Geriausi VPS prieglobos paslaugų teikėjai – palyginkite kainų nustatymą ir galimybes 2020 metams

Geriausi VPS prieglobos paslaugų teikėjai – palyginkite kainų nustatymą ir galimybes 2020 metams

Geriausi VPS prieglobos paslaugų teikėjai – palyginkite kainų nustatymą ir galimybes 2020 metams

VPS talpinimas yra tobulas kainos ir efektyvumo derinys.


Tačiau, turint tiek daug variantų, peizažas yra painus.

Mes suskaidome geriausią VPS prieglobą pasaulyje, kad padėtume jums apsispręsti.

geriausias priegloba smulkiajam verslui

Tinkamos pusiausvyros tarp ekonominio efektyvumo ir administratoriaus galios mokėjimas už prieglobos sprendimą gali būti iššūkis.

Vis dėlto vienas patraukliausių variantų yra kreiptis į VPS teikėją.

Kas yra VPS talpinimas?

VPS reiškia „virtualų privatų serverį“. VPS idėja yra sukurti tokią aplinką, kokia būtų turinti savo fizinį serverį, nemokant už aparatūros išlaidas, atsirandančias įsigijus visą mašiną sau..

Ypač žmonėms ir organizacijoms, kurioms reikia tinkamo dydžio sąrankos, geriausios VPS prieglobos įmonės radimas gali padaryti didelę įtaką. Tai leidžia žymiai labiau valdyti, nei galite gauti naudodamiesi daugeliu kitų hostingo parinkčių, o kaina yra pakankamai pagrįsta, kad dauguma žmonių jaustųsi patogiai..

Šiame VPS prieglobos palyginime apžvelgsime dešimtuką VPS kompanijų, jų siūlomas galimybes ir privalumus bei trūkumus. Pabaigoje taip pat išnagrinėsime kai kuriuos pagrindus, ką daro prieglobos paslaugų teikėjas ir kodėl jūs galite ar nenorite eiti šia linkme. Taip pat aptarsime, kaip VPS palyginti su alternatyvomis, tokiomis kaip bendrasis priegloba, dedikuotas serveris ir debesų priegloba.

1. „InMotion Hostingas“ – valdomas & Debesų VPS

valdomas vps hostingas

Žemiausia kaina: 27,99 USD per mėnesį su dvejų metų sutartimi

Atsakymo laikas: 635 ms

Uptime: 100%

Peržiūrėkite „InMotion VPS“ talpinimo planus

Kaip ir daugelis bendrovių, siūlančių VPS prieglobos planus, „InMotion“ teikia daugybę skirtingų paslaugų. Pravartu žinoti, pavyzdžiui, kad galite pereiti prie tam skirto serverio. Prieš palaikydami ryšį su klientais, įmonės palaikymo komandos nariai taip pat privalo baigti daugiau nei 160 valandų mokymų, taigi, skambindami į klientų palaikymo tarnybą, jūs būsite gerose rankose..

Didelis pranašumas žmonėms, kurie nėra tokie protingi, yra tas, kad „InMotion“ savo VPS planuose siūlo ir valdomas, ir savitarnos galimybes. Jei esate rinkodaros specialistas, turintis nedaug patirties nustatant prieglobos paslaugas ar užsiimantis tokiais dalykais, kaip pati operacinė sistema ar šakninė prieiga, valdomas planas užtikrins, kad kas nors ten padės jums per visą procesą. Jie netgi siūlo svetainių kūrimo paslaugas, kad galėtumėte viską susikurti per daug nesivaržydami.

Peržiūrėkite visą „InMotion Hosting“ apžvalgą

2. A2 priegloba – valdoma & Nevaldomas VPS

A2 priegloba

Žemiausia kaina: 5 USD per mėnesį už visiškai nevaldomą VPS

Atsakymo laikas: 279 ms

Uptime: 99,66 proc.

Peržiūrėkite A2 prieglobos planus

A2 pigiausių variantas yra labai patrauklus konkrečiam klientų ratui. Jei turite techninių įgūdžių, reikalingų savarankiškam serverio valdymui, tikriausiai geriausias VPS prieglobos pasirinkimas, atsižvelgiant į kainą pagal efektyvumą, yra daugiau nei 5 USD per mėnesį sumokėjimas. Pigus siūlymas nėra žvėriškas, nes susidursite su vienu procesoriaus branduoliu, tačiau jis gali būti labai ekonomiškas, jei neketinate vykdyti nieko intensyvaus skaičiavimo, pvz., „FFmpeg“ vaizdo įrašų įkėlimui ir konversijos.

Jei nesate tikri, koks valdymo skydelis gali būti juo naudojamas, yra valdoma VPS serverio talpinimo parinktis, kuri padės patenkinti tuos poreikius. Tai gana brangiai kainuoja nei pradinis jų siūlymas, tačiau valdantis sprendimas vis dar yra konkurencingas maždaug 35 USD per mėnesį. Naudodami šią sąranką taip pat gausite daugiau procesoriaus branduolių ir vietos diske, todėl galbūt norėsite patikrinti tai mūsų, net jei esate sunkus kūrėjas ir turite serverio administratoriaus įgūdžių.

Greitis taip pat yra didelis A2 prieglobos pliusas. Jei reagavimo laikas yra mažesnis nei 300 ms, virtualiojo serverio planas suteikia jums tiek daug, kiek galite tikėtis iš tam skirto prieglobos paketo.

Žiūrėti visą „A2 Hosting“ apžvalgą

3. „Bluehost“

„bluehost“ vps talpinimas

Žemiausia kaina: 18,99 USD per mėnesį įvadinis ir 29,99 USD per mėnesį po

Atsakymo laikas: 2200 ms

Uptime: 99,98%

Peržiūrėkite „Bluehost“ prieglobos planus

Nors galutinis visos dienos mokestis – 30 USD per mėnesį – yra beveik standartinis pramonės sektorius, „Bluehost“ siūlo keletą variantų, kurie galėtų padaryti jį patrauklesnį. Visų pirma, įmonė teikia nemokamą domeną su visais savo prieglobos planais ir tas nemokamas domeno vardas faktiškai priskiriamas sąskaitai per visą plano galiojimo laiką. Tai nėra tik įžanginis pasiūlymas. Taip pat galioja 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Jūs taip pat gausite gana vidutinę 30 GB vietos diske, tačiau bendrovė siūlo SSD saugyklą iš dėžutės. Panašiai, jūs gaunate du procesoriaus branduolius savo serveryje su net mažiausios kainos planu. Pasinaudodama KM hipervizoriumi, įmonė taip pat užtikrina, kad kiekviena uncija išteklių, už kuriuos mokate, garantuojama, kad bus skirti jūsų virtualiajam serveriui..

Neigiama nuomonė, kad „Bluehost“ reakcijos laikas yra netinkamas. Jei norite paleisti tai, kas savaime neatsako, pvz., „WordPress“, tai daro „Bluehost“ griežtą ne. Galutiniams vartotojams patirtis bus nuo lėto iki tiesiog skausminga.

Klientų palaikymas yra didelis pliusas ir „Bluehost“. Uptime yra patikimas ir jūs galite tikėtis pagalbos, kai gali kilti problemų.

Žiūrėti visą „Bluehost“ apžvalgą

4. „HostGator“

hostgator vps priegloba

Žemiausia kaina: 29,99 USD per mėnesį

Atsakymo laikas: 1 610 ms

Uptime: 100%

Peržiūrėkite „Hostgator“ prieglobos planus

Iš pradžių skaistalai, „HostGator“ pasiūlymai neatrodo patys juokingiausi, nes vyksta VPS prieglobos palyginimai. Jie įkainoti pakuotėje, tačiau bent jau nesistengia apgauti jūsų, pateikdami bet kokius slaptus įvadinius pasiūlymus. Kur „HostGator“ išties išsiskiria iš viso siūlomo disko vietos. Gaunate 120 GB atminties kietojo kūno diskuose, turinčiuose žemiausios pakopos planus, lengvai nuvertindami daugelį konkurentų.

Jei norite sukurti daug vietos saugančią svetainę, pavyzdžiui, fotografuoti ar PDF failus, tai yra puiku, jei turite tokios vietos diske. Jūs taip pat įvertinsite tai, jei bandysite nustatyti savo „WordPress“ prieglobą ir reikės talpinti daugybę turinio.

„HostGator“ yra VPS paslauga, veikianti beveik du dešimtmečius. Jie teikia visą parą veikiantį klientų aptarnavimą per nemokamą telefono liniją. Turėdami biurus ir duomenų centrus keturiuose žemynuose, jie taip pat suteikia klientams galimybę gerai paskirstyti vietas, kuriose VPS gali apsigyventi.

Tačiau sunkiausias „pasidaryk pats“ trūkumas yra tas, kad „HostGator“ dažniausiai yra linkusi parduoti paslaugas savo klientams. Jie mielai jums parduos domeno vardą, IP adresą ir pagalbą SEO srityje. Kalbant apie aukščiau, tai puikiai tinka, tarkime, rinkodaros agentūrai, kuri savo darbuotojams neturi nė vienos techninės pagalbos.

Žiūrėti visą „Hostgator“ apžvalgą

5. „iPage“

ipage vps talpinimas

Žemiausia kaina: 19,99 USD per mėnesį

Atsakymo laikas: 708 ms

Uptime: 99,75 proc.

Peržiūrėkite „iPage“ prieglobos planus

„iPage“ veikia kaip puikus, o ne puikus VPS serverio tiekėjas, aptarnaujantis tam tikrą rinkos dalį. Jie daugiausia dėmesio skiria domenų vardams ir tvarkomai „WordPress“ prieglobai, tačiau siūlo VPS prieglobos paslaugas, jei žinote, kur ieškoti. Už šiek tiek mažesnę nei vidutinę kainą galite įsigyti daug standartinių funkcijų, įskaitant:

 • Vienas VPS jūsų procesoriaus branduolys
 • 40 GB vietos diske
 • Vienas pralaidumo TB
 • Vienintelis VPS
 • Nemokama prieiga prie „cPanel“

Jų standartinis diegimas yra „Linux“ paskirstymas „CentOS“, kuris turi gerą reputaciją. Nėra jokios „Windows“ parinkties, bet jūs turėsite prieigą prie viso labo LAMP pluošto. PHP versija yra 5, ir tai, deja, yra pasenusi. Valdomą palaikymą galima gauti be jokio papildomo mokesčio.

Jei norite sukurti labai saugią ir modernią svetainę, kuri veiktų atsižvelgiant į žaibišką kodą, „iPage“ nėra puiku. Žmonėms, kuriems tereikia sugebėjimo priglobti dinaminius scenarijus, vis dėlto verta ieškoti žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjo. Jūs negausite didelio našumo sistemos, tačiau už kainą gausite tinkamą.

Peržiūrėkite visą „iPage Hosting“ apžvalgą

6. Skystas internetas

skysto interneto vps priegloba

Žemiausia kaina: 29 USD per mėnesį

Atsakymo laikas: 603 ms

Uptime: 100%

Peržiūrėkite skystus interneto prieglobos planus

„Liquid Web“ yra dar viena „pakuotės vidurio“ įmonė, turinti nedidelį posūkį. Jų sistema naudoja debesies VPS architektūrą, o ne standartinę serverio valdymo sąranką, kurią naudoja daugelis kompanijų.

Šis požiūris turi savo privalumų ir trūkumų. Pagrindinis pranašumas yra tas, kad debesų pagrįstoje sistemoje mastelio keitimas yra daug paprastesnis. Pvz., Jei reikia perkelti daugiau saugyklos vietos, galite tiesiog padaryti keletą paspaudimų savo paskyros valdymo skydelyje ir turėsite ją per kelias minutes. Atliekant tradicingesnę sąranką, šiai užduočiai atlikti reikalingas valdomų paslaugų palaikymo specialistas, kad galėtų pakartotinai peržiūrėti jūsų virtualų serverį, ir jūs tikriausiai užstrigsite, kad turėsite viską iš naujo įdiegti..

Tačiau tai nėra tikra VPS. Jis tiesiog veikia kaip vienas. Šis skirtumas tikriausiai nėra didelis dalykas daugumai vartotojų, nes tiek debesies VPS, tiek įprastos virtualizuotos konfigūracijos remiasi ta pačia idėja – išteklių tiekimu iš didesnės aparatinės įrangos išteklių kolekcijos. Ant debesies tiesiog nupiešsi iš daug didesnio baseino.

„Liquid Web“ yra visiškai valdomas prieglobos paslaugų teikėjas. Kol turėsite visišką prieigą prie šaknies, dykumoje neliksite vieni, jei kažkas susipainioja. Jie siūlo tik žemiausios pakopos „Linux“ operacines sistemas, tačiau „Windows“ serveriai galimi, jei pakeliate net vieną pakopą.

Žiūrėti visą „Skystas internetas“ apžvalgą

7. „GoDaddy“

godaddy vps talpinimas

Žemiausia kaina: Įvadas – 19,99 USD per mėnesį, o vėliau – 29,99 USD

Atsakymo laikas: 697 ms

Uptime: 100%

Peržiūrėkite „GoDaddy“ hostingo planus

„GoDaddy“ yra tarsi erzinanti visur esanti įmonė. Jie kažkada sukūrė pavadinimą, kuriame domenų vardai buvo parduodami pigiai, tačiau tai pasitraukė į praeitį. Šiais laikais jie tiesiog siūlo šiek tiek visko, įskaitant ir VPS, ir specialius prieglobos serverius. Deja, GD gali būti gana skatinamas pardavimų, o kasos ekrane galite tikėtis daug žinučių, siūlančių parduoti jums SEO paslaugas, SSL sertifikatą ir beveik viską, kas nėra žmogaus inkstas..

Bendrovė turi vieną svarbų žingsnį į priekį. Visas pralaidumas visiškai neišmatuotas. Jei jūsų VPS gali valdyti krovinį, jiems nerūpi, kiek srauto jūs sugavote. Taip pat gausite tris paskirtus IP adresus, įtrauktus į kiekvieną VP serverio sąskaitą. Tai gali būti puiku, ypač talpinant daugybę domenų vienoje sistemoje.

Vis dėlto perspėkite, kad nevaldoma sąskaita „GoDaddy“ yra atvejis, kai ji turi mirti dykumoje. Jie mielai apmokestins jus už pagalbą, tačiau jūs neturėtumėte eiti su nevaldoma sąskaita per juos, nebent esate visiškai įsitikinę savo administratoriaus įgūdžiais. Bendrovė apima „cPanel“ standartą.

Kiekvienas pagrindinis serveris naudoja du procesorius su 6 branduoliais. Tai reiškia, kad jūs pasidalysite savo apdorojimo galia su kitomis mašinomis.

„GoDaddy“ nėra mėgstamiausias dalykas bet ji gali būti labai naudinga, jei turite daug daiktų, kuriuos norite laikyti vienoje sąskaitoje. Pvz., Jei priglobiate 100 domenų vardų ir jiems visiems reikia savo SSL sertifikatų, malonu turėti juos visus vienoje vietoje.

Žiūrėti visą „GoDaddy“ apžvalgą

8. Svajonių dvasia

„dreamhost“ vps talpinimas

Žemiausia kaina: 10 USD per mėnesį

Atsakymo laikas: 418 ms

Uptime: 100%

Peržiūrėkite „Dreamhost“ prieglobos planus

Jei ieškote panašios sąsajos su tuo, ką siūlo „GoDaddy“, „Dreamhost“ yra daug ką pasakyti. Kaina yra daug mažesnė, o minimaliame pakete yra 10 GB mažiau vietos diske. Viskas veikia SSD diskuose, o jūs vis tiek gausite neribotą ir neišmatuotą pralaidumą. Taip pat gausite nemokamą SSL sertifikatą.

Bendrovės klientų aptarnavimo komanda gali skambinti ištisą parą. Viena didžiausių premijų yra tai, kad jie meta automatizuotas atsargines kopijas žmonėms, kurie veikia „WordPress“ svetainėse. Tai taip pat yra visiškai valdomas sprendimas ir 10 USD per mėnesį yra paprasčiausia kaina, už kurią gausite valdomą pagalbą. RAM taip pat galima greitai padidinti. Tačiau, nepaisant to, „Dreamhost“ nedaro „Windows“.

Spartumas „Dreamhost“ yra labai greitas, ypač šios kainų pakopos atveju. Lygiai taip pat sunku skųstis 100 proc.

Žiūrėti visą „Dreamhost“ apžvalgą

9. Pagrindiniai vėjai

hostwinds vps talpinimas

Žemiausia kaina: 4,49 USD per mėnesį už nevaldomą, „Linux“ pagrįstą prieglobą

Atsakymo laikas: 1 093 ms

Uptime: 100%

Peržiūrėkite „Hostwinds“ prieglobos planus

„Hostwinds“ siūlo ir valdomus, ir nevaldomus sprendimus. Pigiausiai valdoma sistema prasideda nuo 5,17 USD per mėnesį, tačiau pasibaigus įvadiniam laikotarpiui ji padidėja iki 10,99 USD per mėnesį. Gausite gana standartinį pasiūlymą:

 • Vienas procesoriaus branduolys
 • 30 GB SSD saugykla
 • Vienas TB duomenų perdavimas
 • Vienas GB RAM

Taip pat yra valdomų „Windows“ parinkčių.

Klientų palaikymas galimas 24.7, tačiau įmonė bando vartotojus įtraukti į savo tiesioginių pokalbių eilę. Perkėlimas iš interneto yra nemokamas, o „Hostwinds“ palaiko kelis duomenų centrus. Taip pat įdiegta įmonės lygio ugniasienė.

Kalbant apie „Hostwinds“, kainos ir efektyvumo pasiūlymas nėra puikus. Tai, kad nėra geresnio pateikimo būdo, yra tas pasirinkimas, kuris yra, jei norite kažkur ieškoti.

Žiūrėti visą „Hostwinds“ apžvalgą

10. 1and1 IONOS

1 ir 1 „ionos“ vps talpinimas

Žemiausia kaina: 2 USD per mėnesį už nevaldomą, „Linux“ pagrįstą prieglobą

Atsakymo laikas: 918 ms

Uptime: 100%

1 vaizdas&1 „IONOS“ prieglobos planai

Jei norite absoliučiai pigiausio ir nepriekaištingiausio VPS talpinimo varianto, greičiausiai „IONOS“ yra kelias. Pradedant tik nuo 2 USD per mėnesį, jūs gaunate vieną virtualizuoto procesoriaus šerdį ir tik pusę mega RAM. Taip pat yra tik 10 GB talpos SSD vietos, bet vėlgi, tai yra pigi, nešvari parinktis, teikianti minimaliai gyvybingą svetainės prieglobos serverį..

Nenuostabu, kad šioje pakopoje turėsite pasirinkimą tik su „Linux“ pagrįsta OS. Tačiau galite pasirinkti duomenų centrus:

 • Jungtinės Amerikos Valstijos
 • Vokietija
 • Ispanija

Vartotojai taip pat gali pasirinkti iš „Ubuntu“, „Debian“ ar „CentOS“.

Įdomus dalykas yra tai, kad jei norite sumokėti standartinius 30 USD per mėnesį, galite gauti gana paprastą sąranką. Šiame lygyje jūs galite pasirinkti „cPanel“ ar „Plesk“ valdymo skydams, taip pat gausite „Archlinux“ ir „OpenSUSE“. Galite papildyti „Windows“ dar už 20 USD per mėnesį. Įdomiausia, kad aukštesnio lygio planą sudaro keturi virtualūs procesoriaus branduoliai, 160 GB SSD atminties ir 8 GB RAM. Tai gana geras kainų diapazono paketas. Taip pat pridedamas ugniasienės valdymas.

Peržiūrėti visą 1&1 „IONOS“ apžvalga

Supratimas apie VPS talpinimą

Nuskaitę dešimtuką VPS firmų, galite jaustis gerai, kaip atrodo pramonė. Daugelis kompanijų sukaupia apie 30 USD per mėnesį su savo pasiūlymais. Paprastai jie ima daugiau mokesčių už valdomą prieglobą, o „Windows“ paprastai yra ir papildoma.

Didelis dalykas, kurį reikia suprasti apie VPS pagrindinius kompiuterius, yra tas, kad jie beveik naudojasi tam skirtu serveriu, kiek jūs galite gauti nemokėdami už vieną aparatą. Virtualizacija yra procesas, kai vieno kompiuterio arba kompiuterių, naudojantys debesų programinę įrangą, ištekliai vartotojams yra padalijami. Virtualizacijos sąsajoje įmonės technikas teikia resursus tik jūsų serveriui.

Pvz., Įmonė gali naudoti aparatą su keturiais procesoriais, kurių kiekvienas turi 56 branduolius. Kiekviena šerdis palaiko du siūlus. Jei rezervuosite keletą branduolių administraciniams poreikiams patenkinti, tai suteiks jiems galimybę vartotojams suteikti maždaug 400 virtualių branduolių, niekam nesutampančius. Jie taip pat gali panaudoti kažką panašaus, pavyzdžiui, 500 TB atminties RAID masyve, ir aprūpinti ją panašiu būdu.

Kiekvienas iš tų aprūpintų serverių elgiasi taip, tarsi tai būtų jo paties kompiuteris. Galite įdiegti operacinę sistemą kiekvienoje ir bet kokioje programinėje įrangoje, ir tai yra didelis VPS pranašumas. Jūs gaunate:

 • Beveik viena mašina
 • Visiška administracinė OS kontrolė
 • Prieiga prie viso serverio egzemplioriaus už daug mažesnę kainą nei vieno kompiuterio kaina

Operacinės sistemos yra labai svarbios. Jei nesate susipažinęs su „Linux“, verta apsvarstyti tai, ypač jei nenorite mokėti priemokos už „Windows“ serveryje. Galbūt norėsite pasamdyti ar sudaryti sutartį su Linux pažįstamu asmeniu, kad užtikrintumėte pagalbos, kai jums jos reikia.

Svarbiausia, kad jums nebus apribota, kaip konfigūruoti savo sistemą. Pvz., Vaizdų prieglobos svetainei gali reikėti įdiegti GD, kad būtų galima lengvai tvarkyti failų tipus. Jei neturėsite bendro sprendimo, to negalėsite padaryti.

Neigiami VPS talpinimo būdai

VPS naudojimo neigiama pusė yra ta, kad išteklių, kuriuos galite atsisakyti, kiekis yra ribotas. Dedikuoti serveriai ir net didžiuliai debesų egzemplioriai gali pritraukti tūkstančius dolerių. Tačiau tai dažnai suteikia vartotojams galimybę dislokuoti nuo 2 iki 96 serverio branduolių. Daugeliui žmonių nereikia tiek daug energijos, todėl VPS yra puikus pasirinkimas sąmoningai kainuojantiems klientams, kuriems reikalinga aplinka, kurią jie visiškai valdo.

Išvada

VPS talpinimas yra populiarus pasirinkimas, nes jis dažnai leidžia žmonėms gauti geriausius iš abiejų pasaulių. Kainos yra pagrįstos, paprastai mažesnės nei 50 USD už pradinio lygio planą. Tuo pat metu jūs gaunate tai, kas funkciškai yra vienas serveris. Jei norite maksimaliai išnaudoti tinkinimus, neišardydami banko, verta ilgai ieškoti VPS teikėjo.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector