14 кращих постачальників послуг та хмарних хостингів (травень 2020 р.)

Шукаєте найкращий хмарний хостинг, але не знаєте, з чого почати?


Хмара означає різні речі для різних людей. 

По суті, ми шукаємо швидкий, розподілений, масштабований хостинг – з хорошою підтримкою та ціною, яка відповідає бізнесу.

найкращий хостинг для малого бізнесу

Хмарні обчислення призвели до бурхливих варіантів хостингу. Багато хостингових послуг вийшли на ринок із хмарними серверами, але це може викликати розгубленість клієнтів щодо того, чи дійсно вони отримають найкращий хмарний хостинг. Ми розглянемо 14 найбільш вражаючих варіантів на ринку, а потім пояснимо, що таке хмарний сервер, і як ви могли б отримати користь від реєстрації у постачальника послуг хмарного хостингу.

За допомогою цього дослідження ви зможете вибрати найкращий хмарний хостинг у травні 2020 року.

1. Хмарний хмарний хостинг

хмарні доріжки

Початкова ціна: $ 10 на місяць

Час реакції: 710 мс

Пробіг: 99,99%

Ознайомтесь із цінами Cloudways

Cloudways – це хостингова компанія, яка орієнтована на забезпечення великої кількості енергії за розумною ціною. Вони не є абсолютно дешевим у секторі хостингу хмарних серверів, але ціна хмарних серверів представляє чудову ціну енергії, яку надають їхні системи. Компанія пропонує можливість розміщення вашого сайту на багатьох хмарних платформах хостингу, включаючи:

 • Цифровий океан
 • Лінод
 • Вультер
 • Веб-сервіси Amazon
 • Платформа Google Cloud

Ви також можете знайти ціни хмарних серверів, які відповідають широкому діапазону масштабів. Їх план на 10 доларів на місяць містить примірник з одним ядром, але ви можете перевірити варіанти, які пропонують будь-яке рішення від двоядерних до 32-ядерних. Як тільки ви потрапите в 32-ядерний світ, звичайно, ви маєте справу з рішеннями хмарного хостингу для корпоративних клієнтів, тому розраховуйте заплатити на північ від 1000 доларів.

Cloudways не отримує великих оцінок для клієнтів або технічної підтримки. У багатьох випадках ви самостійно, якщо хочете використовувати спеціальний код або менш основні рішення. Це, мабуть, не чудовий варіант для людей, у яких мало знань про технічні знання, але вони пропонують великі ціни на хмарний сервер для людей, які, можливо, хочуть можливості AWS, але не хочуть потрапляти в бур’яни, як часто вимагають пропозиції Amazon.

Перегляньте наш повний огляд Cloudways

2. Рідка хмара з веб-керуванням

ліквід

Початкова ціна: $ 51 на місяць

Час реакції: 150 мс

Пробіг: 100%

Перегляньте ціни на рідину в Інтернеті

Рідка Web пропонує те, що легко можна охарактеризувати як одне з найкращих хмарних сервісів на ринку. Оскільки ціни на хмарні сервери йдуть, тим не менше, клієнтам початкового рівня дуже важко отримати бажання. Навіть якщо ви готові платити за найкращий хмарний хостинг навколо, їх схильність плювати свої послуги в різні “продукти” може зробити речі заплутаними..

Їх хмарні веб-хостингові продукти поділяються приблизно на чотири види хостинг-пакетів. За порядком масштабу від найменш потужних до найпотужніших це:

 • Хмарні сайти
 • Хмарний VPS хостинг
 • Виділений хмарний хостинг сервера
 • Персональний хмарний хостинг

Параметр хмарних сайтів – це функціонально необмежений хостинг доменних імен. Однак багато з них можна заповнити на рахунок, який ви можете отримати за 51 долар на місяць. Хмарний VPS в основному такий же, як використання віртуального приватного сервера або виділеного сервера, за винятком того, що він розміщений у хмарі і, як наслідок, трохи більш масштабований. Ця ж ідея поширюється і на спеціальні хмарні хостингові рішення, за винятком того, що у вас є весь екземпляр для себе, а не ділитися розділеними ресурсами з іншими.

Мабуть, найцікавіший варіант – це персональний хмарний хостинг. Це по суті ціла хмарна система все для себе. Уявно ви платите на північ 1500 доларів на місяць лише для початку. Однак для компаній, які потребують значної вогневої сили, це мало хто з інших постачальників веб-хостингів. Ви навіть можете розділити свій примірник, коли плани низького класу дозволяють працювати до 5 віртуальних серверів одночасно в одній хмарі.

Ще одна важлива роль для рідинних веб – це те, що вони пропонують допомогу у вирішенні широкого кола питань веб-хостингу в масштабах підприємства. Наприклад, ви можете отримати допомогу з:

 • Відповідність PCI для веб-сайтів електронної комерції
 • Відповідність HIPAA для постачальників медичних послуг
 • Хостинг додатків

Ваші хмарні екземпляри працюватимуть на сучасних накопичувачах SSD в центрах обробки даних, які мають кілька резервів як для зберігання, так і для енергоспоживання. Якщо ви хочете отримати абсолютну кращу компанію хмарних служб і готові викласти грошові кошти, щоб це сталося, важко зрівнятись з Liquid Web. Для всіх інших, мабуть, це буде дуже дорого.

Перегляньте наш повний огляд LiquidWeb

3. Хмарний VPS хостингу A2

a2хостинг

Початкова ціна: $ 5,00 на місяць

Час реакції: більше 1000 мс

Пробіг: 99%

Ознайомтеся з V2 хостинг хмар VPS

Якщо ви шукаєте один з дешевих варіантів серед провідних хмарних постачальників послуг, A2 хостинг робить дуже гарну роботу, щоб привернути увагу клієнтів у цій ніші. Поки ви не збираєтеся отримувати блискавичну швидкість, ви можете отримати чотириядерний пакет з кореневим доступом всього за 15 доларів на місяць. Зокрема, пропозиції хостингу A2 вважали паралельними хостингу VPS, проте існує обмеження на те, що ви можете очікувати в цьому ціновому діапазоні.

Однак при рівних ситуаціях компанія робить хорошу пропозицію роботи, надаючи стимули. Існує гарантія повернення грошей. Кожен обліковий запис включає безкоштовний накопичувач SSD і не менше 2 ТБ на місяць пропускної здатності. Вони також надають цілодобову технічну та службову підтримку протягом року, що включає допомогу по телефону.

Якщо ви шукаєте якомога ближче до безризикового варіанту, щоб розпочати роботу з хмарним хостингом, A2Hosting охопив вас. Люди, які шукають справжні бізнес-центри даних, які чудово реагують, можуть захотіти шукати в іншому місці, особливо з огляду на те, що їх пікові пропозиції не мають чудового значення для відносно високих цін. Однак на низькому кінці ринку є хороший вибір.

Перегляньте наш повний огляд хостингу A2

4. SiteGround

майданчик

Початкова ціна: 80 доларів на місяць

Час реакції: 710 мс

Пробіг: 99,99%

Перегляд ціноутворення на сайті

SiteGround намагається поєднати непогані показники роботи з безліччю халяв, які сподобаються людям, які не є першокласним класним дітям. Вони забезпечують прекрасний час роботи, і час відгуку достатньо хороший, щоб усі, крім найповільніших сайтів та веб-додатків, досягали розумних термінів завантаження.

Ви також можете отримати:

 • Доступ до безкоштовного CDN
 • Безкоштовний сертифікат SSL
 • Безкоштовна допомога з міграції з одного сайту WordPress
 • Виділена IP-адреса
 • Доступ до SSH та SFTP

Вони також гарантують, що всі хмарні обчислювальні ресурси для вашої хмарної системи будуть присвячені виключно вашому серверу. Якщо вам потрібна ІТ-допомога, вони надають персонал, щоб надати руку повністю керованим послугам.

SiteGround дозволяє легко легко розподіляти ресурси на субрахунки. Якщо ви працюєте з маркетинговим чи дизайнерським агентством, це може спростити налаштування того, що отримує кожен підрахунок. Особливо, працюючи з клієнтами, ви можете використовувати цю функцію разом із масштабованістю, очікуваною від хмарного хостингу, щоб запропонувати цілий ряд пакетів. Окремим субрахункам також можуть бути призначені безкоштовні послуги DNS.

Компанія також забезпечує щоденні резервні копії. Ці миттєві резервні копії підтримуються за межами сайту, і їх можна відновити за допомогою рішення одним клацанням миші.

SiteGround робить хорошу роботу, щоб досягти балансу між типом енергетичної потужності, яку ви заслуговуєте отримати, коли ви хочете користуватися хмарним хостом, та забезпечуючи зручність у користуванні. Просунуті користувачі будуть в захваті від рівня доступу, який вони мають, а решта світу все одно отримає достатньо клієнтської та технічної підтримки, щоб впоратися з усім.

Перегляньте наш повний огляд SiteGround

5. InMotion

любовний хостинг

Початкова ціна: $ 34,99 на місяць

Час реакції: 400 мс

Пробіг: 99,95%

Перевірте хостинг InMotion

Невеликий роздратування, яке виникає із зануренням у пропозиції InMotion, полягає в тому, що вони не роблять гарної роботи, щоб викласти речі прямо. Плани представлені як агенції, малий бізнес, підприємства та програми. Найдешевший план знаходиться під “додатками”, і він може бути використаний для обробки хостингу, як і інші.

Одним з головних недоліків є те, що їх пропозиції базуються виключно на Linux. Це майже екосистема стека LAMP. Якщо ви хочете хмарний сервер Windows, ви, безумовно, будете шукати в іншому місці. Вони також мають лише центри обробки даних, розташовані в США.

Люди, які задоволені вузькою реалізацією стека LAMP, наприклад, ті, хто працює з WordPress, WooCommerce або Magento, вважають, що InMotion є дещо більш економічно вигідною версією SiteGround, але з меншою кількістю безкоштовних халяв. Якщо вам подобається менша підтримка і хочете визначити пріоритет ціни та продуктивності, особливо в низькому кінці ринку, InMotion важко перемогти. Для менш досвідчених користувачів та натовпу Microsoft, в кращому випадку, це буде кривою навчання.

Компанія пропонує тривалий термін повернення грошей 90 днів. Якщо ви можете спробувати це, це можливість без ризику познайомитися з новим веб-хостом.

Перегляньте наш повний огляд InMotion

6. ХостГатор

хостгатор

Початкова ціна: $ 4,95 на місяць.

Час реакції: 430 мс

Пробіг: 99,98%

Перегляд цін HostGator

Для неапологічно дешевої компанії HostGator – це трохи сюрприз. При $ 4,95 на місяць ви отримуєте:

 • Два ядра процесора
 • Два ГБ оперативної пам’яті
 • Невимірена пропускна здатність
 • Безкоштовний сертифікат SSL

Компанія також має бізнес з реєстрації доменних імен, щоб ви могли зберігати всі речі вашого веб-сайту разом у одному обліковому записі. У той час як обліковий запис з найнижчою вартістю дозволяє лише одному домену, переходячи до наступного рівня – 6,57 долара на місяць, ви отримуєте безлімітний хостинг домену та вдвічі більше ядер та вдвічі більше оперативної пам’яті.

Як це характерно для нижчих рівнів хостинг-компаній, ви можете очікувати обмеженого пакету програм. Ви матимете доступ до середовища Linux, яке підтримує такі програми, як:

 • Joomla
 • Друпал
 • Мадженто
 • WordPress

Не дивно, що ви збираєтеся бути самостійно без керованих послуг. Однак для дешевого варіанту з брудом ви можете зробити набагато гірше, ніж HostGator.

Перегляньте наш повний огляд HostGator

7. DreamHost

сонник

Початкова ціна: 4,50 долара на місяць

Час реакції: 720 мс

Пробіг: 99,96%

Перевірте DreamHost

Інший абітурієнт у секторі недорогих хмарних хостингів, DreamHost – це ще один постачальник послуг веб-хостингу, який може отримати вигоду від того, щоб зрозуміти його пропозиції. Перше головне роздратування, яке вразить вас як клієнта, полягає в тому, що єдиними продуктами, які він перераховує на своїй сторінці хостингу, є «DreamCompute» та «DreamObjects». Замість того, щоб уточнити різницю між екземплярами хмарних обчислень та хмарними хостинговими службами, вони об’єднують їх під заголовком “обчислити”, термін, який є більш актуальним у світі машинного навчання, ніж галузь веб-хостингу.

Однак, як тільки ви пройдете повз це, ви знайдете невтішну пропозицію для цієї частини ринку. Ви отримуєте одне ядро ​​CPU за найдешевшим планом, і все базується на стеці з відкритим кодом без інших варіантів. Деякі речі, начебто, орієнтовані на користувачів Python, Node.JS та Ruby, які, чесно кажучи, збираються розглянути більші пропозиції щодо обчислень від таких компаній, як Amazon.

Структура виставлення рахунків також дивна. За даний місяць у вас 600 годин обчислювального циклу. Місяці довші за це, і одна невиявлена ​​DDoS-атака може легко перетворити вас на перевищення облікового запису, що призводить до отримання рахунку. Чесно кажучи, якщо ви хочете структуру виставлення рахунків за час розрахунку, AWS існує і забезпечує більшу і мізерну інфраструктуру.

З іншого боку, їхні пропозиції для людей, які хочуть хостинг на Python або Node.JS, дуже легко налаштувати. Якщо це ваша смуга, DreamHost може бути цікавим. Однак усі інші можуть знайти кращі пропозиції та менше плутанини за ціною.

Перегляньте наш повний огляд Dreamhost

8. Блюхост

блакитний гость

Початкова ціна: $ 9,99 на місяць протягом 36 місяців

Час реакції: 590 мс

Пробіг: 100%

Переглянути ціни на Bluehost

BlueHost пропонує облікові записи, які виставляються на рахунки в 12, 24 або 36 місяців. Для людей, які хочуть потрапити в найнижчі рівні веб-хостингу за справедливою ціною, це може бути трохи важливим. Ви можете скористатися гарантією повернення грошей до тих пір, поки

Компанія пропонує велику швидкість і неперевершений час роботи. Якщо ви зацікавлені в надійних показниках, BlueHost постачає високопродуктивний та стабільний пакет приблизно за таку ціну, як ви знайдете.

Там, де деякі клієнти будуть відкладені BlueHost, це структура доповнення з нікелем і димером компанії. Хочете виділити IP? Це надбудова за 5,99 доларів на місяць. Хочете сертифікат преміум-класу SSL? Це буде $ 49,99 на рік. Це швидко додається.

Вам також доведеться підняти рівень вгору, щоб отримати необмежену кількість імен домену в обліковому записі. Однак, базовий пакет з двома процесорами – це гарна угода. Так само пропускна здатність не вимірюється, а cPanel з SSH включений безкоштовно.

BlueHost – чудовий варіант, але є деякі застереження. Переконайтеся, що пакет, який ви отримуєте, покриває все, що вам потрібно, оскільки додатки можуть розчавити вас досить швидко.

Перегляньте наш повний огляд Bluehost

9. 1&1 IONOS

1 і 1іонос

Початкова ціна: $ 15 на місяць

Час реакції: 330 мс

Пробіг: 99,8%

Перевірте 1&1 Хостинг IONOS

Пропозиція від ціни до продуктивності з 1&1 IONOS не великий. Там, де компанія налагоджує свою діяльність, хоча і надає керовані послуги. Технологій, відверто кажучи, не вразить налаштування, яке починається з одного ядра процесора та виділяється лише один ГБ оперативної пам’яті. Хоча менше клієнтів, які користуються технологією, будуть раді мати технічну підтримку та підтримку клієнтів, щоб провести їх через низку процесів.

Як звичайно, коли ви перебуваєте нижче 50 доларів на місяць у секторі хмарного веб-хостингу, ви замикаєтесь на Linux та відкритому ПЗ. 1&1 дає вам трохи більше в рамках цього обмеженого кадру, надаючи сервери Apache, Nginx і Tomcat, які чудово гратимуть із Python та PHP. Часи реакції також близькі до найкращих в класі.

Якщо вам потрібно близько до найкращих доступних моментів завантаження, 1&1, можливо, варто подивитися. Кожен, хто зацікавлений у хмарному сервері Windows, повинен буде продовжувати роботу, і їх пропозиції не є великими з точки зору обладнання.

Переглянути повний наш 1&1 Іонос огляд

10. Двигун WP

wpengine

Початкова ціна: $ 35 на місяць

Час реакції: 650 мс

Пробіг: 100%

Перегляд цін на двигуни WP

WP Engine – це, як випливає з назви, пропозиція, орієнтована на клієнтів WordPress. Масштабування розраховане на корпоративних клієнтів, і ви побачите, що рівні швидко зростуть у сотні доларів. У низьких ярусів немає чудової підтримки клієнтів, і лише два найвищі яруси отримують підтримку по телефону. Однак 60-денна гарантія повернення грошей може зайняти певну частину дослідження ваших варіантів.

Кожен пакет включає бездротову підтримку, тому вам не доведеться доплачувати лише за те, щоб додати домен. Якщо вам потрібні глобальні центри обробки даних, щоб обслуговувати відвідувачів по всій планеті, WP Engine охопило вас. Вони – компанія, яка вважає себе ранніми розробниками WordPress, і команда пишається тим, що забезпечує такий рівень технічної підтримки клієнтам.

Це точно вузька цільова пропозиція. Ті, хто просто хочуть надійного хостингу WordPress, який ніколи не знижується і може швидко наростити, оцінять WP Engine.

Перегляньте наш повний огляд WP Engine

11. Кінста

кінста

Початкова ціна: 30 доларів на місяць

Час реакції: 230 мс

Пробіг: 99,8%

Перевірте хостинг Kinsta

Використовуючи хмарну платформу Google, Kinsta має намір запропонувати хмарний хостинг верхнього рівня виключно для власників сайтів WordPress. Це все WP і більше нічого. Компанія надає низку безкоштовних послуг, таких як:

 • Постановочні сайти
 • Упорядковані варіанти управління обліковими записами
 • Підтримка агентств
 • Прямий рівень 1 підтримує знаючих техніків

Особливості управління обліковими записами є головним моментом продажу. По суті, ідея полягає в тому, щоб творчі агенції могли розробляти сайти для клієнтів, розгортати їх, а потім повертати ключі клієнту. Все працює дуже швидко, а час роботи – чудовий. Якщо ви керуєте агентством, орієнтованим на платформу WordPress, Kinsta складно зіставити.

Перегляньте наш повний огляд Kinsta

12. DigitalOcean

Digitalocean

Початкова ціна: $ 5 на місяць

Час реакції: 360 мс

Пробіг: 99,99%

Перегляньте ціни на цифровий океан

DigitalOcean пропонує план із початковим рівнем, який є дешевим, але вам доведеться розібратися, щоб знайти його на своєму веб-сайті та налаштувати його для розміщення веб-серверів. Пропозиції фірми, здається, розроблені в прямому протистоянні зручності використання.

Так, можна знайти рішення одним натисканням кнопки, яке дозволить вам розгорнути сервер LAMP або будь-яку з декількох подібних пропозицій за секунду. Успіхів знайти його. Гаразд, добре, ось тому що ти ніколи не збирався її знайти самостійно.

Одержимість компанії “крапельками” та обчислювальними прикладами не дає великої впевненості, що вони дбають про розміщення клієнтів. Ви будете самостійно. Гірші, дешеві варіанти починаються з низького рівня продуктивності для цього сектора. Ви отримаєте один процесор і один ГБ пам’яті.

Основна перевага – це підхід одним натисканням кнопки для запуску серверів. Ви отримаєте досить сучасне програмне забезпечення з відкритим кодом, наприклад MySQL 5.7 та PHP 5.2. Якщо ви не хардкор, але, можливо, було б розумніше звернутися до одного з партнерів DigitalOcean, наприклад, раніше згаданих Cloudways.

13. Хмара AWS

амазон

Початкова ціна: 3,50 долара на місяць

Час реакції: 500 мс

Пробіг: 99,99%

Переглянути AWS Lightsail

Віртуальні сервери Lightsail складають основу всіх пропозицій AWS Cloud, оскільки вони стосуються веб-хостингу. Amazon пропонує вражаючий рівень доступу, і ви можете створювати рішення одним клацанням як для хмарних серверів Linux, так і для Windows. Балансування навантаження вбудовано прямо, а масштабованість – автоматична.

Є два великих мінуси. По-перше, хмарний хостинг AWS – це установка з оплатою. Отримати ціноутворення за фіксованою ставкою можливо, але ви повинні бути дуже обережними щодо налаштування свого облікового запису. Крім того, всі, окрім найбільш обдарованих тех, опиняться безвихідно, перебуваючи в навігації по варіантам на Хмарі Амазонки.

Однак ви отримуєте безкоштовну сертифікацію SSL, і перший місяць доступний безкоштовно як пробна версія. На жаль, вам доведеться включити свою платіжну інформацію. Так само потрібно скасовувати скасування, інакше виставлення рахунків розпочнеться в наступному місяці.

Великі інтернет-компанії, такі як Netflix, працюють на AWS Cloud. Якщо ви хочете однакової потужності і вам зручно потрапляти в кишки хостинг-рішення, це чудовий вибір. Для тих, хто потребує настанов, це не є вдалою пропозицією, якою б хорошою не була ціна.

Однак серед великих гравців Amazon, як правило, є тим, хто змусить вас відчути, як вони хочуть, щоб малий бізнес працював на їх хмарному обладнанні. Але це дуже низька планка.

14. Google Cloud

Google хмара

Початкова ціна: $ 45 на місяць

Час реакції: 300 мс

Пробіг: 99,99%

Переглянути Google Cloud

Google – ще одне велике ім’я в галузі, яке, здається, не зацікавлене у наданні допомоги маленьким гравцям у налаштуванні веб-хостингу на екземплярах хмарного сервера. Підтримка клієнтів від Google є страшно жахливою, а клієнти, які користуються технологією, особливо зневажають тенденцію компанії починати всі запити на найнижчому рівні. У Google навіть найрозумнішої людини в світі потрібно запитати: “Ви намагалися вимкнути її та знову ввімкнути?”

Іншими словами, Google Cloud є гіршим за багато платформ, які просто залишають самостійно. Є багато інших постачальників послуг, які розробили поверх платформи Google Cloud, і вам краще використовувати їх. Навіть якщо ви шукаєте високоефективну обчислювальну потужність, AWS забезпечить таку ж продуктивність без покровительського поганого досвіду підтримки.

Є лише дві групи клієнтів, які повинні зазнати жахливості Google. По-перше, є ті, чиї розміщені сайти залежать від даних G або платформ машинного навчання. По-друге, є ті, кому потрібні високоефективні центри обробки даних на кожному населеному континенті. В іншому випадку подивіться на наступного партнера, як-от Kinsta або Cloudways, щоб отримати доступ до обладнання без проблем з підтримкою душі..

Що таке хмарний сервер?

Хмарний сервер – це система, розроблена для забезпечення великої кількості ресурсів у складі програмного забезпечення як пакета послуг (SaaS). Зокрема, запитання, що таке хмарний сервер, пропускають велику частину пункту. Хмарний сервер не є однією машиною на будь-якому протязі. Натомість це сукупність багатьох машин, які розроблені для функціонування як єдиний екземпляр.

Екземпляри можна розділити між клієнтами або завданнями різними способами. Що ще важливіше, ресурси можна швидко додати до примірників, щоб забезпечити стабільність та масштабованість.

Це одне, що робить хмарні обчислення таким привабливим варіантом як для компаній, так і для клієнтів. Вищий постачальник хмарних послуг може продовжувати нарощувати попит до розширення клієнтів, що дозволяє йому практично нескінченну масштабованість. З того моменту, коли клієнт платить за хмарний веб-хостинг, ви можете впевнено купувати послуги на нижньому кінці шкали та додавати потужність за лічені секунди, просто натиснувши опцію на вашій інформаційній панелі хостингу.

Що таке хмарний хостинг?

Хмарні хостингові рішення – це лише один фрагмент пирога з хмарного сектору, на додаток до таких речей, як машинне навчання, хостинг файлів, обмін даними, віддалений ІТ, хостинг VPS і навіть служби екстреної допомоги. Оскільки так багато іншого відбувається у світі хмарних обчислень, вам може бути цікаво: “Що таке хмарний хостинг?”

Кращі постачальники хмарних хостингів мають ресурси, необхідні для надання досвіду, який не відрізняється від використання виділеного сервера або VDS, за винятком тих випадків, коли хмарні послуги хостингу є більш стабільними та доступними. Деякі провайдери навіть пропонують пропонувати індивідуальні хмарні екземпляри своїм клієнтам, фактично дозволяючи їм бути їх власними постачальниками послуг хостингу.

Масштабованість є головним плюсом у хмарному хостингу порівняно з аналогічними параметрами. Хоча спеціально виділені та віртуальні виділені сервери безумовно є кроком від меншого вибору, як-от спільний хостинг, у всіх вони є свої межі. Зокрема, після того, як ви заповнили свої ресурси, єдине рішення – перемістити все на новий і більш потужний сервер.

Однак у царині хмарних обчислень більше ресурсів можна просто спрямувати на ваш примірник. За лічені секунди ви можете мати більше ядер процесора, оперативної пам’яті та навіть пам’яті. Це набагато складніше, в кращому випадку, під час роботи з фізичним сервером або віртуальною машиною.

Різні типи послуг хмарного хостингу

Коли ви використовуєте хмарний сервер від компанії, яка діє разом, ви дійсно купуєте кращу версію веб-хостингу. Поки ви виберете відповідні плани хмарного хостингу, ви зможете запускати все, що завгодно, у своїх системах, таких як WordPress або Magento.

На рівні операційної системи ви знайдете компанії, які пропонують багато дистрибутивів Linux. Число також надає системи Windows, і їх кількість зростатиме, коли Microsoft продовжує агресивно переміщуватися у хмарний простір платформи.

Ви також знайдете безліч стеків програмного забезпечення, включаючи стандартні пропозиції, такі як Linux, Apache, MySQL і PHP. Багато компаній також вийшли на ринок із полегшеними веб-серверами Nginx, інтерпретаторами Python та навіть варіантами хостингу Node.JS. З повністю виділеним екземпляром або віртуальним приватним сервером у хмарі ви матимете root доступ, який дозволить встановити все, що може знадобитися вашому проекту.

Багато кращих постачальників послуг хмарного хостингу також пропонують вузько розроблені рішення. Наприклад, багато хостинг-компаній пропонують хостинг для WordPress, який включає керовану підтримку. Ви просто налаштуєте обліковий запис на панелі керування хостингом, вони надають йому все необхідне програмне забезпечення, і тоді ви можете працювати над ним так само, як і будь-який інший веб-сайт WordPress на будь-якому іншому веб-сервері. Якщо є якісь проблеми, зверніться до служби підтримки, і вони допоможуть технічному експерту допомогти вам розібратися.

Висновок

У світі хмарного хостингу існує абсолютна прірва між компаніями, які дбають про малий бізнес (див. Наші улюблені господарі малого бізнесу) та тими, хто цього не робить. Ви помітите різницю щоразу, коли ви завантажуєте одну з їх сторінок. Якщо вони використовують такі терміни, як “хостинг”, і ціни на них випереджають, ви в хорошому місці. Якщо вони вживають слово “обчислити” і наполягають на тому, щоб говорити про все, від потокового до Інтернету, ви зациклюєтеся робити багато роботи самостійно.

Зрозуміло, більшість клієнтів не знайдуть сили, пропоновані великими гравцями, такими як Google, DigitalOcean та AWS, вартими горя. На щастя, є маса маленьких гравців, які хочуть вашого важко заробленого долара. Заздалегідь встановіть, які ваші пріоритети, особливо наскільки вам потрібна велика масштабованість порівняно з низькою ціною, і ви швидко визначите три або більше компаній, які дуже добре відповідають законопроекту..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map