A2 vs GoDaddy.com hostingas – palyginkite kainas ir planus – 2020 m. Gegužė

A2 vs GoDaddy.com hostingas – palyginkite kainas ir planus – 2020 m. Gegužė

A2 vs GoDaddy.com hostingas – palyginkite kainas ir planus – 2020 m. Gegužė

Palyginus dvi seniai žinomas įmones, turinčias didelę vardą, gali būti sunku rasti kiekvienos įmonės individualius bruožus ir ypatybes. Kai abi įmonės siūlo platų pakuočių pasirinkimą, panašios galiojimo garantijos ir pritaikomos parinktys priima sprendimą dar sudėtingesniu.


Kai suprasite, ko jūsų verslui reikia jūsų svetainėje, jums bus daug lengviau apsispręsti dėl idealios svetainės. Palyginę įmonės funkcijas, greitį, veikimo laiką ir prastovas bei pasirinkę pritaikę biudžetą, galėsite priimti geriausią įmanomą sprendimą..

A2 talpinimas

Nuo 2003 m. „A2“ priegloba visada buvo aukščiausias prieglobos kokybės pasirinkimas. Keli šaltiniai laiko savo neribotą vietą diske ir neribotą pralaidumą kaip labai vertinamas savybes..

 • Kainos: A2 priegloba siūlo kelias prieglobos parinktis.
  • Bendras priegloba: paketai paprastai prasideda nuo 7,99 USD, tačiau „A2 Hosting“ siūlo kupono kodą, kurio kaina sumažėja iki 3,92 USD per mėnesį.
  • VPS talpinimas: Pradinio lygio paketas prasideda nuo 5 USD per mėnesį.
  • Perpardavinėtojo priegloba: pradedant nuo 19,99 USD prieš bet kokius kuponus, tačiau turimi kodai paprastai nuleidžia kainą iki 13,19 USD per mėnesį..
  • Dedikuotas priegloba: pritaikius kuponą, iš anksto su nuolaida suma – 119,99 USD – sumažėja iki 99,59 USD per mėnesį..
 • Klientų palaikymas: „A2“ teikia klientų aptarnavimą visą parą, naudodamas telefono skambučius, bilietus į serverį ar tiesioginius pokalbius.
 • Greitis: „SwiftServer“ aukštos kokybės platforma leidžia „A2 Hostingas“ jiems pasiūlyti „Turbo“ paketus, kurie įkelia jūsų puslapius iki 20 kartų greičiau. „A2 Hostingas“ taip pat siūlo kietojo kūno diskus visose klientų sąskaitose.
 • Vertė: Bendrovė apima SSD, „cPanel“ prieigą visiems bendrojo prieglobos klientams ir daugybę pritaikomų variantų jų prieglobai ir perpardavimui..
 • Ypatybės: Jie turi aukštą apsaugos lygį su antivirusine apsauga, automatine serveryje esančia atsargine kopija, įtrauktu „cPanel“ ir daugybe pasirinkimų programinės įrangos, platformos integracijos ir dar daugiau, kad tiktų kiekvienam verslui..
 • Prastovos / Uptime: „A2 Hosting“ klientams žada 99,9 proc. Neveiklumo ir leidžia klientams pasirinkti duomenų centrą iš privačių svetainių Mičigane, Amsterdame ir Singapūre..

Varyk Tėti

Turėdama daugiau nei 14 milijonų klientų visame pasaulyje, „GoDaddy“ beveik 20 metų teikia aukštos kokybės klientų aptarnavimą. „GoDaddy“ yra labai populiarus pasirinkimas daugeliui skirtingų šalių, o kainos yra 99,9 procento..

 • Kainos: „GoDaddy“ yra labai žemos kainos ir dažnai vykdo pardavimus bei specialius pasiūlymus. Yra keli jų prieglobos galimybių lygiai.
  • Bendri priegloba: jie siūlo „Linux“ ir „Windows“ prieglobos planus, kurių pardavimas prasideda nuo 3,99 USD; Paprastai planai prasideda nuo 7,99 USD per mėnesį.
  • „Cloud Hostingas“: jūsų pirmas mėnuo nemokamas, tada 20 GB planas gali būti didesnis nei 5 USD per mėnesį; turėdami aukščiausią planą, jūs gaunate 80 GB ne daugiau kaip 80 USD per mėnesį.
  • Perpardavinėtojų priegloba: jie siūlo dvi perpardavinėtojų programas: pagrindinį planą iki 25 klientų, pradedant nuo 8,99 USD per mėnesį, ir perpardavinėtojo programą, palaikančią neribotą kiekį klientų, pradedant nuo 14,99 USD per mėnesį..
  • Dedicated Hosting: Dedicated IP planai prasideda nuo 5,99 USD per mėnesį.
  • Virtualūs privatūs serveriai: „Linux“ planai prasideda nuo 24,99 USD per mėnesį, parduodami nuo 29,99 USD per mėnesį; „Windows“ planai prasideda nuo 34,99 USD per mėnesį, paprastai nuo 39,99 USD.
 • Pagalba klientams: „GoDaddy“ siūlo palaikymą telefonu visą parą įvairiomis vietomis ir kalbomis. Jie taip pat turi tiesioginius pokalbius ir išsamią duomenų bazę, kurioje galite ieškoti informacijos. Yra aktyvūs klientų forumai ir tinklaraščiai, kuriuose galima gauti papildomos pagalbos.
 • Greitis: „GoDaddy“ nėra greičiausias pagrindinis kompiuteris rinkoje, tačiau jie užtikrina puikų greitį.
 • Vertė: „GoDaddy“ turi ilgametę patirtį. Jų kainos yra ypač žemos, jos teikia kokybiškas klientų aptarnavimo ir puikias savybes klientams visame pasaulyje. Kai kuriuose paketuose taip pat gali būti reklamų ar nuotraukų.
 • Savybės: Be palaikymo svetainių kūrime ir kompetencijos domenų aukcionuose, jie teikia priglobtus el. Laiškus, svetaines, logotipus ir el. Prekybos svetainių dizainą, taip pat moko pasidaryk pats, saugos ir kitas prieglobos ir serverio parinktis jų „Pro“ programa.
 • Prastovos / Uptime: „GoDaddy“ nedaug skelbia apie prastovų ir veikimo laiką, tačiau jie garantuoja 99,99 procentų darbo laiką, laikydamiesi pramonės standartų. Jie turi duomenų centrus ir vietas visame pasaulyje, o jų stabili, pastovaus aptarnavimo istorija.

Kas jums geriausia?

Nors jos abi yra prieglobos įmonės, orientuotos į mažas įmones, tarp „A2“ ir „GoDaddy“ yra keletas didelių skirtumų. Jie abu turi unikalių savybių ir ypatumų, leidžiančių teikti paslaugas didelėms ir mažoms įmonėms, taip pat turi programas, kurios gali pritaikyti visų jėgų ir sugebėjimų vartotojus..

„GoDaddy“ yra gera pradinio lygio galimybė tiems, kurie turi ribotą biudžetą ar mažai patirties. Jie turi programas perpardavėjams, dukterinėms įmonėms ir ne pelno siekiančioms organizacijoms. Juose yra daugiau nei 65 milijonai domenų, teikiančių perkėlimus, naujus plėtinius, asmeninius domenus ir masinės paieškos paslaugas. „Pasidaryk pats“ svetainių kūrėjas skirtas padėti naujam vartotojui per trumpą laiką atsistoti ir paleisti.

„A2“ yra geriau pritaikytas vidutinio dydžio įmonėms, turinčioms patyrusių darbuotojų ir šiek tiek žinių apie interneto svetainių kūrimą ir prieglobos poreikius. Daugiau nei 30 pritaikytų prieglobos paketų ir daugybė funkcijų, skirtų kainos taškui, daro A2 patikimu ir patikimu pasirinkimu.

Jei norite sužinoti daugiau apie prieglobos parinktis, peržiūrėkite mūsų „A2“ prieglobos ir „Siteground“ įrašą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector