17 מקומות ללמוד גוגל אנליטיקס בחינם בשנת 2020 (מתחיל ועד מקצוען)

17 מקומות ללמוד גוגל אנליטיקס בחינם בשנת 2020 (מתחיל ועד מקצוען)

17 מקומות ללמוד גוגל אנליטיקס בחינם בשנת 2020 (מתחיל ועד מקצוען)

הערת העורך: פוסט זה עודכן לשנת 2019. החלפנו כמה אתרים ישנים שאינם רלוונטיים יותר והוספנו כמה משאבים חדשים ומעולים. הנה להצלחת האנליטיקס שלך בשנת 2019 ואילך!


לא תמיד קל ללמוד את Google Analytics.

למעשה, זה כל כך מסובך שאנשים רבים מתעלמים ממנו – טעות גדולה. אם אתה מבלה חלק עצום מהיום שלך – כל יום – בכוונון האתר שלך ומייעל אותו למנועי חיפוש, מבקרים ומכירות, האם זה לא הגיוני לוודא שאתה מקבל את המפץ הגדול ביותר עבור הדולר שלך? איך אתה מנתח את מה שאתה עושה?

הבעיה עם גוגל אנליטיקס היא שזה כמו ללמוד ספורט חדש כמו גלישה – כשאתה עומד לראשונה על גלשן אתה כמו “נעים אני יכול לגלוש עכשיו!” אבל אז אתה מבין שחרג את היסודות של רכיבה על מימין הוא עקומת למידה תלולה. קל מאוד להיכנס ל- Google Analytics ולראות מה הייתה התנועה שלך במשך 30 הימים האחרונים. הרבה יותר קשה להבין כיצד לנתח לפי גיאוגרפי, מקור תנועה, קטגוריית עמודים וכו ‘.

Google Analytics הוא בעל עוצמה אדירה, ובעוד אין תחליף להיכנס ולבלות בו, המשאבים הבאים יעזרו לך להגיע למהירות מהירה יותר.

צלול פנימה ותהנה.

1. מוז

פוסטים של Moz Analytics

מוז הוא אולי המחנך המוביל של ההמונים בשיווק נכנסות ו- SEO שמוכר גם תוכנה. המסירות שלהם לחנך אותנו חסרת תקדים. בבלוג שלהם, Kristi Hines מנחה אותך דרך התקנת התקנה מאוד מפורטת של Google Analytics. Kristi מסביר מה זה ואיך להשתמש בו לטובתך. זה שלם עם תמונות רלוונטיות שמובילות אותך בכל היבט של גוגל אנליטיקס, מכלי מעקב ועד הגדרות חנות מקוונות באמצעות אתר וורדפרס שלך. זה מיועד למתחילים שלא יודעים כלום על גוגל אנליטיקס. זה ייקח אותך למתחיל שלם למשתמש חשמל תוך דקות ספורות.

2. האקדמיה של גוגל אנליטיקס

צילום מסך של האקדמיה של אנליטיקס

היישר מגוגל עצמם, Google Analytics Academy ינחה אתכם בסדרת קורסים ושיעורים בקצב עצמאי בהם תוכלו ללמוד מהמומחים. אתה יכול לבדוק את הידע שלך ולהצטרף לקהילת הלמידה בפורום אינטראקטיבי בו תוכל ללמוד מבני גילך. איזה מקום טוב יותר ללמוד את גוגל אנליטיקס מאשר מהמחברים עצמם? הקורסים שלהם כוללים את היסודות של מנהל התגים של גוגל, יסודות של אפליקציות סלולריות, ניתוח מסחר אלקטרוני: החל מנתונים להחלטות, עקרונות פלטפורמת גוגל אנליטיקס ויסודות אנליטיקס דיגיטליים..

לאחר שתרגיש שלמדת כל מה שאתה יכול – קח את אחד ממבחני ההסמכה שלהם.

3. הדרכת גוגל אנליטיקס & תעודה

צילום מסך אימונים של אנליטיקס

גוגל עושה את זה צעד קדימה עם ההדרכה וההסמכות של גוגל אנליטיקס. כאן הם מספקים קישורים לאקדמיה של גוגל אנליטיקס שאתה רואה למעלה, רשימת בדיקה להתקנה, מדריך להתחלה, מרכז עזרה ומרכז בדיקות. בתוספת סמינרים וסרטונים הכוללים קורסים מבוא, ביניים ומתקדמים, יתכן שתמצא מאמן מוסמך באזורך ללמוד באופן אישי..

הם מציעים גם קישורים בערוץ היוטיוב שלהם עבור אלו שלומדים הכי טוב עם סרטונים.

4. תער של Occam עם אבינש קאושיק

מתרחש ב- Razor Analytics

Avinash Kaushik הוא כנראה הטוב ביותר בכל הסופרים בתחום האנליטיקס. הוא עמית של גוגל, אך אינו מקדם את מוצרי גוגל כל הזמן. הוא יודע שיש הרבה מערכות אנליטיות ארגוניות שקיימות מעבר לגוגל אנליטיקס ולכן הוא בוחן את כל הקשת. הרוטב הסודי שלו הוא היכולת שלו לקחת רעיונות ענקיים ומונומנטליים ולזקק אותם בפשטות. הוא נוגע בכל ערוצי השיווק הדיגיטלי כדי לנתח את האפקטיביות של כולם ולהצביע בכיוון הנכון.

החלק הטוב ביותר בכתיבה שלו הוא שהוא ייתן לך את דעתו ויגיד לך מה לעשות. במקרים מסוימים הוא יכול להיות נייטרלי, ודעת מאוד בקרב אחרים. אבל זה מה שמתחיל לקהלים בינוניים, הכוונה ברורה מצד המקצוענים. לעתים קרובות אני מבלה 1-2 שעות בקליטה בחומר שלו. למרבה המזל הוא מפרסם רק פעם בחודש, אחרת לא אוכל להשיג עבודה אמיתית!

המדריך בבלוג שלו המקושר למעלה לוקח אותך ממישהו שאין לו שום ידע ב- Google Analytics למי שהוא בקיא בגוגל אנליטיקס. הוא מנסח זאת בחמישה צעדים פשוטים: (1) להבין את מסלול הקריירה האופטימלי עבורך, (2) קח את שני כלי הניתוח הראשונים שלך, (3) התחנך, (4) משחק בעולם האמיתי, ו (5) ) מצא את עבודת הניתוח הראשונה שלך. כשתגיע לשלב חמישי, תתמודד עם פוסט הבלוג הזה במשך 3 עד 6 חודשים. זה לא משהו שלומדים בן לילה מכיוון שיש הרבה מידע לקחת.

5. שיחת אנליטיקס

Cutroni Analytics שיחה

ג’סטין קוטרוני הוא אחד המובילים המובילים בתחום המחשבות בתחום האנליטיקס בתחום. אף על פי שבלוג זה שלו לא עודכן מזה זמן, יש כמה זהב נצחי שהופך אותו לאחד הבלוגים המובילים בתחום האנליטיקס בעולם.

Analytics Talk יצר את כל האתר שלהם סביב גוגל אנליטיקס. הם מציעים כמה פוסטים אינפורמטיביים בבלוג כדי לא רק ללמד אותך על גוגל אנליטיקס אלא כדי לעדכן אותך בכל דבר חדש. כדי לתת לך דוגמה ממה שהם מציעים, שלושת הפוסטים הראשונים בבלוג שלהם (בזמן כתיבת שורות אלה) היו (1) הבנת דוח הקבוצות של גוגל אנליטיקס, (2) שימוש בנתונים מקוונים ומחוברים מקוונים בכדי להביא לשיווק מחדש של Google Analytics, ו (3) הבנת מדידת התקנים חוציים ו- UserID. כל אלה הם פוסטים בבלוג שמטרתם להשאיר אתכם בחזית מה שחדש ב- Google Analytics.

6. KISSmetrics

בלוג Kissmetrics

KISSmetrics הוא בלוג בעל הסמכה עצמית בנושא ניתוחים, שיווק ובדיקות. יש להם מנוע חיפוש מצוין שמביא שלל משאבים לכל מי שרוצה ללמוד את גוגל אנליטיקס. KISSmetrics מציעה גם סמינרים מקוונים של Analytics. אם היה אי פעם בלוג אחד שידע משהו על כל מה שקשור לגוגל אנליטיקס, זה היה זה.

הנה העניין עם זאת – בחלק מהפעמים KISSmetrics מחנך אותך ב- Google Analytics, בפעמים אחרות הם מראים כיצד הם שונים וטובים יותר מ- Google Analytics. אני לא חושב שהם היו רואים עצמם מתחרים של גוגל אנליטיקס, אבל הם עשויים להמעיט בערכים מסוימים של גוגל אנליטיקס כדי לקדם את התוכנה שלהם. אני מאמין שיש להם את הכוונות הטובות ביותר בראש, אבל זה משהו שכדאי לזכור.

כמו בכל דבר, אמת את מה שהם אומרים עם 1-2 מקורות אחרים לפני שאתה מבצע שינויים מונומנטליים באתר שלך.

ז. מיומנות

תמונת מסך של מיומנות

SkilledUp הוא אתר המציע קורסי למידה במגוון רחב של נושאים. הם יודעים שגוגל אנליטיקס עלול להיות מבלבל ולוקח קצת משמעת ללמוד. לכן, לא רק שהם מציעים קורסים בעצמם, אלא שהם מספקים קישורים לאתרים אחרים המציעים קורסים כמו Lynda.com. קורסים אלה אינם חינמיים. עם זאת, הם יסודיים מאוד וילמדו את כל מה שצריך לדעת על גוגל אנליטיקס.

8. ספרו האלקטרוני של בן ברדון: מדריך למתחילים לגוגל אנליטיקס

מדריך בן ברדן אנליטיקס

בן ברטון עשה עבודה נהדרת עם ספר אלקטרוני זה. זה בפורמט PDF ומאורגן היטב. אם אתה מעוניין לקחת מסלול מקוון בקצב עצמאי, זו הדרך לעשות זאת. אורכו 21 עמודים ועמוס במלוא המידע, הכול מהכיוון למקורות התנועה ועד למידת הקהל שלך. יש מעט מאוד מדריכים מקוונים אחרים שמועילים למדי כמו זה.

9. מדריך של TakeFlyte

TakeFlyte Analytics

TakeFlyte יצר פוסט יסודי ומאוד ארוך שילמד אתכם כל מה שצריך לדעת על גוגל אנליטיקס החל מהגדרת חשבונכם עד למקסום התוצאות. הם לוקחים אותך מסקירת מקורות תנועה כיצד להגדיר יעדים. הם לא משאירים שום אבן ללא היפוך. הם עוברים על כל אחד בקצרה, אבל זה אומר לך כל מה שאתה צריך לדעת בפוסט בלוג יחיד.

10. הודעות אנליטיקס של Portent Interactive

מדריכי ניתוח קבועים

איאן לורי הוא אחד הסופרים הכי מצחיקים בעולם השיווק הדיגיטלי. ולצוות שלו יש צלעות כאחת הסוכנויות המובילות בשיווק באינטרנט. כך שתוכלו לצפות שפרסומי הבלוג שלהם בניתוח יהיו אינפורמטיביים ולעתים מצחיקים. הצוות מדבר בכנסים השיווק הדיגיטלי המובילים, כך שאתה יודע שהפוסטים שלהם מהשורה הראשונה.

אני אוהב את הבלוג של המדריכים של פורטנט – הם לעתים קרובות דעתניים ומלאי תשוקה. אם אתה רוצה לקבל חינוך בצורה מעניינת ומתקדמת יותר, הוסף את האתר שלהם לרשימת הקריאה שלך.

יש כמה אולדיות אבל טובות התקן את מדריך הווידיאו ו מדריך וידאו סטטיסטי בסיסי.

יש אנשים שפשוט לומדים יותר טוב עם סרטונים. Portent מבין זאת, ולכן הם יצרו כמה סרטונים עבור אותם לומדים חזותיים שם בחוץ. יש לסרטונים אפשרות לשים מידע נוסף בפרק זמן קצר יותר – צפו להניח את הסרטון בהשהייה בזמן שאתם לוקחים את המידע.

הסרטון השני בעקבות מדריך הווידיאו להתקנה למעלה. זה עובר את הערכים שהם מכנים נתונים סטטיסטיים בסיסיים. תמיד כדאי להשתמש בנייר ועט כדי לרשום מידע. צפה בהתחלה בהתחלה, ואז צפה בה שוב ורשום את המידע החשוב ביותר שאתה צריך לדעת וכיצד לקרוא ולהבין את הנתונים הסטטיסטיים של Google Analytics..

11. פוסטים של Koozai Analytics

פוסטים של Koozai Analytics

Koozai היא חברת שיווק דיגיטלית בבריטניה, עם שירותי ניתוח כאחת המומחיות העיקריות שלהם. יש להם אנשי צוות למטה בתעלות יום-יום ויום-יום, כך שהם מספקים ידע מעשי שתוכלו להשתמש בו היום.

בניגוד לסוכנויות אחרות, הן מעודדות את הבלוג שלה באופן קבוע, במיוחד בצד האנליטי. הם גם מייצרים המון מדריכים וניירות לבנים המכסים את הצד השיווקי והאנליטיבי של הדיגיטל. הוסף אותם לעדכון שלך כדי לקבל את מיטב העדכונים והטקטיקות לניתוח.

12. בלוג הנתונים של Loves

בלוג Loves Data

הבלוג של Loves Data הוא תגלית חדשה מצידי, אך הוא בלוג מדהים המוקדש לאנליטיקה. זה מכסה נושאים סופר פופולריים והוא ידידותי למתחילים. אני אוהב את זה כשבלוגים פשוט גוברים על המרדף ועונים על השאלות והבעיות הכי דחופות העומדות בפנינו כאנשי שיווק ואינטרנט.

אחת מבעיות האנליטיקה המעצבנות שהבלוג מתמודד איתה כיצד להסיר ספאם מגוגל אנליטיקס – בעיה שרוב מנהלי האתרים אינם מכירים בה, אך זוהי נתונים סטטיסטיים של תנועה מזהמת. הבלוג קיים מאז 2008, ובנג’מין מנגולד יודע את הדברים שלו. הוא אפילו יצר קורס חינם …

13. אוהב קורס חיוני נתונים אנליטיים

אוהב קורס נתונים של גוגל אנליטיקס

קורס Analytics בסיסי זה מ- Loves Data הוא דרך מדהימה להכיר את Google Analytics למתחילים. אז ברור שלגוגל יש הכשרה משלה, אבל לפעמים עדיף לקבל מבוא מהיר יותר מאיש מקצוע של צד ג ‘שהוא גם משתמש.

על ידי קבלת נקודת מבט אחרת אתה לומד ממישהו שסביר להניח שעובר על אותם דברים שאתה ולא נמצא מבפנים של גוגל בצוות Analytics שלהם. משמעות הדבר היא שהם יודעים להשתמש בתוכנה כמו מתרגל אמיתי.

הקורס אינו מקיף במיוחד – דבר שיכול להיות דבר טוב. כדי להיות הוגנים, מטרת הקורס היא לחנך אותך ליסודות, אך אז לעודד אותך לרכוש את אחד הקורסים המתקדמים יותר. כך או כך, אם אתה חדש בניתוח זה מקום נהדר להתחיל בו.

14. פוסטים אנליטיים של מנוע החיפוש של לנד

הודעות SEL אנליטיקס

גוגל אנליטיקס ו- SEM (SEO + PPC) קשורים זה לזה. ארץ מנוע החיפוש היא המקור העיקרי לכל החדשות בנושא SEO ו- PPC, כך שסדרת הפוסטים הממוקדת באנליטיקה היא עדכון נהדר לקבל את החדשות האחרונות בעולם החיפוש והניתוח..

למרות שפוסטים אנליטיים עשויים לצוץ שם רק באופן ספורדי, ישנם כמה פוסטים וטיפים נצחיים שעליכם לבדוק אם אינכם מכירים אותם. דרך נהדרת להתעדכן אחרונה ולהבין את החפיפה של SEM ואנליטיקס.

15. גוגל אנליטיקס: מדריך של פרופורציות אפיות מניתן להבנה

מדריך ניתוח נבנה

Builtvisible היא סוכנות שיווק דיגיטלית ממוקדת מבחינה טכנית, והם באמת דוחפים את הגבולות בתחום ה- SEO והאנליטיקס הטכני. אני מעריץ גדול של עבודותיהם והמדריך האפי הזה סוקר את היסודות של Google Analytics ואז מתקדם במהירות לנושאים ואסטרטגיות לשיפור הפלטפורמה..

פוסט זה בנוי ממשתמשים אנליטיים בינוניים שרוצים להעלות את המשחק שלהם. אתה תהיה הרבה יותר חכם לאחר שתקרא את המדריך הזה, ועליך לשמור על כרטיסיות בבלוג של החברה הזו למען בינה דיגיטלית יותר.

16. פוסטים בנושא אנליטיקס אקונומטנציה

פוסטים לניתוח כלכלה

ייעוץ כלכלי הוא כמו ה- NPR של עולם השיווק הדיגיטלי – חכם, נגיש ומעניין. הם די ממוקדים בתאגידים ומציעים דוחות והכשרות יקרים למדי, אבל זה מה שהופך את פוסטים בבלוג שלהם ליותר יקרים – אתה יודע שהם מייצרים תוכן מוצק.

פרסומי הניתוח שלהם לא מתמקדים אך ורק ב- Google Analytics, אבל יש שם כמות נכבדה של אסטרטגיות וטקטיקות שיכולות לחול על כל פלטפורמת ניתוח. המקום המושלם לאנשי מקצוע ושאיפות אנליטיות בתאגידים כאחד.

17. בלוג בריאן קליפטון אנליטיקס

הבלוג של בריאן קליפטון אנליטיקס

בריאן קליפטון כתב את הספר בגוגל אנליטיקס – כך שהוא אמין ביותר. בדוק את זה מהביו שלו:

“כראש הראשון של גוגל אנליטיקס לאירופה (2005-8), בנה בריאן את הצוות הפנו-אירופי של מומחי מוצר. מורשת עבודתו היא מרכז הלמידה המקוון להסמכת הפרט של Google Analytics (GAIQ). “

אם אתם מחפשים טקטיקות מתקדמות וצלילה עמוקה יותר בגוגל אנליטיקס, בהחלט עקבו אחריו. הבלוג שלו מתעדכן לעתים קרובות בטקטיקות ואסטרטגיות חדשות כל הזמן – והפוסטים שלו לרוב קצרים ומתוקים.

קרא כמה שיותר פוסטים שלו ואז, לאחר שלמדת כל מה שאתה יכול, קנה את הספר שלו!

לימוד גוגל אנליטיקס מעבר לכאן

אלה 17 מקורות מצוינים ללמוד גוגל אנליטיקס ותורת ניתוח כללי. התחל עם אלה ותורד חור של ארנב של למידה במשך שבועות בכל פעם (אם תרצה).

האם יש עוד מקורות שאתה אוהב? אם כן, הודע לנו כאן בתגובות מהם המשאבים המועדפים עליך שאינם מופיעים כאן!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector