7 nemokami VPS prieglobos paslaugų teikėjai – su didžiuliu įspėjimu! (2020 m. Gegužė)

Jums reikia nemokamo VPS talpinimo, nes tikrieji planai nėra skirti jūsų biudžetui?


Mes girdime tave. 

Tačiau atsargiai tariant, niekas gyvenime nėra laisvas. Ir tai taikoma šiems VPS teikėjams.

Geriausi svetainių savininkų šeimininkai

Virtualiojo privataus serverio (VPS) naudojimas yra atvejis, kai jūs dažnai galite sulaukti daug pinigų.

Vis dėlto suprantama, kodėl žmonės gali ieškoti nemokamo VPS talpinimo, net jei dauguma šio sektoriaus žiniatinklio prieglobos sprendimų jau yra gana ekonomiški..

Dažnai matysite nemokamo bendrojo prieglobos parinktis, o jums gali tiesiog pasidomėti, kaip aukštos įmonės nori pakelti išankstinį mokėjimą.

Iš tikrųjų nėra jokių hostingo planų, kurie būtų laikomi 100% nemokama VPS. T. y., Nėra nemokamo VPS serverio versijos, kurioje niekada nieko nemokėtumėte.

Tačiau galite lengvai rasti nemokamą VPS bandomąją versiją, be to, yra daugybė beveik nemokamų prieglobos paslaugų, kurios taip pat suteikia galimybę nemokamai naudotis. Pažvelkime į keletą variantų, kurie gali priversti jus jaustis lyg jūs gautumėte nemokamą VPS. Pabaigoje mes taip pat pakalbėsime apie galimus šio maršruto privalumus ir trūkumus.

VPS planai, kurie yra beveik nemokami

1. HostWinds VPS talpinimas

hostwinds vps

Žemiausia kaina: 5,17 USD per mėnesį

Atsakymo laikas: 640 ms

Uptime: 100%

Peržiūrėkite „HostWinds“ prieglobos planus

Griežčiausiąja prasme, mažiausios kainos „HostWinds“ planai neatspindi tikrojo pigaus VPS, nes bendrovės žemos klasės pasiūlymas yra debesis paremtas egzempliorius. Daugeliui žmonių, besidominčių VPS prieglobos paslaugų teikėjais, šis skirtumas net nebus pastebimas. Taip yra todėl, kad kai fizinio serverio ištekliai yra padalijami tam, kad būtų sukurta VPS debesyje, nieko nereikia apie gauto virtualizuoto serverio, kuris skiriasi nuo VPS, kurio pagrindas yra vienas kompiuteris, naudojimą. Vienintelis dalykas, kurį pastebėsite, yra tai, kad sistema paprastai reaguoja labiau nei į tradicinius VPS talpinimo planus.

Lygties pabaigoje jūs turėsite prieigą prie:

 • Valdymo pultas
 • Disko talpa
 • Operacinės sistemos lygio funkcijos

Kitaip tariant, galite prisijungti naudodami žiniatinklio sąsają arba naudoti nuotolinį apvalkalą, kad pasiektumėte jį naudodami SSH, kaip ir bet kurią kitą serverio prieglobos sąranką..

„HostWinds“ siūlo pakankamai tvirtą patirtį, kad technikos patyrę žmonės būtų patenkinti. Kaip jūs galite tikėtis iš beveik nemokamų kainų diapazono, jūs negausite jokio realaus laipsnio palaikymo formos iš „HostWinds“. Tačiau jie siūlo labai tvirtą „Linux“ konfigūraciją, kuri bus žinoma visiems, kurie anksčiau naudojosi VPS serveriais. Taip pat rasite, kad įmonė mielai parduoda tokius susijusius produktus, kaip „Windows“ priegloba. Įspūdingai, į sąranką taip pat įeina vienas GB RAM, vienas CPU branduolys ir 30 GB atminties.

Vis diegiant prieglobos planus sunku skųstis dėl to, kad nemokamai suteikiate tinkamą VPS patirtį. Tiesiog būkite pasirengę atlikti keletą techniškai išmanančių darbų, kad jis veiktų, nes tai yra nevaldomas VPS.

Peržiūrėkite visą „InMotion Hosting“ apžvalgą

2. „InterServer.net“

tarpdisciplininis vps

Žemiausia kaina: 6 USD per mėnesį

Atsakymo laikas: 684 ms

Uptime: 99,96 proc.

Peržiūrėkite „InterServer“ prieglobos planus

Kita kompanija, kuri gana arti nemokamo VPS talpinimo yra „InterServer.net“. Pigiausią žiniatinklio prieglobos įmonės VPS planą sudaro:

 • Vienas procesoriaus branduolys
 • Du GB atminties
 • Trys GB SSD atminties
 • Du TB per mėnesį

Tai būtų puikus funkcijų rinkinys iš tipinio VPS pagrindinio plano, kainuojančio apie 30 USD per mėnesį. Jei apdorojimo, saugojimo ir atminties talpa nėra pakankamai gera jūsų poreikiams, galite lengvai pritaikyti VPS planą iki 16 branduolių. Jūs taip pat vis tiek mokėsite labai garbingus 96 USD per mėnesį už tai, kas yra gana aukštos kokybės pasiūlymas.

Vienas standartinis laimikis, kurį pradėsite pastebėti beveik visuose šiuose VPS prieglobos planuose, yra tai, kad jie pagrįsti debesų atvejais. Vėlgi, tai nėra didelis dalykas paprastam vartotojui, tačiau tai gali būti kliūtis, jei per daug gerai pagalvojate apie santykinai nedidelį skirtumą tarp VPS prieglobos paslaugų, tiesiogiai veikiančių viename kompiuteryje, ir jų paleidimo daugybėje mašinų, teikiančių debesies pagrindu sukurtas egzempliorius..

Kita iškylanti tema yra ta, kad daugelis šių prieglobos paslaugų teikėjų mielai siūlo „Linux“ pagrįstus sprendimus, tačiau jie ne visada yra pirmieji žmonės, kuriems rūpi įdiegti tokią operacinę sistemą kaip „Windows“. Laimei, „Windows“ serverius galima įsigyti už papildomą mokestį. Tačiau „Linux“ sistemos yra gana tvirtos, įskaitant:

 • „MySQL“ duomenų bazės
 • „Python“, „Ruby“, „Perl“ ir kita aplinka, skirta svetainėms kurti dinamišką turinį
 • Pilnas „cPanel“ diegimas lengvam administravimui

Taip pat yra nemokamų valdomų palaikymo variantų. Tai gali būti ne tikras VPS serveris, tačiau tai vis dar labai gera kelių dolerių per mėnesį vertė.

Žiūrėti visą „InterServer“ apžvalgą

3. „Hostinger“

hostinger vps talpinimas

Žemiausia kaina: 3,95 USD per mėnesį

Atsakymo laikas: 309 ms

Uptime: 100%

Peržiūrėkite „Hostinger“ prieglobos planus

Taip, dabar mes arti ieškome tikrai nemokamo VPS serverio. Įspūdingas dalykas „Hostinger“ yra tai, kad jie sugeba valdyti labai reaguojančius serverius, turinčius nepaprastą veikimo laiką. Negausite nė vienos saugyklos vietos su pigiausiu jų pasiūlymu, tik 10 Gb, tačiau galite atnaujinti savo planą į vieną iš daugelio variantų. Viskas paremta SSD, todėl tikimasi labai greito reagavimo laiko.

„Hostinger“ verslo modelis sutelktas į visų kitų daiktų, reikalingų svetainei, pvz., Domeno vardo ir SSL sertifikato, pardavimą. Jie kiekviename plane apima tiek „IPv4“, tiek „IPv6“ skirtus IP adresus. Tai yra įspūdingas pasiūlymas, turintis mažiau nei penkias vietas.

VPS planai, kurie šiek tiek atima kainą

4. „InMotion“ talpinimas

inmotion skirtas priegloba

Žemiausia kaina: 19,99 USD per mėnesį su 63% nuolaida per pirmąjį mėnesį

Atsakymo laikas: 640 ms

Uptime: 100%

Peržiūrėkite „InMotion“ prieglobos planus

Nenuostabu, kad „InMotion Hosting“ yra dar vienas dalyvis, turintis pigesnių pasiūlymų, pastatytų debesų platformose. Nors plano galiojimo laikas nėra toks didelis, kokį matote su kitais šio sąrašo planais, jis yra vertingas. Visų pirma, „InMotion“ siūlo nemokamą pagrindinę serverio valdymo pagalbą. Tai reiškia, kad jie tvarkys pataisų ir atnaujinimų tvarkymą, kad jūsų sistema būtų stabili ir saugi.

Visa „InMotion“ aparatinė įranga veikia SSD diskuose, sukonfigūruotuose RAID-6 masyvuose. Neinicijuotiems tai reiškia, kad juokingi šansai įvykti katastrofiškai, kai nepavyksta atkurti duomenų. Kiekviename diegime yra įmonės „CentOS“ leidimas, be to, galėsite valdyti VPS serverį naudodami „cPanel“. Palaikomoji infrastruktūra taip pat pagrįsta debesimis, todėl galite būti tikri, kad veiksnumas bus geras.

Jie taip pat siūlo 90 dienų pinigų grąžinimo garantiją – tokį gerą sandorį, kokį matysite versle. Nors tai negrąžins jums darbo, kurį galbūt įdėjote kurdami serverį, tai bent jau sumažina jūsų riziką, kol iš karto nesukursite patikimo buvimo internete..

Peržiūrėkite visą „InMotion Hosting“ apžvalgą

5. „AccuWebHosting“

Accu Web Hosting VPS priegloba

Žemiausia kaina: 14,97 USD per mėnesį su vieno mėnesio nemokama bandomąja versija

Atsakymo laikas: 1 000+ ms

Uptime: 100%

Peržiūrėkite „AccuWebHosting“ planus

Nuspręsta, kad šiame sąraše nėra „Windows“ serverių, „AccuWebHosting“ yra ypač patrauklus pasirinkimas „Microsoft“ ir jos .NET platformos gerbėjams. Nors 15 dolerių per mėnesį nėra pats pigiausias pasirinkimas, tačiau maždaug tiek, kiek pateksite į nemokamą VPS serverį, kuriame įdiegta „Windows“, šiuo atveju „Windows 2008 Server“..

Taip pat galite pasinaudoti nemokamo bandomojo laikotarpio pranašumais, nepateikdami kreditinės kortelės. Jei nesate patenkinti patirtimi, galite tiesiog leisti pasibaigti sąskaitos galiojimo laikui neatnaujinant.

Kiekviena sistema palaiko ir KPP, ir SSH. Mašinos yra virtualūs serveriai, o ne į VPS panašūs debesys pagrįsti egzemplioriai. Tai reiškia, kad važiuosite specialiaisiais ištekliais mašinose su „Intel Xeon“ procesoriais iš E5 arba E7 serijos. Dar svarbiau „Windows“ administratoriams, kad „Microsoft“ HyperV virtualizacijos sistema yra visiškai palaikoma.

Jei turite turėti „Windows“ aplinką arba .NET suderinamumą, „AccuWebHosting“ yra geriausias pasirinkimas. Kiti siūlo „Windows“ už papildomą kainą, tačiau „AccuWebHosting“ ją įtraukia į pradinę kainą, nes jie yra orientuoti į aukščiausios klasės „Windows VPS“ teikimą už teisingą kainą..

Parinktys, sukurtos naudojant nemokamus, tačiau ribotus verslo modelius

6. x10Namas

„x10hosting“ pagrindinis

Žemiausia kaina: Nemokama, bet . . .

Atsakymo laikas: 428 ms

Uptime: 100%

Peržiūrėkite „x10“ būsto planus

Kai naudojate „x10Hosting“, galite nemokamai gauti VPS debesies instancijoje, tačiau tai yra neįtikėtinai apribotas sprendimas. Tai reiškia, kad pasaulio administratoriai bus beviltiškai prarasti be SSH apvalkalų, „cPanel“ prisijungimų ir kitų funkcijų. Kiekviena „x10Hosting“ sąskaita gali naudoti vieną IP adresą. Nenuostabu, kad turėsite neabejotinai didelę atminties kiekį, tik 512 MB. Operacinė sistema yra tik „Linux“, tačiau gausite tiek neribotą saugyklą, tiek pralaidumą.

„X10Hosting“ tikisi, kad tai padarysite, tai savo laiku įsigykite pirkinį. Jie iš tikrųjų yra labai žemo slėgio įmonė, tačiau tikrai reikia pardavimo žingsnio, kai nuspręsite, kad jums reikia kažko, pavyzdžiui, „root“ prieigos ar klientų palaikymo. Jei norite greitai pakeisti mastelį ir nereikia nerimauti dėl saugyklos ribų, „x10Hosting“ yra puikus pasirinkimas.

7. VPSWALA

vpswala

Žemiausia kaina: Nemokamas, bet yra aukcionas

Atsakymo laikas: 800 ms

Uptime: 100%

Peržiūrėkite „VPSWALA“ prieglobos planus

VPSWALA daro gana paprastą statymą. Jie mano, kad jūsų svetainė tam tikru metu augs. Tam tikru metu turėsite priglobti antrą domeną arba naudoti antrą IP adresą. Gal jums prireiks daugiau RAM, procesoriaus branduolių, pralaidumo ar vietos saugykloje.

Taip, pradėti nemokamai, tačiau, jei tik reikia pakilti, kaina padidėja iki beveik 60 USD per mėnesį. Viršūnė yra ta, kad nemokamas planas yra gana tvirtas – jame yra du procesoriaus branduoliai, 30 GB atminties, du GB RAM ir vienas pralaidumo TB. Savo nemokamame VPS plane taip pat galite naudoti vieną IP adresą.

VPSWALA žmonės iš anksto žino apie savo pardavimų tempą. Pabrėžtina, kad į nemokamus planus įtraukta visą parą veikianti technologija ir klientų aptarnavimas. Tai yra įspūdinga, net jei verslo modelis yra tarsi spąstai augančioms svetainėms. Jei esate 100% įsitikinęs, kad jūsų svetainė niekada neperkops pradinės 30 GB talpos SSD atminties, vis dėlto tai yra nemažai.

Niekas gyvenime nėra nemokamas, tačiau tai yra gana arti

Nesvarbu, ar tai VPS nemokama bandomoji versija, ar tam tikra nemokama žvaigždute forma, arba tiesiog labai nebrangus sprendimas, yra daugybė būdų, kaip gauti iš tikrųjų, tikrai nemokant. Kai kuriais atvejais, pavyzdžiui, naudojant VPSWALA, turėsite atidžiai stebėti, kaip sunaudojate tam skirtus išteklius. Kiti atvejai, tokie kaip „Hostinger“, yra vos tik ekonomiškai veiksmingi ir yra vos pastebimi.

Vienas patarimas, kurio reikia laikytis, yra nepamiršti žmonių, siūlančių nemokamus planus, be jokių akivaizdžių deklaracijų apie tai, kas yra laimikis. Sukčiavimo apsimetant sukčiavimais visą laiką naudojamas raktinis žodis „nemokamas priegloba“, todėl protinga neskelbti savo kreditinės kortelės informacijos bet kuriai įmonei, apie kurią dar niekas negirdėjo..

Ko tikėtis

Net ir dirbdami su daugeliu sprendimų, užkabinančių pramonėje įprastą 30 USD kainą, galite tikėtis, kad turėsite visiškai nevaldomą patirtį..

Nors gali būti atliekamas tam tikras pataisymas ir atnaujinimas, tai yra tik prieglobos įmonė, sauganti nuo savo įrangos klaidų.

Jei įdiegsite PHP scenarijų ir jis sugadins jūsų svetainę, greičiausiai negausite nemokamo valdomo palaikymo, ištaisydami viską, kas galėjo suklysti..

Dėl šios priežasties nemokamas požiūris nerekomenduojamas tiems, kurie neturi kai kurių techninių patarimų.

Jei ieškote labai pigaus plano ir nelabai žinote apie nuotolinį serverių perkėlimą, įsitikinkite, kad radote planą, kuriame yra tam tikro lygio valdymas. Tikriausiai tiems vartotojams geriausia pereiti į kitą pakopą, kur planai paprastai kainuoja apie 30 USD per mėnesį. Vis dėlto net tada norėsite ieškoti valdomo prieglobos, jei nesate susipažinę su gąsdinančiomis administratoriaus sąvokomis, tokiomis kaip „šakninė prieiga“ ir „SSH“.

Žmonėms, turintiems pagrįstų techninių savybių, yra kažkas, ką reikia pasakyti išbandžius nemokamą sprendimą, arba tas, kuris yra beveik nemokamas. Net jei tik imsitės veiksmų, tokių kaip „Hostinger“ neįsivaizduojamai pigių planų, rasite stebėtinai reaguojančią sistemą, apimančią tvirtą aplinką tinklalapiams ir žiniatinklio programoms diegti. Galbūt tai nebus 100% nemokama, bet jūs taip pat nepatirsite egzistencinio baimės kiekvieną mėnesį, kai ateis serverio sąskaita.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map