کدام بهتر: دانشکده برنامه نویسی در مقابل مدرک علوم کامپیوتر [اینفوگرافیک]

کدام بهتر: دانشکده برنامه نویسی در مقابل مدرک علوم کامپیوتر [اینفوگرافیک]

کدام بهتر: دانشکده برنامه نویسی در مقابل مدرک علوم کامپیوتر [اینفوگرافیک]

به دنبال شروع کار در علم کامپیوتر و توسعه هستیم?

سرمایه گذاری در آموزش های لازم برای نوشتن کد به صورت حرفه ای می تواند یکی از مهمترین موارد باشد تصمیمات شغلی را امن کنید یک فرد می تواند آینده خود را رقم بزند.


رشته کامپیوتر و فناوری اطلاعات دارای رشد شغلی پیش بینی شده تقریباً هستند سه برابر میانگین ملی و یک حقوق بزرگ برای مطابقت علاوه بر این ، دانشگاه های آمریکایی به نظر نمی رسد که فارغ التحصیل به اندازه کافی رشته های علوم کامپیوتر برای پاسخگویی به تقاضای کارمندان واجد شرایط باشند: در سال 2015 ، تقریباً وجود داشت 10 برابر موقعیت های باز در این زمینه از آنجا که افراد ارشد CS فارغ التحصیل بودند وجود دارد.

بنابراین آنچه افراد محرک و توانمند را از این حرفه پرسود و تقاضا درگیر می کند?

مدرسه کدگذاری در مقابل مدرک CS

برنامه نویسی Bootcamp در مقابل مدرک CS: کدام بهتر است? پرش به اینفوگرافیک

مدارک 4 ساله تنها گزینه نیست

طی یک دهه گذشته ، بخش های علوم کامپیوتر در کالج ها و دانشگاه های سراسر ایالات متحده به سرعت رشد کرده اند. از سال 2006 تا 2015, ثبت نام کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر سه برابر شد. علاوه بر این ، تقاضا برای این شکافهای پذیرفته شده آرزو همیشه فراتر از میزان عرضه است. با توجه به محدودیت و محدودیت های دانشکده در آموزش عالی ، همه افراد متقاضی CS که متقاضی هستند ، وارد کشور نخواهند شد.

مدرک لیسانس (حداقل) در علوم کامپیوتر & مهندسی یا یک حوزه مرتبط با آن زمانی در زمینه ای در حال رشد و مرفه ، بلیط طلایی امنیت شغلی محسوب می شد. اما آیا آموزش عالی تنها راه رسیدن به حرفه در برنامه نویسی است؟ و با هزینه های گزاف و افزایش شهریه, مدرک CS واقعاً ارزش بدهی را دارد? و برای کسانی که به دنبال این هستند که بعداً در حرفه خود وارد این رشته شوند: آیا یادگیری رمزگذاری برای گرفتن مدرک دیگری نیاز به بازگشت به مدرسه دارد?

اگر بازار پررونق برای بوتکامپ های رمزگذاری شده نشانه ای دارد ، خیر. درجه سنتی است نه تنها گزینه شما.

بوت کپس کدگذاری چیست؟?

مدارس برنامه نویسی قول می دهند یک جایگزین مناسب برای برنامه های مدرک معتبر در علوم کامپیوتر & مهندسی. مدل bootcamp برنامه نویسی ساده و ابتکاری است: در کسری از زمان و برای کسری از قیمت مدرک دانشگاهی ، به افراد با انگیزه مهارت های لازم برای هدایت مشاغل موفق در کامپیوتر ، نرم افزار و توسعه وب آموزش داده می شود. دانش قبلی یا تجربه قبلی لازم نیست. 

با راه اندازی اولین بار در سال 2012 ، مدل bootcamp کد نویسی واقعاً گیر افتاد. در پنج سال اول پس از تأسیس اولین مدرسه برنامه نویسی ، برنامه نویسی bootcamp را اجرا کرد ثبت نام بیش از 1000٪ افزایش یافته است در سراسر کشور در سال 2017 بیش از 23000 بوت کرم دوره کار خود را به پایان رسانده و به بازار کار پیوستند. این یک آمار بسیار چشمگیر است که شما در نظر بگیرید که هر سال 80،000 کارشناسی ارشد فارغ التحصیل می شوند. 

مدارس کدگذاری چیست

برنامه نویسی بوتکامپ در مقابل مدرک علوم کامپیوتر: کدام برنامه بهتر است?

به راحتی می توان فهمید که چرا یک بوت کامپای کد نویسی می تواند گزینه ای جذاب باشد ، اما آیا یک تصادف مدرسه کد نویسی واقعا می تواند تا یک درجه چهار ساله پایدار باشد؟ کدام گزینه بهتر است؟ جواب پیچیده است و به عوامل شخصی زیادی بستگی دارد.

اگر گزینه های خود را در تصمیم گیری در مورد کدگذاری bootcamp در مقابل مدرک CS در نظر گرفته اید ، اینفوگرافیک زیر برای شما مناسب است. ما شکسته ایم بزرگترین تفاوت بین یک دوره چهار ساله و آموزش مدرسه کدگذاری است برای کمک به شما در انتخاب مناسب برای اهداف خود. از هزینه شهریه گرفته تا استخدام چشم انداز تا آمار تنوع ، این همان چیزی است که شما باید هنگام تصمیم گیری بین یک کارشناسی CS یا مدرسه کد نویسی در نظر بگیرید:

Infographic: برنامه نویسی بوتکامپ در مقابل مدرک علوم کامپیوتر

این تصویر را در سایت خود به اشتراک بگذارید

لطفاً با این گرافیک نسبت به WhatsTheHost.com اختصاص دهید.

دانشکده های برنامه نویسی در مقابل اینفوگرافیک علوم کامپیوتر

منابع اینفوگرافیک

(جولای 2018)

اطلاعات موجود در اینفوگرافیک را می توانید در لینکهای زیر مشاهده کنید:

 • کامپیوتر & IT پیش بینی رشد شغلی 2016-2026: دفتر آمار کار
 • مکان شغلی رمزگذاری Bootcamp 2016 & آمار جمعیتی: گزارش دوره
 • آمار وام دانشجویی 2018: قهرمان وام دانشجویی
 • راهنمای وام های کدگذاری Bootcamp & تأمین مالی: گزارش دوره
 • اینها افرادی هستند که از برنامه نویسی Bootcamp فارغ التحصیل شده اند: سیمی
 • کدام یک از دانشکده های دانشگاه بالاترین و پایین ترین نرخ بیکاری را دارند ؟: خط تنگتر
 • 2017 شروع حقوق برای فارغ التحصیلان کالج جدید: بررسی حقوق ناس
 • تعداد بیشتری از زنان و اقلیت ها در مدارس برنامه نویسی ثبت نام می کنند: Tech Times
 • کارفرمایان درباره فارغ التحصیلان برنامه نویسی Bootcamp چه فکر می کنند؟ در واقع

مدرسه کدگذاری در مقابل مدرک لیسانس: که مناسب من است?

bootcamp های کد نویسی باعث ایجاد مشاغل رایانه ای ، نرم افزاری و توسعه وب از هر زمان دیگری می شوند. اما در حالی که آنها ممکن است گزینه ای مناسب برای برنامه نویسان مشتاق باشند ، مدارس برنامه نویسی هرگز جایگزین برنامه های چهار ساله سنتی نمی شوند. در عوض ، آنها برای پاسخگویی به نیازهای دانشجویانی که کاملاً در قالب مدرک لیسانس نیستند ، ساختار یافته اند.

اگر در یک یا چند دسته زیر قرار گرفتید ، کد نویسی bootcamp ممکن است گزینه بهتری برای شما باشد:

شما در حال حاضر تجربه کار و حداقل یک درجه دارید

برای افرادی که علاقه دارند بعد از سالها کار و مطالعه تحصیل کنند ، کار شغلی را انجام می دهند ، فکر بازگشت به محیط کالج کاملاً غیرقابل توصیف است. مدارس برنامه نویسی برنامه نویسی را ارائه می دهند مناسب برای بزرگسالان از نوجوانان مطابق با گزارش دوره, متوسط ​​bootcamper در حال افزایش 30 است و در حال حاضر دارای مدرک لیسانس و چندین سال سابقه کار است.

شما تمایلی به گرفتن وام ندارید

بدهی دانشجویی است صنعت 1.5 تریلیون دلار. کلاس متوسط ​​درجه کالج 2017 با نزدیک به 40،000 دلار بدهی کالج را ترک کرد و این تعداد همچنان رو به رشد است. بیشتر و بیشتر جوانان سؤال می کنند که آیا هزینه بالای یک آموزش رسمی واقعاً ارزش آن را دارد یا به دنبال گزینه های دیگری هستند.

برای برنامه نویسان مشتاق که قبلاً با وام دانشجویی از درجه سابق برخوردار هستند ، گرفتن بدهی های بیشتر برای درجه دوم می تواند به طور قابل ملاحظه ای بازدارنده باشد. برای دانش آموزان مقطع دبیرستان که وزن آنها برای شرکت در یک برنامه رسمی مدرک تحصیلی یا رفتن به مدرسه کدگذاری است ، احتمال فارغ التحصیلی زودتر و با بدهی کمتر از همسالانشان می تواند یک نکته رقابتی باشد..

مدرسه کدگذاری در می آید بخشی از هزینه های مدرک دانشگاهی, این امر باعث می شود تأمین اعتبار آموزش بوت كامپيك بدون وام آسانتر شود. در حالی که 70٪ از دانشجویان لیسانس با بدهی فارغ التحصیل می شوند ، تنها حدود 25٪ مدارک تحصیلی کدگذاری را انجام می دهند.

چهار سال مطالعه تمام وقت برای شما امکان پذیر نیست

قرار دادن زندگی خود به مدت چهار سال در مکث و اختصاص دادن خود به مطالعات تمام وقت به سادگی برای همه امکان پذیر نیست. برای کسانی که والدین هستند ، باید تمام وقت کار کنند تا از خود و یا دیگران پشتیبانی کنند ، یا به سادگی نمی توانند چهار سال دیگر را در مدرسه بگذرانند ، مدارس برنامه نویسی ممکن است مناسب تر باشد..

با داشتن یک برنامه درسی لاغر و یک محیط یادگیری سریع ، اکثر متقاضیان راه انداز در حدود 3.5 ماه فارغ التحصیل می شوند. این معادل یک ترم واحد در کالج یا دانشگاه است!

زیرا مدارس رمزگذاری هستند انعطاف پذیرتر و در دسترس تر برای موقعیت های متنوع زندگی, بدن دانشجویی آنها نیز متنوع تر از بخش معمول دانشگاه دانشگاه شما است. زنان فقط 14 درصد از فارغ التحصیلان رشته های تحصیلات تکمیلی CS را در سال 2015 تشکیل می دادند ، اما 36 درصد از مدارک معتبر bootcamp. به طور مشابه ، سیاهپوستان و لاتین ها تنها 10٪ از افراد عمده CS را تشکیل می دادند ، اما 25٪ درجه های بوت کامپ را تشکیل می دهند.

نتیجه گیری: بهترین گزینه ها را برای جاه طلبی های خود انتخاب کنید

عوامل بسیاری وجود دارد که می بایست در مورد تصمیم گیری برای برنامه نویسی مدرسه در مقابل مدرک لیسانس وزنه برداری شود. علاوه بر در نظر گرفتن قیمت ، تعهد زمان و وضعیت زندگی خود ، کیفیت برنامه باید از مهمترین عوامل در تصمیم گیری شما باشد. شما کدام زبانهای کد نویسی را می خواهید بیاموزید ، در کدام گوشه صنعت می خواهید به کار خود پایان دهید و مربیان شما چه نوع تجربه ای را در جدول به ارمغان می آورند باید در سازمانی که شما انتخاب می کنید نقش تعیین کننده ای داشته باشد..

انتخاب بهترین مناسب برای جاه طلبی های شما می تواند یک پروسه طولانی پر از عدم قطعیت باشد. تا حد ممکن خود را آگاه سازید و اهداف شغلی خود را از دست ندهید. اما اینکه تصمیم بگیرید مسیر سنتی را طی کنید و در یک دانشگاه CS یا دانشگاه برنامه CS شرکت کنید ، یا دوره های فشرده ای را در یک چکمه کد نویسی می گذرانید ، یک چیز روشن است: آینده برای کسانی که می توانند کدگذاری کنند ، روشن است..

این ارتباط با میزبانی وب چگونه است?

بنابراین این یک سایت آموزشی و مرور میزبانی وب است ، چگونه bootcamp های کد نویسی با هاستینگ ارتباط دارند؟ زیاد.

توسعه دهندگان وب برای بدست آوردن وب سایت خود به وب سایت خود متکی هستند و 24/7 برای آنها کار می کنند. بدون میزبانی ، هیچ وب سایتی وجود ندارد. بدون ریزه کاری های عالی برای برنامه نویسی ، هیچ وب سایتی وجود ندارد.

توسعه دهندگان عاشق سرعت و فن آوری هاستهایی مانند WP Engine هستند و البته همیشه به دنبال دستیابی به سریعترین سرورهای ممکن هستند.

برای کسانی که بیشتر مبتدی هستند ، هیچ مشکلی در ساخت a وجود ندارد سایت بدون کد در وردپرس یا یک سکوی دیگر – فقط آنچه انجام می شود را انجام دهید!

این همه بخشی از اکوسیستم زیبا و در عین حال پیچیده ، اکوسیستم وب است – و ما خوشحالیم که بخشی از آن هستیم.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector