Palyginti su 2020 m. Gegužės mėn. „A2“ ir „SiteGround“ priegloba su nuolaida

A2 priegloba ir „SiteGround“ yra puikūs šeimininkai palyginti vienas kitam.


Jie abu turi puikų palaikymą, aukštą darbo laiką ir rėkia geras kainas už kokybę.

Iš tikrųjų, remiantis mūsų tyrimais, abu jie laikomi vienais greičiausių interneto prieglobų.

Geriausias dalykas šiuose dviejuose prieglobos prekės ženkluose yra tai, kad jie nubrėžia savo kelią, o ne žiniatinklio prieglobos „globo-corp“, kuri nelabai rūpinasi savo klientais, dalį.

Taigi jūs padarote puikų pasirinkimą Didesnio dydžio „SiteGround“ vs A2 priegloba, įsigilinkime į tai, kas juos skiria.

„A2“ priegloba prieš „SiteGround“ palaikymą „B“ „C“ savybės D vertė E „TransparencySiteGround“ Redaktoriaus apžvalga 4,8 Recenzentas 4,9 254 balsai54.5554.5ABCDEA2 Hostingas Redaktoriaus apžvalga 4,6 Recenzentas 4,5 2 balsai55544ABCDE

Taigi, žengdami į priekį: abu turi panašią patirtį šioje pramonėje, siūlo 99,99% darbo laiką su 30 – 45 dienų pinigų grąžinimo garantija ir daugybe pritaikomų variantų, kad atitiktų visus sugebėjimus ir kainų diapazonus..

Taigi jie abu ten susipažino su pagrindais. Bet kur yra didžiulis skirtumas tarp jų: greitis ir klientų aptarnavimas.

Apskritai, jei jūs ieškote greičiausio žiniatinklio prieglobos, eikite su A2 priegloba; Jei ieškote geriausio bendrojo pagrindinio kompiuterio funkcijų ir klientų aptarnavimo, eikite į „SiteGround“.

A2 priegloba: Svarbiausi, privalumai ir trūkumai

Nuo 2003 m. „A2 Hosting“ pabrėžė visų pirma jų greitį, iki 20 kartų greičiau nei konkurentai. Mičigano bendrovė siūlo neribotą vietą diske ir neribotą pralaidumą.

A2 prieglobos kainų nustatymas

„A2 Hosting“ siūlo nemažai aiškių kainų variantų. Mažiausia kiekvienos parinkties kaina prasideda nuo pagrįstų mėnesinių įėjimo kainų:

 • Bendras priegloba: 7,99 USD – tačiau kupono kodas sumažina iki 3,92 USD
 • VPS talpinimas: 5 USD
 • Perpardavinėtojo priegloba: 19.99 – naudokite kupono kodą, kad jis būtų 13,19 USD
 • Dedikuotas priegloba: 119,99 USD prieš kuponą – tai reiškia 99,59 USD

Pagalba klientams

Žinantys, draugiški technikai yra prieinami 24 valandas per parą, kiekvieną dieną. Nesvarbu, ar jūs įvedate bilietą į serverį, kalbatės internetu ar skambinate į jų pagalbos liniją, jie gavo aukštą pažymį už savo paslaugą. Norėdami patobulinti savo paslaugas, „A2 Hosting“ leidžia pasirinkti jums artimiausią serverį.

Buvo keletas skundų, kurių atsakymai lėti, atsižvelgiant į paros laiką. Asmeniškai aš turėjau puikios jų palaikymo patirties.

Neseniai įvykusio didžiojo A2 prieglobos nutraukimo metu jie iškėlė vieną didžiulę problemą. Bet nuo to laiko jie pasveiko.

Greitis

„A2 Hosting“ pralenkia aukšto našumo platformą „SwiftServer“, leidžiančią jiems pasiūlyti „Turbo“ paketus. Šie serveriai įkelia jūsų puslapius iki 20 kartų greičiau, kiekviename serveryje yra mažiau klientų ir daugiau išteklių skiriama atskiroms paskyroms. Visose jų prieglobos sąskaitose yra kietojo kūno diskai, kurie kiekvieną minutę gali atlikti tūkstančius įvesties / išvesties funkcijų.

Vertė

Dėl paslaugų ir palaikymo sumos „A2 Hosting“ teikia didžiulę vertę. Įtrauktas SSD, „cPanel“ prieiga visiems bendrojo prieglobos klientams ir daugybė kitų galimybių, kad atitiktų bet kokius poreikius.

funkcijos

„A2 Hosting“ siūlo „CPanel“ palaikomas funkcijas, palaikymą visiems – pradedantiesiems ir pažengusiems kūrėjams bei konsultantams. Jie teikia automatinę serverio atsarginę kopiją, antivirusinę apsaugą ir daugybę programinės įrangos bei plėtros galimybių įvairioms pramonės šakoms.

Jie optimizuoja greitį ir saugumą, o įdiegta daugybė funkcijų. Tai daro jų prieglobą draugišką pradedantiesiems, o tai ypač naudinga.

Vienas neigiamas aspektas yra tas, kad jų savybės gali būti šiek tiek stulbinančios, nes jų vartotojo sąsaja nėra tobula. Bet darbas gaunamas.

Prastovos / Uptime:

Jie turi privačius serverius su duomenų centrais Mičigane, Amsterdame ir Singapūre. A2 priegloba garantuoja 99,9 proc. Taip pat siūlome įkelti ir atsisiųsti greičio testus iš kiekvieno duomenų centro.

Neseniai jie patyrė didžiulį duomenų centro trūkumą, tačiau nuo to laiko viskas klostėsi sklandžiai.

„SiteGround Hostingas“: Svarbiausi, privalumai ir trūkumai

Buvusių teisininkų ir IT profesionalų įsteigtas Bulgarijoje 2003 m., „SiteGround“ siūlo daugybę žiniatinklio prieglobos galimybių, neribotą pralaidumą ir apdovanojimus laimėjusias paslaugas, greitį ir palaikymą..

Mes asmeniškai mėgstame „SiteGround“. Apskritai jie yra prieinami, ypač draugiški ir turtingi viskuo, ko mums reikia.

„SiteGround“ kainodara

„SiteGround“ planai yra brangesni, kai kalbame apie biudžeto prieglobą, tačiau daugelis apžvalgininkų vertina visus priedus, kurių kaina yra šiek tiek didesnė. Jie turi keletą lygių kiekvienai iš jų keturių prieglobos galimybių.

 • Bendri priegloba: Įprasta kaina yra 9,95 USD, kuponų kodai sumažėja iki 3,95 USD
 • „Cloud Hosting“: prasideda nuo 60 USD per mėnesį
 • Perpardavinėtojo priegloba: Kredito planas, prilygstantis vieneriems prieglobos metams, yra ne mažesnis kaip 42 USD už kiekvieną kreditą, kai perkate 11 ar daugiau kreditų.
 • Dedikuotas priegloba: JAV dedikuotų serverių planai prasideda nuo 229 USD per mėnesį

Pagalba klientams

Jie yra prieinami kas antrą momentinį pokalbį, greitą atsakymą telefonu ir bilietus, kurie, pasak jų, vidutiniškai trunka 10 minučių per pirmąjį atsakymą.

„SiteGround“ yra šokiruojantis, kaip greitai jie reaguoja. Tai tikrai neįtikėtina.

Palaikymo bilietai užpildomi greičiau, nei galite pasakyti „serveris“, ir dėmesys detalėms, kurios viršija ir peržengia.

Jie padeda spręsti problemas, kurių jiems nereikia, ir išsprendžia „WordPress“ problemas jums. Oho.

Greitis

„SiteGround“ siūlo tvirtus diskų kaupiklius visuose prieglobos planuose ir siūlo geresnį našumą naudodama NGINX, HTTP / 2, PHP7 ir nemokamą CDN.

Jie turi „SiteGround SuperCacher“ papildinį su keliais talpyklos išsaugojimo ir greičio lygiais. Galite pasirinkti, kokio lygio įgyvendinimą norite, kad šis kūdikis kuo greičiau išsivalytų.

Vertė

Nors kainos gali būti šiek tiek didesnės nei kitų pagrindinių kompiuterių, gausus pasirinkimas „SiteGround“ kūrėjams ir visų galimybių vartotojams suteikia aukštą vertės lygį.

Apskritai, „SiteGround“ vertė yra neįtikėtina. Jis eina į galvą su „Bluehost“ ir lengvai jį nuleidžia!

funkcijos

Pasiūlymo priegloba įvairioms programoms ir paslaugoms teikia „Joomla“, „WordPress“ ir „Magento“ temas, taip pat kiekvienos jų mokymo programas. Jie apima nemokamas kasdienines atsargines kopijas.

Prastovos / Uptime: „SiteGround“ siūlo realaus laiko būseną, leidžiančią išbandyti savo svetainės realiojo laiko būseną. Jie siūlo 99,9965 procentų metinį veiksnumo koeficientą ir 99,999 procentų mėnesinį veiksnumą. Duomenų centrai yra Čikagoje, Londone, Amsterdame ir Singapūre. Jų programinė įranga sumažina prastovas, teikdama automatinį realaus laiko aptikimą ir automatizuotą momentinę reakciją. Jie akimirksniu išsprendžia daugiau kaip 90 procentų serverio veikimo problemų, nereikia jokių žmonių sąveikų.

„SiteGround vs A2“ priegloba: greičio palyginimas

Palyginome „SiteGround“ ir „A2 Hostingas“ dviejose svetainėse su beveik tapačiu turiniu, iš panašių temų, kurias pateikė „StudioPress“, ir su panašiu turinio ir teksto kiekiu. Tai buvo rezultatai:

„siteground vs a2“ hostingo greičio testo finalas

„siteground vs a2“ hostingo greičio testo finalas „SiteGround vs A2“ hostingo greičio testas

Mes turime „SiteGround“ kairėje, kurio bendras įvertinimas yra 94%, o „A2 Hosting“ – dešinėje, kurio bendras įvertinimas yra 97%.

Atminkite, kad tai yra su talpyklos papildiniais, kuriuos teikia visi įjungti pagrindiniai kompiuteriai. „SiteGround“ mes naudojome jų „SG SuperCacher“ su beveik visuomet įjungtu talpyklos kaupimu, o su „A2 Hosting“ mes naudojome jų „Turbo“ planą, iki 20 kartų greičiau.

Praktiniu požiūriu tai yra puikūs rezultatai ir tai tikrai rodo, kad abu jie yra puikūs. Greičiai yra tokie artimi, kad nebūtinai rinkčiausi vieną kitą variantą vien tik pagal mažą greičio skirtumą.

„SiteGround vs A2“ priegloba: kas jums geriausia?

Tiek „A2“ priegloba, tiek „SiteGround“ siūlo unikalias funkcijas, kurios gali būti pritaikytos bet kokio dydžio įmonėms. Jie abu yra labiau skirti kūrėjams ar asmenims, turintiems patirties kuriant tinklalapius, tačiau siūlo visapusišką klientų palaikymą ir pagalbą, pasitelkdami samouczkijas ir šalindami visų stiprumų ir sugebėjimų vartotojus..

Nors kaina neturėtų būti lemiamas veiksnys, A2 talpinimas yra skirtas mažoms įmonėms, elektroninės prekybos įmonėms ir privatiems asmenims. Dėl daugybės funkcijų, siūlomų už mažesnę kainą, šis pasirinkimas yra patikimas ir patikimas. Jie siūlo 30 skirtingų pritaikytų prieglobos paketų, įskaitant CMS, CRM, planavimo, aukcionų, švietimo, elektroninės komercijos ir interneto svetainių kūrimo galimybes.. Gaukite „A2 Hosting“ nuolaidą čia.

„SiteGround“ yra kokybės pasirinkimas kūrėjams, norintiems daugiau lankstumo ir pritaikymo galimybių, rinkodaros specialistams, kurie tikisi pastovaus darbo ir mažai prastovų, bei perpardavėjams, ieškantiems patikimų produktų, kuriuos būtų galima pasiūlyti už priimtiną kainą. Jie turi pažangias technines galimybes ir greitą klientų aptarnavimą, kad galėtų prižiūrėti jūsų svetaines. Pateikite 60% nuolaidą „SiteGround“ čia.

A2 prieglobos peržiūra

Žemiau yra mūsų visos „A2 Hosting“ apžvalgos santrauka.

„A2 Hosting“ redakcinė apžvalga 4.6 / 5 Recenzentas {{reviewsO Kopinis}} / 5 Vartotojai (2 balsų)

 1. Neįtikėtinas klientų aptarnavimas
 2. Greičiausias greitis rinkoje
 3. Naudotojų draugiškumas
 4. Puikios savybės už kainą
 5. Vietos herosas

Minusai

 1. Ne pats stipriausias Uptime
 2. Ne Bargain medžiotojams
 3. Klientų aptarnavimas turi ne darbo dienas

„SummaryA2“ interneto priegloba yra tokia greita ir tokia patikima, kad šiuo atžvilgiu jos tikrai pranoksta konkurentus. Be to, jie jaučiasi moderniai, todėl suteikia galimybę atnaujinti prieglobos patirtį. Jei norite tobulinimo įrankių, kurie iš tikrųjų supranta jūsų darbo eigą, ir klientų aptarnavimo atstovų, kurie gali iš tikrųjų susitikti su jumis ten, kur esate, A2 gali būti tiesiog jūsų šeimininkas. Ar minėjome, kad jie yra tikrai, labai greiti? „Support5Speed5Features5Value4“ skaidrumas4

„SiteGround“ apžvalga

Žemiau yra mūsų visos „SiteGround“ apžvalgos santrauka.

„SiteGround“ redakcinė apžvalga 4.8 / 5 Recenzentas {{reviewsO Kopinis}} / 5 Vartotojai (254 balsai) Peržiūrėti kainodarą Argumentai už

 1. Nuostabiai greitas palaikymas
 2. Puikios kainos
 3. Tonų funkcijų
 4. „SiteGround WordPress“ suderinamumas

Minusai

 1. Paslėpti apribojimai
 2. Tik metinė kainodara
 3. Įsilaužimai / saugumo apribojimai

„SummarySiteGround“ yra vienas iš populiariausių prekybininkų, kūrėjų ir svetainių savininkų, kurie siekia gero kainos ir vertės balanso, pagrindinio kompiuterio. „SiteGround“ kainodara apima visus nemokamus įrankius, kurių gali prireikti paprastam svetainės savininkui. Jūs gaunate palaikymo komandą, kuri daugiausia įsikūrusi Bulgarijoje, tačiau tai nėra problema daugumai anglakalbių pasaulio piliečių. Jų aptarnaujantis personalas yra greičiausi aplinkiniai, bet kurią valandą reaguoja per 5-15 minučių. „SiteGround“ „Wordpress“ prieglobos funkcijos yra sustojimo ir „WordPress“ pagrindinės funkcijos, kurių nesiūlo daugelis pirkėjų. Palaikymas5Speed4.5Features5Value5Skaidrumas4.5

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map