12 кращих постачальників послуг хостингу WordPress порівняно (травень 2020 року)

12 кращих постачальників послуг хостингу WordPress порівняно (травень 2020 року)

12 кращих постачальників послуг хостингу WordPress порівняно (травень 2020 року)

У світі WordPress хостингу, як ви знаєте, що краще для вас?


Чи не відчуває це непосильне??

Як зробити правильний вибір?

На наш погляд, найкраще дивитися на хостинг-компанії через приціл того, що вони роблять добре.

кращий WordPress хостинг

Світ варіантів хостингу WordPress усіяний компаніями, які пропонують все, від загального вибору хостингу початкового рівня до сервісних хостингових серверів WordPress для корпоративного рівня. Для людини чи організації, які просто намагаються визначити найкращий хостинг WordPress для своїх потреб, це може зробити процес вибору заплутаним..

У цьому огляді хостингу ми розглянемо, хто пропонує найкращий варіант у різних різноманітних хостингових нішах, які мають найбільше значення для клієнтів. Коли ми закінчимо, ми також пояснимо деякі термінології, які зазвичай використовуються в галузі, і що будь-яке з цього стосується потреб ваших хостинг-послуг.

Найкраще для всіх: SiteGround

майданчик

Ціна на рівні початкового рівня: $ 11,95 на місяць

Час реакції: 500 мс

Пробіг: 100%

Перегляд планів сайту

SiteGround пропонує три набори недорогих хостинг-планів для клієнтів WordPress. У їхньому рівні запуску розміщено єдиний веб-сайт, пропонується 10 Гбіт місця для зберігання та приймає 10 000 відвідувань. Рівні GrowBig та GoGeek пропонують необмежену кількість веб-сайтів та ще більше місця та відвідувачів на місяць.

Що ще важливіше, SiteGround – це провайдер веб-хостингу, який забезпечує швидкість, час роботи та функції. Хостинг на основі PHP поставляється заздалегідь, а система також включає плагін міграції сайту, що прискорює процес переїзду. Вони також продають домени, що робить процес з’єднання URL-адреси веб-сайту з вашими конкретними налаштуваннями хостингу легким. Ви також можете отримати підтримку клієнтів цілодобово за допомогою:

 • Електронна пошта
 • Телефон
 • Проблемні білети
 • Підтримка чату

З іншого боку, SiteGround не присвячений виключно розміщенню веб-сайту WordPress. Вони обробляють інші типи хостингу веб-сайтів, і вони також не є великим гравцем керованого розміщення веб-сайтів WordPress. Однак на балансі SiteGround пропонує найкращу комбінацію швидкості, ціни та можливостей для всіх, крім набору споживачів енергії.

Прочитайте повний огляд SiteGround

Найкраще для цифрового бізнесу: Kinsta

кінста

Ціна на рівні початкового рівня: 30 доларів на місяць

Час реакції: 235 мс

Пробіг: 99,8%

Переглянути плани Kinsta

Kinsta представляє себе компанією, створеною кваліфікованими розробниками на користь цифрових маркетингових агентств, графічних дизайнерів, худорлявих стартапів, підприємців та внутрішніх дизайнерських команд. Компанія заслужила місце в серці багатьох в маркетингових та дизайнерських спільнотах, пропонуючи потужний набір хостингових послуг таким чином, щоб зробити їх доступними для людей, які не мають докторатів з інформатики. Найважливіше, однак, Kinsta є частиною невеликого класу провайдерів, які орієнтовані виключно на те, щоб бути хостинговими компаніями, характерними для WordPress.

У Kinsta ви знайдете:

 • Спільний хостинг
 • Хмарний хостинг
 • Параметри керованого облікового запису

Підтримка першого рівня доступна, і фахівці WordPress чекають на допомогу вам. Однак вони не продають доменні імена, тому вам доведеться зіткнутися з дещо безладним завданням підключення домену до сайту. З іншого боку, Kinsta спрощує:

 • Налаштування веб-сайтів
 • Передача одного сайту на рахунок клієнта
 • Автоматично робити щоденні резервні копії

У них також є технічний персонал, який допоможе вам здійснити міграцію сайту, і ця послуга надається безкоштовно. Якщо ви шукаєте компанію, яка зосереджена на тому, щоб допомогти вам, як дизайнеру, швидко створити сайт WordPress і передати його комусь іншому, важко перемогти Kinsta.

Прочитайте повний огляд Kinsta

Найкраще для підприємств з високим ростом: WP Engine

wpengine

Ціна на рівні початкового рівня: $ 35 на місяць

Час реакції: 650 мс

Пробіг: 100%

Переглянути плани WP Engine

WP Engine почала свою діяльність як найдавніша з найбільших компаній, що займаються хостингом WordPress, і не дивно, що вона зберігає хорошу репутацію в очах ранніх інженерів, які її прийняли. Компанія відійшла від споживача початкового рівня як своєї цілі, що свідчить про її порівняно високі цінові пропозиції початкового рівня. Вони збільшуються досить швидко, наступний рівень – 115 доларів на місяць, а верхній рівень коштує 290 доларів на місяць і будується для тих, хто має високі вимоги до руху.

Вони представляють дійсно вигідні пропозиції, якщо ви хочете швидко набирати до сотні тисяч відвідувачів на місяць. Всі пакети з WP Engine включають багатомісний хостинг, а компанія має глобальні центри обробки даних. Для людей, які починають, проте, ціна може бути трохи крутою.

Підтримка клієнтів у WP Engine не чудова, особливо на найнижчому рівні. Компанія пропонує лише цілодобову підтримку для двох вищих рівнів. Вони є американською компанією, яка вже давно працює на ринковому просторі WordPress, і це може багато означати для клієнтів, які цінують досвід. 60-денна гарантія повернення грошей від WP Engine також є приємним вкладом для тих, хто хоче розпочати проекти, не беручи на себе багато ризиків.

Прочитайте повний огляд WP Engine

Найкраще для дизайнерів: маховик

маховик

Ціна на рівні початкового рівня: $ 23 на місяць

Час реакції: 700 мс

Пробіг: 99%

Переглянути плани маховика

Flywheel – це один із нових класів хостинг-компаній WordPress, який робить акцент на доступності та доброзичливості. У цьому випадку вони зосереджені на наданні платформи для дизайнерів та маркетингових агентств. Керована хостингова сторона бізнесу – це ціла їхня проблема, і вони хочуть, щоб ви могли вкласти всю свою енергію для створення чудових сайтів.

Ціноутворення трохи краще, ніж аналогічні учасники того ж класу. Багаторівнева структура цін відповідає схемі, подібній до великих компаній, що займаються веб-хостингом, таких як WP Engine, і Flywheel також пропонує:

 • Безкоштовний сертифікат SSL
 • Безкоштовна міграція сайту
 • Постановочні сайти
 • Доступ до ряду тем
 • Підтримка знаючих у PHP 7 та WordPress
 • Численні навчальні ресурси для своїх клієнтів

Часи реакції мають тенденцію до часу трохи повільніше, ніж деякі великі плеєри, але 700 мс все ще краще, ніж рекомендований мінімум 1000 мс. Одним з величезних плюсів є те, що компанія виключно зобов’язана надавати керовані плани хостингу WordPress. Це воно. Вони нічого іншого не пропонують.

Як і інші конкуренти, які націлюють агенції та використовують сайти, що займаються організацією переходів, передача хостинг-акаунта клієнту – це легкий виклик. Якщо ви бачите себе як більшість дизайнерів, маркетологів або як частина агентства, це хостинг-платформа, яку ви хочете переглянути спочатку у своєму пошуку. Це наближення до WordPress хостингового рішення одним клацанням, ніж ви збираєтеся знайти.

Прочитайте повний огляд маховика

Найкраще для WooCommerce: LiquidWeb

ліквід

Ціна на рівні початкового рівня: 29 доларів на місяць для WordPress та 39 доларів на місяць для WooCommerce

Час реакції: 152 мс

Пробіг: 100%

Переглянути плани WordPress LiquidWeb

WooCommerce – це плагін для WordPress, який дозволяє користувачам створювати повнофункціональні веб-сайти для електронної комерції. Враховуючи потенційні труднощі щодо створення та роботи такого веб-сайту, добре мати там команду з керованою підтримкою, яка допоможе вам у прасуванні речей. Liquid Web також має репутацію, що є зручним для розробників хостинговим рішенням. Якщо ви турбуєтесь про доступ до гайок та болтів веб-сайту WordPress, Liquid Web – це дуже привабливий варіант хостингу.

Якщо ви вирішуєте такий проект, ви, мабуть, робите це за підтримки того, хто вміє кодувати. Вони будуть раді почути, що LiquidWeb також надає доступ до:

 • VPS-сервери
 • Хмарний хостинг
 • Виділені сервери
 • Серверні кластери

Рідка павутина – це певною мірою антитеза того, що намагаються бути такі компанії, як Flywheel та Kinsta. Замість того, щоб зробити дизайнерам все дуже просто, вони пропонують швидкість, потужність і низький рівень доступу. Ви можете забруднити руки такими речами, як:

 • Оболонка SSH
 • Безкоштовний сертифікат SSL
 • Керування версіями Git
 • Прямий доступ до бази даних MySQL, яка керує WordPress

У той же час, є багато автоматизації та підтримки. Наприклад, плагіни та ядро ​​WordPress регулярно оновлюються. Також включено обслуговування сайтів. Існує інструментальна панель для спрощення управління сайтом та надання доступу користувачам до аналітики для своїх сайтів.

Якщо ви хочете серйозно поставитися до роботи з WP і електронною комерцією, Liquid Web може запропонувати багато. Кожен, хто веде малий бізнес із інтернет-магазином, повинен розпочати пошук у Рідкій мережі.

Прочитайте повний огляд рідини в Інтернеті

Найкраще для дешевих та швидких: хостинг A2

a2хостинг

Ціна на рівні початкового рівня: $ 3,92 на місяць

Час реакції: 1730 мс

Пробіг: 99%

Переглянути плани хостингу A2

Хостинг A2 пропонує пакет із дешевим брудом, який не обмежує передачу даних та відвідувачів. Фізична пам’ять навіть для найдешевших планів болісно низька, однак, між 512 Мб і 2 Гб, цифри, за якими інші постачальники послуг WordPress хостингу вже майже десятиліття. Окрім керованої допомоги DNS та міграції веб-сайтів, не так багато безкоштовної підтримки для роботи безпосередньо зі своїм сайтом.

Компанія продає домени, а також надає VPS хостинг та спеціальні сервери. Однак ваш шлях оновлення повністю вирішується, чого варто очікувати за ціною.

Їх сервери ніколи не будуть звинувачувати у блискавці, але вони не жахливі за ціною. Хостинг електронної пошти включений, і люди, які хочуть потрапити на свої сервери як адміністратори, можуть використовувати cPanel. Ви також можете використовувати іншу CMS, крім WordPress на своєму сайті. Вони також пропонують можливість вибирати серед центрів обробки даних у США, Європі та Азії. Навіть беручи до уваги цей факт, не сподівайтесь на великі рази завантаження сторінки.

Якщо ви маєте справу зі старшим кодом WordPress, A2 хостинг містить хоча б один цікавий варіант. Вони дозволяють вибирати версії PHP від ​​5,5. У вас також буде підтримка MySQL, Node.JS, SSH GIT, Python та Ruby. Якщо ви дещо компетентні як розробник, це дуже багато запропонує для пакету хостингу для WordPress сайтів, що коштує так дешево.

Ми б не рекомендували цей пакет тим, хто не має певних технологій. Дизайнери, маркетологи та агенції повинні бути обережні, якщо у них немає кодера, з яким комфортно працювати.

Прочитайте повний огляд хостингу A2

Найкращі параметри хмарного хостингу верхнього рівня: Cloudways

хмарні доріжки

Ціна на рівні початкового рівня: Дещо незрозуміло

Час реакції: 580 мс

Пробіг: 100%

Переглянути плани Cloudways

Робота з технологією веб-хостингу найвищого рівня може бути складним завданням для людей, які не мають досвіду розробки та програмування. Cloudways – це веб-хостинг, який має на меті надати своїм клієнтам легкий доступ до таких технологій, як:

 • AWS
 • Google Cloud
 • Цифровий океан

Все це підкріплене рівнем технічної, адміністративної та споживчої підтримки, необхідної для того, щоб допомогти дизайнерам, агенціям та іншим не розробникам вкласти стільки обчислювальної потужності для роботи. Ви отримуєте сучасний стек програмного забезпечення, який використовує:

 • Легке середовище Nginx
 • MariaDB

Користувачі, які бажають дотримуватися старої екосистеми WordPress Apache та MySQL, також будуть раді, що тут Cloudways пропонує плани хостингу, що відповідають їх потребам..

Важливим недоліком у Cloudways є те, що компанія не робить великої роботи, щоб провести лінію прямо від своєї структури ціноутворення до певного плану розміщення веб-сайту WordPress. Це стає ще більш викривленим, коли ви розумієте, що деякі параметри, такі як використання AWS, відповідають структурі вимірювання хмарного постачальника. Наприклад, Amazon використовує метод виставлення рахунків за годинну годину процесора, який може зробити ціноутворення змінним і непередбачуваним.

За допомогою хмарних способів ви отримуєте налаштування веб-хостингу WordPress, яка використовує сучасні технології хмарних обчислень, щоб забезпечити як швидкість, так і стабільність. Якщо ви шукаєте кращий доступний хостинг для WP-двигуна в хмарі, важко перемогти Cloudways. Однак, непередбачувана структура цін може призвести до відмови багатьох людей.

Прочитайте повний огляд Cloudways

Найкраще для початкового рівня: Bluehost

блакитний гость

Ціна на рівні початкового рівня: $ 7,99 на місяць

Час реакції: 410 мс

Пробіг: 99,99%

Переглянути плани Bluehost

Bluehost – це давнє очікування в галузі для багатьох, хто має принаймні один обліковий запис блогу WordPress. Вони пропонують безкоштовне доменне ім’я протягом першого року, і, звичайно, це також означає, що вони продають домени. Ви також можете отримати безкоштовний сертифікат SSL через них. Це перевага для людей, які хочуть зберегти всі свої речі на одному хостинг-акаунті.

У нижньому кінці ви 50 ГБ пам’яті SSD. Приблизно удвічі більша ціна, однак ви можете перейти до одного з планів хостингу високого класу та отримати єдиний обліковий запис без обмеженого зберігання та необмежену кількість веб-сайтів. Ви також матимете доступ до мережі доставки вмісту, яка допоможе вам обслуговувати статичні файли, такі як зображення, PDF та HTML сторінки. Bluehost також є однією з лише трьох хостинг-компаній, які були рекомендовані партнером WordPress.org.

Якщо ви шукаєте варіант початкового рівня, який забезпечує багато грошей на ваш долар, Bluehost – прекрасний вибір. Ви отримаєте суттєву швидкість і доступність, і ваш сайт буде захищений і регулярно оновлюватися. Це особливо хороший вибір, якщо ви хочете робити такі речі, як імена доменних парку або створювати кілька сайтів для маркетингу.

Прочитайте повний огляд Bluehost

Найкраще для дешевого хмарного хостингу: HostGator WordPress Cloud

хостгатор

Ціна на рівні початкового рівня: $ 5,95 на місяць

Час реакції: 1400 мс

Пробіг: 100%

Переглянути плани HostGator

HostGator – це режим очікування веб-хостингу, який існує з 2002 року, і це довіряють багато користувачів. Хмара, що пропонує провайдерам прямо ціноутворення, і плани легко збільшити, коли малий бізнес зростає. Часи реагування – нетривалість, але час роботи – чудовий.

Якщо ви шукаєте нудний і простий план хостингу за справедливою ціною, HostGator більше ніж виконає роботу. Hostgator використовує перевірений cPanel як свою приладну панель. Це не чудове середовище для людей без фонових розробок, але це нормально, якщо у вас є хтось розбирався в старих панелях управління, які використовуються більшістю старих постачальників веб-хостингів. Ви не отримаєте палаючого швидкого хостингового пакету WordPress, але це зробить роботу.

Прочитайте повний огляд HostGator

Найкраще для керованого підприємства: Pagely

сторінково

Ціна на рівні початкового рівня: 199 доларів на місяць

Час реакції: 1400 мс

Пробіг: 100%

Перегляд планів сторінок

Якщо ціна 199 доларів на місяць за найдешевший налаштування від Pagely дає певну паузу, ви, ймовірно, не є їхнім цільовим клієнтом. Pagely займається наданням найкращих VPS для WordPress клієнтам корпоративного масштабу. Вони пропонують тисячі на місяць, і вони пропонують вимірювання пропускної здатності, починаючи з сотень ГБ.

Конфігурація призначена для забезпечення високої безпеки та ретельного управління. Команда підтримки готова допомогти клієнтам цілодобово.

Якщо ви шукаєте висококласне рішення, яке надає вам доступ до хмарної архітектури AWS, Pagely – чудовий вибір. Вони не найкращий друг стартапів та малого бізнесу, але, безумовно, це компанія, яку ви хочете мати на увазі, коли ваші вимоги зростають. Врешті-решт, ви можете потрапити на кількість трафіку, коли вигідніше придбати «дешевий» пакет Pagely, ніж продовжувати ескалацію високого класу інших постачальників..

Прочитайте повний огляд Pagely

Найкраще для бруду дешево: EasyWP від ​​NameCheap

namecheap 2019-червень

Ціна на рівні початкового рівня: $ 3,88 на місяць

Час реакції: 350 мс

Пробіг: 99,9%

Переглянути плани імплементації імен

Коли дешево просто недостатньо для вас, є NameCheap. Ви отримуєте безкоштовне доменне ім’я та безкоштовну допомогу з міграцією сайтів, і це нічого. Вони пропонують спільні хостинг-пакети, які забезпечують очікувану продуктивність.

Uptime насправді досить пристойний для компанії, яка не завжди справляється з рецензіями на хостинг WordPress, як і чуйність. Ви не збираєтеся отримувати велику допомогу в основному за чотири долари, але ви можете зробити гірше в цьому ціновому сегменті. Якщо ви не задоволені, ви також можете розслабитися, знаючи, що вони також пропонують 30-денну гарантію повернення грошей.

Прочитайте повний огляд NameCheap

Найкраще для власників домену: GoDaddy WordPress

богиня

Ціна на рівні початкового рівня: $ 9,99 на місяць

Час реакції: 800 мс

Пробіг: 99,8%

Переглянути плани GoDaddy

GoDaddy вирізав величезний сегмент ринку доменних імен років тому. Не дивно, що її пропозиції включають розміщення блогів WordPress. Вони мають безліч перетягувальних рішень, і це може бути переконливим для людей, у яких уже є домени.

Компанія насправді не найдешевша чи найшвидша. Вони ні на що не є першокласним. Якщо у вас є кілька доменів з ними, проте, зберігання всієї роботи на одному хостинг-акаунті має свої достоїнства.

Прочитайте повний огляд GoDaddy

Особливості хостингу WordPress, які слід врахувати перед покупкою

Ви помітите деякі теми, які розробляються у різних постачальників послуг хостингу. Деякі компанії орієнтовані на людей, які потребують необмеженої потужності та швидкості, а інші намагаються продати бруд послуг дешево. інші задовольняють певні сегменти, наприклад, ті, які орієнтовані на агенції та дизайнерів, пропонуючи:

 • Постановка веб-сайтів
 • Публікація одним кліком
 • Безкоштовна міграційна допомога
 • Безкоштовні домени та сертифікати SSL

Якщо ви турбуєтесь про рівень контролю розробника над веб-сайтом, ви також хочете потурбуватися про такі речі, як доступ до SSH та FTP, наявність традиційних панелей управління, таких як Plesk та cPanel, керування версіями Git та доступ до базової інформації база даних.

Попередньо встановлені плагіни – теж велика справа. Доповнення WordPress ніколи не є легкою справою самостійно. У вас може бути щось, що чудово працювало в PHP 5.1, але зараз використовується код, який був застарілий у версії 7.3. Попередня інсталяція та регулярне автоматичне оновлення плагінів – це найпростіший спосіб уникнути подібних конфліктів.

Ціна – це не все, але це важливо. Що ще важливіше, вміти засунути палець у воду і побачити, що таке досвід, – це гарна ідея. Слідкуйте за гарантіями повернення грошей.

Також корисно зрозуміти деякі основні поняття. Давайте розглянемо кілька таких.

Що таке спільний хостинг WordPress?

Спільний хостинг широко вважається абсолютним низьким рівнем хостинг-планів. Спільна система хостингу – це єдиний екземпляр на сервері, який забезпечує хостинг для кожного веб-сайту через єдину операційну систему. Це означає, що ви обмінюєтесь пам’яттю пам’яті та циклами процесора з веб-сайтами інших людей.

Що стосується того, ви також ділитесь простором файлової системи з іншими. Це робить всю вашу програму більш вразливою. Абсолютно не розміщуйте веб-сайт електронної комерції чи щось, що збирає конфіденційні дані користувачів під час спільного хостингу. Цей підхід слід застосовувати лише для веб-сайтів з мінімальним мінімумом, які потрібно розробити за найдешевшу ціну. Якщо ви хочете опублікувати блог WordPress про поїзди, з глузду зійдемося із спільного хостингу.

Загальні параметри також часто обмежені. Можливо, ви не зможете встановити власні плагіни або навіть теми. Більшість не надасть вам доступ до рівня SSH, тому розробники, ймовірно, можуть забути про них. Настроюваність обмежена, а також зазвичай важко масштабувати пакет хостингу в спільному середовищі.

Ви, ймовірно, зациклюєтесь на міграції, коли потрапите на межі свого господаря. Гірше, що ви можете виявити межі свого хоста навіть у повільний день для вашого сайту. Пам’ятайте, ваші ресурси – це ресурси кожного. Потрібен лише один інший користувач, який потрапляє у забій, щоб спричинити сповільнення або навіть збій усіх інших сайтів на спільному хості.

Що таке хмарний хостинг WordPress?

Будівництво бізнесу, хмарочос дивлячись

Хмарний хостинг призначений для використання масивних ферм серверів для спрямування тонн ресурсів на виконання завдань. Це робить улюбленицю натовпу машинного навчання, а також вона дуже популярна серед компаній, які надають програмне забезпечення як послуга (SaaS). По суті, WordPress – це ще один варіант для SaaS.

Що важливо в хмарному хостингу, це те, що ви можете швидко збільшувати або зменшувати ресурси. Це може бути справжнім фактором різниці для компаній, які мають сезонні вимоги. Якщо ви очікуєте великого трафіку під час сезону відпускних покупок, хмарне рішення для хостингу забезпечить вам ресурси, необхідні для вирішення навантаження. Так само ви можете швидко підвищити швидкість, просто оновивши свій обліковий запис.

Основним недоліком хмарного хостингу є дозовані ціни. Зокрема, AWS відомий непередбачуваними законопроектами. Добре запитати про передбачувані ціни, перш ніж зареєструватися. Наприклад, одна невиявлена ​​атака відмови у наданні послуги може залишити вас звисаючими з величезним рахунком.

Що таке хостинг для WordPress VPS?

VPS розшифровується як віртуальний приватний сервер. VPS по суті діє так, як це незалежна машина, але насправді розділена на більшій машині.

Спочатку рум’яна, це може здатися спільним хостингом, але це не так. Відмінність полягає в тому, що на VPS на вашій віртуальній машині вирізана частина пам’яті, пам’яті та потужності процесора. У нього є власна операційна система та файлова система, і вони не взаємодіють з чужими обліковими записами. Це означає, що ваш обліковий запис хостингу набагато безпечніший та стабільніший у найгіршому VPS, ніж у найкращому спільному обліковому записі.

VPS – хороший вибір, якщо у вас немає грошей на більший рахунок. Це не так добре, як мати спеціалізований хостинг-апарат, але ви рідко помітите різницю, якщо вас не засипають сотнями запитів в секунду.

Що таке хостинг для керованого WordPress?

Керований хостинг – це велика пропозиція для тих, хто не має досвіду розробки. Навіть розробникам подобається керувати обліковими записами, оскільки це означає, що в компанії є хтось, хто готовий їх виправити, коли виникнуть проблеми. Якщо ви працюєте з некерованим обліковим записом, вам не краще, ніж якби ви працювали з веб-сервером у вашому офісі.

Важливо пам’ятати про керовані хостингові акаунти, що якість команди підтримки дуже важлива. Багато компаній скажуть, що вони пропонують керовану підтримку, але це не допоможе, якщо вам знадобиться 40 хвилин, щоб отримати відповідь від людини, поки Google на вашому сервері позначає вірус..

Як правило, компанії, які вважають себе за нетехнологів світу, роблять кращу роботу з керованим хостингом WordPress. Дизайнери та агенції довго не збираються миритися з відсутністю підтримки. Вони просто збираються набирати акції та йти в іншу компанію.

Безкоштовний хостинг WordPress реально?

Чи доступні безкоштовні варіанти? Так. Вони не незаконні діти Бігфута та Чудовиська Лох-Несса.

Хоча вони гарні? Ні.

Поверніться і прочитайте розділ про спільний хостинг. Тепер тримайте в голові всі ідеї з цього розділу і уявіть, що кожна можлива річ працює гірше.

Там не буде керована команда підтримки, яка чекає, щоб допомогти вам. Насправді вам пощастить отримати допомогу від чату на базі AI. Так, провести один поганий день з безкоштовним хостингом, і ти будеш бажати тих днів, коли ти зможеш поговорити з носієм англійської мови у кол-центрі з іншого боку планети.

Безкоштовний хостинг для WordPress – це просто важке рішення. Навіть не один раз. Ваш код не зробив вам нічого поганого, щоб заслужити.

Примітка про швидкість

швидкість, мюніх, вогні

Швидкість теж враховує багато. Щоб бути чітко зрозумілим, час завантаження веб-сайтів по всьому світу страшні. Великі роздрібні торговці та автомобільні бренди мають сайти, які завантажують від 9 до 11 секунд. Більшість рекомендацій щодо продуктивності показують, що користувачі починають відмовлятися від веб-сайтів після цього всього три секунди. Тільки вміст-убивця тримає людей навколо протягом 10 секунд.

Переглядаючи перелічені нами швидкості, 1000 мілісекунд (мс) перетворюється на одну повну секунду. На першому огляді ви можете подумати: «Класно, всі ці швидкості нижче трьох секунд. Я налаштований! Дай мені найдешевше! “

Ось проблема: часи відповіді говорять лише про те, скільки часу потрібен браузер і сервер для обробки того, що називається HELO-запитом. Це лише дає можливість Chrome, Firefox, Edge, Opera або Safari знати, що спеціально запитуваний ресурс присутній і буде поданий. Іншими словами, саме стільки часу потрібно, щоб сервер забрав телефон і сказав: “Здрастуйте, ви зайшли на сайт WordPress, який працює на стеку LAMP”.

Коли ви додаєте WordPress до палі, ви додаєте час на обчислення. PHP-код для двигуна WP займає кілька мілісекунд, щоб обробити кожне завдання. Додайте кілька плагінів і тему, щоб зробити це ще повільніше. Якщо на сторінці працює Javascript, наприклад, із пакета з аналітики за межами веб-сайту, тепер ви додаєте повні секунди.

Раптом різниця між часом завантаження 200 мс та часом завантаження 1400 мс здається актуальною. Особливо, якщо ви працюєте у важких налаштуваннях, ця додаткова секунда може бути різницею між відвідувачами, які бачать ваш вміст або залишають його.

Висновки

Пошук хоста WordPress – це балансуючий акт. Ви, очевидно, хочете отримати якомога більше підтримки, швидкості та функціональності для вашого долара. Це, звичайно, буде обмежено точністю, скільки саме доларів ви можете дозволити викласти за даний місяць.

Загалом, ви повинні дивитись на такі варіанти, як:

 • VPS
 • Виділені сервери
 • Виділений хостинг для WordPress
 • Хмарові хости

Жодне з них не є ідеальним рішенням, але вони, як правило, перевершують все, що ви бачите у вільному або загальному секторах.

Ви також повинні провести опис своїх вимог. Внутрішній розробник, який підтримує єдиний веб-сайт, має дуже різні потреби, ніж дизайнер в агентстві. Розробник хоче мати єдине налаштування, вони матимуть великий контроль над отриманням таких речей, як SSH, FTP, MySQL та Git. Дизайнер, з іншого боку, може отримати величезну вигоду від установки, яка дозволяє їм передавати клієнту замовлення, запас та барель клієнту протягом декількох місяців.

За допомогою короткої самооцінки ви можете швидко встановити свої вимоги. Створіть письмовий контрольний список і перегляньте зміст цієї статті. Не забудьте також включити страшну позицію бюджету. Порівнюючи ваш контрольний список із сильними та слабкими сторонами кожної компанії, що займається хостингом, ви досить швидко зрозумієте, який з них найбільше відповідає вашим потребам.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector