9 geriausios pigios VPS prieglobos įmonės 2020 m. – taupykite biudžetą

VPS yra žingsnis nuo bendro hostingo, tačiau galite rasti rimtų pasiūlymų, kad galėtumėte atnaujinti savo biudžetą.


Jei naudojate didelės apimties svetainę ar jums tiesiog reikalingas tas papildomas našumas, VPS priegloba yra tas kelias.

geriausias priegloba smulkiajam verslui

Rasti pigų VPS talpinimo variantą yra užduotis, į kurią reikia atsižvelgti. Praktinis VPS sandorių kursas yra maždaug 30 USD per mėnesį, tačiau pigų VPS serverį galima turėti, jei žinote, kur ieškoti.

Vis dėlto protinga pagalvoti ir apie kai kuriuos konkrečius reikalavimus, kuriuos turite kelti svetainės prieglobai. Pavyzdžiui, verta klausti:

 • Ar jums reikia „Windows“ prieglobos, ar „Linux“ operacinė sistema yra pakankamai gera?
 • Ar valdoma priegloba yra būtina, ar galite patys prižiūrėti serverį?
 • Kiek pralaidumo reikia jūsų svetainėms?
 • Koks yra jūsų įgūdžių lygis dirbant su „root“ prieiga, valdymo skydeliu, SSH apvalkalu ir FTP kliento / serverio konfigūracija?

Pvz., Įmanoma rasti pigių VPS teikėją, kuris taip pat apima tvarkomą VPS prieglobos pagalbą. Jei nesate labai kvalifikuotas kaip serverio administratorius, vis dėlto turėsite tai padaryti prioritetu, kai tikrinsite VPS planus. Atidžiai žiūrėdami į tai, ko jums tikrai reikia, ir tai, ką siūlo prieglobos paslaugų teikėjas, turėtumėte sugebėti rasti VPS prieglobos planus, kurie nesugadins jūsų biudžeto.

1. A2 talpinimas

A2 priegloba

Žemiausia kaina: 5 USD per mėnesį už visiškai nevaldomą VPS

Atsakymo laikas: 279 ms

Uptime: 99,66 proc.

Peržiūrėkite „A2Hosting Plans“

Kaip ir daugelis šio sąrašo variantų, pigiausias „A2“ VPS pasiūlymas yra tiesiogiai skirtas žmonėms, turintiems techninius įgūdžius, reikalingus nutolti nuo sistemos ir prižiūrėti ją be pagalbos. Yra „A2 Hostingas“ teikiamų valdomų paslaugų variantų, tačiau tai kainuoja žymiai brangiau, skambant 35 USD per mėnesį.

Pigių kainų pasiūla yra gana ribota. Turėsite prieigą tik prie vieno procesoriaus branduolio, tačiau galite sumokėti šiek tiek daugiau, kad gautumėte papildomų išteklių, tokių kaip daugiau branduolių, vietos diske ir RAM. Mes nerekomenduotume paleisti aukšto našumo svetainės žemiausioje pakopoje nuo A2, tačiau tai yra tvirtas pasiūlymas visiems, kuriems tereikia pakelti statinius puslapius arba PHP naudoti pagrindinius dinaminius scenarijus..

Tai nereiškia, kad spektaklis yra baisus. Gausite nemokamą SSD diską su savo planu. A2 taip pat siūlo prieigą prie „Cloudflare“, kad būtų užtikrintas papildomas stabilumas ir saugumas. Serverio konfigūracija taip pat labai greita, užtrunka vos kelias minutes. Daugelis funkcijų, tokių kaip „cPanel“, yra ir priedai.

Dėl kainos taip pat labai sunku skųstis greičiu. Jei atsakymo laikas yra mažesnis nei 300 ms, turėtumėte įdėti į serverį gana didelę „WordPress“ versiją, kad jūsų įkėlimo laikas būtų net vidutiniškas. Užsiregistravęs vos už 5 USD, A2 pagrįstai uždirba vietą bet kurio prieinamų VPS pasiūlymų sąrašo viršuje. Taip pat yra pinigų grąžinimo garantija.

Žiūrėti visą „A2Hosting“ apžvalgą

2. „iPage“

ipage vps talpinimas

Žemiausia kaina: 19,99 USD per mėnesį

Atsakymo laikas: 708 ms

Uptime: 99,75 proc.

Peržiūrėkite „iPage“ prieglobos planus

„IPage“ žmonės nepasiduoda siūlydami visiškai plikas kaulų talpinimo planus dėl purvo. Vietoj to, įmonė orientuojasi į tai, ką galima apibūdinti kaip pakankamai gerą variantą, kuris tinkama marža lenkia žiniatinklio prieglobos pramonės standartą – 30 USD per mėnesį VPS..

Didžiausias „iPage“ naudojimo privalumas yra jų valdomų techninių ir klientų palaikymo paslaugų kainos. Jei nerimaujate, kad palikote dykumą su serveriu, kurio negalite prižiūrėti, tai yra nemažas dalykas. Dėl šios priežasties „iPage“ gali būti ideali rinkodaros specialistams, dizaineriams ir agentūroms, kuriems reikia šiek tiek pagalbos, kai technologijos pradeda veikti.

Už savo 20 dolerių gausite vieno branduolio serverį, 40 GB atminties vietos, vieną TB pralaidumo ir nemokamą „cPanel“ diegimą. Trūkumai rodo, kad nėra jokių „Windows“ serverių, ir net „Linux“ siūlo tik „CentOS“. Jūs taip pat susidursite su šiek tiek pasenusiu LAMP kamino diegimu, kurio centre yra PHP 5.

Tai, ką siūlo „iPage“, nėra geriausias pasirinkimas žmonėms, kuriems reikalingas kainos ir našumo pasiūlymas, nepatenkantis į diagramas. Jei jums tereikia gauti pagrindinius prieglobos ir dinaminių scenarijų kūrimo sugebėjimus už priimtiną kainą, tai nėra blogai. Pasinaudokite nemokamų valdomų paslaugų palaikymu, o „iPage“ yra puikus pasirinkimas sąmoningiems klientams, kuriems retkarčiais reikia šiek tiek pagalbos..

Žiūrėti visą „iPage“ apžvalgą

3. Svajonių dvasia

„dreamhost“ vps talpinimas

Žemiausia kaina: 10 USD per mėnesį

Atsakymo laikas: 418 ms

Uptime: 100%

Peržiūrėkite „Dreamhost“ prieglobos planus

Vienas iš didžiausių „Dreamhost“ pranašumų yra tas, kad jie yra gana arti visos paslaugos teikiančios interneto prieglobos įmonės. Jie parduoda domenų vardus ir siūlo 10 USD vertės VPS prieglobos paketą, kuriame yra visiškai neišmatuotas pralaidumas. Jei jums reikia nusipirkti IP adresą IPv4 bloke, jie jus taip pat aprėps.

Kaip vis labiau įprasta, taip pat galite tikėtis, kad jūsų svetainė veiks ypač reaguojančiais SSD diskais. Pradiniame plane yra tik 10 GB vietos diske, todėl žmonės, turintys aštresnių svetainių, kuriose yra daug medijos, gali norėti ieškoti kitur.

„Dreamhost“ taip pat yra visiškai valdomas paslaugų teikėjas, o 10 USD per mėnesį yra toli gražu ne pigiausia kaina, kurią rasite už tai. Jie taip pat turi klientų aptarnavimo personalą, ištisą parą veikiantiems skambučiams.

Pagrindinis pliusas yra tai, kad bendrovė siūlo automatines „WordPress“ svetainių atsargines kopijas. Vis dėlto „Windows“ serverio negausite. Kalbant apie atvirkščiai, jie gana lengvai prideda RAM prie virtualizuotų egzempliorių, nors tai, be abejo, kainuoja.

Uptime yra kietas. Taip pat galite tikėtis, kad jūsų sistema reaguos labai jautriai. Jei ieškote vidutinio tarp valdomų paslaugų, greičio ir kainos, „Dreamhost“ pasiekia labai gerą pusiausvyrą.

Žiūrėti visą „Dreamhost“ apžvalgą

4. Pagrindiniai vėjai

hostwinds vps talpinimas

Žemiausia kaina: 4,49 USD per mėnesį už nevaldomą, „Linux“ pagrįstą prieglobą

Atsakymo laikas: 1 093 ms

Uptime: 100%

Peržiūrėkite „Hostwinds“ prieglobos planus

Kitas įrašas labai žemoje kainų skalės pusėje yra „Hostwinds“. Bendrovė siūlo 4,49 USD pakopą už nevaldomas paslaugas, tačiau taip pat yra 10,99 USD vertės valdomo žiniatinklio prieglobos. Apatinę sistemos pakopą sudaro vieno branduolio procesorius su VPS, 30 GB talpos SSD disko saugykla, viena TB pralaidumo ir viena GB RAM.

Didžiausias „Hostwinds“ pokytis yra tas, kad jie, be „Linux“, taip pat siūlo „Windows“ sistemas. Jie teikia klientų aptarnavimą visą parą, visą parą, tačiau bendrovė teikia pirmenybę vartotojams, kurie naudojasi tiesioginių pokalbių sistema. Galite atlikti pervedimus nemokamai ir gauti pagalbos.

Našumas yra nepriimtinas, o pradinis reagavimo laikas trunka šiek tiek daugiau nei vieną pilną sekundę. Jie apima įmonės lygio užkardą, o dinamiška scenarijų aplinka yra moderni PHP 7 sistema. Saugumas gali pritraukti jus prie „Hostwinds“, taip pat gali prireikti valdomų prieglobos paslaugų, tačiau kitaip manome, kad klientai gali rasti geresnių pasiūlymų tomis pačiomis kainų pakopomis..

Žiūrėti visą „Hostwinds“ apžvalgą

5. 1and1 IONOS

1 ir 1 „ionos“ vps talpinimas

Žemiausia kaina: 2 USD per mėnesį už nevaldomą, „Linux“ pagrįstą prieglobą

Atsakymo laikas: 918 ms

Uptime: 100%

1 vaizdas&1 „IONOS“ prieglobos planai

Kaina yra tokia pigi, kokią surasite versle, ir tai tikriausiai jus nustebino, koks gali būti laimikis. Didžiausias laimėjimas yra tas, kad turėsite prieigą tik prie vieno virtualiojo procesoriaus ir pusės gigabio RAM. Taip pat, nenuostabu, atminties talpa yra tik 10 GB, tačiau tai bent SSD.

Gaunate tik įprastų „Linux“ operacinių sistemų sąrašą už 2 USD. Vis dėlto įspūdingai galite pasirinkti duomenų centrus Amerikoje, Vokietijoje ar Ispanijoje.

Peržiūrėti visą 1&1 „IONOS“ apžvalga

6. AWS debesis

amazon lightsail

Pradinė kaina: 3,50 USD per mėnesį

Atsakymo laikas: 500 ms

Uptime: 99,99%

Peržiūrėkite „AWS Cloud Hostingas“ planus

Griežčiausiąja prasme „Amazon“ pasiūlymas nėra tikras VPS prieglobos sprendimas. Tačiau naudodamas masyvią įmonės debesų architektūrą, „AWS Cloud“ siūlo vientisą patirtį, veikiančią beveik tiksliai kaip įprastą VPS.

Sunku įveikti 3,50 USD per mėnesį kainą, nors laimėjimas yra tas, kad jūs einate į aplinką, kuri yra 100% nevaldoma. „AWS Cloud“ yra sukurtas didžiausių tarptautinių kompanijų sunkiosioms technikoms, o sąranka yra visiškai neatleistina žmonėms, turintiems bent jau aukštesnį ar aukštesnį žinių lygį dirbantiems su operacinėmis sistemomis, nuotolinės prieigos ir kitais komponentais..

„As-as-you-go“ planas gali būti labai gražus žmonėms, kuriems reikia mažinti pigią kainą. Tai reiškia, kad reikia mokėti tik už procesorių ciklus, ir tai gali būti patrauklu įmonėms, kurios užsiima tokiais dalykais, kaip žiemos atostogų pardavimo skubėjimas. Jei nenorite, kad turėsite išplėsti savo sistemos dydį, kad patenkintumėte paklausą, ir mokėkite, kad išlaikytumėte šią skalę ne sezono metu, tada AWS verta atidžiai pažvelgti..

Pagrindinis trūkumas yra tai, kad savo instancijoje galite įdiegti bet ką, ko norite. Jei norite paleisti Node.JS, o ne PHP, nustumkite save į rankas. Dėl šios priežasties tai yra geras pasirinkimas aukštos kvalifikacijos specialistams, kurie žino, kaip nuotoliniu būdu nustatyti serverius. Visiems kitiems turbūt protinga ieškoti kitur.

Žiūrėti visą „AWS Cloud“ apžvalgą

7. Alibaba Cloud ECS

alibaba debesis vps talpinimas

Žemiausia kaina: 4,50 USD už 1 TB duomenų perdavimo

Atsakymo laikas: 2000 ms

Uptime: 100%

Peržiūrėkite „Alibaba Cloud ECS“ hostingo planus

Geriausiai galvojama apie „Alibaba“ kaip „Kinijos“ „Amazon“ versiją, ir nenuostabu, kad bendrovė taip pat įsitraukia į panašius pasiūlymus, naudodama debesų pagrindu sukurtą VPS. Kainos yra pigios, ir tai yra geras atspirties taškas norint mokėti už pralaidumą tik naudojant. Už kainą vartotojai gauna vieną virtualizuotą procesorių, vieną GB atminties ir 40 GB SSD atminties. Tai daug vietos diske už dolerį. Bendrovė taip pat yra įsipareigojusi naudoti „E5“ serijos „Intel Xeon“ procesorius.

Neigiamai reaguojama į blogai. Vis dėlto, jei nustatote Azijos ar Australijos žmonių serverius, galite pasiekti numerius arčiau to, ką matote naudodami AWS.

Jei „AWS Cloud“ sąranka atrodo nedraugiška vartotojui, tada pasiruoškite tiesioginei „Alibaba“ sąsajai su vartotojais. Surasti tikslų VPS prieglobos poreikių variantą gali būti iššūkis. Jei ieškote alternatyvos „AWS Cloud“, galbūt verta ieškoti „Alibaba“. Jei neturite techninių kapočių, kad galėtumėte savarankiškai rūšiuoti sąrankos procesą, norėsite toliau medžioti.

Kas yra VPS ir kodėl ne visada pigu??

Palyginti su tuo, kuo bandoma konkuruoti, VPS hostingas iš tikrųjų yra pigus. Nors pramonės standartas – 30 USD per mėnesį – gali nebūti labai įperkamas, ypač palyginti su kai kuriomis prieglobos galimybėmis, tokiomis kaip debesies serveriai ir pasidalijamasis priegloba, tačiau tai yra geras pasiūlymas, palyginti su tuo, ką matysite iš dedikuotų hostingo kompanijų. Visiškai skirtas serveris gali kainuoti nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių dolerių per mėnesį, priklausomai nuo mašinos, kuri atliks prieglobos darbus, tipo.

VPS talpinimas daugeliu atžvilgių yra produktas, skirtas žmonėms, norintiems išskaidyti skirtumą. Jiems reikia kažko, kas yra pigiau nei dedikuotas serveris, tačiau jie vis tiek norėtų turėti tai, kas suteikia visišką prieigą prie šaknies, galimybę įdiegti savo programinę įrangą ir plačią administratoriaus kontrolę..

Kas tada yra VPS?

Virtualizacija yra procesas, kai įmonė padalija fizinės mašinos išteklius į virtualaus privataus serverio seriją. Kiekvienas iš šių virtualizuotų egzempliorių gali pateikti nepriklausomą ir visiškai funkcionuojančią versiją:

 • Operacinė sistema
 • Žiniatinklio serverio aplinka
 • Pilna failų sistema

Kitaip tariant, tai visiškai veikiantis kompiuteris, veikiantis per daug didesnio kompiuterio skaidinį. Nedažnai pagrindinėse mašinose yra šimtai procesoriaus branduolių, daug terabaitų atminties ir apkrova RAM. Šių išteklių sumažinimas iki virtualaus serverių krūvio reiškia, kad įmonė gali pasiūlyti serverius pora šimtų klientų, nereikia kiekvienam sukurti atskiro įrenginio..

Jums gali kilti klausimas, kodėl VPS ne visada pigesnis. Didelis dalykas įmonėms, palaikančioms VPS serverius, yra tai, kad jos turi teikti nemažą techninę ir klientų aptarnavimo dalį. Pigi VPS priegloba beveik visada nėra valdoma, o tai reiškia, kad reikia išmesti daug palaikymo lygties pusių. Bendrovės taip pat dažnai apdailos kitas funkcijas, kad sumažintų išlaidas, įskaitant:

 • Mažiau procesoriaus branduolių
 • Mažiau atminties
 • Sumažėjęs mastelio keitimas
 • Valdymo pulto licencijos, atvirojo kodo ar pigios
 • Programinė įranga be licencijų, ypač rinkinys LAMP

Jie taip pat gali vengti tokių dalykų kaip:

 • „Windows VPS“
 • DDoS apsauga
 • SSD diskai
 • Specialūs ištekliai

Nei vienas iš jų nėra baisus. Jei priegloba yra viena svetainė, kurioje nėra daug srauto ar kuriai reikia daug apdorojimo galios, tai puikus būdas taupyti pinigus.

Ko tikėtis iš pigaus VPS teikėjo

Neįmanoma rasti prieinamos VPS prieglobos kompanijos, tačiau teks padaryti keletą kompromisų. Daugeliu atvejų jūs naudojate „Linux“ VPS, o ne „Windows“ serverius. Sandėliavimo vieta taip pat gali būti gana ribota, paprastai nuo 10 iki 40 GB. Tai nebus problema daugeliui svetainių, tačiau augant svetainei, tai gali sukelti problemų. Jūs taip pat greičiausiai apsiribosite keliomis „Linux“ diskusijomis, tokiomis kaip „Ubuntu“, „CentOS“ ar „Debian“.

Valdomos pagalbos, susijusios su pigių VPS prieglobos paslaugų teikėjais, stoka gali sukelti problemų mažiau išmanantiems ar patyrusiems vartotojams. Tvarko priegloba skirta žmonėms, kuriems reikalinga tam tikra pagalba nustatant ir šalinant triktis. Nevaldomoje aplinkoje jūs esate beveik vienas (-a), lyg būtumėte su kambaryje sėdinčia mašina. Pabrėžtina, kad virtualioji mašina yra realiame kompiuteryje, prie kurio turite prisijungti per nuotolį, ir tai gali pateikti savo iššūkių rinkinį, jei tokios funkcijos kaip SSH ir FTP nereaguoja..

Žmonėms, neturintiems „Linux“ administratoriaus patirties, paprastai nerekomenduojama pirkti pigų VPS serverį. Jei negalite sudaryti žudiko sandorio valdomoje serveryje, darbas rinkodaros agentu arba agentūra, bandanti valdyti serverį, gali būti nesąmonė. Geriausi VPS pasiūlymai nepateisina išalkimo be jokios techninės pagalbos. Jei jums nėra labai patogu dirbti su CLI ir tokioje sąsajoje kaip „PuTTY“, jūs tikrai norėsite gauti visiškai valdomą prieglobos planą.

Kita vertus, nebrangi VPS yra puikus būdas sutaupyti pinigų, jei turite reikiamų įgūdžių jį išlaikyti. Pigūs VPS serveriai gali padėti jums sutaupyti šimtus dolerių, ypač jei jums reikia paleisti kelis iš jų.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map