מה עדיף: בית הספר לקידוד לעומת תואר במדעי המחשב [אינפוגרפיק]

מה עדיף: בית הספר לקידוד לעומת תואר במדעי המחשב [אינפוגרפיק]

מה עדיף: בית הספר לקידוד לעומת תואר במדעי המחשב [אינפוגרפיק]

מחפש להתחיל קריירה במדעי המחשב ופיתוח?

השקעה בהכשרה הדרושה לכתיבת קוד באופן מקצועי עשויה להיות בין הכי הרבה החלטות בקריירה מאובטחות אדם יכול לעשות לעתידו.


תחום מדעי המחשב וה- IT מתהדר כמעט בצמיחת משרות צפויה פי שלושה מהממוצע הארצי ומשכורת גדולה שתתאים. יתר על כן, נראה כי אוניברסיטאות אמריקאיות לא יכולות לסיים מספיק מגמות במדעי המחשב בכדי לענות על הביקוש לעובדים מוסמכים: בשנת 2015 היו כמעט פי 10 יותר עמדות פתוחות בתחום זה מאשר היו אז תארים ראשיים במדעי המחשב.

אז מה שומר על אנשים מונעים, בעלי יכולת מהמקצוע הרווחי והביקוש הזה?

בית הספר לקידוד לעומת תואר cs

קידוד Bootcamp לעומת תואר CS: מה עדיף? קפוץ ל- Infographic

תארים ל -4 שנים אינם האופציה היחידה

המחלקות למדעי המחשב במכללות ובאוניברסיטאות ברחבי ארה”ב צמחו במהירות בעשור האחרון בערך. משנת 2006 עד 2015, ההרשמה לתואר ראשון למדעי המחשב שילשה. יתר על כן, הביקוש לחריצי הקבלה הנחשקים הללו תמיד עולה על ההיצע. בגלל מגבלות הגודל והסגל בהשכלה גבוהה, לא כל מנהל תואר שני מוסמך ושואף שמגיש מועמדות ייכנס.

תואר ראשון (לפחות) במדעי המחשב & הנדסה או תחום קשור נחשבו בעבר לכרטיס הזהב לביטחון תעסוקתי בתחום הצומח והמשולם היטב. אך האם באמת השכלה גבוהה היא הדרך היחידה לקריירה בקידוד? ועם עלויות שכר לימוד מופקעות ומגדילות, הוא תואר במדעי המחשב שבאמת שווה את החוב? ולמי שמחפש לפרוץ לתחום בהמשך הקריירה: האם למידת קוד באמת מחייבת לחזור לבית הספר כדי לקבל תואר נוסף?

אם השוק הפורח לקידוד מחנות אתחול הוא אינדיקציה כלשהי, לא. תואר מסורתי הוא לא האפשרות היחידה שלך.

מהם קידוד מחסני אתחול?

בתי ספר לקידוד מבטיחים שיהיו אלטרנטיבה בת קיימא לתכניות תואר מוסמך במדעי המחשב & הנדסה. מודל bootcamp הקידוד הוא פשוט וחדשני: בחלק מהזמן ובמשך חלק מהמחיר של תואר אוניברסיטאי, נלמדים אנשים בעלי מוטיבציה את הכישורים הדרושים להובלת קריירה מצליחה בפיתוח מחשבים, תוכנה ופיתוח אתרים. לא נדרש ידע או ניסיון קודם. 

לאחר שהושק לראשונה בשנת 2012, דגם ה- bootcamp קידוד ממש הדביק. בחמש השנים הראשונות לאחר הקמת בית הספר הראשון לקידוד, קידוד ה- campcamp ההרשמה גדלה ביותר מ- 1000% בפריסה ארצית. יותר מ 23,000 מחפשי boot boot סיימו את עבודות הלימוד שלהם בשנת 2017 והצטרפו לשוק העבודה. זהו נתון מרשים להפליא כשחושבים ש- 80,000 ראשי תואר שני במדעי המחשב מסיימים מדי שנה. 

מה הם בתי ספר לקידוד

קידוד תואר אתחול לעומת מדעי המחשב: איזו תוכנית טובה יותר?

קל לראות מדוע קמפינג אתחול עשוי להיות אופציה אטרקטיבית, אך האם קורס קורס קריסה של בית ספר לקידוד יכול באמת להעלות עד תואר של ארבע שנים? איזו אפשרות טובה יותר? התשובה מסובכת ותלויה בהמון גורמים אישיים.

אם אתה שוקל את האפשרויות שלך בהחלטה של ​​קידוד תואר אתחול לעומת CS, האינפוגרפיקה הבאה היא בשבילך. התקלקלנו ההבדלים הגדולים ביותר בין תואר בן ארבע שנים לחינוך קידוד כדי לעזור לך לבחור את ההתאמה הנכונה ליעדים שלך. מהעלויות שכר לימוד ועד שכירת לקוחות פוטנציאליים וכלה בסטטיסטיקות מגוונות, הנה מה שעליך לקחת בחשבון כשאתה מחליט בין בית ספר לתואר ראשון במדעי המחשב או קידוד:

אינפוגרפיק: קידוד Bootcamp לעומת תואר במדעי המחשב

שתף תמונה זו באתר שלך

אנא כלול ייחוס ל- WhatsTheHost.com עם גרפיקה זו.

קידוד בתי ספר לעומת תואר במדעי המחשב אינפוגרפיק

מקורות אינפוגרפיים

(יולי 2018)

מידע המופיע באינפוגרפיה ניתן למצוא בקישורים הבאים:

בית הספר לקידוד לעומת תואר ראשון: מה שמתאים לי?

קידוד bootcamps הופך את עבודות המחשבים, התוכנה ופיתוח האינטרנט לנגישות מתמיד. אך למרות שהם עשויים להוות אפשרות אפשרית עבור מתכנתים שואפים, בתי ספר לקידוד מעולם לא התכוונו להחליף תוכניות ארבע שנים מסורתיות. במקום זאת, הם בנויים לענות על צרכיהם של סטודנטים שלא ממש מתאימים לתבנית התואר הראשון.

אם אתה מתחלק לאחת או יותר מהקטגוריות הבאות, קידוד bootcamp עשוי להיות האפשרות הטובה יותר עבורך:

יש לך כבר ניסיון בעבודה ולפחות תואר אחד

עבור אנשים המעוניינים לבצע מעבר בקריירה לאחר שנים של ניסיון בעבודה ולימוד, המחשבה לחזור לסביבה של המכללה אינה מובנת להבנה. בתי ספר לקידוד מציעים תכנות כלומר מתאים יותר למבוגרים מאשר לבני נוער. לפי דוח הקורס, קמפיין האתחול הממוצע דוחף 30 וכבר יש לו תואר ראשון וניסיון בעבודה של כמה שנים.

אתם לא ששים לקחת הלוואות

חוב סטודנטים הוא תעשיית טריליון דולר. המחלקה הממוצעת של שנת 2017 עזבה את המכללה עם כמעט 40,000 $ חובות, ומספר זה ממשיך לצמוח. יותר ויותר צעירים מתלבטים אם העלות הגבוהה של חינוך רשמי אכן שווה את זה ומחפשים אלטרנטיבות.

למתכנתים שאפתנים שכבר קשורים בהלוואות סטודנטים לתואר קודם, הובלת חוב רב יותר לתואר שני יכולה להיות מרתיעה. עבור תלמידי תיכון ששוקלים אם להשתתף בתכנית רשמית או ללכת לבית ספר קידוד, הסיכוי ללימודים מוקדם יותר ועם פחות חוב מאשר עמיתיהם יכול להוות יתרון תחרותי.

בית הספר לקידוד מגיע בשעה חלק מהעלות של תואר אוניברסיטאי, מה שמקל הרבה יותר על מימון השכלה על מחנה אתחול ללא הלוואות. בעוד ש -70% מתלמידי התואר הראשון בוגרי חובות, רק כ -25% מתלמידי קידוד בתי הספר עושים זאת.

ארבע שנות לימודים במשרה מלאה אינן ריאליות עבורך

לשים את חייכם בהפסקה במשך ארבע שנים ולהקדיש את עצמכם ללימודים במשרה מלאה זה פשוט לא אפשרי לכולם. עבור אלה שהם הורים, צריכים לעבוד במשרה מלאה כדי לפרנס את עצמם ו / או אחרים, או פשוט לא יכולים לבלות ארבע שנים נוספות בבית הספר, קידוד בתי ספר עשוי להיות הכי מתאים.

עם תכנית לימודים רזה וסביבת למידה מהירה, רוב מחפשי האתחול מסיימים כ -3.5 חודשים. זה המקבילה לסמסטר בודד במכללה או באוניברסיטה!

כי בתי ספר לקידוד הם גמיש ונגיש יותר למצבי חיים מגוונים, גופי הסטודנטים שלהם נוטים להיות מגוונים יותר מאשר מחלקת מדעי המחשב באוניברסיטה. נשים היו רק 14% מסיימי תואר ראשון במדעי המחשב בשנת 2015, אך 36% מציוני הבוגדים. באופן דומה, השחורים והלטינים היוו רק 10% מגדולי CS אך 25% מקטעי bootcamp.

מסקנה: בחר את ההתאמה הטובה ביותר לשאיפות שלך

ישנם גורמים רבים שצריכים לשקול את ההחלטה של ​​בית הספר לקידוד לעומת תואר ראשון. בנוסף לשקול את המחיר, התחייבות הזמן ומצב החיים שלך, איכות התוכנית צריכה להיות בין הגורמים החשובים ביותר בהחלטה שלך. באילו שפות קידוד תרצו ללמוד, באיזו פינת ענף תרצו לסיים, ואיזה חוויה המנחים שלכם מביאים לשולחן אמורה למלא תפקיד מכריע במוסד שתבחרו..

בחירת ההתאמה הטובה ביותר לשאיפות שלך יכולה להיות תהליך ארוך ומלא בחוסר וודאות. הודיעו לעצמכם ככל שתוכלו ואל תאבדו את מטרות הקריירה שלכם. אך בין אם בחרתם ללכת בדרך המסורתית ולהירשם לתכנית למכללה או אוניברסיטת אוניברסיטת אוניברסיטאות, ובין אם אתם לוקחים קורסים אינטנסיביים ב- campcamp של קידוד, דבר אחד ברור: העתיד נראה מאיר עבור מי שיכול לקודד.

איך הקשר הזה עם אירוח אתרים?

אז זהו אתר חינוך וביקורת אירוח אתרים, כיצד קידוד bootcamps קשור לאירוח? הרבה.

מפתחי אתרים מסתמכים על אירוח מוצק כדי לגרום לאתר שלהם לזמזם ולעבוד 24/7 עבורם. בלי אירוח, אין אתר. בלי צלעות קידוד נהדרות, אין אתר.

מפתחים אוהבים את המהירות והטכנולוגיה של מארחים כמו WP Engine, וכמובן תמיד מחפשים לשים יד על השרתים המהירים ביותר האפשריים.

למתחילים יותר, אין שום דבר רע בבניית א אתר ללא קוד בוורדפרס או פלטפורמה אחרת – פשוט תעשו מה שעובד!

הכל חלק מהמערכת האקולוגית היפה, עם זאת המורכבת, של האינטרנט – ואנחנו שמחים להיות חלק ממנה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector