מגמות לעיצוב מסחר אלקטרוני 2018 [Infographic] – מה המארח?

עם כל שנה שעוברת, המסחר האלקטרוני טוען לאחוז גדול יותר מההכנסות הקמעונאיות ברחבי העולם.


אפילו ככל שהציבור הרחב מגיע יותר ויותר מעדיף קניות באינטרנט אתרים עדיין ניצבים בפני אתגרים ייחודיים רבים להצלחתם. כיצד אתר מסחר אלקטרוני אמור להבדיל את עצמו מהשאר ולמקסם את ההמרות שלו?

התשובה היא עיצוב מעולה.

להלן שבעה מגמות עיצוב מסחר אלקטרוני הבונות מותגים ומשפרות את ההמרות בשנת 2018.

קפיצה לפירוק מגמות

(לחץ על Infographic כדי להגדיל)

מגמות לעיצוב מסחר אלקטרוני 2018 Infographic

שתף תמונה זו באתר שלך

אנא כלול ייחוס ל- WhatsTheHost.com עם גרפיקה זו.

מגמות עיצוב מסחר אלקטרוני אינפוגרפיות

פירוק מגמות עיצוב המסחר האלקטרוני משנת 2018

מגמות מקבלות קצת ראפ גרוע: אנו נוטים לחשוב עליהם כעל אופנות רדודות וחולפות. אך במציאות, מגמות יכולות לתת לנו הצצה מספרת לתנאי העולם הסובב אותנו. אכן, המגמות של השנה שעברה הופכות לרוב לנורמות השנה. ראינו את זה מגמות 2017 לקראת מובייל וצמצום הפער בין חברתיות למסחר אלקטרוני ביססו את עצמם כשיטות עבודה מומלצות בתעשייה.

מגמות עיצוב עולות לשכיחות מכיוון שהן עוסקות בטעם הציפיות והציפיות המתפתחים כל הזמן. זה נכון בכל תחומי העיצוב, החל מ- עיצוב גרפי לעיצוב UX לעיצוב פנים. ומבחינת המסחר האלקטרוני, האם יש דרך טובה יותר להפיג את הלקוחות שלך מאשר לחזות את צרכיהם לפני שהם אפילו יגשימו אותם?

בין עגלות קניות נטושות, אופטימיזציה למנועי חיפוש והתמודדות על תשומת הלב של הלקוחות בים של מוצרים דומים, ישנם אתגרים רבים העומדים בפני קמעונאים של מסחר אלקטרוני מדי יום. העיצוב של אתר המסחר האלקטרוני שלך יכול לעסוק, לעודד ולהודיע ​​ללקוחות שלך ליצור חווית קנייה מובחנת וחיובית. לפני שלקוחותיך רוכשים את המוצרים שלך, הזרימה והמראה הכללי של האתר שלך עושים רושם קריטי.

להלן שבע מגמות עיצוב מסחר אלקטרוני הבונות מותגים ומשפרות את ההמרות בשנת 2018:

ניווט מהיר

 1. גלילת תמונות מוצר
 2. אלמנטים מצטלבים
 3. צילום אמיתי
 4. וידאו משולב
 5. צילומי מוצר מחוץ לקופסה
 6. דפי נחיתה של מוצרים
 7. קטגוריות יצירתיות

מקורות אינפוגרפיים

גלילת תמונות מוצר באתר Cuyana

גלילת תמונות מוצר על Cuyana.com

1. גלילת תמונות מוצר

בני אדם מודרניים מבלים אינספור שעות בכל יום פשוט בגלילה. בניגוד לאופי הפתאומי והפולשני של לחיצה, הפעולה של גלילה זה משמח להפליא בכך שהוא מעניק לעינינו ולמוחנו זרם תוכן נקי ורציף. גלילת תמונות מוצר אינן רק תובענות הרבה פחות לצרכן מאשר מצגת שקופיות, אך הן עשויות גם להגדיל את הסבירות שהמבקרים יראו תמונות נוספות. לקבלת חווית קנייה יעילה, גלילת תמונות מוצרים מציעה יתרונות ברורים רבים למסחר אלקטרוני.

2. אלמנטים מצטלבים

בין תמונות מוצר, תיאורי פריטים, הוראות וביקורות, לעיתים קרובות יש הרבה דפים של מוצרי מסחר אלקטרוני. עיצובים מצטלבים יכולים לעזור לדפי מוצר להשיג הרמוניה על פני אלמנטים מנוגדים כמו טקסט, צילומים וקטורים. הקומפוזיציות הללו דינאמיות ומושכות עין, כל הזמן משאירות המון הזדמנות למרחב שלילי.

אנו אוהבים במיוחד את השימוש באלמנטים עיצוביים חופפים בהוראות שלב אחר שלב, כדי לסמיך מקרוב ותצוגות בגודל מלא ולהדגיש מפרטי מוצרים ראויים לציון. ראינו את זה אפילו באתרים שאינם מסחר אלקטרוני כמו WP Engine, שם הם מנצלים עיצוב דומה.

מצטלבים מגמות עיצוב מסחר אלקטרוני

מצטלבים אלמנטים ב Koparibeauty.com

צילום אמיתי לאתרי מסחר אלקטרוני

צילום מוצר אמיתי כפי שהיה בשימוש ב forhims.com

3. צילום אמיתי

אומנות צילום המוצרים קשה מאוד. התמונות צריכות להיות מושכות ומעניינות, אך פשוטות מספיק כדי שהמוצר יישאר במוקד המרכזי. אסתטיקה צריכה להיות עקבית בכל המוצרים, אך אל תשעמם לקוחות עם אותם מבטים ותנוחות זהה שוב ושוב.

לצרכנים זה יכול להיות קשה לקבל תחושה של מוצר כאשר התמונות היחידות שהם רואים משעות אותו במרחב לבן וריק. למרבה המזל, צילום בולט בסחר אלקטרוני מופיע כמו נשימה של אוויר צח. צילום המציג את המוצר בפעולה, בשימוש, בהקשר המיועד לו הם ספין חדש ומעורבן.

4. וידאו משולב

יש משהו כל כך מענג בווידיאו משולב, כמו הצילומים המרגשים בעולמו של הארי פוטר. למדיום וידאו יש מספר יתרונות ההופכים אותם לאופציה משכנעת עבור עיצובים של מסחר אלקטרוני. ראשית, הם יכולים להראות מאפייני מוצר מסוימים, כמו עקביות או מנגנונים ייחודיים, באופן שתמונות סטילס פשוט לא יכולות. שנית, עריכה מיומנת יכולה להפוך אותה כך שסרטון וידאו מעביר שפע של מידע בפורמט מהיר ועיכול. שלישית, הסרטון מרתק למטה.

אולם סרטונים משולבים שונים במקצת ממדיום הווידיאו המסורתי באינטרנט. הם משלבים את כל החלקים הטובים ביותר ב- gif (גודל קובץ קטן יותר, התחלה אוטומטית ולולאות, ללא צליל) עם ההגדרה הקצרה של קובץ וידאו. התוצאה היא המוצר שלך, תתעורר לחיים על מסכי הלקוחות שלך.

וידאו משולב בסחר אלקטרוני

סרטונים משולבים ב – de.lush.com

צילום אמיתי לאתרי מסחר אלקטרוני

תמונות מלאות של דף מוצר במסך מלא glitty.co

5. צילומי דף מוצר מחוץ לקופסה

פריצת הגבול של מידות תמונה סטנדרטיות היא דרך רבת עוצמה עבור המוצר שלך להכניס כניסה. בין אם הוא מוביל כתמונת גיבור או חלק מקומפוזיציית עיצוב עמודים מפוצלת, תמונות ענק של מוצרי ענק נושאות אגרוף אדיר. במקום להגביל את התמונות למספר רגיל של פיקסלים, נסה לעצב את עמוד המוצר כולו סביב החלל השלילי בצילום שלך.

6. דפי נחיתה של מוצרים

האינטראקציות הראשונות של הלקוחות שלך עם אתר המסחר האלקטרוני שלך קובעות אם הם יחקרו רחוק יותר, או יסגרו את החלון וישכחו מהמותג שלכם. על מנת לתפוס את תשומת הלב של הצרכנים ברגעים הראשונים של ביקורם, אתרי מסחר אלקטרוני רבים בשנת 2018 משתמשים בדפי נחיתה ממוקדי מוצר..

כל המטרה של דף הנחיתה היא להמיר לידים. בדרך כלל הם כוללים “מגרש מעליות” דיגיטלי למוצר, כמו גם קריאה לפעולה. דף נחיתה של רוצח משלב עותק שיווקי חכם עם תמונות יפות, אייקונים מלוטשים ומספרים מרשימים, כך שקונה פוטנציאלי מרגיש מושכל ומסוקרן רק אחרי שראה את דף הבית של האתר שלך. חשוב על דף נחיתה של המוצר כזיקוק התמציתי והמושך ביותר של כל מה שמייחד את המוצר שלך.

צילום אמיתי לאתרי מסחר אלקטרוני

מוצר כדף נחיתה ב- tomorrowsleep.com

צילום אמיתי לאתרי מסחר אלקטרוני

קטגוריות מוצרים יצירתיות ואינטראקטיביות מאת שישים- nine.us

7. דפי קטגוריות יצירתיות

אין להתייחס לדפי קטגוריה כאל עצירה קלה בין דף הבית לדפי המוצר. דף קטגוריית מוצרים מרתק יכול להכריח את הלקוחות שלך לחקור מוצרים שאחרת לא היו ברדאר שלהם. בשנת 2018 אנו מתחילים לראות אתרים נוספים של מסחר אלקטרוני ממנפים את הפוטנציאל של עמוד מכריע זה בעזרת עיצובים דינמיים. באמצעות וידאו משולב, אנימציות עדינות וצילום מודגש, עמודי הקטגוריות הופכים להרבה יותר מדף ספרייה. דף קטגוריית מוצרים מעוצב ומשפר את מרכיב הגילוי בחוויית הקנייה המקוונת של הלקוח.

מקורות אינפוגרפיים

(ינואר 2018)

ניתן למצוא צילומי מסך המשמשים באינפוגרפיה בקישורים הבאים:

עיצוב מסחר אלקטרוני ואירוח אתרים

מה למגמות עיצוב מסחר אלקטרוני קשורות לאירוח אתרים? די הרבה בעצם.

ניהול חנות למסחר אלקטרוני זה לא דבר קל, המנהלים צריכים לשמור על המלאי, להתחרות מול מתחרים, לבנות את המותג, וזאת רק הטקטיקות הלא מקוונות, המעורפלות.

עבור החלק המקוון עליכם להתמודד עם עיצוב, פיתוח, קידום אתרים, תוכן, מדיה חברתית, מודעות בתשלום ועוד ועוד. מספיק לגרום למישהו להשתגע!

אחד העקרונות הראשונים הוא בחירת מארח אתרים מסחרי אלקטרוני. עכשיו אם פלטפורמת המסחר האלקטרוני שלך מתארחת בעצמך, אז אתה יכול להתחיל עם מארח ברמת הכניסה כמו Bluehost או Hostgator, או משהו קצת יותר גמיש כמו WP Engine או SiteGround. אירוח עצמי של פלטפורמת מסחר אלקטרוני זה מעט קשה למתחילים, אבל אם אתה צריך ללכת בצורה הנמוכה ביותר אתה תעשה משהו כמו WooCommerce או דרופל.

אבל אני ממליץ לא ללכת בדרך המארחת את עצמה לאתר מסחר אלקטרוני. אתה רוצה ללכת עם משהו שמתארח אצלך בכולם. אני אוהבת את Shopify או את Squarespace למתחילים. אחרת אתה יכול ללכת עם ShopifyPlus, שהוא חזק יותר, או מפחיד ועם זאת חזק מג’נטו.

עיצוב, תוכן, פיתוח, אירוח, שיווק – כל היום בחייו של מנהל אתר מסחר אלקטרוני. אבל הכל מגיע גם במעגל מלא, מכיוון שכולם שזורים זה בזה. כל אחד מהאלמנטים הללו מתקשרים זה עם זה ותלויים זה בזה. עשה זאת טוב והחנות שלך תעלה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map