אירוח וורדפרס בחינם: מיתוס או מציאות? (מאי 2020)

האם אתה מתלבט אי פעם מה עדיף: אירוח וורדפרס בחינם או אירוח וורדפרס זול?


האם זה בכלל משנה?

מאמר זה נכתב בדיוק בשבילכם כדי לעזור לכם להחליט בין השניים.

תמשיך לקרוא.

הוא מבולבל לגבי אירוח וורדפרס בחינם.

במיוחד כשאתה רק מתחיל עם אתר וורדפרס, אחת השאלות הנפוצות שיש לאנשים היא האם יש אפשרויות אירוח וורדפרס בחינם ששווה לבחון. בהחלט קיימות בחירות חופשיות בשוק, וחלקן עשויות להיות בסדר למישהו שרק רוצה להעלות בלוג אישי ברשת. אם אתם מחפשים את חבילת האירוח הטובה ביותר עבור עסק או ארגון, עם זאת, סביר להניח שכדאי להצטייד לפחות במזומן בכדי להבטיח שהמבקרים שלכם יזכו לחוויה הגונה..

נסקור כמה שירותי אירוח וורדפרס בחינם על מנת לתת לך מושג מה זמין. לאחר מכן, נבדוק כמה מהדרכים להשיג חשבון אירוח בתשלום מבלי לשבור את הבנק. בסופו של דבר, תהיה גם השוואה המסבירה מדוע אפילו אפשרות אירוח בתשלום בעלות נמוכה עשויה להיות שווה את החמרה הקטנה של פרידה עם כמה מזומנים שהשתכרתם קשה.

בחירות אירוח וורדפרס בחינם

1. WordPress.com

מילולית

אם אתם מחפשים אחר אירוח וורדפרס החינמי הטוב ביותר מבלי שתצטרכו להתמודד עם כאבי ראש פוטנציאליים, עדיף שתעבור ישר ל- WordPress.com. הפלטפורמה פועלת בעיקרון כפי שעושות פלטפורמות בלוגים אחרות, כמו הבלוגר של גוגל. מבחינת ההתאמה האישית והמראה, זה בהחלט עליית מדרגה מהאלטרנטיבות הללו. כמו כן, הוא מפעיל את וורדפרס, שלא כמו הרבה פלטפורמות בלוגים אחרות הזמינות ללא עלות.

אנשים שאינם מודאגים מדי מכניסה לגישה למסד נתונים או מהיכולת לבצע התאמות גדולות באתרים שלהם יהיו בסדר עם WordPress.com. מצד שני, אם אתה מסתכל על הקמת משהו כמו אתר WooCommerce, חוסר ההתאמה האישית יהווה בעיה.

החיסרון הגדול של WordPress.com הוא שהמארח עבד קשה כדי לספק מספיק משאבים בכדי לשמור על טונות של אתרים המופעלים עליו. כמו שאמרנו קודם, אם אתה רק רוצה לזרוק בלוג אישי שחוגג את אהבתך לרכבות, זו אפשרות ממש טובה. לרוב כל השאר זה יכול להיות חסר.

הערה על הבעלות של WordPress.com

ממש מתוך האשפה, ראוי לציין ש- WordPress.com אינו בלי קצת מחלוקת. למרות מה שהשם מרמז, זה לא מנוהל על ידי קרן וורדפרס ללא כוונת רווח ששומר על קוד הליבה של מנוע ה- WP. במקום זאת, היא מופעלת על ידי חברה בשם Automattic. אוטומטית יד יצרה ותחזוקה של רכיבים רבים עבור וורדפרס, אך אפשרות האירוח שלהם היא ישות משפטית נפרדת.

שימו לב ש- WordPress.org הוא אתר הקרן. הוא מארח את הגרסה האחרונה של ליבת קוד PHP הזמינה להורדה. זוהי אפשרות אירוח עצמי המחייבת ששרת משלך עם PHP ו- MySQL יהיה פעיל לפני ההתקנה. במילים אחרות, אתה לגמרי בעצמך מבצע התקנת וורדפרס עם חבילת הקוד הפתוח.

2. 000 ווסט ווסט

000 וובסט

עם יותר מ -16 מיליון משתמשים בפלטפורמה שלה, 000webhost הוא שחקן חוקי בשטח אירוח אתרים בחינם לאתרי WP. מהדורת האתר החינמית טעונה למדי עבור חשבון אירוח ללא עלות, עם הצעות כמו:

 • 1,000 מגהבייט של שטח דיסק
 • קו רוחב פס של 10 ג’יגה-בתים לחודש
 • גישה למסדי נתונים של MySQL
 • cPanel

יש גם בניית אתרים בחינם המספקת גישה למספר תבניות. אלה כוללים עיצובים מגיבים שמשחקים היטב עם מכשירים ניידים.

הלקוח יכול להציב שני אתרים בחשבון. 000webhost מציע גם שירותים בתשלום לאנשים שצריכים לשדרג את רוחב הפס או האחסון שלהם. יש אפילו חלוקת הכנסות עבור לקוחות שרוצים להשלים מודעות באתרים שלהם.

קרא את הסקירה המלאה של ווב-ווסט-ווסט

3. לכל הפחות

לכל הפחות

למרבה המזל (לא שגיאת הקלדה) היא מוזרה אמיתית בענף חברות האירוח החינמיות. הם מציעים תמיכה 24/7 ללא עלות, כולל עזרה בנושאים טכניים. הם משתמשים בשרתים מקובצים בכדי לספק יותר כוח ויציבות ללקוחותיהם. כמו כן, הם מספקים תכונות מרשימות כמו:

 • ללא פרסומות
 • דומיינים ללא הגבלה, כולל דומיינים חונים
 • גישה ל- FTP
 • MySQL
 • שטח דיסק בלתי מוגבל

אם אתה צריך לשדרג, Byethost מציע גם מספר אפשרויות. אתה יכול לעבור לתכניות פרימיום או עסקיות. אנשים הזקוקים למהירות רבה יותר יכולים אפילו ליצור פוני לתוכניות SSD.

החיסרון הגדול אחד עם Byethost הוא גרסת ה- PHP שלהם לאירוח בחינם היא די מיושנת. זו יכולה להיות בעיה כשאתה מנסה להפעיל את הקוד החדש ביותר.

4. AwardSpace

מרחב הפרסים

מציע הרבה פריטים אך בהיצע מוגבל הוא מגרש המכירות ב AwardSpace. אתה צריך לארח שם דומיין אחד, חשבון דוא”ל אחד ובסיס נתונים אחד של MySQL. ביג כשמדובר ב- AwardSpace הוא שהם מציעים חוויה ללא מודעות.

הם גם חברה אחרת שמספקת הצעה בחינם שנמצאת מעט אחרי התקופות עם PHP5 ו- Perl / CGI-BIN. אינך מתכוון לטעון את הקוד החדש ביותר המוחלט על חשבונך. מצד שני, אתה מקבל:

 • מתקינים בלחיצה אחת עבור ג’ומלה וגם וורדפרס
 • שליחת דוא”ל, נדיר אמיתי
 • שטח דיסק של 1 ג’יגה-בייט
 • 5 GB בחודש תנועה

5. WPNode

wpnode

אין מודעות, אין מגבלות על רוחב הפס ועלויות. מה הקאץ? עם WPNode, התפיסה הגדולה היא שאתה לגמרי לבד. אם אתה מאוד שימושי עם וורדפרס, יתכן שזו לא החוויה הגרועה ביותר. אתה תקבל:

 • גישה מלאה למסד הנתונים באמצעות PHPMyAdmin
 • שרתים מבוססי ענן
 • CDN
 • מטמון
 • אבטחת CloudFlare

זה בנוי על גבי nginx כך שאנשים שרק מכירים את לינוקס עשויים להתמודד עם עקומת למידה קטנה. האחסון הוא 5G, והוא SSD. יש גם מערכת דוא”ל של 1 ג’יגה-בתים. גם לא תהיה לך גישה ללוח בקרה, ואין דרך לשנות את ההתקנה.

6. AWS

אמזון ec2

אם אתה מרגיש מאוד בנוח לעבוד כמפתח בסביבה ללא תמיכה טכנית, אולי תרצה לתת ניסיון חינם לשנה של AWS ללכת. תהיה לך סביבה בעלת כל התכונות בשרת ענן המאפשרת לך לשנות ולהתקין אלמנטים בדיוק כמו שהיית עושה במערכת בהארחה עצמית..

זה לא מוחלט לאנשים שאינם בטוחים שהם יכולים להתמודד עם מערך כבד-טק, אבל זו אולי אפשרות ממש מושכת עבור מפתח מסוגל שרוצה לבדוק רעיון עסקי למשך שנה. רק זכרו שנרשמתם לחיוב, וביטלו את חשבון האירוח אם אינכם מגיעים אליו לשום מקום. אחרת, תתחיל לראות חיובים כאשר השנה הראשונה תם.

עדיף על חינם: אירוח וורדפרס זול

תוכניות שירות חינם נוטות להגיע עם אזהרות ותוספות. עמדתנו כאן די ברורה: אם אתה יכול בכלל להרוויח כמה דולרים בחודש עבור הגדרת אירוח בתשלום של וורדפרס, עליך לעשות זאת. אנו מודעים גם לכך שלא כולם יכולים לפגוע בתוכנית בדרגת עסק.

זה לא אומר שאתה צריך להסתדר בלי תמיכת לקוחות ותכונות וורדפרס מנוהלות כמו העברה, התקנה ותצורה. זה גם טוב לדעת שמישהו בצד השני של העסקה יהיה אחראי מכיוון שאתה משלם להם. בואו נסתכל על כמה אפשרויות הקרובות לחינם ככל האפשר.

1. NameCheap EasyWP

namecheap 2019-juni

נכנס ל 23 $ בלבד לשנה, ה- תוכנית EasyWP מגיע עם 10 GB שטח דיסק SSD ותמיכה עבור 50,000 מבקרים בחודש. אתה מקבל גישה הן ל- FTP והן למסד הנתונים, ו- NameCheap מתגאה בהצעת גיבוי קל ושחזור המערכת. עדיף שתהיה לך תמיכה 24/7 והתחייבות להחזר הכסף במשך 30 יום.

לשרתים של NameCheap יש מוניטין ראוי הן למשך זמן העבודה והן עבור ההיענות. אם אתם מחפשים לתפוס חשבון אירוח קרוב ככל האפשר לחינם, NameCheap הוא הצילום הטוב ביותר שלכם לעשות זאת מבלי לוותר על תמיכה או מהירות..

קרא את הסקירה המלאה של NameCheap

2. SiteGround

שדרה

זיוף מעל 3.95 דולר לחודש אינו עניין רע אם אתה יכול להשיג רמה גבוהה של טק ותמיכת לקוחות עבור הדולר שלך. החברה מתחיל אנשים עם אחסון של 10 ג’יגה-בייט ו -10,000 מבקרים בחודש. העברת רק שכבה אחת או שתיים תקבלו אתרים ללא הגבלה לחשבון אירוח.

נקודת המכירה העיקרית היא שהם מספקים תמיכה בחינם במאמצי הגירת אתרים. הם גם הספק הנדיר בטווח העלויות הנמוכה המציע תמיכה ללקוחות 24 שעות ביממה באמצעות טלפון, אימייל או כרטיס בעיות מקוון. אירוח PHP הוא התקנה מראש, והם מספקים היענות טובה וזמן אורך מוצק. זה ללא ספק החוויה הטובה ביותר סביב השוק.

קרא את הסקירה המלאה של SiteGround

3. BlueHost

כחול

עם מחיר היכרות של 2.75 $ לחודש, BlueHost שואפת להתמודד עם המתחרים בעלות הנמוכה ביותר בענף. עם זאת, חסרון אחד הוא שהמחיר עולה בסופו של דבר ל -7.99 דולר לחודש. עם זאת, חיובי הוא שהתכנית שלך כוללת מגוון תכונות טעימות, כולל:

 • רישום שם דומיין בחינם לשנה הראשונה
 • מתקין אוטומטי ועדכונים אוטומטיים עבור אתר וורדפרס שלך
 • תעודת SSL בחינם

אתה יכול גם להחנות עד 5 דומיינים באותו חשבון. עם אחסון SSD של 50 ג’יגה-בייט, אתה יכול לצפות לעיבוד מהיר של בקשות העמודים של מבקרים גם כן. ללקוחות יש גישה גם ל- CDN.

BlueHost הוא אחד מקומץ השותפים עם תוכניות אירוח המומלצות על ידי קרן וורדפרס. עבור אלה הזקוקים לתחום מותאם אישית ותעודת SSL, BlueHost מייצג הצעת ערך מצוינת, אפילו בתג המחיר של $ 7.99.

קרא את הסקירה המלאה של BlueHost

4. HostGator

מארח

HostGator מספק ניסיון רב יותר בחודש יותר מרוב תוכניות האירוח האחרות, כפי שמנוסות ספקי אירוח. תמיכה בהגירה בחינם מוצעת לאתר וורדפרס אחד, והם מספקים זיהוי והסרה אוטומטיים של תוכנות זדוניות. באופן דומה, מאגרי מידע מגובים מדי יום ללא עלות נוספת.

התוכניות נמצאות בטווח הבינוני של הרמה הנמוכה במחיר של 5.95 $ לחודש. עם זאת, אתה יכול לקבל זיכוי בסך 100 AdWords של Google AdWords. שטח האחסון אינו מוגן, מה שהופך את HostGator לבחירה מושכת עבור אנשים שרוצים לארח אתרי וורדפרס עם המון תוכן, כגון תמונות וסרטונים..

הם משתמשים במערכת מבוססת ענן המספקת היענות בדיוק כל כך. עם זאת, זמן ההפעלה הוא אחיד של 100%. אתה גם מקבל גישה להתקנת cPanel פונקציונלית לחלוטין. אם אתם מחפשים משהו ידידותי למפתחים אך בטווח הנמוך, תוכלו להעריך את רמת הגישה והשליטה הזו.

קרא את סקירת HostGator המלאה

5. iPage

ipage

האנשים ב iPage באים אליך עם הצעת ערך די פשוטה. תמורת 3.75 דולר לחודש, תקבל אחסון רוחב פס בלתי מוגבל. אם אתה מצפה שהאתר שלך יהיה חזיר תנועה, זה עניין גדול במחיר נמוך. הם כוללים גם רישום תחום בחינם לשנה הראשונה.

החיסרון למגרש המכירות הזה הוא שהשכבה הנמוכה ביותר אינה מציעה תמיכה מומחה. אם תבקש לקבל את התוכנית של החברה $ 6.95, עם זאת, תקבל גישה לנושאים ותוספות וורדפרס המותקנות מראש, הסרת תוכנות זדוניות אוטומטיות, אבטחת SiteLock ומומחי וורדפרס. אפילו אם תעלו במעלה השנייה, אתם עדיין תקבלו הרבה מכות עבור הדולר שלכם.

קרא סקירה מלאה של iPage

השוואה בין ספקי אירוח וורדפרס בחינם לעומת זולים

המבדל הגדול ביותר בין תוכנית חינמית לתוכנית בעלות נמוכה הוא תמיכה טכנית ללקוח. במיוחד עבור אנשים שאין להם רקע טכני חזק, הידיעה שצוות וורדפרס מנוהל מחכה לשאול את שאלותיך יכול להיות עניין גדול. אינך צריך בהכרח לעלות לפלטפורמת אירוח וורדפרס מובחרת בכדי לקבל עזרה של בן אדם המוסמך לספק תשובות.

אתה לא הולך לקבל שום זריקות כשתעבור לנתיב החינמי. לדוגמה, ספקי אירוח רבים לפחות מציעים אישור SSL בחינם ולפחות שנה של רישום שם דומיין עם אפשרות בתשלום. בכמה חבילות אתרי וורדפרס בחינם לחלוטין, לא תהיה לך גישה למנהל קבצים, ערכות נושא או אפילו ממשק ידידותי למשתמש. במקרים מסוימים, יתכן ותקועים באמצעות תת-דומיין בחינם ב- TLD שלהם במקום שתשתמש בדומיין המותאם אישית שלך.

גם הזמינות של אפשרויות ענן ו- SSD ברבדים בתשלום רצויה. גם אם ספק בחינם נותן לך את כל האחסון ורוחב הפס בעולם, המהירות של אמצעי האחסון משמעותה הרבה. זה במיוחד המקרה כשעוסקים בוורדפרס.

מנוע ה- WP נוטה להסתבך עם נושאים, תוספים וסקריפטים. ערימת חבילת ניתוח וזמני טעינה עלולים להכאיב ממש עם ספקי אירוח וורדפרס בחינם. כמו כן, תרצה שתהיה מערכת רספונסיבית שתתאים לאחסון:

 • תגובה באתר
 • שליחת הודעות מ- WP להתקנת חשבונות הדוא”ל שלך
 • טעינת אלמנטים בדף, כגון תמונות

זה לא שאין אירוח וורדפרס בחינם. לאנשים שרוצים רק לפרסם בלוג שכמה אנשים יקראו, אין שום דבר רע עם חברות אירוח חינם. עם זאת, לאחר שתתחיל לבנות קהל או עסק, הגיע הזמן לפחות מינימום כוח.

באופן דומה, תרצו שיהיו אפשרויות ככל שהאתר שלכם יגדל. עם מומחים זמינים שיספקו תמיכה טכנית, תוכלו לצעוד בביטחון רב יותר לעתיד. ישנם ספקים שמרגישים אפילו בנוח להציע תמיכה מנוהלת בוורדפרס בשכבות התחתונות של התוכניות. כשאתה מנסה להעביר אתר או להתאבק במאמץ התקנת וורדפרס, אתה תעריך את ההבדל שהם יכולים לעשות.

יש גם דבר שאפשר לומר על השליטה על ההתקנה שלך. Deplatforming, הנוהג לבעוט אנשים באתרים בחינם, הופך להיות נפוץ יותר. וורדפרס.com עשוי להיות מקום טוב לתוכן לא פוגע, אבל זה לא פלטפורמה אמינה עבור כל מי שמפרסם דעות שנויות במחלוקת. הם ידועים לפענח את המשתמשים.

אם אתה מצפה שאתר יהפוך לפרויקט רציני, כדאי להקדים את ההשקעה הקטנה. ניתן לארגן בקלות תוכנית אירוח בעלות נמוכה עם תמיכה טכנית טובה ותמיכת לקוחות בפחות מ- 10 $ לחודש. במקום להסתכן באובדן המבקרים לאירוח איטי, אתה תהיה במצב טוב לספק חוויה טובה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map