7 безкоштовних хостинг-провайдерів VPS – з величезним попередженням! (Травень 2020 р.)

7 безкоштовних хостинг-провайдерів VPS – з величезним попередженням! (Травень 2020 р.)

7 безкоштовних хостинг-провайдерів VPS – з величезним попередженням! (Травень 2020 р.)

Потрібен безкоштовний хостинг VPS, оскільки реальні плани не відповідають вашому бюджету?


Ми вас чуємо. 

Хоча слово обережності, нічого в житті не є справді вільним. І це стосується цих провайдерів VPS.

Найкращі хости для власників сайтів

Використання віртуального приватного сервера (VPS) – це випадок, коли ви часто можете отримати багато грошей за свій долар.

Однак зрозуміло, чому люди можуть шукати безкоштовний VPS-хостинг, хоча більшість веб-хостингових рішень у цьому секторі вже досить економічно вигідні.

Ви часто бачите безкоштовні варіанти спільного хостингу, і ви можете просто задатися питанням, наскільки високі компанії готові підвищити ціну.

Насправді не існує жодних планів хостингу, які кваліфікуються як 100% безкоштовні VPS. Тобто, не існує жодної версії безкоштовного сервера VPS, де ви ніколи ні за що не платите.

Однак ви можете легко знайти безкоштовну пробну версію VPS, а також є багато майже безкоштовних хостингових послуг, які також дуже близькі до надання безкоштовного досвіду. Давайте розглянемо деякі варіанти, які можуть змусити вас відчути, що ви отримуєте безкоштовний VPS. Наприкінці ми також поговоримо про деякі потенційні плюси та мінуси проходження цього маршруту.

Плани VPS, близькі до безкоштовного

1. HostWinds VPS хостинг

hostwinds vps

Найнижча ціна: $ 5,17 на місяць

Час реакції: 640 мс

Пробіг: 100%

Перегляд планів хостингу HostWinds

У найсуворішому сенсі плани з найнижчою вартістю на HostWinds не представляють собою фактично дешеву VPS, оскільки пропозиція компанії з низьким рівнем продажу є хмарним екземпляром. Для переважної більшості людей, які цікавляться постачальниками послуг хостингу VPS, ця відмінність навіть не буде помітна. Це тому, що після того, як ресурси фізичного сервера розподіляються для створення VPS у хмарі, про використання віртуалізованого сервера, що відрізняється від VPS на основі однієї машини, немає нічого. Єдине, що ви помітите – це система, як правило, більш чутлива, ніж традиційні плани хостингу VPS.

Наприкінці рівняння ви матимете доступ до:

 • Панель управління
 • Місце на диску
 • Особливості на рівні операційної системи

Іншими словами, ви можете увійти через веб-інтерфейс або скористатися віддаленою оболонкою, щоб отримати доступ до нього через SSH, як і будь-який інший налаштування сервера хостингу.

HostWinds пропонує достатньо надійний досвід, що люди, які знають технологію, будуть задоволені. Як ви можете очікувати у близькому до вільного ціновому діапазоні, ви не збираєтеся отримати реальну ступінь підтримки HostWinds. Однак вони пропонують дуже надійну конфігурацію Linux, яка буде знайома всім, хто раніше використовував VPS-сервери. Ви також знайдете, що компанія рада продавати пов’язані продукти, такі як хостинг Windows. Вражаюче, установка також включає один ГБ оперативної пам’яті, одне ядро ​​процесора та 30 ГБ місця для зберігання.

Поки хостинг планів, проте, важко поскаржитися на отримання належного досвіду VPS майже безкоштовно. Просто будьте готові зробити якусь технічну роботу, щоб продовжувати її працювати, оскільки це некерований VPS.

Переглянути повний огляд хостингу InMotion

2. InterServer.net

interserver vps

Найнижча ціна: 6 доларів на місяць

Час реакції: 684 мс

Пробіг: 99,96%

Переглянути плани хостингу InterServer

Інша компанія, яка дуже близька до надання безкоштовного хостингу VPS – це InterServer.net. План найдешевшого VPS-програми компанії-хостингу включає:

 • Одні CPU ядра
 • Два ГБ пам’яті
 • Три ГБ пам’яті SSD
 • Два ТБ переказу на місяць

Це був би чудовий набір функцій типового хост-плану VPS, який коштує близько 30 доларів на місяць. Якщо ємність для обробки, зберігання та пам’яті недостатньо підходить для ваших потреб, ви можете легко налаштувати свій план VPS до 16 ядер. Також ви все одно будете платити дуже поважні 96 доларів на місяць за те, що є досить якісною пропозицією.

Один із стандартних уловок, які ви почнете помічати майже при всіх цих планах хостингу VPS, – це те, що вони засновані на хмарних екземплярах. Знову ж таки, для середньостатистичного користувача це не велика справа, але це може стати важливим моментом, якщо ви занадто сильно замислюєтесь про відносно незначну відмінність між VPS-сервісами, що працюють безпосередньо на одній машині, та керуючи ними на багатьох машинах, що надають хмарні екземпляри.

Ще одна тема, яку ви побачите, – це те, що багато хто з цих хостинг-провайдерів із задоволенням пропонують рішення на базі Linux, але вони не завжди є першими, хто прагне встановити операційну систему, як Windows. На щастя, сервери Windows доступні за додаткову плату. Однак системи Linux є досить надійними, включаючи:

 • Бази даних MySQL
 • Python, Ruby, Perl та інші середовища для створення динамічного контенту на веб-сайтах
 • Повна установка cPanel для зручного управління

Є також керовані варіанти підтримки, доступні безкоштовно. Це може бути не справжнім сервером VPS, але це все-таки дуже хороше значення за кілька доларів на місяць.

Переглянути повний огляд InterServer

3. Хостингер

хостинг vps хостинг

Найнижча ціна: $ 3,95 на місяць

Час реакції: 309 мс

Пробіг: 100%

Переглянути плани хостингу

Так, зараз ми наближаємось до пошуку справді безкоштовного сервера VPS. Вражаюча річ Hostinger полягає в тому, що їм вдається керувати дуже чуйними серверами, які мають приголомшливий номер роботи. Ви не отримаєте тонну сховища за найдешевших пропозицій, всього 10 Гбіт, але ви можете оновити свій план до одного з багатьох варіантів. Все на основі SSD, однак, ви очікуєте, що дуже швидкі часи реакції.

Бізнес-модель Hostinger зосереджена на продажу всіх інших матеріалів, потрібних веб-сайту, таких як доменне ім’я та сертифікат SSL. Вони включають як IPv4, так і IPv6 спеціальні IP-адреси безкоштовно з кожним планом, вражаюча пропозиція для плану, розміром менше п’яти.

Плани VPS, які трохи знижують ціну

4. Хостинг InMotion

прихильний хостинг

Найнижча ціна: $ 19,99 на місяць, 63% знижки за перший місяць

Час реакції: 640 мс

Пробіг: 100%

Переглянути плани хостингу InMotion

Не дивно, що InMotion Hosting – ще один учасник з дешевшими пропозиціями, побудованими на хмарних платформах. Хоча ціна впродовж життя плану не настільки більша, що ви бачите з іншими планами в цьому списку, цінність є. Зокрема, InMotion пропонує безкоштовну базову допомогу в управлінні сервером. Це означає, що вони будуть керувати керуванням виправленнями та оновленнями, щоб підтримувати стабільність і безпеку вашої системи.

Все обладнання InMotion працює на SSD-накопичувачах, налаштованих в масивах RAID-6. Для непосвячених це означає, що шанси катастрофічного збою, коли неможливо відновити дані, є смішно низькими. Кожна установка включає корпоративне видання CentOS, і ви також зможете адмініструвати свій сервер VPS через cPanel. Підтримка інфраструктури також базується на хмарі, тож ви можете бути впевнені, що тривалість роботи буде надійною.

Вони також пропонують 90-денну гарантію повернення грошей, таку угоду, яка буде такою ж доброю, як ви побачите в бізнесі. Хоча це не поверне вам робочу силу, яку ви могли б вкласти у налаштування сервера, це принаймні зменшує ризик, якщо ви відразу не створите надійного веб-присутності..

Переглянути повний огляд хостингу InMotion

5. AccuWebHosting

обвинувати веб-хостинг vps хостинг

Найнижча ціна: 14,97 доларів на місяць з одномісячною безкоштовною пробною версією

Час реакції: 1000+ мс

Пробіг: 100%

Переглянути плани AccuWebHosting

Вирішена відсутність серверів Windows у цьому списку робить AccuWebHosting особливо привабливим вибором для любителів Microsoft та її платформи .NET. Хоча 15 доларів на місяць – не найдешевший вибір, він приблизно так близький, як ви збираєтеся потрапити на безкоштовний сервер VPS, який працює з Windows, в цьому випадку Windows 2008 Server.

Ви також можете скористатися безкоштовною пробною версією, не надаючи кредитну карту. Якщо вас не влаштовує досвід, ви можете просто дозволити дію облікового запису закінчитися без поновлення.

Кожна система має підтримку як RDP, так і SSH. Машини – це віртуальні сервери, а не VPS-подібні хмарні екземпляри. Це означає, що ви будете працювати на виділених ресурсах на машинах з процесорами Intel Xeon з серій E5 або E7. Що важливіше для жорстких адміністраторів Windows, повністю підтримується система віртуалізації Microsoft HyperV.

Якщо у вас є середовище Windows або .NET сумісність, AccuWebHosting – найкращий варіант. Інші пропонують Windows за додаткову ціну, але AccuWebHosting включає її в початкову ціну, оскільки вони орієнтовані на забезпечення вищого рівня Windows VPS високого рівня за справедливою ціною.

Параметри, побудовані на бізнес-моделях без обмеження,

6. x10Хостинг

x10хостинг головний

Найнижча ціна: Безкоштовно, але . . .

Час реакції: 428 мс

Пробіг: 100%

Переглянути x10Гостінг-плани

Використовуючи x10Hosting, ви начебто отримуєте VPS безкоштовно у хмарному екземплярі, але це неймовірно обмежене функціональне рішення. Це означає, що адміністратори світу будуть безнадійно втрачені без оболонок SSH, входу cPanel та інших функцій. Кожен обліковий запис на x10Hosting може використовувати одну IP-адресу. Не дивно, що ви, безперечно, примхливий об’єм оперативної пам’яті, всього 512 Мб. Операційна система – це лише Linux, але ви отримаєте як необмежену пам’ять, так і пропускну здатність.

Що сподівається x10Hosting, що ви зробите, це придбати свій розпродаж у свій час. Вони насправді є дуже низьким тиском, але, безумовно, є необхідний крок продажів, коли ви вирішите, що вам потрібно щось на зразок кореневого доступу чи підтримки клієнтів. Якщо ви хочете швидко масштабувати і не турбуватися про обмеження пам’яті, x10Hosting – це чудовий вибір.

7. VPSWALA

vpswala

Найнижча ціна: Безкоштовно, але є розпродаж

Час реакції: 800 мс

Пробіг: 100%

Перегляд планів хостингу VPSWALA

VPSWALA робить досить просту ставку. Вони припускають, що ваш веб-сайт в якийсь момент зросте. У якийсь момент вам потрібно буде розмістити другий домен або використовувати другу IP-адресу. Можливо, вам просто знадобиться більше оперативної пам’яті, процесорних ядер, пропускної здатності або місця для зберігання.

Так, розпочати це безкоштовно, але як тільки вам потрібно рухатися вгору, ціна зростає до майже 60 доларів на місяць. Переваги полягають у тому, що вільний план є досить надійним, він містить два ядра процесора, 30 ГБ пам’яті, два ГБ оперативної пам’яті та один ТБ пропускної здатності. Ви також можете використовувати одну IP-адресу у своєму вільному плані VPS.

Люди у VPSWALA досить впевнені у своїх продажах. Зокрема, безкоштовні плани включають цілодобову технічну підтримку та підтримку клієнтів. Це вражає, навіть якщо бізнес-модель є своєрідною пасткою для зростаючих веб-сайтів. Якщо ви на 100% впевнені, що ваш сайт ніколи не перевищить початкові 30 ГБ пам’яті SSD, однак, це гарна угода.

Ніщо в житті не вільне, але це досить близько

Незважаючи на те, що це безкоштовна пробна версія VPS, якась форма безкоштовної зірочкою чи просто дуже дешеве рішення, існує безліч способів отримати дійсно, дуже близький до того, щоб не платити. У деяких випадках, наприклад, з VPSWALA, вам доведеться уважно стежити за споживанням виділених ресурсів. Інші випадки, такі як Хостингер, є просто економічно вигідними до того, що вони майже не помітні.

Одне слово поради – слідкувати за людьми, які пропонують безкоштовні плани без явних заяв про те, що таке улов. Фішинг-афери весь час використовують ключове слово “безкоштовний хостинг”, і розумно утримуватися від надання інформації про вашу кредитну картку будь-якій компанії, про яку ніхто ніколи не чув..

Чого очікувати

Навіть працюючи з багатьма рішеннями, які обіймають цінову ціну в розмірі 30 доларів, яка є звичайною в галузі, ви можете сподіватися, що ви отримаєте абсолютно некерований досвід.

Незважаючи на те, що деякі виправлення та оновлення виконуються, це лише хостинг-компанія, що захищає себе від помилок на своєму апараті.

Якщо ви встановите скрипт PHP і він руйнує ваш веб-сайт, ви, швидше за все, не отримаєте безкоштовну керовану підтримку, виправляючи все, що могло пішло не так.

З цієї причини безкоштовний підхід не рекомендується тим, хто не має технічних відсічок.

Якщо ви хочете отримати дуже дешевий план і не знаєте багато про віддалення на сервери, переконайтеся, що ви знайдете той, який включає деяку ступінь керованої підтримки. Ці користувачі, ймовірно, найкраще перейдуть до наступного рівня, де плани зазвичай коштують близько 30 доларів на місяць. Вже тоді ви хочете шукати керований хостинг, якщо ви не знайомі зі страшними поняттями адміністратора, такими як «root root» та «SSH».

Для людей, які мають досить солідний технічний вибір, є що сказати, щоб спробувати безкоштовне рішення або рішення, яке, начебто, не має жодних витрат. Навіть якщо ви просто будете братися за щось на кшталт немислимо недорогих планів Хостингера, ви знайдете напрочуд чуйну систему, яка включає надійне середовище для розгортання веб-сторінок та веб-додатків. Можливо, це не буде на 100% безкоштовно, але ви також не будете страждати від екзистенційного страху через щомісяця, коли надійде рахунок за сервер.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector