میزبانی وب وردپرس رایگان: افسانه یا واقعیت؟ (ماه مه 2020)

آیا هرگز فکر می کنید کدام یک بهتر است: میزبانی رایگان وردپرس یا میزبانی ارزان وردپرس?


آیا حتی مهم است?

این مقاله فقط برای شما نوشته شده است تا به شما در تصمیم گیری بین این دو کمک کند.

ادامه مطلب.

او در مورد میزبانی رایگان وردپرس گیج شده است.

به خصوص هنگامی که فقط با یک سایت وردپرس شروع به کار کردید ، یکی از سؤالات متداول این است که آیا گزینه های رایگان میزبانی وردپرس وجود دارد که ارزش کاوش وجود دارد یا خیر. مطمئناً گزینه های رایگان در بازار وجود دارد و برخی ممکن است برای کسی که فقط می خواهد یک وبلاگ شخصی در وب بسازد ، اشکالی ندارد. اگر به دنبال بهترین بسته میزبانی برای یک مشاغل یا سازمان هستید ، اما مطمئناً ارزش آن را دارد که حداقل کمی پول نقد خرج کنید تا بازدیدکنندگان شما تجربه مناسبی داشته باشند.

ما به برخی از خدمات رایگان میزبانی وردپرس خواهیم پرداخت تا ایده ای از آنچه در دسترس است به شما ارائه دهیم. پس از آن ، ما برخی از راه های دریافت حساب میزبانی پرداخت شده بدون شکستن بانک را بررسی خواهیم کرد. در انتها ، همچنین مقایسه ای وجود دارد که توضیح می دهد که چرا حتی یک گزینه میزبانی کم هزینه ممکن است ارزش تجمع جزئی از برخی از پولهای سخت درآمد شما را داشته باشد.

گزینه های میزبانی وردپرس رایگان

1. WordPress.com

وردپرس

اگر در جستجوی بهترین میزبانی وب وردپرس رایگان بدون نیاز به مقابله با سردردهای احتمالی هستید ، شاید بهتر باشد مستقیم به WordPress.com بروید. این پلتفرم اساساً مانند سایر سیستم عامل های وبلاگ نویسی مانند Blogger Google عمل می کند. از نظر شخصی سازی و ظاهر ، مطمئناً قدمی از آن گزینه ها است. همچنین ، برخلاف بسیاری از سیستم عامل های وبلاگ نویسی که بدون هیچ هزینه ای موجود است ، وردپرس را اجرا می کند.

افرادی که از دسترسی به دیتابیس و یا امکان انجام تغییرات اساسی در سایتهای خود خیلی نگران نیستند ، با WordPress.com خوب خواهند بود. از طرف دیگر ، اگر به دنبال راه اندازی چیزی شبیه به وب سایت WooCommerce هستید ، عدم سفارشی سازی مشکلی خواهد بود.

یک پیشرفت بزرگ برای WordPress.com این است که میزبان سخت تلاش کرده است تا منابع کافی برای تأمین تعداد وب سایت ها در اختیار داشته باشد. همانطور که قبلاً گفتیم ، اگر شما فقط می خواهید یک وبلاگ شخصی را جشن بگیرید که عشق خود را به قطارها جشن می گیرد ، گزینه خوبی است. برای همه چیز دیگر ، این ممکن است فاقد آن باشد.

یادداشتی درباره مالکیت WordPress.com

درست از این فاحشه ، شایان ذکر است که WordPress.com بدون کمی بحث و گفتگو نیست. علیرغم آنچه که این اسم پیشنهاد می کند, توسط بنیاد غیر انتفاعی وردپرس اداره نمی شود که کد اصلی موتور WP را حفظ می کند. در عوض ، توسط شرکتی به نام Automattic اداره می شود. خودکار در ایجاد و نگهداری بسیاری از مؤلفه های وردپرس دست داشته است ، اما گزینه میزبانی آنها یک حقوقی جداگانه است.

توجه داشته باشید که WordPress.org سایت بنیاد است. این میزبان آخرین نسخه از هسته کد PHP است که برای بارگیری در دسترس است. این یک گزینه خود میزبانی است که به شما نیاز دارد تا قبل از نصب ، سرور خود را با PHP و MySQL داشته باشید. به عبارت دیگر ، شما به طور کامل خودتان در حال انجام نصب وردپرس با بسته منبع آزاد هستید.

2. 000webhost

000webhost

000webhost با داشتن بیش از 16 میلیون کاربر در سیستم عامل ، یک بازیکن مشروع در فضای میزبانی وب رایگان برای سایتهای WP است. نسخه رایگان سایت برای یک حساب میزبانی بدون هزینه و دارای پیشنهاداتی مانند:

 • 1000 مگابایت فضای دیسک
 • پهنای باند پهنای باند 10 GB در ماه
 • دسترسی به بانکهای اطلاعاتی MySQL
 • cPanel

همچنین یک سازنده وب سایت رایگان وجود دارد که دسترسی به قالب های بی شماری را فراهم می کند. اینها شامل طراحی های پاسخگو هستند که با دستگاه های تلفن همراه مطابقت خوبی دارند.

مشتری می تواند دو وب سایت را در یک حساب کاربری قرار دهد. 000webhost همچنین برای افرادی که باید پهنای باند یا ذخیره سازی خود را ارتقا دهند ، خدمات پولی ارائه می دهد. حتی مشتریانی که مایل به تبلیغ در سایتهای خود هستند ، حتی درآمدی دارند.

بررسی کامل 000webhost را بخوانید

3. بایتوست

بایتوست

بیاتوست (نه یک تایپی) یک عجیب و غریب واقعی در بخش شرکت های میزبان رایگان است. آنها پشتیبانی 24/7 بدون هیچ هزینه ای ، از جمله کمک به مسائل مربوط به فناوری را ارائه می دهند. آنها از سرورهای خوشه ای استفاده می کنند تا قدرت و ثبات بیشتری را برای مشتریان خود فراهم کنند. همچنین ، آنها ویژگی های چشمگیر مانند:

 • بدون آگهی
 • دامنه های نامحدود ، از جمله دامنه های پارک شده
 • دسترسی به FTP
 • MySQL
 • فضای نامحدود دیسک

در صورت نیاز به به روزرسانی ، Byethost همچنین تعدادی گزینه را ارائه می دهد. می توانید به برنامه های Premium یا Business بروید. مردمی که به سرعت بیشتری احتیاج دارند حتی می توانند برای برنامه های SSD تسویه حساب کنند.

یک نکته مهم در نزاع بزرگ با نسخه Byethost ، نسخه آنها در PHP برای میزبانی رایگان بسیار قدمت دارد. این می تواند یک مشکل باشد وقتی می خواهید جدیدترین کد را برای کار به دست آورید.

4. AwardSpace

فضای جایزه

ارائه تعداد زیادی از اقلام اما در عرضه محدود اوج فروش است جایزه. شما باید میزبان یک نام دامنه ، یک حساب ایمیل و یک پایگاه داده MySQL باشید. بزرگترین هنگام برخورد با AwardSpace این است که آنها تجربه ای بدون تبلیغات ارائه می دهند.

آنها همچنین شرکت دیگری هستند که با PHP5 و Perl / CGI-BIN یک پیشنهاد رایگان ارائه می دهند. شما نمی خواهید جدیدترین کد مطلق را روی حساب خود بارگذاری کنید. با این حال ، در سمت تند و تیز است:

 • نصب کننده های یک کلیک برای جوملا و وردپرس
 • ارسال ایمیل ، نادر واقعی
 • فضای دیسک 1 گیگابایتی
 • 5 گیگابایت در هر ماه ترافیک

5- WPNode

wpnode

بدون تبلیغات ، محدودیتی در پهنای باند و هزینه آن وجود ندارد. گرفتن چیه؟ با WPNode, گرفتن بزرگ این است که شما کاملاً خودتان هستید. اگر با وردپرس بسیار مفید هستید ، ممکن است این بدترین تجربه نباشد. شما دریافت خواهید کرد:

 • دسترسی کامل به بانک اطلاعاتی با استفاده از PHPMyAdmin
 • سرورهای مبتنی بر ابر
 • CDN
 • ذخیره
 • امنیت CloudFlare

این برنامه در بالای nginx ساخته شده است بنابراین افرادی که فقط لینوکس را می شناسند ممکن است با یک منحنی یادگیری کوچک روبرو شوند. فضای ذخیره سازی 5G است و SSD است. همچنین یک سیستم ایمیل 1 گیگابایتی نیز وجود دارد. شما همچنین به کنترل پنل دسترسی نخواهید داشت و راهی برای تغییر نصب وجود ندارد.

6. AWS

amazon ec2

اگر خیلی راحت به عنوان یک توسعه دهنده در یک محیط بدون پشتیبانی فنی کار می کنید ، ممکن است بخواهید این کار را انجام دهید محاکمه رایگان یک ساله AWS پیش. شما یک محیط کاملاً برجسته روی یک سرور ابری خواهید داشت که به شما امکان می دهد عناصر دقیقاً مانند آنچه را که می خواهید در سیستم خود میزبان اصلاح و نصب کنید..

این امر برای افرادی که اعتماد به نفس ندارند می توانند یک راه حل فنی سنگین را بدست آورند ، امری مطلق است ، اما ممکن است این یک گزینه جذاب برای یک توسعه دهنده توانمند است که می خواهد یک ایده تجاری را برای یک سال آزمایش کند. فقط بخاطر داشته باشید که برای صورتحساب ثبت نام کرده اید و اگر در جایی به آنجا نرسیدید ، حساب میزبانی را لغو کنید. در غیر اینصورت ، وقتی سال اول به پایان رسید ، شاهد اتهامات خود خواهید بود.

بهتر از آزاد: میزبانی ارزان وردپرس

برنامه های خدمات رایگان با احتیاط ها و الحاقات همراه است. موضع ما در اینجا کاملاً واضح است: اگر شما به هیچ وجه می توانید چند دلار در ماه برای یک میزبانی وردپرس با پرداخت پولی معاشرت کنید ، باید این کار را انجام دهید. ما همچنین می دانیم که همه افراد قادر به طرح یک برنامه در سطح شرکت نیستند.

این بدان معنا نیست که شما باید بدون پشتیبانی مشتری و ویژگی های مدیریت شده وردپرس مانند مهاجرت ، نصب و راه اندازی کمک کنید. همچنین خوب است بدانید که شخصی در انتهای معامله پاسخگو خواهد بود زیرا شما به آنها پرداخت می کنید. بیایید نگاهی بیندازیم به گزینه هایی که تا حد ممکن نزدیک هستند.

1. NameCheap EasyWP

namecheap 2019-ژوئن

ساعت فقط 23 دلار در سال ، برنامه EasyWP دارای 10 گیگابایت فضای دیسک SSD و پشتیبانی از 50،000 بازدید کننده در هر ماه. شما به FTP و دیتابیس دسترسی پیدا می کنید و NameCheap با ارائه یک نسخه پشتیبان آسان و بازیابی سیستم افتخار می کند. با این وجود بهتر است 24/7 پشتیبانی و 30 روز ضمانت برگشت پول داشته باشید.

سرورهای NameCheap از نظر شایستگی و پاسخگویی از اعتبار مطلوبی برخوردار هستند. اگر به دنبال این هستید که تا حد ممکن یک حساب میزبانی را نزدیک کنید ، NameCheap بهترین کار شما در این کار است بدون اینکه قربانی پشتیبانی یا سرعت شود..

بررسی کامل NameCheap را بخوانید

2. SiteGround

محل سایت

اگر می توانید سطح بالایی از فناوری و پشتیبانی مشتری را برای دلار خود بدست آورید ، ماهانه بیش از 3.95 دلار در ماه معامله بدی نیست. شرکت مردم را خاموش می کند با 10 گیگابایت فضای ذخیره سازی و 10،000 بازدیدکننده در ماه. با حرکت فقط یک یا دو ردیف ، وب سایت های نامحدودی را برای هر حساب میزبانی به شما بدست می آورد.

نکته مهم فروش این است که آنها با تلاش های مهاجرت سایت پشتیبانی رایگان ارائه می دهند. آنها همچنین ارائه دهنده نادری در محدوده کم هزینه هستند که پشتیبانی 24/7 مشتری را از طریق تلفن ، ایمیل یا بلیط مشکل آنلاین ارائه می دهند. میزبانی وب PHP یک پیش نصب است و آنها پاسخگویی خوبی و به موقع سنگ جامد را ارائه می دهند. مطمئناً بهترین تجربه همه جانبه در بازار است.

بررسی کامل SiteGround را بخوانید

3. BlueHost

bluehost

با یک قیمت مقدماتی 2.75 دلار در هر ماه, BlueHost در تلاش است تا با کمترین هزینه رقبا در این بخش رقابت کند. هرچند که یکی از افت قیمت ها در نهایت این است که قیمت در نهایت به 7.99 دلار در هر ماه می رسد. با این حال نکته مثبت این است که برنامه شما شامل ویژگی های متنوعی از جمله موارد زیر است:

 • ثبت نام دامنه رایگان برای سال اول
 • نصب خودکار و به روزرسانی های خودکار برای وب سایت وردپرس شما
 • یک گواهی SSL رایگان

همچنین می توانید تا 5 دامنه را با همان حساب پارک کنید. با 50 گیگابایت حافظه SSD ، می توانید انتظار داشته باشید که پردازش سریع درخواست های صفحه بازدید کنندگان نیز انجام شود. مشتریان همچنین به CDN دسترسی دارند.

BlueHost یکی از معدود شرکای برنامه های میزبانی است که توسط بنیاد وردپرس توصیه می شود. برای کسانی که به یک دامنه سفارشی و گواهینامه SSL احتیاج دارند ، BlueHost یک گزاره با ارزش عالی را حتی با برچسب قیمت 7.99 دلار نشان می دهد.

بررسی کامل BlueHost را بخوانید

4. HostGator

میزبان

با توجه به تجربه شرکتهای میزبان ، میزبان بیشتر از سایر برنامه های میزبانی ، ماهانه تعداد بازدید کنندگان بیشتری را ارائه می دهد. پشتیبانی مهاجرت رایگان برای یک سایت وردپرس ارائه می شود و آنها شناسایی و حذف بدافزار را به صورت خودکار ارائه می دهند. به همین ترتیب ، پایگاه داده ها بصورت روزانه و بدون هزینه اضافی پشتیبان گیری می شوند.

برنامه ها در سطح متوسط ​​با سطح متوسط ​​5.95 دلار در هر ماه قرار دارند. می توانید اعتبار 100 دلاری Google AdWords را دریافت کنید. فضای ذخیره سازی نیز بی اندازه است و باعث می شود HostGator برای افرادی که مایل به میزبانی سایت های وردپرس با بارهای زیاد محتوا ، مانند تصاویر و فیلم ها هستند ، انتخابی جذاب باشد..

آنها از یک سیستم مبتنی بر ابر استفاده می کنند که پاسخگویی بسیار مطلوبی را ارائه می دهد. با این وجود Uptime 100٪ جامد است. همچنین می توانید به نصب کاملاً کاربردی cPanel دسترسی پیدا کنید. اگر به دنبال چیزی هستید که برای توسعه دهندگان دوستانه باشد اما در محدوده کم باشد ، از این سطح دسترسی و کنترل قدردانی خواهید کرد.

بررسی کامل HostGator را بخوانید

5. iPage

ipage

افراد در iPage با یک گزاره ارزش بسیار ساده به شما می آیند. با قیمت 3.75 دلار در هر ماه ، از پهنای باند و پهنای باند نامحدودی برخوردار می شوید. اگر انتظار دارید سایت شما یک گره ترافیک باشد ، این یک قیمت بزرگ با قیمت پایین است. آنها همچنین شامل ثبت دامنه برای سال اول رایگان هستند.

نکته منفی در این زمینه برای فروش این است که پایین ترین سطح هیچ گونه پشتیبانی تخصصی را ارائه نمی دهد. اگر از برنامه 6.95 دلاری این شرکت پیروی می کنید ، به مضامین و افزونه های از پیش نصب شده وردپرس ، حذف خودکار بدافزارها ، امنیت SiteLock و کارشناسان وردپرس دسترسی خواهید یافت. حتی اگر شما ردیف دوم را بالا بروید ، هنوز هم می خواهید بسیاری از مواقع برای جلب نظر خود را به دست آورید.

بررسی کامل iPage را بخوانید

مقایسه رایگان با ارائه دهندگان میزبانی وب وردپرس ارزان

بزرگترین تمایز بین یک برنامه رایگان و هزینه کم هزینه پشتیبانی مشتری و پشتیبانی فنی است. به ویژه برای افرادی که پیشینه فنی قوی ندارند ، دانستن اینکه یک تیم وردپرس مدیریت شده منتظر است تا سوالات شما را مطرح کند ، می تواند مسئله بزرگی باشد. لزوماً برای به دست آوردن کمک از انسانی که واجد شرایط برای ارائه پاسخ نیست ، باید به سکوی حق بیمه میزبانی وردپرس بروید.

شما وقتی می خواهید مسیر آزاد بروید ، قصد ندارید که از آن استفاده کنید. به عنوان مثال ، بسیاری از ارائه دهندگان هاستینگ حداقل یک گواهی SSL رایگان و حداقل یک سال ثبت نام دامنه را با گزینه پرداختی ارائه می دهند. در برخی از بسته‌های سایت وردپرس کاملاً رایگان ، به مدیر فایل ، مضامین یا حتی یک رابط کاربرپسند دسترسی نخواهید داشت. در برخی موارد ، شما ممکن است به جای استفاده از دامنه سفارشی خود ، با استفاده از زیر دامنه رایگان در TLD آنها گیر کرده باشید.

در دسترس بودن گزینه های cloud و SSD در لایه های پرداخت شده نیز مطلوب است. حتی اگر یک ارائه دهنده رایگان به شما تمام حافظه و پهنای باند در جهان را ارائه دهد ، سرعت متوسط ​​فضای ذخیره سازی به معنی زیادی است. این به خصوص در هنگام برخورد با وردپرس به همین صورت است.

موتور WP مستعد ابتلا به مضامین ، افزونه ها و اسکریپت ها است. بسته های تحلیلی را بارگیری کنید ، و بارها با ارائه دهندگان میزبانی وب وردپرس رایگان وردپرس کاملاً دردناک شود. شما همچنین می خواهید یک سیستم پاسخگو داشته باشید:

 • اظهار نظر در سایت
 • ارسال پیام از نصب WP به حساب های ایمیل شما
 • بارگیری عناصر روی صفحه ، مانند تصاویر

این طور نیست که میزبان وردپرس رایگان در آنجا نیست. برای افرادی که فقط می خواهند وبلاگ خود را منتشر کنند که تعداد معدودی از افراد آن را بخوانند ، مشکلی در شرکت های میزبان رایگان ندارند. هرچند که وارد ساختمان مخاطبان یا شغلی شوید ، زمان آن است که حداقل مقدار کمی قدرت داشته باشید.

به طور مشابه ، می خواهید با رشد سایت خود گزینه هایی داشته باشید. با وجود کارشناسان موجود برای ارائه پشتیبانی فنی ، می توانید با اطمینان بیشتری به آینده گام برسانید. برخی از ارائه دهندگان حتی راحت می توانند پشتیبانی وردپرس مدیریت شده را در سطوح پایین برنامه ها ارائه دهند. هنگامی که سعی در مهاجرت یک سایت یا کشتی با تلاش نصب WordPress دارید ، از تفاوت آنها می توانیم قدردانی کنید.

برای کنترل تنظیمات شما نیز باید چیزی گفته شود. Deplatforming ، عمل لگد زدن به افرادی که از سایت های رایگان استفاده می کنند ، رایج تر شده است. WordPress.com ممکن است مکان مناسبی برای محتوای غیرحضوری باشد ، اما برای هر کسی که نظرات جنجالی ارسال می کند ، بستر قابل اعتماد نیست. آنها می دانند که کاربران را کمرنگ می کنند.

اگر انتظار دارید یک سایت به یک پروژه جدی تبدیل شود ، ارزش آن را دارد که سرمایه گذاری کوچک را از جلو انجام دهید. یک برنامه میزبانی کم هزینه با پشتیبانی فنی و مشتری خوب می تواند به راحتی با کمتر از 10 دلار در هر ماه انجام شود. به جای ریسک از دست دادن بازدید کنندگان به دلیل میزبانی کند ، موقعیت خوبی برای ارائه یک تجربه خوب خواهید داشت.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map