ביקורות על ענן הוורדפרס של WordGator WordPress מאי 2020 – מוצר מדהים?

ביקורות על ענן הוורדפרס של WordGator WordPress מאי 2020 – מוצר מדהים?

ביקורות על ענן הוורדפרס של WordGator WordPress מאי 2020 – מוצר מדהים?

מה זה HostGator וורדפרס ענן אירוח?

HostGator הוא התחתית של אירוח – הגון, זול ובכל מקום.


הענן של HostGator WordPress שונה.

זו הגרסה שלהם למה שעושות חברות אירוח ממוקדות וורדפרס אחרות – חברות כמו WP Engine, SiteGround ו- A2 Hosting.

כמה טוב אירוח וורדפרס בענן?

בואו נגיד שזה טוב יותר מאשר אירוח רגיל שלהם – לטובה.

ביקורות על ענן הוורדפרס של WordGator 3.7 / 5 מבקר {{reviewsOverall}} / 5 משתמשים (3 הצבעות) יתרונות

 1. אירוח מהיר פי 2.5
 2. מאפייני אבטחה
 3. מהירות

חסרונות

 1. תמיכה בנושא זמן המתנה
 2. בעיית זמן
 3. דמי גיבוי ותמחור

SummaryWordPress Cloud הוא שירות אירוח חדש עבור Hostgator.com. אירוח וורדפרס בענן ב- Hostgator מציע יותר מפעמיים וחצי את המהירות, תכונות אבטחה מתקדמות יותר, ובונוס נוסף של הגירות בחינם. Hostgator מציעה ללקוחות בסך הכל שלוש תוכניות לאירוח וורדפרס בענן: תוכנית המתחילים, התוכנית הסטנדרטית והתכנית העסקית. ראשית, תוכנית המתחילים מתחילה במחיר של 5.95 דולר לחודש והיא כוללת אירוח של אתר אחד, 25K ביקורים בחודש, גיבוי של 1 ג’יגה-בייט, ואחסון של למעלה מ- 50 ג’יגה-בייט. בשלב הבא התוכנית הסטנדרטית מתחילה במחיר של 7.95 דולר לחודש והיא כוללת אירוח של 2 אתרים, ביקורים של 200,000 בחודש, גיבוי של 2 ג’יגה-בייט, ואחסון של למעלה מ- 150 ג’יגה-בייט. ולבסוף, התוכנית העסקית מתחילה ב- $ 9.95 לחודש והיא כוללת אירוח של 3 אתרים, ביקורים של 300,000 בחודש, גיבוי של 3 ג’יגה-בייט וכמות אחסון בלתי מוגבלת. עם זאת, שלוש התוכניות חולקות חמש תכונות חשובות. כל התוכניות כוללות CDN גלובלי והסרה אוטומטית של תוכנות זדוניות, יכולות לארח כמות בלתי מוגבלת של כתובות דוא”ל של משתמשים, להציע זיכוי של פרסים של עד 100 $ של גוגל ושתפו אישורי SSL. תמיכה3.5 מהירות 4 תכונות3.5 ערך 4 שקיפות3.5

סקירת HostGator הרשמית שלנו של וורדפרס בענן אירוח

אירוח וורדפרס ענן ב- HostGator מהיר פי שניים משירותי אירוח וורדפרס ענן בפלטפורמות אירוח אתרים אחרות.

קראת נכון – פי 2 מהר יותר!

זה מגיע עם לוח בקרה נקי ונוח לשימוש, והתוספים הנוספים של הגירות בחינם וכל העזרה שתזדקק ללקוחות באמצעות צוות מיומן של מומחי תמיכה טכנית. זה מגיע גם עם הרבה יותר תכונות, בתוספת חיסכון רב וערך גדול עוד יותר.

קרא עוד לפרטים נוספים על חמשת התכונות הטובות ביותר (וחמשת חסרונות) של אירוח וורדפרס בענן ב- HostGator.

התכונות הטובות ביותר של HostGator WordPress Cloud Hosting (יתרונות)

אירוח וורדפרס בענן הוא רק אחד משלל שירותי אירוח אתרים שונים, מעולים, תכניות ותכונות שיש ל- HostGator כפלטפורמת אירוח אתרים להציע..

אחת מפלטפורמות אירוח אתרים הידועות והמועמדות ביותר בעולם, HostGator.com יכולה לעזור ללקוחות להתחיל בפיתוח וניהול אתר משלהם (ועסק מקוון) בזכות התמיכה הטכנית של HostGator.com 24/7/365, כלים לבניית אתרים בחינם הכוללים למעלה מ -4,500 תבניות אתר ייחודיות, תוכנת עגלת קניות בחינם לאתרים ועסקים של מסחר אלקטרוני, אחריות להחזר הכסף למשך 45 יום, ודירוג “אידיאלי” ומוניטין לאירוח WordPress.

ישנם חבילות גדולות וערכיות בכל תכנית שמציעה HostGator.com וכוללות מגוון עצום של כלים והבטחות לכל שירות של תכניות אירוח שנרכש. אלה כוללים כלים לבניית אתרים, מתקני סקריפט וערבות להחזר כספי. מאפיינים נוספים כוללים: שטח דיסק ומרוחב פס בלתי מוגדרים אשר אינם מוגבלים בכמות וגודל הקבצים הנוגעים ישירות לאתר האינטרנט שלך, וכן אין מגבלות על העברת נתונים; כלים לבניית אתרים בחינם הכוללים אלפי תבניות אתרים והכלים האחרים בכל הקשור לבניית גרירה ושחרור; לוח בקרה קל לשימוש או cPanel שנטען כי הוא הפופולרי ביותר בעולם; היכולת ליצור כתובות דוא”ל והעברות דוא”ל רבות ככל שצריך בזכות התכונה של כתובת הדוא”ל הבלתי מוגבלת הכלולה כמעט בכל תכניות האירוח המוצעות באתר; תמיכה טכנית זמינה 24/7/365 כדי לסייע באמצעות ערוצים שונים ומגוונים כמו דואר אלקטרוני, צ’אט חי וטלפון; והתחייבות להחזר הכסף למשך 45 יום במקרה של שביעות רצון לקוחות במהלך 45 הימים הראשונים לאחר הרכישה הראשונית של תוכנית. הודות לשותפויות עסקיות רבות, כל תוכנית באתר HostGator.com, כולל שלוש התוכניות לשירות אירוח הוורדפרס בענן, כוללת את היתרונות הנוספים הבאים: רישום חינם לעסק שלך בדפי זהב, הצעה של 100 דולר עבור גוגל אדוורדס, אשראי חיפוש של $ 50 עבור בינג. ומנועי חיפוש של יאהו, וכמובן גישה חופשית לכל כלי הבלוגים השונים והעדכניים ביותר עבור WordPress.com.

1) מהירות טעונה

אירוח וורדפרס בענן ב- HostGator מגיע עם פי שניים וחצי ממהירות הטעינה בהשוואה לשירותי אירוח וורדפרס ענן באתרי המתחרים שלהם..

זה בעיקר בזכות ארכיטקטורת ענן טעונה-על, שרתי צפיפות נמוכה, CDN ושכבות מטמון מרובות. משתמשי HostGator יוכלו גם לנהל את התוכן באתרי האינטרנט שלהם בצורה יעילה יותר, ובכך לאפשר לעבד בקשות לתוכן דינמי במהירות הבהרה. אירוח וורדפרס בענן ב- HostGator.com יביא לניהול וארגון אתרי אינטרנט, והעלאה ושיתוף של התוכן באתרים אלו, הרבה יותר מהיר וקל מאי פעם. אירוח וורדפרס בענן ב- HostGator.com ימנע פיגור איטי והעלאות מאטיות את העסקים של המשתמשים.

2) פשטות נוחה

אירוח וורדפרס בענן ב- HostGator מעניק למשתמשים גישה קלה יותר לקבצים חשובים ואינדיבידואליים, שחזור בסיסי נתונים וחשבונות דואר אלקטרוני מרובים דרך פורטל יחיד..

זה הופך את ניהול אתר (ועסק) להרבה יותר פשוט, נוח ויעיל. אירוח וורדפרס בענן ב- HostGator.com מגיע גם עם לוח בקרה נקי וקל לשימוש. לוח הבקרה הוא ממשק ענן של וורדפרס המתמקד בשיפור ושיפור השימושיות, שמשמעותו צמצום המורכבות של אירוח אתרים מסורתי. זה מגיע גם עם היתרון הנוסף של גיבויים אוטומטיים בעזרת שחזורים קלים בלחיצה אחת, מה שהופך אותו להגדרה לגיבויים מלאים או תמונות. לוח הבקרה אחראי גם על גישה קלה יותר לחשבונות דואר אלקטרוני מרובים למשתמשים.

3) אבטחה מתקדמת

אירוח וורדפרס בענן ב- HostGator.com מגיע עם תכונות אבטחה מתקדמות להגנה טובה יותר על אתרי האינטרנט והעננים של המשתמשים (וכל המידע החשוב המאוחסן שם, כמו מסמכים עסקיים המכילים נתוני לקוח רגישים) מפני פריצות, וירוסים ותוכנות זדוניות ואיומי אבטחת סייבר אחרים. תכונות אבטחה מתקדמות אלה מאפשרות למשתמשים לפקח ולהקצות משאבים נוספים בצורה טובה יותר ובקלות יותר. למשתמשים תהיה גם שליטה מלאה ומוחלטת על השימוש בהם וללא הפתעות.

4) מדרגיות חלקה

פלטפורמת אירוח ענן הוורדפרס בענן של HostGator.com מבטיחה לספק ערך מקסימלי ותכונות אופטימליות רבות בהשוואה לתוכניות אירוח אחרות של וורדפרס בענן באתרים אחרים של ספקי שירותי אירוח אתרים. אחת מהתכונות האופטימליות הללו הכלולות בתוכניות אירוח הענן של WordGator.com WordPress בענן היא הגירות בחינם. שירות ההגירה בחינם עם אירוח וורדפרס ענן באתר HostGator.com יעביר את אתר הענן הקיים של WordPress בענן לאתר HostGator.com לצורך אירוח אתרים. צוות המומחים הטכניים ותמיכת הלקוחות של HostGator.com שיוזכר ביתר פירוט בהמשך יוכל לסייע ללקוחות בתהליך ההעברה כדי לוודא שהכל מתנהל בצורה חלקה.

5) תמיכה מעולה

אם אפשר להוסיף זאת, אירוח וורדפרס בענן ב- HostGator.com מספק צוות מומחים מצוין שיכול לסייע ללקוחות בכל דבר שהם עשויים להזדקק לו. צוות התמיכה הטכנית והלקוח של HostGator.com מספק למשתמשים תשובות בזמן אמת והם זמינים תמיד בטלפון, 24/7 ו 365 יום בשנה. שירותי ייעוץ אלה כלולים בחלק מתכניות האירוח של וורדפרס בענן כדי להבטיח שללקוחות יהיה כל מה שהם צריכים כדי להתחיל ברגל ימין ובכיוון הנכון. בנוסף, הלקוחות יגלו טיפים וכלים בעלי ערך רב באמצעות פלטפורמת האירוח הענן של WordPress Cloud המנוהלת של HostGator.com. אלה כוללים גישה קלה יותר לתבניות וורדפרס פופולריות בשוק MOJO.

אמנם אלה חמשת התכונות הטובות ביותר של אירוח וורדפרס בענן ב- HostGator.com, אך הן אינן התכונות המדהימות היחידות שיש לאירוח וורדפרס בענן ב- HostGator.com להציע. יתרונות ותכונות נהדרים אחרים כלולים בצרורות הגדולות בכל תכנית שמציעה HostGator.com. יש מגוון עצום של כלים והבטחות עם כל שירות תוכנית אירוח שנרכשת. אלה כוללים כלי בניית אתרים, מתקינים לתסריטים, והתחייבויות להחזר כספי, כמו גם שטח דיסק ומרוחב פס בלתי מוגדרים, אשר ללא הגבלה מונחת על כמות וגודל הקבצים הנוגעים ישירות לאתר שלך, וכן אין מגבלות על נתונים. העברה; כלים לבניית אתרים בחינם הכוללים אלפי תבניות אתרים והכלים האחרים בכל הקשור לבניית גרירה ושחרור; לוח בקרה קל לשימוש או cPanel שנטען כי הוא הפופולרי ביותר בעולם; היכולת ליצור כתובות דוא”ל והעברות דוא”ל רבות ככל שצריך בזכות התכונה של כתובת הדוא”ל הבלתי מוגבלת הכלולה כמעט בכל תכניות האירוח המוצעות באתר; תמיכה טכנית זמינה 24/7/365 כדי לסייע באמצעות ערוצים שונים ומגוונים כמו דואר אלקטרוני, צ’אט חי וטלפון; והתחייבות להחזר הכסף למשך 45 יום במקרה של שביעות רצון לקוחות במהלך 45 הימים הראשונים לאחר הרכישה הראשונית של תוכנית. הודות לשותפויות עסקיות רבות, כל תוכנית באתר HostGator.com, כולל שלוש התוכניות לשירות אירוח הוורדפרס בענן, כוללת את היתרונות הנוספים הבאים: רישום חינם לעסק שלך בדפי זהב, הצעה של 100 דולר עבור גוגל אדוורדס, אשראי חיפוש של $ 50 עבור בינג. ומנועי חיפוש של יאהו, וכמובן גישה חופשית לכל כלי הבלוגים השונים והעדכניים ביותר עבור WordPress.com.

חסרונות של HostGator WordPress Cloud אירוח (חסרונות)

1) שאילתות מורכבות

תלונה שכיחה שנמצאה בביקורות לקוחות בנוגע לאיכות שירותי התמיכה של HostGator.com עבור אירוח וורדפרס בענן הייתה כי צוות התמיכה הנוכחי ב- HostGator.com נראה טוב יותר מסוגל להתמודד עם שאילתות בסיסיות יותר אך אינו מסוגל או לא מוכן לסייע בנושאים טכניים מורכבים יותר..

2) זמן המתנה לתמיכה

תלונה נפוצה נוספת שנמצאה בביקורות לקוחות בנושא איכות שירותי התמיכה של HostGator.com עבור אירוח וורדפרס בענן הייתה משך הזמן שהלקוחות נאלצים לחכות כדי להתחבר לחבר בצוות התמיכה. למרות שיש להם תמיכה טכנית ללקוח וזמינה בטלפון 24/7/365, לקוחות רבים התלוננו שהם נאלצים לחכות בכל מקום בין 10 ל 20 דקות רק כדי להתחבר למישהו.

3) Uptime רע

אף על פי שלקוחות רבים בסקירות אלה שיבחו את התכונות והיתרונות הנפלאים שיש לארח הענן של וורדפרס ב- HostGator.com, תלונה אחת שכיחה שנמצאה לגבי תכונות אלה בביקורות אלה הייתה שלמרות הקלות הטכנית והעליונות, זמן העבודה הרע היה פגם משמעותי. Uptime מתייחס למשך הזמן בו פועל מכשיר טכנולוגי כמו מחשב, והשימוש במצב זמן גרוע פירושו היה שהפלטפורמה הייתה קשה יותר לנהל ולתפעל לאחר פרק זמן מסוים. ביחס לשירותי אירוח וורדפרס ענן ב- HostGator.com, פירוש הדבר שאחרי השימוש בפלטפורמה למשך זמן מסוים, השרתים יתקשו להתמודד יותר ויותר. זמן הפעילות הוא רק 99.85%.

4) דמי גיבוי

כמו כן, נמצאו שתי תלונות נפוצות ברוב ביקורות הלקוחות בנוגע לתשלום עבור התוכניות והשירותים עבור תכונות אירוח הענן של CloudPress של HostGator.com. אחד מהם היה תשלום נוסף עבור תכונות הגיבוי האוטומטיות. גיבויים אוטומטיים בחינם אלה הם למעשה גיבויים ידניים שכבר כלולים כברירת מחדל ב- cPanel, ואילו הגיבויים האוטומטיים בפועל מגיעים עם תשלום שנתי נוסף של $ 15.95.

5) תמחור טריקים

התלונה הנפוצה הנוספת בביקורות לקוחות ביחס לתשלום הייתה טריקים בתמחור, במיוחד עם התוכנית הרגילה. תמחור אירוח אתרים יכול להיות מסובך מכיוון שהם נוטים להציע רק את התעריפים הנמוכים ביותר שלהם לטווחים ארוכים יותר. לדוגמה, לקוחות עשויים להידרש להשתמש בספק שירותי אירוח אתרים במשך 3 שנים בלבד עד שהם יהיו זכאים לתמחור הקידום המופיע באתר שלהם. בעת ההרשמה הראשונית, אם הלקוחות רוצים תכנית חודשית או שנתית אמיתית עם התמחור והמחירים הנמוכים לקידום המכירות המופיעים באתר, אז התמחור והעמלות עשויים לזנק בין 50% ל -150%. ספקי שירותי אירוח אתרים יכולים גם להערים על לקוחות רק על ידי הצעת מחירים נמוכים ועמלות אלה לתקופה הראשונית הראשונה של אחת מהתוכניות שלהם, ובמיוחד התוכניות הטובות ביותר שלהם (במקרה של HostGator.com, התוכנית הרגילה המומלצת ביותר שלהם). לאחר תום התוקף והגיע הזמן לחדש את התוכנית, התמחור עשוי לחזור לסכום ה”רגיל “או האמיתי שלהם, ושוב יכול להיות כפול או לשלש את מחיר המבצע המשתקף באתר..

שורה תחתונה:

בשורה התחתונה, אמנם זה לא מושלם, ויש כמה ליקויים או בעיות שצריך לקחת בחשבון ולהיות מודע אליהם אם אתה מישהו שמנסה למצוא את ספק שירותי אירוח אתרים הטוב ביותר עבורך ולצרכי אירוח אתרים שלך, אירוח וורדפרס בענן ב- HostGator.com הוא עדיין שירות אירוח אתרים בעל ערך גבוה המציע תכונות נהדרות רבות. בעוד של- HostGator.com יש מוניטין לא כל כך מדהים בשירות לקוחות, בעיה עם זמן uptime רע ועמלות מסובכות, אירוח WordPress Cloud ב- HostGator.com עדיין זוכה בנקודות למהירות גבוהה, אבטחה מתקדמת, פשטות ומדרגיות. אירוח וורדפרס בענן ב- HostGator.com הוא תוכנית ופלטפורמה שהיא נקייה, פשוטה וקלה לשימוש, כמו גם מאובטחת מפני איומי אבטחת סייבר שיכולים להטריד את מחשוב הענן ולהפריע באופן רציני לעסקים מקוונים, כמו תוכנות זדוניות, וירוסים והאקרים. בסך הכל, אירוח וורדפרס בענן ב- HostGator.com משלב בין שני הדברים הגדולים ביותר בעסקים מקוונים ברגע זה: אתר בלוגים מדיה פופולרי וורדפרס וענן הנוח והיקר ביותר, מה שהופך את אירוח אתרים וניהול העסק שלך באינטרנט להרבה יותר קל ויעיל ומהנה יותר..

אך שוב, אם אתה מנסה למצוא את ספק שירותי אירוח אתרים הטוב ביותר עבורך ועבור צרכי העסק המקוון שלך, אז כדאי לחקור ולהשוות בין ספקי שירותי אירוח אתרים שונים כדי לראות איזה מהם מתאים ביותר לצרכים שלך והוא הכי מתאים לך ולעסק המקוון שלך.

אז איך אירוח וורדפרס ענן ב- HostGator.com מתקיים מול תוכניות ושירותי אירוח של וורדפרס ענן בפלטפורמות המתחרות של HostGator.com?

מבחינת חיסכון וערך, אירוח וורדפרס בענן ב- HostGator.com נמצא בראש שני המתחרים: WP Engine ו- Media Temple. התוכנית הסטנדרטית של HostGator.com מציגה את התוכניות האישיות בשתי הפלטפורמות, כאשר WP Engine מציעה תוכניות של מעל 29 $ לחודש עם 10GB שטח אחסון בלבד, ומדיה מקדש מציעה תוכניות של מעל 20 $ לחודש עם 20 GB אחסון בלבד המוצעת, ואף אחת מהן לא מציעה מתכננת להציע לארח כתובות דוא”ל. שתי התוכניות הללו מחווירות בהשוואה לתוכנית הרגילה של HostGator.com $ 7 לחודש עם שטח אחסון של 150 ג’יגה-בתים המוצעת, כמו גם כמות בלתי מוגבלת של כתובות דוא”ל למשתמשים בכדי להכיל.

על פי רשימה שפורסמה לאחרונה המפרטת את מיטב ספקי שירותי אירוח האתרים הטובים ביותר בשנה החדשה, HostGator.com הוא גבוה ברשימה המוזכרת המכובדת. שלושת הזוכים המובילים של מיטב ספקי שירותי אירוח אתרים לשנת 2017 היו, לפי הסדר, SiteGround, IPage ו- BlueHost. להזכרות המכובדות, HostGator.com מגיע ממש אחרי EHost ומיד לפני InMotion Hosting. HostGator.com גבר גם על A2 Hosting, JustHost, HostPapa ו- Hub Hosting. בהתבסס על דירוג העורכים “טוב מאוד” ודירוג המשתמשים הממוצע “טוב”, HostGator.com הוא בעל מעמד יציב ואמין בעיקר בזכות המוניטין שלו כאחד מספקי שירותי אירוח אתרים הידועים והפופולריים ביותר בעולם, עזרה בריאה של פרסים וביקורות חיוביות, שירותי אירוח אתרים פשוטים אך חזקים, ותוכניות שתמיד מספקים, ותכונות אחרות בהן כל אחד יכול ליהנות כמו תוכניות משותפות פשוטות ובלתי מוגבלות ומגוון סמנכ”לים, מפיצים ותכניות אירוח אתרים ייעודיות וחבילות.

בסך הכל, HostGator.com הוא ספק שירות מעולה לאירוח אתרים אם אתה שוקל מאוד להשתמש או שאתה זקוק לספק שירותי אירוח אתרים עבור אתר האינטרנט שלך מבוסס וורדפרס ועסק מקוון. זה בעיקר בזכות העמידה “האידיאלית” שלהם עם WordPress והשותפות העסקית שלהם עם פלטפורמת הבלוגים הפופולרית של המדיה עצמה. התוכניות והשירותים שלהם הקשורים לאירוח וורדפרס בענן גם הם עם תכונות נהדרות רבות, למרות החסרונות שפורטו בפירוט קודם לכן בסקירה זו. לסיכום תכונות ויתרונות יקרי ערך אלה כוללים כלים לבניית אתרים, מתקני סקריפט וערבות להחזר כספי. מאפיינים נוספים כוללים: שטח דיסק ומרוחב פס בלתי מוגדרים אשר אינם מוגבלים בכמות וגודל הקבצים הנוגעים ישירות לאתר האינטרנט שלך, וכן אין מגבלות על העברת נתונים; כלים לבניית אתרים בחינם הכוללים אלפי תבניות אתרים והכלים האחרים בכל הקשור לבניית גרירה ושחרור; לוח בקרה קל לשימוש או cPanel שנטען כי הוא הפופולרי ביותר בעולם; היכולת ליצור כתובות דוא”ל והעברות דוא”ל רבות ככל שצריך בזכות התכונה של כתובת הדוא”ל הבלתי מוגבלת הכלולה כמעט בכל תכניות האירוח המוצעות באתר; תמיכה טכנית זמינה 24/7/365 כדי לסייע באמצעות ערוצים שונים ומגוונים כמו דואר אלקטרוני, צ’אט חי וטלפון; והתחייבות להחזר הכסף למשך 45 יום במקרה של שביעות רצון לקוחות במהלך 45 הימים הראשונים לאחר הרכישה הראשונית של תוכנית. הודות לשותפויות עסקיות רבות, כל תוכנית ב- HostGator.com, כולל שלוש התוכניות לשירות אירוח הוורדפרס בענן, כוללת את היתרונות הנוספים הבאים: רישום חינם לעסק שלך בדפי זהב, הצעה בסך 100 דולר לגוגל אדוורדס, אשראי חיפוש של $ 50 עבור Bing ומנועי חיפוש של יאהו, וכמובן גישה חופשית לכל כלי הבלוגים השונים והעדכניים ביותר עבור WordPress.com. אם אתה רוצה גם תכונות אבטחה מתקדמות ויתר מדרגיות, אירוח וורדפרס בענן ב- HostGator.com עשוי להיות התוכנית והספק המושלם לאירוח אתרים המושלם עבורך ועבור אתר העסק המקוון שלך..

סקור את יומן העדכונים

 • 5/7/18 – עדכן חלק מהתכנים לאורך קלות בגלל שגיאות דקדוקיות. שיפור הקריאות על ידי ספירת היתרונות והחסרונות. קישורים מועילים לצפייה במארח. תג הכותרת שינה כך שיכלול אמוג’י (כיף!)

תוכניות ענן של WordGator WordPress & תמחור

תמחור ענן של hostgator

לחץ על התמונה לפרטים נוספים.

במבט על התוכניות שלעיל אנו יכולים לראות מייד שהתמחור די סביר. כלומר, כרגע אני מנוי לתוכנית HostGator מלפני שנים שבה אני משלם 12 דולר לחודש – הייתי עצלן מכדי לעבור!

עדכן יומן

6/12/18 – נוסף קטע של תכניות תמחור עם פרשנות. דירוג כללי מעודכן כדי לשקף טוב יותר את המצב הנוכחי של המוצר. עדכונים נוספים בקרוב!

ראו האתר הרשמי

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector