفاده کنید.

Weebly شامل طرح های استاندارد (قالب) است اما انتخاب تا حدودی محدود است. یک محدودیت بسیار آزار دهنده فقدان کتابخانه رسانه ای است – هر بار که بخواهید تصویر بارگذاری شود ، حتی اگر قبلاً از آن استفاده کرده باشید.

در طرح رایگان یا حتی بر روی نقشه ای که دامنه سفارشی شما را به سایت متصل می کند ، گزینه ای برای فروشگاه آنلاین وجود ندارد. اگر می خواهید یک سایت تجارت الکترونیکی راه اندازی کنید ، باید به برنامه Pro خود بروید.

طرفداران

 • CMS ساده و بصری شامل سازنده کشیدن و رها کردن است
 • برنامه رایگان شامل SSL است
 • برنامه تلفن همراه برای دسترسی به سایت از هر نقطه
 • چت و پشتیبانی از ایمیل برای برنامه رایگان

منفی

 • تعداد محدودی از قالب ها
 • هیچ گزینه تجارت الکترونیکی در برنامه رایگان وجود ندارد
 • هیچ کتابخانه رسانه ای برای تصاویر وجود ندارد

از Weebly اینجا بازدید کنید

2. سازنده وب سایت Wix

سازنده وب سایت wix

Wix یک وب سایت سازنده رایگان است و گزینه های زیادی دارد که می تواند سر شما را بچرخاند. آنها دارای چندین قالب طراحی پاسخگو هستند که به راحتی قابل تنظیم هستند. احتمالاً بهترین ویژگی برای مبتدیان Wix ADI – هوش مصنوعی طراحی است. در اصل ، شما به چند سؤال پاسخ می دهید و Wix یک الگوی سفارشی برای سایت شما ایجاد می کند.

برنامه freebie شامل دسترسی به کتابخانه قالب گسترده ، یک زیر دامنه رایگان و هاستینگ و همچنین گزینه تجارت الکترونیکی محدود است. آنها به روشنی مشخص نمی کنند که کدام ویژگی ها رایگان هستند و کدام حق بیمه هستند ، بنابراین حتماً بپرسید.

دو نکته قابل توجه است. اول ، وقتی که صحبت از Wix است خجالتی نیست. سایت شما با یک تبلیغ بنر در صدر قرار دارد. دوم ، گرچه الگوهای عالی هستند ، اما قابل تعویض نیستند. اگر می خواهید تغییر دهید ، محتوا یا سفارشی سازی هایی را که انجام داده اید از دست می دهید.

طرفداران

 • تن از الگوهای پاسخگو
 • آسان برای استفاده و کشیدن و رها کردن سازنده
 • رابط هوش مصنوعی طراحی مصنوعی می تواند یک سایت سفارشی بسازد که مبتنی بر پاسخ به سوالات سهام باشد
 • گزینه های مناسب برای فروشگاه اینترنتی کوچک در یک طرح رایگان
 • فونت ها ، انیمیشن ها ، پس زمینه های ویدیویی و جلوه های اختلاف منظر نامحدود.

منفی

 • سئو تحت تأثیر برنامه فرعی از زیر دامنه
 • هزینه استفاده ماهانه برای استفاده از دامنه خود
 • قرار دادن تبلیغ تهاجمی در برنامه رایگان

درباره Wix بیشتر بدانید

3. WordPress.com

وردپرس

WordPress.com به عنوان یک بستر وبلاگ نویسی رایگان با CMS سفارشی شروع به کار کرد. (همان CMS یک برنامه رایگان در ارائه دهندگان میزبانی پولی است.) WordPress.com برای یک وبلاگ اساسی بسیار عالی است ، اما ممکن است برای یک مبتدی که سعی در ایجاد یک وب سایت تجاری کوچک داشته باشد ، تلاش کمی بیشتری انجام دهید..

هنگام ثبت نام ، WordPress.com چند مضمون رایگان ارائه می دهد. شما یک زیر دامنه و برخی افزونه ها از جمله Jetpack دریافت می کنید که توانایی اضافی زیادی را در اختیار شما قرار می دهد. سازنده کشیدن و رها کردن وجود ندارد و داشبورد برای مبتدیان بصری کمتری دارد. یکی از ویژگی های عالی قابلیت صادرات مطالب شما است – بنابراین این بستر میزبانی وب رایگان نسبت به سایر سازندگان رایگان آسان تر است.

برای مشاغل کوچک ، برنامه های حق بیمه تقریباً 4 برابر بیشتر از استفاده از ارائه دهنده هاستینگ سنتی و همان CMS گران هستند.

طرفداران

 • سکوی عالی وبلاگ نویسی
 • آسان برای استفاده و کشیدن و رها کردن سازنده
 • کتابخانه تصویر ، قالب ها و افزونه های رایگان
 • محتوا را می توان به سایت مهاجرت صادر کرد
 • برنامه رایگان راهی آسان برای یادگیری اصول اولیه وردپرس CMS است

منفی

 • SEO تحت تأثیر دامنه فرعی
 • برنامه های پریمیوم بسیار گران قیمت
 • پلاگین ها و مضامین حتی در برنامه های حق بیمه محدود و کنترل می شوند

از WordPress.com دیدن کنید

4. Site123 وب سایت ساز

سایت سازنده وب سایت Site123

Site123 رویکرد متفاوتی از رقبای خود گرفته است – هیچ سازنده کشویی و رها وجود ندارد. در عوض شما فقط محتوای خود را بارگذاری می کنید و در یک طراحی پاسخگو تولید می شود. شما می توانید یک سایت واقعا سریع بگیرید.

سایت 123 با پشتیبانی 24/7 از طریق چت ، ایمیل و سیستم بلیط ، از خدمات بالایی با مشتری برخوردار است. این برنامه به همراه زیر دامنه رایگان شما ، ابزارهای جستجوگرها و دسترسی به تعدادی از الگوهای طراحی پاسخگو در برنامه رایگان گنجانده شده است. می توانید با یک سازنده فروشگاه خاص گزینه تجارت الکترونیک را دریافت کنید ، اما به یک برنامه حق بیمه نیاز دارد.

سایت 123 به نظر می رسد بسیار دوستانه SEO باشد ، اما در مورد هر سایتی با یک دامنه فرعی صدق نمی کند. در صورتی که تصمیم به رفتن به آن مسیر گرفتید ، یک نرخ واحد برای برنامه های حق بیمه و ضمانت بازپرداخت 14 روزه وجود دارد.

Site123 را ببینید

طرفداران

 • انتخاب خوبی از الگوهای طراحی پاسخگو
 • بدون ساختمان لازم است – فقط محتوا را بارگذاری کنید
 • تصاویر رایگان موجود در جادوگر تنظیم
 • بررسیهای بسیار مثبتی برای خدمات به مشتریان
 • طرح حق بیمه شامل ثبت دامنه است

منفی

 • هیچ گزینه تجارت الکترونیکی برای برنامه رایگان
 • قیمت گذاری برای برنامه های حق بیمه شفاف نیست
 • برنامه های بسته بندی تبلیغ شده اما جزئیات توضیح داده نشده است

5. به سختی سازنده وب سایت

سازنده وب سایت

Strikingly یک وب سایت سازنده جدید است. با برنامه رایگان آنها ، شما می توانید یک دامنه فرعی ، هاستینگ و گزینه فروشگاه آنلاین تک کالایی دریافت کنید. تبلیغات آنها نسبت به سایرین جذاب نیست و تصمیم می گیرید که یک نشان را در صفحه سایت اضافه کنید.

داشبورد ویرایش آسان برای استفاده است ، قالب ها پاسخگو و قابل تنظیم هستند. یک ویژگی جالب وجود دارد که به طور خودکار سایت شما را از صفحه LinkedIn شما ایجاد می کند. آنها همچنین هزینه های الحاقی را برای معاملات تجارت الکترونیکی نمی پردازند (شما هنوز هزینه‌های ارائه دهنده پرداخت را دارید.)

اما Strikingly برای ایجاد یک صفحه واحد مینیمالیستی ، وب سایت های قابل پیمایش طراحی شده است – این تنها فرمت موجود به صورت رایگان است. شما می توانید یک سایت چند نفره بسازید ، اما برای این کار باید یک برنامه حق بیمه بخرید.

جالب توجه کنید

طرفداران

 • ویرایشگر سایت ساده
 • انتخاب گسترده ای از قالب های زیبا و پاسخگو
 • سبک حداقل یک صفحه بسیار فعلی
 • تبلیغات کمتر مزاحم
 • هیچ هزینه ای به هزینه های معامله ارائه دهنده پرداخت اضافه نشده است

منفی

 • برای داشتن بیش از یک صفحه در سایت به برنامه حق بیمه نیاز دارید
 • تجارت الکترونیکی در یک برنامه رایگان محدود به 1 محصول
 • برنامه های قیمت گذاری حق بیمه در مقابل – بسیار گران تر از میزبان های سنتی

6. سازنده وب سایت Ucraft

سازنده وب سایت Ucraft

UCraft در برنامه رایگان خود دارای چندین ویژگی عالی و محدودیت های جدی است. خبر خوب – آنها به شما امکان می دهند دامنه سفارشی را بدون پرداخت هزینه اضافی به سایت خود وصل کنید. این برای سئو بسیار عالی است و به خاطر سپردن مشتریان از یک دامنه فرعی بسیار ساده تر است. همچنین می توانید از Google Analytics استفاده کرده و SSL دریافت کنید.

خبر بد ، سفارشی سازی در برنامه رایگان واقعاً محدود است. Ucraft بیش از گزینه های چند صفحه بزرگتر به سمت صفحات فرود می رود. در طرح رایگان هیچ گزینه فروشگاه آنلاین وجود ندارد ، اما آنها یک برنامه حق بیمه با یک محاکمه رایگان 14 روزه بدون پرداخت پول دارند.

آنها قالب های پاسخگو زیادی دارند ، یک برنامه زبان ، سازنده آرم رایگان و یک خالق صفحه فرود – که نوعی جذاب است. برنامه های حق بیمه تقریباً برابر با سازندگان دیگر است.

از Ucraft بازدید کنید

طرفداران

 • دامنه سفارشی را بدون پرداخت هزینه متصل کنید
 • انتخاب خوبی از الگوهای پاسخگو
 • آرم ساز رایگان
 • SSL گنجانده شده است
 • سایت چند زبانه با برنامه زبان رایگان

منفی

 • سفارشی سازی قالب محدود در برنامه رایگان
 • هیچ فروشگاه آنلاین به صورت برنامه ای رایگان
 • تجارت الکترونیکی که از طریق Shopify اداره می شود – آسانترین مکان نیست

7. سازنده وب سایت Lander

سازنده وب سایت لندر

لندر صفحات فرود را ایجاد می کند – در مورد مارک تجاری صحبت کنید. یک صفحه فرود معمولاً یک صفحه وب مستقل است که یک تماس خاص برای اقدام را ترویج می کند..

از نظر آزاد ، لندر خیلی طولانی این مفهوم را تمدید می کند. آنها به شما این امکان را می دهند تا از یک برنامه حق بیمه خود برای یک محاکمه آزاد 14 روزه استفاده کنید. اگر آن را خریداری نکردید ، سایت شما همچنان تمام شده است ، اما بسیاری از ویژگی ها خاموش هستند. به نظر می رسد که لندر با شرکت های بازاریابی دیجیتالی با مقداری مشخصه فن آوری فنی آشنا شده است.

احتمالاً بهترین انتخاب برای مشاغل کوچک در ساخت اولین سایتشان نیست.

طرفداران

 • انتخاب زیبا از الگوهای پاسخگو
 • سبکهای فعلی و مینیمالیستی
 • به سمت متخصصان بازاریابی حرکت کرده است
 • تعداد زیادی ادغام – فیس بوک ، Mailchimp ، Zapier
 • تست تقسیم A / B

منفی

 • بدون برنامه رایگان – فقط آزمایش رایگان
 • برنامه های پریمیوم بسیار گران قیمت
 • برای کاربران باهوش فناوری بیشتر از مبتدیان

8. سازنده وب سایت جیمدو

سازنده وب سایت جیمدو

جیمدو یک سازنده وب سایت قدرتمند است که بیشترین پیشنهادات استاندارد را در برنامه رایگان خود دارد. یک زیر دامنه رایگان ، دسترسی به الگوهای پاسخگو و مانند Wix ، آنها از طراحی مصنوعی برای ایجاد یک الگوی دلخواه برای سایت شما استفاده می کنند. اما برخی از محدودیت های جدی نیز وجود دارد.

این برنامه رایگان به هیچ وجه پشتیبانی نمی کند – آنها آن را “برنامه” خود می نامند و این بدان معناست که این چیزی نیست که یک تجارت کوچک انتخاب کند. هیچ ابزار SEO و گزینه های تجارت الکترونیکی خارج از برنامه های حق بیمه وجود ندارد.

قیمت اکثر برنامه های حق بیمه در همان بازه فروشندگان دیگر است ، اما برای عملکرد کامل بسیار گران تر است.

طرفداران

 • فرایند طراحی مصنوعی برای تولید سایت سفارشی
 • راه بسیار سریع برای به روزرسانی و راه اندازی سایت
 • ابزارهای ساده سئو برای استفاده ساده
 • حساب های رسانه های اجتماعی را به راحتی متصل کنید
 • با اضافه کردن یا ویرایش بلوک های موجود ، سایت را سفارشی کنید

منفی

 • بدون پشتیبانی مشتری برای برنامه رایگان
 • بدون الگوی – فقط ADI
 • هیچ فروشگاه آنلاین به صورت رایگان
 • برنامه های حق بیمه گران قیمت

درباره جیمدو بیشتر بدانید

9. سازنده وب سایت Carrd

سازنده وب سایت Carrd

Carrd مانند Strikingly است – شما از آن برای ساختن سایتهای تک صفحه استفاده می کنید. بسیار شگفت آور مقرون به صرفه است – برنامه حق بیمه فقط 19 دلار در سال است. وب سایت شخصی کارد یک سایت خیره کننده و یک صفحه ای است. برخی از قالب ها همان سبک را تکرار می کنند.

هیچ گزینه واقعی برای یک سایت چند صفحه ای وجود ندارد ، اما آنها یک الگوی تقسیم شده ارائه می دهند که از دکمه ها استفاده می کند تا بلوک های مختلف محتوا را در همان زمینه در همان نقطه نشان دهند.

اما شما به معنای واقعی کلمه می توانید ساخت سایت خود را همین حالا بصورت آنلاین و بدون کارت اعتباری شروع کنید – حتی یک حساب کاربری ایجاد نکرده اید. این یک نوع دیوانه است قالب ها پاسخگو هستند ، استفاده از آن بسیار آسان است و تبلیغات کم کلید است.

صادقانه بگویم ، با 19 دلار در سال ، حق بیمه حتی بهتر از رایگان است. می توانید از یک دامنه سفارشی استفاده کنید ، گزینه های پرداخت ، لیست های مستقیم ایمیل و سایر افزودنیهای عالی را اضافه کنید.

طرفداران

 • سایتهای یک صفحه ای حداقلی – بسیار فعلی
 • الگوهای پاسخگو
 • یک برنامه حق بیمه با قیمت بسیار شگفت آور
 • تبلیغات کم کلید در برنامه رایگان
 • بدون حساب کاربری لازم است – فقط یک الگوی انتخاب کنید و شروع کنید

منفی

 • سایت چند صفحه ای نیست
 • گزینه های تجارت الکترونیکی وجود ندارد
 • بدون پشتیبانی

اینجا را وارد کنید

10. سازنده وب سایت سایت Zoho Sites

سازنده وب سایت سایت Zoho Sites

Zoho رایگان نیست اما آزمایش رایگان دارد. (که شاید از صفحه فرود آنها اطلاع نداشته باشید.) Zoho دارای سازنده کشیدن و رها کردن و همچنین یک سازنده بصری است که به شما امکان می دهد در مرورگر کار کنید تا تغییرات خود را فوراً مشاهده کنید. آنها دارای قالب های پاسخگو هستند که با استفاده از بخش ها ساخته شده اند ، و شما می توانید قالب ها را بدون از دست دادن مطالب تغییر دهید.

برای کاربران فنی بیشتر ، ویرایشگر کد و گزینه تست اسپلیت وجود دارد تا به شما کمک کند ببینید چه مطالبی به بهترین وجه کار می کند. یک برنامه افزودنی و برنامه های اضافی زیادی برای عملکردهای تجاری وجود دارد.

طرفداران

 • سازنده را با استفاده از داشبورد بکشید و رها کنید
 • ویژوال سازنده برای ویرایش در مرورگر
 • انتخاب قالب پاسخگو
 • تست تقسیم
 • انتخاب عالی ادغام برنامه های شخص ثالث

منفی

 • هیچ برنامه رایگان
 • پشتیبانی فقط 5 روز در هفته فعالیت می کند
 • هیچ فروشگاه اینترنتی بدون ادغام

درباره سایت های Zoho اطلاعات کسب کنید

11. سازنده وب سایت Google برای کسب و کار من

سازنده وب سایت Google برای کسب و کار من

Google است ، کاملاً رایگان است و از اطلاعاتی که در پروفایل شرکت خود قرار داده اید استفاده می کند. نیازی به گفتن نیست ، سئو گنجانده شده است.

برای استفاده از این پلتفرم باید در Google My Business تأیید شود. هیچ برنامه پرداختی وجود ندارد – Google به شما امکان می دهد با تأیید شغل خود ، با همه خدمات خود درگیر شوید – از جمله بررسی مشتری ، تجزیه و تحلیل و نقشه های Google. (آنها یک کارت پستال برای تأیید آدرس شما ارسال می کنند.)

پس از آن می توانید از سازنده جدید وب سایت خود برای ایجاد سایتی رایگان استفاده کنید که اطلاعات را از حساب کاربری خود بیرون می آورد. می توانید تصاویر را اضافه کنید ، ساعات کار را برای تغییرات فصلی به روز کنید ، یک تبلیغ را اجرا کنید ، یک مکان اضافه کنید. سازنده وب سایت پاسخگو ، آسان برای استفاده است ، می توانید از طریق تلفن خود وارد سیستم شوید – همه روزه Google است.

طرفداران

 • همه رایگان – بدون برنامه هزینه
 • میزبانی رایگان
 • با اطلاعات Google Business ادغام شده است
 • دامنه سفارشی
 • تعامل با مشتریان را افزایش دهید

منفی

 • فقط برای اعضای Google Business
 • تأیید صحت کسب و کار Google لازم است
 • مشاغل اصلی Google فروش تبلیغات است

در اینجا در کسب و کار من در Google اطلاعات کسب کنید

12. About.me

سازنده وب سایت About.me

About.me بیشتر یک وب سایت سازنده وب سایت برای افراد است تا یک تجارت کوچک. اما اگر شما یک مشاور یا یک تکنواز هستید ، About.me ممکن است فقط آنچه شما نیاز دارید ، باشد. متأسفانه اگر می خواهید نمونه کارها را نشان دهید ، به برنامه حق بیمه نیاز دارید.

یک برنامه رایگان وجود دارد و زیر دامنه مفیدتر است: about.me/ نام شما برای افرادی که در تلاش هستند شما را پیدا کنند. همچنین می توانید یک CTA خاص را با یک پوشش و یک افزودنی غیرمعمول برای پیوست کردن یک صفحه نمایش از سایت خود به هر ایمیلی از دامنه ، برجسته کنید..

در غیر این صورت ، به نظر می رسد بیشتر شبیه یک رزومه آنلاین است تا یک وب سایت.

طرفداران

 • عالی برای ارتقاء فردی
 • میزبانی رایگان
 • الگوهای پاسخگو
 • زیر دامنه برای افراد مفید است

منفی

 • در واقع برای مشاغل کوچک نیست
 • بدون نمونه کارها در طرح آزاد
 • عملکرد در مقایسه با سازندگان دیگر محدود است

برو به About.me مراجعه کنید

13. قالب

قالب سازنده وب سایت

فرمت در واقع بیشتر از ایجادکننده وب سایت عمومی یک نمونه کارها است. این یک گزینه عالی برای مشاغل کوچک است که می خواهند کار خود را به نمایش بگذارند و بفروشند. متأسفانه ، این واقعاً رایگان نیست ، اما یک آزمایش دو هفته رایگان ارائه می دهد.

مانند بقیه ، قالبها قالبهای پاسخگو (مضامین) ارائه می دهند که قطعاً برای هنرمندان ، طراحان و سازندگان بصری در نظر گرفته شده است. 3 طرح پرداخت شده وجود دارد که کمترین هزینه آنها با گزینه فروشگاه اینترنتی کوچک است. یک ویژگی ارزشمند در دو رده قیمت گذاری بعدی یک منطقه خصوصی است که مشتریان می توانند نمونه کار را بصورت آنلاین بررسی ، اثبات و تصویب کنند.

فرمت بسته به آنچه انجام می دهید یک ابزار بسیار جالب است اما برنامه اولیه واقعا اساسی است ، بنابراین اگر به برخی از ویژگی های حق بیمه بالاتر قیمت علاقه ندارید – در اطراف خود بخرید.

طرفداران

 • عالی برای آژانس ها و طراحان بصری
 • دامنه خود را وصل کنید – هیچ دامنه ای وجود ندارد
 • تم های پاسخگو
 • منطقه خصوصی برای نشان دادن اثبات محصول کار به مشتریان
 • گزینه تجارت الکترونیک برای همه برنامه ها

منفی

 • هیچ برنامه رایگان
 • طرح اولیه برای فروشگاه آنلاین محدود است
 • قیمت گذاری بسیار گرانتر از یک میزبان سنتی است

برو به قالب کلیک کنید

14. وردپرس + Elementor

wp + عنصر سازنده وب سایت

Elementor یک افزونه سازنده صفحه رایگان است که به یک نصب وردپرس در یک سیستم عامل میزبانی سنتی مانند GoDaddy یا Bluehost اضافه شده است. اگرچه این افزونه رایگان است ، در صورت متعهد شدن به یک برنامه 3 ساله ، باید هزینه میزبانی را بپردازید ، معمولاً حدود 80.00 دلار در سال یا کمتر..

ما این گزینه را برای مشاغل کوچک که قبلاً یک بسته میزبانی خریداری کرده اند ، می خواهیم و سازنده کشیدن و رها کردن با رابط بصری را می خواهیم. این افزونه سازنده وب سایت است و وقتی میزبان خود را خریداری می کنید – هیچ تبلیغی وجود ندارد و به طور معمول می توانید یک دامنه رایگان دریافت کنید.

طرفداران

 • افزونه eliminator رایگان است
 • تم های پاسخگو رایگان طراحی شده برای کار با این افزونه
 • ویژوال سازنده برای ایجاد تغییر در مرورگر
 • بلوک های قابل استفاده مجدد بسازید
 • صفحه بندی و بخش های همراه با افزونه

منفی

 • میزبانی پرداخت شده لازم است
 • می تواند با موضوعاتی که برای کار با آن طراحی نشده است ، در تضاد باشد
 • به راحتی مانند سایر سازندگان استفاده نمی شود

در مورد Elementor اطلاعات کسب کنید

خلاصه

سازندگان وب سایت رایگان قطعاً در دسترس هستند. آنها بسیار آسان هستند ، نیازی به طراحی و مهارت های فنی ندارند و در اندازه های مختلف صفحه نمایش کار می کنند – از دسک تاپ تا تبلت گرفته تا تلفن های هوشمند.

چگونه تصمیم می گیرید چه چیزی برای شما مناسب است?

 1. در مورد چقدر پشتیبانی مورد نیاز خود فکر کنید.
 2. چقدر شخصی سازی را می خواهید انجام دهید?
 3. اگر می خواهید فروشگاه آنلاین باشید ، حتما قیمت برنامه های حق بیمه را بررسی کنید.
 4. ثبت دامنه خود را در نظر بگیرید – دراز مدت ارزش پول دارد.

مهمتر از همه ، فراموش نکنید که وب سایت شما باید به ایجاد شغل شما کمک کند. در مورد آنچه مشتریان شما می خواهند بدانند و آنچه می خواهید در مورد آن انجام دهند فکر کنید.

سپس سازنده وب سایت خود را انتخاب کرده و امروز تجارت کوچک خود را به صورت آنلاین انجام دهید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector