Trends Design Ecommerce 2018 [Infographic] – میزبان چیست؟

با هر سال گذشت, تجارت الکترونیک درصد بیشتری از درآمد خرده فروشی را در سراسر جهان ادعا می کند.


حتی وقتی عموم مردم به طور فزاینده ای روی می دهند خرید آنلاین را ترجیح می دهید سایت ها هنوز هم برای موفقیت خود با چالش های بی نظیری زیادی روبرو هستند. چگونه یک سایت تجارت الکترونیکی قرار است خود را از بقیه جدا کند و تبدیل های آن را به حداکثر برساند?

پاسخ طراحی عالی است.

در اینجا هفت گرایش طراحی تجارت الکترونیک وجود دارد که در ساخت برندها و تقویت تبدیل سال 2018 هستند.

پرش به Trends Breakdown

(برای بزرگنمایی روی اینفوگرافیک کلیک کنید)

Trends Design Ecommerce 2018 Infographic

این تصویر را در سایت خود به اشتراک بگذارید

لطفاً با این گرافیک نسبت به WhatsTheHost.com اختصاص دهید.

روند طراحی تجارت الکترونیکی اینفوگرافیک

شکستن روند طراحی تجارت الکترونیک سال 2018

گرایش ها به یک رپ بد برخورد می کنند: ما تمایل داریم که از آنها بعنوان کم عمق فکر کنیم. اما در واقعیت ، روندها می توانند نگاهی اجمالی به شرایط جهان پیرامون ما نشان دهند. در واقع ، روند سال گذشته اغلب به هنجارهای امسال تبدیل می شود. ما این را به عنوان دیدیم روند 2017 به سمت موبایل و محدود کردن شکاف بین اجتماعی و تجارت الکترونیکی خود را به عنوان بهترین شیوه های صنعت تاسیس کرده اند.

روند طراحی رواج پیدا می کند ، زیرا آنها به سلیقه ها و انتظارات روزافزون مصرف کننده می پردازند. این در تمام رشته های طراحی صادق است ، از طراحی گرافیک به طراحی UX به طراحی داخلی. و هرچه تجارت الکترونیک پیش می رود ، آیا راهی بهتر برای جادو کردن مشتریان وجود دارد تا پیش بینی نیازهای آنها ، پیش از آنکه حتی آنها را تحقق بخشند.?

بین سبد خرید رها شده ، بهینه سازی موتور جستجو و رقابت برای جلب توجه مشتریان در دریایی از محصولات مشابه ، روزانه خرده فروشان تجارت الکترونیک با بسیاری از چالش ها روبرو می شوید. طراحی سایت تجارت الکترونیکی شما می تواند در ایجاد ، تجربه خرید متمایز و مثبت ، مشتریان را درگیر ، لذت و آگاه سازد. قبل از اینکه مشتریان شما همیشه محصولات شما را خریداری کنند ، جریان و ظاهر کلی سایت شما احساس حساس می کند.

در اینجا هفت روند طراحی تجارت الکترونیک وجود دارد که در ساختن مارک ها و افزایش جذب در سال 2018 هستند:

پیمایش سریع

 1. پیمایش تصاویر محصول
 2. عناصر تقاطع
 3. عکاسی واقعی
 4. ویدیوی یکپارچه
 5. از عکس محصولات جعبه
 6. صفحات فرود کالا
 7. دسته بندی های خلاقانه

منابع اینفوگرافیک

پیمایش تصاویر محصولات در وب سایت Cuyana

پیمایش تصاویر محصول روی Cuyana.com

1. پیمایش تصاویر محصول

انسانهای مدرن هر روز ساعتهای بی شماری را صرف پیمایش می کنند. بر خلاف ماهیت ناگهانی ، سرزده کلیک کردن ، عمل از پیمایش بسیار لذت بخش است به این معنی که به چشمان ما می دهد و یک جریان تمیز و مداوم از محتوا را به مغز می کند. پیمایش عکس های محصول نه تنها از نظر نمایش اسلایس با کلیک برای مصرف کننده بسیار کمتر است بلکه ممکن است احتمال بازدیدکنندگان از عکس های بیشتر را نیز افزایش دهد. برای یک تجربه خرید ساده ، پیمایش عکس های محصول مزایای بارز بسیاری برای تجارت الکترونیک ارائه می دهد.

2. عناصر تقاطع

بین عکس های محصول ، توضیحات مورد ، دستورالعمل ها و بررسی ها ، صفحات کالای تجارت الکترونیک غالباً در جریان هستند. طراحی های متقاطع می توانند صفحات محصول را در رسیدن به هماهنگی بین عناصر متضاد مانند متن ، عکس و بردار کمک کنند. این ترکیب ها پویا و چشم نواز هستند ، در عین حال فرصت زیادی را برای فضای منفی می گذارند.

ما به خصوص عاشق استفاده از عناصر طراحی با هم همپوشانی در دستورالعمل های گام به گام ، برای افزودن نمای نزدیک و نمای اندازه کامل و برجسته کردن مشخصات محصول قابل توجه هستیم. ما حتی این را در سایت های غیر تجارت الکترونیکی مانند WP Engine دیدیم که در آنجا از طراحی مشابه استفاده می کنند.

عناصر تقاطع روند طراحی تجارت الکترونیک

عناصر تقاطع در Koparibeauty.com

عکاسی واقعی برای سایت های تجارت الکترونیکی

عکاسی از محصول واقعی همانطور که در گذشته استفاده شده است forhims.com

3. عکاسی واقعی

هنر عکاسی محصول به طرز چشمگیری دشوار است. عکس ها باید جذاب و جالب باشند ، اما به اندازه کافی ساده که محصول محور اصلی باقی بماند. زیبایی شناسی باید در بین محصولات سازگار باشد ، اما مشتریان را با همان ظاهر و بارها و بارها خسته نکنید.

وقتی که تنها عکسهایی که می بینند ، آن را در فضای خالی و سفید به حالت تعلیق در می آورند ، می تواند برای مصرف کنندگان دشوار باشد. خوشبختانه ، عکسبرداری چشمگیر در تجارت الکترونیکی مانند نفس هوای تازه ظاهر می شود. عکاسی که محصول را در حال عمل ، در حال استفاده ، در متن مورد نظر خود نشان می دهد چرخشی جدید و جذاب است.

4. فیلم یکپارچه

در مورد ویدیوی یکپارچه ، مانند عکسهای متحرک در دنیای هری پاتر ، چیزی بسیار لذت بخش است. رسانه های ویدیویی دارای چندین مزیت است که آنها را به گزینه ای قانع کننده برای طراحی تجارت الکترونیک تبدیل می کند. اول ، آنها می توانند ویژگی های خاصی از محصول ، مانند قوام یا مکانیسم های منحصر به فرد را نشان دهند ، به شکلی که هنوز هم عکس ها به سادگی نمی توانند. دوم ، ویرایش ماهر می تواند آن را به گونه ای انجام دهد که یک ویدیو اطلاعات ثروتمند را در قالب سریع و قابل هضم انتقال دهد. ثالثاً ، فیلمبرداری درگیر شده است.

اما فیلمهای یکپارچه کمی متفاوت از رسانه های ویدیویی سنتی موجود در وب هستند. آنها بهترین قسمت های یک gif (اندازه پرونده کوچکتر ، شروع خودکار و حلقه ها ، بدون صدا) را با تعریف واضح از یک فایل ویدیویی ترکیب می کنند. نتیجه محصول شماست ، روی صفحه نمایش مشتریان خود زنده شوید.

ویدیوی یکپارچه در تجارت الکترونیک

فیلم های یکپارچه در de.lush.com

عکاسی واقعی برای سایت های تجارت الکترونیکی

عکسهای صفحه محصول کامل روی صفحه glitty.co

5. از عکسهای صفحه محصول جعبه

شکستن محدودیت ابعاد تصویر استاندارد راهی قدرتمند برای ورود شما به محصول است. چه به عنوان یک تصویر قهرمان و چه بخشی از ترکیب طراحی صفحه اسپلیت ، عکس های غول پیکر محصول پانچ همه جانبه ای دارند. به جای اینکه عکسهای خود را به تعداد معمولی پیکسل محدود کنید ، سعی کنید صفحه کل محصول را در اطراف فضای منفی در عکاسی خود طراحی کنید..

6. صفحات فرود محصول

اولین تعامل مشتریان شما با سایت تجارت الکترونیکی شما مشخص می کند که آیا آنها بیشتر کاوش می کنند یا پنجره را می بندند و مارک شما را فراموش می کنند. به منظور جلب توجه مصرف کنندگان در اولین لحظات بازدید خود ، بسیاری از سایت های تجارت الکترونیکی در سال 2018 از صفحات فرود محصول محور استفاده می کنند.

کل هدف از صفحه فرود تبدیل سرب است. آنها به طور کلی شامل “سطح آسانسور” دیجیتال برای محصول و همچنین فراخوانی برای اقدام هستند. یک صفحه فرود قاتل ، کپی بازاریابی هوشمندانه را با عکس های زیبا ، نمادهای براق و اعداد چشمگیر ترکیب می کند ، به طوری که یک خریدار بالقوه با دیدن صفحه اصلی سایت خود ، احساس آگاهی و فریب می کند. از صفحه فرود محصول به عنوان دقیق ترین و جذاب ترین تقطیر هر چیزی که محصول شما را بی نظیر می کند ، بیاندیشید.

عکاسی واقعی برای سایت های تجارت الکترونیکی

محصول به عنوان صفحه فرود در Tomorrowsleep.com

عکاسی واقعی برای سایت های تجارت الکترونیکی

دسته بندی محصولات خلاق و تعاملی توسط شصت نود.us

7. صفحات دسته خلاق

با صفحات طبقه بندی نباید به سادگی متوقف شود بین صفحه اصلی و صفحات محصول. یک صفحه طبقه بندی جذاب محصولات می تواند مشتریان شما را وادار به کشف کالاهایی کند که در غیر این صورت در رادار آنها قرار ندارند. در سال 2018 ، ما شروع به دیدن سایت های تجارت الکترونیک بیشتری می کنیم که از پتانسیل این صفحه تعیین کننده با طرح های پویا بهره می گیرند. از طریق فیلم های یکپارچه ، انیمیشن های ظریف و عکاسی جسورانه ، صفحات دسته بندی بسیار بیشتر از یک صفحه فهرست می شوند. یک صفحه طبقه بندی محصولات به خوبی طراحی شده عنصر کشف در تجربه خرید آنلاین مشتری شما را تقویت می کند.

منابع اینفوگرافیک

(ژانویه 2018)

عکسهای صفحه استفاده شده در اینفوگرافیک را می توانید در لینکهای زیر مشاهده کنید:

طراحی تجارت الکترونیک و میزبانی وب

روند طراحی تجارت الکترونیک چه ارتباطی با هاستینگ وب دارد؟ در واقع بسیار زیاد است.

راه اندازی یک فروشگاه تجارت الکترونیک کار آسانی نیست ، مدیران مجبورند موجودی را حفظ کرده ، در برابر رقبا رقابت کنند ، برند را بسازند و این فقط تاکتیک های آفلاین و فازی است..

برای بخش آنلاین ، شما باید با طراحی ، توسعه ، سئو ، محتوا ، رسانه های اجتماعی ، تبلیغات پرداخت شده و موارد دیگر سروکار داشته باشید. همین که کسی دیوانه شود کافی است!

یکی از اولین اصول ، انتخاب میزبان جامد تجارت الکترونیک است. حال اگر پلتفرم تجارت الکترونیک شما خود میزبان باشد ، می توانید با یک میزبان سطح ورودی مانند Bluehost یا Hostgator یا چیزهایی کمی مقاومت پذیرتر مانند WP Engine یا SiteGround شروع کنید. خود میزبانی یک پلتفرم تجارت الکترونیک برای مبتدیان کمی دشوار است ، اما اگر مجبور شوید به پایین ترین حد خود برسید ، کارهایی مانند WooCommerce یا دروپال.

اما من توصیه می کنم مسیر شخصی را برای سایت تجارت الکترونیکی طی نکنید. شما می خواهید با چیزی که میزبان همه شماست ، بروید. من برای مبتدیان یا Shopify یا Squarespace را دوست دارم. در غیر این صورت می توانید با آن بروید ShopifyPlus, که قوی تر است ، یا ترسناک در عین حال قدرتمند مگنتو.

طراحی ، محتوا ، توسعه ، هاستینگ ، بازاریابی – همه روز در زندگی مدیر سایت تجارت الکترونیک. اما همه چیز به دور کامل نیز می رسد ، زیرا همه آنها در هم تنیده هستند. هر یک از این عناصر با یکدیگر تعامل دارند و به یکدیگر وابسته هستند. این کار را به خوبی انجام دهید و مغازه شما بالا می رود.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map