Geriausios nemokamos žiniatinklio prieglobos svetainės (2020 m. Gegužė)

Geriausios nemokamos žiniatinklio prieglobos svetainės (2020 m. Gegužė)

Geriausios nemokamos žiniatinklio prieglobos svetainės (2020 m. Gegužė)

Ką tik pradėjote verslą ir norite svetainės, tačiau negalite išleisti pinigų?


Laimei, yra keletas nemokamų prieglobos variantų – nors jūs turite žinoti apie tai, ką darote, arba galite nusivilti labiau nei bet kada.

priglobkite savo svetainę iš namų

Tinklalapio nustatymas gali būti sudėtingas uždavinys, be to, daugelis žmonių atsižvelgia į nemokamas serverio prieglobos galimybes, atsižvelgdami į ilgalaikes išlaidas..

Yra daug privalumų ir trūkumų, kurie eina kartu su nemokamomis hostingo svetainėmis. Jei jus domina nemokamas serverių priegloba, verta šiek tiek sužinoti apie tai, kaip jie veikia ir kas yra keletas populiariausių nemokamų svetainių talpinimo kompanijų. Pažvelkime į keletą didžiausių versle, tada aptarsime, ką turėtumėte atsiminti naudodami nemokamą žiniatinklio serverį..

000webhosting

000webhost

Atsakymo laikas: 230 ms

Uptime: 99,75 proc.

Peržiūrėkite 000 žiniatinklio prieglobos planus

„000webhosting“ uždirbo nemokamą svetainių talpinimo kompaniją, siūlančią tokį greitį, koks iš dalies susijęs su dideliais verslo šunimis. Naudodamiesi nemokamomis paskyromis, vartotojai gauna daugybę pranašumų, įskaitant:

 • 10 Gb pralaidumo
 • Vienas Gb vietos diske
 • Prieiga prie forumo programinės įrangos ir „Discord“ pokalbių sistemų

Kaip ir galite tikėtis naudodamiesi našiu nemokamu interneto serveriu, taip, yra keletas įspėjimų. Didelė galimybė kiekvienam, įsteigiančiam nedidelį verslą, yra tai, kad jie nestato el. Pašto abonementų. Taip pat galite tiesiog pamiršti, kad gausite ką nors panašaus į klientų palaikymą. Taip pat yra doozie: jie taip pat kiekvieną valandą veiks jūsų svetainę neprisijungę.

Galėsite nustatyti „MySQL“ duomenų bazę ir į savo paskyrą galėsite patalpinti dvi svetaines. Taip pat prieinama FTP prieiga. Turbūt įspūdingiausiai jie veikia PHP 7.3 ir naujesnės versijos savo serveriuose. Galite naudoti savo domeno vardą, o padomeniai leidžiami nemokamai. Tai apima automatinius montuotojus, kurie gali nustatyti „WordPress“, „Joomla“ ir kitas tinklaraščių ir CMS sistemas.

Taip pat buvo pranešimų apie „neaktyvius skelbimus“ 000 žiniatinklio prieglobos svetainių. Jie naudojasi iššokančiu stiliumi, ir tai gali netikti žmonėms, ieškantiems nemokamo interneto prieglobos, be skelbimų. Matyt, galite išjungti šią funkciją „cPanel“, bet tai nėra kažkas, ką pradedantieji išsiaiškins, kol turės problemą.

Žiūrėti visą „000webhosting“ apžvalgą

Begalybė

begalybės pagrindinis

Atsakymo laikas: 1 000+ ms

Uptime: 99,9%

Peržiūrėkite „Infinityfree“ planus

Didelė „Infinityfree“ pardavimų sparta yra ta, kad jie siūlo neribotą pralaidumą ir disko vietą. Tačiau turėtumėte atkreipti dėmesį, kad per dieną tinklalapių apsilankymų riba yra 50 000. Tai yra daugiau nei pakankamai visiems, kas tik skelbia svetainę apie šeimos paveikslus ar asmeninį projektą, tačiau verslui tai nėra puiku. „MySQL“ taip pat galite talpinti iki 400 duomenų bazių.

Vienas įspūdingiausių kompanijos pasiūlymų yra nemokamas SSL, DNS ir „Cloudflare CDN“. Jei bandote generuoti srautą pagal dabartines „Google“ SEO gaires, tai turi būti daug gerų dalykų. Jei norite nustatyti paprastą ir nemokamą domenų prieglobos paskyrą, tai gali būti labai naudinga. Taip pat savo paskyroje galite talpinti neribotus domenų pavadinimus. Vartotojai taip pat gali naudoti iki 10 el. Pašto abonementų, ir jiems kiekvienam leidžiama turėti vieną FTP paskyrą. „Infinityfree“ pati apmokestina, kad neturi „priverstinių skelbimų“. Šiek tiek neaišku, ką jie tuo turi omenyje, tačiau įmonė tikrai skatina palaikančius vartotojus išjungti skelbimų blokatorius.

Greitis yra šiek tiek problema. Svetainių įkėlimo laikas dažnai būna keliasdešimt sekundžių, ypač „WordPress“ diegimų atvejais. Jei ieškote prieglobos plano su žaibišku krovimo laiku, greičiausiai norėsite medžioti tarp kitų nemokamų interneto prieglobos paslaugų. Be to, įvykių apribojimas neigiamai vertina neišmatuotą disko vietos ir pralaidumo vertę.

Wix

Wix

Atsakymo laikas: 400 ms

Uptime: 99,9%

Peržiūrėkite „Wix“ prieglobos planus

Galite pastebėti, kad kuriasi modelis. Visi nemokamų žiniatinklio serverių sektoriaus atstovai turi nišą, kad jie kuria savo pardavimų piką. „Wix“ atveju tai nėra greičiausias ar patikimiausias. Vietoj to, jie daugiausia dėmesio skiria tai įmonei, kuri gražiausią interneto svetainių kūrėją pristato su nuvilkimo sąsaja. Ypač tiems žmonėms, kurie nesinaudoja internetiniu dizainu, prieglobos paslaugų teikėjai, pasižymintys geromis pastatų programomis, integruotomis į jų pasiūlymus, gali būti labai patrauklūs.

„Wix“ yra viena geresnių kompanijų tiek darbingumo, tiek reagavimo atžvilgiu. Tai užima daug kliūčių norint gauti nemokamą planą. Jie teikia menką 500 MB pralaidumą per mėnesį ir ne per didelę 500 MB vietos diske. El. Pašto paskyros taip pat negalimos.

Nemokamas svetainių kūrėjas, kaip jūs galite įsivaizduoti, gali šiek tiek priprasti. Laimei, „Wix“ taip pat teikia klientų palaikymą pokalbiais, el. Paštu ir telefonu. Statytojas taip pat sugeba įkurti internetines parduotuves. Jei nežinote daug kodo ir bandote sukurti svetainę per kelias minutes, yra labai geras argumentas, kodėl verta naudoti „Wix“.

„x10hosting“

„x10hosting“ pagrindinis

Atsakymo laikas: 340 ms

Uptime: 100%

Peržiūrėkite „x10hosting“ planus

Kitas rinkos dalyvis neriboto dydžio diske ir pralaidumo segmente yra „x10hosting“. Jie naudoja debesų sistemą, kuri pasitelkia SSD diskus, kad užtikrintų gerą reagavimą. Jūs taip pat turėsite prieigą prie „cPanel“, PHP ir „MySQL“. Tai daro bendrovės pasiūlymą puikiu pasirinkimu kiekvienam, turinčiam bent tarpinį pagrindą žiniatinklio programavimo srityje. Visi paketo programinės įrangos paketai yra nustatyti kaip naujausios versijos. Jie taip pat dirba daugiau nei dešimtmetį, o jų komplekte yra svetainių kūrėjas.

Bandydama šiek tiek atskirti, „x10hosting“ siekia būti vienu spustelėjimu veikianti montuotojų įmonė. Galite įkelti įvairias programas, įskaitant:

 • „WordPress“
 • Joomla
 • PHPBB
 • Magento

„Magento“ pasiūlymas yra puikus priedas, nes jis pradedantiesiems leidžia greitai pradėti naudotis elektronine prekyba.

Kaip įprasta daugeliui kompanijų, teikiančių nemokamą interneto prieglobą be skelbimų, galite tikėtis, kad neturite el. Pašto savo serveryje. Vienoje paskyroje taip pat leidžiama naudoti tik vieną domeną ir svetainę.

Didelis susierzinimas dėl „x10hosting“ kaip vienos iš „nemokamų ir neribotų su žvaigždute“ interneto prieglobos įmonių yra tas, kad jos taiko daugybės išteklių naudojančių paskyrų politiką. Tai daroma jų nuožiūra ir norint pašalinti bloką, reikalingas vartotojo įsikišimas. Kai kurie vartotojai net pranešė apie svetainių ištrynimus.

Puikus greitis ir veikimo laikas vilioja. Tačiau išteklių naudojimo politika reiškia situaciją, kuri yra beveik tokia pati bloga, kaip ir deformuota. Užtenka investuoti daug darbo kuriant svetainę prieglobos platformoje, kad būtų galima pamatyti, jog tai niūrus.

„AwardSpace“

apdovanojimų erdvė

Atsakymo laikas: 800 ms

Uptime: 100%

Peržiūrėkite „AwardSpace“ prieglobos planus

„AwardSpace“ į rinką ateina kaip 100 procentų be skelbimų teikianti įmonė, teikianti 27/7 klientų aptarnavimo paslaugas. Yra ir vieno paspaudimo parinktys, leidžiančios įdiegti „Joomla“ ir „WordPress“, ir jos suteikia 99% neveiklumo garantiją, net jei dauguma jų pasiūlymų įvertinimų priskiria 100 proc..

Kokie laimikiai? Gausite tik vieną Gb vietos diske ir 5 Gb pralaidumo. Tai nėra siaubinga, tačiau viskas pasidaro šiek tiek sudėtingesnė, kai įsigilinate į įmonės paslaugų teikimo sąlygas. Palaidotas TP yra leidimas parduoti jūsų duomenis trečiosioms šalims.

Greitis taip pat yra „AwardSpace“ problema. Nors bandymai rodo blogą 800 ms reakcijos laiką, buvo pranešimų apie atvejus, kurie yra artimesni 1500 ms.

Bendrovė taip pat bando jus supažindinti su jų mokamais pakopomis. Nors kai kurie jų įkainiai atrodo pigūs, už dolerį už dolerį, tikriausiai galite rasti prieglobos paketą mūsų vėlesniame skyriuje apie beveik nemokamus interneto prieglobos paslaugų teikėjus, kurie veiks žymiai geriau.

„FreeHosting.com“

laisvalaikio pagrindinis

Atsakymo laikas: 948 ms

Uptime: 98,79%

Peržiūrėkite „FreeHosting“ planus

Kalbant apie savybes, „FreeHosting.com“ yra viena geriausių nemokamų interneto svetainių talpinimo kompanijų. Laikydamiesi griežtos priimtinos naudojimo politikos, gausite 10 Gb vietos diske ir neišmatuotą pralaidumą. Kiekvienas vartotojas taip pat gali priglausti vieną el. Pašto abonementą kiekvienoje svetainėje! Valdymo skydelis taip pat galimas keliomis kalbomis.

Duomenų centrų, esančių Europoje, našumas yra didžiulė „FreeHosting.com“ problema. Uptime yra nepriimtinai mažas, artėjant prie neprisijungimo lygio bent pusę dienos kiekvieną mėnesį. Taip pat gana blogai reaguojama. Puslapių įkėlimo laikas yra blogesnis, ir jūs tikitės, kad PHP pagrįstos turinio valdymo sistemos pasinaudos svetainėmis, kurios bus įkeltos keliomis sekundėmis.

„FreeHosting.com“ yra sunkus niekam, kas vadovauja smulkiajam verslui. Tiesą sakant, net jei norite tiesiog įmesti keletą šeimos nuotraukų į puslapį, tikriausiai galėtumėte padaryti geriau. Jei jums tikrai nereikia iš tikrųjų neišmatuoto pralaidumo dangtelio, ieškokite nemokamų paslaugų kitur.

Privalumai ir trūkumai nemokamo interneto prieglobos svetainėse

Argumentai už

Gana saugu sakyti, kad didžiausi nemokamų paslaugų teikėjų pranašumai yra tai, kad jie siūlo savo daiktus nemokamai. Tai labai nustebino. Apskritai, nemokama yra kryptis, kuria turėtumėte eiti tik tada, kai ieškote kažko panašaus į nemokamą domenų prieglobą, kur tik pastatote vardus, kad galėtumėte juos naudoti vėliau arba parduoti. Tai taip pat gali būti geras būdas įgyti praktikos naudojant tokius programinės įrangos paketus kaip PHP ir MySQL, tačiau atminkite, kad dėl failų tvarkyklės ir duomenų bazės apribojimų vis tiek galite tapti ne tik savo svetainės dizaineriu, bet ir programuotoju. Žmonės, bandantys susitvarkyti HTML ir CSS, turėtų būti puikūs.

Minusai

Vienas iš minusų yra gana akivaizdus. Laisvas retai reiškia tikrai laisvą. Pavyzdžiui, neribotam pralaidumo matavimui beveik visada taikomi naudojimo apribojimai, išteklių apribojimai ir net savavališkos ribos, kiek kartų per dieną jūsų svetainė gali priimti.

Neįmanoma pastebėti, kad nesuvokiate, kaip sukonfigūruota vidutinė nemokama prieglobos paslauga. Nemokamas priegloba beveik visuotinai reiškia bendrą prieglobą. Tai reiškia, kad jūsų svetainė ne tik naudoja tuos pačius išteklius kaip ir kitos serverio svetainės, bet yra didelė tikimybė, kad jūsų svetainė bus priglobta toje pačioje failų sistemoje..

Daugelis pigių žiniatinklio prieglobos svetainių, net ir mokamos, naudoja šį modelį, kad sumažintų savo išlaidas, tačiau dėl saugumo tai yra problematiška. Mes negalime pakankamai stipriai pabrėžti, kad neturėtumėte saugoti neskelbtinų duomenų jokiose bendro naudojimo prieglobos sistemose. Jei nesate 100% tikri, kad jūsų planas apima bent jau virtualų serverį, turintį atskirą atmintį ir saugyklos vietą, visiškai neturėtumėte saugoti nieko, kas reikalauja saugumo failų sistemoje ar duomenų bazėje..

Problema yra taškinis funkcijų prieinamumas. Ypač erzina, kad trūksta nemokamo el. Pašto. Taip pat pamatysite daug „nemokamų“ pasiūlymų, kurie iš tikrųjų neteikia viso daikto nemokamai. Pvz., „Nemokamas SSL“ paprastai yra tik vartotojo sugeneruotas sertifikatas, kuris nėra visiškai patikrintas.

Tiesą sakant, nemokamas SSL sertifikatas nebus naudojamas nemokamai teikiant prieglobos planą. Jums greičiausiai reikės mokėti bent 10 USD per mėnesį, kad gautumėte tinkamą nemokamą SSL sertifikatą, einantį per pripažintą apsaugos kompaniją. Tas pats pasakytina ir apie tikrai nemokamo domeno vardo gavimą.

Žmonėms, kurie yra gana patyrę, ypač koderiai, nemokama dažnai yra labai problematiška. Nemokami šeimininkai paprastai laikosi senosios mokyklos LAMP kamino. Galite pamiršti nustatydami svetainę, kurioje, pavyzdžiui, naudojami „Node.JS“ ar „Ruby“. Šiuolaikiškesnes duomenų bazes, tokias kaip „NoSQL“, galite tiesiog pamiršti laisvoje pakopoje.

Kokios alternatyvos galite paklausti? Tarkime, kad jūs nežiūrite į nemokamus šeimininkus, nes norite atsisakyti daug pinigų. Turint tai omenyje, čia yra keletas beveik nemokamų alternatyvų, kurias verta apsvarstyti.

Geriau nei nemokamai: labai pigūs interneto prieglobos planai

Pigumas yra geriau nei nemokamas, nes faktiškai gausite prieglobą be skelbimų ir faktinę paramą. Nemokamas priegloba tikrai nėra dalykas, jie jums kažkaip padės. Taip pat gali tiesiog susmulkinti ir surinkti kelis dolerius per mėnesį.

„iPage“

ipage

Pradinė kaina: 1,99 USD per mėnesį

Atsakymo laikas: 780 ms

Uptime: 99,95 proc.

Peržiūrėkite „iPage“ prieglobos planus

„IPage“ programa dažniausiai reiškia neribotos vietos diske ir pralaidumo gavimą už labai mažą kainą. Jie nėra patys žaibiškiausi iš beveik nemokamų paslaugų teikėjų, be to, jie turi tik du duomenų centrus JAV. Bendrovė taip pat daug dėmesio skiria LAMP kaminui, kad nepabėgtumėte nuo blogiausių nemokamų paslaugų trūkumų. svetainių priegloba. Jie taip pat teikia patikimą klientų palaikymą per pokalbių sistemą, tačiau palaikymas telefonu ir el. Paštu nėra prieinamas.

Pirmaisiais metais galite gauti nemokamą domeno vardą, netgi yra nemokamas SSL sertifikatas. Kaina yra puiki, tačiau greičiausiai greitesnių ir galingesnių variantų galite rasti ir kitur. Taip pat malonu suteikti šiek tiek garantijos dėl kainos, o „iPage“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Peržiūrėkite visą „iPage Hosting“ apžvalgą

„NameCheap“

namecheap pagrindinis liepos 19 d

Pradinė kaina: 1,37 USD per mėnesį

Atsakymo laikas: 535 ms

Uptime: 100%

Peržiūrėkite „NameCheap“ prieglobos planus

„NameCheap“ yra įmonė, veikianti daugiau nei dešimtmetį, ir jie ilgą laiką sutelkė dėmesį į domenų pardavimą ir pigių hostingo planų kūrimą. Didelė pardavimo vieta yra ta, kad jie teikia nemokamą pagalbą perkėlus svetaines. Jei jau nustatėte buvimą kitos įmonės serveriuose, malonu žinoti, kad ten bus techninė pagalba, padėsianti jums atlikti procesą.

Bendrovė turi šiek tiek teigiamą reputaciją tarp domenų vardų prekybininkų. Jei ieškote geros parkavimo parinkties, kur galite atsisakyti domeno, sunku įveikti „NameCheap“.

Tačiau „NameCheap“ klientų aptarnavimas yra šiek tiek dėmėtas. Net žmonės, kurie bendravo su antrosios pakopos atstovais, gavo žinių kopijavimo ir įklijavimo atsakymus iš žinių bazės.

Jei esate pradedantysis, bijantis, kad jums gali prireikti šiek tiek pagalbos, „NameCheap“ nėra jums. Tačiau labiau patyrusiems ir patyrusiems žmonėms „NameCheap“ siūlo absoliučiai pačią žemiausią kainą, kurią rasite naudingam žiniatinklio prieglobai be skelbimų savo svetainėje..

Peržiūrėkite visą „NameCheap Hosting“ apžvalgą

„SiteGround“

svetainės pagrindinė liepos 19 d

Pradinė kaina: 3,95 USD per mėnesį

Atsakymo laikas: 570 ms

Uptime: 99,97%

Peržiūrėkite „SiteGround“ prieglobos planus

„Siteground“ yra įmonė, kurios veikla yra orientuota į įmonės lygio veiklos užtikrinimą, o dauguma jos planų yra atitinkamai įkainoti. Vis dėlto jie nenori palikti pradinio lygio vartotojų ir pradedančiųjų dykumoje, ir būtent čia prasideda jų pigi hostingo pakopa. Siūlomi nemokami tinklalapių perkėlimai, o visą parą dirbantiems klientams ir techninei paramai galite gauti telefonu, el. Paštu ar pokalbiais.

Tvirtas stabilumas yra svarbus veiksnys, ypač kai jūs pradedate mokėti įmonei, kad jūsų svetainė veiktų ir veiktų. Laimei, „Siteground“ siūlo platų priedų, užtikrinančių stabilumą, asortimentą. Jie apima:

 • Nemokamas CDN
 • Nemokamos kasdieninės atsarginės kopijos
 • Duomenų centrai įvairiose vietose visame pasaulyje

Tai nėra aiškiai nurodyta prieglobos puslapyje, tačiau pralaidumas neišmatuotas. Taip pat gausite 10 Gb vietos diske. „MySQL“ saugyklos vieta neribota, ir jūs turėsite prieigą prie „cPanel“ ir SSH. Taip pat nemokamai įtraukiami SSL ir HTTPS.

Tie, kurie nori kažko panašaus į įmonės lygio našumą, neišleisdami daug pinigų, ras „SiteGround“ patrauklią išeitį. Taip pat galite patobulinti daugiau saugyklos vietos ir išteklių už porą dolerių daugiau. Pagalba bus jums kiekviename žingsnyje, ir tai daro „SiteGround“ vieną iš įdomesnių beveik nemokamų variantų pradedantiesiems..

Peržiūrėkite visą „SiteGround Hosting“ apžvalgą

AWS debesis

amazon lightsail

Pradinė kaina: 3,50 USD per mėnesį

Atsakymo laikas: 500 ms

Uptime: 99,99%

Peržiūrėkite „Amazon“ planus

Norint naudoti „Amazon Web Services“ svetainės prieglobai, reikia iš anksto pasakyti du dalykus. Pirma, jis visiškai nėra skirtas pradedantiesiems. AWS yra sukurtas tokioms organizacijoms kaip „Netflix“ ir „Major League Baseball“, kurioms kiekvieną dieną reikia srautiniu būdu perduoti didžiulį kiekį vaizdo įrašų ir duomenų. Tai nėra draugiška vieta mažam vaikinui plaukti.

Antra, kainų struktūra gali būti visiškai paini. Visas „Amazon“ serverių naudojimas apskaičiuojamas ir sąskaitos išrašomos pagal naudojamus procesoriaus ciklus. Jie bando padaryti keletą paprastesnių kainų struktūrų, kurias galima įsigyti pigioje pakopoje už 3,50 USD per mėnesį, tačiau iš tikrųjų tai gana sunku nustatyti..

Matavimas ir sąskaitų išrašymas šia forma gali būti geras dalykas. Ypač jei stengiatės, kad svetainė neveiktų ir neveiktų esant svyravimams tarp piko ir sezono. Pvz., Mažas verslas, turintis mažmeninės prekybos svetainę, kuri traukia tik intensyvų srautą atostogų apsipirkimo sezono metu, tikriausiai nenori mokėti tiek pat už biržos prieglobstį kaip ir gruodį.

AWS suteikia galimybę automatiškai apskaičiuoti mastelį, bet jūs taip pat norėsite atidžiai stebėti atsiskaitymo puslapį ir įsitikinti, kad išlaidos nekontroliuojamos. Net jei turite mažą svetainę ir priglobiate ją AWS, nemieguokite dėl šios problemos. Vieną nepastebėtą paslaugų teikimo užpuolimo atvejį galite sunaudoti išteklius ir sumokėti pinigus.

Vienas pagrindinių „AWS“ pranašumų yra tai, kad „Amazon“ serveriuose galite priglobti viską, ko norite. Tai nieko netrukdo skaidyti debesies egzempliorių ir jame įdiegti pasirinktą operacinę sistemą. Tai beprotiškas šios pakopos kontrolės lygis.

Išvada

Nemokamas priegloba paprastai pateikiama su daugybe stygų. Prieš pasirenkant šeimininką, protinga pagalvoti, kokie yra jūsų prioritetai. Ar puslapių skelbimai kelia susirūpinimą? Ar reikia saugoti informaciją? Esate pradedantysis ar patyręs profesionalas?

Primygtinai rekomenduojame žmonėms pagalvoti apie galimybę pasirinkti beveik nemokamą variantą, jei įmanoma. Nemokami prieglobos planai yra puikūs norint tiesiog pradėti kurti projektus ar paskelbti šiek tiek informacijos apie asmeninę aistrą. Jei bandote laikyti mažą įmonę ar organizaciją internete, galbūt norėsite pagryninti šiek tiek pinigų.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector