بهترین ارائه دهندگان گواهینامه SSL در سال 2019 (بروزرسانی شده در ماه مه 2020)

بهترین ارائه دهندگان گواهینامه SSL در سال 2019 (بروزرسانی شده در ماه مه 2020)

بهترین ارائه دهندگان گواهینامه SSL در سال 2019 (بروزرسانی شده در ماه مه 2020)

گواهی SSL یک انتخاب نیست – یک ضرورت است.


شما در حال حفظ اطلاعات کاربر خود هستید.

نماد امن “https” را در مرورگرها دریافت خواهید کرد.

هنوز بهتر – Google سایت شما را با رتبه بندی جستجو بهتر پاداش می دهد.

راهنمای SSL

امنیت آنلاین چیزی است که همه ما نسبت به این روز و سن کاملاً آگاه هستیم. در قدیم اینترنت ، دیگر لازم نیست نگران ویروس ها و بدافزارها باشید. امروزه به نظر می رسد چیزی در هر گوشه وب کم می کند.

خوشبختانه ، در حالی که هکرها سعی در سرقت داده های ما دارند ، روش های زیادی وجود دارد که می توانیم از آنها برای جلوگیری از وقوع آن استفاده کنیم.

یکی از روشهای بسیار مؤثر و پرکاربرد استفاده از گواهینامه های SSL است. امروز می خواهیم به دنیای رمزنگاری آنلاین عمیق شویم و ببینیم که چگونه اینترنت را ایمن نگه می دارد ، به خصوص هنگام انتقال اطلاعات حساس.

ما همچنین به شما کمک می کنیم مقایسه گواهی SSL را انجام دهیم تا به شما در یافتن آن کمک کنیم بهترین گواهینامه SSL و بهترین ارائه دهنده گواهینامه SSL برای شما.

گواهی SSL چیست؟?

اصطلاح SSL مخفف مخفف لایه سوکت ایمن است. این بدان معنی است که داده های شما به قطعات مختلف یا پریزهای شکسته شده تقسیم می شوند ، تا بتوانید از طرف شخص ثالث مانند هکر ، از رهگیری آن جلوگیری کنید..

روش کار این است که این یک روند دو مرحله است. ابتدا این اطلاعات با در دسترس بودن رمزگذاری می شوند و سپس وب سایتی که با آنها ارتباط برقرار می کنید تأیید شده است که معامله واقعی است.

به عنوان مثال ، اگر از فروشگاه آنلاین خرید می کنید ، یک گواهی SSL راهی برای اطمینان از تأیید صحت این سایت است و این یک صفحه ساختگی نیست که توسط یک هکر تنظیم شده باشد.

چرا می توانید گواهی SSL بخرید?

از نظر فنی ، هر وب سایتی که می خواهد اطمینان حاصل کند که برای امنیت رمزنگاری SSL نیاز به امنیت دارد ، لازم است.

این امر باعث می شود صفحات آلوده یا هک نشوند ، و این باعث می شود هر کسی که به سایت مراجعه می کند در معرض خطر باشد.

چندین نوع مجوز مختلف وجود دارد که وب سایتها می توانند از آن استفاده کنند (که کمی در آن وارد خواهیم شد) ، به این معنی که همه صفحات به همان روش رمزگذاری نمی شوند.

به عنوان مثال ، شخصی که وبلاگ خود را اجرا می کند ممکن است یک نسخه ساده شده را انتخاب کند ، زیرا آنها با هیچگونه اطلاعات حساس سروکار ندارند ، اما هر نوع فروشگاه اینترنتی باید دارای رمزگذاری پیشرفته باشد تا از عدم نقض اطلاعات مشتری اطمینان حاصل کند..

مزایای استفاده از گواهینامه های SSL

اگر مدیر وب سایت هستید ، دلایل زیادی وجود دارد که باید گواهی های SSL را خریداری و به کار بگیرید. SSL علاوه بر مزیت بارز نگه داشتن شما و بازدید کنندگان خود ، می تواند این مزایا را نیز ارائه دهد.

  • آن را حرفه ای نگه می دارد: یک تفاوت اساسی بین یک صفحه آماتور و یک حرفه ای وجود گواهی نامه است. بنابراین ، اگر می خواهید به عنوان یک تجارت تجاری یا برند آنلاین مورد توجه جدی قرار بگیرید ، باید قدم بردارید.
  • نرخ گزاف گویی را کاهش می دهد: وقتی مردم متوجه شوند سایت شما ناامن است ، آنها در اسرع وقت ترک می شوند. بنابراین ، برای اینکه مخاطب خود را درگیر خود کنید ، باید اطمینان حاصل کنید که آنها تجربه خوبی دارند.
  • از پرچم گذاری جلوگیری می کند: اگر سایت شما به دلیل اینکه گواهی SSL ندارید هک می شود ، موتورهای جستجو ممکن است شما را ناامن معرفی کنند ، و برنامه های ضد ویروس ممکن است کاربران را به طور کلی از صفحه شما ممنوع کند. هنگام تلاش برای ایجاد یک حضور آنلاین ، این می تواند یک مانع بزرگ برای شما باشد.
  • Trust Trust: حتی اگر مشتریان با مارک شما آشنا نیستند ، دیدن اینکه صفحه دارای رمزگذاری بالایی است ، به آنها نشان می دهد که در امان هستید و از اطلاعات حساس به آنها اطمینان دارید.
  • رتبه بندی را بهبود می بخشد: مکان شما در موتور جستجو می تواند حضور آنلاین شما را ایجاد کرده یا از بین ببرد ، و داشتن سطح امنیتی بالاتر به شما کمک می کند تا در نتایج جستجو بالاتر باشید تا بتوانید از رقابت پیشی بگیرید..

 

انواع گواهینامه SSL

همانطور که اشاره کردیم ، انواع مختلفی از گواهینامه های SSL وجود دارد که هرکدام توسط مجموعه ای از پارامترها تعریف شده است که باید آنها را ملاقات کنید.

در حالی که کلیه گواهینامه ها لایه ای از محافظت را برای سایت شما ارائه می دهند ، فقط برخی از آنها (مانند EV SSL) می توانند از رمزگذاری و دسترسی غیرقابل دسترسی به هکرها اطمینان حاصل کنند. در اینجا متداول ترین انواع گواهینامه هایی که می توانید پیدا کنید ، آورده شده است.

اعتبار سنجی دامنه SSL

اگر شما یک سایت سطح پایین (مانند وبلاگ) را اداره می کنید و به اطلاعات حساس رسیدگی نمی کنید ، DV SSL ممکن است گزینه بسیار خوبی باشد. نسبتاً ارزان و آسان برای پیدا کردن است ، اما به همان اندازه محافظت نمی کند.

دلیل این گواهی یکی از کم ایمن ترین این است که نیازی به اعتبار سنجی از طرف ارائه دهنده SSL نیست. این بدان معناست که شما به عنوان صاحب سایت ، لازم نیست قبل از دریافت گواهی نامه تمام جزئیات کسب و کار خود را تأیید کنید.

به همین دلیل است که آنها بسیار آسان می شوند زیرا این روند تصویب بسیار ساده تر است.

اعتبار سنجی سازمانی SSL

مرحله بعدی بالاتر از DV SSL ، اعتبار سازمانی است. برای به دست آوردن این نوع گواهینامه ، باید اطلاعات قابل تأیید را در مورد فعالیت بدنی خود ، مانند آدرس و شماره تلفن ارائه دهید.

این نوع گواهینامه برای سازمان هایی که دارای مکان آجری و خمپاره و همچنین یک سایت هستند ایده آل است. با این حال ، هنوز هم برای مقابله با اطلاعات حساس مانند کارت های اعتباری توصیه نمی شود.

اعتبار سنجی SSL تمدید شده

این بالاترین سطح امنیتی است که می توانید داشته باشید ، و لازم است برای هر تجارت آنلاین که به معاملات “تجارت الکترونیکی” می پردازد. بنابراین ، اگر یک فروشگاه آنلاین یا سیستم بانکی را اداره می کنید ، به EV SSL احتیاج دارید. این نوع گواهینامه نیاز به ارزیابی دقیق توسط مرجعی دارد که آن را برای شما فراهم می کند.

فقط پس از گذراندن کلیه مراحل تأیید ، می توانید تأیید کنید. امتیاز دیگر دریافت وضعیت EV SSL این است که سایت شما با یک نماد قفل سبز در نوار آدرس درج می شود.

این به بازدید کنندگان نشان می دهد که سایت شما تا حد امکان امن و محافظت شده است. در پایان ، این بهترین گواهی SSL است که می توانید خریداری کنید.

Wildcard SSL

اکثر اوقات ، وب سایت ها برای هر صفحه رمزگذاری یکسانی ندارند. این امر به این دلیل است که انجام این کار می تواند گران و وقت گیر باشد.

با این حال ، یک راه ساده برای دستیابی به این مسئله ، دریافت گواهینامه Wildcard SSL است که به شما امکان رمزگذاری کلیه زیر دامنه ها را از سایت پایه خود می دهد.

به عنوان مثال ، اگر دامنه استاندارد شما www.mysite.com است ، پس می توانید یک گواهی Wildcard دریافت کنید تا کلیه زیر دامنه ها ، مانند blog.mysite.com ، mail.mysite.com و غیره را پوشش دهد. معمولاً فقط باید تأیید کنید که این زیر دامنه ها بخشی از وب سایت کلی شما هستند ، اما در برخی موارد ، ممکن است مجبور شوید آدرس های IP جداگانه ای را برای تأیید ایجاد کنید..

به طور کلی ، کسانی که به Wildcard SSL احتیاج دارند ، کسانی هستند که بسیاری از زیر دامنه ها را مدیریت می کنند و می خواهند همه چیز را تا حد امکان ساده نگه دارند.

چگونه می توانید یک گواهی SSL دریافت کنید?

اول از همه ، گواهینامه های SSL فقط توسط ارائه دهندگان خاصی داده می شوند ، بنابراین باید قبل از شروع کار ، یکی را پیدا کنید. ما بیش از لیست فروشندگان برتر قرار خواهیم گرفت و بعداً در کجا می توانید پیدا کنید

اما این مهم است که بدانید که شما نمی توانید از هر کجا گواهی دریافت کنید.

به طور معمول ، مرجع صدور گواهینامه به سه سطح از اطلاعات وب سایت درخواست رمزگذاری SSL نیاز دارد. با توجه به نوع گواهینامه ای که دریافت می کنید ، ممکن است شما نیاز به ارائه اطلاعات کم و بیش برای تأیید داشته باشید.

آدرس آی پی

برای اهداف امنیتی ، فقط یک گواهینامه را می توان برای یک آدرس IP واحد تولید کرد. مجدداً ، Wildcard SSL می تواند دامنه های فرعی را نیز تحت پوشش خود قرار دهد ، اما هنوز هم باید یک دامنه IP قابل اثبات را برای دامنه اصلی داشته باشید. اگر دامنه خود را ندارید ، پس نمی توانید یک گواهی برای آن دریافت کنید.

گواهینامه و درخواست ثبت نام (CSR)

این یک اصطلاح عمومی برای یک فرم رمزگذاری شده است که می تواند حاوی اطلاعات حساس باشد. CSR برای اهداف مختلف از جمله درخواست گواهی SSL استفاده می شود. میزان اطلاعاتی که شما ارائه می کنید هم به اختیار و هم به نوع گواهی مورد نظر بستگی دارد.

رایج ترین داده ها شامل آدرس فیزیکی ، نام های تجاری ، محل و کشور مبدا است.

در بسیاری موارد ، مرجع صدور گواهینامه (CA) یک فرم CSR دارد که می توانید آن را پر کنید ، اما گاهی ممکن است مجبور شوید خودتان یک نفر را تولید کنید. به طور کلی ، تا زمانی که اطلاعات ذکر شده صحیح و قابل اثبات باشد ، پس در تأیید مشکلی ندارید.

ضبط WHOIS

اگر با این اصطلاح آشنایی ندارید ، داده WHOIS به اطلاعاتی که برای صاحب دامنه معین درج شده است ، اشاره دارد. هنگام خرید دامنه ، شما باید داده هایی مانند نام و اطلاعات تماس را تهیه کنید تا هرکسی که در جستجوی صاحب سایت است می تواند این کار را به سرعت و به راحتی انجام دهد.

هنگامی که متقاضی صدور گواهینامه SSL هستید ، CA اطلاعات مربوط به فرم CSR شما را با سابقه WHOIS بررسی می کند تا مطمئن شود که آنها مطابقت دارند.

اگر به دلایلی مطابقت نداشته باشند ، باید داده WHOIS را تنظیم کنید تا اطلاعات فعلی ذکر شده در فرم CSR شما را منعکس کند. در غیر این صورت ، تأیید نمی شوید.

LetsEncrypt چیست؟?

به طور معمول ، وقتی گواهی SSL دریافت می کنید ، تمام مکاتبات به صورت دستی بین شما و ارائه دهنده انجام می شود. با این حال ، LetsEncrypt یک سرویس خودکار است که تمام این کارها را برای شما انجام می دهد بدون هر گونه مداخله انسانی.

کل فرایند کمی فنی است ، اما فایده استفاده از این نوع سیستم این است که می تواند همه چیز را بسیار نرم و صاف جلوه دهد و هنوز هم همه تایید و تأیید اعتبار را بدون هیچ مشکلی فراهم می کند.

از آنجا که این برنامه فقط در صورت تأیید صحت سایت انجام می شود ، نه تأمین کننده SSL و نه درخواست کننده نگران این سیستم نیستند که خطایی یا سوراخی در امنیت ایجاد کند..

چه کسی گواهی SSL را ارائه می دهد?

تعداد کمی از CA در آنجا وجود دارد که می توانید یک گواهینامه را خریداری کنید ، و برخی دیگر از سایر افراد مشهور هستند. شما باید اطمینان حاصل کنید که آنها مقامات قانونی هستند تا گواهی شما معتبر و عملی باشد.

دو تا از بزرگترین مقامات خارج از کشور Comodo SSL و Verisign وجود دارند ، بنابراین اگر می خواهید مجوز بگیرید ، در صورت تمایل آنها را بررسی کنید..

راه دیگری برای خرید گواهینامه های SSL وجود دارد ، و این از طریق شرکت میزبان شما است. اکثر میزبان وب SSL را به عنوان یک گزینه خدمات ارائه می دهند ، به این معنی که همه مدارک را اداره می کند و اطمینان حاصل می کند که همه چیز به طور روان اجرا می شود. آنها به طور مؤثر واسطه ای بین شما و مرجع صادر کننده هستند.

اما چرا خدمات میزبانی خود را طی می کنید؟ خوب ، مزیت اصلی انجام کارهایی از این طریق است زیرا میزبان وب شما تمام اطلاعات لازم را برای تأیید وب سایت خود در اختیار شما قرار می دهد.

داده WHOIS ، آدرس IP و سایر اطلاعات را می توان از طریق میزبان تهیه و تأیید کرد ، و کل فرآیند را ساده تر می کند. در بسیاری از موارد ، میزبان وب این سرویس را به صورت رایگان یا با قیمت اندک ارائه می دهد ، بنابراین می توان در پایان به راحتی ارزش آن را کسب کرد.

بهترین ارائه دهندگان گواهی SSL

برای کمک به شما در شروع خرید گواهینامه SSL ، در اینجا لیستی از هشت مقام برتر گواهینامه بصورت آنلاین آورده شده است. هرکدام می توانند نوع SSL مورد نیاز خود را به شما ارائه دهند ، و از نظر ایمنی بسیار دارای رتبه بالایی هستند.

1. Comodo SSL

این CA به عنوان شماره یک در جهان رتبه بندی می شود ، بنابراین مکان جالبی برای گرفتن گواهینامه شما است. آنچه این شرکت را بسیار مؤثر می سازد این است که آنها رمزگذاری 256 بیتی را ارائه می دهند و به همه مرورگرها اعتماد دارند.

نه تنها این ، بلکه Comodo SSL در صورت هک شدن سایت شما پشتیبانی فنی و 250 میلیون دلاری ضمانت ارائه می دهد. قیمت سالانه گواهی EV SSL 249 دلار است.

2. IdenTrust

این اختیار در بین بسیاری از وب سایت های بانکی مشهور است ، بنابراین می دانید که این یک انتخاب عالی است. در اینجا شما هنوز هم رمزگذاری 256 بیتی و پشتیبانی زیادی کسب می کنید.

IdenTrust همچنین از الگوریتم پیشرفته ای برای تقویت امنیت بیشتر استفاده می کند. از همه بهتر ، قیمت ها بسیار منطقی تر هستند ، که بیشتر گواهینامه ها در حدود 100 تا 150 دلار برای یک سال هزینه دارند.

3. سیمانتک

اگرچه امتیاز قیمت برای این ارائه دهنده بسیار بالاتر از چیزی مانند IdenTrust است ، اما شما یک محافظت باورنکردنی و همچنین یک ضمانت نمونه دریافت می کنید..

بیشتر گواهینامه های EV SSL با قیمتی بالغ بر 1.5 میلیون دلار بیمه می شوند ، اما می توانند بیش از 1000 دلار در سال هزینه کنند. Symantec مانند سایرین ، رمزگذاری 256 بیتی را ارائه می دهد.

4. GoDaddy

بیشتر مردم از این خدادادی آگاه هستند ، اما معمولاً به این دلیل است که آنها می خواهند دامنه بگیرند یا یک وب سایت میزبانی کنند. با این حال ، این نیروگاه اینترنتی همچنین دارای گواهینامه SSL است و آنها بسیار ارزان تر از رقابت هستند. قیمت ها از 69 تا 300 دلار است.

5. GlobalSign

اگر می خواهید بدون نیاز به پرداخت هزینه های گزاف ، از وب سایت خود محافظت بیشتری داشته باشید ، GlobalSign یک گزینه عالی است. این برنامه رمزگذاری اثبات شده در آینده 2048 بیتی و همچنین برنامه هایی که فیشینگ را شناسایی می کند ، ارائه می دهد. از همه بهتر ، شما می توانید تنها با 249 دلار در سال برای یک دامنه ثبت نام کنید.

6. Digicert

Digicert یکی دیگر از CA است که رمزگذاری 2048 بیتی را ارائه می دهد ، بدین معنی که برای هرگونه تجارت تجاری آنلاین مناسب است. در حالی که این ارائه دهنده به عنوان برخی از دیگر شناخته شده نیست ، آنها ارزش بررسی دارند. قیمت ها برای گواهینامه های Digicert سالانه از 175 تا 595 دلار متغیر است. آنها همچنین دارای مجوز سرور نامحدود به همراه گواهینامه های خود هستند.

7. گواهی

اگر بودجه دارید و به رمزگذاری بالایی احتیاج ندارید ، این می تواند یک CA عالی برای انتخاب باشد. اگرچه این تنها گواهینامه های 128 بیتی را ارائه می دهد ، اما این سایت برای سایتهایی که با داده های حساس سروکار ندارند ، بیش از اندازه کافی است. همچنین قیمت ها بسیار مقرون به صرفه تر بوده و از 23 دلار تا 299 دلار در سال متغیر است.

8- اعتماد

این CA رمزگذاری 2048 بیتی و همچنین قیمت های نسبتاً مقرون به صرفه را ارائه می دهد. این امر گزینه ای عالی را برای هر مشاغل آنلاین که می خواهند حفاظت بیشتری داشته باشد بدون پرداخت هزینه های بیشتر ، می تواند گزینه ای عالی باشد. قیمت ها بین 180 تا 575 دلار در سال است که EV SSL در انتهای طیف پایین قرار دارد.

9- ژئوترست

Geotrust هر دو گواهی SSL را ارائه می دهد که رمزگذاری 256 بیتی را امکان پذیر می کند. آنها همچنین امضای کد را ارائه می دهند که این روش استفاده از امضای دیجیتال مبتنی بر گواهینامه برای امضای اجرایی و اسکریپت ها به منظور تأیید هویت نویسنده و اطمینان از تغییر کد یا خراب شدن کد از زمان امضای نویسنده است. بدیهی است که سطح امنیتی بیشتری ارائه می دهد. گواهینامه های SSL ارائه شده توسط Geotrust از 149 دلار تا 745 دلار است.

10. SSL سریع

Rapid SSL یک شرکت تابعه Geotrust است و قطعاً یک گزینه دوستانه برای بودجه در مقایسه با شرکت مادر اصلی آن است. آنها دارای دو گزینه برای گواهینامه های RapidSSL خود هستند که نوید “امنیت a دامنه واحد با رمزگذاری قوی. ” برای 59 دلار گزینه دیگر گواهی نامه های Wildcard RapidSSL است که “امن زیر دامنه نامحدود با رمزگذاری قوی. ” برای 249 دلار آنها 10،000 دلار گارانتی ارائه می دهند و همچنین رمزگذاری 256 بیتی را نیز ارائه می دهند. یکی دیگر از ویژگی های جالب این سایت این است که به شما امکان می دهد پیشنهادات خود را با برخی دیگر از رهبران مانند Godaddy ، Globalsign و Comodo SSL به راحتی مقایسه کنید. اینجا.

11. تات

به همین ترتیب Geotrust Thawte گواهی SSL و امضای کد را نیز ارائه می دهد. گزینه های آنها بین 149 تا 299 دلار در سال است اما با این وجود گزینه هایی برای اضافه کردن کارت ویزیت SSL برای هزینه اضافی نیز ارائه می دهند. گزینه SSL123 آنها با 149 دلار شروع می شود ، اما در صورت انتخاب گزینه wildcard ، به 745 دلار می رسد. سرور وب SSL آنها با 199 دلار شروع می شود و با اضافه شدن کارت ویزیت SSL به 599 دلار افزایش می یابد. آنها حداکثر رمزگذاری 256 بیتی و 30 روز ضمانت بازگشت پول را ارائه می دهند. همچنین ضمانت نامه های ارائه شده آنها بین 500000 تا 150000 دلار است.

12. راه حل های شبکه

راه حل های شبکه سایتی است که تقریباً همه چیزهایی را که هنگام ایجاد سایت نیاز دارید ارائه می دهد ، بدیهی است از جمله گواهینامه های SSL. این ارائه دهنده 5 گزینه از 59.99 $ با مدت 2 سال تا 579 دلار با مدت 2 سال دارد. آنها تضمین هایی را ارائه می دهند که از 10،000 دلار در کل تا 1000،000 دلار شروع می شود.

سایر ملاحظات مربوط به گواهینامه های SSL

در حالی که ضروری است که اصول SSL و چگونگی جمع شدن همه آنها را درک کنید. این راهنمای نهایی است ، ما باید اطلاعات دیگری را در اختیار شما قرار دهیم که می تواند هنگام جستجوی SSL و اینکه چگونه می تواند برای وب سایت شما مفید باشد ، مفید باشد. بنابراین ، با توجه به این نکته ، در اینجا موارد دیگری وجود دارد که هنگام رمزگذاری داده های خود باید در مورد آنها فکر کنید.

سرعت بار آهسته تر

شاید متوجه شده باشید که وقتی به بخش پرداخت یک وب سایت می روید که بارگیری آن کمی بیشتر از سایر صفحات طول می کشد. به این دلیل است که رمزگذاری یک یا دو ثانیه طول می کشد تا به مرحله اجرا برسد. آنچه در واقع اتفاق می افتد این است که صفحه دارای گواهینامه “دستی دست” را با رایانه کاربر بازدید کننده انجام می دهد.

این تضمین می کند که اتصال پایدار و ایمن بوده و به هیچ شخص ثالث اجازه نمی دهد داده های حساس را وارد کرده و بازیابی کند..

منقضی شدن گواهی

همانطور که در لیست ارائه دهندگان خود ذکر کردیم ، قیمت گواهینامه های SSL سالانه ذکر می شود. این بدان معنی است که هر سایتی که دارای مجوز باشد باید هر سال هزینه کند تا همه چیز را به روز و جاری نگه دارد. همچنین این بدان معنی است که اگر به سایتی مراجعه کنید که دارای گواهی منقضی شده باشد ، آنقدر امن نیست.

معمولاً ، مرورگر یا نرم افزار آنتی ویروس شما به شما می گوید که آیا این مورد است ، و این وظیفه شماست که تصمیم بگیرید که می خواهید ادامه دهید. برای پول ما ، تحت هیچ شرایطی قرار نخواهیم گرفت.

داده قفل سبز

همانطور که در بالا اشاره کردیم ، سایتهایی که از SSL محافظت می کنند در نوار آدرس قفل سبز دارند. این سایت همچنین به عنوان HTTP استاندارد به جای HTTP استاندارد ذکر شده است. آنچه شما همچنین باید بدانید این است که با کلیک بر روی قفل سبز تمام اطلاعات عمومی نشان داده می شود.

این اطلاعات در مورد شرکتی است که صاحب وب سایت و همچنین مجوز مجوز است. این روش دیگری است که بازدید کنندگان می توانند از امنیت صفحه ای که بازدید می کنند تأیید کنند. بنابراین ، اگر سایتی قفل ندارد ، باید مراقب آن باشید.

نصب گواهینامه

نکته مهمی که باید هنگام درخواست گواهینامه به خاطر داشته باشید این است که باید آن را بر روی وب سایت خود نصب کنید. این دلیل دیگری است که افراد دوست دارند از طریق میزبان وب خود بگذرند ، زیرا میزبان معمولاً انجام این کار را برای شما پیشنهاد می کند.

همچنین ، اگر سایتی دارید که در یک وب سرور مشترک قرار دارد ، به هر حال دسترسی مستقیم به آن ندارید. این مهم است که به خاطر داشته باشید تا به طور اتفاقی مبلغی را بپردازید که حتی نمی توانید از آن استفاده کنید.

مرحله نهایی HTTP

ممکن است این اتفاق رخ دهد یا اصلاً اتفاق نیفتد ، اما این ایده در حال رشد است که باید تمام فعالیت های آنلاین از طریق SSL تضمین شود. این بدان معناست که سایتهایی که مجوز لازم را ندارند از موتورهای جستجو حذف یا در کل حذف خواهند شد.

فکر این است که با نیاز به گواهینامه برای همه سایتها ، اینترنت را به کلی مکانی امن تر تبدیل می کند ، اما واقعیت این است که اجرای چنین استراتژی فراگیر ، به خصوص هنگام توجه به دامنه وسیع اینترنت ، می تواند سخت باشد..

طبق آن ، قوانین و مقررات محلی تصریح می کند که انواع سایت ها برای داشتن گواهینامه SSL به چه نوع سایت هایی نیاز دارند. در حال حاضر ، فقط آنهایی که به عنوان یک سایت لیست بندی طبقه بندی می شوند ، یا صفحاتی که با اطلاعات مشتری سرو کار ندارند ، نیاز به رمزگذاری SSL ندارند.

یکی از بزرگترین مواردی که نیاز به چنین محافظتی دارد این است که می تواند هزینه زیادی را بپردازد. پرداخت چند صد دلار در سال برای بعضی از سایت ها می تواند منع کننده باشد ، به خصوص اگر مجبور به مدیریت چندین دامنه یا آدرس IP باشید.

شاید اگر هزینه کم شد ، حذف همه سایتهای غیر ایمن راحت تر خواهد بود ، اما جالب است بدانید که چگونه این همه با هم جمع می شوند.

نتیجه

همانطور که مشاهده می کنید ، هنگام جستجوی گواهینامه های SSL موارد زیادی وجود دارد. به طور کلی ، مسئولیت اطمینان از اینکه اینترنت مکانی امن است ، مسئولیت همه است. این بدان معناست که اگر میزبان یک وب سایت هستید ، باید آن را در اسرع وقت رمزگذاری کنید.

خوشبختانه شیوع فعلی گواهینامه های SSL به همراه روش آسان برای ردیابی یک سایت امن به این معنی است که اکثر افراد می توانند بصورت آنلاین و بدون هیچ گونه خطر آلوده شدن به نوعی بدافزار بصورت آنلاین باشند..

معمولاً هنگام بازدید از سایت غیر ایمن یا بارگیری چیزی از یک منبع نا امن ، مشکل بوجود می آید. به همین ترتیب ، هیچ دلیل واقعی وجود ندارد که شما هنگام گشت و گذار در وب احساس ناامنی کنید.

امیدوارم این راهنما به تمام سوالات شما در مورد گواهینامه های SSL پاسخ دهد ، و امیدواریم که این کمک کند شما بتوانید بهترین ارائه دهنده گواهینامه SSL را برای شما پیدا کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector