14 بهترین سرویس مانیتورینگ وب سایت (مه 2020)

14 بهترین سرویس مانیتورینگ وب سایت (مه 2020)

14 بهترین سرویس مانیتورینگ وب سایت (مه 2020)

اگر یک وب سایت را مدیریت می کنید ، می خواهید مطمئن شوید که مخاطبان شما می توانند بدون هیچ مشکلی یا تاخیری با آن دیدار و تعامل کنند. این روزها ، زمان تاخیر و قطع شدن سرور می تواند باعث مشکلات جدی برای یک سایت شود و منجر به یک تجربه بد کاربر نهایی شود.


اما چگونه می توانید مطمئن باشید که بازدید کنندگان شما بهترین نتیجه را می گیرند؟ چگونه می توانید سایت خود را در بین انواع مختلفی از سرورها آزمایش کنید تا ببینید آیا مشکلی وجود دارد؟ خوشبختانه ، می توانید از یک سرویس مانیتورینگ وب سایت استفاده کنید تا در صفحات خود مراقب باشید تا از ارائه مطالب خود به روشی که باید استفاده شود.

بهترین خدمات نظارت بر وب سایت

بهترین خدمات نظارت بر وب سایت بهترین تلاش ما در مورد مشاهده وب سایت با ذره بین به نظر می رسد.

امروز می خواهیم به بهترین سرویس های نظارت بر وب سایت بپردازیم و به شما نشان دهیم که چه کاری انجام می دهند و چگونه می توانند سایت شما را در عملکرد اوج در سراسر جهان ، 24/7 حفظ کنند. بیایید غرق شوید و ببینیم چه چیزی برای ارائه دارند.

سرویس مانیتورینگ وب سایت چیست؟?

در هسته خود ، شرکتی که خدمات مانیتورینگ ارائه می دهد با انواع مختلفی از سرورهای مختلف با وب سایت شما ارتباط برقرار می کند. هدف نهایی مشخص کردن مواردی مانند زمان تاخیر ، پرشکشی یا تاخیر است. اگر یک سرور در انگلیس پایین بیاید ، می خواهید مطمئن شوید که سایت شما از این مسیر تجدید نظر می کند تا افراد منطقه هنگام بازدید از صفحه شما پیام خطایی دریافت نکنند.

در بیشتر مواقع ، این مانیتورها گزارشهایی را برای شما ارسال می کنند که پر از نمودارها و نمودارهای دقیق است که درمورد موضوعات مختلفی که ممکن است روی سایت شما تأثیر بگذارد ، شرح داده شده است. همچنین ، نظارت بر عملکرد در زمان واقعی می تواند شما را از هر مشکلی که پیش می آید آگاه سازد تا تیم شبکه شما بتواند سریعتر راه حلی پیدا کند. برخی از داده های اساسی که این سرویس ها جمع آوری می کنند می توانند شامل باشند-

 • عملکرد سایت: آیا صفحات یا پیوندهای خاصی برای بارگیری بیشتر از سایرین دارند؟ چه عناصر شما را کند می کند?
 • عملکرد شبکه: شبکه محلی شما چگونه می تواند بر سرعت و سرعت وب سایت شما تأثیر بگذارد؟ دانستن این جزئیات می تواند به شما در انتقال مجدد منابع برای جلوگیری از افزایش موج هایی که می توانند زمان پاسخگویی را افزایش دهد ، کمک کند.
 • سرور سلامت: آیا تنگناهایی وجود دارد که می تواند در آینده مشکلاتی ایجاد کند؟ کدام سرورها مشکل دارند و کدام یک کاملا کار می کنند?

در برخی موارد ، ممکن است شما بتوانید ظرفیتهای سرور خود را کنترل کرده و منابع خود را در انتهای سرویس با سرویس مانیتورینگ وب سایت تخصیص دهید. اگر تیم IT اختصاصی در اختیار ندارید ، دسترسی به این ابزارهای نظارتی اضافی بسیار ارزشمند است تا بتوانید به جای تماشای سایت خود بدون هیچ گونه مراجعه ، اقدامی انجام دهید..

مانیتورینگ سرور Uptime چیست؟?

Uptime نرخی است که سایت شما فعال می شود. تا زمانی که سرورها به راحتی اجرا شوند ، هیچ دلیلی وجود ندارد که مردم نتوانند به هیچ جای دنیا به سایت شما دسترسی پیدا کنند. با این وجود ، هر چقدر هم افراد مراقب باشند ، سرورها همیشه تا حدودی مسئولیت پذیر خواهند بود.

با نظارت بر سرور سرور ، در صورت قطع خسارت به شما اطلاع داده می شود تا بتوانید به فعالیت خود ادامه دهید. با توجه به اینکه شما باید به سرورهای مختلف متکی باشید تا سایت شما هموار نباشد (مثلاً سرور داده ، سرور ایمیل ، سرور FTP و غیره) ، ضروری است که شما بتوانید نحوه عملکرد آنها را در هر زمان معین مشاهده کنید.

بسیاری از سرویس های نظارت بر وب سایت این کار را به عنوان بخشی از بسته استاندارد شما ارائه می دهند ، اما گاهی اوقات این سرویس یک سرویس اضافی محسوب می شود زیرا نیاز به بازخورد و اطلاع رسانی در زمان واقعی دارد. هرچند که ارائه شده است ، باید اطمینان حاصل کنید که آن را داشته باشید ، مبادا دچار خرابی شوید که هزینه شما را تجربه کند.

نحوه راه اندازی سرویس مانیتورینگ وب سایت

خوشبختانه ، استفاده از خدمات نظارت بر وب سایت هرگز آسان تر نبوده است. در اکثر موارد ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که داده های سایت خود را مشترک و وارد کنید تا بتوانند روی آن بررسی کنند.

هنگام انتخاب خدمات مناسب برای نیازهای خود ، به شما اطمینان می دهد که می توانند با اندازه سایت شما به خوبی کار کنند. اگر برای مثال ترافیک زیادی دارید ، به گزارش های دقیق تری نیاز دارید تا بتوانید تیم IT خود را در مورد هر مسئله بالقوه مصوب نگه دارید..

در اکثر موارد ، بسیاری از این برنامه ها برای رفع نیازهای شما رده های مختلف خدماتی دارند. شما می خواهید از طریق آن ببنید و ببینید که هر گزینه چه چیزهایی را که شما نیاز دارید در اختیار شما است تا از قابلیت اطمینان زیر برخوردار نباشید.

بیشتر برنامه هایی که می خواهیم به شما نشان دهیم آزمایش های رایگان ارائه می دهند. با این حال ، آنچه که بسیار مهم است به یاد داشته باشید این است که بین اشتراک رایگان و یک آزمایش رایگان تفاوت وجود دارد. حالت دوم به این معنی است که برای ادامه استفاده از همان سرویس باید پول بپردازید ، در حالی که اولی همیشه مهم نیست که مدت طولانی فعال باشید.

بهترین خدمات رایگان نظارت بر وب سایت

اگر سایت شما هنوز مخاطبان خود را پیدا می کند ، توجیه پرداخت هزینه سنگین ماهانه برای نظارت بر عملکرد ، دشوار است ، به خصوص اگر شما یک ترافیک ندارید. به همین ترتیب ، ما می خواهیم برخی گزینه های رایگان را در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید در شروع کار به شما کمک کنند.

هر یک از این سرویس ها گزینه های پرداختی را نیز ارائه می دهند ، بنابراین اگر دوست دارید آنچه را که باید ارائه دهند ، می توانید در هر زمان دیگری ارتقاء داده و عملکرد بهتری کسب کنید.

کیک وضعیت

هنگام مراجعه به خدمات نظارت رایگان ، می خواهید مطمئن شوید که بدون پرداخت هزینه اضافی می توانید بازده مناسبی بدست آورید. در اکثر موارد ، برنامه های رایگان در مقایسه با گزینه های حق بیمه بسیار قابل توجهی محدود خواهند شد ، به این معنی که شما فقط می توانید یک دسته اصلی در مورد نحوه عملکرد سایت خود را بدون بسیاری از جزئیات اضافی دریافت کنید.

با استفاده از Statuscake ، گزینه رایگان آنها نیز شامل می شود

 • 10 آزمایش – نظارت بر 10 URL
 • نرخ چک پنج دقیقه – هر پنج دقیقه یکبار تازه می شود
 • مکانهای آزمایشی تصادفی – شما نمی توانید از کجا تست کنید
 • هشدار نامحدود ایمیل – هر زمان که سایت شما با مشکل مواجه است هشدار می دهید
 • گزارش عمومی علامت تجاری – نتایج خود را به مخاطبان خود نشان دهید (گزارش دارای آرم Statuscake است)
 • برچسب ها را بررسی کنید – آزمایش های خود را فیلتر کنید تا نتایج به وضوح نشان داده شود

در کل ، برای یک سرویس رایگان ، آنچه را که Statuscake ارائه کرده است دوست داریم. با این حال ، اگر بیش از ده صفحه برای سایت خود دارید ، کمی شانس دارید. خوشبختانه برنامه های پرداخت شده خیلی گران نیستند.

گزینه های پرداخت شده

 • برتر: 24.49 دلار در ماه – ایده آل برای مشاغل کوچک
 • تجارت: 79.99 دلار در ماه – ایده آل برای اکثر سایت های متوسط ​​/ بزرگ

اگر صفحات بیشتری داشته باشید یا نیاز به کنترل بیشتری روی داده های خود داشته باشید ، آنها همچنین یک راه حل نظارت بر شرکت دارند. برنامه کسب و کار می تواند تا 300 URL را بررسی کند و نرخ تجدید 30 ثانیه را ارائه می دهد.

Statuscake همچنین راه حلهای نظارتی بیشتری را ارائه می دهد ، از جمله

 • نظارت بر صفحات
 • مانیتورینگ SSL
 • اسکنر ویروس
 • نظارت بر دامنه
 • مانیتورینگ سرور

ربات Uptime

از سال 2010 شروع به کار کرد ، توسعه دهندگان Uptime Robot به ارائه خدمات نظارت رایگان برای همه سایت ها اعتقاد دارند. از آنجا که ضروری است هر کسی بتواند سایتهای خود را به روز و فعال نگه دارد ، می خواهد یک راه حل ساده و مؤثر برای توده ها ارائه دهد.

با برنامه رایگان آنها می توانید حداکثر 50 تست را با نرخ تجدید پنج دقیقه انجام دهید. همچنین Uptime Robot حداکثر تا دو ماه عملکرد شما را ثبت می کند تا بتوانید ببینید چگونه سایت شما با گذشت زمان تغییر می کند. تنها نکته منفی این است که شما به مکانهای مختلف نظارت دسترسی ندارید. این سرویس در دالاس ، TX واقع شده است ، بنابراین سایر کشورها می توانند مستهجن باشند.

در مقایسه با سایر خدمات رایگان ، این بهترین گزینه است. در بعضی موارد ، ممکن است نیازی به بروزرسانی به نسخه پریمیوم آنها نباشد. با این حال ، اگر شما انجام دهید ، پس از آن 48 دلار در ماه است و ارائه می دهد-

مکان های سرور چندگانه در خارج از ایالات متحده است

 • 1000 مانیتور URL
 • نرخ تجدید یک دقیقه ای
 • 12 ماه سیاههها
 • 80 هشدار پیامکی در هر ماه

در کل ، ما Uptime Robot را به عنوان یک سرویس رایگان دوست داریم ، اما فاقد بسیاری از ویژگی های اضافی است که می توانید با سایر شرکت ها پیدا کنید. به عنوان مثال ، آنها بینش صفحهای ارائه نمی دهند ، بنابراین شما نمی توانید ببینید که سایت شما به سرعت بارگیری می شود. بنابراین ، اگر قصد پرداخت هزینه خدمات برتر را دارید ، ممکن است بخواهید سرویس دیگری را انتخاب کنید.

مونتاستاتیک

اگرچه این سایت از نظر فنی گزینه ای رایگان ارائه می دهد ، اما نباید استفاده از آن را به طور مرتب برنامه ریزی کنید. این تنها به شما امکان می دهد تا سه URL را بررسی کنید ، و سرعت تجدید آن 30 دقیقه است. اگر شما یک وبلاگ کوچک یا چیزهای دیگر را اجرا می کنید ، می تواند به شما کمک کند یک چک فوری دریافت کنید ، اما ارزش اشتراک ندارد مگر اینکه قصد پرداخت آن را داشته باشید.

گزینه حق بیمه Montastic 29 دلار در ماه است و به شما امکان می دهد تا حداکثر 200 نشانی اینترنتی را با نرخ تازه سازی پنج دقیقه ای بررسی کنید. این هشدار فقط به ایمیل (بدون اس ام اس) ارائه می دهد ، و هنگامی که سایت شما پایین می آید و هنگامی که باز می شود ، هشدار می دهد (جایزه خوبی).

باز هم ، اگر شما یک وبلاگ کوچک یا یک سایت مشابه را مدیریت می کنید ، ممکن است Montastic برای شما کافی باشد. با این حال ، از آنجا که از ویژگی های مفصلی موجود در سایر سرویس های نظارت برخوردار نیست ، پیشنهاد می کنیم قیمت های حق بیمه را در جایی دیگر پرداخت کنید.

بهترین خدمات نظارت بر وب سایت پرداخت شده

همانطور که اشاره کردیم ، اکثر این سایت ها آزمایش های رایگان ارائه می دهند. ما به شدت توصیه می کنیم قبل از عقد قرارداد ، آنها را امتحان کنید ، تا مطمئن شوید که مشکلی ندارید.

پینگدوم

آزمایشی رایگان: 14 روز

قیمت برنامه: 9،95 دلار ویژه – 199 دلار در ماه

شماره های بررسی: 10-250 (گزینه های شرکت موجود)

مزایای برجسته

 • مانیتورینگ از زمان
 • نظارت بر صفحات
 • مانیتورینگ سرور
 • هشدارهای فعال
 • نظارت بر معاملات
 • بینش بازدید کنندگان

علاوه بر مانیتورینگ به روز و صفحه ، یک مورد که پینگدوم ارائه می دهد Visitor Insights است. در اینجا ، داده های واقعی را از افرادی که به صفحات خود مراجعه می کنند دریافت می کنید تا نحوه عملکرد شما در زمان واقعی را ببینید. این داده ها می توانند به شما کمک کنند بر اساس نحوه استفاده مردم از سایت خود تغییراتی در سایت خود ایجاد کنید. همچنین ، اگر یک فروشگاه اینترنتی را فعال کنید ، نظارت بر معاملات مفید است. ببینید آیا مشکلات پردازش می تواند منجر به نارضایتی مشتری شود.

LogicMonitor

آزمایشی رایگان: 14 روز

قیمت طرح: باید یک نقل قول (سه گزینه طرح)

شماره ها را بررسی کنید: 10-300

مزایای برجسته

 • نظارت بر شبکه
 • مانیتورینگ سرور
 • نظارت بر وب سایت
 • مانیتورینگ ابر
 • نظارت بر برنامه
 • تنظیمات شبکه

به طور کلی ، LogicMonitor برای تیم های IT طراحی شده است. شما می توانید گزارشات و تجزیه و تحلیل های خود را برای دیدار با معیارهای خاص خود سفارشی کنید ، و می توانید مشکلات را در داشبورد خود حل کنید. اگرچه تعداد چک های URL محدود است ، اما باید برای اکثر مشاغل کافی باشد.

یادگار جدید

آزمایشی رایگان: 14 روز

قیمت گذاری: 149 دلار در ماه

شماره ها را بررسی کنید: نامحدود

مزایای برجسته

 • معیارهای عملکرد برنامه
 • نظارت بر زیرساخت ها
 • نظارت و تنظیمات تلفن همراه
 • بینش و تحلیل
 • مصنوعی – داده ها و پیش بینی های رفتار مشتری
 • بهینه سازی مرورگر

آنچه در مورد New Relic واقعاً جالب است این است که ارائه دهنده راه حل های بسیار بیشتری نسبت به بیشتر خدمات نظارت بر وب سایت است. اگر می خواهید کنترل بیشتری بر داده های خود داشته باشید و نحوه استفاده از آن را داشته باشید ، برنامه جدیدی برای به دست آوردن است. به طور کلی ، این شرکت برای شرکت های بزرگ ساخته شده است که می خواهند یک بسته راه حل جامع به همراه اطلاعاتی ارزشمند در مورد کاربران خود داشته باشند. برای برخی از این خدمات باید هزینه بیشتری بپردازید ، اما می توانند برای نوع تحلیلی و کنترلی که دریافت می کنید ، ارزش آن را داشته باشند.

UpTrends

آزمایشی رایگان: 30 روز

قیمت گذاری برنامه: 11/33 دلار – 158.61 دلار در ماه

شماره های بررسی: 10-250 (راه حل های شرکت موجود)

مزایای برجسته

 • مانیتورینگ از زمان
 • نظارت بر صفحات
 • مانیتورینگ API
 • نظارت کاربر واقعی (RUM)
 • مانیتورینگ سرور
 • نظارت بر برنامه

آنچه در مورد UpTrends متفاوت است این است که آنها بسته های مانیتورینگ اولیه و پیشرفته را ارائه می دهند. با گزینه های پیشرفته می توانید همه موارد را از تعداد چک تا سرعت فواصل خود تنظیم کنید. همچنین داده های نامحدودی کاربر دریافت می کنید و می توانید تعداد اپراتورهایی را که به سیستم دسترسی دارند ، داشته باشید.

RapidSpike

آزمایشی رایگان: 10 روز

قیمت گذاری برنامه: 36.95 $ – 106.95 $ / ماه

شماره ها را بررسی کنید: مانیتورهای 3-10 صفحه (برای ارتقاء بیشتر در دسترس است)

مزایای برجسته

 • مانیتورینگ Uptime و Pagespeed
 • SSL و Whois Monitoring
 • نظارت و محافظت از امنیت
 • ردیابی و نظارت بر سئو
 • RUM

اگرچه فقط تعداد انگشت شماری از بررسی های صفحه هوشمند را دریافت می کنید ، RapidSpike همچنین آزمایش هایی را برای نظارت بر RUM ، API و نظارت امنیتی ارائه می دهد. RapidSpike با این تفاوت که فقط زمان و صفحات صفحه را بررسی نمی کند ، بلکه یک خواندن جامع از عملکرد سایت شما را به دست می آورد تا بتوانید متناسب با آن تنظیم کنید.

آنچه که ما دوست نداریم این است که شما باید برای چک های اضافی مبلغ زیادی بپردازید. همچنین ، زمان بازه ها معمولاً 10-20 دقیقه است که بسیار کندتر از سایر خدمات است. به طور کلی ، RapidSpike داده ها و تجزیه و تحلیل های مختلف زیادی را ارائه می دهد ، اما بسیار گران تر از سایر گزینه های مشابه است.

مونیت (قبلاً Monitor.us)

آزمایشی رایگان: 14 روز

برنامه ریزی قیمت گذاری: سفارشی

شماره ها را بررسی کنید: سفارشی

مزایای برجسته

 • برنامه های کاملاً قابل تنظیم
 • نظارت بر وب سایت
 • RUM
 • مانیتورینگ سرور
 • نظارت بر برنامه
 • نظارت بر شبکه

Monitis قبلاً Monitor.us را به عنوان یك سرویس رایگان جداگانه ارائه می داد (اگرچه گزینه حق بیمه نیز وجود داشت). اکنون آنها این دو را با هم ادغام کرده اند تا قابلیت نظارت بهتری را ارائه دهند. نکته جالب در مورد مونیتیت این است که می توانید همه چیز را برای برنامه خود انتخاب کنید. تعداد مانیتورهای مورد نظر خود را در هر ماه وارد کنید و یک قیمت سفارشی دریافت کنید. هر مانیتور براساس کلاس (به عنوان مثال ، uptime در مقابل امنیت) از هم جدا شده است ، بنابراین شما فقط هزینه مورد نیاز خود را پرداخت می کنید. Monitis همچنین در صورت لزوم راه حل های بنگاه اقتصادی و نمایندگی را ارائه می دهد.

Site24x7

آزمایشی رایگان: 30 روز

قیمت گذاری برنامه: 9 دلار – 225 دلار در ماه

شماره ها را بررسی کنید: 10-100 (بیشتر برای راه حل های سازمانی)

مزایای برجسته

 • نظارت بر وب سایت
 • مانیتورینگ سرور
 • نظارت بر برنامه
 • نظارت کاربر واقعی (RUM)
 • نظارت بر شبکه

در کل ، site24x7 هم مقرون به صرفه است و هم جامع. هر راه حل نظارت گزینه های مختلفی از داده ها و پشتیبانی را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید هر مشکلی که ممکن است بوجود بیاید را برطرف کنید. ما آن را دوست داریم زیرا برای هر دو سایت کم ترافیک و پر ترافیک کار می کند و این گزینه را به یک گزینه مناسب و مقرون به صرفه برای همه تبدیل می کند.

میزبان ردیاب

آزمایشی رایگان: 30 روز

قیمت گذاری برنامه: 92/9 دلار – 74/92 دلار در ماه

شماره ها را بررسی کنید: URL های 10-150

مزایای برجسته

 • بررسی در دسترس بودن
 • مانیتورینگ لیست سیاه
 • مدیریت AdWords
 • مانیتورینگ سرور
 • نظارت بر صفحات
 • بررسی دامنه و SSL
 • گزارشگری قابل تنظیم

نکته جالب در مورد Host Tracker این است که آنها برای راحتی شما ساده شده اند. این یک پروسه نسبتاً ساده است ، فقط آدرسهای اینترنتی خود را به آنها بدهید ، و بقیه را اداره خواهند کرد. اگر ترجیح می دهید رویکرد نظارت کمتری نسبت به نظارت بر وب سایت داشته باشید ، ممکن است Host Tracker گزینه مناسبی برای شما باشد. همچنین ، برخی خدمات اضافی مانند مدیریت AdWords را دریافت می کنید ، و می بینید که آیا در لیست های سیاه قرار دارید یا خیر.

SmartBear

آزمایشی رایگان: 14 روز

برنامه ریزی قیمت گذاری: بستگی به خدمات دارد

شماره را بررسی کنید: متفاوت است

مزایای برجسته

 • برنامه های چرخه چرخه API
 • تست نرم افزار
 • نظارت بر داخلی و خارجی سایت
 • کد همکاری و بهینه سازی
 • بهینه سازی و آزمایش موبایل

با مقایسه با سایر سایتهای این لیست ، SmartBear چیزی بیش از یک ابزار نظارت بر وب سایت است. این برنامه برای برنامه نویسان و برنامه نویسان ساخته شده است تا تقریباً کاری را که باید انجام دهند برای عملکرد سایت خود انجام دهند. SmartBear ارائه می دهد راه حل های جامع برای طیف گسترده ای از مشکلات. گزینه های زیادی برای انتخاب وجود دارد که می تواند کمی غافلگیر باشد. به طور کلی ، این مخصوص حرفه ای ها است. اگر نمی دانید چه چیزهایی لازم دارید ، به یک سرویس دوستانه مبتدی بپیوندید.

GeckoBoard

آزمایشی رایگان: 30 روز

قیمت گذاری برنامه: 25 دلار – 599 دلار در ماه

شماره ها را بررسی کنید: N / A

مزایای برجسته

GeckoBoard یک نوع خدمات متفاوت است از آنجا که به شما امکان می دهد داشبورد برای نمایش معیارهای سایت خود بسازید. این برنامه به جای ارائه خدمات نظارت ، با یکی دیگر از سرویس های نظارتی یکپارچه شده و برای راحتی شما آن را بر روی صفحه نمایش پروژه می کند. دفاتر IT که می توانند از داشبورد متمرکز بهره مند شوند ، از این سرویس خوششان می آید ، اما فقط می دانند که داده ها را واقعاً آزمایش یا نظارت نمی کند. در عوض ، فقط آن را جمع آوری کرده و به شما امکان می دهد نحوه نمایش آن را به صورت دلخواه تنظیم کنید.

ContentKing

آزمایشی رایگان: 30 روز

قیمت گذاری برنامه: 11.26 دلار – 342.52 دلار در ماه

شماره را بررسی کنید: صفحات 100-1m

مزایای برجسته

 • نمای کلی مطالب
 • بهینه سازی محتوا
 • نظارت بر محتوا
 • همکاری محتوا

این سرویس برای سازندگان محتوا ساخته شده است. بنابراین ، اگر شما یک وبلاگ یا چیزهای مشابه را مدیریت می کنید ، آنچه را که ContentKing ارائه کرده است دوست دارید. نکته جالب در مورد ساختار قیمت گذاری این است که شما تعداد صفحاتی را که انتخاب می کنید انتخاب می کنید ، و سپس تمام خدماتی را که ارائه می دهید بر اساس آن شماره دریافت می کنید.

شما می توانید محتوای خود را برای دستگاه های مختلف بهینه کنید ، امکان همکاری در سیستم عامل ها را فراهم کنید و نحوه تغییر محتوای خود را با گذشت زمان مشاهده کنید.

نتیجه

وب سایت شما بخش مهمی از تجارت شما است. مطمئن باشید که به طور موثر آن را رصد می کنید و قبل از بروز آنها در معرض مشکلات قرار دارید. با استفاده از ابزارهای مناسب نظارت بر وب سایت ، می توانید سایت خود را برای عملکرد اوج وب سایت در هر زمان بهینه کنید. به آینده خوش آمدید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector