Palyginti 12 geriausių „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjų (2020 m. Gegužė)

Kaip sužinoti „WordPress“ prieglobos pasaulyje, kas jums geriausia?


Argi tai nežavi??

Kaip teisingai pasirinkti?

Mūsų nuomone, į prieglobos įmones geriausia žiūrėti per objektyvą, ką jos daro gerai.

geriausias

„WordPress“ prieglobos galimybių pasaulis yra gausus įmonėms, siūlančioms viską, pradedant nuo bendro lygio bendrojo prieglobos pasirinkimo ir baigiant įmonės lygio „WordPress“ prieglobos serveriais. Asmeniui ar organizacijai, bandančiam išsiaiškinti geriausią „WordPress“ prieglobą jų poreikiams, tai gali priversti pasirinkti painiavą.

Šioje prieglobos apžvalgoje apžvelgsime, kas siūlo geriausią variantą įvairiose svetainių prieglobos nišose, kurios dažniausiai yra svarbios klientams. Baigę mes taip pat paaiškinsime kai kuriuos terminus, kurie dažniausiai naudojami pramonėje ir ką jie turi bendro su jūsų prieglobos paslaugų poreikiais.

Geriausias kiekvienam: „SiteGround“

svetainės aikštelė

Pradinio lygio plano kaina: 11,95 USD per mėnesį

Atsakymo laikas: 500 ms

Uptime: 100%

Peržiūrėkite „SiteGround“ planus

„SiteGround“ siūlo tris pigių hostingo planų rinkinius „WordPress“ klientams. Jų „StartUp“ pakopa talpina vieną svetainę, siūlo 10 Gb atminties vietos ir priima 10 000 apsilankymų. „GrowBig“ ir „GoGeek“ pakopos siūlo neribotas svetaines ir dar daugiau vietos ir lankytojų per mėnesį.

Dar svarbiau, kad „SiteGround“ yra interneto prieglobos paslaugų teikėjas, teikiantis greitį, veikimo laiką ir funkcijas. PHP pagrįstas priegloba yra iš anksto įdiegta, o sistema taip pat apima svetainių perkėlimo papildinį, kuris pagreitina perkėlimo procesą. Jie taip pat parduoda domenus, todėl svetainės URL sujungimo su jūsų konkrečia prieglobos sąranka procesas yra paprastas. Taip pat galite gauti klientų aptarnavimą visą parą, naudodamiesi:

 • Pašto adresą
 • Telefonas
 • Gedimų bilietai
 • Pokalbių palaikymas

Trūkumas yra tas, kad „SiteGround“ nėra skirta tik „WordPress“ svetainės prieglobai. Jie tvarko kitų tipų svetainių prieglobą, be to, jie nėra dideli valdomų „WordPress“ svetainių prieglobos dalyviai. Vis dėlto kalbant, „SiteGround“ siūlo geriausią greičio, kainos ir funkcijų derinį visiems, išskyrus nustatytus energijos vartotojus.

Perskaitykite visą „SiteGround“ apžvalgą

Geriausias skaitmeninėms įmonėms: „Kinsta“

kinsta

Pradinio lygio plano kaina: 30 USD per mėnesį

Atsakymo laikas: 235 ms

Uptime: 99,8 proc.

Peržiūrėkite „Kinsta“ planus

„Kinsta“ atsiskaito pati už įmonę, kurią sukūrė kvalifikuoti kūrėjai skaitmeninės rinkodaros agentūrų, grafikos dizainerių, liesų startuolių, verslininkų ir vidinių projektavimo komandų naudai. Bendrovė uždirbo vietą daugelio rinkodaros ir dizaino bendruomenių širdyse, siūlydama daugybę prieglobos paslaugų rinkinio, kuris daro jas prieinamas žmonėms, neturintiems informatikos daktaro laipsnio. Vis dėlto svarbiausia, kad „Kinsta“ yra mažos paslaugų teikėjų klasės dalis, kuri yra orientuota tik į „WordPress“ priklausančias prieglobos įmones..

Kinstoje rasite:

 • Bendras priegloba
 • Debesų talpinimas
 • Tvarkomos paskyros parinktys

Pirmo lygio palaikymas yra lengvai prieinamas, o „WordPress“ specialistai, kuriems reikia žinių apie techniką, laukia jūsų pagalbos. Tačiau jie neparduoda domenų vardų, todėl turėsite išspręsti šiek tiek nepatogią užduotį – prikabinti domeną prie svetainės. Tačiau iš šviesiosios pusės „Kinsta“ leidžia labai lengvai:

 • Nustatykite sustojimo svetaines
 • Perkelkite vieną svetainę į kliento sąskaitą
 • Automatiškai darykite kasdienines atsargines kopijas

Jie taip pat turi techninius darbuotojus, kurie padės atlikti migraciją svetainėje, ir ši paslauga teikiama nemokamai. Jei ieškote įmonės, kurios tikslas – padėti jums, kaip dizaineriui, greitai sukurti „WordPress“ svetainę ir perduoti ją kažkam kitam, sunku įveikti „Kinsta“.

Perskaitykite visą „Kinsta“ apžvalgą

Geriausias greitai augančiam verslui: „WP Engine“

Wpengine

Pradinio lygio plano kaina: 35 USD per mėnesį

Atsakymo laikas: 650 ms

Uptime: 100%

Peržiūrėkite WP variklio planus

„WP Engine“ savo veiklą pradėjo anksčiausiai iš didžiausių „WordPress“ prieglobos įmonių, ir nenuostabu, kad jis išlaiko gerą reputaciją ankstyvųjų inžinierių, kurie jį priėmė, akyse. Bendrovė pasitraukė nuo pradinio lygio vartotojo kaip tikslo, o tai liudija palyginti aukštos pradinių kainų kainos. Jos didėja gana greitai, kitos pakopos yra 115 USD per mėnesį, o aukščiausios pakopos kainuoja 290 USD per mėnesį ir yra sukurtos tiems, kuriems keliami dideli eismo reikalavimai.

Tai yra tikrai geri pasiūlymai, jei norite greitai padidinti šimtus tūkstančių lankytojų per mėnesį. Visi paketai su „WP Engine“ apima daugialypės terpės prieglobą, o bendrovė turi globalius duomenų centrus. Tačiau pradedantiesiems žmonėms kaina gali būti šiek tiek staigi.

Klientų palaikymas „WP Engine“ nėra puikus, ypač žemiausioje pakopoje. Bendrovė siūlo paramą telefonu ištisą parą tik dviem aukštesnėms pakopoms. Tai yra JAV įmonė, kuri ilgą laiką buvo „WordPress“ prieglobos rinkoje, ir tai gali daug reikšti patirtį vertinantiems klientams. 60 dienų pinigų grąžinimo garantija, kurią teikia „WP Engine“, taip pat yra puikus išbandymas norintiems pradėti projektus neprisiimant daug rizikos.

Perskaitykite visą „WP Engine“ apžvalgą

Geriausias dizaineriams: smagratis

smagratis

Pradinio lygio plano kaina: 23 USD per mėnesį

Atsakymo laikas: 700 ms

Uptime: 99 proc.

Peržiūrėkite smagračio planus

Smagratis yra viena iš naujesnių „WordPress“ prieglobos įmonių klasės, kuri pabrėžia, kad yra prieinama ir draugiška. Šiuo atveju jie orientuojasi į platformos kūrimą dizaineriams ir rinkodaros agentūroms. Tvarkinga verslo priegloba yra visiškai jų problema ir jie nori, kad jūs galėtumėte skirti visas jėgas kurdami puikias svetaines..

Kainos yra šiek tiek geresnės nei panašiems dalyviams toje pačioje klasėje. Pakopinė kainų struktūra yra tokia pati, kaip ir didesnių žiniatinklio prieglobos kompanijų, tokių kaip „WP Engine“, ir „Flywheel“ taip pat siūlo:

 • Nemokamas SSL sertifikatas
 • Nemokama svetainės migracija
 • Sustojimo vietos
 • Prieiga prie daugybės temų
 • Technologijų, išmanančių PHP 7 ir WordPress, palaikymas
 • Daugybė mokymosi šaltinių savo klientams

Reagavimo laikas paprastai būna lėtesnis nei kai kurių didžiųjų žaidėjų, tačiau 700 ms vis tiek yra geresnės nei rekomenduojamas mažiausias 1 000 ms. Vis dėlto vienas didžiulis pliusas yra tas, kad įmonė yra įsipareigojusi teikti tik tvarkomus „WordPress“ prieglobos planus. Viskas. Jie nieko daugiau nesiūlo.

Kaip ir kiti konkurentai, kurie nukreipia agentūras ir įdarbina sustojimo svetaines, prieglobos sąskaitos perdavimas klientui yra paprastas dalykas. Jei matote save kaip dizainerį, rinkodaros specialistą ar kaip agentūros dalį, tai yra prieglobos platforma, į kurią pirmiausia norėsite atkreipti dėmesį paieškoje. Tai yra taip arti vieno paspaudimo „WordPress“ prieglobos sprendimo, kurį rasite.

Perskaitykite visą smagračio apžvalgą

Geriausias „WooCommerce“: „LiquidWeb“

skystasis tinklelis

Pradinio lygio plano kaina: 29 USD per mėnesį „WordPress“ ir 39 USD per mėnesį „WooCommerce“

Atsakymo laikas: 152 ms

Uptime: 100%

Peržiūrėkite „LiquidWeb WordPress“ planus

„WooCommerce“ yra „WordPress“ papildinys, leidžiantis vartotojams sukurti visiškai matomas elektroninės komercijos svetaines. Atsižvelgiant į galimus iššūkius, susijusius su tokios svetainės kūrimu ir eksploatavimu, pravartu ten turėti valdomą palaikymo komandą, kuri padėtų jums išspręsti reikalus. „Liquid Web“ taip pat turi reputaciją, nes yra patogus kūrėjams hostingo sprendimas. Jei nerimaujate dėl prieigos prie „WordPress“ svetainės veržlių ir varžtų, „Liquid Web“ yra labai patraukli prieglobos parinktis.

Jei imamės tokio projekto, tikriausiai tai darote palaikydami ką nors, kas žino, kaip koduoti. Jiems bus malonu išgirsti, kad „LiquidWeb“ taip pat suteikia prieigą prie:

 • VPS serveriai
 • Debesų talpinimas
 • Dedikuoti serveriai
 • Serverių grupės

„Liquid Web“ tam tikra prasme yra antitezė tai, ką bando būti tokios bendrovės kaip „Flywheel“ ir „Kinsta“. Užuot dizaineriams padarę viską labai nesudėtingą, jie siūlo greitį, galią ir žemo lygio prieigą. Galite nešvarias savo rankas, pavyzdžiui:

 • SSH apvalkalas
 • Komplektas nemokamas SSL sertifikatas
 • „Git“ versijos valdymas
 • Tiesioginė prieiga prie „MySQL“ duomenų bazės, kuri varo „WordPress“

Tuo pačiu metu reikalinga daugybė automatizavimo ir palaikymo galimybių. Pvz., Abu papildiniai ir „WordPress“ branduolys yra reguliariai atnaujinami. Svetainės priežiūra taip pat įtraukta. Sukurtas prietaisų skydelis, kad svetainių tvarkymas būtų paprastas ir vartotojams būtų suteikta prieiga prie savo svetainių analizės.

Jei norite susidurti su WP varikliu ir el. Komercija, „Liquid Web“ gali pasiūlyti daug. Kiekvienas, turintis mažą verslą, turintis internetinę parduotuvę, turėtų pradėti paiešką „Liquid Web“.

Perskaitykite visą skysto interneto apžvalgą

Geriausia pigiai ir greitai: A2 priegloba

a2hosting

Pradinio lygio plano kaina: 3,92 USD per mėnesį

Atsakymo laikas: 1730 ms

Uptime: 99 proc.

Peržiūrėkite A2 prieglobos planus

„A2 Hosting“ siūlo pigų paketą, kuriame nėra pigių duomenų, neribojant duomenų perdavimo ar lankytojų. Net mažiau pigių planų fizinė atmintis yra skaudžiai menka, tačiau nuo 512 MB iki 2 GB yra tie skaičiai, kurių kiti „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjai sumažėjo beveik dešimtmetį. Išskyrus valdomą DNS pagalbą ir svetainės perkėlimą, tiesiogiai dirbant su jūsų svetaine taip pat nėra daug nemokamo palaikymo.

Bendrovė parduoda domenus, taip pat teikia VPS prieglobą ir dedikuotus serverius. Tačiau jūsų naujovinimo kelias yra visiškai jūsų sprendimas, ko tikimasi dėl kainos.

Jų serveriai niekada nebus apkaltinti žaibišku greičiu, tačiau dėl kainos jie nėra baisūs. Pašto priegloba yra įtraukta, ir žmonės, norintys patekti į savo serverius kaip administratoriai, gali naudoti „cPanel“. Be „WordPress“ savo svetainėje, galite naudoti ir kitą CMS. Jie taip pat siūlo galimybę pasirinkti iš duomenų centrų JAV, Europoje ir Azijoje. Net ir atsižvelgdami į šį faktą nesitikėkite, kad didelis puslapio įkėlimo laikas.

Jei susiduriate su senesniu „WordPress“ kodu, „A2 Hosting“ apima bent vieną įdomų variantą. Jie leidžia jums pasirinkti PHP versijas, kurios grįžta į 5.5. Taip pat turėsite palaikymą „MySQL“, „Node.JS“, „SSH GIT“, „Python“ ir „Ruby“. Jei esate šiek tiek kompetentingas kaip kūrėjas, tai galite pasiūlyti labai pigų „WordPress“ svetainės prieglobos paketą.

Mes nerekomenduotume šio paketo tiems, kurie neturi tam tikrų techninių žinių. Dizaineriai, rinkodaros specialistai ir agentūros turėtų būti atsargūs, nebent jie turi programą, su kuria jiems patogu dirbti.

Perskaitykite visą A2 prieglobos apžvalgą

Geriausiai tinka aukščiausio lygio debesų prieglobos galimybėms: „Cloudways“

debesys

Pradinio lygio plano kaina: Šiek tiek neaišku

Atsakymo laikas: 580 ms

Uptime: 100%

Peržiūrėkite „Cloudways“ planus

Paleisti aukščiausio lygio interneto prieglobos technologijas gali būti iššūkis žmonėms, neturintiems nei plėtros, nei programavimo pagrindų. „Cloudways“ yra žiniatinklio prieglobos paslauga, kurios tikslas – suteikti klientams lengvą prieigą prie tokių technologijų kaip:

 • AWS
 • „Google Cloud“
 • Skaitmeninis vandenynas

Visa tai patvirtina techninis, administracinis ir klientų aptarnavimo lygis, kurio reikia norint padėti dizaineriams, agentūroms ir kitiems ne kūrėjams naudoti tiek daug skaičiavimo galios. Jūs gaunate modernų programinės įrangos paketą, kuriame panaudojama:

 • Lengva Nginx aplinka
 • MariaDB

Vartotojai, norintys įsitvirtinti senojoje „WordPress“ ekosistemoje „Apache“ ir „MySQL“, taip pat bus patenkinti, kad čia „Cloudways“ siūlo prieglobos planus, tenkinančius ir jų poreikius..

Didelis „Cloudways“ trūkumas yra tas, kad įmonė neprivalo atlikti didelių pastangų brėždama liniją tiesiai iš savo kainų struktūros į konkretų „WordPress“ svetainės talpinimo planą. Tai tampa dar sudėtingesnė, kai suprantate, kad kai kurios parinktys, pavyzdžiui, naudojant AWS, atitinka debesų tiekėjo matavimo struktūrą. Pvz., „Amazon“ naudoja CPU valandos atsiskaitymo metodą, kuris gali padaryti kainodarą kintamą ir nenuspėjamą.

Naudodami „Cloud“ būdus, gausite „WordPress“ žiniatinklio prieglobos sąranką, kuri pasitelkia šiuolaikines debesų kompiuterijos technologijas, kad užtikrintų ir greitį, ir stabilumą. Jei ieškote geriausio WP variklio prieglobos debesyje, sunku įveikti „Cloudways“. Vis dėlto nenuspėjama kainų struktūra gali priversti atleisti daug žmonių.

Perskaitykite visą „Cloudways“ apžvalgą

Geriausias pradiniam lygiui: „Bluehost“

mėlyna dvasia

Pradinio lygio plano kaina: 7,99 USD per mėnesį

Atsakymo laikas: 410 ms

Uptime: 99,99%

Peržiūrėkite „Bluehost“ planus

„Bluehost“ yra senas laukimo režimas pramonėje daugeliui, kurie turi bent vieną „WordPress“ tinklaraščių prieglobos paskyrą. Pirmus metus jie siūlo nemokamą domeno vardą, ir, žinoma, tai taip pat reiškia, kad jie parduoda domenus. Per juos taip pat galite gauti nemokamą SSL sertifikatą. Tai yra žmonių, kurie nori laikyti savo daiktus vienoje prieglobos sąskaitoje, aplenkimas.

Mažiausioje vietoje turite 50 GB SSD atminties. Už maždaug dvigubai didesnę kainą galite eiti į vieną iš jų aukščiausios klasės hostingo planų ir gauti neapmokėtą saugyklą ir neribotą skaičių svetainių vienoje sąskaitoje. Taip pat turėsite prieigą prie turinio pristatymo tinklo, kuris padės aptarnauti statinius failus, pvz., Vaizdus, ​​PDF ir HTML puslapius. „Bluehost“ taip pat yra viena iš trijų hostingo kompanijų, kurias „WordPress.org“ rekomendavo kaip partnerius.

Jei ieškote pradinio lygio parinkties, kuri suteikia daug pinigų jūsų užstatui, „Bluehost“ yra puikus pasirinkimas. Gausite gerą greitį ir pasiekiamumą, o jūsų svetainė bus saugi ir reguliariai atnaujinama. Tai ypač geras pasirinkimas, jei norite užsiimti tokiais dalykais, kaip parkuoti domenų vardus ar kurti kelias rinkodaros svetaines.

Perskaitykite visą „Bluehost“ apžvalgą

Geriausiai tinka pigiems debesų laikymui: „HostGator WordPress Cloud“

hostgatorius

Pradinio lygio plano kaina: 5,95 USD per mėnesį

Atsakymo laikas: 1400 ms

Uptime: 100%

Peržiūrėkite „HostGator“ planus

„HostGator“ yra interneto prieglobos budėjimo režimas, veikiantis nuo 2002 m., Kuriuo pasitiki daugelis vartotojų. Debesis siūlo tiekėjams paprastą kainą ir planus galima lengvai išplėsti augant mažam verslui. Reakcijos laikas yra nedaug, tačiau puikus laikas.

Jei ieškote nuobodžiausio ir paprasto prieglobos plano už sąžiningą kainą, „HostGator“ daugiau nei uždirbs darbą. „Hostgator“ prietaisų skydelyje naudoja patikrintą „cPanel“. Tai nėra puiki aplinka žmonėms, neturintiems vystymosi pagrindų, tačiau tai yra teisinga sąranka, jei turite ką nors išmanantį senąsias valdymo pultus, kuriuos naudoja dauguma senesnių svetainių prieglobos paslaugų teikėjų. Jūs negausite greito „WordPress“ prieglobos paketo, tačiau tai padarys.

Perskaitykite visą „HostGator“ apžvalgą

Geriausiai valdomoms įmonėms: Pagely

pagely

Pradinio lygio plano kaina: 199 USD per mėnesį

Atsakymo laikas: 1400 ms

Uptime: 100%

Peržiūrėkite „Pagely“ planus

Jei ta 199 USD mėnesio kaina už pigiausią „Pagely“ sąranką suteikia šiek tiek pauzės, greičiausiai nesate jų tikslinis klientas. „Pagely“ verslas teikia geriausią „WordPress“ VPS verslo klientams. Jų pasiūla siekia tūkstančius per mėnesį, o pralaidumo matavimas prasideda šimtais GB.

Konfigūracija turi būti labai saugi ir kruopščiai valdoma. Palaikymo komanda yra pasirengusi padėti klientams visą parą.

Jei ieškote aukščiausios klasės sprendimo, suteikiančio prieigą prie AWS debesies architektūros, Pagely yra puikus pasirinkimas. Jie nėra geriausias pradedančiųjų ir mažų įmonių draugas, tačiau tikrai yra įmonė, kurią norėsite atsiminti augant jūsų poreikiams. Galų gale galite sulaukti didelio srauto, kai pigiau nusipirkti „Pagely“ „Paketo“ paketą, o ne nuolat didėti su kitų paslaugų teikėjų aukščiausios klasės paketais..

Perskaitykite visą „Pagely“ apžvalgą

Geriausias purvui pigus: „EasyWP“ pagal „NameCheap“

namecheap 2019-birželio mėn

Pradinio lygio plano kaina: 3,88 USD per mėnesį

Atsakymo laikas: 350 ms

Uptime: 99,9%

Peržiūrėkite „Namecheap“ planus

Kai pigus jums tiesiog nėra pakankamai geras, yra „NameCheap“. Jūs gaunate nemokamą domeno vardą ir nemokamą pagalbą perkėlus svetaines, ir tai nėra nieko. Jie siūlo bendro naudojimo prieglobos paketus, kurie užtikrina numatytą efektyvumą.

Uptime iš tikrųjų yra gana padorus įmonei, kuri ne visada gerai vertina „WordPress“ prieglobos apžvalgas, kaip ir reagavimas. Jūs negausite daug pagalbos už iš esmės keturis dolerius, tačiau šiame kainų segmente jūs galite padaryti dar blogiau. Jei nesate laimingas, taip pat galite atsipalaiduoti žinodami, kad jie taip pat siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Perskaitykite visą „NameCheap“ apžvalgą

Geriausiai domenų savininkams: „GoDaddy WordPress“

varyk Tėti

Pradinio lygio plano kaina: 9,99 USD per mėnesį

Atsakymo laikas: 800 ms

Uptime: 99,8 proc.

Peržiūrėkite „GoDaddy“ planus

„GoDaddy“ prieš daugelį metų sukūrė didžiulį domenų vardų rinkos segmentą. Nenuostabu, kad jos pasiūloje yra „WordPress“ tinklaraščių priegloba. Jie turi daug vilkimo sprendimų, ir tai gali priversti žmones, kurie jau turi su jais domenus.

Kompanija iš tikrųjų nėra pati pigiausia ar greičiausia. Jie iš tikrųjų niekuo nepriskiriami aukščiausioms klasėms. Vis dėlto, jei su jais turite domenų skaičių, pranašumai yra tai, kad visą savo darbą laikote vienoje prieglobos paskyroje.

Perskaitykite visą „GoDaddy“ apžvalgą

„WordPress“ hostingo ypatybės, į kurias reikia atsižvelgti prieš perkant

Pastebėsite kai kurias temas, kurios vystosi kartu su skirtingais hostingo teikėjais. Kai kurios įmonės yra nukreiptos į žmones, kuriems reikalinga žaliava ir greitis, o kitos bando pigiai parduoti purvo paslaugas. kiti patenkina tam tikrus segmentus, pavyzdžiui, tuos, kurie yra skirti agentūroms ir dizaineriams, siūlydami:

 • Laikinosios svetainės
 • Leidimas vienu paspaudimu
 • Nemokama migracijos pagalba
 • Nemokami domenai ir SSL sertifikatai

Jei nerimaujate dėl to, kad kūrėjas kontroliuoja svetainę, taip pat norėsite nerimauti dėl tokių dalykų kaip SSH ir FTP prieiga, tradicinių valdymo pultų, tokių kaip „Plesk“ ir „cPanel“, „Git“ versijos valdikliai ir prieiga prie pagrindinės priemonės, prieinamumas duomenų bazę.

Iš anksto įdiegti papildiniai taip pat yra nemažas dalykas. „WordPress“ priedai niekada nėra lengvas dalykas, kurį galite tvarkyti savarankiškai. Galbūt turite ką nors, kas nuostabiai veikė PHP 5.1, bet dabar naudoja kodą, kurio 7.3 versija nebenaudojama. Iš anksto įdiegti ir reguliariai automatizuoti papildinių atnaujinimą yra paprasčiausias būdas išvengti tokio pobūdžio konfliktų.

Kaina ne viskas, bet ji svarbi. Svarbiau, kad sugebėtumėte įkišti koją į vandenį ir pamatyti, kokia yra patirtis, yra gera idėja. Stebėkite pinigų grąžinimo garantijas.

Taip pat naudinga suprasti kai kurias pagrindines sąvokas. Pažvelkime į keletą iš jų.

Kas yra „WordPress“ bendras priegloba?

Bendri priegloba yra plačiai laikoma absoliučia prasčiausiomis prieglobos planų kainomis. Bendrai naudojama prieglobos sistema yra vienas serverio egzempliorius, teikiantis prieglobą kiekvienai svetainei per vieną operacinę sistemą. Tai reiškia, kad dalijatės atminties ir procesoriaus ciklais su kitų žmonių svetainėmis.

Be to, dalijatės failų sistemos erdve su kitais. Dėl to visa jūsų sąranka tampa labiau pažeidžiama. Nedėkite el. Prekybos svetainės ar nieko, kas renka slaptus vartotojo duomenis, į bendrojo prieglobos sąranką. Šis požiūris turėtų būti naudojamas tik toms interneto svetainėms, kurių minimali kaina yra įmanoma. Jei norite paskelbti „WordPress“ tinklaraštį apie traukinius, pasinerkite į pasidalijamąjį prieglobą.

Bendrosios galimybės taip pat dažnai yra ribotos. Gali būti, kad negalėsite įdiegti savo papildinių ar net temų. Daugelis nesuteiks jums SSH lygio prieigos, todėl kūrėjai tikriausiai gali apie juos pamiršti. Pritaikymo galimybės yra ribotos, todėl prieglobos paketo dydį paprastai sunku išplėsti bendro naudojimo aplinkoje.

Greičiausiai užstrigsite migruodami, kai peržengsite savo kompiuterio ribas. Blogiau, kad net ir lėtą savo svetainės dieną galite atrasti savo priimančiosios ribas. Atminkite, kad jūsų ištekliai yra visų ištekliai. Tik užtruks vienas kitas vartotojas, kad visos kitos bendrojo kompiuterio svetainės sulėtėtų ar net nutrūktų.

Kas yra „WordPress Cloud Hostingas“?

Verslo pastatas, dangoraižis

„Cloud hostingas“ yra skirtas panaudoti didelius serverių ūkius, kad nukreiptų daugybę išteklių į užduotis. Tai daro jį mašininio mokymosi minia, ir tai taip pat labai populiaru įmonėse, teikiančiose programinę įrangą („SaaS“). Iš esmės „WordPress“ yra tik dar viena „SaaS“ galimybė.

„Debesies prieglobos“ nuostabu yra tai, kad galite greitai padidinti arba sumažinti išteklius. Tai gali būti tikras skirtumų didintojas įmonėms, kurios turi sezoniškumo reikalavimus. Jei atostogų apsipirkimo sezono metu tikimasi masinio srauto, debesų prieglobos sprendimas užtikrins, kad turėsite išteklių, reikalingų kroviniui tvarkyti. Panašiai jūs galite greitai padidinti greitį tiesiog atnaujinę savo sąskaitą.

Pagrindinis debesų prieglobos neigiamas aspektas yra kainų nustatymas. Visų pirma, AWS yra žinomas dėl nenuspėjamų sąskaitų. Prieš užsiregistruodami verta paklausti apie numatomą kainą. Pvz., Viena nepastebėta paslaugų atsisakymo užpuolimas gali jus pakabinti su didžiulėmis sąskaitomis.

Kas yra „WordPress VPS Hosting“?

VPS reiškia virtualų privatų serverį. VPS iš esmės veikia kaip nepriklausoma mašina, tačiau ji iš tikrųjų yra padalinta didesnėje mašinoje.

Iš pradžių skaistalai gali atrodyti kaip bendras priegloba, tačiau taip nėra. Skirtumas yra tas, kad VPS jūsų virtualiajai mašinai yra skirta dalis saugyklos, atminties ir procesoriaus galios. Jis turi savo operacinę sistemą ir failų sistemą, ir jie nesąveikauja su niekieno kito sąskaitomis. Tai reiškia, kad jūsų prieglobos sąskaita yra žymiai saugesnė ir stabilesnė blogiausio VPS atžvilgiu nei geriausia bendro naudojimo paskyroje.

VPS yra geras pasirinkimas, jei neturite pinigų didesnei sąskaitai. Tai nėra taip gerai, kaip turėti specialų prieglobos aparatą, tačiau skirtumą retai pastebėsite, nebent bombarduojate šimtus užklausų per sekundę..

Kas yra „WordPress“ valdomas priegloba?

Tvarko priegloba visiems, kurie neturi daug plėtros patirties. Net kūrėjams patinka tvarkyti sąskaitas, nes tai reiškia, kad įmonėje yra kažkas, kuris yra pasirengęs jas išgelbėti iškilus problemoms. Jei dirbate nevaldomoje paskyroje, jums nėra geriau nei tuo atveju, jei savo biure dirbtumėte su interneto serveriu.

Vienas didelis dalykas, kurį reikia atsiminti tvarkant prieglobos paskyras, yra tas, kad palaikymo komandos kokybei labai svarbu. Daugybė kompanijų sakys, kad siūlo valdomą palaikymą, tačiau tai nepadės, jei prireiks 40 minučių, kol žmogus gaus atsakymą, o jūsų serveryje „Google“ pažymės virusą.

Apskritai įmonės, kurios laiko save žinančiomis, kad yra ne pasaulio technikos atstovai, geriau dirba su valdomu „WordPress“ priegloba. Dizaineriai ir agentūros ilgai nesitaikstys su paramos stoka. Jie tiesiog imsis akcijų ir eis į kitą kompaniją.

Ar nemokamas „WordPress“ hostingas yra tikras?

Ar yra nemokamų variantų? Taip. Jie nėra neteisėti Bigfoot ir Loch Ness Monster vaikai.

Vis dėlto ar jie geri? Ne.

Grįžkite atgal ir perskaitykite skyrių apie bendrinamą prieglobą. Dabar laikykite galvoje visas tos skilties idėjas ir įsivaizduokite visus įmanomus dalykus.

Nebus valdomos palaikymo komandos, kuri lauks jums padėti. Tiesą sakant, jums pasiseks gauti pagalbos iš AI pagrindu sukurto pokalbių programos. Taip, turėkite vieną blogą dieną su nemokamu priegloba ir norėsite dienų, kai galėtumėte pakalbėti su nemokančia angliškai kalbančiu telefonu, esančiu kitoje planetos pusėje..

Nemokamas „WordPress“ priegloba yra tiesiog sunkus Nr. Net ne kartą. Tavo kodas tau nieko blogo nepadarė, kad to nusipelnei.

Pastaba apie greitį

greitis, Miunchenas, žibintai

Greitis taip pat labai svarbus. Norėdami būti visiškai aiškūs, įkelkite viso pasaulio svetainių įkėlimo laiką yra baisūs. Pagrindiniai mažmenininkai ir automobilių prekės ženklai turi svetaines, kurių įkėlimas trunka nuo 9 iki 11 sekundžių. Daugelyje našumo gairių teigiama, kad vartotojai pradeda atsisakyti svetainių po to vos trys sekundės. Tik žudikas leidžia žmones išlaikyti 10 sekundžių.

Žiūrint į mūsų išvardytą greitį, 1 000 milisekundžių (ms) paverčiama viena pilna sekunde. Pirmoje apžvalgoje galite pagalvoti: „Šaunu, visi šie greičiai yra mažesni nei trys sekundės. Aš nusiteikęs! Duok man pigiausio! “

Čia yra problema: atsakymo laikas tik nurodo, kiek laiko reikia naršyklei ir serveriui apdoroti tai, kas vadinama HELO užklausa. Tai tik leidžia „Chrome“, „Firefox“, „Edge“, „Opera“ ar „Safari“ žinoti, kad yra specialiai paprašytas šaltinis ir jis bus teikiamas. Kitaip tariant, tiek laiko užtrunka, kol serveris pasiima telefoną ir sako: „Sveiki, jūs pasiekėte„ WordPress “svetainę, veikiančią LAMP krūvoje“.

Kai pridedate „WordPress“ prie krūvos, pridedate skaičiavimo laiką. WP variklio PHP kodas užtrunka keletą milisekundžių kiekvienai užduočiai apdoroti. Įmeskite keletą papildinių ir temą, kad ji taptų dar lėtesnė. Jei puslapyje veikia „Javascript“, pvz., Iš išorinio analizės paketo, dabar pridedate visas sekundes.

Staiga skirtumas tarp 200 ms ir 1400 ms įkėlimo laiko atrodo svarbus. Ypač jei jums sudėtinga sąranka, ši papildoma sekundė gali skirtis tarp lankytojų, mačiusių jūsų turinį ar išvykstančių.

Išvados

„WordPress“ pagrindinio kompiuterio paieška yra pusiausvyros veiksmas. Aišku, jūs norite gauti kiek įmanoma daugiau palaikymo, greičio ir funkcionalumo už savo dolerį. Tai, be abejo, apsiribos tiksliai kiek dolerių galite sau leisti išpirkti per tam tikrą mėnesį.

Apskritai turėtumėte ieškoti tokių variantų:

 • VPS
 • Dedikuoti serveriai
 • Specialus „WordPress“ priegloba
 • Debesis paremti šeimininkai

Nei vienas iš jų nėra puikus sprendimas, tačiau jie paprastai pranoksta bet ką, ką matote laisvajame ar bendrai naudojamuose sektoriuose.

Jūs taip pat turėtumėte pasidaryti savo reikalavimų aprašą. Vidaus kūrėjas, palaikantis ir eksploatuojantis vieną svetainę, turės labai skirtingus poreikius, nei dizaineris agentūroje. Kūrėjas nori turėti vieną sąranką, kurią jie galėtų daug kontroliuoti ir gauti tokius dalykus kaip SSH, FTP, MySQL ir Git. Kita vertus, dizaineriui gali būti labai naudinga sąranka, leidžianti per kelis mėnesius atiduoti klientui sąskaitą užraktą, atsargas ir statinę..

Tačiau, atlikdami trumpą savęs vertinimą, galite greitai nustatyti savo reikalavimus. Susikurkite rašytinį kontrolinį sąrašą ir peržiūrėkite šio straipsnio turinį. Įsitikinkite, kad įtraukėte ir baimės biudžeto eilutės elementą. Palyginę savo kontrolinį sąrašą su kiekvienos prieglobos įmonės stipriosiomis ir silpnosiomis pusėmis, gana greitai išsiaiškinsite, kuri iš jų yra tinkamiausios jūsų poreikiams.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map