מחפש מארח אינטרנט חדש? השתמש ברשימה זו

אם אתה מנסה לבחור מארח אינטרנט חדש ואבדת לחלוטין, אני מבין אותך.


הייתי שם בעבר.

אתה צועק על ספק האירוח שלך דרך אשכולות התמיכה שלהם. הם יונקים בתגובה, הם לא מועילים, הם לא מוכנים להתפשר.

או שאולי מעולם לא יצרת אתר בעבר ואין לך לאן להתחיל.

אולי ראית את מאות הרשימות “מיטב מארחי האינטרנט” ואינך יודע על מי לסמוך.

ובכן היום, אני מקרב אותך קצת יותר. השתמש ברשימה זו כדי לעזור לך לקבוע מי צריך להיות מארח האינטרנט הבא שלך.

רשימת המארחים של המתחילים

פרק זה מכסה את היסודות. אם מעולם לא השתמשת במארח לפני, התחל כאן. בהמשך המאמר אנו מדברים על תכונות מתקדמות שעלולות להיות מבלבלות מדי. אז אם אתה רק מתחיל, עבר את הרשימה הזו. זה עוזר להרכיב מסמך Excel המשווה בין חברות האירוח שאתה שוקל וכמה טובות הם עומדים בקריטריונים שלהלן.

 • איזה סוג תמיכה מציעה חברת האירוח? חפש תמיכה 24/7 באמצעות טלפון, אימייל וצ’אט. מקרי חירום רבים לא מתרחשים בשעות המשרד.
 • כמה מהר התמיכה? חברות מסוימות יכולות לקחת שעות או ימים להשיב על כרטיסים (Rackspace). אחרים סופר מהירים ומגיבים מייד (SiteGround).
 • כמה אתרים יכולים להכיל בתוכנית האירוח? כמה חבילות התחלה במארחים כמו WP Engine מאפשרות רק אתר אחד. בעוד שאחרים כמו SiteGround ו- HostGator מאפשרים אתרים ללא הגבלה. זוהי תכונה חשובה, אך אל תבסס את החלטתך על כך בלבד.
 • מהי הערבות לזמן הפעולה? האם חברת האירוח מציעה אחריות לזמן פעולה של 99.99%? משמעות הדבר היא שהם מבטיחים כי האתר שלך כמעט ולא יירד. קרא ביקורות על אירוח באינטרנט כדי לראות חוויות משתמש אמיתיות.
 • האם המארח מציע הגירה בחינם? העברת אתר האינטרנט שלך למארח חדש היא משימה מפחידה. אפילו מפתחים ובעלי אתרים מנוסים טועים בעת העברת מארחים. אם חברת האירוח שלך מציעה את זה בשבילך, זה הטבה עצומה.
 • האם הם מגבים את האתר שלך באופן אוטומטי? טעויות קורות. המארחים הטובים ביותר מגבים את האתר שלך באופן אוטומטי. ישנם מארחים ערמומיים שאינם כוללים זאת ויכולים לחייב אותך עד 150 $ ומעלה אם תמחק בטעות את האתר שלך.
 • האם המארח כולל התקנות קלות לפלטפורמות פופולריות באתר? זה נפוץ ביותר שמארחי אתרים כוללים התקנות בלחיצה אחת עבור יישומים פופולריים כמו וורדפרס, מג’נטו, דרופל וכו ‘. וודא שהמארח שלך מציע זאת, אם לא, זהו דגל אדום..

רשימת מתקדמות למארח אתרים

עוברים לכמה תכונות מתקדמות יותר, אלה דברים שלא תרצו להחמיץ אם יש לכם קצת יותר ניסיון. אלה דברים שאולי נתקלתם בהם בעבר שהם מאוד מתסכלים לפספס. גם אם אתה מתחיל, אם יש לך אתר גדול או מורכב למדי, תרצה לשים לב לכך.

 • האם המארח מציע שלב בלחיצה אחת? יצירת עותק שלב לפיתוח אתרים חשובה ביותר. זה יכול להיות כאב ליצור ולהעביר דומיינים בימתיים. בחר מארח שמקל עליו.
 • האם יש לך מגבלה לגדלים של מסד נתונים על מנת ליצור עותק שלב? אפילו חברות אירוח המציעות הצגה של לחיצה אחת עשויות להגביל את גודל מסד הנתונים. זה יכול להיות מאוד מתסכל. מה שתורם לגודל מסד הנתונים שלך הוא גודל ואיכות התמונות, מספר העמודים, בין אם אתה נמצא בפלטפורמת מסחר אלקטרוני או לא, ונקודות נתונים אחרות.
 • האם האתר מציע שילוב של Git? FTP היא הדרך הישנה לעדכן את האתר שלך. מפתחי אתרים אמיתיים משתמשים בצורה כלשהי של ניהול שינויים, כמו Git. מארחים טובים מציעים שילוב קל לאתר שלך.
 • כמות מוגבלת של קודודים ש- Git יעבוד? הקודים הם קבצים קטנים שנוצרו על ידי האתר שלך ולעתים קרובות הם יכולים להצטרף אם אתה משתמש באתר מסחר אלקטרוני או באתר אחר עם הרבה נקודות נתונים. זה יכול להיות מאוד מתסכל לערוך אירוח “ללא הגבלה” ואז אתה מבין שזה לא תקף לאינודים.
 • מה קורה אם האתר שלך נפרץ? אתר לקוח שעבדתי עליו נפרץ ומארח האתר SiteGround הוריד את האתר כולו כדי למנוע הדבקת אתרים אחרים באירוח המשותף. זה אולי נחוץ מבחינתם, אבל זה לא נראה לנו הוגן. הם לא הזהירו אותנו כמו שצריך וזה גרם לכאב ראש עצום.
 • האם המארח מציע ניטור תוכנות זדוניות? עוד פריט נחמד שיש, למרות שכדאי לקבל שירות ייעודי כמו Sucuri.net כדי לוודא שאתה מכוסה.

יש המון פריטים אחרים שצריך לחפש בעת בחירת מארח חדש. התבוננות במחיר היא רק היבט אחד. אם אתה יוצר אתר תחביב זעיר, אתה תהיה בסדר עם הזול ביותר שאתה יכול למצוא עם ביקורות הגונות. אבל אם העסק שלך מסתמך על אתר האינטרנט האיכותי שלך, תצטרך להשיג מארח שתוכל לסמוך עליו. מארח עם התכונות והאיכות הדרושות לך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map