Palyginus „Amazon“ žiniatinklio paslaugas (AWS) ir „GoDaddy“: kaina ar patogumas? Hostingas – palyginkite kainas ir planus – 2020 m. Gegužė

„Amazon Web Services“ (AWS) palyginimas su „GoDaddy“ yra tarsi obuolių palyginimas su apelsinais.


Arba lyginti kosminį šaudyklą (AWS) su komerciniu lėktuvu (GoDaddy). Jie abu suras jus visame pasaulyje, tačiau vienas yra daug sudėtingesnis, turintis daug daugiau galimybių, o kitas yra lengvai prieinamas.

„GoDaddy“ yra supaprastinta pradedantiesiems, „Amazon Web Services“ (AWS) – kūrėjams ir pažengusiems vartotojams. Be to, galite gauti visus AWS masto ir kainų pranašumus, tačiau turėdami valdomą palaikymą, apsilankykite „Cloudways“.

Pastaba: nuo 2020 m. Naudodamiesi šia nuoroda (specialiu „GoDaddy“ valdomų „WordPress“ prieglobos kuponu) galite įsigyti „GoDaddy“ valdomą „WordPress“ prieglobą tik už 1 USD / mėnesį. Tai yra UŽDAVINIMO PASIŪLYMAS ir nesitikima, kad jis tęsis labai ilgai.

„AWS vs GoDaddy“: kainodara

Kai lyginate AWS ir „GoDaddy“ kainodarą, reikia žinoti, kad jos kainuoja skirtingai.

„GoDaddy“ imasi fiksuotų mėnesinių mokesčių, kurių dydis siekia 1 USD per mėnesį, su reklaminėmis kainomis.

AWS siūlo keletą variantų – tiek minutės, tiek fiksuotos kainos su „Amazon LIghtsail“.

Vienas didžiulis pranašumas yra tai, kad „Amazon“ iš tikrųjų pirmus metus siūlo nemokamą prieglobą. Dabar tai labai ribotas nemokamas prieglobos sprendimas, tačiau tai puikus būdas pradėti.

„AWS vs Godaddy“: savybės

Kaip pradedantysis, pabandykite pažvelgti į šias AWS parinktis ir nesijaudinkite:

aws prieglobos galimybės

Kadangi „GoDaddy“ priegloba yra šiek tiek paprastesnė:

„godaddy“ interneto prieglobos parinktys

Dabar „GoDaddy“ yra šiek tiek daugiau detalių nei tik šios trys parinktys, tačiau reikia parodyti, kad jos yra orientuotos į jūsų vidutinę mamos n pop svetainių kūrėją..

Pagalba klientams

„GoDaddy“ ir „AWS“ yra nukreiptos į dvi skirtingas rinkas, todėl jų palaikymas skiriasi.

„GoDaddy“ palaiko savo palaikymą pirmiausia telefonu, ir jie iš tikrųjų sutelkia dėmesį į pagalbą mažoms įmonėms ir asmeninių svetainių savininkams.

AWS yra skirtas įmonėms, todėl, atsižvelgdami į tai, turite pridėti AWS palaikymą, naudodami verslo parama yra 100 USD / mėn.

AWS siūlo didelę paramą jų gaminiams. Dienoraščiai, susisiekite su mumis, diskusijų forumai, pagalba, tiesioginiai pokalbiai ir palaikymas suteikia galimybę visiems susisiekti su atstovu.

„GoDaddy“ turi internetinę saugyklą, produktų palaikymą, teikia palaikymo bilietus ir perkelia domeną. Klientų aptarnavimas iš abiejų pusių yra beveik vienodas, o jums yra skirtingos galimybės. Sunku pasakyti, kuris iš jų yra geresnis, nes jie siūlo labai skirtingą paramos tipą. Jei jums reikia susisiekti su kuo nors iš karto, AWS būtų geresnis pasirinkimas. Jei jums reikia produktų palaikymo, „GoDaddy“ būtų geresnis pasirinkimas.

Greitis

Abi jos suteikia greitą paleidimą jūsų svetainėje. Atrodo, kad AWS greitis yra greitesnis nei „GoDaddy“, nes galite susisiekti su atstovu greičiau. Jei žiūrite, kokiu greičiu reikia jūsų svetainės paleidimo, „GoDaddy“ turi keletą greitų pastangų, kad jus paruoštų ir paleistų. Greitis priklauso nuo jūsų poreikių, tačiau jie pasitarnaus jums pakeliui. Nei vienas iš baisiausių variantų nėra, todėl jums bus gerai su bet kuriuo iš jų. Jei ieškote nemokamų metų prenumeratos su AWS, greitis bus daug lėtesnis nei jums reikia.

Vertė

Jei galite sau leisti AWS kainą, vertė būtų geresnė. Kadangi su AWS užima daug daugiau vietos diske, gali būti verta didesnės kainos. Už mažesnę kainą „GoDaddy“ turi geresnę kainą.

Galbūt naudodamiesi „GoDaddy“ neturėsite geriausių funkcijų, tačiau piniginėje tai tikrai lengviau. Viskas priklauso nuo jūsų poreikių įgyvendinti savo tikslus. „GoDaddy“ turi daugiau perkeltų ar ištrintų domenų, tai reiškia, kad galite lengviau prarasti savo svetainės domeną. Jums nereikia jaudintis dėl AWS.

funkcijos

1TB pralaidumas, kurį gaunate su AWS, suteikia daug greičio. 1 TB disko vietos, kurią gausite naudodami AWS, yra puiki AWS savybė. „GoDaddy“ turi neribotą pralaidumą, todėl neperženkite pralaidumo lygio. 100 GB vietos diske

vis dėlto nėra idealus dalykas, kai reikia saugoti daug informacijos. Pervedimų į „GoDaddy“ ir iš jų skaičius reiškia, kad domeno vardą galite rasti greičiau nei AWS. Tai reiškia, kad taip pat galite greičiau prarasti savo „GoDaddy“ domeną. Atrodo, kad daugiau žmonių, palyginti su „GoDaddy“, naudojasi AWS, tačiau jie abu siūlo puikius produktus.

Uptime

AWS turi puikų veikimo laiką, siūlantį iki 100 proc..

„GoDaddy“ turi beveik tą patį, tačiau jie užima antrą vietą 99,94 proc..

Svetainės, kuriose yra AWS, veikia ilgiau nei „GoDaddy“, tačiau skirtumas yra beveik nereikšmingas. Priežastis iš dalies gali būti dėl to, kad „GoDaddy“ vienu metu priglobia beveik milijoną skirtingų svetainių. AWS priegloba vyksta mažiau nei 3000 per dieną. Dėl šio neatitikimo jūsų svetainė nebus užstrigusi nė vienoje pagrindinėje svetainėje. Gausite beveik tuos pačius rezultatus naudodami abu, bet AWS yra geresnis pasirinkimas, jei ieškote geresnio veikimo laiko.

Išvada

Visi žino „GoDaddy“, tai „Wal-Mart“ priegloba. Jis yra pigesnis (nors ir nėra pats pigiausias ilgalaikis), darbą atlieka gerai ir turi gerą palaikymą. Jie viską daro savaip, tačiau GoDaddy yra įpratęs.

AWS puikiai tinka patyrusiems interneto kūrėjams ir „sys“ administratoriams, bet ne jūsų kasdienio verslo savininkui. A tobulas hibridas tai suteikia jums geriausią AWS greitį ir kainą, kartu su klientų palaikymu Debesys, nauja interneto prieglobos platforma, kuri pasitelkia „AWS tech“ kartu su savo vidine IT administratoriaus komanda, kad padėtų pasiekti geriausią sprogimą už jūsų pinigus ir klientų palaikymą.

Jei jus domina AWS palyginimas su kitu prieinamu pagrindiniu kompiuteriu, peržiūrėkite mūsų „Amazon AWS vs Bluehost“ įrašą. Arba peržiūrėkite mūsų „Bluehost vs GoDaddy“ įrašą ir sužinokite, kaip šie biudžetiniai šeimininkai atsistoja vienas prieš kitą!

Priminimas: nuo 2020 m. Naudodamiesi šia nuoroda (specialiu „GoDaddy“ valdomo „WordPress“ prieglobos kuponu) galite įsigyti „GoDaddy“ valdomą „WordPress“ prieglobą tik už 1 USD / mėnesį. Tai yra UŽDAVINIMO PASIŪLYMAS ir nesitikima, kad jis tęsis labai ilgai.

Atnaujinti žurnalą

2020 m. Kovo 11 d .: Apžvalga ir nedideli pakeitimai
2019 m. Rugsėjo 2 d .:
Atnaujinta kupono data, pridėta „Cloudways“ informacija.
2018 balandžio 30 d .: Maži atnaujinimai visame pasaulyje, įskaitant AWS, palaiko kainų nustatymą. Labiau įskaitomos antraštės.
2018 vasario 25: 
Pridedamas specialus „GoDaddy“ valdomas „WordPress“ prieglobos kuponas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map