14 geriausių debesies paslaugų teikėjų ir paslaugų (2020 m. Gegužė)

14 geriausių debesies paslaugų teikėjų ir paslaugų (2020 m. Gegužė)

14 geriausių debesies paslaugų teikėjų ir paslaugų (2020 m. Gegužė)

Ieškote geriausios debesijos prieglobos, bet net neįsivaizduojate, nuo ko pradėti?


Debesis skirtingiems žmonėms reiškia skirtingus dalykus. 

Iš esmės mes ieškome greito, paskirstyto, keičiamo mastelio prieglobos – turėdami gerą palaikymą ir už kainą, kuri tinka verslui.

geriausias priegloba smulkiajam verslui

Debesų kompiuterija pritraukė prieglobos galimybių bumą. Daugybė prieglobos paslaugų pateko į rinką su debesies serveriais, tačiau tai gali sukelti klientams sumišimą dėl to, ar jie tikrai gaus geriausią debesų prieglobą. Pažvelkime į 14 įspūdingiausių rinkoje esančių variantų, tada paaiškinsime, kas yra debesis paremtas serveris ir kaip jums gali būti naudinga prisiregistruoti pas debesijos prieglobos paslaugų teikėją..

Atlikdami šį tyrimą galite pasirinkti geriausią debesijos prieglobą 2020 m. Gegužės mėn.

1. „Cloudways Cloud“ priegloba

debesys

Pradinė kaina: 10 USD per mėnesį

Atsakymo laikas: 710 ms

Uptime: 99,99%

Peržiūrėkite „Cloudways“ kainodarą

„Cloudways“ yra prieglobos įmonė, orientuota į energijos tiekimą už protingą kainą. Jie nėra absoliuti pigiausi nuotolinių išteklių saugyklų serverių prieglobos sektoriuje, tačiau jų debesinių serverių kainos parodo puikią vertę, kiek jų sistemos teikia galios. Bendrovė siūlo galimybę priglobti jūsų svetainę daugelyje debesies serverių prieglobos platformų, įskaitant:

 • Skaitmeninis vandenynas
 • Linodas
 • Vultr
 • „Amazon“ žiniatinklio paslaugos
 • „Google Cloud“ platforma

Taip pat galite rasti debesies serverių kainas, atitinkančias platų skalių diapazoną. Jų 10 USD per mėnesį planas suteikia egzempliorių su vienu branduoliu, tačiau jūs galite patikrinti parinktis, siūlančias bet kur – nuo dviejų branduolių iki 32 branduolių sprendimus. Kai pateksite į 32 branduolių pasaulį, be abejo, susidursite su verslo lygio debesų prieglobos sprendimais, taigi tikitės sumokėti į šiaurę nuo 1000 USD.

„Cloudways“ negauna puikių įvertinimų už klientą ar techninę pagalbą. Daugeliu atvejų jūs esate vienas, jei norite naudoti pasirinktinį kodą ar mažiau įprastus sprendimus. Tikriausiai tai nėra puiki išeitis žmonėms, turintiems mažai žinių apie technologijas, tačiau jie siūlo puikias debesų serverių kainas žmonėms, kurie galbūt nori AWS galimybių, bet nenori patekti į piktžoles taip, kaip to reikalauja „Amazon“ pasiūlymai..

Peržiūrėkite visą „Cloudways“ apžvalgą

2. Skystas žiniatinklio valdomas debesis

skystasis tinklelis

Pradinė kaina: 51 USD per mėnesį

Atsakymo laikas: 150 ms

Uptime: 100%

Peržiūrėkite skysto interneto kainų nustatymą

„Liquid Web“ siūlo tai, kas lengvai apibūdinama kaip viena iš geriausių debesies paslaugų rinkoje. Debesies serverių kainodarai vis dėlto pradinio lygio klientams daro labai didelę įtaką. Net jei norite mokėti už geriausią debesų prieglobą, jų tendencija išskaidyti savo paslaugas į skirtingus „produktus“ gali painioti.

Jų debesų interneto prieglobos produktai yra suskirstyti į maždaug keturių rūšių prieglobos paketus. Pagal skalę nuo mažiausiai galingos iki galingiausios, tai yra:

 • Debesų svetainės
 • Debesų VPS talpinimas
 • Specialus debesies serverio priegloba
 • Asmeninis debesų priegloba

Debesies svetainių parinktis yra funkciškai neribota domeno vardo priegloba. Nepaisant to, daug ką galite įtraukti į sąskaitą, kurią galite gauti už 51 USD per mėnesį. „Cloud VPS“ iš esmės yra tas pats, kas naudoti virtualų privatų serverį ar dedikuotą serverį, išskyrus tai, kad jis yra talpinamas debesyje ir yra gana mastelio keičiamas dėl to. Ta pati idėja galioja ir su specialiaisiais debesijos prieglobos sprendimais, išskyrus tai, kad turite visą egzempliorių sau, užuot dalijęsi padalijtais ištekliais su kitais.

Vis dėlto turbūt įdomiausias pasirinkimas yra asmeninis debesų priegloba. Iš esmės tai yra visa debesų sistema, sau. Įsivaizduojamai jūs mokate į šiaurę nuo 1500 USD per mėnesį vien tam, kad galėtumėte pradėti. Tačiau įmonėms, kurioms reikalinga nemaža ugnies jėga, tai yra kažkas, ką pristato nedaug kitų žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų. Jūs netgi galite padalinti savo egzempliorių naudodamiesi žemos klasės planais, leidžiančiais iki 5 virtualių serverių vienu metu veikti tame pačiame debesyje.

Kitas „Liquid Web“ privalumas yra tas, kad jie siūlo pagalbą sprendžiant įvairius įmonės masto žiniatinklio prieglobos klausimus. Pavyzdžiui, galite gauti pagalbą:

 • PCI laikymasis el. Prekybos svetainėse
 • HIPAA laikymasis sveikatos priežiūros paslaugų teikėjams
 • Programos priegloba

„Debesies“ egzemplioriai bus naudojami šiuolaikiniuose SSD diskuose duomenų centruose, kuriuose yra daugybė tiek atminties, tiek galios dubliavimų. Jei norite absoliučiai geriausios debesijos paslaugų įmonės ir norite išgryninti grynuosius pinigus, kad tai įvyktų, sunku suderinti „Liquid Web“. Visiems kitiems tai tikriausiai bus brangu.

Peržiūrėkite visą mūsų „LiquidWeb“ apžvalgą

3. A2 prieglobos debesies VPS

a2hosting

Pradinė kaina: 5,00 USD per mėnesį

Atsakymo laikas: didesnis kaip 1 000 ms

Uptime: 99 proc.

Peržiūrėkite „A2 Hostingas Cloud VPS“

Jei ieškote vieno iš pigesnių variantų tarp populiariausių debesų paslaugų teikėjų, „A2 Hosting“ daro labai gerą darbą, kad patrauktų klientus į tą nišą. Nors nesinaudosite žaibišku greičiu, galite įsigyti keturių branduolių paketą su „root“ prieiga tik už 15 USD per mėnesį. Visų pirma, „A2 Hosting“ pasiūlymuose buvo vertinamos paralelės su VPS priegloba, tačiau to, ko galite tikėtis šiame kainų intervale, yra ribota..

Vis dėlto viskas yra lygu, tačiau įmonė siūlo gerą darbo pasiūlymą ir skatina. Yra pinigų grąžinimo garantija. Kiekvienoje paskyroje yra nemokamas SSD diskas ir mažiausiai 2 TB per mėnesį pralaidumo. Jie taip pat teikia techninę ir klientų aptarnavimo paslaugas visą parą ištisus metus, įskaitant pagalbą telefonu.

Jei ieškote kuo artimesnio nerizikingam variantui, kad galėtumėte pradėti naudotis debesų priegloba, „A2Hosting“ aprėpė jus. Žmonės, ieškantys tikro verslo lygio duomenų centrų, kurie labai reaguoja, tačiau gali norėti ieškoti kitur, ypač atsižvelgiant į tai, kad jų pigi pasiūla nėra puiki vertė už palyginti aukštas kainas. Nepaisant žemos rinkos pabaigos, yra gerų pasirinkimų.

Peržiūrėkite visą mūsų „A2 Hosting“ apžvalgą

4. „SiteGround“

svetainės aikštelė

Pradinė kaina: 80 USD per mėnesį

Atsakymo laikas: 710 ms

Uptime: 99,99%

Peržiūrėkite „SiteGround“ kainodarą

„SiteGround“ bando derinti puikų, o ne puikų spektaklį su daugybe nemokamų žaidimų, kurie patiks žmonėms, kurie nėra aukščiausio lygio pažangių technologijų specialistai. Jie teikia puikų veikimo laiką, o reakcijos laikas yra pakankamai geras, kad visos, išskyrus lėčiausias svetaines ir žiniatinklio programas, turėtų pasiekti pagrįstą įkėlimo laiką.

Taip pat galite gauti:

 • Prieiga prie nemokamo CDN
 • Nemokamas SSL sertifikatas
 • Nemokama migracijos pagalba vienoje „WordPress“ svetainėje
 • Skirtas IP adresas
 • SSH ir SFTP prieiga

Jie taip pat garantuoja, kad visi debesų kompiuterijos išteklių debesijos kompiuterijos ištekliai bus skirti tik jūsų serveriui. Jei jums reikia IT pagalbos, jie turi darbuotojus, kurie gali padėti visiškai valdomoms paslaugoms.

„SiteGround“ leidžia labai lengvai paskirstyti išteklius antrinėms sąskaitoms. Jei vadovaujate rinkodaros ar dizaino agentūrai, tai gali labai lengvai pritaikyti tai, ką gauna kiekviena antrinė sąskaita. Ypač bendraudami su klientais galite naudoti šią funkciją kartu su mastelio pokyčiais, kurių tikimasi iš debesų prieglobos, kad būtų galima pasiūlyti paketų asortimentą. Atskiroms antrinėms sąskaitoms taip pat gali būti priskirtos nemokamos DNS paslaugos.

Bendrovė taip pat teikia kasdienines atsargines kopijas. Šios momentinės atsarginės kopijos yra palaikomos už įmonės ribų ir jas galima atkurti naudojant vieno paspaudimo sprendimą.

„SiteGround“ atlieka gerą darbą, kad surastų pusiausvyrą tarp technologijos galios, kurią nusipelnėte, eidami su debesies kompiuteriu ir teikdami patogią vartotojui patirtį. Pažengę vartotojai bus sužavėti turimu prieigos lygiu, o likęs pasaulis vis tiek gaus pakankamai klientų ir techninės pagalbos, kad galėtų tvarkyti viską.

Peržiūrėkite visą mūsų „SiteGround“ apžvalgą

5. „InMotion“

inmotion priegloba

Pradinė kaina: 34,99 USD per mėnesį

Atsakymo laikas: 400 ms

Uptime: 99,95 proc.

Peržiūrėkite „InMotion Hostingas“

Nedidelis susierzinimas, atsirandantis pasinėrus į „InMotion“ pasiūlymus, yra tas, kad jie nieko gero nedaro, kai viskas išdėstoma tiesiai. Pateikiami agentūrų, mažų įmonių, įmonių ir programų planai. Pigiausias planas yra skyriuje „programos“, ir jis gali būti naudojamas prieglobai tvarkyti, kaip ir kiti.

Pagrindinis neigiamas dalykas yra tai, kad jų pasiūlymai yra pagrįsti tik „Linux“. Beveik tai yra LAMP kamino ekosistema. Jei norite „Windows“ debesies serverio, tikrai ieškosite kitur. Jie taip pat turi tik duomenų centrus, esančius JAV.

Žmonės, patenkinti siauru LAMP rinkinio diegimu, pavyzdžiui, tie, kurie palaiko „WordPress“, „WooCommerce“ ar „Magento“, „InMotion“ atrodys ekonomiškesnė „SiteGround“ versija, tačiau turinti mažiau nemokamų programų. Jei jums patinka mažiau palaikymo ir norite suteikti prioritetą kainos ir kokybės santykiams, ypač esant žemai rinkos daliai, „InMotion“ yra sunku įveikti. Tačiau geriausiu atveju mažiau mokantiems technikos vartotojams ir „Microsoft“ miniai tai bus mokymosi kreivė.

Bendrovė siūlo ilgą 90 dienų pinigų grąžinimo laikotarpį. Jei galite tai išbandyti, tai nerizikinga galimybė susipažinti su nauju žiniatinklio priegloba.

Peržiūrėkite visą „InMotion“ apžvalgą

6. „HostGator“

hostgatorius

Pradinė kaina: 4,95 USD per mėnesį.

Atsakymo laikas: 430 ms

Uptime: 99,98%

Peržiūrėkite „HostGator“ kainodarą

Nepriklausomai pigiai įmonei „HostGator“ yra šiek tiek staigmena. 4,95 USD per mėnesį jūs gaunate:

 • Du procesoriaus branduoliai
 • Du GB RAM
 • Nematuotas pralaidumas
 • Nemokamas SSL sertifikatas

Bendrovė taip pat turi domenų vardų registravimo verslą, todėl visus savo svetainės duomenis galite laikyti vienoje sąskaitoje. Nors mažiausiai kainuojanti sąskaita leidžia naudoti tik vieną domeną, pakeldami kitą lygį – 6,57 USD per mėnesį – gausite neribotą domeno prieglobą, dvigubai daugiau branduolių ir dvigubai daugiau RAM.

Kaip būdinga žemesnėms hostingo įmonėms, galite tikėtis ribotos programinės įrangos krūvos. Turėsite prieigą prie „Linux“ aplinkos, palaikančios tokias programas kaip:

 • Joomla
 • Drupalis
 • Magento
 • „WordPress“

Nenuostabu, kad jūs eisite patys, neturėdami valdomų paslaugų. Tačiau pasirinkdami nebrangų variantą galite padaryti daug blogiau nei „HostGator“.

Peržiūrėkite visą „HostGator“ apžvalgą

7. „DreamHost“

svajonių dvasia

Pradinė kaina: 4,50 USD per mėnesį

Atsakymo laikas: 720 ms

Uptime: 99,96 proc.

Peržiūrėkite „DreamHost“

Kita pigių debesų prieglobos sektoriaus dalyvė, „DreamHost“ taip pat yra dar viena interneto prieglobos paslaugų teikėja, kuriai galėtų būti naudinga aiškiau išdėstyti savo pasiūlymus. Pirmasis didelis susierzinimas, kuris tave užkluptų kaip klientas, yra tas, kad vieninteliai produktai, kuriuos ji pateikia savo prieglobos puslapyje, yra „DreamCompute“ ir „DreamObjects“. Užuot išaiškinę skirtumą tarp debesų kompiuterijos egzempliorių ir debesų prieglobos paslaugų, jie sujungia juos į pavadinimą „skaičiuoti“, terminą, kuris yra aktualesnis mašininio mokymosi pasaulyje nei žiniatinklio prieglobos pramonė..

Vis dėlto, peržengę tai, šioje rinkos dalyje rasite apgailėtiną pasiūlymą. Pigiausiame plane jūs gaunate vieną procesoriaus branduolį, o viskas pagrįsta atvirojo kodo paketu be jokių kitų variantų. Atrodo, kad viskas nukreipta į „Python“, „Node.JS“ ir „Ruby“ vartotojus, kurie, atvirai kalbant, ieškos didesnių skaičiavimo pasiūlymų iš tokių kompanijų kaip „Amazon“..

Atsiskaitymo struktūra taip pat keista. Tam tikrą mėnesį jūs turite 600 valandų skaičiavimo ciklo laiko. Mėnesiai yra ilgesni ir viena neaptikta DDoS ataka gali jus lengvai pakeisti į sąskaitą, dėl kurios jums bus išrašomos sąskaitos. Jei atvirai, jei norite apskaičiuoto laiko atsiskaitymo struktūros, AWS egzistuoja ir suteikia didesnę bei prasmingesnę infrastruktūrą.

Kita vertus, jų pasiūlymą žmonėms, norintiems „Python“ ar „Node.JS“ prieglobos, labai lengva nustatyti. Jei tai jūsų kelias, „DreamHost“ gali būti įdomus. Tačiau visi kiti šiuo metu gali rasti geresnių pasiūlymų ir mažiau painiavos.

Peržiūrėkite visą mūsų „Dreamhost“ apžvalgą

8. „Bluehost“

mėlyna dvasia

Pradinė kaina: Per mėnesį 36 mėnesius – 9,99 USD

Atsakymo laikas: 590 ms

Uptime: 100%

Peržiūrėkite „Bluehost“ kainodarą

„BlueHost“ siūlo sąskaitas, kurių sąskaitos apmokestinamos 12, 24 arba 36 mėnesių laikotarpiais. Žmonėms, norintiems įsitvirtinti žemiausiose interneto prieglobos vietose už teisingą kainą, tai gali būti šiek tiek impozantiška. Galite naudotis pinigų grąžinimo garantija tol, kol

Bendrovė siūlo puikų greitį ir neprilygstamą veikimo laiką. Jei jus domina tvirtas pasirodymas, „BlueHost“ pristato didelio našumo ir stabilų paketą už maždaug tokią pat pigią kainą, kokią rasite.

Kai kuriuos klientus „BlueHost“ atitolins, yra bendrovės „nikelio ir buliaus“ papildoma struktūra. Norite skirti IP? Tai yra 5,99 USD per mėnesį priedas. Norite aukščiausios kokybės SSL pažymėjimo? Tai bus 49,99 USD per metus. Tai greitai prideda.

Taip pat turėsite pakelti pakopą, kad paskyroje gautumėte neribotus domenų pavadinimus. Dviejų procesorių pagrindinis paketas, tačiau, yra nemažas sandoris. Be to, pralaidumas nėra matuojamas, o „cPanel“ su SSH yra įtrauktas nemokamai.

„BlueHost“ yra puikus pasirinkimas, tačiau yra keletas įspėjimų. Įsitikinkite, kad gauta pakuotė apima viską, ko jums reikia, nes priedai gali jus sutraiškyti gana greitai.

Peržiūrėkite visą „Bluehost“ apžvalgą

9. 1&1 IONOS

1 ir 1ionas

Pradinė kaina: 15 USD per mėnesį

Atsakymo laikas: 330 ms

Uptime: 99,8 proc.

Patikrinkite 1&1 „IONOS“ talpinimas

Kainos ir kokybės pasiūlymas su 1&1 „IONOS“ nėra puikus. Vis dėlto, kur įmonė įsikūrusi, ji teikia valdomas paslaugas. Technikos nuovokiems žmonėms, tiesą sakant, nebus suteikta jokio įspėjimo apie sąranką, kuri prasideda nuo vieno procesoriaus branduolio ir skiria tik vieną GB RAM. Vis dėlto mažiau techninę patirtį turintys klientai bus patenkinti, kad ten turės techninę ir klientų palaikymo funkciją, kad padėtų jiems atlikti daugybę procesų.

Kaip įprasta, kai „debesies“ žiniatinklio prieglobos sektoriuje jūs perkate mažiau nei 50 USD per mėnesį, esate prisijungę prie „Linux“ ir atvirojo kodo programinės įrangos. 1&1 suteikia jums šiek tiek daugiau tame ribotame kadre, teikdami „Apache“, „Nginx“ ir „Tomcat“ serverius, kurie gražiai žais su „Python“ ir PHP. Atsako laikas taip pat yra panašus į geriausius savo klasėje.

Jei jums reikia kuo geresnio krovimo laiko, 1&1 gali būti verta ieškoti. Visiems, besidomintiems „Windows“ debesies serveriais, reikės pereiti, o jų pasiūlymai aparatinės įrangos požiūriu nėra puikūs.

Peržiūrėkite mūsų pilną 1&1 „Ionos“ apžvalga

10. WP variklis

Wpengine

Pradinė kaina: 35 USD per mėnesį

Atsakymo laikas: 650 ms

Uptime: 100%

Peržiūrėkite „WP Engine“ kainodarą

Kaip rodo jo pavadinimas, „WP Engine“ yra pasiūlymas, skirtas „WordPress“ klientams. Mastelio keitimas yra skirtas verslo klientams, ir jūs pastebėsite, kad pakopos greitai padidės ir siekia šimtus dolerių. Žemos pakopos neturi aukšto klientų aptarnavimo lygio, o palaikymą telefonu gauna tik dvi aukščiausios pakopos. 60 dienų pinigų grąžinimo garantija gali priversti šiek tiek pasipuikuoti tyrinėti jūsų galimybes.

Kiekviename pakete yra nemokamas palaikymas keliose svetainėse, todėl jums nereikės mokėti papildomai tik už domeno pridėjimą. Jei jums reikia pasaulinių duomenų centrų, kurie aptarnautų lankytojus visoje planetoje, „WP Engine“ suteiks jums paslaugas. Tai įmonė, kuri save laiko ankstyvaisiais „WordPress“ inžinerijos pritaikytojais, o komanda didžiuojasi teikdama tokio lygio techninę paramą klientams..

Tai tikrai siaurai nukreiptas pasiūlymas. Tie, kurie nori tik tvirto „WordPress“ prieglobos, kuri niekuomet nenusileidžia ir gali greitai didėti, įvertins „WP Engine“.

Peržiūrėkite visą mūsų „WP Engine“ apžvalgą

11. Kinsta

kinsta

Pradinė kaina: 30 USD per mėnesį

Atsakymo laikas: 230 ms

Uptime: 99,8 proc.

Peržiūrėkite „Kinsta Hostingas“

„Kinsta“, naudodama „Google Cloud Platform“, siūlo aukščiausio lygio debesų prieglobą išskirtinai „WordPress“ svetainių savininkams. Tai viskas WP ir nieko daugiau. Bendrovė teikia daugybę nemokamų paslaugų, tokių kaip:

 • Sustojimo vietos
 • Supaprastintos sąskaitos tvarkymo parinktys
 • Parama agentūroms
 • „Direct Tier 1“ palaiko išmanančius technikus

Sąskaitų tvarkymo funkcijos yra pagrindinis pardavimo taškas. Iš esmės idėja yra ta, kad kūrybinės agentūros gali kurti svetaines klientams, jas diegti ir paskui atiduoti raktus klientui. Viskas vyksta labai greitai, o veikimo laikas yra puikus. Jei vykdote agentūrą, orientuotą į „WordPress“ platformą, „Kinsta“ sunku suderinti.

Peržiūrėkite visą mūsų „Kinsta“ apžvalgą

12. „DigitalOcean“

skaitmeninis vandenynas

Pradinė kaina: 5 USD per mėnesį

Atsakymo laikas: 360 ms

Uptime: 99,99%

Peržiūrėkite „Digital Ocean“ kainodarą

„DigitalOcean“ siūlo nebrangų pradinio lygio planą, tačiau turėsite šiek tiek apsilankyti, norėdami rasti jį savo svetainėje ir nustatyti, ar tai padaryti žiniatinklio serverio prieglobai. Atrodo, kad firmos pasiūlymai yra tiesiogiai priešingi vartotojui.

Taip, įmanoma rasti sprendimą vienu paspaudimu, kuris per sekundę leis jums įdiegti LAMP serverį ar bet kurį iš panašių pasiūlymų. Sėkmės jį radus. Gerai, Štai jis nes niekada nesiruošėte to rasti savo jėgomis.

Kompanijos manija apie „lašelius“ ir skaičiuojamus egzempliorius neužtikrina, kad jiems rūpi klientų priegloba. Jūs eisite patys. Blogiau, kad žemos klasės galimybės prasideda nuo žemiausio šio sektoriaus našumo. Gausite vieną procesorių ir vieną GB atminties.

Pagrindinis pokytis yra vieno paspaudimo būdas suaktyvinti serverius. Gausite gana modernią atvirojo kodo programinę įrangą, tokią kaip „MySQL 5.7“ ir „PHP 5.2“. Vis dėlto, jei nesate sunkus technikos žinovas, gali būti protingiau kreiptis į vieną iš „DigitalOcean“ partnerių, pavyzdžiui, anksčiau minėtą „Cloudways“.

13. AWS debesis

aws amazonas

Pradinė kaina: 3,50 USD per mėnesį

Atsakymo laikas: 500 ms

Uptime: 99,99%

Žiūrėti „AWS Lightsail“

„Lightsail“ virtualūs serveriai sudaro visų „AWS Cloud“ pasiūlymų pagrindą, nes jie susiję su interneto priegloba. „Amazon“ siūlo įspūdingą prieigos lygį, ir jūs galite sukurti sprendimus vienu paspaudimu tiek „Linux“, tiek „Windows“ debesies serveriuose. Apkrovos balansavimas pastatytas tiesiai, o mastelio keitimas yra automatinis.

Yra du dideli praradimai. Pirma, „AWS“ debesies priegloba yra „pay-as-you-go” sąranka. Galima gauti fiksuoto dydžio kainodarą, tačiau jūs turite būti labai atsargūs, kaip sukonfigūruoti savo sąskaitą. Be to, visi, išskyrus gabiausius technikus, beviltiškai praras naršydami daugybę variantų „Amazon Cloud“..

Vis dėlto gausite nemokamą SSL sertifikatą, o pirmąjį mėnesį bandomoji versija yra nemokama. Deja, turėsite įtraukti savo atsiskaitymo informaciją. Taip pat reikia atšaukti, kitaip sąskaitos bus pradėtos kitą mėnesį.

Didelės interneto kompanijos, tokios kaip „Netflix“, veikia „AWS Cloud“. Jei norite tos pačios rūšies galios ir jums patogu patekti į prieglobos sprendimo žarnas, tai puikus pasirinkimas. Tiems, kuriems reikia patarimų, tai nėra geras pasiūlymas, kad ir kokia gera kaina.

Tačiau iš didžiųjų žaidėjų „Amazon“ paprastai yra tas, kuris jums labiausiai leis jaustis taip, kaip jie nori smulkaus verslo, veikiančio jų debesų aparatinėje įrangoje. Vis dėlto tai labai žemas strypas.

14. „Google Cloud“

google debesis

Pradinė kaina: 45 USD per mėnesį

Atsakymo laikas: 300 ms

Uptime: 99,99%

Peržiūrėkite „Google Cloud“

„Google“ yra dar vienas didelis vardas pramonėje, kuris, atrodo, nėra labai suinteresuotas padėti mažiems žaidėjams nustatyti žiniatinklio prieglobą debesų serverių egzemplioriuose. „Google“ klientų palaikymas yra labai baisus, o techninę patirtį turintys klientai ypač niekina bendrovės tendenciją pradėti visus tyrimus žemiausioje pakopoje. „Google“ tinkle reikia paklausti net protingiausio pasaulio žmogaus: „Ar bandėte jį išjungti, tada vėl įjungti?“

Kitaip tariant, „Google Cloud“ yra blogesnė nei daugelis platformų, kurios tiesiog paliekamos jūsų pačių rankose. Yra daugybė kitų paslaugų teikėjų, kurie sukūrė „Google Cloud Platform“ viršuje, ir jūs geriau jomis naudojatės. Net jei ieškote didelio našumo skaičiavimo galios, AWS užtikrins tą patį našumą be globėjiškai blogos palaikymo patirties..

Yra tik dvi klientų grupės, kurios turėtų patirti „Google“ baisumą. Pirma, yra tokių, kurių priglobtos svetainės priklauso nuo G duomenų ar kompiuterio mokymosi platformų. Antra, yra žmonių, kuriems reikia didelio našumo duomenų centrų kiekviename apgyvendintame žemyne. Kitu atveju pažiūrėkite į paskesnį partnerį, pvz., „Kinsta“ ar „Cloudways“, kad gautumėte prieigą prie techninės įrangos be sielą gniuždančios palaikymo problemų..

Kas yra „Cloud Server“?

Debesies serveris yra sistema, sukurta teikti didelius išteklius kaip programinės įrangos kaip paslaugos („SaaS“) paketo dalį. Pažymėtina, kad paklausus, kas yra „debesies“ serveris, praleidžiama didelė dalis taško. Debesies serveris nėra atskiras įrenginys. Vietoj to, tai yra daugybė mašinų, suprojektuotų veikti kaip vienas egzempliorius.

Atvejai gali būti padalijami tarp klientų ar užduočių įvairiais būdais. Dar svarbiau, kad šaltiniai gali būti greitai pridedami prie egzempliorių, kad būtų užtikrintas stabilumas ir mastelio keitimas.

Tai yra vienas dalykas, dėl kurio debesų kompiuterija tampa tokia patrauklia galimybe ir įmonėms, ir klientams. Aukščiausiojo lygio debesų paslaugų teikėjas gali ir toliau kaupti paklausą, prieš plėtojant klientus, leisdamas praktiškai beribį mastelį. Nuo tada, kai klientas moka už „debesies“ žiniatinklio prieglobą, galite užtikrintai nusipirkti paslaugas žemoje skalės dalyje ir per kelias sekundes pridėti energijos, tiesiog spustelėdami parinktį prieglobos informacijos suvestinėje.

Kas yra „Cloud Hosting“?

Debesų prieglobos sprendimai yra tik vienas debesies sektoriaus pyrago gabalas, be tokių dalykų kaip kompiuterinis mokymasis, failų priegloba, duomenų gavyba, nuotolinis IT, VPS priegloba ir net skubios pagalbos tarnybos. Debesų kompiuterijos pasaulyje vykstant tiek daug kitam, jums gali kilti klausimas: „Kas yra debesų priegloba?“

Geriausi debesijos prieglobos paslaugų teikėjai turi išteklius, reikalingus teikti patirtį, kurios negalima atskirti nuo dedikuoto serverio ar VDS naudojimo, išskyrus atvejus, kai debesų prieglobos paslaugos paprastai yra stabilesnės ir prieinamos. Kai kurie paslaugų teikėjai netgi siūlys klientams individualius debesijos atvejus, iš esmės leisdami jiems būti savo prieglobos paslaugų teikėjais.

Mastelio keitimas yra didelis pliusas naudojant debesies prieglobą palyginti su panašiomis galimybėmis. Nors dedikuoti ir virtualūs dedikuoti serveriai neabejotinai yra žingsnis nuo mažesnio pasirinkimo, pavyzdžiui, bendro naudojimo, visi jie turi savo ribas. Visų pirma, kai išnaudosite savo išteklius, vienintelis sprendimas viską perkelti į naują ir galingesnį serverį.

Debesų kompiuterijos srityje daugiau išteklių galima tiesiog nukreipti į jūsų egzempliorių. Per kelias sekundes turėsite daugiau CPU branduolių, RAM ir net saugyklos vietos. Tai daug sudėtingesnė įmonė, geriausiu atveju, kai dirbate su fiziniu serveriu ar virtualia mašina.

Skirtingi debesų prieglobos paslaugų tipai

Kai naudojate „debesies“ serverį iš įmonės, kuri veikia kartu, iš tikrųjų jūs tiesiog perkate geresnę žiniatinklio prieglobos versiją. Kol pasirinksite tinkamus debesų prieglobos planus, galėsite savo sistemose paleisti viską, ko norite, pvz., „WordPress“ ar „Magento“..

Operacinės sistemos lygyje rasite bendrovių, siūlančių daugybę „Linux“ paskirstymų. Nemažai jų teikia ir „Windows“ sistemas, o jų skaičius augs, nes „Microsoft“ toliau agresyviai juda į debesų platformos erdvę.

Taip pat rasite daugybę turimų programinės įrangos paketų, įskaitant standartinius pasiūlymus, tokius kaip „Linux“, „Apache“, „MySQL“ ir „PHP“. Daugybė kompanijų taip pat pateko į rinką naudodamos lengvus „Nginx“ žiniatinklio serverius, „Python“ vertėjus ir net „Node.JS“ prieglobos galimybes. Turėdami visiškai skirtą egzempliorių ar virtualų privatų serverį pilve, turėsite šakninę prieigą, kuri leis įdiegti viską, ko gali prireikti jūsų projektui.

Daugelis geriausių debesijos prieglobos paslaugų teikėjų taip pat teikia siaurai pritaikytus sprendimus. Pavyzdžiui, dabar daugybė prieglobos įmonių siūlo „WordPress“ prieglobą, apimančią valdomą palaikymą. Jūs tiesiog nustatote sąskaitą prieglobos valdymo skydelyje, jie aprūpina ją visa reikalinga programine įranga ir tada galite dirbti su ja, kaip ir bet kurioje kitoje „WordPress“ svetainėje bet kuriame kitame interneto serveryje. Jei kyla abejonių, susisiekite su klientų palaikymo tarnyba ir jie turės technikos ekspertą, kuris padės sutvarkyti reikalus.

Išvada

Debesų prieglobos pasaulyje yra absoliučios prarajos tarp įmonių, kurioms rūpi smulkus verslas (žiūrėkite mūsų mėgstamiausius smulkaus verslo šeimininkus), ir tų, kurios to nedaro. Kiekvieną kartą įkeldami vieną iš jų puslapių pastebėsite skirtumą. Jei jie vartoja tokius terminus kaip „priegloba“ ir iš anksto nustato savo kainą, esate geroje vietoje. Jei jie vartoja žodį „skaičiuoti“ ir reikalauja kalbėti apie viską, pradedant srautiniu perdavimu ir baigiant AI, jūs užstrigsite atlikdami daug darbo patys.

Apskritai, dauguma klientų nemanys, kad didžiosios rinkos dalyvių, tokių kaip „Google“, „DigitalOcean“ ir „AWS“, siūlomos galios vertos sielvarto. Laimei, yra daugybė mažų žaidėjų, kurie nori jūsų sunkiai uždirbto dolerio. Iš anksto nustatykite, kokie yra jūsų prioritetai, ypač kiek reikia masinio mastelio, palyginti su maža kaina, ir greitai surasite tris įmones, kurios labai gerai tinka sąskaitai..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector