به دنبال یک میزبان وب جدید هستید؟ از این فهرست استفاده کنید

اگر می خواهید میزبان وب جدیدی را انتخاب کنید و کاملاً گم شوید ، من شما را می فهمم.


قبلاً آنجا بوده ام.

شما در ارائه دهنده هاست خود از طریق موضوعات پشتیبانی آنها فریاد می زنید. آنها جواب می دهند ، آنها بی فایده هستند ، آنها حاضر به سازش نیستند.

یا شاید تاکنون وب سایت ایجاد نکرده اید و جایی برای شروع آن ندارید.

شاید صدها لیست “بهترین میزبان وب” را دیده باشید و نمی دانید به چه کسی اعتماد کنید.

خوب امروز ، من شما را کمی نزدیک تر می کنم. برای تعیین اینکه میزبان وب بعدی شما باید چه کسی باشد از این لیست چک استفاده کنید.

فهرست چک میزبان وب مبتدی

این بخش اصول اولیه را در بر می گیرد. اگر قبلاً از هاست استفاده نکرده اید ، از اینجا شروع کنید. در ادامه ، در مورد ویژگی های پیشرفته ای صحبت خواهیم کرد که ممکن است بسیار گیج کننده باشند. بنابراین اگر تازه کار را شروع کرده اید ، این لیست را مرور کنید. این کمک می کند تا یک اسناد اکسل را با هم مقایسه کنید که شرکت های میزبان مورد نظر خود را بررسی کرده و معیارهای زیر را به خوبی رعایت کنید.

 • چه نوع پشتیبانی شرکت میزبان ارائه می دهد? به دنبال پشتیبانی 24/7 از طریق تلفن ، ایمیل و گپ باشید. بسیاری از شرایط اضطراری میزبان در ساعات اداری اتفاق نمی افتد.
 • پشتیبانی چقدر سریع است? برخی از شرکت ها می توانند ساعت ها یا روزها برای پاسخ دادن به بلیط ها (Rackspace) به طول بیانجامند. دیگران بسیار سریع هستند و سریعاً پاسخ می دهند (SiteGround).
 • چه تعداد وب سایت می تواند برنامه میزبانی داشته باشد? برخی از بسته های اولیه در هاست مانند WP Engine فقط به یک وب سایت اجازه می دهند. در حالی که دیگران مانند SiteGround و HostGator به وب سایتهای نامحدود اجازه می دهند. این یک ویژگی مهم است اما تصمیم خود را بر این مبنا قرار ندهید.
 • ضمانت به موقع چیست؟? آیا شرکت میزبان گارانتی حداکثر زمان 99.99٪ را ارائه می دهد؟ این بدان معنی است که آنها تضمین می کنند که وب سایت شما تقریباً هرگز پایین نمی رود. برای دیدن تجربیات کاربر واقعی ، نظرات میزبانی در سراسر وب را بخوانید.
 • آیا میزبان مهاجرت رایگان ارائه می دهد? مهاجرت وب سایت شما به هاست جدید یک کار هولناک است. حتی توسعه دهندگان با تجربه و صاحبان سایت هنگام انتقال هاست اشتباه می کنند. اگر شرکت میزبان شما آن را برای شما ارائه می دهد ، این یک فاجعه بزرگ است.
 • آیا آنها بطور خودکار از سایت شما نسخه پشتیبان تهیه می کنند? اشتباهات رخ می دهد. بهترین هاست ها به طور خودکار از سایت شما نسخه پشتیبان تهیه می کنند. برخی از هاست های شیطانی آن را شامل نمی شوند و اگر به طور اتفاقی سایت خود را حذف کنید ، می توانند تا 150 دلار یا بیشتر از شما هزینه کنند.
 • آیا میزبان شامل نصب آسان برای سیستم عامل های وب سایت محبوب است? بسیار مهم است که میزبان وب شامل نصب های یک کلیک برای برنامه های محبوب مانند WordPress ، Magento ، Drupal و غیره باشد. مطمئن شوید که میزبان شما این را ارائه می دهد ، در غیر اینصورت ، این یک پرچم قرمز است.

فهرست پیشرفته میزبان وب

با پیشرفت به برخی از ویژگی های پیشرفته تر ، این مواردی هستند که اگر کمی تجربه بیشتری داشته باشید نمی خواهید از دست دهید. اینها مواردی است که ممکن است در گذشته به آن بپردازید و از دست ندهید بسیار ناامیدکننده هستند. حتی اگر مبتدی باشید ، اگر سایتی نسبتاً بزرگ یا پیچیده دارید ، می خواهید به این موارد توجه کنید.

 • آیا میزبان مرحله یک مرحله ای را ارائه می دهد؟? ایجاد یک نسخه مقدماتی برای توسعه سایت بسیار مهم است. ایجاد و انتقال دامنه های مرحله بندی می تواند درد باشد. میزبان را انتخاب کنید که این کار را آسان کند.
 • آیا برای تهیه نسخه مرحله ای ، از اندازه بانک اطلاعاتی محدودیت دارید? حتی شرکت های میزبانی که مرحله یک مرحله ای را ارائه می دهند ممکن است محدودیتی در اندازه بانک اطلاعاتی داشته باشند. این می تواند بسیار ناامید کننده باشد. آنچه به اندازه بانک اطلاعاتی شما کمک می کند اندازه و کیفیت تصاویر ، تعداد صفحات ، چه در سکوی تجارت الکترونیکی باشید و چه نیستید و سایر نقاط داده.
 • آیا سایت ادغام Git را ارائه می دهد؟? FTP روشی قدیمی برای به روزرسانی سایت شما است. توسعه دهندگان سایت واقعی از نوعی مدیریت تغییر مانند Git استفاده می کنند. میزبان های خوب یکپارچه سازی آسان برای سایت شما ارائه می دهند.
 • مقدار محدودی از inodes برای Git برای کار? اینودها فایلهای کمی هستند که توسط سایت شما ایجاد شده اند و در صورت استفاده از سایت تجارت الکترونیکی یا سایت دیگری با تعداد زیادی از داده ها ، می توانند اضافه شوند. داشتن میزبانی “نامحدود” می تواند بسیار ناامید کننده باشد و بعد بفهمید که برای آندود صدق نمی کند.
 • اگر هک سایت شما هک شود چه اتفاقی می افتد? وب سایت مشتری که من روی آن کار می کردم هک شد و میزبان وب سایت SiteGround کل سایت ما را حذف کرد تا از آلوده سازی سایر سایت ها در هاست مشترک جلوگیری کند. این ممکن است از دیدگاه آنها لازم باشد اما برای ما عادلانه به نظر نمی رسید. آنها به درستی به ما هشدار ندادند و این باعث سردرد بزرگی شد.
 • آیا میزبان نظارت بدافزار را ارائه می دهد؟? یکی دیگر از موارد خوب برای این مورد ، اگرچه شما همچنین باید یک سرویس اختصاصی مانند Sucuri.net را دریافت کنید تا مطمئن شوید که تحت پوشش خود هستید.

تعداد زیادی موارد دیگر وجود دارد که باید هنگام انتخاب هاست جدید به دنبال آنها باشید. نگاه کردن به قیمت فقط یک جنبه است. اگر در حال ایجاد یک وب سایت سرگرمی کوچک هستید ، با ارزان ترین قیمت هایی که می توانید با بررسی های مناسب پیدا کنید ، خوب خواهید بود. اما اگر کسب و کار شما به وب سایت باکیفیت شما متکی است ، باید میزبان خود را تهیه کنید که بتوانید به آن اعتماد کنید. میزبان با ویژگی ها و کیفیت مورد نیاز شما.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map